Rejestracja Totolotek i weryfikacja konta

W gronie legalnych, polskich bukmacherów, Totolotek to firma, która może pochwalić się najdłuższym stażem. Już w roku 1992 gracze mogli obstawiać swoje kupony w puntach naziemnych tego bukmachera. Dziś Totolotek to połączenie nowoczesności z tradycją. Serwis podąża z duchem czasu i udostępnia wszystkie funkcje oczekiwane przez graczy. Jednocześnie, nie zapomina o swoich korzeniach dbając np. o bogatą ofertę na zakłady konne. Mimo długiego stażu na rynku, wielu młodych użytkowników zastawia się jak założyć konto w serwisie Totolotek. Czy jest to optymalny wybór, który zagwarantuje nam zakłady na najwyższym poziomie?

Dlaczego warto zarejestrować się w Totolotku?

Przede wszystkim za sprawą bardzo szerokiej i zróżnicowanej oferty zakładów bukmacherskich. Jeśli mielibyśmy wskazać jednego z bukmacherów z najbogatszą ofertą, prawdopodobnie wskazalibyśmy właśnie na Totolotka. A na pewno byłoby to miejsce w ścisłej czołówce. Jak już wspomnieliśmy, bukmacher w ostatnich latach bardzo unowocześnił swoje usługi, ale jednocześnie, nie zapomina o tradycji w postaci zakładów konnych oraz totalizatorów, które pamięta każdy dorosły gracz. To sprawia, że w serwisie bukmacherskim Totolotek absolutnie nie grozi nam nuda.

Bukmacher może się również pochwalić nietuzinkową ofertą promocyjną oraz atrakcyjnym bonusem powitalnym, który pozwoli nowym użytkownikom udanie rozpocząć przygodę z tym serwisem. Za samą rejestrację otrzymasz 20 złotych w postaci freebetu. Twoja pierwsza wpłata zostanie natomiast podwojona nawet do kwoty 1000 złotych. Totolotek proponuje również szereg promocji dla stałych klientów, a także program lojalnościowy, w którym aktywni użytkownicy zbierają punkty, a następnie mogą je wymienić na cenne nagrody.

totolotek rejestracja

Kto może zarejestrować się w Totolotku?

Na wstępie należy zaznaczyć, ze legalne serwisy bukmacherskie w Polsce świadczą swoje usługi wyłącznie osobom pełnoletnim. Założenie pełnego konta wymaga oczywiście zweryfikowania informacji podanych w procesie rejestracji. Jeśli zatem nie masz jeszcze osiemnastu lat, nie próbuj obchodzić obowiązujących przepisów. Należy wspomnieć, że konto tymczasowe umożliwia obstawianie zakładów bukmacherskich, ale nie pozwala na wypłacanie wygranych środków. Ta funkcja jest dostępna wyłącznie w przypadku pomyślnie zweryfikowanych graczy.

Użytkownik rejestrujący się w serwisie Totolotek akceptuje regulamin oraz godzi się na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności operatora. W trakcie rejestracji należy także zaakceptować oświadczenie, w którym deklarujemy, że środki przeznaczane przez nas na zakłady bukmacherskie pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł. Posiadacz konta musi również dysponować rachunkiem w banku na swoje nazwisko. Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mógł obstawiać zakłady sportowe u tego operatora, przejdźmy do konkretów i powiedzmy więcej o tym jak założyć konto w Totolotku.

Szybka rejestracja dla nowych użytkowników

Totolotek należy do grona tzw. bukmacherów bo dowodu. Co kryje się pod tym pojęciem? Otóż wszystkie legalnie działające serwisy muszą zweryfikować tożsamość swoich użytkowników sprawdzając dokument tożsamości. W praktyce, procedura weryfikacji może zająć nawet kilka godzin. To drobna niedogodność w przypadku graczy, którzy chcą błyskawicznie zakończyć proces rejestracji i rozpocząć obstawianie. Bukmacherzy bez dowodu dopuszczają szybką rejestrację, w której możesz założyć konto tymczasowe bez zamieszczania skanów dokumentów tożsamości. W przyszłości będziesz musiał jednak nadrobić ten brak by uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Szybka rejestracja w serwisie bukmacherskim Totolotek to doskonała opcja dla wszystkich graczy, którzy ze względu na dobrą ofertą chcą postawić określone wydarzenia sportowe właśnie w Totolotku. Jeśli do interesujących Cię spotkań zostało mało czasu, zawsze możesz skorzystać z opcji szybkiej rejestracji otworzyć nowe konto w przeciągu kilkunastu minut. W ten sposób możesz oczywiście skorzystać z pakietu powitalnego i odebrać należne Ci bonusy.

Jakie możliwości daje konto tymczasowe Totolotek?

Użytkownicy posiadający konto tymczasowe mogą niemal całkowicie swobodnie obstawiać zakłady bukmacherskie i korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez serwis. Jeśli zdecydujesz się na szybką rejestrację w serwisie Totolotek, otrzymasz dostęp do następujących usług:

 • Zakłady bukmacherskie – użytkownicy z kontem tymczasowym mogą obstawiać zakłady przedmeczowe, zakłady live, sporty wirtualne, a także totalizatory. Jedynym ograniczeniem jest maksymalna stawka na pojedynczy zakład w wysokości 5,000 złotych.
 • Bonus powitalny – szybka rejestracja uprawnia do odbioru pakietu powitalnego: bonusu bez depozytu w wysokości 20 PLN, a także bonusu depozytowego 100% do 1000 PLN.
 • Promocje i program lojalnościowy – jako użytkownik z kontem tymczasowym możesz korzystać ze wszystkich promocji oraz zbierać punkty w programie lojalnościowym. Wymienisz je na nagrody dopiero po pomyślnym zweryfikowaniu konta.
 • Szybki wpłaty w serwisie – możesz dokonać depozytu na konto w Totolotku za pośrednictwem platformy umożliwiających błyskawiczne przelewy bankowe, płatność kartą, BLIK, a także przelewy z portfeli wirtualnych. Pieniądze od razu trafiają na Twoje konto.
 • Aplikacja na telefon – bukmacher udostępnia wszystkie usługi również za pośrednictwem funkcjonalnej aplikacji mobilnej.
 • Pomoc ze strony serwisu – nad wygodą użytkowników codzienne czuwa dział obsługi klienta, który chętnie odpowie na wszystkie pytania związane z funkcjonowaniem serwisu.

Konto tymczasowe powiada jednak pewne istotne ograniczenia. Najważniejszym jest oczywiście brak możliwości wypłacenia pieniędzy z konta. Dlatego też powinniśmy w wolnej chwili dopełnić wszystkich formalności i zweryfikować nasze konto Totolotek.

Jak zweryfikować swoje konto?

W procesie weryfikacji konta potrzebny jest dokument tożsamości, najlepiej dowód osobisty. Można się również posłużyć paszportem. Pomyślna aktywacja pełnego konta wymaga załączenia skanu obu stron dokumentu tożsamości. Oczywiście może to być również wyraźne zdjęcie, na których widać wszystkie niezbędne informacje. Jeśli już założyłeś konto tymczasowe, zaloguj się w serwisie, przejdź do ustawień konta i wybierz opcję weryfikacji. Załącz posiadane skany lub zdjęcia i poczekaj na aktywację, o której zostaniesz poinformowany w wiadomości email. Przed pierwszą wypłatą z konta będziesz musiał również podać numer rachunku bankowego, a także załączyć dokument potwierdzający, że jesteś jego właścicielem (np. wyciąg z konta z widocznym imieniem i nazwiskiem oraz adresem). W ten sposób Twoje konto zyska dostęp do wszystkich funkcji.

Ile trwa weryfikacja dokumentu tożsamości?

Wiele zależy od tego, w jakich godzinach zdecydujesz się na zweryfikowanie swojego konta. W dzień powszedni aż go późnych godzin wieczornych pracownicy serwisu aktywują konta w przeciągu kilku, kilkunastu minut. Jeśli zdecydujesz się na zweryfikowanie konta w nocy lub w weekend gdy z serwisu korzysta większa liczba użytkowników, czas oczekiwania może się wydłużyć do kilku godzin. Patrząc jednak na średnie wyniki deklarowane przez graczy, Totolotek to bukmacher, który może się pochwalić jedną z najszybszych weryfikacji na rynku.

totolotek rejestracja

Totolotek jak zarejestrować konto krok po kroku?

Jeśli chcesz szybko rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi Totolotek, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami. W ten sposób dowiesz się jak zarejestrować konto Totolotek sprawnie i szybko. Unikniesz również wszelkich trudności, które mogą pojawić się w trakcie procesu rejestracji.

Krok 1: Pierwszy formularz wymaga podania podstawowych informacji takich jak: login, hasło, adres email. Akceptujesz także regulamin i udzielasz wymagane zgody.

Krok 2: Czas na bardziej rozbudowany formularz. Możesz go jednak wypełnić w ciągu kilku minut. Musisz podać dokładne dane osobowe oraz teleadresowe. Gracze muszą podać datę urodzenia oraz PESEL. W tym formularzu znajdziesz miejsce na Totolotek kod promocyjny, z którym możesz otrzymać większy bonus powitalny. Kod znajdziesz na naszej stronie. W tym momencie możesz zakończyć proces rejestracji i obstawiać zakłady z konta tymczasowego

Krok 3: Możesz również zdecydować się od razu na przejście procesu weryfikacji. W tym celu należy podać informacje z dokumentu tożsamości, a także załączyć skany lub wyraźne zdjęcia. W ciągu kilkunastu minut powinieneś dostać informację, że Twoje konto zostało pomyślnie zweryfikowane. Nie zapomnij kliknąć w link aktywacyjny przesłany w wiadomości email.

Krok 4: Przed wypłatą musisz również podać numer rachunku bankowego oraz załączyć dowolny dokument, który potwierdza, że jesteś jego właścicielem. Deklarujesz, że wszystkie wykorzystywane przez Ciebie środki pochodzą z legalnych źródeł. Po pierwszym logowaniu należy także ustalić indywidualne limity gry (lub pozostawić domyślny brak limitów). Jest to wymóg stawiany przez zbiór zasad związanych z odpowiedzialną grą.

Gratulacje! W ten sposób pomyślnie zakończyłeś proces rejestracji i założyłeś konto w serwisie bukmacherskim Totolotek. Możesz teraz bez przeszkód obstawiać zakłady i odebrać pakiet powitalny, który ułatwi Ci udany początek w serwisie.

totolotek aplikacja

Rejestracja w aplikacji mobilnej

Wszyscy użytkownicy nieposiadający jeszcze konta w serwisie bukmacherskim Totolotek, mogą założyć konto z poziomu wygodnej aplikacji mobilnej. Należy podążać za powyższą instrukcją, ponieważ rejestracja z telefonu nie różni się szczególnie od procedury w serwisie internetowym. Totolotek aplikacja mobilna to wygodna opcja dla wszystkich użytkowników, którzy chcą obstawiać zakłady w dowolnym miejscu. Co więcej, bukmacher oferuje specjalne promocje i bonusy dostępne wyłącznie za pośrednictwem mobilnej wersji serwisu. Jedną z nich jest mniejszy podatek od stawki.

totolotek rejestracja

Rejestracja w punktach naziemnych

Być może bardzo cenisz sobie swoją prywatność i bezpieczeństwo w sieci. W związku z tym, nie masz ochoty podawać informacji na temat Twojego dokumentu tożsamości. W takiej sytuacji możesz udać się do jednego z punktów naziemnych bukmachera. Znajdziemy ich kilkaset na terenie całej Polski. Na miejscu, pracownik serwisu od razu zweryfikuje Twoje konto mając wgląd w dokument tożsamości. Tym samym staniesz się pełnoprawnym użytkownikiem, a także otrzymasz kartę, która pozwala zbierać punkty w programie lojalnościowym także poprzez obstawianie zakładów w punktach.

Dlaczego nie możesz zarejestrować konta?

Być może natrafiłeś na pewne problemy, które uniemożliwiają Ci pomyślne przejście procedury rejestracji. Takie sytuacje się zdarzają. Najważniejsze jest ustalenie przyczyny, dla których serwis odrzuca Twój wniosek o rejestrację konta. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 • Jeszcze raz sprawdź prawdziwość wszystkich informacji podanych w formularzu. W przypadku błędu, nad formularzem powinna pojawić się adnotacja o jego przyczynie.
 • Sprawdź, czy dokument tożsamości, którym się posługujesz, jest ważny. Zdarzają się bowiem sytuacje, w których użytkownicy zapominają o wyrobieniu nowego dowodu osobistego.
 • Być może masz już konto w serwisie Totolotek, które założyłeś wiele lat temu? Taki scenariusz również jest możliwy. Kontaktując się z działem technicznym serwisu będziesz miał możliwość odzyskania danych potrzebnych do logowania.
 • Weryfikacja konta za pośrednictwem takich dokumentów jak: prawo jazdy czy legitymacja studencka jest niemożliwe. Wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport.
 • Być może ktoś z Twojej rodziny posiada już konto w serwisie Totolotek i korzysta z tego samego adresu. Niektórzy bukmacherzy posiadają ograniczenie liczby maksymalnych kont przypadających na jedno gospodarstwo domowe.
 • Jeśli łączysz się z siecią poprzez publiczną sieć WI-FI, istnieje ryzyko, że ktoś z tego samego IP już rejestrował konto. Takie sytuacje zdarzają się np. w akademikach. W takiej sytuacji należy wyjaśnić sytuację kontaktując się z pracownikiem serwisu.
 • Pamiętaj, że dział supportu jest otwarty na Twoje problemy i ma doświadczenie z rozwiązywaniem różnych trudności w procesie rejestracji. Jeśli nie możesz ustalić przyczyny problemu, skonsultuj się z pracownikiem serwisu, a na pewno otrzymasz pomoc.
Rejestracja i weryfikacja Totolotek – podsumowanie

Totolotek to doskonały wybór dla wszystkich wymagających graczy, którzy liczą na zakłady bukmacherskie na najwyższym poziomie. Wszechstronna oferta oraz liczne promocje sprawiają, że obstawianie jest dużo przyjemniejsze i bardziej opłacalne. Rejestracja Totolotek umożliwia szybkie otworzenie konta tymczasowego bez załączania skanów dokumentu tożsamości. Weryfikację konta należy jednak zakończyć w wolnej chwili by otrzymać możliwość zlecania wypłat. Możesz również założyć konto Totolotek z poziomu aplikacji mobilnej lub w punkcie naziemnym.