Zakład bez ryzyka – jak wykorzystać ten bonus bukmacherski?

Zakład bez ryzyka to niezwykle popularna promocja bukmacherska, która pozwala graczom obstawić bezpieczny kupon bez możliwości utraty pieniędzy. W razie niepowodzenia, bukmacher zwróci stawkę zakładu bez ryzyka. Ta promocja jest wykorzystywana zarówno jako bonus powitalny, jak również prezent dla stałych klientów serwisu. W tym miejscu powiemy więcej o działaniu tej promocji, a także opiszemy zakłady bez ryzyka dostępne aktualnie u legalnych bukmacherów w Polsce. To świetna okazja, aby zadbać o znaczne podbudowanie swojego kapitału na grę.

Czym jest i jak działa zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to promocja bukmacherska, w której gracz może postawić określoną kwotę z gwarancją zwrotu w przypadku przegranego kuponu. Innymi słowy, obstawiasz wybrane wydarzenie sportowe bez ryzyka. Zakład bez ryzyka często jest przyznawany jako powitalny bonus od depozytu. Jest to również forma prezentu, który mogą otrzymać aktywni gracze za branie udziału w okresowych wydarzeniach promocyjnych. W tym artykule przybliżmy szczegółowe aspekty związane z działaniem tego bonusu, omówimy najlepsze zakłady bez ryzyka dostępne u legalnych bukmacherów, a także powiemy, na co zwracać uwagę, obstawiając taki zakład.

W jaki sposób można otrzymać taki bonus bukmacherski?

Istnieje kilka sposobów na otrzymanie zakładu bez ryzyka. Najczęściej jest to bonus powitalny adresowany do nowych graczy. Aby go otrzymać, należy zarejestrować konto, a następnie dokonać wpłaty na swoje konto. Następnie, pierwszy zakład postawiony w serwisie będzie zakładem bez ryzyka. Jeśli obstawiony zakład okaże się nietrafiony, wówczas, otrzymujemy zwrot na konto. Wówczas jest to bonus od depozytu objęty warunkiem obrotu. Niemniej jednak, trafimy na oferty promocyjne, w których ewentualny zwrot może zostać od razu wypłacony.

Zakład bez ryzyka jest również formą promocji dla aktywnych klientów w serwisie. Bukmacher proponuje obstawienie wybranego wydarzenia, a w razie niekorzystnego wyniku, stawka takiego zakładu zostanie zwrócona jako cashback na nasze konto. Wówczas, jest to bonus bez depozytu, który nie wymaga dokonania wpłaty w serwisie. Zakłady bukmacherskie bez ryzyka cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ pozwalają zagrać o wysokie wygrane bez narażania kapitału.

Zakład bez ryzyka a darmowy zakład – czym się różnią?

Zakład bez ryzyka jest mylnie interpretowany jako darmowy zakład. W praktyce są to promocje, które mają ze sobą wiele wspólnego, ale działają na zupełnie innych zasadach. W przypadku zakładu bez ryzyka, to gracz inwestuje swoje środki, aby postawić kupon. Darmowy zakład to promocja, w której gracz otrzymuje środki od bukmachera. W obu przypadkach nie narażamy się na straty, jednak zakładu bez ryzyka nie postawimy bez środków na koncie.

Bonusy te różnią się także w formie rozliczenia. Np. darmowy bonus, w przypadku wygranej, może zostać odjęty od zdobytej kwoty. Środki ponownie wracają do bukmachera. W przypadku zakładu bez ryzyka, gracz może w pełni cieszyć się wygraną. Tutaj warto również zauważyć, że w przypadku zakładu bez ryzyka, gracz nie zawsze może liczyć na stuprocentowy zwrot stawki. Wszystko przez 12-procentowy podatek od gier, który jest pobierany przy każdym kuponie. Najczęściej, bukmacher zwróci nam jedynie kwotę, która została zaliczona jako stawka zakładu. Podatek natomiast przepada.

Czy zakład bez ryzyka to bonus bez depozytu?

Wszystko zależy od formy promocji. Jeśli jest bonus powitalny, wówczas, zakład bez ryzyka działa jak bonus od depozytu. Otrzymujemy go dopiero w momencie wykonania wpłaty na swoje konto. Co więcej, musimy wpłacić określoną kwotę, aby wykorzystać pełny potencjał takiego zakładu. Bukmacher coraz częściej wykorzystuje zakład bez ryzyka jako bonus bez depozytu. Wówczas, występuje on jako prezent dla gracza za wykonanie jakiegoś zadania, np. postawienie określonego wydarzenia sportowego. Jeśli otrzymanie zakładu bez ryzyka nie wymaga wpłacania pieniędzy na konto, wówczas jest to bonus bez depozytu dla stałych klientów.

Jak otrzymać atrakcyjny zakład bez ryzyka krok po kroku?

Poniżej znajdziesz listę legalnych bukmacherów, którzy posiadają w swojej ofercie zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Najczęściej, jest to pierwszy zakład postawiony po dokonaniu wpłaty. Wybierz jeden z dostępnych serwisów, zapoznaj się z regulaminem promocji, a następnie zajmij się procesem rejestracji konta. Gdy Twoje konto zostanie aktywowane, dokonaj pierwszej wpłaty. Pamiętaj o maksymalnej kwocie zwrotu, aby wykorzystać pełny potencjał tej promocji.

Kolejnym krokiem jest stworzenie kuponu, który zostanie zaakceptowany jako bonus bez ryzyka. Poniżej opisujemy popularne wymogi, które trzeba spełnić, aby postawić taki zakład. Czasami, bukmacher daje możliwość wyboru, kiedy chcemy skorzystać z przyznanej promocji. Wówczas, zakład bez ryzyka aktywujemy na kuponie. Stawiamy nasze zakłady i oczekujemy na rezultat. Jeśli zakład przegra, otrzymamy zwrot stawki na konto bonusowe lub na konto główne, w zależności od regulaminu. W pierwszym wypadku, kwota będzie objęta warunkiem obrotu.

Na co zwrócić uwagę wybierając zakłady bez ryzyka?

Analizując dostępne zakłady bez ryzyka, warto zwrócić uwagę na regulamin promocji. Znajdziemy tu warunki przyznania takiego bonusu, a także wymogi, jakie należy spełnić, aby postawić kupon w formie zakładu bez ryzyka. Istotnym czynnikiem jest oczywiście warunek obrotu. Niemal każdy bukmacher traktuje zwrot stawki za zakłady bez ryzyka jako bonus. Tylko w nielicznych ofertach, zwrócone środki nie podlegają obrotowi i mogą zostać wypłacone z konta. Warto także zwrócić uwagę, jaką kwotę należy postawić, aby otrzymać maksymalny zwrot. Musimy bowiem pamiętać, że zwrócony cashback będzie najczęściej pomniejszony o 12% podatku od stawki.

Jakie wymogi musi spełniać nasz kupon?

Legalni bukmacherzy opisują każdą promocję szczegółowym regulaminem, w którym znajdziemy informacje na temat tego, w jaki sposób można wykorzystać dostępny bonus. Nie inaczej jest w kwestii zakładów bez ryzyka. Czasami, aby skorzystać z tej promocji, trzeba zwrócić uwagę na szereg istotnych kwestii. Oto najważniejsze wymogi, które może posiadać bonus z zakładem bez ryzyka:

  • Kod promocyjny – u wielu bukmacherów, zakład bez ryzyka może być dostępny wyłącznie po zrealizowaniu kodu promocyjnego przy rejestracji nowego konta. Niejeden bukmacher pozwala w ten sposób zdobyć ekskluzywny bonus powitalny na start.
  • Minimalny kurs kuponu – bardzo często, bukmacher wymaga, aby kupon z zakładem bez ryzyka posiadał minimalny kurs, np. na poziomie 2,00. W ten sposób, gracze muszą zdecydować się na mniej pewne zdarzenia, aby wnieść swój kupon.
  • Liczba selekcji na kuponie – kolejnym wymogiem bukmachera może być to, aby zakład bez ryzyka wykorzystać na kuponie AKO z kilkoma zdarzeniami. Ten wymóg może się wiązać z minimalnym kursem kuponu, a także minimalnym kursem każdej z dobranych selekcji.
  • Minimalna stawka zakładu – kolejną kwestią są zakłady bukmacherskie bez ryzyka na określoną kwotę. Czasami, poniżej pewnej kwoty nie będzie możliwości obstawienia takiego zakładu.
  • Czas na wykorzystanie bonusu – na koniec, wymóg czasowy. Bukmacher może wprowadzić w regulaminie zapis, że gracz ma określoną ilość czasu na postawienie zakładu bez ryzyka. Najczęściej spotkamy się z granicą 30 dni.

Jak już mówiliśmy, warto również zwrócić uwagę na to, który zakład będzie zakładem bez ryzyka. Czy chodzi o pierwszy zakład po zrealizowaniu depozytu, czy też mamy możliwość zaznaczenia kuponu, który chcemy wykorzystać w ramach promocji. Powyższe wymogi to kolejny dowód na to, jak ważną kwestią jest uważne czytanie regulaminu, jeśli interesują nas zakłady bukmacherskie bez niespodzianek. Zwłaszcza w kwestii bonusów powitalnych i zakładów bez ryzyka.

Warunek obrotu w zakładzie bez ryzyka

Czas na kolejną arcyważną kwestię w aspekcie zakładów bez ryzyka. Czy taki bonus jest objęty warunkiem obrotu. Patrząc na rynek legalnych bukmacherów w naszym kraju, a także dostępne przykłady bonusów, możemy wymienić trzy scenariusze:

  • Brak warunku obrotu – takim bonusem może pochwalić się Superbet oraz Ewinner. Zakład bez ryzyka nie jest objęty warunkiem obrotu. Jeśli przegramy, środki są zwracane na konto główne i możemy je od razu wypłacić z konta.
  • Zwrot stawki jako bonus – w tej sytuacji, zwrot stawki jest zwracany na konto bonusowe, co oznacza, że musimy spełnić określony warunek obrotu, aby wypłacić taki bonus. To najczęściej spotykana forma warunku obrotu w aspekcie zakładu bez ryzyka. Przykładowo, stawiasz 100 PLN, przegrywasz, otrzymujesz 88 PLN zwrotu na konto bonusowe i musisz obrócić tę kwotę przynajmniej 2 razy, czyli postawić zakłady na 176 PLN.
  • Stawka zakładu jako bonus – w tym scenariuszu, nie ma znaczenia, czy nasze zakłady będą wygrane czy przegrane. Sama stawka zakładu bez ryzyka jest traktowana jako bonus i należy od niej odprowadzić podatek. Przykładowo, stawka zakładu jest objęta trzykrotnym warunkiem obrotu. Stawiasz 100 PLN i niezależnie od wyniku musisz obrócić 300 PLN.

Najbardziej opłacalny jest oczywiście pierwszy scenariusz, w którym możemy od razu wypłacić nasze pieniądze, bez zmagania się z warunkiem obrotu. Uczciwe są również warunki, w którym to zwrot stawki jest traktowany jako bonus. Najmniej opłacalna jest sytuacja, w której sam zakład bez ryzyka jest postrzegany jako bonus objęty warunkiem obrotu.

Kod promocyjny a zakład bez ryzyka

Wielu nowych graczy interesuje bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka. Nie dziwi zatem fakt, że tak wielu bukmacherów decyduje się wprowadzić taki bonus w swojej ofercie. Czasami, do otrzymania takiej promocji potrzebny jest kod promocyjny. Jak możemy go uzyskać? Wchodzimy na stronę bukmachera, przeglądamy promocję i klikamy zakład bez ryzyka. Sprawdzamy podstawowe informacje na jego temat i szukamy kodu promocyjnego, który trzeba wykorzystać, aby otrzymać taki bonus. W formularzu rejestracyjnym wklejamy kod bonusowy, aby otrzymać ten prezent.

Kod promocyjny można znaleźć także u partnerów biznesowych wybranego bukmachera. Bardzo często, z pomocą takiego kodu można otrzymać ekskluzywny bonus na start. Przykładowo, w standardowej ofercie gracz może postawić zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN. Jednak wykorzystując kod promocyjny od partnera biznesowego, otrzymuje możliwość zwrotu do 130 PLN. A zatem, przed rejestracją konta warto sprawdzić, czy bukmacher posiada kody bonusowe.

Legalni bukmacherzy w Polsce z zakładem bez ryzyka

Konkurencja na legalnym rynku bukmacherskim staje się coraz mocniejsza. Dzięki temu, gracze mogą liczyć na coraz atrakcyjniejsze bonusy powitalne, a także promocje dedykowane stałym klientom. Zakłady bez ryzyka można otrzymać również jako prezent w ramach programu lojalnościowego lub za udział w ligach typerskich i wydarzeniach specjalnych. Dzięki temu, w wielu serwisach bukmacherskich spotkamy się z możliwością otrzymania atrakcyjnego zakładu bez ryzyka.

Na chwilę obecną, zakład bez ryzyka posiadają w swojej ofercie bukmacherzy: LV BET, Fortuna, Betclic, eWinner, PZBUK, Superbet oraz BETFAN. Poniżej opiszemy poszczególne promocje oraz sprawdzimy, czy są one opłacalne dla gracza. Biorąc pod uwagę ogromną popularność, jaką cieszy się zakład bez ryzyka, legalny bukmacher z taką promocją automatycznie ma większą szansę na pozyskanie wielu klientów. Zwrócimy również uwagę, czy zakłady bez ryzyka są dostępne dla wszystkich nowych graczy, czy też należy się zarejestrować z kodem promocyjnym.

Zakład bez ryzyka LV BET

Pełna oferta powitalna dostępna w LV BET robi duże wrażenie. Nowi gracze mają szansę otrzymać bonus do 3333 PLN. Kwota ta jest rozdzielona na trzy transze: 2000 PLN przy pierwszej wpłacie, 1000 PLN przy drugiej wpłacie oraz 333 PLN przy trzeciej wpłacie. To właśnie trzeci depozyt pozwala nam zgarnąć atrakcyjny zakład bez ryzyka.

Nie trzeba się rejestrować z kodem promocyjnym, aby otrzymać ten bonus. w serwisie bukmacherskim LV BET. Wystarczy przy trzeciej wpłacie zaznaczyć okienko: „Zakład bez ryzyka 333 PLN”. Pierwszy postawiony zakład będzie zakładem z opcją otrzymania cashbacku. Minimalna wpłata potrzebna do uzyskania bonusu to 25 PLN. Zakład bez ryzyka można postawić na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1,75. W przypadku przegranej, kwota wraca na saldo bonusowe i należy ją jednokrotnie obrócić na zakładach z kursem 1,75.

Zakład bez ryzyka Fortuna

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się również Fortuna zakład bez ryzyka. Standardowa promocja powitalna u tego bukmachera to: zakład bez ryzyka do 200 PLN, a także bonus do pierwszej wpłaty 100% do 2000 PLN. Przy rejestracji gracze otrzymują również freebet 20 PLN wypłacany w formie punktów, które można wymienić w programie lojalnościowym. Z kodem promocyjnym, gracz może otrzymać w serwisie Fortuna wyższy bonus powitalny. Wówczas, zakład bez ryzyka Fortuna może być postawiony na nieco większą kwotę.

W przypadku tego bukmachera nie mamy żadnych wymogów związanych z minimalnym kursem kuponu, na którym możemy spożytkować nasz powitalny Fortuna bonus bez ryzyka. Jeśli przegrasz, środki zostaną zwrócone na Twoje konto. Jeśli chcesz otrzymać maksymalny zwrot, czyli 200 PLN, postaw kupon o wartości 227 PLN. Należy bowiem uwzględnić 12-procentowy podatek od stawki. Fortuna zaklad bez ryzyka to bardzo popularna promocja powitalna wśród graczy.

Zakład bez ryzyka Betclic

W ofercie powitalnej Betclic również znajdziemy zakład bez ryzyka. U tego bukmachera, gracze mogą otrzymać cashback do kwoty 550 PLN. To główny pakiet powitalny przygotowany przez Betclic. Wystarczy zarejestrować konto z kodem promocyjnym oraz dokonać pierwszej wpłaty. Pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka. Nie ma wymogów związanych z typem kuponu lub minimalnym kursem. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot do 550 PLN. Warunek obrotu w Betlic obowiązuje niezależnie od wyniku pierwszego kuponu. Jest to sześciokrotność stawki przeznaczonej na zakład bez ryzyka.

Zakład bez ryzyka STS

Atrakcyjną promocję powitalną z zakładem bez ryzyka posiada w swojej ofercie także legalny bukmacher STS. Gracze mogą tu obstawić zakład o wartości 200 PLN z opcją cashback w przypadku przegranej. Z kodem promocyjnym, zakład bez ryzyka może być wyższy. Ponadto, w serwisie STS przysługuje premia powitalna 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie, a także darmowy zakład o wartości 25 PLN wypłacany za rejestrację nowego konta.

Minimalna kwota zakładu to 20 PLN. Promocja dotyczy pierwszego kuponu postawionego po rejestracji konta. Warunkiem jest wykorzystanie kodu promocyjnego przy rejestracji. Jeśli przegrasz, środki zostaną zwrócone na Twoje konto. Obowiązuje trzykrotny warunek obrotu, do którego zaliczają się wyłącznie kupony z kursem minimalnym 1,91.

Zakład bez ryzyka eWinner

Ogromnym zainteresowaniem ze strony graczy cieszy się zakład bez ryzyka dostępny w serwisie Ewinner. Jest to pierwszy bonus powitalny dostępny dla nowych graczy. Wystarczy zarejestrować konto i dokonać pierwszej wpłaty. Tworzymy dowolny kupon i stawiamy przynajmniej 20 PLN. Zaznaczamy okienko z opcją zakładu bez ryzyka. Aby skorzystać z pełnej promocji, postaw 170,36 PLN, a w przypadku przegranej otrzymasz 150 PLN na swoje konto. Co szczególnie istotne, w Ewinner nie obowiązuje warunek obrotu! Środki można od razu wypłacić z konta. Ewinner posiada także klasyczną premię powitalną do drugiej wpłaty: 50% do 500 PLN.

Zakład bez ryzyka PZBUK

Ciekawą innowację w swoim serwisie wprowadził PZBUK. Mamy tu zakład bez ryzyka, z którego na pewno skorzystamy. Zwrot otrzymuje się bowiem dopiero po nietrafieniu pierwszego zakładu. Należy zarejestrować konto z kodem promocyjnym, a następnie dokonać pierwszej wpłaty. Należy stawiać kupony AKO z przynajmniej dwoma zdarzeniami i kursem 1,40 dla jednej sekcji. Cashback do kwoty 200 PLN otrzymasz dopiero w momencie przegrania pierwszego kuponu, chyba, że w przeciągu 30 dni nie pomylisz się ani ranu, a ważność bonusu minie.

Zakład bez ryzyka Superbet

Ciekawą formę promocji zakładu bez ryzyka zastosował w swoim serwisie Superbet. Mamy tu bowiem cały tydzień bez ryzyka. Wystarczy zarejestrować konto i dokonać pierwszej wpłaty. Gracze otrzymują bonus 100% do 50 PLN przy pierwszym depozycie. Następnie, do woli korzystasz z usług bukmachera, obstawiając dowolne wydarzenia sportowe. Jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz cashback w formie bonusu do 500 PLN. Otrzymana kwota jest objęta warunkiem czterokrotnego obrotu. Zaliczają się kupony AKO z dwoma zdarzeniami i kursem 1,3 dla jednej sekcji.

Zakład bez ryzyka BETFAN

Z zakładem bez ryzyka spotkamy się w także w legalnym serwisie bukmacherskim BETFAN. Należy zarejestrować konto z kodem promocyjnym oraz wpłacić pieniądze. Stawiamy kupon z kursem min. 1,14. Nie można dodawać wydarzeń z oferty Matchday Boost. Jeśli chcesz skorzystać z pełnego potencjału tej promocji, postaw na zakład bez ryzyka 112 PLN. Jeśli przegrasz, w ciągu 48 godzin otrzymasz cashback do wartości 100 PLN. Zaletą jest brak warunku obrotu! Głównym prezentem powitalnym w serwisie BETFAN jest premia do 3000 PLN, wypłacana przy trzech pierwszych wpłatach. Aby ją otrzymać, należy najpierw obrócić kwotę wpłaty.

Promocje Cashback a zakład bez ryzyka

Legalne zakłady bukmacherskie w formie bonusu powitalnego często oferują swoim klientom promocję cashback. Bardzo często jest to nic innego jak zakład bez ryzyka, ponieważ cashback tłumaczymy dosłownie jako zwrot pieniędzy. W praktyce, istnieje jednak drobna różnica, o której powinniśmy wspomnieć. Zakład bez ryzyka jako bonus, pozwala nam zazwyczaj na otrzymanie całej stawki przeznaczonej na postawienie kuponu (z pomniejszeniem podatku). Z kolei sam cashback nie precyzuje, jaką część stawki otrzymamy z powrotem.

W związku z tym, warto spojrzeć do regulaminu promocji. Możemy natrafić na bonus dla aktywnych graczy, który pozwala postawić bezpieczny zakład na żywo z opcją cashback do 50%. Oznacza to, że w przypadku przegranej, bukmacher zwróci nam jedynie połowę kwoty. A zatem, choć cashback i zakład bez ryzyka to bardzo pokrewny bonus, w przypadku tego pierwszego warto zapoznać się z regulaminem, aby sprawdzić, jaką część stawki bukmacher zwróci w razie niepowodzenia.

Zakłady bez ryzyka na bukmacherskiej aplikacji mobilnej

Rośnie liczba klientów obstawiających zakłady bukmacherskie za pośrednictwem urządzeń mobilnych. W związku z tym, bukmacherzy starają się stale ulepszać swoją aplikację, aby sprostać wysokim oczekiwaniom klientów. Bardzo nowoczesną i wygodna apką mogą pochwalić się chociażby LV Bet czy STS. Zakłady bukmacherskie obstawione za pośrednictwem aplikacji mobilnej sprawiają, że w każdej wolnej chwili możemy przeanalizować nadchodzące spotkania i wnieść interesujący nas kupon.

Pojawia się zatem pytanie, czy z zakładu bez ryzyka możemy skorzystać za pośrednictwem aplikacji mobilnej? Jak najbardziej tak, aplikacja oferuje nam te same możliwości, co pełnoprawny serwis bukmacherski. Możemy tu zarejestrować konto, dokonać pierwszej wpłaty, a także postawić otrzymany zakład bez ryzyka. Co ciekawe, wielu legalnych bukmacherów zdaje sobie sprawę z faktu, jak dużą popularnością cieszą się mobilne zakłady bukmacherskie. W związku z tym, gracze mogą otrzymać drobny bonus za samą rejestrację apki na swoim urządzeniu przenośnym.

Zakład bez ryzyka a podatek od stawki

Legalni bukmacherzy są zobowiązani opłacać podatek od gier. W praktyce chodzi o dwa podatki, które są opłacane z kieszeni graczy: 12-procentowy podatek od stawki każdego zakładu, a także 10-procentowy podatek od każdej wygranej powyżej 2280 PLN. W przypadku drugiego z wymienionych podatków sprawa jest prosta. Jeśli stworzymy kupon, na którym potencjalna wygrana będzie wyższa niż 2280 PLN, wówczas, wygrana zostanie pomniejszona o 10%.

A jak na zakład bez ryzyka wpływa 12-procentowy podatek od gier? Tutaj wiele zależy od regulaminu bukmachera, ale najczęściej musimy pamiętać o tym, że ewentualny cashback będzie obniżony o podatek. Przykładowo, jeśli stawka zakładu bez ryzyka to 100 PLN, wówczas, w przypadku przegranej gracz otrzyma tylko 88 PLN. Dlatego też, bukmacherzy udzielają nam wskazówki i mówią, jaką kwotę możemy postawić, aby otrzymać maksymalny zwrot. W przypadku zakładu bez ryzyka na 100 PLN, należy postawić ok. 113 PLN, aby otrzymać maksymalny cashback.

Czy można wykorzystać zakład bez ryzyka u kilku bukmacherów?

Jak najbardziej, wielu graczy decyduje się na skorzystanie z tej opcji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarejestrować konto u kilku bukmacherów i wykorzystać dostępne zakłady bez ryzyka. Co więcej, konta u kilku bukmacherów pozwalają graczom obstawiać wydarzenia sportowe po najwyższym, dostępnym kursie. To kolejny atut, o którym warto wspomnieć. Odbierając kilka zakładów bez ryzyka warto jednak kontrolować dostępne bonusy i pamiętać o ewentualnych warunkach obrotu. Tylko w ten sposób można w efektywny sposób otrzymać bonusy otrzymane od bukmachera.

Pamiętajmy, że zakład bez ryzyka nie zawsze wchodzi w skład standardowej oferty promocyjnej dostępnej dla wszystkich graczy. Czasami, przy rejestracji należy wykorzystać kod promocyjny. Dopiero wtedy można odebrać ekskluzywny bonus i skorzystać z tej promocji. Biorąc pod uwagę, że zakład bez ryzyka jest coraz popularniejszą promocją wśród nowych graczy, na polskim rynku nie brakuje legalnych bukmacherów, którzy posiadają w swojej ofercie taki bonus.

Jak wykorzystać bonus w formie zakładu bez ryzyka?

Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób spożytkujesz otrzymane środki. Większość graczy wychodzi z założenia, że zakład bez ryzyka warto wykorzystać na kuponie z wysoką wygraną. Zazwyczaj, nie ryzykujemy dużej kwoty w przypadku wysokich kursów. Zakłady bez ryzyka pozwalają jednak spróbować swojego szczęścia i postawić na imponujący kupon, który w przypadku trafienia zagwarantuje nam bardzo pokaźny zastrzyk środków do kapitału na dalszą grę.

Inni gracze kierują się jednak ostrożnością i uważają, że zakładu bez ryzyka nie można marnować na mało prawdopodobne zdarzenia. W związku z tym, tacy gracze starają się bardzo skrupulatnie dobrać zdarzenia oraz postawić większą kwotę na kupon, który daje duże szanse na zanotowanie wygranej. Tutaj należy jednak pamiętać o tym, że promocja zakładu bez ryzyka może posiadać wymóg, którym jest minimalny kurs kuponu oraz liczba selekcji na kuponie.

Zakład bez ryzyka FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak działa zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to promocja, która pozwala graczom postawić kupon bez możliwości utraty swoich środków. W przypadku przegranej, bukmacher wypłata tzw. cashback, czyli zwraca nam kwotę przeznaczoną na zakład.

Co to jest cashback?

Cashback czyli dosłownie zwrot pieniędzy. Pojęcie często używane jako synonim dla zakładu bez ryzyka. W praktyce, promocja cashback może zwracać tylko określoną część stawki zakładu.

Czy w przypadku przegranej gracz otrzyma całą stawkę zakładu?

To zależy od regulaminu bukmachera, ale w większości przypadków, cashback będzie obniżony o 12% podatku od stawki. A zatem, jeśli postawisz 100 PLN w zakładzie bez ryzyka, na Twoje konto zostanie zwrócone 88 PLN.

Jacy bukmacherzy posiadają w swojej ofercie zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to bardzo popularna promocja, dzięki czemu, możemy ją spotkać u kilku legalnych bukmacherów. W tym gronie warto wymienić: Fortunę, LV BET, BETFAN, Superbet, STS, PZBUK, Betclic oraz Ewinner.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby postawić zakład bez ryzyka?

Wielu bukmacherów wymaga stworzenia kuponu z minimalnym kursem. Czasami, zaliczane są wyłącznie kupony AKO z określoną liczbą sekcji. W wielu serwisach obowiązuje także minimalna kwota zakładu bez ryzyka.

Czym się różni zakład bez ryzyka od darmowego zakładu?

Zakład bez ryzyka obstawiamy za własne pieniądze, ale w razie przegranej możemy je odzyskać. Darmowy zakład to promocja, w której bukmacher daje nam środki na postawienie zakładu.

Czy w przypadku zakładu bez ryzyka obowiązuje warunek obrotu?

Ta kwestia również zależy od warunków zapisanych w regulaminie. Zazwyczaj, kwota otrzymana jako cashback jest traktowana jako bonus i wymaga obrotu. Spotkamy się jednak z promocjami, w których bukmacher nie wymaga obrotu otrzymanymi środkami.