Tiger Woods i Rory McIlroy przygotowują się w Ballybunion do British Open w St. Andrews

Tiger Woods zagrał w tym tygodniu na 2022 JP McManus Pro-Am w Irlandii i kontynuował swoje przygotowania do mistrzostw w irlandzkim klasyku.

Przed przyszłotygodniowym 150. British Open w St. Andrews, trzykrotny mistrz Open – dwukrotnie na Old Course, który Woods uważa za swój ulubiony w golfie – rozegrał rundę u boku dobrego przyjaciela Rory’ego McIlroya w czwartek w Ballybunion.

The Old Course w Ballybunion zajmuje miejsce nr 7 na liście najlepszych klasycznych pól golfowych w Wielkiej Brytanii i Irlandii według Golfweeka i jest najwyżej ocenianym irlandzkim polem na liście (nie licząc nr 1 Royal County Down i nr 5 Royal Portrush w Irlandii Północnej).

„To całkiem historyczny Open, w którym będziemy grać. Mam szczęście być częścią przeszłych mistrzów, którzy tam wygrali i chcą tam zagrać ponownie”, powiedział Woods o Open w St. Andrews. „Nie wiem, kiedy kiedykolwiek wrócą, podczas gdy ja wciąż jestem w stanie grać na wysokim poziomie. I chcę być w stanie dać mu przynajmniej jeszcze jeden bieg na wysokim poziomie.”