Zapytajbukmachera.pl » Kody Promocyjne » SuperBet kod promocyjny
SuperBet kod promocyjny

SuperBet kod promocyjny

Oferta bukmachera


ZBBONUS
Kod bonusowy
Kod aktualny do: Kwi 01, 2020

Ocena bukmachera:

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Sprawdź poniższą tabelę kodów na aktualny miesiąc. Prezentujemy Ci najnowsze kody, dzięki którym będziesz mógł zasilić konto o dodatkowe kwoty. Zyskać darmowe środki do rozgrywki bez wpłaty, czy też skorzystać z zakładu bez ryzyka. Wszystkie opcje do Twojej dyspozycji już teraz!

Kod Promocyjny Superbet

Nazwa kodu bonusowego:Opis kodu promocyjnego udostępnionego przez bukmachera Superbet
Super1000Podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 1000zł!
Super100Zwrot kwoty do 100zł za przegrany zakład!
Super640zł dla każdego na sporty wirtualne!
Licencja bukmachera:Zezwolenie Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485
 
 

Zakłady bukmacherskie SuperBet – bonus powitalny, aktualny kod promocyjny

SuperBet to długo wyczekiwany debiut na polskim rynku bukmacherskim. Jest to firma rumuńska od wielu lat związana z rynkiem hazardowym. Na początku 2018 roku otrzymaliśmy potwierdzenie, że już niedługo SuperBet wystartuje w naszym kraju. Minęło sporo czasu, ale bukmacher wciąż nie oferuje zakładów online. Na ten moment możemy obstawiać wyłącznie zakłady wzajemne w punktach naziemnych. Znając już rumuński pierwowzór serwisu, możemy powiedzieć sporo na temat ewentualnych bonusów. Czy kod promocyjny SuperBet sprawi. Że klienci od razu docenią nowego operatora i zdecydują się na zarejestrowanie konta?

Kod promocyjny SuperBet – jak go użyć?

No właśnie, podstawową kwestią jest to, czy bukmacher w ogóle przygotuje kody promocyjne do swojego serwisu. Jest to praktykowane przez większość bukmacherów i pozwala graczom na zdobycie ekskluzywnej oferty powitalnej. Nie znajdziemy tam żadnego okienka na kod bonusowy SuperBet. Trzeba również przyznać, że serwis nie afiszuje się specjalnie z promocjami i dodatkowymi bonusami. Na stronie głównej znajdziemy wyłącznie ofertę dostępnych zakładów. Nie ma natomiast sekcji informującej nas o tym. Jakie okazie aktualnie daje SuperBet do pomnożenia naszego kapitału.

Oczywiście musicie pamiętać. Że na ten moment są to luźne dywagację poparte jedynie tym, co prezentuje zagraniczna wersja serwisu. Absolutnie nie można jednak brać za pewnik. Że podobna oferta promocyjna pojawi się także w naszym kraju. Sam serwis, który jest już dostępny, wiernie odzwierciedla pierwowzór. Tutaj również nie uświadczymy wielkich reklam związanych z promocją. Niecierpliwie czekamy na start serwisu oraz ostateczny bonus superbet dla nowych graczy. Nowa marka jest wyczekiwana od dłuższego czasu. Dlatego firma może być spokojna, że nie zabraknie klientów. Którzy będą chcieli przetestować ofertę tego bukmachera.

Stosunkowo skromny bonus SuperBet. Dla nowych klientów w zagranicznej wersji serwisu może mieć jeszcze jedno, istotne uzasadnienie. Zagraniczny serwis jest bowiem połączeniem zakładów bukmacherskich, loterii, gier liczbowych oraz kasyna online. Ze względu na regularne prawne w Polsce. SuperBet w naszym kraju ograniczy się wyłącznie do zakładów sportowych. To akurat dobra wiadomość, która pozwala przypuszczać. Że serwis bardziej skupi się na stworzeniu atrakcyjnej oferty promocyjnej dla fanów sportowych emocji.

superbet kod promocyjny

Oferta promocyjna SuperBet

Nowy bukmacher to zawsze dogodna okazja, by cieszyć się lepszymi promocjami bukmacherskimi. W końcu serwis musi zdobyć uznanie klientów i zachęcić ich do zarejestrowania konta. Odbierz bonus i kod bonusowy Superbet nie, jest jeszcze do końca znany. Ponieważ na ten moment bukmacher posiada jedynie licencje na przyjmowanie zakładów w punktach naziemnych. Dopiero po otrzymaniu licencji na pierwszy zakłady online. Bukmacher będzie mógł naprawdę ruszyć na podbój polskiego rynku. Musi jednak zadbać o lepsze promocje, ponieważ zagraniczna wersja serwisu pod tym względem nie zachwyca. Przy tak silnej konkurencji w Polsce. Bonus Superbet przeniesiony w obecnym kształcie na nasz rynek może nie zdobyć szerokiego zainteresowania nowych graczy.

Nie wiemy również, kiedy pełnoprawny serwis bukmacherski SuperBet w końcu umożliwi klientom zawieranie zakładów przez Internet. Na razie możemy jedynie tworzyć kupony, drukować je i obstawiać w punktach naziemnych. Na stronie sprawdzimy również, czy nasz kupon okazał się prawidłowo wytypowany. W oczekiwaniu na internetowy debiut bukmachera SuperBet podsumujmy. Co wiemy na ten moment o dostępnej ofercie promocyjnej.

Bonus powitalny – w tym zakresie możemy posiłkować się informacjami zaczerpniętymi z zagranicznej wersji serwisu. Na ten moment moglibyśmy liczyć na ubezpieczony zakład. Jeśli okazałby się nietrafiony, otrzymalibyśmy cashback o wartości 50% stawki. Maksymalny zwrot wynosiłby ok. 250 PLN i zostałby obarczony warunkiem obrotu przed możliwością wypłaty. Sam kod bonusowy SuperBet nie jest taki zły. Że klienci w naszym kraju liczą raczej na klasyczną premię powitalną. Zakład bez ryzyka, a także niewielki prezent bez depozytu. Jesteśmy bardzo ciekawi, jaki będzie końcowy kształt promocji bukmacherskiej SuperBet na start.

Super Bonus – promocja, która już jest dostępna dla klientów obstawiających zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych. Możemy również śmiało zakładać, że ten kod promocyjny SuperBet zostanie dołączony także do oferty serwisu internetowego. Gdyby tak się stało. Mielibyśmy do czynienia z jednym z najbardziej rozbudowanych bonusów na kupony wielokrotne na rynku. Minimalna premia zaczyna się od sześciu zdarzeń na kuponie i wynosi 5%. Za każde kolejne zdarzenie otrzymujemy dodatkowe 5%, aż do progu 35 wydarzeń i 150% premii. Prawidłowe wytypowanie tak wielu spotkań na jednym kuponie jest bardzo trudne. Nagrody są odpowiednio wysokie.

Bonusy  bukmacherskie – w serwisie SuperBet możemy również wykorzystać ofertę Super Mecz oraz Super Extra. To zbiór różnych, popularnych spotkań z wielu dyscyplin sportowych. Możemy je obstawiać z większym kursem. W przypadku Super Mecz możemy obstawiać dowolne kupony Solo lub Ako. W przypadku oferty Super Extra, kurs możemy dołączyć do kuponu wielokrotnego z przynajmniej pięcioma innymi zdarzeniami. Całkiem ciekawa oferta, która na pewno zainteresuje klientów serwisu internetowego SuperBet.

Program lojalnościowy – kierując się wyglądem zagranicznego serwisu, możemy przypuszczać. Że bukmacher zagwarantuje nam również ciekawy program lojalnościowy nagradzający naszą aktywność w serwisie. To dobry sposób, by zdobyć dodatkowy kod bonusowy SuperBet. Bukmacher lubi również zaskoczyć ciekawymi konkursami oraz loteriami dla graczy.

Możemy śmiało zakładać, że powyższa oferta bukmachera SuperBet zostanie odpowiednio rozwinięta przed oficjalnym startem serwisu. Na ten moment nie jest źle, choć bonus powitalny może okazać się zbyt niski. By przekonać do siebie, bądź co bądź, wymagających polskich graczy. Czekamy zatem z niecierpliwością na więcej informacji na temat bonusów oraz promocji. Którymi SuperBet będzie próbował zawojować polski rynek bukmacherski i legalni bukmacherzy. Chcesz zyskać pierwszy zakład na wysokie kursy? Obstawiaj takie dyscypliny jak piłka nożna u legalnych bukmacherów.

Odbierz Kod Promocyjny
ZBBONUS
kod
Kod aktualny do 30.08.2019
Odbierz Bonus

Początkowy bonus SuperBet w Polsce

Aktualny promocyjny superbet kod bonusowy dla klientów nie może pochwalić się niczym szczególnym. Mamy tu klasyczny bonus cashback, czyli zakład ubezpieczony. Co szczególnie istotne, nie jest to jednak zakład bez ryzyka. Jeśli nasz kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam jedynie połowę tej stawki. Sama kwota maksymalnego zwrotu też nie robi wrażenia. W przeliczeniu na naszą rodzimą walutę wyniosłaby około 250 PLN.

Podsumowując, powitalny bonus SuperBet gwarantuje nam zwrot połowy stawki pierwszego zakładu, gdy ten okaże się nietrafiony. Oczywiście nie wiemy, czy bukmacher zdecyduje się na wprowadzenie podobnej promocji w polskiej wersji serwisu. Jedno jest pewne. Taki bonus 100 SuperBet raczej nie zrobiłby furory i nie pozwoliłby się przebić przez silną konkurencję. Która robi wszystko, aby zaoferować swoim klientom atrakcyjny i jak największy bonus powitalny.

Bonus bez depozytu w SuperBet

Aktualnie, zagraniczna wersja serwisu bukmacherskiego SuperBet nie praktykuje bonusu bez depozytu, czyli prezentu. Który klienci mogą wykorzystać od razu po zarejestrowaniu konta. Owszem, w historii zdarzały się okresowe oferty. Na ten moment niedostępny jest stały kod promocyjny Superbet. A zatem, klienci grający za granicą nie mogą liczyć na darmowy zakład. Lub niewielką kwotę pieniężną dopisaną do konta. A jak to będzie w przypadku polskiej wersji serwisu?

Bonus bez depozytu na polskim rynku bukmacherskim cieszy się ogromną popularnością. Potwierdza to nasz ranking bonusów powitalnych. Coraz bardziej wymagający fani zwracają uwagę na takie rzeczy i bardzo doceniają serwisy. W związku z tym nowy bukmacher powinien pomyśleć o takiej formie powitania. 2019 superbet kod promocyjny, dający możliwość odebrania bonusu bez depozytu. Z całą pewnością zyskałby sympatię ze strony klientów i mógłby zaprocentować rosnącą liczbą rejestracji w serwisie. Czy SuperBet zdecyduje się na taką promocję? O tym przekonamy się już niebawem. Rejestracja jest łatwa i zapewni Ci wszystkie możliwe gry u bukmachera. Sprawdź dostępny regulamin i wybierz najlepszy bonus. Legalne zakłady mobile od superbet to bardzo dobra sprawa. Bukmacher działa sprawnie i oferuje sprawny kontakt i obstawianie. Grając zakładami superbet, możesz otrzymać u nas pomoc na żywo. Podaj tylko login gracza i wybierz nasze zakładki.

Promocje w serwisie bukmacherskim SuperBet

Jak obecnie wygląda sytuacja z bukmacherem SuperBet? Pierwsze pogłoski o jego wejściu na polski rynek pojawiły się już w 2017 roku. W listopadzie informacja została oficjalnie potwierdzona, a twarzą marki na polskim rynku został Jerzy Dudek. Od tego czasu minęło sporo czasu, a obietnica rychłego debiutu została na ten moment dotrzymana połowicznie. Klienci mogą już obstawiać zakłady bukmacherskie online u tego bukmachera, ale wyłączenie za pośrednictwem punktów naziemnych. Co ciekawe, od dłuższego czasu dostępny jest również pełnoprawny serwis bukmachera Superbet. Na ten moment, nie ma jeszcze możliwości zarejestrowania konta.

Dla klientów punktów naziemnych strona SuperBet jest jednak bardzo przydatna. Możemy tu przejrzeć aktualną ofertę oraz stworzyć kupon, który następnie opłacimy w punkcie naziemnym. To szybka i przyjemna metoda. Która w zaciszu domu pozwala przeanalizować spotkania pod kątem szansy trafienia kuponu. Istniejący już serwis daje nam również pierwsze informacje na temat promocji. Dostępny jest nawet jeden bonus SuperBet, który na ten moment mogą wykorzystać jedynie klienci punktów naziemnych. Jest to forma klasycznego nagradzania klientów, którzy obstawiają rozbudowane zakłady wielokrotne.
superbet oferta

W oczekiwaniu na kod bonusowy SuperBet

Przeglądając dokładnie bukmacher SuperBet, możemy natrafić na wiele bardzo istotnych detali. Które powiedzą nam więcej na temat spodziewanej oferty promocyjnej. Przede wszystkim, na kuponie znajdziemy hasło: Potencjalny Bonus do 150. Jest to część aktywnej już promocji, która została przeniesiona z serwisu zagranicznego. Fani zakładów wielokrotnych będą mieli prawdziwe pole do popisu. Bonus SuperBet powiększy nasz kupon AKO nawet o 150% premii! O tej promocji powiemy jednak znacznie więcej w dalszej części tekstu.

Co jeszcze możemy znaleźć w serwisie? Na samym dole znajdziemy zakładki: Oferta Dzisiejsza oraz Oferta Tygodniowa. To zbiór wybranych zakładów, które możemy obstawić po bardziej atrakcyjnym kursie. Ponadto, część spotkań może być umieszczana w akumulowanych kuponach biorących udział w walce o dodatkowe nagrody. Kod promocyjny superbet mimo bardzo okrojonych informacji prezentuje się bardzo obiecująco. Gdyby dodać do tego ciekawy bonus powitalny oraz program lojalnościowy. SuperBet zasłużyłby na starcie na bardzo wysoką ocenę.

Polecani bukmacherzy
BukmacherOferta powitalnaOcenaZakład online
Bonus bez depozytu: oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
9/10Odbierz

 

Super Bonus do zakładów akumulowanych

Prawdopodobnie jest to największy bonus do zakładów akumulowanych, jaki obecnie znajdziemy w ofercie polskich bukmacherów. Nawet do 150% możemy powiększyć nasz stan konta, obstawiając kupony AKO. Oczywiście będzie to zadanie niezwykle trudne. Mimo wszystko warto wykazać się umiejętnościami analitycznymi i stworzyć przemyślany bonus wielokrotny. Który pozwoli bardzo wyraźnie podbudować nasz bukmacherski kapitał na grę.

Aby wziąć udział w tej promocji, musimy stworzyć kupon wielokrotny z przynajmniej sześcioma wydarzeniami. Dodatkowo kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić min. 1,35. Jeśli uda nam się prawidłowo wytypować wszystkie spotkania na kuponie, otrzymamy premię w wysokości 5%. Jak prezentuje się pełna tabela bonusowa?

 • 6 zdarzeń – 5% premii
 • 7 zdarzeń – 10% premii
 • 8 zdarzeń – 15% premii
 • 9 zdarzeń – 20% premii
 • 10 zdarzeń – 25% premii
 • 11 zdarzeń – 30% premii
 • 12 zdarzeń – 35% premii
 • 13 zdarzeń – 40% premii
 • 14 zdarzeń – 45% premii
 • 15 zdarzeń – 50% premii
 • 16 zdarzeń – 55% premii
 • 17 zdarzeń – 60% premii
 • 18 zdarzeń – 65% premii
 • 19 zdarzeń – 70% premii
 • 20 zdarzeń – 75% premii
 • 21 zdarzeń – 80% premii
 • 22 zdarzenia – 85% premii
 • 23 zdarzenia – 90% premii
 • 24 zdarzenia – 95% premii
 • 25 zdarzeń – 100% premii
 • 26 zdarzeń – 105% premii
 • 27 zdarzeń – 110% premii
 • 28 zdarzeń – 115% premii
 • 29 zdarzeń – 120% premii
 • 30 zdarzeń – 125% premii
 • 31 zdarzeń – 130% premii
 • 32 zdarzenia – 135% premii
 • 33 zdarzenia – 140% premii
 • 34 zdarzenia – 145% premii
 • 35 zdarzeń – 150% premii

Jedno jest pewne. Na polskim rynku jeszcze nie było tak rozbudowanego bonusu do zakładów wielokrotnych. Pod tym względem, kod promocyjny SuperBet prezentuje się bardzo dobrze. Posiada coś, co wyróżnia go na tle innych bukmacherów. Warto również wspomnieć, że w trakcie tworzenia kuponu możemy wygodnie sprawdzić aktualną premię. Wyświetla się ona w zakładce: Potencjalny Bonus. Aktualnie promocja jest dostępna dla wszystkich klientów punktów naziemnych. Mamy nadzieję, że ta oferta promocyjna przejdzie również do zakładów obstawianych drogą online. Taką możliwość mają klienci zagranicznego serwisu. A zatem wszystko wskazuje na to, że u nas również dostępny będzie Super Bonus. Fani zakładów wielokrotnych mogą już zacierać ręce.
superbet kod bonusowy

Darmowe zakłady w SuperBet

Na ten moment nie możemy dużo powiedzieć na temat ewentualnych, darmowych zakładów w serwisie online SuperBet. Wiemy jednak, że od czasu do czasu taki prezent można otrzymać w punkcie naziemnym. Za branie udziału w promocyjnych wydarzeniach organizowanych przez bukmachera. Co za tym idzie, być może także serwis doczeka się takiej opcji. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy jednak przewidywać. Że bukmacher zaproponuje nam kod bonusowy Superbet na zakłady ubezpieczone, czyli popularny cashback. Po samym bonusie powitalnym widać, że firma upodobała sobie ten sposób promocji. No cóż, oby gracze mieli jak najwięcej okazji do obstawiania zakładów bez ryzykowania stratami. Cashback bonus Superbet na pewno zostanie ciepło przyjęty

Oferta dzisiejsza i tygodniowa

Bukmacher stara się zwiększać atrakcyjność swoich punktów naziemnych za sprawą wysokich kursów na najważniejsze wydarzenia sportowe. W serwisie znajdziemy Ofertę Dzisiejszą i Tygodniową, a w nich, Super Mecz oraz Super 6 Extra. To wydarzenia sportowe, które możemy obstawić u bukmachera z większym kursem. Super Mecz może być obstawiany na kuponach SOLO lub AKO. Można mieszać te wydarzenia z normalną ofertą serwisu. Nieco inaczej jest w przypadku Super Extra. Aby wykorzystać kurs zawarty w tej sekcji. Gracz musi obstawić jedno wydarzenie Super Extra z przynajmniej pięcioma innymi wydarzeniami. W ten sposób uaktywni się również promocja Super Bonus. O ile oczywiście wybraliśmy wszystkie wydarzenia z kursami przynajmniej 1,35.

Warto pochwalić fakt, że SuperBet dba o fanów różnych dyscyplin sportowych. U niektórych bukmacherów ogromny nacisk jest kładziony wyłącznie na piłkę nożną. W przypadku tego bukmachera, w ofercie Super Mecz oraz Super Extra. Znajdziemy wydarzenia w obrębie piłki nożnej, tenisa, koszykówki, piłki ręcznej oraz wielu innych, popularnych sportów. Dzięki temu fan każdej dyscypliny może liczyć na atrakcyjny kod bonusowy SuperBet. Plusem jest również to, że promocja łączy się z bonusem do zakładów akumulowanych.

Program lojalnościowy i VIP u bukmachera SuperBet

Tutaj również możemy tylko przewidywać ewentualne rozwiązania, sugerując się zagranicznym wyglądem serwisu. Superbet ma swój program lojalnościowy, który nagradza najbardziej aktywnych graczy i pozwala zdobywać cenne nagrody. Nasza aktywność może zostać nagrodzona poprzez dodatkowy bonus pieniężny. Lub indywidualny kod promocyjny Superbet na ubezpieczony zakład. Ponadto, bukmacher lubi zaskakiwać konkursami oraz loteriami z dużymi pulami nagród. Niewykluczone, że polski serwis pod tym względem również sprawi pozytywną niespodziankę. W serwisie SuperBet nie znajdziemy natomiast sekcji VIP. Wszyscy aktywni klienci niezależnie od obrotu są traktowani na równych warunkach. Wśród internetowych bukmacherów superbet to sprawdzona marka. Oferując dobre zakłady i kursy dla pełnoletnich graczy w Polsce, bukmacher cieszy się bardzo dobrą ofertą. Zakładając tam swoje konto klienta, możesz także zbierać specjalne punkty.

Kod Promocyjny SUPERBET: ZBBONUS

Po kliknięciu dostaniesz dodatkowy bonus na zakłady.

Jak pozyskać SuperBet kod promocyjny?

To bardzo proste! Wejdź do naszego serwisu internetowego i skorzystaj z tabelki która oddaje do dyspozycji 3 super kody bonusowe dla wszystkich nowych użytkowników

Gdzie wpisać SuperBet kod promocyjny?

W formularzu rejestracyjnym jest specjalne miejsce w którym podajesz kod bonusu. W zależności od tego jaki bonus wybierasz, zostanie nim zasilone Twoje konto od razu lub po wpłacie!

Czy przewidujemy kolejne promocje od Superbet?

Oczywiście że tak. Z nami możesz spodziewać się nowych bonusów które bukmacher przekaże nam od razu po ich uruchomieniu. Bądź z nami na bieżąco z nowymi bonusami.

Czy mogę wykorzystać bonus po rejestracji konta?

Jeśli taki bonus zostanie uruchomiony zostaniesz o nim poinformowany za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.