Zapytajbukmachera.pl » Legalni Bukmacherzy » Totalbet zakłady bukmacherskie – opinie i oferta
Totalbet zakłady bukmacherskie – opinie i oferta

Wasza ocena bukmachera:

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Ciekawa oferta i wysokie kursy. Totalnie wysokie – jak reklamuje się ten bukmacher. TOTALbet, bo o nim mowa, to jeden z młodszych operatorów na polskim rynku bukmacherskim. Jest to legalny bukmacher. Posiada więc odpowiednie zezwolenie na prowadzenie rynku bukmacherskiego online. Jeszcze nie osiągnął wiele. Daleko mu popularnością do najważniejszych graczy na rynku jak STS czy Fortuna. To się zmienia z dnia na dzień. Oferowane przez niego usługi są na wysokim poziomie. Niektórzy typerzy już stawiają go na najwyższej półce. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi online TOTALbet to niezły wybór.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów. Koncesja wydana była dnia 22 marca 2018 r. Ma numer PS4.6831.15.2017.

TOTALbet jest więc legalnym bukmacherem na Polskim rynku. Działa zgodnie z obowiązującym prawem. Z jego oferty można korzystać bez żadnych przeszkód. Operator spełnia wymagania ustawy hazardowej z 2009 r. oraz nowelizacji z grudnia 2016 r. Wprowadziła nowe przepisy, które weszły w życie 1 kwietnia 2017 r. TOTALbet jest polską firmą bukmacherską. Od 2018 r. jest organizatorem rynku zakładów wzajemnych w internecie. Posiada też punkty naziemne.

totalbet logo

Informacje o bukmacherze

TOTALbet nie chwali się swoim sponsoringiem, bo nie ma czym. Jedynym wsparciem objął turniej CS:GO w ramach e-sportu Games Clash Masters w Gdyni. Bukmacher co prawda piszę, że wspiera sport. Nie ma jednak na koncie żadnego regularnego sponsoringu. Na stronie internetowe zamieścił formularz kontaktowy dla osób zainteresowanych współpracą. Jest więc możliwość, że niedługo znajdzie popularną drużynę, na której koszulkach umieści swoje logo.

Dlaczego sponsoring jest tak ważny? Bo to praktycznie jedyna możliwość reklamowania się legalnie działających bukmacherów. Ustawa hazardowa pozwala robić to podczas wydarzeń sportowych, których operator jest sponsorem. Poza tym może to robić w swoich naziemnych lokalach. Inny przekaz marketingowy jest zabroniony. Operatorzy działający online nie mają więc praktycznie żadnej innej możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Mogą to zrobić jedynie poprzez sponsoring drużyn i zawodników. To też swojego rodzaju renoma dla bukmachera.

 

Odbierz Kod Promocyjny
ZBBONUS
kod
Kod aktualny do 30.08.2019
Odbierz Bonus

Na stronie internetowej bukmachera, w zakładce „O nas”, znajdziesz wiele informacji. Znajduje się tam spis treści. W nim zaś takie opcje jak regulamin, odpowiedzialna gra, polityka prywatności czy polityka cookies. Bukmacher informuje też o uzależnieniu od hazardu. Wskazuje jego objawy oraz sposoby pomocy. Pracownicy bukmachera przechodzą szkolenia, które pozwalają wykryć zagrożenie i jemu przeciwdziałać. Wspomniana zakładka to też miejsce, w którym znajdziesz podstawową pomoc. Wielu graczy omija te informacje. Ich pojawienie się na stronie to również wymóg wspominanej wcześniej ustawy hazardowej.

totalbet opinie

Strona internetowa

Zielona. Taka jest strona internetowa bukmachera TOTALbet. Jest ona dostępna pod adresem www.totalbet.pl. Pierwsze wrażenie jest pozytywne. Kolejne zresztą też. Korzystanie z niej nie stwarza żadnych problemów. Jest bardzo czytelna. Interface jest przyjazny i czytelny. Dodatkowym plusem są opracowania bukmachera. Dzięki nim nawet kompletny amator bez problemu rozpocznie korzystanie z serwisu.

Na stronie głównej nie znajdziesz żadnych tabel, kursów. Tylko reklamy. Musisz więc wybrać odpowiednią zakładkę, aby wejść do oferty. Na samej górze strony przeglądarki znajduje się panel sterujący z czterema zakładkami. Masz do wyboru Sport, Live i Virtuals. Poniżej znajdziesz już więcej opcji. Zaczynając od lewej strony, znajdziesz dział o tym, jak zacząć grę w serwisie. Na ekranie pojawi się dokładna instrukcja, jak obstawić pierwszy kupon. To przydatna zakładka dla osób, które wcześniej nie miały styczności z zakładami. Dzięki TOTALbet opinie łatwo rozpoczną zabawę. Kolejną ikonką jest lupka, dzięki której możesz odszukać interesujące Cię wydarzenia. Kliknięcie „domku” zaś przeniesie Cię na stronę z polecanymi wydarzeniami. Ciekawym rozwiązaniem jest „Start 1h”. Po jego wybraniu pojawią się wyłącznie wydarzenia, które wkrótce się rozpoczną. Kolejne opcje to kalendarz, cashout, płatności. „Statystyki” zaś przeniosą Cię do nowego okna. Będziesz mógł wybrać dyscyplinę, która Cię interesuje. Następnie wybierasz drużyny, wydarzenia itd. Na stronie zobaczysz podsumowanie, czyli zebrane informacje na wybrany temat. Wracając do strony głównej: na pasku znajdziesz jeszcze zakładkę z najwyższymi kursami. To jeszcze nie koniec. Inną czcionką bukmacher wyróżnił oferowaną loterię, mobile, promocje, chat oraz pomoc. To czytelne nazwy, których nie trzeba tłumaczyć.

W zależności od Twoich potrzeb wybierz interesującą Cię zakładkę i rozpocznij zabawę.

totalbet rejestracja

Rejestracja do TOTALbet

Zarejestrowanie się do serwisu bukmachera to wymóg, który nakłada obowiązująca ustawa hazardowa. Każdy gracz, który chce obstawiać zakłady, musi więc uzupełnić formularz rejestracyjny. Docelowo musi też poddać się weryfikacji. Dopiero po jej zakończeniu będzie mógł skorzystać z pełnej oferty operatora.

Cały proces jest szybki i prosty. Nawet początkujący gracze nie będą mieli z tym problemu. Wystarczy kliknąć opcję „Załóż konto”. To biały przycisk w lewym górnym rogu ekranu. Przejdziesz do formularza, który musisz uzupełnić. TOTALbet opinie oferuje swoim klientom dwa sposoby rejestracji: tymczasową oraz pełną. Ta pierwsza ogranicza się do podania kilku podstawowych danych. Będziesz musiał wpisać imię i nazwisko, nazwę użytkownika oraz hasło. Nazwa to login, a hasło będzie chroniło przed dostępem do konta osoby niepowołane. W tym kroku wymagany jest też numer PESEL. Gdy to zrobisz, będziesz miał już dostęp do oferty bukmachera. Niestety, jeszcze niepełnej. Najważniejszym ograniczeniem jest czas. Możesz z niego korzystać tylko 90 dni. Po tym czasie zostanie ono zablokowane. W tym czasie nie będziesz mógł też wypłacać wygranych. Będzie Cię też obowiązywał limit na obstawianie zakładów. To 5000 zł.

Odblokowanie konta pozwoli na korzystanie z pełni usług bukmachera. Wymaga to doprowadzenia rejestracji do końca. Będziesz musiał więc podać dodatkowe dane w swoim wirtualnym koncie. Zacznij od wpisania numeru i serii dowodu tożsamości. Poza tym będziesz musiał też dołączyć jego skan. Może być to zdjęcie zrobione telefonem. Musi tylko spełniać odpowiednie warunki i być czytelne. W formularzu będziesz musiał też podać numer konta bankowego. Musi być ono osobiste, czyli założone na Twoje nazwisko. Podczas rejestracji możesz wpisać TOTALbet kod promocyjny. Dzięki niemu dostaniesz preferencyjne warunki. Będzie to specjalna oferta powitalna TOTALbet opinie.

 

Polecani bukmacherzy
Bukmacher Oferta powitalna Ocena Zakład online
Bonus bez depozytu: oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
9/10 Odbierz

Zarejestrować się do serwisu bukmachera TOTALbet opinie możesz z poziomu strony internetowej w przeglądarce. Jest to też możliwe w aplikacji mobilnej. Rejestracja jest jednorazowa. Później wystarczy już tylko wybrać opcję „Zaloguj”.

totalbet na zywo

Oferta TOTALbet

To przede wszystkim zakłady sportowe. Bukmacher oferuje około 30 dyscyplin. To przede wszystkim zakłady na piłkę nożną. W ofercie znajdują się zakłady na najważniejsze wydarzenia. Znajdziesz w niej takie wydarzenia jak Liga Mistrzów, Liga Europy oraz rozgrywki ligowe: Ekstraklasa, czy Bundesliga. Szczególne szeroka jest oferta na hokeja na lodzie czy koszykówkę. Do tego takie klasyki jak siatkówka oraz tenis. Z mniej popularnych dyscyplin TOTALbet opinie oferuje między innymi bandy, snooker, unihokej, czy narciarstwo alpejskie. Bukmacher rozpieszcza miłośników e-sportów. W ofercie znajdziesz zakłady na najważniejsze światowe turnieje. LoL oraz StarCraft.

Ciekawa jest też zakładka z wirtualnymi sportami. Zawiera ona kilka pozycji. Oczywiście pierwsza to liga. Znajdziesz w niej wydarzenia nadchodzące oraz wynik. Poza tym dostępnych jest 6 krajowych lig. Kolejne pozycje to konie, psy, żużel i motocykle. W zakładce puchary znaleźliśmy tylko dwie opcje: Puchar Europy i wyniki. Na wgranie transmisji wydarzeń poczekaliśmy dosłownie kilka sekund. Są one dość dobrej jakości. Czasami tylko mieliśmy wrażenie, że nie idą płynnie, a w zwolnionym tempie. Na ogół jednak nie występują żadne problemy.

TOTALbet opinie oferuje też ciekawe możliwości obstawiania zakładów specjalnych. Standardem są polityczne, na przykład dotyczące wyników wyborów. Oprócz tego można też znaleźć zakłady na wydarzenia społecznej i kulturalne. Jeśli lubisz tego typu zakłady, wybierz jednak innego operatora. Najszerszą ofertę zdecydowanie znajdziesz u nowego bukmachera ma ponad sto takich zakładów.

TOTALbet oferta umożliwia stawianie szeregu zakładów. Cała oferta jest możliwa do obstawiania zakładów na dziś i jutro. Do tego pre-match oraz na żywo. Bukmacher oferuje też zakłady długoterminowe. W zależności od zdarzenia masz możliwość obstawianie różnej ilości zakładów oraz zdarzeń. Nie doszukujmy się pod tym względem wyjątkowości. Źle też jednak nie jest.

totalbet promocje

Promocje w TOTALBET

To oferta, w której odnajdą się zarówno nowi, jak i doświadczeni gracze. Porównując ją do promocji, które proponują inni legalni bukmacherzy, jest atrakcyjna. Zaglądaj do niej jak najczęściej, aby nic nie uszło Twojej uwadze. Możesz też ustawić powiadomienia.

Na „dzień dobry” możesz liczyć na ofertę powitalną, którą pokazuje nasz ranking bonusów powitalnych. To TOTALBET bonus powitalny. Bukmacher oferuje aż 100% bonusu od depozytu. Dokładna jego wysokość zależy od tego, ile wpłacisz na swoje konto. Powiększenie dotyczy wyłącznie Twojego pierwszego depozytu. W ten sposób możesz dostać dodatkowe 500 zł. Wpłać depozyt o tej wartości, a do wykorzystania na zakłady będziesz miał aż 1000 zł! Pamiętaj, że bonusowych środków nie możesz wypłacić na bankowe konto. Muszą być one przeznaczone na zakłady w serwisie bukmachera. Przyznaną kwotę należy obrócić 6-krotnie. Dopiero wtedy posiadane środki zmienią swój status na depozytowe. Przy wykonaniu tego warunku brane pod uwagę są kupony z min. 3 zdarzeniami. Ich kurs nie może być mniejszy niż 2.00. Dopiero wtedy będziesz mógł wypłacić środki z wirtualnego konta.

Jeśli wykorzystałeś bonus TOTALBET na start dostępny po rejestracji czas na inne oferty promocyjne. Bukmacher chwali się, że jest „totalnie najlepszy”. W ramach tej akcji oferuje najwyższe kursy na polskim rynku bukmacherski na wybrane wydarzenia.

W promocji Super Total Bonus możesz powiększyć swoje wygrane w sportach wirtualnych. To typowy bonus bez depozytu. Dzięki niej możesz zwiększyć swoją wygraną nawet o 40%. To, o ile się ona zmieni, zależy od ilości zdarzeń na kuponie. 3 zdarzenia powiększą Twój zysk o 5%. Wytypowanie 4 zdarzeń da Ci 10%. 5 zdarzeń to dodatkowe 15%. Maksymalna nagroda czeka Cię, jeśli na kuponie znajdzie się zaś 10 zakładów. Możesz liczyć nawet na 40% więcej. Promocja dotyczy wyłącznie wirtualnych sportów. Masz do wyboru 5 dyscyplin. Najpopularniejsza to piłka nożna. Oprócz niej dostępne są wyścigi chartów i koni. Możesz też obstawiać motocykle i żużel. Skorzystanie z promocji wymaga postawienia kuponu z co najmniej 3 zdarzeniami. Muszą one pochodzić z oferty Virtuals. Minimalna stawka to 1 zł. Postaw kupon, a bukmacher zajmie się całą resztą. Na Twoje konto wpłynie więc wyższa wygrana niż to wynika z kuponu.

Kolejna promocja to TOTAL BONUS. Wszystkie kupony AKO z kursem 1.20, na których znajdzie się 5 zdarzeń, również zwiększą swoją wartość. Maksymalny bonus to 30%. Otrzymanie takiej kwoty wymaga od Ciebie obstawienia nie mniej niż 10 zdarzeń. Najniższy bonus dostaniesz za 5 zdarzeń. Wygrana w takim przypadku zostanie powiększona o 5%. Minimalny kurs zdarzenia musi wynosić 1.20 a stawka kuponu 1 PLN.

W TOTALbet opinie możesz też skorzystać z bezpiecznego zakładu. Dzięki tej opcji nie stracisz pieniędzy postawionych a kupon, jeśli jedno ze zdarzeń nie będzie trafione. Bezpieczny Kupon jest przyznawany automatycznie. Wystarczy tylko spełnić 3 warunki promocji. Na kuponie musi być co najmniej 10 wydarzeń. Stawka nie może być mniejsza niż 10 zł. Bukmacher bierze pod uwagę pojedyncze zdarzenia po kursie 1.20. Aby promocja obowiązywał za zakład musisz zapłacić środkami depozytowymi.

Bukmacher TOTALbet oferta organizuje też czasowe promocje, które przynoszą niezłe wygrane dla najlepszych graczy. W maju można było zawalczyć o Mercedesa CLA. Była to główna nagroda w loterii Kasomania 2.0. Warto odwiedzać zakładkę „Promocje” regularnie, aby nie stracić szansy na takie wygrane!

Metody płatności

To mocna strona bukmachera TOTALbet opinie. Gracze mają do dyspozycji szeroki wybór metod wpłaty depozytu. Wszystkie transakcje rozpoczyna się z poziomu „Moje konto”. Musisz w nim wybrać sekcję „Wpłata”. Masz do wyboru płatność kartą – Visa. Możesz też wykonać przelew. Do zrealizowania go bukmacher udostępnia dwie metody: Dotpay oraz PayU. Dostępna jest też wirtualna portmonetka Paysafecard. Nie znajdziesz tu jednak dwóch najpopularniejszych, czyli Skrill. Ostatnią z możliwości jest płatność Blikiem.

Dzięki wybraniu przelewu natychmiastowego wpłacone środki finansowe znajdą się na Twoim koncie w czasie kilku minut. Zrobisz to bezpłatnie. Bukmacher nie pobiera za wykonanie płatności żadnych prowizji.

Zlecenie wypłaty również zaczyna się od wejścia w zakładkę „Moje konto”. Tym razem jednak wybierz sesję „Wypłata”. Pamiętaj, że dyspozycja może być wykonana wyłącznie ze środków depozytowych. Bonusowe są wyłącznie przeznaczone na stawianie zakładów. Zmienią swój status wraz z wykonaniem określonego warunku obrotu. Bukmacher realizuje przelewy o godzinie 12. Warto się spieszyć i puścić przelew do godziny 10. Pieniądze znajdą się na Twoim bankowym koncie jeszcze tego samego dnia. W innym przypadku będziesz musiał poczekać dłużej. Zazwyczaj wpływają dzień później. Bukmacher ma określony dzienny limit środków na wypłaty. W sytuacji, gdy go przekroczy, na przelew będziesz musiał poczekać jeszcze dłużej. Maksymalnie nawet do 7 dni. Najmniejsza kwota możliwa do wypłaty to 1 zł. Wypłaty również są bezpłatne.

totalbet aplikacja

Aplikacja mobilna

Bukmacher udostępnił ją od razu po wejściu na rynek. Możesz ją zainstalować na urządzeniach mobilnych działających na systemie Android oraz iOS.

Dzięki aplikacji mobilnej masz dostęp do pełnej oferty bukmachera. Jest ona identyczna z tą otwieraną w przeglądarce internetowej. Znajdziesz w niej między innymi zakłady na żywo oraz przedmeczowe. Pozwala na dokonanie wpłat i wypłat. Realizujesz je przy użyciu tych samych systemów jak w klasycznej wersji.

Aplikacja mobilna posiada też system powiadomień. Bukmacher wyśle Ci je w określonych przypadkach. Poinformuje na przykład o zamknięciu wydarzenia, na które posiadasz kupon. Dzięki funkcji tracker będziesz mógł śledzić wydarzenia na żywo. W aplikacji masz też dostęp do serwisu ze statystykami.

Co więcej – jeśli posiadasz zainstalowaną aplikację, nie musisz nawet wchodzić do serwisu bukmachera z poziomu komputera. Możesz w niej dokonać pełnej rejestracji do portalu i od razu stawiać zakłady. To duża wygoda.

Program lojalnościowy

Na stronie internetowej TOTALbet oferta nie znaleźliśmy żadnej informacji o programie lojalnościowym. Nie mogą więc na niego liczyć ani stali bywalcy, ani nowi gracze. Trzeba pamiętać, że bukmacher jest na polskim rynku zakładów wzajemnych online tylko rok. Być może to powód, dla którego nie nagradza stałych graczy. Czas najwyższy jednak o tym pomyśleć.

To obowiązek, jeśli TOTALbet oferta chce pozostać na rynku bukmacherski i być jednym z najważniejszych graczy. Programy lojalnościowe posiada stanowcza większość operatorów na rynku. Niektórzy oferują je tylko dla wybranych. LV BET wysyła najlepszym graczom zaproszenia. Inni zaś proponują automatyczne członkostwo dla każdego zarejestrowanego klienta serwisu. Zazwyczaj polega on na zbieraniu punktów, które później można wymienić na nagrody. Mają one formę dodatkowych środków na grę, ale też nagród rzeczowych. Popularne są bilety na wydarzenia sportowe, ale też wycieczki zagraniczne.

Obsługa klienta

Jak już wspominaliśmy, na stronie internetowej bukmachera odnajdzie się dosłownie każdy. Zaawansowany typer, ale też nowy gracz. Jest ona bardzo czytelna, ale też zawiera wiele podpowiedzi. Te najważniejsze znajdziesz w dziale o nazwie „Centrum pomocy”. ABC gracza i FAQ zawierają odpowiedzi na najczęściej zadawane przez graczy pytania. Opisują krok po kroku możliwości, jakie daje bukmacher i jego strona internetowa. Znajdziesz tam informacje na temat „Odpowiedzialna gra”. Niektórym graczom to za mało. To do nich właśnie skierowana jest zakładka „Kontakt”.

Sposoby na porozmawianie z konsultantami są dwa. Pierwszy to formularz kontaktowy. Znajdziesz go na stronie internetowej. Musisz podać imię i nazwisko oraz nazwę użytkownika. Wpisz też adres e-mail, na który przyjdzie odpowiedź. W treści wiadomości wpisz nurtujące Cię pytania. Bukmacher niezwłocznie Ci na nie odpowie. Obok formularza znajdziesz też adres bukmachera TOTALbet opinie. Udostępniony jest też adres [email protected]. W razie większych problemów, możesz zadzwonić pod numer telefonu+22 611 61 71.

Ostatnią formą kontaktu – i najszybszą – jest live chat. Możesz na nim porozmawiać z konsultantem w języku polskim. Obsługa jest dostępna od godziny 9 do 23. Nieco dziwić może położenie chatu na stronie internetowej. Inni bukmacherzy zazwyczaj udostępniają „chmurkę” w lewym dolnym rogu ekranu. W TOTALbet oferta znajdziesz w tym miejscu kupon do uzupełnienia. Aby otworzyć chat, musisz wybrać jego nazwę z górnego paska narzędzi. Na środku ekranu wyskoczy nowe okno. Możesz w nim od razu wpisać interesujące Cię pytanie. Bukmacher zapowiada, że odpowiada przeważnie w ciągu 5 minut. Nie jest źle.

TOTALbet Opinie

Legalny bukmacher TOTALbet oferta zbiera wśród graczy bardzo pozytywne opinie. Wysoką jakość oferowanych usług potwierdza też zainteresowanie jego serwisem. Dziś TOTALbet opinie to jeden z najczęściej wybieranych organizatorów rynku bukmacherskiego w internecie. TOTALbet oferta zdecydowanie może być wzorem do naśladowania dla nowych bukmacherów pojawiających się w Polsce. Na rynku pojawiają się nowi, którzy uzyskali odpowiednie zezwolenie. Żaden z nich jednak nie ma tak dobrej oferty, jak TOTALbet opinie.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet mają bardzo atrakcyjną ofertę. Jest ona szeroka, szczególnie na zakłady sportowe. Znajdziesz w niej większość najbardziej popularnych zdarzeń. W serwisie odnajdą się zarówno miłośnicy piłki nożnej, jak i innych sportów. Fanów zakładów specjalnych odsyłamy jednak do nowego na rynku polskich bukmacherów – Betfan. Konkurencji mogą jednak pozazdrościć TOTALbet oferowanych kursów. Takich wysokości nie znajdziesz u innych operatorów. Totolotek, Milenium czy E-toto pozostają daleko w tyle. Sprawdź ją sam!

Na pochwałę zasługuje też zakładka z promocjami. Znajdziesz w niej świetną ofertę na start. Jest ona jedną z najbardziej chwalonych przez doświadczonych typerów. Warto jednak zaglądać do tego działu jak najczęściej. TOTALbet oferta bowiem często proponuje promocje tymczasowe i związane ze specjalnymi okazjami. Część z nich jest dostępna od razu po wypełnieniu warunków. Skorzystanie z innych zaś wymaga wpisania specjalnego kodu. W ten sposób możesz dostać między innymi free bet 25 zł. TOTALbet kod bonusowy pozwoli Ci na skorzystanie z dodatkowych pieniędzy. W zależności od aktualnej oferty możesz też liczyć na przykład na bezpieczny zakład czy bonusy bukmacherskie 100%. Świetną opcją jest Super Total Bonus. Dzięki niemu Twoja wygrana będzie znacznie powiększona. Standardowo bukmacherzy powiększają wygrane o około 15%. TOTALbet poszedł więc o krok dalej. Duży krok.

Z TOTALbet oferta chętnie korzystają zarówno doświadczeni typerzy, jak i nowicjusze. Oferowana strona internetowa, jak i aplikacja mobilna, są łatwe i czytelne. Wszystko jest dobrze wyodrębnione. Najpopularniejsze i najlepiej płatne wydarzenia zawsze są na wierzchu. Możesz skorzystać z pewniaków czy typów dnia. Podczas zabawy nic się nie zawiesza, a pracuje płynnie. Nawet na aplikacji mobilnej możesz bez problemu oglądać wybrane wydarzenia live. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy lubią śledzić ofertę na bieżąco. Poczekajmy jeszcze trochę, a okaże się, jaką pozycję na polskim rynku zajmie ten bukmacher. Nie zdziwimy się, jeśli będzie ona wysoka. Na razie się po niej pnie.

Sprawdź także aktualny ranking bukmacherów 2019 i ciesz się nowymi bonusami.

Jakie opinie ma Totalbet?

Z tego co obserwujemy są one głównie pozytywne. Bukmacher Totalbet jest raczkującym bukmacherem w naszym kraju lecz pomimo tego ma bardzo ciekawą ofertę.

Jak wygląda oferta bukmachera Totalbet?

Jest to bardzo dobra platforma na której granie to czysta przyjemność. Czekamy na pewno na więcej bonusów lecz w ogólnym rozrachunku jest to dobry do gry bukmacher.

Czy Totalbet jest legalny w Polsce?

Tak. Możecie być o to spokojni ponieważ bukmacher działa na licencji Ministerstwa Finansów w Polsce 🙂

Czy bukmacher Totalbet posiada bonusy?

Tak. Od samego początku możemy korzystać z bardzo atrakcyjnej oferty bonusowej. Więcerj o niej jak i kody bonusowe dostępne są w naszym serwisie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.