Zapytajbukmachera.pl » Kody Promocyjne » Totalbet kod promocyjny
Totalbet kod promocyjny

Totalbet kod promocyjny

Bonus do 500 PLN


ZBBONUS
Kod bonusowy
Kod aktualny do: Gru 01, 2018

Ocena bukmachera:

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Poniżej prezentujemy aktualną tabelę z dostępnymi kodami na promocje u bukmachera. Znajdziesz tutaj kody na darmowe zakłady, podwojenie kwot, czy też inne formy bonusów u bukmachera. Życzymy wielkich wygranych i udanych łowów z naszymi promocjami!

Kod Promocyjny Totalbet

Nazwa kodu bonusowego: Opis kodu promocyjnego udostępnionego przez bukmachera Totalbet
Total500 Podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 500zł!
Cashback100 Zwrot kwoty do 100zł za przegrany zakład!
TotalBonus40 40zł dla każdego na sporty wirtualne!
Licencja bukmachera: Zezwolenie Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485
 
 

Zakłady bukmacherskie Totalbet – bonus powitalny, kod promocyjny

Totalbet to bardzo młoda marka na polskim rynku. Bukmacher wystartował pod koniec 2018 roku. Nowy, bukmacherski debiut od samego początku wzbudzał duże zainteresowanie i przykuwał uwagę graczy. Nowi legalni bukmacherzy muszą w końcu przekonać do siebie klientów poprzez atrakcyjne bonusy i promocje. Jak z tego zadania wywiązał się bukmacher? Rozłóżmy na czynniki pierwsze wszystkie promocje dostępne w serwisie bukmachera i oceńmy jakość oferty. Czy Totalbet kod bonusowy daje wystarczająco dużo by zarejestrować się w nowym serwisie?

Kod bonusowy Totalbet – krok po kroku

Przygotowaliśmy instrukcję, jak w pełni wykorzystać kod promocyjny:

 1. Zarejestruj konto w serwisie. Twoje konto powinno zostać uaktywnione w ciągu kilkudziesięciu minut. Przy rejestracji wykorzystaj kod bonusowy i zaznacz, że chcesz otrzymać prezent powitalny.
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje bukmacherskie konto. Jeśli chcesz otrzymać maksymalną kwotę bonusu, wpłać przynajmniej 500 PLN. Nie ma dolnego progu uprawniającego do skorzystania promocji. Start Bonus zostanie przyznany już od złotówki.
 3. Wykonaj jednokrotny obrót wpłaconą kwotą (minimalna stawka kuponu 50zł). Jeśli wpłaciłeś 500 PLN, właśnie taką kwotę musisz przeznaczyć na totalbet zakłady bukmacherskie sp. Jedynym ograniczeniem, jest, konieczność postawienia dwóch różnych kuponów po kursie 2,00. Po wykonaniu obrotu, na Twoje saldo bonusowe przyznana zostanie równowartość pierwszej wpłaty. W omawianym przez nas przypadku, 500 PLN.
 4. Aby środki bonusowe mogły zostać wypłacone z konta, musisz je sześciokrotnie obrócić. Jeśli Twój bonus to 500 PLN, czeka Cię obstawianie zakładów za przynajmniej 3,000 PLN. Ponadto, do obrotu zaliczane są kupony wielokrotne z trzema zdarzeniami i kursem całkowitym 2,00. Pojedyncze zdarzenia na kuponie AKO muszą posiadać kurs min. 1,20. Przy obrocie możesz wykorzystać promocję: Bezpieczny Kupon. Po wykonaniu zadania środki zostaną przekazane na saldo główne, skąd będziesz mógł wypłacić środki.

Bonus powitalny Totalbet – podsumowanie

Jak możemy ocenić promocję powitalną? No cóż, jak na nowy serwis, który dopiero rozpoczął swoją działalność, jest całkiem nieźle. Przy bardzo silnej konkurencji może się jednak okazać. Że aktywować bonus 100% do 500 PLN to trochę za mało by przyciągnąć klientów. Szczególnie że Totalbet bukmacher nie proponuje bonusu bez depozytu czy zakładu bez ryzyka. Ponadto, nieco odstraszający jest stosunkowo wysoki warunek obrotu. Choć nie jest on najbardziej rygorystyczny na rynku. Sześciokrotne obrócenie bonusem może być trudne dla niedoświadczonych klientów. To solidna promocja, ale bez większych fajerwerków.

totalbet kod promocyjny

Powitalny bonus 100 Totalbet na start

Zacznijmy od oferty powitalnej, która najbardziej interesuje graczy, którzy. Jeszcze nie mieli okazji obstawiać zakładów bukmacherskich w tym serwisie. Kod promocyjny pozwoli nam powiększyć pierwszy depozyt o 100% do 500 PLN na start. Nie jest to być może największy bonus 500 na rynku. Jak wiadomo, na atrakcyjność promocji wpłynie warunek obrotu potrzebny do tego. By bonus stał się naszą własnością. Aby otrzymać bonus powitalny w serwisie, musimy oczywiście dokonać pełnej rejestracji pomyślnie zweryfikować nasze konto.

Odbierz Kod Promocyjny
ZBBONUS
kod
Kod aktualny do 30.08.2019
Odbierz Bonus

Jak wykorzystać kod promocyjny Totalbet?

Na początek musisz oczywiście zarejestrować konto w serwisie. Po pomyślnym zweryfikowaniu Twojego konta możesz przejść do metod płatności i dokonać pierwszego depozytu. Od którego będzie przysługiwać premia. Oferta powitalna przewiduje bonus Totalbet 100% do 500 PLN. Jest to bardzo wysoka oferta jak pokazuje ranking bonusów powitalnych. A zatem, jeśli chcesz otrzymać największą kwotę na swoje konto. Wpłać 500 PLN, a drugie tyle otrzymasz w prezencie. Zanim jednak środki bonusowe zostaną przyznane do Twojego konta bonusowego, musisz dokonać jednorazowego obrotu depozytem. Warunek to przynajmniej dwa nieidentyczne zakłady na żywo po kursie 2,00. Po wykonaniu zadania, premia depozytowa zostanie doliczona do Twojego konta.

Następne zakłady będą obstawiane z pieniędzy zgromadzonych na koncie bonusowym. Serwis Totalbet korzysta z dwóch rachunków: Saldo oraz Saldo bonusowe. Środki na pierwszym rachunku mogą być swobodnie wykorzystywane i wypłacone w dowolnym momencie. Środki z salda bonusowego wymagają oczywiście spełnienia warunku obrotu. Powitalny kod promocyjny pozwala nam wzbogacić się nawet o 500 PLN. Jak prezentuje się ten bonus po uwzględnieniu warunku obrotu? Sprawdźmy, jakie wyzwania stawia przed nami bukmacher.

Warunek obrotu w bonusie powitalnym

W przypadku bonusu powitalnego Totalbet musimy liczyć się z dwoma warunkami obrotu. Pierwszy pozwoli nam otrzymać premię depozytową. A drugi, przenieść ją na saldo główne, skąd będziemy mogli dokonać wypłaty pieniędzy. O pierwszym warunku obrotu już wspomnieliśmy. Po dokonaniu wpłaty należy jednokrotnie obrócić kwotę depozytu. Ten wymóg nie należy do szczególnie wymagających. Wielu innych legalnych bukmacherów wymaga przed doliczeniem bonusu obróceniem kwoty depozytu.

Nieco gorzej wygląda kwestia obracania bonusem powitalnym już po jego otrzymaniu. W przypadku bukmachera Totalbet musimy obrócić bonus aż sześciokrotnie! Do obrotu zaliczane są wyłącznie kupony wielokrotne z przynajmniej trzema zdarzeniami i kursem całkowitym 2,00. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie to 1,20. To sprawia, że kod bonusowy Totalbet stawia przed graczami bardzo trudne zadanie. Należy pamiętać, że dopiero po wypełnieniu tego zadania. Bonus zostanie przeniesiony na saldo bonusowe, skąd będzie mógł zostać wypłacony.

Drobnym ułatwieniem jest fakt, że bonus na start łączy się z inną promocją: Bezpieczny kupon. Powiemy o niej więcej w dalszej części recenzji oferty promocyjnej. Tutaj nadmienimy tylko to, że oferta pozwala wygrać kupon wielokrotny nawet przy nietrafieniu jednego zdarzenia. To sprawia, że obrót będzie nieco łatwiejszy. Promocja pozwala wykorzystać Bezpieczny Kupon tylko przy obracaniu depozytem, posługując się środkami z salda głównego. Sześciokrotny warunek jest jednak nieco wygórowany i może sprawiać trudności nowym klientom w serwisie.

Promocje dla klientów serwisu Totalbet

Na atrakcyjność oferty wpływa nie tylko poziom bonusu powitalnego, ale również promocje. Które zostały przygotowane dla wszystkich klientów. Zanim wydamy ostateczny werdykt i ocenimy kod promocyjny w całokształcie. Sprawdźmy, na co mogą liczyć stali klienci. Wydaje się, że bukmacher ma w swojej ofercie przynajmniej kilka interesujących promocji. Którym z całą pewnością warto przyjrzeć się bliżej. Dodatkowo niektóre promocje pozwalają klientom powalczyć o wygranie luksusowego samochodu. Sprawdźmy, w jaki sposób zakłady bukmacherskie Totalbet pomogą nam powalczyć o poprawienie naszego stanu konta.

Bezpieczny Kupon

Na wstępie promocja, która zainteresuje przede wszystkim sympatyków rozbudowanych zakładów wielokrotnych. Nazywamy je nieco humorystycznie „tasiemcami”. Choć trafienie takiego kuponu jest trudne. To możliwe wygrane za sprawą wysokiego kursu potrafią sięgać astronomicznych poziomów. Dlatego nie brakuje graczy, którzy liczą na ten jeden, szczęśliwy freebet 25. Kod bonusowy na Bezpieczny Kupon pozwala wygrać nawet wtedy. Gdy jedno zdarzenie ostatecznie okaże się nietrafione. Nasz darmowy zakład musi jednak spełniać określone warunki.

Zacznijmy od tego, że bezpieczny zakład zwrot wielokrotny musi być złożony przynajmniej z 10 zdarzeń. To spora liczba, która sprawia, że trafienie wszystkich wyników jest trudne, nawet gdy wybieramy pewniaki. Każde z pojedynczych zdarzeń musi posiadać kurs przynajmniej 1,20. Jeśli pomylisz się tylko raz i trafisz 9 z 10 typów. Otrzymasz wygraną w wysokości stawki kuponu. Innymi słowy, kupon zostanie rozliczony tak, jak gdyby był postawiony z kursem 2,00.

Wczytując się w regulamin, znajdziemy wzmiankę, że bezpieczne kupony mogą być zawierane wyłącznie z salda głównego. To przeczy obietnicy bukmachera związanej z bonusem powitalnym. Obie promocje mają się ze sobą łączyć. W praktyce rzeczywiście możemy dokonać obrotu depozytem, korzystając z promocji Bezpieczny Kupon. Jednak dokonując obrotu bonusem, nie będziemy mogli skorzystać z tej oferty. Do momentu przeniesienia środków na konto główne.

totalbet kod bonusowy
Cashback na Ligę Mistrzów

Obstawianie Champions League od fazy grupowej w górę bardzo często jest zadaniem niezwykle trudnym. Gdy w grze pozostają wyłącznie silne zespoły, niespodzianki są nieodzownym elementem rozgrywek. W Totalbet możemy sobie znacząco ułatwić obstawianie zakładów na Ligę Mistrzów. Możemy bowiem liczyć na promocję cash back, czyli zwrot za przegrany kupon. Jakie warunki musi spełniać nasz zakład, aby przysługiwał nam kod promocyjny, który zwróci część stawki?

Przede wszystkim, musimy postawić bezpieczny zakład za przynajmniej 50 PLN. Zdarzenia na kuponie muszą oczywiście dotyczyć rozgrywek Champions League. W promocji mogą brać udział zarówno kupony pojedyncze, jak i akumulowane. Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot w postaci 50% postawionej stawki. Suma zwrotu nie może być jednak wyższa niż 100 PLN. Zwrot stawki wróci na nasze saldo bonusowe i będzie podlegać trzykrotnemu obrotowi. To ciekawa propozycja dla graczy, którzy chcą zminimalizować straty związane z niespodziewanymi wynikami w Lidze Mistrzów.

Polecani bukmacherzy
Bukmacher Oferta powitalna Ocena Zakład online
Bonus bez depozytu: oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
9/10 Odbierz

 

Super Total darmowy Bonus na start

W ofercie zakładów bukmacherskich Totalbet znajdziemy sporty wirtualne. W których rywalizują między sobą drużyny i zawodnicy sterowani komputerowo. To emocjonująca i bardzo szybka forma zakładów. W których nasz kupon zostanie rozliczony w ciągu kilku minut. Bukmacher przygotował specjalny kod bonusowy Totalbet pl, który zwiększy możliwe wygrane notowane na obstawianiu sportów wirtualnych. Premiowane będę wszystkie zakłady wielokrotne złożone wyłącznie ze zdarzeń dostępnych w ofercie Virtuals. Jak dużo możemy wygrać?

 • 3 zdarzenia – 5% premii do wygranego kuponu
 • 4 zdarzenia – 10% premii do wygranego kuponu
 • 5 zdarzeń – 15% premii do wygranego kuponu
 • 6 zdarzeń – 20% premii do wygranego kuponu
 • 7 zdarzeń – 25% premii do wygranego kuponu
 • 8 zdarzeń – 30% premii do wygranego kuponu
 • 9 zdarzeń – 35% premii do wygranego kuponu
 • 10 zdarzeń – 40% premii do wygranego kuponu

Prawidłowe wytypowanie 10 zdarzeń na jednym kuponie to spore wyzwanie. Szczególnie gdy obstawiamy nieprzewidywalne Sporty Wirtualne. Wygrane mogą być jednak ogromne. Zwłaszcza gdy doliczymy dodatkowe 40% premii. Ten kod promocyjny zyska uznanie wszystkich miłośników obstawiania zakładów na sporty wirtualne.

Total Bonus na zakłady AKO

Nie tylko w przypadku sportów wirtualnych gracze mogą liczyć na większą premią od wygranych. Nagradzane będą również tradycyjne zakłady sportowe. Tyle tylko, że tutaj, pierwszy poziom premii zapewni nam prawidłowe wytypowanie 5 kuponów. Aby kupon mógł wziąć udział w promocji. Wszystkie zdarzenia dostępne na kupon solo lub AKO z kursem muszą posiadać kurs min. 1,20. Tak prezentuje się wysokość premii za prawidłowe wytypowanie zakładów wielokrotnych:

 • 5 zdarzeń – 5% premii do wygranego kuponu
 • 6 zdarzeń – 10% premii do wygranego kuponu
 • 7 zdarzeń – 15% premii do wygranego kuponu
 • 8 zdarzeń – 20% premii do wygranego kuponu
 • 9 zdarzeń – 25% premii do wygranego kuponu
 • 10 i więcej zdarzeń – 30% premii do wygranego kuponu

To kolejny korzystny kod bonusowy Totalbet. Który nagrodzi użytkowników lubiących większe ryzyko i obstawianie rozbudowanych kuponów wielokrotnych. Choć prawidłowe wytypowanie wszystkich zdarzeń jest trudne, warto powalczyć o naprawdę duże wygrane. Na stronie online znajdziemy kontakt i wiele innych opcji pomocy. Do dyspozycji znajdziemy takie formy płatności, jakie posiada naszym zdaniem każdy bukmacher. Czyli Visa i inne. Korzystając ze strony bukmachera, uzyskamy także pomoc, jeśli chodzi o wygrane. Jeśli chcemy wypłacić pieniądze z naszej wygranej, zrobimy to dzięki stronie płatności. Mamy także możliwość do wykorzystania opcji cash out. Dzięki temu zakończymy grę wcześniej, wypłacając mniejszą wygraną. Sprawdź także opcję live u nowego bukmachera. Jak to zrobić? Wystarczy wejść w zakłady na żywo. Dostępna jest tam każda liga automatycznie, dzięki czemu wiemy jaki wynik, ma aktualne spotkanie. Postaw także na aplikację mobilną, która pozwala graczom obstawiać mecze w wygodny sposób. Jest to jedyny bukmacher w Polsce, który pozwala nam zaoszczędzić swój czas. Wszystko działa jak, należy, skutkiem czego możemy korzystać z bukmachera cały czas. Jeśli chodzi o grę w punktach, tak jak wspominaliśmy, nie ma ku temu opcji.
Skorzystaj z naszego FAQ, zobacz jak dobry, jest bukmacherem i co oznacza gra u niego. Zobacz opcję i wydarzenia na kwiecień.

totalbet kasomania
Loteria promocyjna Kasomania

Przy odrobinie szczęścia, obstawianie w Totalbet może być dużo bardziej opłacalne. Obecnie, bukmacher proponuje specjalną ofertę promocyjną Kasomania. Która może uchodzić za pewnego rodzaju program lojalnościowy nagradzający aktywnych graczy. Obstawione przez Ciebie kupony to losy, które wezmą udział w losowaniu cennych nagród. Za każde wydane 10 PLN otrzymasz 1 srebrny los w loterii. Za każde 250 PLN otrzymasz złoty los.

Srebrne losy pozwalają walczyć o standardowe nagrody. Takie jak np. codzienny bonus Totalbet 25 PLN lub 1,000 PLN w każdy piątek. Złote losy pozwolą natomiast powalczyć o nieco wyższe bonusy bukmacherskie oraz, przede wszystkim, o nagrody główne. Tutaj przewidziano nagrody pieniężne w wysokości 30,000 oraz 50,000 PLN, a także luksusowy samochód Mercedes CLA. Obecnie trwa loteria Kasomania 2.0, która zakończy się pod koniec maja. Możemy jednak oczekiwać, że legalny bukmacher będzie kontynuował tę zabawę. Gdyż zyskała ona spore zainteresowanie graczy. No i nie co dzień możemy wygrać samochód na zakładach bukmacherskich.

Totalnie Najlepsi

Nie jest to stricte promocja, ale jeden z czynników. Który ma przekonać nowych graczy, że warto obstawiać zakłady bukmacherskie. W sekcji Totalnie Najlepsi dowiemy się, że bukmacher oferuje najwyższe kursy na polskim rynku. Na dowód, pokazuje zestawienie popularnych wydarzeń sportowych z kursami innych bukmacherów. I rzeczywiście, w wielu przypadkach to właśnie bukmacher oferuje najwyższe kursy bukmacherskie.

Czy bukmacher rzeczywiście stara się wygrywać z konkurencją atrakcyjniejszymi kursami? A może po prostu zadbał o to. Aby w kilku dniach jego oferta była najlepsza i ładnie prezentowała się w tabeli? Prawda leży pośrodku. Totalbet rzeczywiście stara się proponować najwyższe kursy. I bardzo często znajdziemy tu nieco wyższe notowania na popularne spotkania, szczególnie piłkarskie. Musimy jednak pamiętać, że kursy mają dynamiczny charakter i przed meczem mogą kilkukrotnie ulegać zmianom. To sprawia, że ciężko wskazać jednego bukmachera. Który zawsze wysuwałby się przed szereg z nieco wyższymi kursami.

Total Boost

Każdego dnia, bukmacher proponuje również szereg wydarzeń ze specjalnym dopalaczem kursowym. To kolejna okazja do powiększenia swojego bukmacherskiego salda. Jak trafić na większe kursy? Wystarczy przejść do sekcji promocji oraz wybrać ofertę Total Boost. Następnie klikamy w przycisk „Zagraj” i zostaniemy przeniesieni do wydarzeń. W których bukmacher zaoferuje nam dodatkowe premie kursowe. Nie musimy spełniać żadnych warunków kuponu. By móc liczyć na większy kurs i, co za tym idzie, większą wygraną na kuponie.

Program lojalnościowy oraz strefa VIP

Musimy pamiętać, że wciąż jest to stosunkowo młody serwis. Który dopiero pod koniec 2018 roku rozpoczął swoją działalność. Co za tym idzie. Kod bonusowy Totalbet dla nowych graczy oraz stałe promocje mogą jeszcze ulec wielu zmianom. Podobnie jest w przypadku programu lojalnościowego oraz programu VIP. Na ten moment, bukmacher Totalbet nie proponuje stałych programów. Które mogłyby nagradzać najbardziej aktywnych klientów w serwisie. Czymś na wzór jest loteria Kasomania. W której częstsza gra pozwala zdobyć większą liczbę losów i zgarniać dodatkowe wygrane. Być może w niedalekiej przyszłości, bukmacher Totalbet pomyśli o otworzeniu stałych programów lojalnościowych.

Promocje i bonusy bukmacherskie w aplikacji mobilnej

Korzystanie ze wszystkich usług serwisu Totalbet jest możliwe także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Gracz może z jej pomocą zarejestrować konto, dokonać pierwszej wpłaty oraz odebrać powitalny bonus Totalbet. Możliwe jest również korzystanie ze wszystkich promocji przewidzianych dla stałych klientów. Ponadto, od czasu do czasu możemy liczyć na specjalny kod promocyjny Totalbet, który nagrodzi użytkowników mobilnych. Warto zatem wspomnieć kilka słów o aplikacji i wszystkich jej funkcjach. Totalbet Aplikacja mobilna to dostęp do całej oferty.

totalbet sponsor

Podsumowanie oferty promocyjnej Totalbet

Przed wydaniem oceny końcowej na temat oferty młodego bukmachera Totalbet. Omówmy po kolei wszystkie składowe, które znajdziemy w ofercie. W ten sposób uzyskamy pełniejsze spojrzenie na to jak. Prezentuje się aktualnie serwis Totalbet pod kątem dostępnych bonusów oraz promocji dla wszystkich klientów.

 • Powitalny bonus Totalbet – na początek bonus dla nowych klientów oferujący podwojenie pierwszej wpłaty do 500 PLN. Solidna oferta, choć sporym minusem jest tutaj warunek obrotu, a w zasadzie, dwa warunki. Pierwszy nie sprawi nam większych problemów. Wystarczy jednokrotnie obrócić kwotą depozytu bonus. Aby środki mogły zostać wypłacone z konta, musimy go obrócić aż sześć razy. Co więcej, do obrotu zaliczane są jedynie kupony AKO z trzema zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2,00.
 • Cashback na Ligę Mistrzów – atrakcyjny kod promocyjny Totalbet dla Champions League. W niektóre dni, obstawiając zakłady związane z Ligą Mistrzów, możemy wziąć udział w specjalnej promocji Cashback. Jeśli nasz typ nie okaże się trafiony, otrzymamy zwrot nawet do 100 PLN.
 • Bonus do zakładów AKO – w serwisie nie zabrakło klasycznej promocji związanej z wydarzeniami akumulowanymi. Jeśli lubisz obstawiać popularne „taśmy”. W Totalbet możesz wygrać od 5 do 30% premii w zależności od liczby wydarzeń na kuponie. Premią będą nagradzane zakłady wielokrotne z przynajmniej pięcioma wydarzeniami.
 • Bezpieczny Kupon – kolejny kod bonusowy Totalbet, który premiuje obstawianie zakładów wielokrotnych. Tym razem, szansa na wygranie kuponu nawet wtedy, gdy jedno wydarzenie zakończy się po naszej myśli. W promocji biorą udział jedynie kupony z przynajmniej 10 wydarzeniami. Jeśli tylko jedno z nich przegra, nasz kupon zostanie rozliczony po kursie 2,00. Nasza wygrana będzie zatem równa stawce zakładu.
 • Kasomania – bukmacher Totalbet słynie przede wszystkim z loterii. Która zachęca do częstszej gry i pozwala nam sięgać po dodatkowe nagrody. Wydane 10 PLN to jeden srebrny los. Za każde 250 PLN totalbet otrzymamy natomiast złoty los. Codziennie możemy wygrać w ten sposób dodatkowy, pieniężny bonus Totalbet. Nagrodą główną jest luksusowy samochód: Mercedes CLA. Promocja nieco rekompensuje nam brak programu lojalnościowego.
 • Premie kursowe – bukmacher Totalbet często proponuje nam również większe wygrane za sprawą najlepszych kursów na rynku. Tak przynajmniej wskazują tabele porównujące kursy 2019 Totalbet kod z innymi bukmacherami. Inną promocją jest Total Boost, czyli dodatkowe powiększenie kursu. Z całą pewnością także za to należy pochwalić młodego bukmachera.

W końcowej ocenie możemy stwierdzić, że Totalbet proponuje nam solidną ofertę promocyjną. W której każdy klient znajdzie coś dla siebie. Największym minusem wydaje się kod promocyjny Totalbet dla nowych graczy. O ile bonus bez depozytu 100% do 500 PLN prezentuje przyzwoity poziom. O tyle warunek obrotu wydaje się nieco zawyżony. Na szczęście, dużo lepiej prezentuje się oferta dla stałych klientów. Za największy atut należy uznać liczne promocje, które premiują obstawianie rozbudowanych kuponów AKO. W ten sposób możemy zyskać premię w wysokości 30 – 40%. Dużą zaletą jest także loteria Kasomania. Która pozwala powalczyć o ogromną pulę nagród pieniężnych oraz luksusowy samochód jako nagrodę główną.

 

Kod Promocyjny TOTALBET: ZBBONUS

Po kliknięciu dostaniesz dodatkowy bonus na zakłady.

Czy na tej stronie znajdę Totalbet kod promocyjny?

Naturalnie. Posiadamy w tym momencie trzy bardzo atrakcyjne kody promocyjne dla bukmachera Totalbet. Wszystkie dostępne są na naszej stronie i działają bez problemów.

Jak mogę wykorzystać Totalbet kod promocyjny?

Wystarczy go wpisać w okienku rejestracyjnym. Jest ono pokazane w naszym artykule do którego zapraszamy w celu poznania miejsca do wpisywania kodu promocyjnego.

Czy pojawią się nowe kody bukmacherskie do Totalbetu?

Tak! Pracujemy nad nowymi kodami wraz z bukmacherem który chce dawać swoim nowym klientom jeszcze lepsze warunki promocyjne. Po nowości zaglądajcie do naszej tabelki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.