STS Rejestracja i weryfikacja konta w serwisie bukmachera

Bukmacher STS to największy legalny podmiot na polskim rynku. Z jego usług już teraz korzysta kilkaset tysięcy użytkowników. Mimo to wciąż nie brakuje chętnych graczy, którzy chcą przetestować możliwości oferowane przez Star-Typ Sport. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się procesowi rejestracji oraz weryfikacji konta u bukmachera STS. Jak szybko będziemy mogli obstawiać pierwsze zakłady i korzystać z promocji dostępnych w tym serwisie?

sts rejestracja

Szybka rejestracja w serwisie STS

Star-Typ Sport jako jeden z pierwszych bukmacherów w Polsce zaproponował rozwiązanie znane już w zagranicznych serwisach. Czasami zakładamy konto u danego bukmachera. Ponieważ posiada on najlepszą ofertę na wydarzenia, które szczególnie nas interesują. Do rozpoczęcia meczu pozostało kilkanaście minut. To zbyt mało by przechodzić pełną rejestrację i czekać. Aż nasze konto zostanie zweryfikowane przez pracowników serwisu. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam szybka rejestracja w serwisie STS. W ten sposób możemy bez dowodu osobistego założyć konto tymczasowe, które daje nam następujące możliwości:

 • skorzystanie z freebetu 25 PLN
 • realizowanie wpłat na konto
 • odebranie bonusu 100% przy pierwszym depozycie
 • obstawianie zakładów do sumy stawek 5,000 PLN
 • korzystanie z niektórych promocji
 • oglądanie transmisji live za pośrednictwem STS TV
 • dostępne są zakłady przedmeczowe, zakłady live oraz wirtualne sporty
 • kontakt z obsługą klienta

A zatem otrzymujemy w zasadzie dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu bukmacherskiego STS. Jedynym ograniczeniem tak naprawdę jest brak możliwości wypłaty środków. W tym celu będziemy musieli przejść proces weryfikacji. Jest to oczywiście zabezpieczenie przed niepełnoletnimi osobami, które za sprawą szybkiej rejestracji chciały ominąć regulamin. Od razu zaznaczamy, że nie ma takiej opcji i nie warto nawet próbować. Osoby niepełnoletnie będą mogły wpłacić środki na konto. Bez dowodu osobistego nie przejdą procesu weryfikacji i nie odzyskają wpłaconych środków.

Obstawianie zakładów bukmacherskich wiążę się z pewnym ryzykiem. STS przestrzega zasad odpowiedzialnej gry i wymaga ustalenia indywidualnych limitów na koncie po pierwszym zalogowaniu. Jest to bardzo szybkie i proste. Oczywiście możemy pozostawić domyślne ustawienia i liczyć na nielimitowaną grę.

Osoby posiadające konto tymczasowe mogą wyłącznie dokonywać wpłat, wykorzystując wygodne płatności. Dotpay, , karta płatnicza Visa, Mastercard, portfele wirtualne Skrill, Neteller.

sts rejestracja

Jak przebiega szybka rejestracja w serwisie STS?

Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz założyć konto tymczasowe, aby szybko obstawić interesujące Cię wydarzenia. Wystarczy, że podasz swój e-mail, numer telefonu oraz podstawowe dane osobowe. Szybka rejestracja zajmuje nam ok. 3 minut. Należy jeszcze potwierdzić założenie konta poprzez kliknięcie link aktywacyjny. Który zostanie wysłany na podanego przez nas e-maila. Możliwość zarejestrowania konta daje także STS aplikacja mobilna. W tym przypadku konto potwierdzamy kodem liczbowym, który jest wysyłany w wiadomości SMS. W procesie szybkiej rejestracji możemy również wykorzystać posiadany STS kod promocyjny, by otrzymać ekskluzywny bonus powitalny.

Reasumując, w STS wystarczy kilka minut, aby cieszyć się dostępem do rozbudowanego serwisu bukmacherskiego. Po zakończonym procesie szybkiej rejestracji otrzymasz oczywiście darmowy bonus bez depozytu o wartości 25 PLN. Pierwsze pieniądze na koncie to doskonała okazja, by bez ryzyka strat zapoznać się z możliwościami serwisu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by od razu dokonać pierwszej wpłaty na konto. I skorzystać z bonusu 100% do 1000 PLN. Możliwość skorzystania z promocji powitalnych to duży atut szybkiej rejestracji. Tymczasowe konto w STS nie posiada ograniczeń czasowych.

sts rejestracja

STS jak zarejestrować konto stałe?

Dysponując kontem tymczasowym, możemy w każdej chwili dokończyć proces rejestracji. W tym celu wystarczy wejść do ustawień naszego konta. Pełna rejestracja wymaga podania dokładniejszych danych osobowych. Także numeru konta bankowego, na które realizowane będą wypłaty z konta. Dane należy również zweryfikować. W tym celu gracz musi załączyć w serwisie skan swojego dokumentu tożsamości. Także innego dokumentu, który potwierdza miejsce zamieszkania. Może to być rachunek z ostatniego kwartału lub wyciąg z konta bankowego.

Nadesłane dokumenty są weryfikowane ręcznie przez pracowników serwisu STS. W dzień powszedni proces weryfikacji zwykle nie trwa dłużej niż pół godziny. Dział supportu jest czynny także w weekend, jednak tutaj czas weryfikacji może ulec wydłużeniu. Jeśli rejestrujesz konto w weekend w późnych godzinach wieczornych. Być może dopiero rano otrzymasz powiadomienie o zatwierdzeniu Twoich danych i nadaniu statusu konta stałego. Co w odróżnieniu od konta tymczasowego daje nam pełna rejestracja w serwisie STS?

 • możliwość wypłacenia środków z konta
 • dostęp do wszystkich promocji, wydarzeń konkursowych oraz strefy VIP
 • możliwość zawierania zakładów bez żadnych ograniczeń
 • wszystkie promocje dnia i bonusy bukmacherskie

Jakie dane osobowe należy podać przy pełnej rejestracji?

Wiele osób zadaje pytanie o to, jakie dane należy podać przy pełnej rejestracji. By nasze konto zostało pomyślnie zweryfikowane i zatwierdzone. Formularz rejestracyjny u każdego legalnego bukmachera, w tym również Star-Typ Sport, wymaga podania następujących informacji:

 • Imię i nazwisko
 • Miejsce zamieszkania
 • Obywatelstwo
 • Data urodzenia i PESEL
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Numer konta bankowego

Drugim etapem rejestracji po przesłaniu formularza jest zweryfikowanie naszych danych osobowych. W tym celu musimy podać nr dokumentu tożsamości oraz załączyć skany obu stron. Najczęściej wykorzystywany jest oczywiście dowód osobisty. Jako dokument tożsamości może zostać uznany również paszport. Nie ma natomiast możliwości weryfikacji konta za pośrednictwem prawa jazdy czy legitymacji studenckiej. Aby załączyć skan, zaloguj się na swoje konto i przejdź do ustawień. Zweryfikowanie danych jest oczywiście wymagane i potrzebne do otrzymania dostępu do wszystkich funkcji serwisu bukmacherskiego.

U niektórych bukmacherów występują również wymóg potwierdzenia adresu do korespondencji. W tym celu nie wystarczy nam tylko dowód osobisty. Honorowane dokumenty to m.in. rachunki z ostatniego okresu czy wyciąg z konta bankowego. Muszą być widoczne Twoje dane osobowe, inne informacje jak saldo możesz oczywiście zamazać. Rzadziej stosowana jest weryfikacja listowna. W której bukmacher wysyła na podany adres list z kodem, który należy wpisać przy weryfikowaniu konta.

Przed potwierdzeniem rejestracji musimy również potwierdzić niezbędne regulaminy. Także zatwierdzić oświadczenie, że pieniądze, które wykorzystujemy do obstawiania zakładów sportowych, pochodzą z legalnego źródła. W ten sposób oświadczamy, że zakłady nie służą praniu brudnych pieniędzy. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że pełna weryfikacja STS jest czasochłonna. Jednak na dobrą sprawę wystarczy kilka minut, by zakończyć proces. Wystarczy wcześniej przygotować sobie skany niezbędnych dokumentów.

Jak długo trwa proces weryfikacji?

Po załączeniu skanu dokumentu tożsamości, Twoje konto gracza powinno zostać aktywowane w przeciągu jedynie kilkunastu minut. Pod tym względem, STS bukmacher słynie z bardzo krótkiego czasu oczekiwania. Dane przechowywane w legalnych serwisach hazardowych są doskonale strzeżone. Pamiętaj, by ustawić wystarczająco mocne hasło, które sprawi, że Twoje konto będzie w 100% bezpieczne. Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć swojego hasła, możesz skorzystać z kilku opcji odzyskiwania. Ponadto, możesz liczyć na obszerny dział FAQ i pomoc ze strony pracowników serwisu. Wystarczy potwierdzić swoją tożsamość np. za sprawą live chatu, by uzyskać możliwość zresetowania hasła.

Problem z weryfikacją konta w STS?

Bardzo rzadko zdarzają się sytuacje, w których użytkownik zostaje poinformowany o zaistniałych problemach w zweryfikowaniu konta. Zwykle powinniśmy otrzymać informację zwrotną, co poszło nie tak. Jeśli problem dotyczy dokumentu tożsamości, istnieje kilka możliwych wyjaśnień:

 • nieczytelny skan dokumentu
 • wybraliśmy nieakceptowany dokument, np. prawo jazdy
 • Twój dokument tożsamości stracił ważność

Kolejnym problemem jest ograniczona liczba kont na jedno gospodarstwo domowe. Zwykle, tylko dwie osoby zamieszkujące ten sam adres mogą posiadać konto u jednego bukmachera. Dodatkowo tylko jednej z nich przysługuje bonus powitalny. Oczywiście dokładne przepisy związane z tym zagadnieniem są ustalane indywidualnie przez bukmachera. Z problemem mogą spotkać się natomiast studenci mieszkający w akademiku. I łączący się z Internetem poprzez sieć WiFi. Duża liczba osób ostawiających zakłady z jednego IP może wzbudzić podejrzenia. I prowadzić do odrzucenia prośby o weryfikację. Wtedy należy skontaktować się z bukmacherem i poinformować o zaistniałym problemie.

Na koniec powód, który zdarza się bardzo rzadko, ale znamy takie historie! Gracz od wielu lat posiadał konto w serwisie STS, ale zupełnie o tym zapomniał. Jednocześnie, korzystał już z innego maila oraz numeru telefonu. I dopiero przy procesie weryfikacji okazało się, że ten użytkownik ma już konto. Oczywiście są to epizodyczne przypadki, o których wspominamy w formie ciekawostki.

Natychmiastowa weryfikacja konta STS

Istnieje także sposób, który pozwala zarejestrować konto w serwisie STS od ręki, w ciągu kilku minut. Jest to metoda zarezerwowana dla osób, które mieszkają w pobliżu jednego z punktów stacjonarnych. Wystarczy odwiedzić taki punkt z dowodem osobistym i poprosić o założenie konta. Pracownik salonu ma możliwość natychmiastowego potwierdzenia naszych danych, dzięki czemu. Z punktu naziemnego wyjdziemy z zatwierdzonym kontem stałym. Oczywiście w ten sposób również możemy wykorzystać kod promocyjny STS i odebrać bonusy powitalne. Ta metoda pozwala również otrzymać specjalną kartę członkowską przydatną. W sytuacji, gdy chcemy obstawiać zakłady w punktach naziemnych. Rejestracja w punkcie to szansa na dodatkowe promocje na interesujące nas wydarzenia.

sts rejestracja

Rejestracja w STS z aplikacji mobilnej

Pełny proces rejestracji możemy przejść także z poziomu aplikacji mobilnej. Przekonały się o tym np. osoby, które postanowiły udać się na KSW. Lub inne wydarzenie sponsorowane przez bukmachera. Na miejscu można otrzymać specjalny voucher promocyjny z instrukcją szybkiej rejestracji konta z poziomu aplikacji. Jest to bardzo wygodna opcja dla osób zainteresowanych obstawianiem zakładów na żywo. Lub wykorzystaniu darmowych środków otrzymanych za pośrednictwem vouchera. Co szczególnie istotne, aplikacja mobilna STS jest naprawdę prosta w obsłudze. Dzięki czemu pełny proces rejestracji można przejść w ciągu kilku minut.

Warto nadmienić, że obstawianie zakładów bukmacherskich z poziomu aplikacji STS pozwala wybierać specjalne promocje bukmacherskie. Już za samą rejestrację poprzez STS mobile możesz otrzymać większy, darmowy zakład bez depozytu. Legalny bukmacher udowadnia zatem, że wie jak zadbać o potrzeby swoich klientów. Na naszej stronie internetowej znajdziesz artykuł poświęcony w całości aplikacji mobilnej bukmachera online STS.

STS jako bukmacher bez dowodu

Ostatnimi czasy rozpowszechniło się pojęcie bukmacherów bez dowodu. Odnosi się ono właśnie do serwisów, które nie wymagają dokumentu tożsamości w trakcie rejestracji konta. Oczywiście jest to tylko częściowa prawda, ponieważ chodzi ściśle o szybką rejestrację. Rzeczywiście, w ten sposób u coraz większej liczby bukmacherów zarejestrujemy konto. Bez konieczności załączania skanu dokumentu tożsamości. Dzięki temu będziemy mogli otrzymać bonus, obstawiać zakłady, a także korzystać ze wszystkich promocji.

Tyle tylko, że bez zweryfikowania konta nie możemy wypłacić środków. To budzi zresztą spore kontrowersje. Wielu ludzi jest zdania, że bukmacher nie powinien udostępniać wpłat osobom bez potwierdzonego konta. Należy jednak zaznaczyć, że opcja szybkiej rejestracji jest bardzo wygodna. I pozwala w krótkim czasie stworzyć konto u bukmachera. Który posiada najlepszą ofertę na interesujące nas wydarzenia sportowe. Dlatego, choć temat tymczasowego konta może wzbudzać pewne kontrowersje. My uważamy, że jest to korzystna zmiana na rynku bukmacherskim. Należy bezwzględnie przestrzegać regulaminu i pamiętać. Że gra w serwisie bukmacherskim jest dostępna wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy rejestracja w STS jest legalna?

Oczywiście! Jeśli jesteś pełnoletnim użytkownikiem, możesz bez przeszkód zarejestrować konto w STS. Jest to bukmacher legalny, który posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów bukmacherskich. Legalne zakłady bukmacherskie STS posiadają największy udział na polskim rynku i zatrudniają największą liczbę pracowników. Pamiętajmy, że udział w nielegalnych grach w zagranicznych serwisach jest surowo karany. Jeśli chcesz przestrzegać ustawy hazardowej, masz pewność, że STS to legalny bukmacher w Polsce. Udział w zakładach bukmacherskich jest dozwolony wyłącznie w przypadku osób pełnoletnich.

Dział supportu otwarty na Twoje pytania

Firma Star-Typ Sport zatrudnia blisko półtora tysiąca osób. Bukmacher robi wszystko by budować swoją markę na rynku. I uchodzić za najbardziej rozwinięty serwis w Polsce. Użytkownicy mają zatem możliwość skontaktowania się z działem supportu. Który jest dostępny za pośrednictwem live chatu, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z rejestracją lub weryfikacją konta, nie wstydź się zapytać. Specjalnie dla Ciebie czuwa całodobowa obsługa klienta, która chętnie odpowie na Twoje pytania.

Czy warto zarejestrować się w STS?

Naszym zdaniem, STS to aktualnie jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Który oferuje swoim graczom świetne promocje oraz dostęp do obszernych zakładów. Dysponując kontem u tego bukmachera, możesz liczyć na darmowe transmisje meczów. Z wielu dyscyplin takich jak np. piłka nożna czy tenis. STS TV umożliwia śledzenie najważniejszych wydarzeń sportowych z całej Europy i świata. Pamiętaj, że na naszej stronie znajdziesz kod promocyjny STS. Za sprawą kodu możesz liczyć na ekskluzywny bonus powitalny.

sts rejestracja

Rejestracja STS – podsumowanie

Firma Star-Typ Sport jako jedna z pierwszych na polskim rynku wprowadziła opcję szybkiej rejestracji konta. To wygodny sposób, który pozwala w kilka minut założyć konto tymczasowe dające możliwość obstawiania zakładów. Korzystania z bonusów, a także dokonywania wpłat. To spore udogodnienie, jeśli zależy nam na czasie. Ponieważ nadchodzi wydarzenie, które chcemy obstawić w serwisie STS. Ograniczeniem dla konta tymczasowego jest bark możliwości realizowania wypłat z konta. Dlatego też, jeśli chcesz wypłacić wygrane środki, musisz zweryfikować swoje dane.

W tym celu wystarczy nadesłać skan dokumentu tożsamości. Procedura weryfikacji konta w serwisie STS jest bardzo szybka. Zwykle już po kilkunastu minutach możesz cieszyć się zweryfikowanym kontem. Pełną procedurę można przejść także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dlatego też uspokajamy osoby, które pytają o to, jak zarejestrować konto STS. Jest to bardzo prosty i szybki proces, w którym wystarczy stosować się do instrukcji bukmachera. W razie jakichkolwiek problemów zawsze możemy poprosić o pomoc całodobowy dział supportu.

Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość usług bukmacherskich, oferta Star Typ Sport jest adresowana do Ciebie. Już dziś zarejestruj konto i odbierz atrakcyjny bonus bez depozytu całkowicie za darmo. Oraz premię powitalną do 1000 PLN po dokonaniu pierwszej wpłaty. Zachęcamy do wyboru tego buka. Koniecznie sprawdź nowy kod promocyjny umożliwiający odebranie większego bonusu na start.