STS Bonus

Bonus Code ZBBONUS
Valid Until: Kwi 30, 2021

Ocena Bonusu:

[Głosów: 2   Average: 5/5]

1030 zł całkowicie za darmo? Wybierz STS. To właśnie taki bonus bukmacher oferuje dla swoich nowych graczy. Z promocji może skorzystać każdy. Wystarczy tylko zarejestrować konto i rozpocząć zabawę. Sprawdzaj regularnie zakładkę „Bonusy”. To właśnie w niej znajdziesz najważniejsze informacje. Dodatkowe pieniądze w każdy poniedziałek, zwrot za przegrane zakłady. To tylko część oferty promocyjnej legalnego bukmachera STS.

Przedstawiamy promocje, które znajdziesz u bukmachera STS. Znajdziesz je w wersji na komputerze oraz dedykowane dla mobilnych użytkowników. A może lubisz grać w stacjonarnych punktach? Tu też znajdziesz coś dla siebie!

STS bonus na start – zobacz co możesz zgarnąć od bukmachera

STS Bonus powitalny to jeden z najwyższych na polskim rynku, co potwierdza ranking bonusów powitalnych. Za zarejestrowania się do serwisu bukmachera możesz dostać nawet 1000 pln. Musisz spełnić kilka warunków. Najważniejsze, abyś zaznaczył tę opcję podczas rejestracji. W formularzu rejestracyjnym znajdziesz też możliwość wpisania kodu bonusowego. Jeśli go posiadasz – korzystaj! A jak skorzystać z bonusu na start STS? Musisz zaznaczyć pole z napisem „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. To bardzo ważne. Jeśli tego nie zrobisz, nie skorzystasz z bonusu na start. Na dalszych etapach będzie on niedostępny.

Dostać możesz maksymalnie 1000 zł. Oznacza to, że możesz dostać mniej. Wysokość dodatkowych pieniędzy zależy od kwoty Twojego pierwszego depozytu. Zostanie ona podwojona. Wpłata 100 zł zostanie nagrodzona kolejną stówą. Na koncie będziesz wiec miał200 zł Najwyższy STS bonus jest dostępny przy depozycie wynoszącym 1000 zł.

Twoje wirtualne konto składa się de facto z dwóch kont. Jedno jest depozytowe, drugie bonusowe. Wpłacone przez Ciebie środki znajdą się na tym pierwszym, przyznane od bukmachera zaś na drugim. Z bonusu będziesz mógł skorzystać dopiero wtedy, gdy wykorzystasz własny depozyt.

Nie od razu będziesz mógł też wypłacić posiadane środki na bankowe konto. Aby zrobić to z bonusowymi, będziesz musiał wypełnić warunek obrotu. Wynosi on 3-krotność otrzymanej stawki. Do jego wypełnienia zaliczają się kupony wyłącznie o minimalnym kursie 1.9. Dopiero po wykonaniu tego warunku posiadane środki bonusowe zmieniają swój status na depozytowe. A to oznacza, że możesz przelać je na konto bankowe, a później – wypłacić.

Szczegółowe przepisy narzucają dodatkowe warunki. Do wypełnienia obrotu nie są liczone kupony Maxikombi, Zakład bezpieczny, Hit Dnia oraz Cash-Out otrzymane jako zwrot. Poza tym nie wchodzą kupony po kursie 1.0 ani kupony przegrane.

Odbierz swój bonus powitalny STS – krok po kroku jak odebrać bonus

Aby skorzystać z bonusów oferowanych na start przez bukmachera STS, musisz dopełnić formalności. Skorzystanie z dostępnych dodatkowych środków wymaga zaznaczenia odpowiedniej rubryki, czy wpisania kodu promocyjnego STS. To bardzo ważne. Jeśli tego nie zrobisz nie będziesz miał możliwości skorzystania z dodatkowych środków na grę.

Krok po kroku: STS bonus 100% na start

 1. Zarejestruj się do serwisu, możesz być to konto tymczasowe
 2. Zaznacz rubrykę „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”
 3. Wpłać depozyt i odbierz STS bonus od pierwszej wpłaty
 4. Wykonaj warunek obrotu: x 3 o kursie min 1.91
 5. Ciesz się dodatkowymi pieniędzmi!

Bonus bez depozytu STS – wszystko na jego temat

Wspominaliśmy o rubryce w formularzu rejestracyjnym, w której możesz wpisać kod bonusowy. Wpisz tam „pewne25” i kliknij przycisk „Dodaj”. W zamian za to dostaniesz kolejny bonus powitalny. Będzie miał on postać freebet. Darmowy zakład będzie wynosił 25 pln. Środki te znajdą się na Twoim koncie dopiero po dokonaniu pełnej weryfikacji konta. Jeśli więc dokonasz rejestracji tymczasowej wpisany STS kod promocyjny, będzie niedostępny. Z darmowego zakładu możesz skorzystać łącznie z bonusem powitalnym 1000 zł.

Otrzymane 25 zł w ramach bonusu musisz wykorzystać na postawienie zakładów u bukmachera. Nie masz więc możliwości wypłacenia ich od razu na konto bankowe. Uzyskana zudziałem bezpiecznego zakładu wygrana podlega warunkowi obrotu. Wynosi on 3-krotność otrzymanej stawki. Brane pod uwagę kupony muszą posiadać kurs nie mniejszy niż 1.91. Dopiero po wypełnieniu tego warunku będziesz mógł wypłacić je na bankowe konto. Masz na to 120 dni.

Krok po kroku: bonus powitalny STS 25 zł free bet

 1. zarejestruj się do kasyna i przejdź pełną weryfikację
 2. nie zapomnij wpisać kodu promocyjnego STS w formularzu
 3. dostaniesz STS bonus na konto
 4. obróć otrzymaną kwotą 3 razy w ciągu 120 dni z kursem minimalnym 1.91
 5. Wypłać wygraną na konto bankowe lub graj dalej!

Bonus Zaproś kumpla STS (promocja poboczna od bukmachera)

STS to Twój ulubiony bukmacher? Często opowiadasz o zabawie znajomym? A może zachęcasz ich do skorzystania z usług zakładów bukmacherskich STS? Ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie. Za polecenie usług tego legalnego bukmachera możesz dostać dodatkowe pieniądze na grę. Jeden kumpel to 50 pln więcej na Twoim wirtualnym koncie! Musisz tylko zrobić to oficjalnie, a więc spełniając kilka warunków.

Polecić bukmachera możesz na cztery różne sposoby. Najłatwiejszy to skorzystanie z zakładki „Moje konto” na stronie bukmachera STS.pl. Masz tam możliwość wysłania odpowiedniego zaproszenia. Wystarczy wybrać opcję „Zaproś kumpla”. Skoro Twój znajomy nie jest jeszcze klientem bukmachera, zaproszenie trafi na adres e-mail znajomego. Łatwą i popularną opcją jest też użycie Facebooka. Ostatni sposób to wygenerowanie specjalnego linku, w który będzie musiała kliknąć zaproszona osoba. Tyle robisz Ty, a teraz piłka przechodzi na stronę Twojego kumpla. Używając zaproszenia, musi on wejść do serwisu bukmachera STS w ciągu 14 dni. Może to zrobić jedynie z komputera, przy użyciu przeglądarki internetowej. Skorzystanie z mobilnej aplikacji i rejestracja przy jej użyciu nie łapie się do promocji. Gdy się już zarejestruje i zostanie klientem zakładów bukmacherskich STS, ma kilka zadań do wykonania. Kumpel musi wpłacić swój pierwszy depozyt. Nie może on wynieść mniej niż 50 zł. Następnie musi po prostu obstawiać kupony. Łącznie – na kwotę nie mniejszą niż 150 zł. Kurs jednego spotkania musi wynieść co najmniej 1.50. Na wykonanie tego warunku bukmacher daje określony czas, a dokładniej 30 dni.

Jeśli to zrobi, dostaniesz dodatkowe 50 zł. To bonus za polecenie usług bukmachera. Otrzymane środki mają status bonusowych. Aby można było je wypłacić, musisz najpierw spełnić warunek depozytu. Wynosi on x 3, a więc 150 zł. Dopiero po jego spełnieniu będziesz mógł wpłacić pieniądze na swoje bankowe konto. Z dodatkowej gotówki możesz skorzystać wiele razy. Obowiązuje jedynie limit jeden bonus na jednego nowego użytkownika. Jeśli zaprosisz więc wiele osób możesz odbierać dodatkowe środki wielokrotnie.

Krok po kroku: bonus „Zaproś kumpla” 50 zł – jak zgarnąć środki?

 1. Wyślij zaproszenie do gry dla kumpla
 2. Poczekaj, aż on się zarejestruje, wpłaci depozyt i zagra
 3. Ciesz się z dodatkowych 50 zł na koncie!

Polubisz poniedziałki w STS (promocja chwilowo niedostępna w ofercie)

Dzięki bukmacherowi STS będziesz czekał na początek tygodnia! A wszystko dzięki promocji „Polubisz Poniedziałek”. Aby z niej skorzystać, musisz spełnić dwa proste warunki: zapisać się i… być najlepszym! Bukmacher co tydzień nagradza 1500 typerów, którzy osiągną najlepsze wyniki. W puli znajduje się 3,5 miliona złotych! Każdy z nich dostanie od bukmachera dodatkową kasę. W rankingu bierze się pod uwagę uzyskaną wysokość obrotu. Obrót jest sumą stawek, które postawił gracz. Do zabawy wchodzą wszystkie kupony postawione od północy w poniedziałek do północy w niedzielę.

W każdy poniedziałek bukmacher ogłasza wyniki i listę najlepszych graczy. Trzy pierwsze miejsca to duże nagrody. Wynoszą 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł. Kolejne miejsca są to:

 • 4-10. miejsce – 500 zł
 • 11-50. miejsce – 200 zł
 • 51-100. miejsce – 100 zł
 • 101-500. miejsce – 50 zł
 • 501-1000. miejsce – 30 zł
 • 1001-1500. miejsce – 20 zł.

W momencie ogłoszenia wyników wygrane znajdują się już na koncie graczy. Aby je wypłacić, trzeba spełnić warunek obrotu. Ten wynosi 3-krotność otrzymanej nagrody. Wykonują go wyłącznie kupony o kursie minimalnym 1.19. Masz na to 120 dni. Po tym czasie dodatkowe pieniądze przepadają.

Krok po kroku: Polubisz poniedziałki nawet 3000 zł bonusu!

 1. Zapisz się do promocji
 2. Stawiaj kupony spełniające odpowiednie warunki
 3. Bądź najlepszy!
 4. Zdobywaj nagrody

Wirtualny tydzień STS (promocja chwilowo niedostępna)

Kolejną promocję bukmacher online STS skierowany jest do wielbicieli wirtualnych sportów. Wirtualny tydzień, bo tak się nazywa, pozwala na obstawianie zakładów bez obawy straty pieniędzy. Na Twoje konto organizator wpłaci Ci połowę stawek, które postawiłeś w danym tygodniu. Na promocyjnych kuponach mogą znaleźć się wyłącznie wydarzenia dotyczące wirtualnej oferty. Największym plusem oferty jest to, że możesz z niej skorzystać co tydzień. Limit zwrotu wynosi 30 zł. Pieniądze te otrzymasz jako środki bonusowe. Aby je wypłacić, musisz obrócić nimi 3-krotnie.

Krok po kroku: Wirtualny tydzień 30 zł

 1. Stawiaj kupony na wirtualne sporty
 2. Jeśli przegrasz – odzyskaj stawkę
 3. Wykonaj obrót i wypłać pieniądze na bankowe konto

Inne promocje STS (bonus, bonus powitalny, bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka)

Zaglądaj do zakładki „Bonusy” jak najczęściej! Do tego korzystaj często z bloga STS. To właśnie tam znajdziesz wszystkie najświeższe informacje. Związane są one z konkretnymi wydarzeniami. Często trwają tylko jeden dzień. W maju na przykład bukmacher zaoferował specjalną ofertę na mecz Jagiellonii Białystok i Lechii Gdańsk. Dwie drużyny spotkały się na Stadionie Narodowym, gdzie rozegrały mecz w ramach Pucharu Polski. Zalogowanie się do aplikacji mobilnej i pobranie jej najnowszej wersji uaktywniało dodatkowe środku na grę. Pobranie aplikacji bądź jej aktualizacja w dniach meczu Austria – Polska zaś aktywowało dodatkowy voucher. Gracze dostawali dodatkowe 40 zł.

Free bet, podwyższony kurs, zakład bez ryzyka – to tylko niektóre z promocji, na które możesz liczyć u tego bukmachera. Niektóre są przyznawane automatycznie, inne zaś aktywujesz odpowiednim kodem promocyjnym. Sprawdzaj je regularnie i wygrywaj wielkie pieniądze!

Bukmacher STS posiada również pond 400 punktów stacjonarnych w całej Polsce. Na stornie internetowej zachęca też do korzystania z tej formy. „Twoja Pewna Kasa” to specjalna oferta, z której możesz skorzystać przez cały 2020 r. Regularna gra jest nagradzana i to nawet 3 razy w miesiącu. Jeśli codziennie obstawiasz zakłady za co najmniej 25 zł, STS oferuje Ci bonus bez depozytu. Po każdym po 10, 20 i 25 dniu miesiąca dostaniesz 5% zwrotu swoich stawek. W skali miesiąca możesz otrzymać nawet 100 zł! Wykorzystać te pieniądze musisz w kolejnym miesiącu. Ich wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu warunku obrotu. Ten wynosi 3-krotność uzyskanej kwoty.

Na co wykorzystać bonusy STS? Nasze podpowiedzi!

Na wszystko! Oczywiście za każdym razem musisz sprawdzić dokładne warunki każdej promocji. Jeśli są one dedykowane wyłącznie do niektórych gier, wersji czy kuponów musisz się do tego ograniczyć.

Większość oferty bukmachera STS oraz proponowanych promocji dotyczy piłki nożnej. STS stwarza szeroki możliwości stawiania zakładów, ale też dostawania dodatkowych środków na grę. Darmowe zakłady bukmacherskie, free bety, podwyższone kursy – to oferta, którą gracze lubią najbardziej. Na bieżąco śledzisz polską ligę? Jesteś fanem Ekstraklasy? Zostaniesz też fanem zakładów bukmacherskich STS. A może wolisz światowe rozgrywki na poziomie Ligi Europy czy Ligi Świata? W STS masz możliwość typowania i stawiania zakładów w egzotycznych krajach. Znajdziesz wśród nich takie państwa jak Armenia, Algieria, Jordania, Kenia, Malezja, Tanzania czy Uganda.

W ofercie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe. W sumie jest ich 25. To m.in. tenis, hokej, siatkówka, koszyków, czy piłka ręczna. Wiele z nich jest dostępnych również w wersji „zakłady na żywo”. Jeśli przy proponowanym w serwisie wydarzeniu znajduje ikonka TV i boiska dostępna jest transmisja spotkania. Wystarczy, że w nią klikniesz. Mogą się tam znajdować też wizualne symulacje zdarzeń. Z opcji tej możesz skorzystać zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych. W ramach wydarzeń live możesz też skorzystać z oferty e-sportów. Bukmacher udostępnia 10 najważniejszych światowych turniejów. Znajdziesz u niego m.in. Counter Strike, League of Legends, Dota 2, czy StarCraft 2.

Do tego masz jeszcze sporty wirtualne. W tej zakładce znajdziesz wydarzenia na piłkę nożną, tenisa oraz koszykówkę. Obstawiać możesz główne zakłady. DO tego znajdziesz też możliwość obstawiania m.in. zakładów handicap, ilości goli, dokładnego wyniku, wyniku gema/seta, czy ilości zebranych punktów podczas meczu. Na bieżąco będziesz mógł oglądać najważniejsze zdarzenia na boisku dzięki wizualizacjom.

Obsługa klientów STS – wszystko na ten temat

W razie jakiekolwiek pytań dotyczących oferty STS, skontaktuj się z biurem obsługi. Bukmacher online pozwala na nieograniczony kontakt. Możesz wysłać formularz, a odpowiedź dostaniesz na maila. Szybszym rozwiązaniem jest skorzystanie z chatu. Wirtualny konsultant odpowie Ci w godzinach od 9 do 23. Chat jest dostępny zarówno w pełnej wersji strony, jak i w aplikacji mobilnej. Aby rozpocząć rozmowę, wystarczy kliknąć niebieską chmurkę znajdującą się w prawym dolnym rogu ekranu. Bukmacher STS nie posiada infolinii.

Każdy typer może też skorzystać z chatu. Dzięki niemu będziesz mógł na bieżąco rozmawiać z innymi klientami bukmachera. To miejsce wymiany zdań, podpowiedzi, uwag. Możesz tam pisać w ramach wszelkich wątpliwości.

Odpowiedzi na podstawowe pytania znajdziesz też w zakładce „Pomoc”. Dotyczą one m.ni. korzystania z serwisu bukmachera czy oferowanych przez niego usług.To tam znajduje się m.in. FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez graczy pytania.

Metody płatności STS – zobacz jak płacić u bukmachera

Jeśli chcesz skorzystać z bonusu od depozytu, musisz wpłacić środki finansowe na swoje wirtualne konto. W STS masz kilka metod do wyboru. Przelewy natychmiastowe możesz wykonać na 8 różnych sposobów. Płatności kartą są możliwe dzięki karcie Visa lub MasterCard. Do tego możesz skorzystać z Dotpay, PayU czy Tpay.com. Wirtualne portfele dostępne u tego bukmachera to Skrill oraz Neteller. Wpłacić depozyt możesz też w każdym stacjonarnym punkcie STS. E-portmonetki mają ustalony limit wpłaty na min. 10 zł; pozostałe metody możesz zrealizować już od 1 zł. Bukmacher nie pobiera żadnej prowizji za dokonanie wpłat na wirtualne konto w serwisie. Poza tym STS współpracuje z aż 30 najpopularniejszymi wśród Polaków bankami.

Wypłaty z wirtualnego konta na bankowe są możliwe wyłącznie poprzez przelew tradycyjny. STS obsługuje wypłaty w godzinach od 10 do 24. Po kilkunastu minutach od zlecenia wypłaty pieniądze znajdą się na kontach 11 banków. To mBank, ING, PKO BP, Millenium, BZ WBK, Alior Bank, Inteligo, Orange Finanse, T Usługi Bankowe, Get In Bank oraz Noble Bank. Jeśli posiadasz konto w innej instytucji finansowej, będziesz musiał poczekać na pieniądze. Może to zająć maksymalnie 2 dni. Do zlecenia transakcji wystarczy wyłącznie wpisanie kwoty, jaką chcesz wypłacić. Pieniądze wysłane będą na numer konta, które wpisałeś podczas rejestracji do serwisu bukmachera.

Czy STS to legalny bukmacher? Odpowiadamy na to pytanie

STS działa na podstawie zezwolenia Ministra Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Zostało ono wydane na spółkę Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne dnia 21 lutego 2012 r. STS jest więc całkowicie legalnym organizatorem rynku zakładów wzajemnych online. Wymaganą koncesję uzyskał po zmianie przepisów, które wprowadziła nowelizacja ustawy hazardowej z 2016 r. Nowe przepisy weszły w życie 1 kwietnia 2017 r. Od tej pory na rynku zakładów wzajemnych w internecie mogą działać wyłącznie operatorzy, którzy posiadają odpowiednie zezwolenie. Tak jak STS. Korzystanie z jego usług nie wiąże się więc z żadnym ryzykiem. Nie grożą za to żadne kary finansowe. Bukmacher musi za to spełnić szereg wymogów. Wśród nich jest m.in. poinformowanie graczy o najważniejszych kwestiach. Polityka prywatności, używanie plików cookies, regulamin, informacje o „graj odpowiedzialnie”. Do tego pouczenie o hazardzie i możliwości uzależnienia. Takie informacje znajdziesz na stronie internetowej każdego bukmachera. Spis treści pozwoli odnaleźć Ci każdą z tych pozycji.

Dokładną listę legalnych bukmacherów działających online możesz sprawdzić na stronie internetowej Ministerstwa Finansów. Strona internetowa bukmachera zaś jest dostępna pod adresem https:/www.sts.pl. W zakładce „Bonusy bukmacherskie” możesz zaś sprawdzić aktualne promocje, z którym możesz skorzystać.

 

Gdzie znajdę STS Bonus?

Oczywiście na naszym serwisie internetowym! W nim znajdziesz opisy konkretnych bonusów, niezbędne informacje na ich temat oraz same kody promocyjne i linki pozwalające na ich uzyskanie.

Jak uzyskać STS Bonus?

Na naszym serwisie znajdziesz linki prowadzące do bukmachera. Są one odpowiednio podlinkowane pod konkretne bonusy dzięki czemu możesz łatwo je uzyskać rejestrując z nich swoje konto.

Czy mamy aktualne bonusy od STS?

Tak. Jesteśmy w odpowiednim kontakcie z bukmacherem dzięki czemu możemy zawsze oferować informacje z pierwszej ręki.

Ile bonusów aktualnie oferujemy od STS?

Do dyspozycji są 3 bardzo atrakcyjne bonusy spośród których każdy nowy gracz może wybrać najlepszy dla siebie.