Betclic Bonus

Betclic Bonus

N/A
Kod bonusowy

Betclic w Polsce! Za nami już kilka miesięcy od działania marki Betclic na Polskim rynku. Co w tym czasie udało się osiągnąć bukmacherowi? Betclic to marka która po długim czasie wróciła do Polski i znów oferuje bardzo przystępną ofertę na zakłady sportowe. Chcąc uzyskać promocję w betclic TV, wystarczy dokonać rejestracji swojego konta i postawić zakład. W tym artykule opowiemy, jak wygląda Betclic rejestracja a także jak wykorzystać zakres promocyjny Betclic. Przed nami długi i ciekawy artykuł, dlatego jeśli liczą Państwo na bonusy, zapraszamy do czytania!

Betclic to nowy-stary bukmacher na polskim rynku. Jeszcze niedawno jego oferta była dostępna na rynku. Był to jeden z najczęściej wybieranych przez Polaków bukmacherów. Wraz ze zmianą ustawy hazardowej sytuacja Betclic się zmieniła. Od 1 kwietnia 2017 r. oferowane przez niego zakłady bukmacherskie stały się nielegalne. Jego serwis internetowy został zablokowany. Operator starał się przechytrzyć system i uruchomił kilkadziesiąt różnych stron ze swoimi usługami. Każda z nich jednak była nielegalna. Bukmacher powrócił jednak pod koniec 2019 roku i od tego czasu znów oferuje w pełni legalnie swoje zakłady!

Informacje o bukmacherze

Betclic zdobył wymaganą przez prawo licencję na działalność. Koncesję wydał Minister Finansów dnia 28 czerwca 2018 r. Ma ona numer PS4.6831.26.2017. Bukmacher musiał więc spełnić szereg wymogów. Na swojej stronie internetowej zamieścił więc spis treści. Znajdziesz w nim informacje o polityce prywatności czy używaniu plików cookies. Do tego zasady „Graj odpowiedzialnie”. Każdy gracz będzie musiał zarejestrować się do serwisu. Tutaj pojawia się natomiast niespodzianka. Bukmacher zapowiada, że do nowego serwisu zostaną przeniesione dane wszystkich jego dotychczasowych klientów. Znajdzie się w nim więc każdy gracz, który skorzystał z usług tego bukmachera. Z jednej strony to wielkie ułatwienie. Z drugiej zaś nasuwa się pytanie – kto będzie mógł skorzystać z bonusu na start? Co mają zrobić gracze, którzy zarejestrowali się na jednym z nielegalnie działających serwisów bukmachera? Możliwe, że dodatkowa gotówka przejdzie im koło nosa. Tego bukmacher nie zdradza, a więc jeszcze nie wiadomo.

Cashback do 500 zł – Oferta powitalna Betclic

W Betclic możemy rozpocząć swoją przygodę od skorzystania z zakładu bez ryzyka na kwotę 500 PLN. Bonus jest przyznawany od wpłaty i jest dostępny na stronie betclic pl – znajdziemy go zarówno na stronie głównej jak i w zakładce promocje. Betclic na ten moment oferuje swoim graczom największy Cashback na rynku. Jak zdobyć promocję na pierwszy zakład?

 1. Rejestrujemy swoje konto wypełniając prosty formularz Betclic
 2. Wpłacamy depozyt do kwoty maksymalnej na 500 PLN aby zdobyć nasz Betclic bonus
 3. Jeśli Twoje typy okażą się dobre, zgarniasz wygraną. W przeciwnym wypadku odbierasz cashback do 500 PLN!

Jak widać zasady promocji są bardzo proste. Oferowany nam zakład bez ryzyka jest jednak obwarowany specjalnymi warunkami. Bonus wymaga jednak obrotu w wypadku uzyskania opcji Cashback. Jakie warunki musimy spełnić, aby bonus cashback został nam wypłacony?

Aby spełnić obrót bukmachera Betclic, musimy obrócić kwotę bonusu sześciokrotnie, przy pomocy dowolnych kuponów na zakłady wielokrotne, łącznie z zakładami na żywo, które mają kurs minimalny 2.00. Zakład bez ryzyka musi zostać odpowiednio obrócony, aby móc wypłacić środki z salda bonusowego, na saldo główne. Poniżej podajemy przykłady, jak obrócić zakład bez ryzyka. Jeśli poprawnie obrócisz środki, które weszły w zakład bez ryzyka, wtedy będzie możliwość przesunięcia kwoty na konto główne.

Przykład 1:

Kwota stawki pierwszego obstawionego zakładu = 100.00 złotych

Bonus = 100.00 złotych x 0.88 Współczynnik

Obrót = 6 x 88 złotych (bonus)

Przykład 2:

Kwota stawki pierwszego obstawionego zakładu = 1000.00 złotych

Bonus = 568.00 złotych x 0.88 Współczynnik

Obrót = 6 x 500 złotych (maksymalny bonus)

Pierwszy zakład 100 zł x 0.88 = 88 zł bonus

Pierwszy zakład 568 zł x 0,88 = 500 zł bonus

Pierwszy zakład 1000 zł x 0,88 zł = 500 zł bonus

Piłkarski Jackpot: Betclic

Legalny bukmacher Betclic, oprócz atrakcyjnej opcji na zakład bez ryzyka, daje nam możliwość skorzystania z sezonowej promocji, w której Betclic Polska umieszcza jackpot na 10 tysięcy złotych. Jak go uzyskać?

 1. Klikamy w promocję (widoczna na stronie Betclic Polska) i wciskamy przycisk „dołącz”
 2. Musimy poprawnie wytypować 8 meczów danej kolejki Ekstraklasy, która wskazana jest poniżej.
 3. Pamiętaj że można stawiać tylko zwycięzców i remisy (kupony z podwójną szansą się nie liczą)
 4. Gracze którzy poprawnie wytypują daną kolejkę Ekstraklasy, zgarniają do podziału pulę 10 000 zł!

Aktualnie bonus na start jest dostępny cały czas w ofercie Betclic. Warunkiem bonusu jest poprawne obstawienie wszystkich zakładów. Jeśli w kuponie znajdą się inne wydarzenia niż powinny, wtedy Betclic nie bierze zakładów tego typu do swojej puli.

Multi +

W swojej ofercie Betclic zawarł ciekawe promocje, które spodobają się osobom, lubiącym obstawiać tzw. „tasiemki”.

Przykładem jest bonus powitalny Multi+, dzięki któremu będziemy mogli obstawiać coraz to większe kursy, wrzucając kolejne wydarzenia na nasz kupon. Jak bonus powitalny działa w praktyce?

Wrzucając przykładowo kupon z pięcioma wydarzeniami na nim (o dowolnym kursie), zyskujemy +7% do naszej wygranej.

Wrzucając kupon z sześcioma wydarzeniami na naszym kuponie, zyskujemy +14% do naszej wygranej. I tak do samego końca.

Promocję kończy kupon, na którym damy 13 spotkań lub więcej, wtedy do naszej wygranej Betclic dorzuca +50%!

Boost – wygrywaj więcej dzięki Betclic TV

Marka Betclic w swojej ofercie zawarła kolejny, bardzo ciekawy bonus powitalny. Jest nim promocja o nazwie „Boost”, dzięki której będziemy mogli otrzymywać większe kursy na wyznaczone przez Betclic wydarzenia sportowe.

Jest to atrakcyjny bonus na start, który możemy wykorzystać na konkretne zakłady, które proponuje nam danego dnia Betclic.

Bonus działa zarówno na stronie internetowej, jak i przez aplikację Betclic. Nasza Betclic aplikacja pozwoli nam obsłużyć zakłady wchodzące w trybie Boost i umieści je w specjalnej zakładce tak, aby były one łatwe do znalezienia.

Betclic kod promocyjny – czy jest jakiś?

Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych kodów promocyjnych. Marka Betclic nie wykorzystuje kodów i nie proponuje innych rozwiązań niż te, które możemy oglądać na stronie bukmachera. Dlatego też żaden Betclic kod promocyjny nie będzie działać, po jego wpisaniu ani w formularz rejestracyjny, ani w inne miejsca w naszym panelu.

Jeśli w przyszłości Betclic kod promocyjny będzie dostępny dla nas, poinformujemy Państwa na bieżąco. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób czeka na swój Betclic kod promocyjny i bardzo możliwe, że nowy kod promocyjny z czasem trafi do oferty Betclic. Bukmacher Betclic w przeszłości oferował swoim klientom kod na zakłądy, który mógł być wykorzystywany przykładowo w Polsce.

Na dzień dzisiejszy kod promocyjny Betclic nie jest jednak dostępny w żadne ofercie, dlatego też nie jesteśmy w stanie udostępnić Państwu takiego rozwiązania. Kiedy tylko kod promocyjny Betclic pojawi się na rynku, będziemy o tym informować naszych czytelników. Dziś kod promocyjny Betclic nie jest dostępny.

W celu uzyskania bonusu na zakłady w Betclic, wystarczy zarejestrować swoje konto i dokonać depozytu. Jeśli chodzi o zwykły zakład, wtedy wystarczy sama rejestracja i korzystanie z wyżej wymienionych ofert. Wśród wielu zakładów od Betclic znajdziemy ciekawe warunki, które będziemy mogli wykorzystać na bieżąco. Zakłady Betclic potrafią być dostępne po większych kursach, dzięki specjalnym promocjom bukmachera.

Jeśli chcesz postawić zakład za większą stawkę, skorzystać z opcji Boost lub z opcji mnożenia kuponów na zakłady, które muszą być odpowiednio wysokie. Chodzi o zakłady na 5 wydarzeń i więcej.

 

Metody płatności w Betclic

Wpłata i wypłata środków w Betclic na pewno będzie łatwa. Bukmacher umożliwi skorzystanie z większości najbardziej popularnych metod płatności. Najważniejsze, aby można było skorzystać z szybkich płatności. Do tego niezbędna jest współpraca z bankami. Zagwarantuje, ona wpłatę depozytu w kilka minut. Po chwili pieniadze znajdą się więc na wirtualnym koncie w serwisie. Przelewy zapewne będą możliwe do wykonania przy użyciu różnych metod, m.in. Przelewy24, Paysafecard. Płatności kartą będą umożliwione posiadaczom kart Visa i Mastercard. Płatności mobilne zaś obsłuży zapewne system Blik.

Zarówno wpłaty, jak i wypłaty będą odbywały się w złotówkach. Nie trzeba będzie więc przewalutować depozytu. Wszystkie transakcje są darmowe i bukmacher nie narzuca na nie żadnych prowizji.

Polacy zapewne będą mogli też skorzystać z opcji, które znajdziesz obecnie na zagranicznym portalu bukmachera. Do wykorzystania są tam trzy rodzaje płatności. Możesz to zrobić za pomocą karty, EcoPaz oraz Trustly. Pamiętaj, że obecnie korzystając z serwisu bukmachera, każda Twoja wpłata będzie przewalutowana. W zależności od metody, która wybierzesz, zapłacisz też prowizję. W polskim serwisie, z którego skorzystasz już za tydzień, unikniesz tych dodatkowych opłat.

Czy bukmacher narzuci limity na wpłacane i wypłacane pieniądze w serwisie? Myślimy, że nie. Inni operatorzy tego nie robią, więc pewni i Betclic dostosuje się do wymagań graczy. W zagranicznym serwisie co prawda są limity. Wynoszą one 15 zł dla wpłat oraz 30 zł dla wypłat. Nie obowiązują, jeśli gracz wybierze serwis Trustly. Podejrzewamy, że Betclic rozpocznie współpracę z wieloma bankami. Dzięki temu zaoferuje graczom szybkie i bezprowizyjne przelewy.

Wersja mobilna serwisu Betclic

Zapewne BetClic udostępni aplikację mobilną swojego serwisu równocześnie ze startem serwisu. Będzie ona całkowicie dostosowana do potrzeb urządzeń mobilnych. Będzie możliwa do zainstalowania na telefonach i tabletach, które opierają na systemach Android oraz iOS. Wydaje się to oczywiste, bo dziś aplikację mobilną posiada każdy szanujący się bukmacher na rynku.

Betclic na pewno zaoferuje możliwość zainstalowania apki. Pytanie tylko, kiedy będzie to możliwe. Jeszcze niedawno na próbnej stronie internetowej bukmachera można było zobaczyć ikonkę, która będzie umożliwiała jej ściągnięcie.

Obecnie zagraniczny serwis BetClic posiada aplikację mobilną, w której można wybrać język polski. Można więc przypuszczać, że podobne funkcje znajdą się w polskiej wersji. Dzięki mobilnej aplikacji będziesz mógł więc założyć konto w serwisie. Wpłacisz na niego depozyt, ale też wypłacisz wygraną. Aplikacja umożliwi skorzystanie z pełnej oferty bukmachera oraz postawienie kuponu. W aplikacji znajdziesz też zapewne wszystkie najważniejsze funkcje, ułatwiające korzystanie z usług Betclic.

Obsługa klienta w serwisie Betclic

To, jak dokładnie będzie ona wyglądała, dowiemy się już wkrótce. Zapewne portal będzie miał łatwy i czytelny interface. W ramach problemów i pytań bukmacher udostępni FAQ, a w nim wszystkie najważniejsze tematy. Znając bukmachera Betclic, będzie on bardzo rozbudowany i szczegółowy.

Dla tych, którzy nie lubią szukać odpowiedzi, bukmacher na pewno zaoferuje coś innego. To pewne, że udostępni kilka sposobów skontaktowania się z biurem obsługi klienta. To dzięki niemu będziesz miał możliwość porozmawiania z konsultantami. Podstawowe możliwości kontaktu to chat oraz formularz kontaktowy. Podejrzewamy, że bukmacher udostępni również maila i adres swojej siedziby. Zobaczymy, czy stworzy też infolinię, na której będą dyżurowali konsultanci.

Nie będzie na co narzekać, jeśli Betclic przeniesie swoje standardy z europejskiej strony na polską. Tam kontakt z serwisem obsługi jest możliwy codziennie, również w weekendy. Na chacie można więc będzie porozmawiać w godzinach od 10 do 23. Obsługa będzie odbywała się w języku polskim.

Legalność bukmachera

Betclic jest zupełnie legalnym bukmacherem, który na pewno ma dużą przewagę nad innymi operatorami. Przypominamy, że na obecnym rynku zakładów wzajemnych online w Polsce dostępnych jest 14 bukmacherów. Ich aktualną listę znajdziesz na stronie internetowej Ministerstwa Finansów. Wśród nich są:

 1. FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 2. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze – zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 3. Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach – zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 4. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 5. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 6. forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dawniej Casino Games Sp. z o.o.) – zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016;
 7. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach – zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;
 8. Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017;
 9. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017;
 10. BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017;
 11. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018;
 12. Ewinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017;
 13. Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej – zezwolenia z dnia 28 listopada 2018 r. nr PS4.6831.30.2017;
 14. Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kijowskiej 1 – zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

Gdzie znajdę aktualny Betclic Bonus?

Tylko na naszym serwisie! Jesteśmy jedynym miejscem informacyjnym które skupia w sobie wszystkie informacje na temat bonusów tego podmiotu.

Jak wykorzystam Betclic Bonus?

Wybierz dowolny kod promocyjny na naszym serwisie i wpisz go podczas rejestracji. Konkretny bonus zostanie przypisany do Twojego konta jak najszybciej.

Czy Betclic Bonus można wykorzystać w Polsce?

Niestety nie. Jest to bonus dostępny dla graczy w języku polskim, którzy mieszkają poza granicami naszego kraju. Oferta dostępna tylko dla osób zza granic Polski.

Posiadacie aktualne linki i bonus?

Tak. Z naszych linków można bez problemu rejestrować swoje konto i aktywować bonus. Opisujemy wszystkie niezbędne informacje wynikające z gry w tym miejscu.