TOTALbet Bonus

TOTALbet Bonus

ZBBONUS
Kod bonusowy
Kod aktualny do: Kwi 01, 2020

Ocena Bonusu:

[Głosów: 1   Average: 5/5]

 Totalnie najlepsi – tak reklamuje się legalny polski bukmacher TOTALbet. Na polskim rynku zakładów wzajemnych online jest od roku. Przez ten czas zbudował pewną pozycję. Przyciągnął graczy szeroką ofertą, na którą daje wysokie kursy. Często są one najlepsze na rynku zakładów bukmacherskich w internecie. Do tego TOTALbet kusi wyjątkowymi promocjami. Ta zakładka jest dość rozbudowana. Bonus na start, darmowy zakład czy bonus bez depozytu – to tylko niektóre z ofert tego bukmachera. Sprawdziliśmy, na co możesz liczyć u tego bukmachera.

Strona internetowa TOTALbet Zakłady Bukmacherskie jest dostępna od połowy 2018 roku. Jest ona dostępna pod adresem www.totalbet.pl. Przed jej uruchomieniem operator musiał spełnić szereg wymogów, które narzuciła na niego obowiązująca ustawa hazardowa. Znajdziesz na niej wiele informacji. Są one uporządkowane dzięki zakładce spis treści. Przeczytasz regulamin, czy informacje na temat uzależnienia od hazardu. Bukmacher wskazuje jego objawy oraz sposoby pomocy. Poza tym porusza takie tematy jak: odpowiedzialna gra, polityka prywatności czy polityka cookies. Najważniejsza jednak jest szeroka oferta. Wszystkie zakłady, które oferuje TOTALbet, są zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Możesz więc z nich korzystać bez obaw. Pamiętaj, że korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów to łamanie polskiego prawa. Grozi za to kara finansowa. W zakładach bukmacherskich działających zgodnie z prawem zawsze będziesz musiał rozpocząć od rejestracji. Będziesz musiał uzupełnić formularz rejestracyjny. Dopiero po tym oferta bukmachera będzie w pełni dostępna.

TOTALbet bonus na start

Zdecydowałeś się na grę w TOTALbet? Świetnie. To pora na skorzystanie z dostępnych bonusów. Już na „dzień dobry” dostaniesz TOTALbet bonus powitalny. Przemyśl więc dobrze, ile chcesz wpłacić pierwszego depozytu. Zostanie on powiększony aż dwukrotnie. Bukmacher bowiem oferuje aż 100% bonusu. Z oferty tej możesz skorzystać tylko raz. Maksymalny bonus może wynieść 500 zł. Jeśli tyle wyniesie Twój depozyt na Twoje wirtualne konto wpłynie aż 1000 zł!

Promocja ta łączy się z Bezpiecznym Zakładem. Co to oznacza? A tylko tyle, że na zabawę będziesz miał więcej pieniędzy!

 

Krok po kroku:

  1. Zarejestruj się do serwisu bukmachera
  2. Wpłać środki finansowe
  3. Obróć nim spełniając warunki
  4. Odbierz bonus
  5. Wykonaj warunek jego obrotu
  6. Wypłać wygraną na bankowe konto!

Odbierz swój bonus powitalny TOTALbet

Bonus od depozytu jest przyznawany automatycznie. Potwierdza to nasz ranking bonusów powitalnych. Bukmacher stawia dwa warunki, aby go dostać. Pierwszym jest wpłata depozytu na nowozarejestrowane konto. Później musisz nim obrócić. Postaw co najmniej 2 kupony, o kursie minimalnym 2.00. Pamiętaj, że nie mogą być one identyczne. Po dokonaniu transakcji i postawieniu kuponów dodatkowe pieniądze wpłyną na Twoje konto.

Początkowo będą one miały status bonusowych. Oznacza to, że nie będziesz miał możliwości wypłacenia ich na bankowe konto. Przeznaczysz je wyłącznie na stawianie zakładów u bukmachera. Dopiero po spełnieniu warunku obrotu zmienią one status na depozytowe. Ten wynosi 6-krotność stawki. Przy wypełnieniu obrotu brane są pod uwagę wyłącznie kupony, na których znajdują się min. 3 zdarzenia. Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Totalnie najwyższa oferta, czyli Total Boost

Bonus na start wykorzystany to teraz czas na kolejne oferty bukmachera. TOTALbet reklamuje się jako „Totalnie Najlepszy”. Trzeba przyznać, że często ma w tym rację. Na jego stronie znajdziesz porównaniu kursów z innymi bukmacherami. TOTALbet udowadnia, że są one najwyższe. Jest to możliwe dzięki promocji TOTAL BOOST. Bukmacher podnosi kursy wybranych wydarzeń. Każdego dnia oferuje inny zestaw. Musisz więc wejść do zakładki „Promocje”, wybrać tę promocję i kliknąć „Zagraj”. Automatycznie zostaniesz przeniesiony na stronę z najlepiej płatnymi wydarzeniami.

Bonus bez depozytu TOTALbet

Bez konieczności wpłaty depozytu u tego bukmachera również możesz liczyć na świetne promocje. Jedną z nich jest Super Total Bonus. Dzięki niej Twoja wygrana może powiększyć się nawet o 40%!

Promocja Super Total Bonus dotyczy jedynie sportów wirtualnych. Możesz więc obstawiać 5 dyscyplin. Pierwsza to piłka nożna. Kolejne to wyścigi chartów i koni. Możesz też obstawiać wyścigi motocyklowe i żużlowe. Wraz ze wzrostem liczby obstawionych zdarzeń na jednym kuponie wzrasta też Twój zysk. Nie da się wskazać konkretnej kwoty. Wygrana powiększana jest procentowo.

Najmniejszą dodatkową kwotę dostaniesz za 3 zdarzenia. Twoja wygrana wzrośnie o 5%. Wytypowanie 4 zdarzeń to wzrost o 10%. 15% zaś dostaniesz za prawidłowe wytypowanie 5 zdarzeń na jednym kuponie. Za 10 wygranych zakładów dostaniesz ekstra kasę. Twoja wygrana wzrośnie aż o 40%!

Do promocji nie musisz się zapisywać. Nie wymaga ona też użycia TOTALbet kodu bonusowego. Wystarczy, że spełnisz jej warunki, a wygrana będzie powiększona automatycznie. Podsumowując: musisz więc postawić kupon, na którym znajdą się co najmniej 3 zdarzenia z oferty Virtuals. Minimalna stawka to 1 zł.

TOTAL BONUS w TOTALbet

Nie przepadasz za wirtualnymi sportami? Może wolisz mecze piłki nożnej na prawdziwej murawie? Kolejną ofertę bukmacher przygotował właśnie dla Ciebie. Mowa o TOTAL BONUS. W promocji biorą udział wszystkie kupony AKO postawione u tego bukmachera z kursem min. 1.20. Na kuponie zawrzyj co najmniej 5 zdarzeń, a będziesz mógł liczyć na powiększenie wygranej. Wzrośnie ona nawet o 30%! Maksymalna wysokość bonusu będzie dostępna jednak przy obstawieniu nie mniej niż 10 zdarzeń. Najniższy zaś ma wysokość 5% za 5 zdarzeń. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to co najmniej 1.20. Najniższa stawka, jaka może znaleźć się na kuponie, to 1 pln.

TOTALbetFree bet 10 zł

W TOTALbet bezpieczny zakład to kolejna z promocji, która czeka na Ciebie u tego bukmachera. Skorzystanie z niej ubezpieczy Cię przed stratą pieniędzy postawionych na kupon. Zwrot dostaniesz, jeśli jedno ze zdarzeń nie będzie trafione, a pozostałe wygrane. Skorzystanie z bezpiecznego kuponu nie wymaga od Ciebie żadnych kroków – jest on przyznawany automatycznie. Aktywuje się, gdy spełnisz 3 warunki. Pierwszy, o którym już wspominaliśmy to liczba zdarzeń na kuponie. Musi być ich co najmniej 5. Stawka całego kuponu nie może być mniejsza niż 10 zł. Pojedyncze zdarzenie zaś mieć kurs min. 1.20. Zakład opłać środkami depozytowymi; bonusowe nie podlegają promocji.

Promocje czasowe w TOTALbet

Nie będziemy tu opisywać promocji. Jak sama nazwa wskazuje ,trwają one tylko przez określony czas. Sprawdzaj ofertę regularnie, aby nic nie uszło Twojej uwadze. Promocje czasowe są organizowane dość często. Możesz w nich liczyć na wyjątkowe nagrody. Często mają charakter rankingów. Im więcej wygrasz, tym wyższe miejsce w nim zajmiesz. Im wyższa pozycja tym Twoja nagroda będzie miała wyższy poziom.

Proponowane nagrody mogą być bardzo atrakcyjne. Dla przykładu w maju gracze mogli wziąć udział w loterii Kasomania 2.0. Główną nagrodą do zdobycia był Mercedes CLA!

Program lojalnościowy TOTALbet

Przy całej szerokiej ofercie promocyjnej bukmachera nie znajdziemy w niej programu lojalnościowego. To dziwne, bo większość bukmacherów je posiada. Ba! Nawet dwa. Zarówno dla wszystkich członków serwisu, jak i specjalne program skierowane wyłącznie do najlepszych graczy. Pora najwyższa, aby TOTALbet o tym pomyślał. Jest już na polskim bukmacherskim rynku rok. Na pewno przez ten czas zdobył wielu regularnych graczy. Z chęcią skorzystaliby oni z dodatkowej opcji nagród.

Popatrzymy na to, co oferują inni bukmacherzy. Totolotek ma dwa takie programy. Jeden dostępny dla każdego gracza. Za postawione zakłady użytkownicy dostają punkty, które później wymieniają na nagrody lub bonusy bukmacherskie. Najlepsi zaś dostają zaproszenia do VIP Club. Tam mogą liczyć na indywidualną obsługę, wartościowe nagrody finansowe, a nawet na egzotyczne wycieczki.

STS przyjął zupełnie inną taktykę. Nie ma typowego programu lojalnościowego. Oferuje za to dodatkowe nagrody dla najlepszych co tydzień. W każdy poniedziałek bukmacher przyznaje nagrody finansowe aż 1500 najlepszym graczom z ubiegłego tygodnia. Tych wyznacza na podstawie rankingu.

Program lojalnościowy to ważna pozycja w ofercie promocyjnej każdego bukmachera. Mamy nadzieję, że TOTALbet o tym wie i wkrótce wprowadzi go swojej regularnej oferty.

Informacje o TOTALbet

Firma TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada licencję wydaną przez Ministra Finansów. Zezwolenie ma numer PS4.6831.15.2017. Koncesja wydana była dnia 22 marca 2018 r.

TOTALbet jest legalnym bukmacherem na Polskim rynku. Spełnia wymagania ustawy hazardowej z 2009 r. Dostosował się też do jej nowelizacji z grudnia 2016 r. Nowe przepisy weszły w życie 1 kwietnia 2017 r.. Było to jeszcze przed rejestracją TOTALbet w Ministerstwie Finansów. To polska firma bukmacherska. Zajmuje się organizowaniem rynku zakładów wzajemnych w internecie, ale posiada również punkty stacjonarne.

Na polskim bukmacherskim rynku działa obecnie 14 legalnych operatorów. Wśród nich są: Fortuna, Milenium, STS, E-toto, forBet, LV BET, Totolotek, PZBuk, BetFan, eWinner, SuperBet, BetFan oraz Betclic.

Oferta TOTALbet

Najważniejszą pozycją w ofercie bukmachera są oczywiście zakłady sportowe. Bukmacher udostępnia prawie 30 różnych dyscyplin. Największą popularnością cieszy się oczywiście piłka nożna. W ofercie znajdziesz zakłady na najważniejsze wydarzenia zarówno o polskim, jak i światowym zasięgu. Bukmacher oferuje zakłady na takie rozgrywki jak Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa, Bundesliga czy Seria A. Duży wybór zdarzeń i rynków jest też na hokeja na lodzie, czy koszykówkę. Wśród standardów znajdziesz też siatkówkę i tenis. Z mniej popularnych wśród widzów dyscyplin w ofercie TOTALbet znajdziesz m.in. bandy, snooker, unihokej, czy narciarstwo alpejskie.

Coraz bardziej popularny wśród typerów e-sport również znalazł się w ofercie bukmachera. Możesz obstawiać wszystkie najważniejsze turnieje na świecie. Counter Strike, League of Legends, Overwatch, StarCraft czy RainbowSix Siege. To na pewno znajdziesz u tego buka.

Możesz też wybierać w zakładce z wirtualnymi sportami. Do wyboru masz kilka pozycji. Pierwsza to piłka nożna. W wyszukiwarce znajdziesz wydarzenia nadchodzące oraz wyniki. Dostępnych jest aż 7 krajowych lig. Do wyboru masz też inne dyscypliny jak konie, psy, żużel i motocykle. Zakładka o nazwie „Puchary” posiada tylko dwie opcje: Puchar Europy i wyniki. Bukmacher udostępnia do oglądania wizualizacje na żywo.

W TOTALbet masz też dział z zakładami specjalnymi. Podstawowe dotyczą polityki. Najczęściej dotyczą one wyników wyborów w różnych krajach. Często można też znaleźć pytania dotyczące ważnych wydarzeń społecznych i kulturalnych. Wielbicieli tego typu zabawy jednak zdecydowanie mocniej przyciąga inny bukmacher, a dokładniej Betfan. W jego ofercie znajdziesz około 1000 takich pozycji, gdy w TOTALbet jest ich zazwyczaj tylko kilka.

Korzystając z TOTALbet, masz szeroki wybór możliwości. Zakłady pojedyncze, Ako i Kombi. Możliwe do obstawiania na dziś i jutro. Oferta pre-match oraz na żywo. Wolisz zakładać się na odległe zdarzenia? Bukmacher oferuje również zakłady długoterminowe. Niezła ilość dostępnych zdarzeń, zakładów oraz rynków. Nie jest to najmocniejsza oferta na rynku, ale zła też nie.

Metody płatności w TOTALbet

Mocniejszą stroną bukmachera TOTALbet jest zdecydowanie wybór metod płatności. Wszystkie wpłaty i wypłaty rozpoczynają się od zakładki „Moje konto”. Musisz w nim wybrać sekcję „Wpłata” lub „Wypłata”.

Jeśli zdecydujesz się na wpłatę depozytu, możesz to zrobić pry użyciu karty Visa lub Mastercard. Możesz też wykonać przelew za pomocą jednej z dwóch metod: Dotpay lub PayU. Bukmacher oferuje też jedną wirtualną portmonetkę, a dokładniej Paysafecard. Nie ma jednak dwóch najpopularniejszych wśród graczy, czyli Skrill i Neteller. Ostatnią z możliwości płatności jest opcja Blik. Wybranie opcji przelewu natychmiastowego sprawi, że pieniądze na Twoim wirtualnym koncie pojawią się już w kilka minut. Wszystkie wpłaty są zwolnione z prowizji.

Jeśli chcesz wypłacić wygrane, zrób to do godz. 10. Pieniądze znajdą się na Twoim bankowym koncie jeszcze tego samego dnia. Przelewy bukmacher realizuje codziennie o 12. Zlecenie przelewu w innych godzinach oznacza, że będziesz musiał poczekać dłużej. Zazwyczaj na kolejny dzień. Bukmacher ostrzega, że wypłaty są realizowane w ciągu maksymalnie 7 dni. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł. Za transakcje również nie jest pobierana prowizja.

Aplikacja mobilna TOTALbet

Wraz z wejściem na bukmacherski rynek online w Polsce bukmacher oddał też do użytku aplikację mobilną. Jest ona możliwa do zainstalowania na urządzeniach typu tablet czy telefon komórkowy. Ważne, aby działały na systemie Android lub iOS.

Wersje serwisu dostępne aplikacji oraz w przeglądarce internetowej są identyczne. Rejestracja do niego jest możliwa w nich obu. Masz dzięki nim dostęp do takiej samej oferty. W obu możesz postawić identyczne zakłady na żywo oraz przedmeczowe. Możesz też dokonywać wpłat i wypłat. A co najważniejsze – skorzystać z promocji oferowanych przez bukmachera. Aby nie pominąć żadnej oferty, możesz włączyć system powiadomień. Bukmacher automatycznie poinformuje Cię na przykład o rozstrzygnięciu wydarzenia, na które postawiłeś kupon. Skorzystanie z funkcji matchtracker zaś umożliwi Ci śledzenie wydarzeń na żywo. Aplikacja stwarza też możliwość łatwego skorzystania z serwisu ze statystykami.

Obsługa klienta

Bukmacher zaoferował swoim graczom jasny i przyjazny serwis. W razie problemów i pytań przygotował też specjalne „ściągi”. Znajdziesz je w zakładce o nazwie „Centrum pomocy”. Dwa podstawowe narzędzia to ABC gracza i FAQ. Znajdziesz w nich odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają gracze. Zarówno Ci nowi, jak i zaawansowani typerzy. To taka instrukcja obsługi, która krok po kroku przeprowadzi Cię po serwisie bukmachera i jego ofercie. Do tego możesz przeczytać informacje na temat „Odpowiedzialna gra”.

Osobisty kontakt z obsługą jest możliwy dzięki wybraniu zakładki o nazwie „Kontakt”. Tam znajdziesz formularz kontaktowy. Wymaga on podania imienia i nazwiska oraz nazwy użytkownika. Musisz więc być zarejestrowanym graczem. Formularz zawiera też rubrykę, w którą musisz wpisać swój adres e-mail. To na niego dostaniesz odpowiedź na zadane pytania.

Rozmowa na żywo jest możliwa dzięki opcji chatu. Konsultanci w języku polskim są dostępni w godzinach od 9 do 23. Na odpowiedź nie trzeba czekać długo. Bukmacher zapowiada, że zazwyczaj robi to w ciągu 5 minut. Jak rozpocząć rozmowę za pośrednictwem chatu? Wystarczy kliknąć jego nazwę w górnym pasku obsługi. Na ekranie otworzy się nowe okno, w którym od razu możesz rozpocząć rozmowę. Trochę niestandardowo, bo większość bukmacherów udostępniają „chmurkę” w lewym dolnym rogu ekranu. W TOTALbet umieszczony jest tam nowy kupon, który możesz uzupełnić.

TOTALbet na stronie internetowej udostępnia też adres e-mail pomoc@totalbet.pl oraz telefon kontaktowy. Możesz zadzwonić pod numer +22 611 61 71.

Czy TOTALbet to legalny bukmacher?

TOTALbet to młody bukmacher na polskim rynku. Nie przeszkadza mu to jednak w posiadaniu stałych klientów, którzy chętnie korzystają z jego usług. Nie ma się co dziwić. Ma on ciekawą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego pozwala na skorzystanie z promocji, które ułatwiają powiększanie wygranej. TOTALbet bonus na start jest jednym z atrakcyjniejszych na polskim rynku. Niby nie najwyższy, bo wynosi maksymalnie 500 zł. Warunki jego wypełnienia są jednak dość proste do spełnienia. Szeroki wybór innych ofert również jest imponujący. Bukmacher umożliwia skorzystanie z nich automatycznie. Nie musisz więc wpisywać TOTALbet kod promocyjny. Darmowy zakład (free bet) jest dostępny praktycznie przez cały czas. Nie dostaniesz za to opcji cashback. Najpopularniejszy na rynku powiększenie wygranej jest za to możliwe dzięki kolejnym dwóm ofertom. W zależności, z której skorzystasz, Twoja wygrana wzrośnie o 30 lub nawet o 40%! Można ponarzekać na brak programu lojalnościowego, z którego można byłoby skorzystać. Myślimy jednak, że to tylko kwestia czasu. Poza tym wysokie kursy często wynagradzają brak dodatkowych nagród. TOTAL BOOST sprawi, że żaden inny bukmacher nie zaoferuje lepszej oferty i wyższych zysków.

Gdzie znajdę TOTALbet Bonus?

Posiadamy wszystkie bonusy od TOTALbet w naszym serwisie internetowym, dlatego też gorąco zapraszamy do sprawdzenia informacji na ich temat.

Jak mogę zrealizować swój TOTALbet Bonus?

Wystarczy wybrać jeden kod promocyjny lub skorzystać z linku do danego bukmachera na naszej stronie i wtedy uzyskasz konkretny bonus na który liczysz.

Kiedy otrzymujemy TOTALbet Bonus?

Po zarejestrowaniu swojego konta u bukmachera. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy specjalne bonusy i ofertę od bukmachera.

Czy posiadacie aktualne bonusy dla TOTALbet?

Dzięki ciągłemu kontaktowi z bukmacherem posiadamy zawsze aktualne kody promocyjne. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej tabeli kodów.