Zapytajbukmachera.pl » TOTALbet Bonus

TOTALbet Bonus

Bonus Code ZBBONUS
Valid Until: Kwi 30, 2021

Ocena Bonusu:

[Głosów: 1   Average: 5/5]

TOTALbet zakłady bukmacherskie w dniu pisania recenzji (02.07.2020) obchodzi swoje drugie urodziny. Przez ten czas zbudował pewną pozycję. Przyciągnął graczy szeroką ofertą, na którą daje wysokie kursy. Często są one najlepsze na rynku zakładów bukmacherskich w internecie. Do tego TOTALbet kusi wyjątkowymi promocjami. Ta zakładka jest dość rozbudowana. Bonus na start, darmowy zakład czy bonus bez depozytu – to tylko niektóre z ofert tego bukmachera. Sprawdziliśmy, na co możesz liczyć u tego bukmachera.

Strona internetowa TOTALbet Zakłady Bukmacherskie jest dostępna od połowy 2018 roku. Jest ona dostępna pod adresem www.totalbet.pl. Przed jej uruchomieniem operator musiał spełnić szereg wymogów, które narzuciła na niego obowiązująca ustawa hazardowa. Znajdziesz na niej wiele informacji. Są one uporządkowane dzięki zakładce spis treści. Przeczytasz regulamin, czy informacje na temat uzależnienia od hazardu. Bukmacher TOTALbet wskazuje jego objawy oraz sposoby pomocy. Poza tym porusza takie tematy jak: odpowiedzialna gra, polityka prywatności czy polityka cookies. Najważniejsza jednak jest szeroka oferta. Wszystkie zakłady, które oferuje TOTALbet, są zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Możesz więc z nich korzystać bez obaw. Pamiętaj, że korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów to łamanie polskiego prawa. Grozi za to kara finansowa. W zakładach bukmacherskich działających zgodnie z prawem zawsze będziesz musiał rozpocząć od rejestracji. Będziesz musiał uzupełnić formularz rejestracyjny. Dopiero po tym oferta bukmachera będzie w pełni dostępna.

Najwyższy bonus powitalny na rynku bukmacherskim

Tak swoją ofertę reklamują zakłady bukmacherskie TOTALbet i chyba mają rację. Jest to jedyny legalny bukmacher totalbet, który na dzień dzisiejszy daje nam kwotę 5000 PLN do naszej dyspozycji. Najwyższy bonus powitalny? Zdecydowanie w TOTALbet.

Co zrobić, aby otrzymać bonus powitalny TOTALBET?

  1. Zarejestrować swoje konto (nie jest wymagany żaden kod promocyjny)
  2. Wpłacić depozyt do 5000 PLN (dostajemy podwojenie 100% do 5000 PLN)
  3. Wybieramy formę, jaką ma mieć nasz bonus powitalny. Może to być 4×4 lub 5×3.
  4. Jednokrotny obrót uwalnia 25% lub 20% naszego depozytu. Przykładowo obrót 5000 zł w wersji 4×4, uwolni nam kwotę 1250 PLN
  5. Kontynuuj obrót depozytem do 100% kwoty pierwszego depozytu.

Jak widać do gry nie jest nam potrzebny żaden kod promocyjny. Oferta w dzień 2 lipca 2020 jest nadal aktualna i obejmuje wszystkie zakłady bukmacherskie dostępne w ofercie. Na dzień dzisiejszy nie jest nam znany żaden kod promocyjny. Wystarczy zarejestrować swoje konto i postępować z regulaminem TOTALbet.

Freebet 20+20 czyli bonus Totalbet

Na dzień dzisiejszy TOTALbet oferuje bonus w postaci Freebet, który wydaje się najjaśniejszym punktem oferty. Jest to bonus, który pozwoli uzyskać 40 PLN za wykonanie konkretnych zadań. Jakie są to zadania?

  1. Pierwsze 20 PLN otrzymujemy za rejestrację konta stałego (wymagana weryfikacja konta)
  2. Kolejne 5 PLN otrzymamy za udzielenie zgód marketingowych
  3. Kolejne 5 PLN otrzymamy za pierwszy depozyt
  4. Kolejne 5 PLN otrzymamy za pierwszy zakład AKO z salda głównego
  5. Kolejne 5 PLN otrzymamy za pierwszy zakład AKO na sporty wirtualne

Jak widać TOTALbet daje nam w bardzo prosty sposób możliwość uzyskania dodatkowych 40 PLN do gry. Bonus wykorzystamy w ofercie Totalbet zakłady bukmacherskie, która jest bardzo rozległa i oferuje szereg atrakcyjnych zakładów wzajemnych.

TOTAL Ranking czyli zgarniaj nagrody

Nowy bonus dotyczy zakładów wzajemnych na Sporty Wirtualne i Karcianą Wojnę. Obstawiając na bieżąco te dwa działy, zyskujemy punkty, które możemy sprawdzić na stronie TOTALbet w zakładce „Promocje”, następnie „Total Ranking”.

TOTALbet zakłady bukmacherskie przeznaczyły w całej puli aż 10 000 PLN. Za pierwsze miejsce otrzymamy od TOTALbet zakłady bukmacherskie aż 2 500 PLN! Jak widać jest o co grać!

Pamiętaj, graj odpowiedzialnie przy pomocy każdego zakładu. TOTALbet zakłady bukmacherskie również apelują o rozwagę w rozgrywkach na swoim serwisie.

Postaw swój bezpieczny zakład i zobacz ile punktów zyskasz. Jak wiadomo zakłady bukmacherskie, które są mieszane, dają nam więcej punktów. Adekwatnie do ryzyka, jakie poniesiemy w grze.

Gra bez podatku na wszystko, czyli plus 14% podatku!

Jest to bonus, który w TOTALbet zakłady bukmacherskie znajdziemy od dłuższego czasu. Bukmacher TOTALbet chcąc wyróżnić się na Polskim rynku, dał możliwość grania wszystkim bez podatku. Dlatego też, jeśli interesuje nas legalny bukmacher z możliwością gry bez podatku przez cały czas, wtedy TOTALbet będzie naszym wyborem.

Jak to działa w praktyce? Jakie kupony wpisują się w promocję?

Naturalnie nasz kupon musi być zdefiniowany. Chodzi o minimum 3 wydarzenia na kuponie, każde z nich musi mieć kurs minimalny 1.20 – tylko takie warunki musimy spełnić, aby odebrać bonus w postaci gry bez podatku.

Czy jest jakiś kod promocyjny TOTALbet w aktualnym momencie?

Na dzień dzisiejszy legalny bukmacher nie oferuje żadnego kodu od pierwszego depozytu ani od innych czynności. Wystarczy zarejestrować się i spełnić konkretne funkcje, o które prosi bukmacher. Wydaje się więc, że kod promocyjny TOTALbet zakłady bukmacherskie szybko jeszcze nie pojawi się w ofercie.

Jeśli na rynku pojawi się TOTALbet kod, wtedy będziemy informować o tym na bieżąco. Jak wiadomo kod promocyjny działa u niektórych bukmacherów, lecz aktualnie żaden TOTALbet kod nie będzie działał podczas rejestracji naszego konta.

Jeśli chcemy otrzymać darmowy zakład AKO od pierwszego depozytu lub inną promocję, wtedy musimy zarejestrować swoje konto i obstawić zakład na koncie głównym a potem zakład na sporty wirtualne. Tak jak opisaliśmy to w instrukcji wyżej. Polecamy opcję zakładów tego rodzaju.

Odbierz swój bonus powitalny TOTALbet

Bonus od depozytu jest przyznawany automatycznie. Potwierdza to nasz ranking bonusów powitalnych. Bukmacher stawia dwa warunki, aby go dostać. Pierwszym jest wpłata depozytu na nowozarejestrowane konto. Później musisz nim obrócić. Postaw co najmniej 2 kupony, o kursie minimalnym 2.00. Pamiętaj, że nie mogą być one identyczne. Po dokonaniu transakcji i postawieniu kuponów dodatkowe pieniądze wpłyną na Twoje konto.

Początkowo będą one miały status bonusowych. Oznacza to, że nie będziesz miał możliwości wypłacenia ich na bankowe konto. Przeznaczysz je wyłącznie na stawianie zakładów wzajemnych u bukmachera. Dopiero po spełnieniu warunku obrotu zmienią one status na depozytowe. Ten wynosi 6-krotność stawki. Przy wypełnieniu obrotu brane są pod uwagę wyłącznie kupony, na których znajdują się min. 3 zdarzenia. Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet oferują na dzień dzisiejszy największy total bonus powitalny. Jeśli chcą Państwo obstawić zakład za grubszą stawkę, bonus na powitanie jest rekomendowanym rozwiązaniem. TOTALbet oferuje także wysokie kursy na zakłady, przez co łatwiej jest obrócić nasz bonus. Jest to zdecydowanie oferta dla aktywnych, nowych graczy, których interesuje zakład i obrót, jaki trzeba zastosować na bonus. Zakłady bukmacherskie TOTALbet są znane z bardzo wysokich kwot. Polecamy wykorzystać bonus na powitanie. Najlepsza oferta zakładów wzajemnych? Dla nas tak! Skorzystaj z zakładów już teraz!

 

Promocje czasowe w TOTALbet

Nie będziemy tu opisywać promocji. Jak sama nazwa wskazuje ,trwają one tylko przez określony czas. Sprawdzaj ofertę regularnie, aby nic nie uszło Twojej uwadze. Promocje czasowe są organizowane dość często. Możesz w nich liczyć na wyjątkowe nagrody. Często mają charakter rankingów. Im więcej wygrasz, tym wyższe miejsce w nim zajmiesz. Im wyższa pozycja tym Twoja nagroda będzie miała wyższy poziom.

Proponowane nagrody mogą być bardzo atrakcyjne. Dla przykładu w maju gracze mogli wziąć udział w loterii Kasomania 2.0. Główną nagrodą do zdobycia był Mercedes CLA!

Program lojalnościowy TOTALbet

Przy całej szerokiej ofercie promocyjnej bukmachera nie znajdziemy w niej programu lojalnościowego. To dziwne, bo większość bukmacherów je posiada. Ba! Nawet dwa. Zarówno dla wszystkich członków serwisu, jak i specjalne program skierowane wyłącznie do najlepszych graczy. Pora najwyższa, aby TOTALbet o tym pomyślał. Jest już na polskim bukmacherskim rynku rok. Na pewno przez ten czas zdobył wielu regularnych graczy. Z chęcią skorzystaliby oni z dodatkowej opcji nagród.

Popatrzymy na to, co oferują inni bukmacherzy. Totolotek ma dwa takie programy. Jeden dostępny dla każdego gracza. Za postawione zakłady użytkownicy dostają punkty, które później wymieniają na nagrody lub bonusy bukmacherskie. Najlepsi zaś dostają zaproszenia do VIP Club. Tam mogą liczyć na indywidualną obsługę, wartościowe nagrody finansowe, a nawet na egzotyczne wycieczki.

STS przyjął zupełnie inną taktykę. Nie ma typowego programu lojalnościowego. Oferuje za to dodatkowe nagrody dla najlepszych co tydzień. W każdy poniedziałek bukmacher przyznaje nagrody finansowe aż 1500 najlepszym graczom z ubiegłego tygodnia. Tych wyznacza na podstawie rankingu.

Program lojalnościowy to ważna pozycja w ofercie promocyjnej każdego bukmachera. Mamy nadzieję, że TOTALbet o tym wie i wkrótce wprowadzi go swojej regularnej oferty.

Informacje o TOTALbet

Firma TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada licencję wydaną przez Ministra Finansów. Zezwolenie ma numer PS4.6831.15.2017. Koncesja wydana była dnia 22 marca 2018 r.

TOTALbet jest legalnym bukmacherem na Polskim rynku. Spełnia wymagania ustawy hazardowej z 2009 r. Dostosował się też do jej nowelizacji z grudnia 2016 r. Nowe przepisy weszły w życie 1 kwietnia 2017 r.. Było to jeszcze przed rejestracją TOTALbet w Ministerstwie Finansów. To polska firma bukmacherska. Zajmuje się organizowaniem rynku zakładów wzajemnych w internecie, ale posiada również punkty stacjonarne.

Na polskim bukmacherskim rynku działa obecnie 14 legalnych operatorów. Wśród nich są: Fortuna, Milenium, STS, E-toto, forBet, LV BET, Totolotek, PZBuk, BetFan, eWinner, SuperBet, Noblebet, BetFan oraz Betclic.

Oferta TOTALbet – bonus, bonus powitalny, bonus bez depozytu

Najważniejszą pozycją w ofercie bukmachera są oczywiście zakłady sportowe. Bukmacher udostępnia prawie 30 różnych dyscyplin. Największą popularnością cieszy się oczywiście piłka nożna. W ofercie znajdziesz zakłady na najważniejsze wydarzenia zarówno o polskim, jak i światowym zasięgu. Bukmacher oferuje zakłady na takie rozgrywki jak Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa, Bundesliga czy Seria A. Duży wybór zdarzeń i rynków jest też na hokeja na lodzie, czy koszykówkę. Wśród standardów znajdziesz też siatkówkę i tenis. Z mniej popularnych wśród widzów dyscyplin w ofercie TOTALbet znajdziesz m.in. bandy, snooker, unihokej, czy narciarstwo alpejskie.

Coraz bardziej popularny wśród typerów e-sport również znalazł się w ofercie bukmachera. Możesz obstawiać wszystkie najważniejsze turnieje na świecie. Counter Strike, League of Legends, Overwatch, StarCraft czy RainbowSix Siege. To na pewno znajdziesz u tego buka.

Możesz też wybierać w zakładce z wirtualnymi sportami. Do wyboru masz kilka pozycji. Pierwsza to piłka nożna. W wyszukiwarce znajdziesz wydarzenia nadchodzące oraz wyniki. Dostępnych jest aż 7 krajowych lig. Do wyboru masz też inne dyscypliny jak konie, psy, żużel i motocykle. Zakładka o nazwie „Puchary” posiada tylko dwie opcje: Puchar Europy i wyniki. Bukmacher udostępnia do oglądania wizualizacje na żywo.

W TOTALbet masz też dział z zakładami specjalnymi. Podstawowe dotyczą polityki. Najczęściej dotyczą one wyników wyborów w różnych krajach. Często można też znaleźć pytania dotyczące ważnych wydarzeń społecznych i kulturalnych. Wielbicieli tego typu zabawy jednak zdecydowanie mocniej przyciąga inny bukmacher, a dokładniej Betfan. W jego ofercie znajdziesz około 1000 takich pozycji, gdy w TOTALbet jest ich zazwyczaj tylko kilka.

Korzystając z TOTALbet, masz szeroki wybór możliwości. Zakłady pojedyncze, Ako i Kombi. Możliwe do obstawiania na dziś i jutro. Oferta pre-match oraz na żywo. Wolisz zakładać się na odległe zdarzenia? Bukmacher oferuje również zakłady długoterminowe. Niezła ilość dostępnych zdarzeń, zakładów oraz rynków. Nie jest to najmocniejsza oferta na rynku, ale zła też nie.

Metody płatności u bukmachera TOTALbet

Mocniejszą stroną bukmachera TOTALbet jest zdecydowanie wybór metod płatności. Wszystkie wpłaty i wypłaty rozpoczynają się od zakładki „Moje konto”. Musisz w nim wybrać sekcję „Wpłata” lub „Wypłata”.

Jeśli zdecydujesz się na wpłatę depozytu, możesz to zrobić pry użyciu karty Visa lub Mastercard. Możesz też wykonać przelew za pomocą jednej z dwóch metod: Dotpay lub PayU. Bukmacher oferuje też jedną wirtualną portmonetkę, a dokładniej Paysafecard. Nie ma jednak dwóch najpopularniejszych wśród graczy, czyli Skrill i Neteller. Ostatnią z możliwości płatności jest opcja Blik. Wybranie opcji przelewu natychmiastowego sprawi, że pieniądze na Twoim wirtualnym koncie pojawią się już w kilka minut. Wszystkie wpłaty są zwolnione z prowizji.

Jeśli chcesz wypłacić wygrane, zrób to do godz. 10. Pieniądze znajdą się na Twoim bankowym koncie jeszcze tego samego dnia. Przelewy bukmacher realizuje codziennie o 12. Zlecenie przelewu w innych godzinach oznacza, że będziesz musiał poczekać dłużej. Zazwyczaj na kolejny dzień. Bukmacher ostrzega, że wypłaty są realizowane w ciągu maksymalnie 7 dni. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł. Za transakcje również nie jest pobierana prowizja.

Aplikacja mobilna TOTALbet

Wraz z wejściem na bukmacherski rynek online w Polsce bukmacher oddał też do użytku aplikację mobilną. Jest ona możliwa do zainstalowania na urządzeniach typu tablet czy telefon komórkowy. Ważne, aby działały na systemie Android lub iOS.

Wersje serwisu dostępne aplikacji oraz w przeglądarce internetowej są identyczne. Rejestracja do niego jest możliwa w nich obu. Masz dzięki nim dostęp do takiej samej oferty. W obu możesz postawić identyczne zakłady na żywo oraz przedmeczowe. Możesz też dokonywać wpłat i wypłat. A co najważniejsze – skorzystać z promocji oferowanych przez bukmachera. Aby nie pominąć żadnej oferty, możesz włączyć system powiadomień. Bukmacher automatycznie poinformuje Cię na przykład o rozstrzygnięciu wydarzenia, na które postawiłeś kupon. Skorzystanie z funkcji matchtracker zaś umożliwi Ci śledzenie wydarzeń na żywo. Aplikacja stwarza też możliwość łatwego skorzystania z serwisu ze statystykami.

Obsługa klienta

Bukmacher zaoferował swoim graczom jasny i przyjazny serwis. W razie problemów i pytań przygotował też specjalne „ściągi”. Znajdziesz je w zakładce o nazwie „Centrum pomocy”. Dwa podstawowe narzędzia to ABC gracza i FAQ. Znajdziesz w nich odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają gracze. Zarówno Ci nowi, jak i zaawansowani typerzy. To taka instrukcja obsługi, która krok po kroku przeprowadzi Cię po serwisie bukmachera i jego ofercie. Do tego możesz przeczytać informacje na temat „Odpowiedzialna gra”.

Osobisty kontakt z obsługą jest możliwy dzięki wybraniu zakładki o nazwie „Kontakt”. Tam znajdziesz formularz kontaktowy. Wymaga on podania imienia i nazwiska oraz nazwy użytkownika. Musisz więc być zarejestrowanym graczem. Formularz zawiera też rubrykę, w którą musisz wpisać swój adres e-mail. To na niego dostaniesz odpowiedź na zadane pytania.

Rozmowa na żywo jest możliwa dzięki opcji chatu. Konsultanci w języku polskim są dostępni w godzinach od 9 do 23. Na odpowiedź nie trzeba czekać długo. Bukmacher zapowiada, że zazwyczaj robi to w ciągu 5 minut. Jak rozpocząć rozmowę za pośrednictwem chatu? Wystarczy kliknąć jego nazwę w górnym pasku obsługi. Na ekranie otworzy się nowe okno, w którym od razu możesz rozpocząć rozmowę. Trochę niestandardowo, bo większość bukmacherów udostępniają „chmurkę” w lewym dolnym rogu ekranu. W TOTALbet umieszczony jest tam nowy kupon, który możesz uzupełnić.

TOTALbet na stronie internetowej udostępnia też adres e-mail pomoc@totalbet.pl oraz telefon kontaktowy. Możesz zadzwonić pod numer +22 611 61 71.

Czy TOTALbet to legalny bukmacher?

Totalbet opinie

 

Odbierz BONUS

TOTALbet to młody bukmacher na polskim rynku. Nie przeszkadza mu to jednak w posiadaniu stałych klientów, którzy chętnie korzystają z jego usług. Nie ma się co dziwić. Ma on ciekawą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego pozwala na skorzystanie z promocji, które ułatwiają powiększanie wygranej. TOTALbet i jego bonus na start jest jednym z atrakcyjniejszych na polskim rynku. Niby nie najwyższy, bo wynosi maksymalnie 500 zł. Warunki jego wypełnienia są jednak dość proste do spełnienia. Szeroki wybór innych ofert również jest imponujący. Bukmacher umożliwia skorzystanie z nich automatycznie. Nie musisz więc wpisywać TOTALbet kod promocyjny. Darmowy zakład (free bet) jest dostępny praktycznie przez cały czas. Nie dostaniesz za to opcji cashback. Najpopularniejszy na rynku powiększenie wygranej jest za to możliwe dzięki kolejnym dwóm ofertom. W zależności, z której skorzystasz, Twoja wygrana wzrośnie o 30 lub nawet o 40%! Można ponarzekać na brak programu lojalnościowego, z którego można byłoby skorzystać. Myślimy jednak, że to tylko kwestia czasu. Poza tym wysokie kursy często wynagradzają brak dodatkowych nagród. TOTAL BOOST sprawi, że żaden inny bukmacher nie zaoferuje lepszej oferty i wyższych zysków.

Gdzie znajdę Bonus?

Posiadamy wszystkie bonusy od TOTALbet w naszym serwisie internetowym, dlatego też gorąco zapraszamy do sprawdzenia informacji na ich temat.

Jak mogę zrealizować swój Bonus?

Wystarczy wybrać jeden kod promocyjny lub skorzystać z linku do danego bukmachera na naszej stronie i wtedy uzyskasz konkretny bonus na który liczysz.

Kiedy otrzymujemy Bonus?

Po zarejestrowaniu swojego konta u bukmachera. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy specjalne bonusy i ofertę od bukmachera.

Czy posiadacie aktualne bonusy dla TOTALbet?

Dzięki ciągłemu kontaktowi z bukmacherem posiadamy zawsze aktualne kody promocyjne. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej tabeli kodów.