Totolotek Bonus

Totolotek Bonus

ZBBONUS
Kod bonusowy
Kod aktualny do: Kwi 01, 2020

Ocena Bonusu:

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Jak odebrać bonus w Totolotek

Na głównej stronie serwisu bukmachera internetowego Totolotek znajdziesz zakładkę pod tytułem „Promocje”. Zaglądaj do niej jak najczęściej! To właśnie w tym miejscu znajdziesz wszystkie bonusy, z których będziesz mógł skorzystać u tego bukmachera. Dodatkowe środki na grę zawsze się przydadzą. Sprawdź ją jeszcze przed rejestracją, a dostaniesz nawet 1000 zł na rozpoczęcie zabawy w Totolotku! Dla ułatwienia zabawy bukmacher nie posiada w standardowej ofercie Totolotek kod bonusowy. Niektóre z promocji natomiast aktywuje automatycznie po spełnieniu ich warunków. Dzięki temu nie przegapisz żadnej szansy na dodatkowe pieniądze.


Totolotek działa na podstawie licencji nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Wydał ją Minister Finansów dnia 20 czerwca 2013 r. Był to polski bukmacher, ale niedawno przeszedł w zagraniczne ręce. Obecnie należy międzynarodowego giganta INTRALOT. Mimo to w Polsce posiada siedzibę oraz odprowadza podatki do Ministerstwa Finansów. To jeden z warunków legalności oferowanych zakładów bukmacherskich. To ważna informacja. Pamiętaj, bo każdy podatek organizator rynku zakładów wzajemnych odprowadza z Twojej wygranej. Na Twoje konto wpłynie więc mniejsza kwota niż ta z kuponu. Podatek obrotowy wynosi 12%, natomiast od wygranej 10%. Ten drugi naliczany jest w sytuacji, gdy wygrana przekroczy 2280 zł.

Informacje o Totolotku

Totolotek SA. jest najdłużej działającym w Polsce legalnym bukmacherem. Jego punkty sprzedaży znajdują we wszystkich największych miastach w kraju. Swoją działalność w sieci internet rozpoczął w 2013 r.

1 kwietnia 2017 r. w życie weszła nowelizacja ustawy hazardowej. Bukmacher spełnił wszystkie jej warunki. Na stronie internetowej umieścił spis treści a w nim takie zagadnienia, jak: „Graj odpowiedzialnie”, polityka prywatności, pliki cookies. Ostrzega o możliwości uzależnienia od hazardu. Bukmacher udostępnia też regulamin serwisu. Warto podkreślić, że Totolotek jest jedynym operatorem w Polsce, który posiada międzynarodowy „Certyfikat Odpowiedzialnej Gry”.

Zakłady bukmacherskie online są najszybciej rozwijającą się ofertą firmy. Stwarza możliwości, jakich gracze nie znajdą u innych operatorów. Jako jedyny bukmacher w Polsce prowadzi legalne zakłady na gonitwy konne i wyścigi chartów. Wydarzenia te możesz oglądać na stronie internetowej bukmachera pod adresem www.totolotek.pl. Są one dostępne w wersji live.

Totolotek bonus na start

Nawet 1 020 zł. Tyle możesz dostać rozpoczynając swoją grę w serwisie internetowym bukmachera Totolotek. Bonus na start to świetna oferta na rozpoczęcie swojej przygody! Wystarczy, że zarejestrujesz się i wpłacisz swój pierwszy depozyt. Będzie on dwukrotnie powiększony. To jeszcze nie wszystko. Oprócz bonusu 100% na Twoje wirtualne konto wpłynie też darmowy free bet. Będziesz mógł postawić darmowy zakład za 20 zł.

Zacznijmy od początku. Rozpoczęcie gry u bukmachera Totolotek rozpoczyna się od rejestracji do serwisu. Zajmie Ci to dosłownie chwilę. Po dokończonych formalnościach będziesz mógł wpłacić swój depozyt. Zastanów się dobrze, jaką kwotę przelejesz do kasyna. Bukmacher bowiem przeleje na Twoje konto 100% więcej. Maksymalnie możesz zyskać w ten sposób nawet 1000 zł! Oznacza to, że każda kwota wyższa od tej kwoty będzie premiowana wyłącznie tą kwotą. Minimalny depozyt, który zostanie podwyższony, to 20 zł. Dodatkowe pieniądze trafią na Twoje konto automatycznie. Będą miały jednak status bonusowych. Ich wypłata będzie możliwa po wypełnieniu warunku obrotu.

Krok po kroku:

 1. Zarejestruj się do serwisu totolotek.pl
 2. Wpłać pierwszy depozyt
 3. Sprawdź konto – znajdziesz na nim 100% więcej!
 4. Wykonaj warunek obrotu

Odbierz swój Totolotek bonus powitalny

Otrzymane podczas rejestracji pieniądze w ramach bonusu na start możesz postawić na zakłady oferowane przez Totolotek. Sprawdź więc jego ofertę, aby wygrać jeszcze większe pieniądze! Będzie to potrzebne, aby wypłacić bonus od depozytu Totolotek. Uzyskanie dzięki niemu wygrane trafią więc na bankowe konto. Bukmacher narzucił obowiązek wypełnienia obrotu. Wynosi on 3-krotność bonusu i depozytu. Oznacza to, że jeśli wpłaciłeś 1000 zł Twój obrót musi wynieść 6000 zł. Obrót wypełniany jest wyłącznie za pieniądze, które uzyskałeś w ramach bonusu. Posiadany na koncie depozyt nie będzie więc wypełniał tego warunku. Dopiero gdy go wykorzystasz, zaczniesz używać bonusowych środków. Bukmacher określił też, jakie kupony mogą wypełnić warunki obrotu. Na kuponie musi się znaleźć co najmniej jedno zdarzenie ze stawką min. 2.00.

Bonus bez depozytu Totolotek

Po rejestracji do serwisu dostaniesz od bukmachera niespodziankę. Jest ona niezależna od wpłacenia depozytu. Musisz tylko aktywować swoje konto. Zrobisz to poprzez kliknięcie linku wysłanego przez operatora na maila. Będzie miała ona formę free bet. Na Twoim koncie znajdzie się 20 zł, za które wykorzystasz darmowy zakład. Będziesz mógł go wykonać na dowolne zakłady bukmacherskie. Na kuponie bonusowym musi znaleźć się nie mniej niż jedno wydarzenie o kursie minimalnym 2.00. Bonus musisz obrócić 3-krotnie. Dopiero po tym środki te zmienią swój status z bonusowych na depozytowe.

Krok po kroku:

 1. Zarejestruj się do serwisu totolotek.pl
 2. Aktywuj swoje konto
 3. Odbierz Totolotek darmowy zakład 20 zł
 4. Postaw free bet 20 zł i wykonaj obrót

Poleć przyjaciela i zyskaj 70 zł

Z tej oferty na pewno ucieszą się stali klienci bukmachera Totolotek. Jeśli obstawiasz regularnie i namawiasz do zabawy znajomych, możesz zyskać dodatkową kasę. Dzięki promocji „Poleć przyjaciela” masz szansę na zupełnie darmowe 70 zł na zabawę. Co ważne – z promocji możesz korzystać wiele razy!

Co zrobić, aby otrzymać bonus? Wejdź na nasz ranking bonusów powitalnych. Zaproś kumpla oficjalnie. Najłatwiej jest skorzystać z serwisu bukmachera. Wchodzisz w swoje konto, wybierasz odpowiednią zakładkę i zapraszasz konkretną osobę. Zaproszenie możesz też wysłać na e-maila albo portalu społecznościowym Facebook. Bukmacher udostępnia też specjalny generator, w którym utworzysz link rejestracyjny. Polecony przyjaciel musi wejść na stronę bukmachera i wybrać którąś z tych opcji. Przy rejestracji musi się też powołać na Ciebie. To nie wszystko. Kumpel musi też wpłacić depozyt. Jego minimalna kwota to 200 zł. Nie musi robić tego od razu, ale w ciągu najbliższych 2 miesięcy. Kolejnym warunkiem, który musi spełnić, jest postawienie kuponów. Dokładnie trzech, z minimalnym kursem 2.00. Ich wartość musi wynieść co najmniej tyle, ile wynosiła wpłata.

Jeśli Twój kumpel przejdzie cały ten proces możesz się ucieszyć. Na Twoim koncie klienta bukmachera internetowego Totolotek znajdą się dodatkowe środki. Dostaniesz 70 zł, które będziesz mógł wykorzystać na stawianie zakładów. Pamiętaj, że bonus nie jest naliczany automatycznie. Musisz więc zgłosić się do obsługi, aby go odebrać. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres: marketing@totolotek.pl.

Krok po kroku „Poleć przyjaciela”:

 1. Wyślij zaproszenie znajomemu za pośrednictwem Totolotka
 2. Ruch Twojego kumpla: zarejestrowanie się, powołanie na Ciebie, wpłata depozytu i stawianie zakładów
 3. Wyślij zgłoszenie do bukmachera
 4. Odbierz 70 zł całkowicie za darmo na dalszą grę!

Graj grubo w Totolotku

To czasowa oferta w Totolotku. Na tyle długa, że część graczy zdążyła się już do niej przyzwyczaić. „Gram grubo”, bo o niej mowa, ma 3 różne wersje. Możesz więc dostosować ją maksymalnie do swoich potrzeb.

Pierwsza promocja to „GRAM GRUBO PIĄTEK”. Dzięki niej każda Twoja wygrana będzie powiększona o 14%. Oferta ta obowiązuje wyłącznie w piątek, na zakłady z oferty Toto-Mix oraz Live. Na kuponie mogą znaleźć się też inne zakłady, ale te nie będą brane pod uwagę. Minimalna kwota uprawniająca do skorzystania z promocji to 100 zł. Kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 2.00; na jedno zdarzenie zaś 1.06. Jeśli spełnisz te warunki Twoja wygrana zostanie automatycznie powiększona o 14%.

Podobny procent dostaniesz też przy wyborze „Gram Grubo – Europejskie Puchary”. Nietrudno się domyślić, że skorzystanie z tej oferty będzie wymagało typowania meczów rozgrywanych w ramach dwóch wydarzeń: Liga Mistrzów oraz Liga Europy. Promocyjny kupon nie może opiewać na kwotę poniżej 20 zł. W jego ramach wytypuj co najmniej jedno zdarzenie odbywające się w wymienionych ligach. Z Ligi Mistrzów skorzystasz więc we wtorki i środy, z Ligi Europy natomiast z czwartki. Minimalny kurs kupony łapiący się do promocji wynosi 2.00, a pojedyncze wydarzenie na nim min. 1.06.

Gram Grubo obejmuje też mecze reprezentacji Polski w piłkę nożną. Konkretna oferta jest udostępniana typerom przed wydarzeniami. Szczegółowe zasady są podobne do powyższych. Ta promocja jest jednak znacznie ograniczona czasowo. Jeśli Ci się uda prawidłowo obstawić kupon ,znów możesz liczyć na 14% większą wygraną. Co to oznacza w praktyce? Otrzymasz całość kwoty, którą wygrałeś. Nie zapominaj, że w legalnie działających zakładach bukmacherskich w Polsce trzeba płacić podatki. Bukmacher odlicza więc ich wysokość od wygranej. W tym przypadku wyjdziesz praktycznie „na zero”. Jeśli Twoja nagroda będzie wyższa niż 2280 zł zapłacisz dodatkowe 10% podatku.

Program lojalnościowy Totolotek: VIP Club i Bet Club

Polski legalny bukmacher oferuje dwa typu programów lojalnościowych. To Bet Club, do którego może przystąpić każdy gracz oraz VIP Club, tylko dla najlepszych. Czynne uczestnictwo i w jednym i w drugim przyniesie Ci wiele korzyści.

Zacznijmy od BET Club. Należy do niego każdy gracz, który zarejestrował się do serwisu bukmachera przez internet. Od aktywacji konta automatycznie bukmacher przyznaje Ci punktu. Zyskasz je za każdy postawiony zakład. Zasada jest więc prosta – im więcej gracz, tym więcej wygrywasz. Ważne jest również, w co grasz. Za każdą wydaną przez Ciebie złotówkę operator doda Ci 1 punkt. Jeśli wydasz ją na zakłady na żywo, dostaniesz 2 punkty,. Najwięcej, bo aż 3 punkty za 1 zł, możesz dostać obstawiając zakłady z ofert Toto Liga, Toto Gol oraz Toto Racing. Stan swojego konta bonusowego możesz sprawdzić po zalogowaniu. Od Ciebie zależy, kiedy zechcesz wymienić je na nagrody. Te również wybierasz sam. Mogą być to bonusy bukmacherskie na grę. Przykładem takiej wymiany jest bonus bez depozytu o wartości 100 zł. Możesz go wykorzystać na zakłady Toto-Mix. Musisz posiadać na swoim koncie 54 000 pkt. Na wykorzystanie takiego bonusu masz 30 dni. Inną możliwością wymiany punktów jest sklep z nagrodami. Standardowo obejmuje on kilkanaście różnych rzeczy do wyboru. Mogą być to na przykład słuchawki bezprzewodowe, maszynki, konsole czy telewizory. Najbardziej atrakcyjną nagrodą jest natomiast zagraniczna wycieczka.

Drugi z oferowanych klubów to VIP Club. Należą do niego wyłącznie najwierniejsi i najlepsi gracze Totolotka. Nie można do niego przystąpić samodzielnie. Bukmacher wysyła zaproszenia tylko wybranym graczom. Weryfikując użytkownika, bierze pod uwagę kilka czynników. Ważne, aby z usług bukmachera korzystał regularnie od dłuższego czasu. Nie ma co liczyć na członkostwo w VIP Club zaraz po założeniu konta. Musisz wpłacać regularnie depozyty. Pod uwagę brana jest też ich wysokość. 10 zł wpłacane codziennie raczej nie gwarantuje Ci powodzenia. Obrót musi więc być również na odpowiednio wysokim poziomie. Jeśli bukmacher uzna, że spełniasz jego warunki, na pewno wyśle Ci zaproszenie. Będąc członkiem VIP Club, dostaniesz darmowe free bety. Możesz też liczyć na specjalne bonusy z okazji urodzin. Dla najlepszych użytkowników są też dedykowane specjalne konkursy i promocje. Totolotek zapewnia również indywidualną obsługę oraz priorytetowe płatności. Wakacje z Totolotkiem? To również jest możliwe w ramach VIP Club!

O Totolotku

Totolotek jest jednym z najstarszych bukmacherów na polskim rynku. Przez lata działalności w zakresie zakładów bukmacherskich doczekał się wiernych graczy, którzy wybierają jego usługi. Podkreślają oni, że bukmacher oferuje bardzo atrakcyjne promocje. Są one skierowane nie tylko do stałych graczy, ale również do typerów zaczynających przygodę z bukmacherką. Można liczyć też na ich różnorodność. W zależności od aktualnej oferty w Totolotku możesz liczyć na free bet, czyli darmowy zakład, powiększenie wygranej, czy cash-out. Totolotek kod promocyjny nie znajduje się w standardowej ofercie bukmachera. Do tego świetne kursy. Często są one jednym z najwyższych na rynku. Zakłady można stawiać w bardzo szerokiej ofercie. Najwięcej rynków oczywiście jest udostępnianych na najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Można do nich zaliczyć takie sporty jak piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, czy hokej na lodzie. Gracze znajdą tu również niszowe dyscypliny, a wśród nich bandy, unihokej, lotki, czy futsal.

Totolotek był jednym z pierwszych bukmacherów, który zaoferował wirtualne sporty. To jednak o niczym nie świadczy. Obecnie w serwisie znajdziesz tylko 3 dyscypliny w tej zakładce. Są to piłka nożna, tenis oraz koszykówka. Równie ubogo wygląda oferta na e-sporty. Bukmacher Totolotek udostępnia również tylko 3 turnieje międzynarodowe: CS:GO, LoL, Overwatch, Dota 2 i RainbowSix. Do tego znajdziesz jeszcze kilka mniejszych, m.in. odbywających się w Polsce. Słabo. Te dwa działy jak najszybciej bukmacher powinien uzupełnić.

Wielki plus należy się jednak bukmacherowi za ofertę wydarzeń na żywo. Ta natomiast jest zdecydowanie najszersza z dostępnych na polskim bukmacherskim rynku. W wersji live masz możliwość obstawiania piłki nożnej, tenisa, baseballu czy rugby. Liczba zdarzeń jest duża, liczba rynków również. Spotkania można oglądać zarówno w przeglądarce internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Są to wyłącznie wizualizacje, bo Totolotek nie oferuje transmisji na żywo. Fortuna czy STS zdecydowanie tym wygrywają.

Pozostała oferta Totolotka

W ofercie Totolotka znajdziesz przede wszystkim zakłady bukmacherskie. To wspominane wcześniej Toto-Mix, czyli zakłady wzajemne na wydarzenia sportowe i społeczne. Oprócz nich operator posiada też Toto-Racing, czyli zakłady a wyścigi psów. Możesz je obserwować przez cały dzień i na bieżąco obstawiać. Gonitwy odbywają się co kilka minut, więc zabawy jest co niemiara! W ofercie GBI znajdziesz natomiast wyścigi konne. Obejmuje ona te odbywające się na polskich, jak i na zagranicznych torach.

Poza tym Totolotek oferuje również totalizatory. Sportowy, a dokładniej piłkarski oferuje Toto-Ligę i Toto-Gol. Każdy z nich to zestaw meczy piłkarskich. Gracz ma za zadanie wytypować wynik każdego z ich. Do tego jest jeszcze Toto Lotek, czyli zakłady konne.

Gra w serwisie www.totolotek.pl

Bukmacher posiada bardzo atrakcyjną stronę internetową. Lata praktyki pozwoliły na dostosowanie jej do potrzeb nawet najbardziej wybrednych graczy. Bez problemu odnajdziesz więc najważniejsze zakładki i informacje.

Na stronie znajdziesz niezły wybór metod płatności. Przelewy bankowe są możliwe do wykonania za pomocą DOTPAY lub TPAY. Do tego płatności Blik. Możesz też użyć karty VISA lub Mastercard. Do tego jeden e-portfel, a dokładniej Skrill. Szybkie przelewy są możliwe dzięki współpracy z prawie 30 bankami. Jeśli posiadasz konto w którymś z nich płatności dokonasz bardzo szybko.

Płatności możesz dokonać w pełenj wersji serwisu, jak i mobilnej. Możesz więc zrobić to w przeglądarce internetowej oraz waplikacji. Ta jest możliwa do zainstalowania na system Android i iOS. Jest bardzo podobna do pełnej wersji serwisu. Za jej pośrednictwem możesz więc skorzystać z kilkudziesięciu tysięcy zdarzeń, w tym live i prematch. Z funkcji znajdziesz w niej live tracker, czy quickbet. Mimo że bukmacher oficjalnie mówi, że aplikacja nie obsługuje wizualizacji zdarzeń, da się to zrobić.

Totolotek oferuje też obsługę klienta na wysokim poziomie. Najważniejsze informacje znajdziesz w FAQ. Poza tym możliwy jest też kontakt z biurem obsługi. Konsultanci są dostępni na chacie. Wystarczy tylko, że klikniesz pomarańczową chmurkę znajdującą się z prawej dolnej strony serwisu. Masz też możliwość wysłania maila na adres pomoc@totolotek.pl. Ostatnią z możliwości jest zadzwonienie na infolinię. Codziennie od godziny 9 do 20 są tam dostępni konsultanci. Jej numer to +48 22 321 03 40. Niezależnie, jaki kontakt wybierzesz, możesz liczyć na pomoc. Jeśli nasz pytania, zadaj je obsłudze. Niech nie powstrzyma Cię to od skorzystania ze wszystkich dostępnych bonusów i promocji. Każda dodatkowa kasa to dodatkowa zabawa w Totolotku.

Konkurenci Totolotka

Na polskim bukmacherskim rynku online funkcjonuje obecnie 14 bukmacherów. Tylko podmioty, które mają odpowiednią koncesję, działają zgodnie z prawem. Totolotek jest jednym z najważniejszych. Dokładną listę legalnych bukmacherów znajdziesz na stronie internetowej Ministerstwa Finansów. Obecnie zezwolenie na organizację rynku bukmacherskiego posiadają: Fortuna, Milenium, STS, E-toto, forBet, LV BET, TOTALbet, PZBuk, BetFan, eWinner, SuperBet, BetFan oraz Betclic. Każdy z nich posiada stronę internetową pod adresem domena.pl. Korzystanie z ich usług nie wiąże się z żadnym niebezpieczeństwem. Możesz więc robić to bez obawy łamania polskiego prawa. Każdy z bukmacherów oferuje nie tylko zakłady wzajemne, ale również ciekawe promocje. Sprawdź ich ofertę i skorzystaj z najlepszych bonusów na polskim bukmacherskim rynku!

Gdzie znajdę Totolotek Bonus?

Wystarczy wejść w tą publikację. W niej znajdują się wszystkie informacje odnośnie aktualnej oferty bonusów i proponowane kody promocyjne bądź linki rejestracyjne do konkretnych bonusów.

Jak pozyskać Totolotek Bonus?

Wystarczy zarejestrować swoje konto gracza z naszego linku lub przy pomocy naszych kodów promocyjnych dostępnych w tabeli. Linki promocyjne to wygodna forma pozyskania bonusu.

Czy Wasze linki i bonusy są aktywne?

Oczywiście. Proponowane przez nas materiały promocyjne są w pełni aktualne i aktualizowane w momencie zmian o których informuje nas każdy bukmacher.

Czy znajdę tutaj przyszłe bonusy?

Tak. Oferta jak i sam zakres informacji i poradników do nich jest ciągle aktualizowana o nowe propozycje wychodzące od bukmacherów.