​Gracze w Polsce mogą liczyć na coraz szerszy wybór legalnych bukmacherów. Optymalnym rozwiązaniem jest oczywiście posiadanie konta w kilku miejscach. W ten sposób możemy wykorzystać najlepsze promocje bukmacherskie oraz trafić na bonusy dla stałych klientów. Wybór najlepszego bukmachera nie jest zadaniem łatwym. Musimy bowiem uwzględnić kilka aspektów decydujących o atrakcyjności oferty. Ważny jest nie tylko bonus powitalny, ale również promocje dla stałych klientów. Wysokość kursów, warunek obrotu bonusami czy funkcjonalność serwisu. W jaki sposób możesz wybrać najlepszego, legalnego bukmachera?

Lp Bukmacher Bonus na start Oferta wydarzeń Mobile Płatności Kod promocyjny ogólna ocena Zakłady online
1 9/1020PLN20PLN

 

oferta VIP
9/10 10/10 10/10
ZBBONUS
9/10 Odbierz
2 9/1020PLN20PLN

 

oferta VIP
9/10 9/10 9/10
ZBBONUS
9/10 Odbierz
3 9/1020PLN20PLN

 

oferta VIP
9/10 9/10 9/10
ZBBONUS
9/10 Odbierz
4 9/1020PLN20PLN

 

oferta VIP
9/10 9/10 9/10
ZBBONUS
9/10 Odbierz
5 9/1020PLN20PLN

 

oferta VIP
9/10 9/10 9/10
ZBBONUS
9/10 Odbierz
6 9/1020PLN20PLN

 

oferta VIP
9/10 9/10 9/10
ZBBONUS
9/10 Odbierz
7 9/1020PLN20PLN

 

oferta VIP
9/10 9/10 9/10
ZBBONUS
9/10 Odbierz

lista aktualna: 28.08.2019

Ranking bukmacherów w 2019 roku

W roku 2009 w Polsce zaczęła obowiązywać pierwsza wersja ustawy hazardowej. Kolejne nowelizacje wyeliminowały z rynku zagraniczne serwisy bukmacherskie i sprawiły. Że jedynie firmy posiadające licencję Ministerstwa Finansów mogą przyjmować zakłady wzajemne na terenie Polski. Wyróżniamy oddzielne licencje na przyjmowanie zakładów w punktach naziemnych oraz przez Internet. W naszym ranking bukmacherów proponujemy wyłącznie legalne zakłady bukmacherskie dysponujące odpowiednią licencją w Internecie. W roku 2019 na polskim rynku funkcjonują następujący bukmacherzy online lista:

 1. Star-Typ Sport (STS.pl)
 2. Totolotek (Totolotek.pl)
 3. LVbet (LVbet.pl)
 4. Fortuna (efortuna.pl)
 5. Etoto (Etoto.pl)
 6. Forbet (iforbet.pl)
 7. Polskie Zakłady Bukmacherskie (PZBUK.pl)
 8. Totalbet (Totalbet.pl)
 9. Superbet (Superbet.pl)
 10. Milenium (Milenium.pl)
 11. Betfan (Betfan.pl)
 12. Traf Zakłady Wzajemne (Tylko w punkcie naziemnym)
 13. Betclic (wystartuje w 2019 roku)
 14. Ewinner (wystartuje w 2019 roku)
 15. Typiko (wystartuje w 2019 roku)
 16. OKBet (wystartuje w 2019 roku)
 17. Noblebet (wystartuje w 2019 roku)

Ustawa hazardowa zakłada, że siedziba firm bukmacherskich musi być zlokalizowana w Polsce. Tylko takie spółki mogą się ubiegać o licencję na prowadzenie zakładów. Ponadto, legalny bukmacher internetowy świadczy swoje usługi na stronach internetowych zakończonych rozszerzeniem PL. Oraz promować odpowiedzialną grę i bezpieczny hazard. W odróżnieniu od nielegalnych stron buków. Na legalnie działających polskich bukmacherach występują podatki od stawek i wygranych powyżej 2280 PLN. Każdy nowy użytkownik po rejestracji ustala własne limity na grę.

Pamiętajmy, że gra u zagranicznych bukmacherów nieposiadających licencji grozi konsekwencjami prawnymi. W postaci bardzo wysokiej grzywny finansowej. Usługi świadczone przez legalnych bukmacherów w Polsce stoją na bardzo wysokim poziomie. I z powyższego zestawienia bez trudu wybierzemy serwis, który idealnie spełni nasze indywidualne oczekiwania. Dozwolone i bezpieczne obstawianie zakładów po prostu popłaca. Nie ryzykuj i nie obstawiaj w serwisach, które nie posiadają licencji. By nie dosięgnęły Cię poważne konsekwencje, z tytułu niedozwolonego hazardu. Wybierz buka zgodnego z prawem, gdzie Twoje pieniądze są bezpieczne.

ranking bukmacherów

Najważniejsze aspekty oceny bukmachera

Poniżej znajdziesz nasz obiektywny ranking bukmacherów 2019. Każdy z dostępnych serwisów postanowiliśmy pokrótce opisać i podzielić się naszymi opiniami na jego temat. Zanim jednak znajdziesz serwis spełniający Twoje wymagania. Koniecznie sprawdź, jakie aspekty wzięliśmy pod uwagę, oceniając legalnych, polskich bukmacherów. Te czynniki są dla nas najważniejsze:

 • Bonus powitalny – na wstępie oczywiście bonus, który pozwoli klientom udanie rozpocząć obstawianie zakładów u danego bukmachera. Istotny jest dla nas darmowy bonus bez depozytu. Także danie główne, czyli premia od pierwszej wpłaty. Oczywiście bonusy bukmacherskie online oceniamy także przez pryzmat warunku obrotu. Który decyduje o tym, ile razy musimy obstawić otrzymaną kwotę. Aby następnie móc zlecić wypłatę z konta. Obrót jest równie istotny co wysokość finansów na zawieranie zakładów.
 • Promocje i program lojalnościowy – bardzo ważnym czynnikiem jest także ogólna oferta promocyjna. Z której mogą skorzystać stali klienci. Premie kursowe, darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka. Wszystkie promocje, które sprawią, że obstawianie u danego bukmachera jest bardziej opłacalne niż w konkurencji. Doceniamy także program lojalnościowy, który nagradza aktywnych graczy i pozwala odbierać cenne bonusy za grę.
 • Oferta bukmachera – jakie dyscypliny możemy obstawiać? Piłka nożna, koszykówka, hokej, futbol amerykański, tenis oraz siatkówka to zdecydowanie za mało. Zwracamy uwagę także na mało popularne dyscypliny dla koneserów. Opcję obstawiania na żywo uważamy za absolutny standard każdego dobrego serwisu bukmacherskiego. Plusy wręczamy także za wyjątkowe perełki w ofercie oraz wirtualne sporty.
 • Kursy bukmacherskie – kolejny priorytet, który ma wpływ na ocenę bukmachera. Zyskowność naszych zakładów w dużej mierze zależy od kursów decydujących o wygranej. Uwzględniamy nie tylko standardową ofertę, ale także wszelkie okazje do zdobycia wyższych kursów. Bukmacherzy online mają w swojej ofercie szereg opcji dających szansę na zdobycie wyższego kursu.
 • Punkty naziemne – to akurat mniej istotny czynnik w naszym zestawieniu bukmacherów. Ponieważ główny nacisk kładziemy oczywiście na zakłady bukmacherskie przez Internet. Niemniej jednak na pewno warto uwzględnić czy dany operator obsługuje swoich klientów także w punktach.

Specjalnie dla Ciebie dokonaliśmy dogłębnej analizy każdego serwisu bukmacherskiego na polskim rynku. I stworzyliśmy listę bukmacherską dla każdego typera. W naszych ocenach staraliśmy się zachować maksymalny poziom obiektywizmu. Oczywiście zachowanie pełnej obiektywności jest niemożliwe. Ponieważ każdy z nas ma swoje indywidualne oczekiwania i nieco inną optykę na różne kwestie. Dlatego z przymrużeniem oka traktuj pozycje, szczególnie na czołowych miejscach. Wielu bukmacherów świadczy bowiem swoje usługi na bardzo wysokim poziomie. Dlatego, w Twoim prywatnym rankingu klasyfikacja mogłaby wyglądać inaczej. Mamy jednak nadzieję, że nasze oceny pomogą Ci wybrać najlepszy serwis bukmacherski.

Mamy nadzieję, że pozwoli Ci każdego dnia. Na zawieranie zakładów wzajemnych u najlepszych bukmacherów w Polsce. Polecamy zarejestrować się w kilku serwisach, by mieć możliwość wybierania meczów z najlepszym kursem. Konta u kilku buków pozwalają wykorzystywać dodatkowe systemy obstawiania.

1. Zakłady bukmacherskie STS

5,0 ocena

 
 
 
 
 

Podstawowe informacje: Star-Typ Sport to największy polski bukmacher, który funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku. Pod koniec lutego 2012 roku otrzymał licencję Ministra Finansów. Od roku 2017 główny sponsor klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok. Od 2018 roku oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej. STS zezwolenie nr: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

Bonus powitalny: Na początek możliwość skorzystania z bonusu bez depozytu 25 PLN. Na swobodne obstawianie zakładów bukmacherskich. Oprócz tego główna część promocji to możliwość podwojenia pierwszej wpłaty nawet o 1000 PLN. Nie jest to najwyższy bonus powitalny na polskim rynku. Na pochwałę zasługuje na bardzo łagodny i niewygórowany warunek obrotu.

Promocje i program lojalnościowy: STS ma w swoje ofercie mnóstwo promocji oraz wydarzeń. Umożliwiających graczom większe wygrane. Mistrzostwa Typerów, premie kursowe, wydarzenia specjalne związane z ważnymi rozgrywkami sportowymi. W STS nie mamy stricte programu lojalnościowego. Liczne turnieje, gry oraz liga typerów to dobry sposób. W którym aktywni gracze mogą liczyć na uznanie i sowite nagrody.

Oferta bukmachera: Kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. STS pamięta o mniej popularnych dyscyplinach dla prawdziwych koneserów. Na pochwałę zasługuje obszerny dział poświęcony esportowi. Dobrze rozwinięta sekcja sportów wirtualnych. Na duży plus bardzo dobra oferta zakładów na żywo oraz system STS TV. Który pozwala aktywnym klientom oglądać ważne wydarzenia sportowe za pośrednictwem serwisu.

Kursy bukmacherskie: Poziom kursów w STS stoi na wysokim poziomie. W wielu dyscyplinach to ten serwis króluje pod względem wysokości kursów. Ponadto liczne oferty specjalne oraz możliwość powalczenia o wyższy kurs.

Funkcjonalność i wygoda: Prawdopodobnie jeden z przyjemniejszych bukmacherów pod tym względem. Bardzo przyjazny i ładnie zaprojektowany serwis. Możliwość szybkich wpłat oraz własny system błyskawicznych wypłat. Możliwa szybka i uproszczona rejestracja. Całodobowy i sprawnie działający dział supportu.

Punkty naziemne: Bukmacher posiada 440 punktów naziemnych w całej Polsce.

Podsumowanie: STS naszym zdaniem zasługuje na pozycję lidera. To największy i najlepszy bukmacher, z którego korzysta największa liczba klientów. Uczciwe warunki korzystania z promocji, dobre bonusy, liczne wydarzenia dla klientów, rozwinięta oferta. Jeśli chcesz cieszyć się obstawieniem zakładów sportowych na wysokim poziomie, jest to dobra opcja dla Ciebie.

Ocena końcowa: 9,5 / 10.

2. Zakłady bukmacherskie Fortuna

5,0 ocena

 
 
 
 
 

Podstawowe informacje: Bukmacher działa na polskim rynku od 1996 roku. W pierwszym okresie działalności pod nazwą: Profesjonał. W styczniu 2012 roku Fortuna jako pierwszy bukmacher online otrzymał licencję na legalne przyjmowanie zakładów wzajemnych. Oficjalny sponsor I Ligi piłki nożnej oraz piłkarskiego klubu Legii Warszawa. Fortuna zezwolenie nr: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Bonus powitalny: Na wstępie klienci mają do wyboru jeden z bonusów. Za samą rejestrację możemy otrzymać free bet 20 złotych. Możemy także wybrać zakład bez ryzyka do 100 złotych po dokonaniu pierwszej wpłaty. Ponadto, sprostanie warunkom obrotu depozytem dają nam możliwość odebrania premii depozytowej. W wysokości 100% do 1000 PLN. Warunek obrotu stosunkowo łagodny.

Promocje i program lojalnościowy: Fortuna organizuje w swoim serwisie liczne ligi typerów dla najbardziej aktywnych klientów. Możemy ponadto liczyć na szereg promocji, które umilą obstawianie ważnych wydarzeń sportowych. Ciekawe oferty na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Serwis eFortuna ma program lojalnościowy, w którym zbieramy punkty, a następnie wymieniamy je na nagrody.

Oferta bukmacherów: Kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. Rozbudowana sekcja zakładów specjalne, zakłady na esport. Dostęp na sporty wirtualne oraz bardzo szeroka sekcja zakładów na żywo. Innymi słowy, wszystko to, co potrzebne graczom do pełni szczęścia.

Kursy bukmacherskie: Fortuna wśród wielu fanów uchodzi za lidera, jeśli chodzi o wysokość kursów. Szczególnie zakłady na piłkę nożną i tenis prezentują się naprawdę dobrze. Ponadto, w ofercie promocyjnej sposoby na premie kursowe.

Funkcjonalność i wygoda: eFortuna to całkiem przyjemny serwis, w którym szybko znajdziemy interesujące nas sekcje zakładów. Kilkanaście wygodnych metod płatności oraz szybka realizacja wypłat. Sporo metod kontakt z pracownikami strony i zazwyczaj szybkie odpowiedzi na zadane pytanie. Przejrzysta aplikacja mobilna. Obstawianie zakładów u bukmachera Fortuny jest zatem zarówno zyskowne, jak i przyjemne.

Punkty naziemne: Firma posiada na terenie Polski ponad 600 punktów naziemnych.

Podsumowanie: Fortuna to kompletny bukmacher. Który pod każdym względem prezentuje bardzo wysoki poziom. I daje nam wiele okazji by korzystanie i typowanie zdarzeń sportowych na stronie, było najbardziej opłacalne. Dlatego też naszym zdaniem w pełni zasługuje na pozycję wicelidera. Jednocześnie, umieszczenie go na czele również byłoby uzasadnione. W naszym zestawieniu jest drugi, ponieważ pod względem całokształtu minimalnie bardziej przekonuje nas STS. 

Ocena końcowa: 9 / 10

3. Zakłady bukmacherskie Totolotek

5,0 ocena

 
 
 
 
 

Podstawowe informacje: Totolotek jest najstarszą firmą pośród legalnych bukmacherów, która obsługuje Polaków już od 1992 roku. Od 2013 roku posiada licencję Ministra Finansów na zawieranie zakładów na stronach internetowych. W sezonie 2018/2019 oficjalny sponsor klubu piłkarskiego Lechia Gdańsk. Totolotek zezwolenie nr: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485.

Bonus powitalny: Na dobry początek dla nowych użytkowników darmowy zakład 20 PLN. Ponadto, przy rejestracji możemy wykorzystać kod promocyjny Totolotek. Który powiększy nasz bonus początkowy oraz bonus bez depozytu do 30 PLN. „Danie główne” to bonus do pierwszej wpłaty 100% do 1000 PLN. Stosunkowo łagodny i przejrzysty regulamin i warunek obrotu.

Promocje i program lojalnościowy: Totolotek dysponuje bardzo rozbudowaną sekcją promocji dla stałych klientów. Jednocześnie ma program lojalnościowy, w który możemy zbierać punkty i wymieniać je na cenne nagrody. Promocje dostępne zarówno w serwisie, aplikacji mobilnej, jak również dla klientów punktów naziemnych. Ciekawie prezentują się promocje na mecze polskiej Ekstraklasy.

Oferta bukmacherów: Oferta w Totolotku niewątpliwie zasługuje na duże uznanie. Mamy tu kilkadziesiąt dyscyplin sportowych oraz ekskluzywne perełki takie jak. Zakłady konne oraz zakłady na wyścigi psów. Totolotek słynie również z totalizatorów, czyli specjalnych kuponów. Które przy niewielkiej stawce pozwalają liczyć na bardzo wysoką wygraną. Pod względem oferty, Totolotek posiada wiele rynków niedostępnych u innych bukmacherów.

Kursy bukmacherskie: Totolotek również należy do czołówki pod względem wysokości kursów. Klienci aplikacji mobilnej często mogą liczyć na bonus kursowy. Który pozwala zrekompensować część podatku od stawki na każdy zakład. To duży plus.

Funkcjonalność i wygoda: No cóż, główną wadą Totolotka jest chyba sam wygląd serwisu. Który wydaje się nieco chaotyczny i nieuporządkowany. Pod względem metod płatności oraz kontaktu z działem obsługi klienta nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Bukmacher posiada także wygodną aplikację mobilną.

Punkty naziemne: Na chwilę obecną Totolotek posiada ok. 350 punktów naziemnych.

Podsumowanie: W zasadzie jedynym minusem w naszej opinii jest nieco zagmatwany wygląd serwisu. Który w początkowej fazie może sprawiać problemy. Pod każdym innym względem to jednak renomowany. I bardzo dobry serwis zasługujący na miejsce na podium. 

Ocena końcowa: 8,5 / 10

4. Zakłady bukmacherskie LVbet

5,0 ocena

 
 
 
 
 

Podstawowe informacje: Bukmacher rozpoczął działalność w 2016 roku. Kiedy to uzyskał licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach i przez Internet. Firma LVbet jest głównym sponsorem klubów piłkarskich: Wisły Kraków oraz Arki Gdynia. Także oficjalnym sponsorem m.in.: Wisły Płock, Piasta Gliwice oraz Widzewa Łódź. LV Bet zezwolenie nr: PS4.6831.9.2016.EQK.

Bonus powitalny: Bukmacher LVbet posiada bardzo szczególny bonus powitalny w formie premii kursowej. Na początek możemy otrzymać bonus bez depozytu o równowartości 20 PLN. Następnie bonusy do dwóch pierwszych wpłat o wartości 1500 PLN. W praktyce bukmacher przyznaje nam niewielki bonus pieniężny. Oraz wysoką premię kursową, która pozwala typować wydarzenia. I obstawić kupon po bardzo wysokim kursie całkowitym (nawet x50). Posiadacze karnetów na mecze drużyn sponsorowanych przez LVbet mogą dodatkowo otrzymać 50 PLN bez depozytu.

Promocje i program lojalnościowy: LVbet słynie z bardzo rozbudowanej sekcji promocyjnej. Premie do zakładów AKO, ubezpieczony zakład AKO, premie kursowe. Oraz wiele innych, dogodnych okazji do powiększenia stanu konta. Bukmacher posiada również program lojalnościowy, który umożliwia zbieranie punktów i wymienianie ich na nagrody.

Oferta bukmacherów: W ofercie LVbet znajdziemy w zasadzie wszystko to, czego nam potrzeba. Kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, zakłady na żywo, sporty wirtualne. Na wyróżnienie zasługuje wszechstronna oferta kilkunastu dyscyplin esportowych do obstawiania. Ponadto, LVbet często udostępnia ciekawe rodzaje zakładów specjalnych z dziedziny rozrywki i polityki.

Kursy bukmacherskie: W porównaniu z konkurencją LVbet stoi na przeciętnym poziomie. Nie równa się z liderami w tym aspekcie. Z całą pewnością nie oferuje również najniższych kursów.

Funkcjonalność i wygoda: Bardzo wygodny i dopracowany serwis. Nowoczesna aplikacja mobilna, liczne metody płatności. Oraz własny system wypłat umożliwiający szybsze otrzymanie wypłaconych środków. Jako jeden z pierwszych polskich bukmacherów wprowadził opcję Cash-Out do swojej oferty. Która umożliwia zamknięcie zakładu przed czasem. Na pochwałę zasługuje także sprawnie działający dział obsługi klienta.

Punkty naziemne: Firma posiada ponad 50 punktów naziemnych na terenie kraju.

Podsumowanie: LVbet to młody bukmacher, który zwłaszcza za sprawą ciekawych i licznych promocji. Szybko zbudował markę i nawiązał rywalizację z bardziej doświadczonymi firmami w branży. Niewątpliwie jest to bukmacher, który w wielu zestawieniach może pokusić się o miejsce na podium. 

Ocena końcowa: 8,5 / 10

5. Zakłady bukmacherskie Etoto

4,5 ocena

 
 
 
 
 

Podstawowe informacje: Bukmacher funkcjonuje na polskim rynku od 2011 roku. W listopadzie 2014 roku otrzymał licencję Ministra Finansów na prowadzenie działalności. Etoto zezwolenie nr: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

Bonus powitalny: Nowi klienci mogą liczyć na aż cztery prezenty powitalne. Freebet 20 PLN bez depozytu na start, premia 200% do 100 PLN przy pierwszej wpłacie. Oraz 100% do 900 PLN przy drugiej. Łącznie możemy otrzymać 1000 PLN od dwóch pierwszych depozytów. Ponadto, druga wpłata może zostać nagrodzona kolejnym free betem 20 PLN. Nieco wymagający warunek obrotu, który może sprawić trudności niedoświadczonym graczom. Mimo to można powiedzieć, że bukmacher Etoto rozpieszcza nowych graczy.

Promocje i program lojalnościowy: Bukmacher w swojej ofercie nie ma programu lojalnościowego. Na każdy dzień tygodnia przygotował inną promocję. W każdym tygodniu możemy skorzystać z każdej oferty, by podbudować nasz stan konta.

Oferta bukmachera: Etoto to solidny serwis bukmacherski, w którym znajdziemy wiele dyscyplin sportowych. Nieco więcej zakładów hazardowych mogłoby się znaleźć w sekcji zakładów Live. Bukmacher na chwilę obecną nie posiada sekcji sportów wirtualnych.

Funkcjonalność i wygoda: Nowy serwis Etoto. Który pojawił się na przełomie 2017 i 2018 roku jest bardzo przejrzysty. Funkcjonalny oraz przyjemny dla oka. Bukmacher posiada aplikację mobilną, udostępnia kilka opcji szybkich wpłat oraz nieźle radzi sobie z szybkimi wypłatami. Czasami na odpowiedź z działu supportu musimy chwilę poczekać.

Punkty naziemne: Bukmacher posiada tylko kilka punktów naziemnych. W Białymstoku, Krakowie, Poznaniu, Raszynie oraz Wólce Kosowskiej.

Podsumowanie: Przez wiele lat Etoto był postrzegany nieco jako kopciuszek na polskiej scenie bukmacherskiej. Wszystko zmieniło się wraz z początkiem 2018 roku. Gdy Etoto przeszedł gruntowną metamorfozę. Dodał wiele nowych funkcji oraz poprawił ofertę promocyjną. Dzięki temu możemy śmiało zaliczać go do czołówki renomowanych bukmacherów.

Ocena końcowa: 8 / 10

6. Polskie Zakłady Bukmacherskie (PZBUK)

pzbuk logo

3,5 ocena

 
 
 
 
 

Podstawowe informacje: PZBUK to nowy polski bukmacher. Który zadebiutował w sieci pod koniec 2018 roku kilka miesięcy po otrzymaniu licencji Ministra Finansów. Gracze w odniesieniu do tego bukmachera korzystają czasem z nazwy Cherry Online Polska. PZBUK zezwolenie nr: PS4.6831.26.2017.

Bonus powitalny: W PZBUK możemy liczyć na bonus bez depozytu. W postaci dwóch darmowych zakładów o wartości 5 złotych każdy. Ponadto, bukmacher pozwala nam powiększyć pierwszą wpłatę o 200% do 150 PLN. Wszyscy klienci mogą również wykorzystać na start zakład bez ryzyka 50 PLN. Największy atut wielu bonusów w PZBUK to brak warunku obrotu czym bukmacher zjednał sobie przychylność klientów.

Promocje i program lojalnościowy: Bukmacher posiada na ten moment tylko kilka promocji. Głównie premie do zakładów combi. Serwis PZBUK dysponuje również programem lojalnościowym, w którym zbieramy punkty za każdą aktywność. Możemy je wymieniać na darmowe zakłady.

Oferta bukmachera: PZBUK głównie wyspecjalizował się w piłce nożnej. W jego ofercie znajdziemy zadowalającą liczbę rynków w najważniejszych dyscyplinach sportu. Na przykład na tenisie czy NBA. Bukmacher posiada sekcję zakładów na żywo oraz sekcję poświęconą wyłącznie zakładom na e-sport.

Kursy bukmacherskie: Pod kątem kursów bukmacherskich jest naprawdę nieźle. Szczególnie że kurs minimalny możemy od czasu do czasu poprawić premią kursową.

Funkcjonalność i wygoda: To bardzo ciekawy serwis. Który swoim wyglądem i oprawą nawiązuje do wielu symboli PRL-u. Całość prezentuje się bardzo oryginalnie, przejrzyście i przyjemnie dla oka. Obstawianie zakładów jest bardzo wygodne. Wpłaty możemy dokonać za pośrednictwem kilku metod. Nieco dłużej musimy poczekać na wypłatę. W PZBUK czasami musimy się również liczyć z dłuższym oczekiwaniem na odpowiedź ze strony działu supportu. Buk posiada aplikacje na urządzenie mobilne iOS i Android.

Punkty naziemne: Na chwilę obecną bukmacher nie posiada punktów naziemnych.

Podsumowanie: PZBUK być może już niedługo zasłuży na dużo wyższą ocenę. Na razie jesteśmy ostrożni z osądami, ponieważ pamiętamy o tym. Że to nowy bukmacher z krótkim stażem. Można jednak śmiało powiedzieć, że firma zaczęła z wysokiego C i szybko zdobyła uznanie wielu klientów. W przyszłości może powalczyć o top 3.

Ocena końcowa: 7,5 / 10

7. Zakłady bukmacherskie online Forbet

3,0 ocena

 
 
 
 
 

Podstawowe informacje: Bukmacher Forbet rozpoczął swoją działalność w 2016 roku wraz z otrzymaniem licencji Ministra Finansów. Firma mocno angażuje się w sponsoring polskiego sportu. Bukmacher od 2018 roku jest tytułowym sponsorem drużyny żużlowej Forbet Włókniarz Częstochowa. Forbet zezwolenie nr: PS4.6831.10.2016.

Bonus powitalny: Bukmacher nie posiada ogólnodostępnego bonusu bez depozytu. Kod rejestracyjny umożliwia otrzymanie 10 PLN bez konieczności wpłaty. Bukmacher proponuje nam trzy bonusy powitalne do trzech pierwszych wpłat. 100% do 400 PLN do pierwszego depozytu, 75% do 400 PLN do drugiego. Oraz 50% do 400 PLN do trzeciego. W sumie 1200 PLN na start. Warunki obrotu dosyć wymagający, ale nie należy do najtrudniejszych na rynku.

Promocje i program lojalnościowy: Bukmacher posiada inną promocję na każdy dzień tygodnia. Aktywni gracze mogą zatem codziennie wykorzystać szansę na poprawienie stanu konta. Serwis wręcza także bonus urodzinowy! Na chwilę obecną brak programu lojalnościowego.

Oferta bukmachera: Forbet posiada bardzo rozbudowaną ofertę zakładów sportowych. Perełką jest prawdopodobnie najszersza oferta na rynku na czarny sport, czyli żużel. Bukmacher posiada także dobrze rozbudowaną sekcję zakładów live oraz sportów wirtualnych. Forbet pozwala nam podejrzeć typy bukmacherskie innych klientów serwisu.

Kursy bukmacherskie: Forbet wsławił się jako bukmacher. U którego przez pierwsze miesiące działalności można było grać bez podatku od stawki. Obecnie tylko w niektóre dni tygodnia możemy powalczyć o premię kursową. Wysokość kursów na przyzwoitym poziomie.

Funkcjonalność i wygoda: Serwis może początkowo sprawiać pewne trudności w nawigacji. Szybko możemy się do niego przyzwyczaić. Bukmacher umożliwia błyskawiczne wpłaty na kilka sposobów oraz stosunkowo szybko realizuje wypłaty. W serwisie możemy liczyć na dosyć szybką pomoc ze strony działu technicznego.

Punkty naziemne: Bukmacher posiada kilkanaście punktów naziemnych. Forbet zasłynął jednak innowacyjnym pomysłem wprowadzenia terminali, na których możemy obstawiać zakłady sportowe bez udziału pracownika.

Podsumowanie: Solidny i rzetelny bukmacher, który oferuje zadowalającą jakość usług. W wielu zestawieniach znalazłby się na wyższej pozycji i byłoby to w pełni uzasadnione. Naszym zdaniem na pewno może konkurować o czołową piątkę.

Ocena końcowa: 7 / 10

8. Zakłady bukmacherskie Milenium

3,0 ocena

 
 
 
 
 

Podstawowe informacje: Bukmacher działa na polskim rynku od 2003 roku. W 2012 roku jako jeden z pierwszych bukmacherów otrzymał licencję Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. Od 2016 roku Milenium jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Zagłębie Lubin. Milenium pozwolenie nr: SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599.

Bonus powitalny: Milenium nie posiada bonusu bez depozytu. Klienci mogą natomiast liczyć na premię depozytową 100% do 760 PLN. Oraz zakład bez ryzyka 10 PLN. Gracz otrzymuje punkty w programie lojalnościowym i może je wymienić na nagrody. Dosyć wymagający warunek obrotu.

Promocje i program lojalnościowy: Milenium posiada w swojej ofercie kilka promocji. Oraz system Happy Hour. Dzięki któremu możemy liczyć na premię kursowe. Serwis posiada także program lojalnościowy Liga Mistrzów Milenium, w którym zbieramy punkty i wymieniamy na nagrody.

Oferta bukmachera: Solidna oferta, ale bez fajerwerków. Mamy tu najważniejsze dyscypliny sportowe, zakłady na żywo, a także sekcję sportów wirtualnych. Ponadto, bukmacher proponuje również kupony totalizatory z dużą pulą nagród.

Kursy bukmacherskie: Pod tym względem Milenium prezentuje się dosyć przeciętnie. W niektórych dyscyplinach proponuje całkiem wysokie kursy, ale w innych może odstawać od niektórych bukmacherów.

Funkcjonalność i wygoda: Serwis prezentuje się całkiem nieźle. I tylko dla początkujących graczy może sprawiać pewne trudności w nawigacji po stronie. Mamy tu szereg metod szybkich płatności oraz funkcjonalną aplikację mobilną. Czasami musimy chwilę poczekać na odpowiedź ze strony działu supportu.

Punkty naziemne: Milenium posiada ok. 150 punktów naziemnych w całym kraju. Program lojalnościowy Liga Mistrzów Milenium jest dostępny dla klientów w punktach.

Podsumowanie: Bukmacher, który nie wyróżnia się niczym szczególnym, przynajmniej jeśli chodzi o zakłady online. W gronie bukmacherów naziemnych mieści się jednak w ścisłej czołówce. Ponieważ bardzo docenia klientów punktów stacjonarnych i umożliwia im udział w programie lojalnościowym.

Ocena końcowa: 6 / 10

Zakłady bukmacherskie Betfan i Totalbet

Obaj bukmacherzy dopiero niedawno pojawili się na polskim rynku bukmacherskim. Uważamy, że jest za wcześnie na wiążące oceny na temat jakości ich usług. To czyni się szczególnie firmy Betfan, która wystartowała w kwietniu 2019 roku. Na pewno warto jednak obserwować tę markę. Ponieważ oferuje kilka bonusów do pierwszych wpłat o wartości 3000 PLN. 1500 PLN do pierwszej, 1000 PLN do drugiej oraz 500 PLN do trzeciej. Totalbet bardzo przeciętnie prezentuje się w kontekście bonusu powitalnego. I ma chyba jeden z trudniejszych warunków obrotu. Atutem jest jednak loteria dla aktywnych graczy. Oraz możliwość tworzenia zakładów AKO w obrębie jednego spotkania i meczu! Niebawem na pewno pokusimy się o ocenę Betfan oraz Totalbet. Rynek wciąż się rozwija, a doświadczenie uczy nas, by nie oceniać pochopnie. Na chwilę obecną dajemy wyjściowe 6 / 10.

Bukmacherzy nieklasyfikowani w rankingu

Dlaczego nasz ranking bukmacherów 2019 prezentuje jedynie dziesięć serwisów. Skoro na liście legalnych operatów widnieje 17 nazw? To bardzo proste. Nie wszystkie serwisy działają jeszcze na polskim rynku i dopiero przygotowują się do debiutu. Superbet to bukmacher, u którego możemy już obstawiać zakłady w punktach naziemnych. Wciąż czekamy na debiut serwisu. Z kolei Traf Zakłady Wzajemne to specyficzna marka. Która obsługuje zakłady na gonitwy konne w punkcie naziemnym zlokalizowanym przy Torze Służewiec. My natomiast opisujemy bukmacherów skupionych przede wszystkim na zakładach online.

Być może dany bukmacher przekonuje Cię czymś, co jest dla Ciebie szczególnie ważne. Może podoba Ci się jego strona internetowa? A może lubisz bonusy bez depozytu lub wyjątkowe promocje? Każdy bukmacher online w Polsce jest nieco inny, a co za tym idzie. 

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że nasza lista najlepszych bukmacherów online. Oraz poradnik sprawi, że każdego dnia będziesz mógł obstawiać mecze z najwyższymi kursami. Oraz ciekawymi promocjami. W zakładach bukmacherskich równie istotna co zysk jest również sama przyjemność z typowania. Powyższy ranking bukmacherów 2019 ułatwia wybrać bukmachera, który najlepiej odpowiada naszym indywidualnym oczekiwaniom. Zobacz, które serwisy przekonują Cię do siebie swoją ofertą. Pamiętaj, że masz żelazne prawa gracza, by obstawiać zakłady legalnie w kilku firmach bukmacherskich. Trzeba przyznać, że legalni bukmacherzy w Polsce oferują bardzo wysoki poziom usług.

Oceń artykuł: 

[Głosów:3    Średnia:4.3/5]

Czym jest ranking bukmacherów?

Jest to ranking określający atrakcyjność poszczególnych zakładów bukmacherskich dostępnych w Polsce. Dzięki nim możemy określić która oferta jesrt na rynku najbardziej atrakcyjna.

Czy ranking bierze pod uwagę legalnych bukmacherów?

Tylko i wyłącznie. Skutkiem tego możesz uruchamiać konta u wszystkich bukmacherów o których wspomnieliśmy w tym rankingu internetowym.

Który bukmacher jest najlepszy?

Rankingi zmieniają się z miesiąca na miesiąc skutkiem czego lepiej jest obserwować i sprawdzać informacje dostępne o bukmacherach aby być na ich temat na bieżąco.

Czy macie wszystkich bukmacherów w rankingu?

Wszystkich tych którzy oferują legalne granie na terenie naszego kraju.