Von Miller ujawnia, jak krótka była oferta Cowboys, by sprowadzić go do domu

http://sports.yahoo.com/

Dallas Cowboys mieli jajka na twarzy po fiasku z Randym Gregorym. Po przehandlowaniu 12 marca Amariego Coopera do Cleveland Browns za pięciorundowy pick, wyglądało na to, że drużyna będzie w stanie zatrzymać swojego największego wolnego agenta. Tyle, że wszystko rozpadło się po tym, jak strony zgodziły się na pięć lat, 70 milionów dolarów, nad pewnym językiem w ramach specyfiki umowy. Gregory trafił do Denver z Broncos na taki sam kontrakt, minus klauzula testowania.

Próbując odbić się od straty, Dallas zwrócili swoją uwagę na próbę pozyskania wolnego agenta Vona Millera, dwukrotnego mistrza Super Bowl i wychowanka Texas A&M. Miller był zainteresowany podpisaniem z Cowboys kontraktu na powrót do domu, tylko oferta nie była zbliżona do tego, co trzeba by było zrobić. Według Millera, Dallas zaoferowało taką samą umowę, jaką zaoferowało Gregory’emu, czyli pięć lat za 70 milionów dolarów, według szczegółowego artykułu w The Athletic. To bladło w porównaniu z umową, którą Miller podpisał z Buffalo Bills, sześć lat za 121 milionów dolarów.

Miller mówi, że Dallas zaoferowało mu wtedy ten sam kontrakt, który wynegocjowali z Gregorym – podobno pięcioletni, 70 milionów dolarów z dwoma latami gwarantowanymi.

„Powiedziałem im, że jestem gotowy przyjść do Cowboys,” mówi Miller. „Wziąłbym mniej, żeby pójść do Dallas, bo to Dallas. Ale nie wziąłbym tyle mniej.”

Według Millera, on faktycznie kilka do Buffalo, aby odwrócić Bills w dół, ale byli w stanie przekonać go, że jest to miejsce, że wolny agent musi być.

Dallas jest dobrze znany, aby nie być skłonnym do płacenia outsiderów, tonę pieniędzy, ale oferując Miller taką samą kwotę, którą oferowali Gregory wydaje się śmieszne. Miller tylko raz w swojej karierze opuścił więcej niż dwa mecze w roku. Gregory ma tylko jeden sezon, w którym opuścił dwa mecze lub mniej.

Miller ma dziewięć sezonów z co najmniej ośmioma sackami, w tym 9,5 w 2021 roku. Gregory dopasował swój wysoki poziom kariery do sześciu w 2021 roku. Czynnik wieku z pewnością odgrywa rolę, ponieważ umowa Millera z Buffalo spowodowała tonę szczęk uderzających o podłogę.

Nie jest to postrzegane jako mądra inwestycja, dopóki fani nie przypomną sobie własnych słów Jerry’ego Jonesa, że inwestycje, które sprawdziły się dla niego, wszystkie były postrzegane jako przepłacone w czasie.

Related

Dallas wygrywa bracket turnieju Homegrown Legends o rzęsę

List

Cowboys News: Julio Jones in? Kto może być na wylocie z Dallas?

http://sports.yahoo.com/