Rejestracja i weryfikacja konta w serwisie Etoto

Etoto to bukmacher, który w ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność i ciągle dąży do ugruntowania swojej pozycji na rynku. Metamorfoza przebyta na początku 2018 roku sprawiła, że marka Etoto nie należy już do niszowych na polskim rynku bukmacherskim. Warto również wspomnieć o bardzo atrakcyjnych promocjach i bonusach. Nie może zatem dziwić fakt, że coraz większa liczba użytkowników decyduje się na zarejestrowanie konta w serwisie Etoto. Poniżej znajdziesz niezbędne informacje na temat tworzenia nowego konta.

Dlaczego warto zarejestrować się w Etoto?

Etoto jest legalnym bukmacherem działającym na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Firma funkcjonuje na rynku od 2011 roku, ale przez wiele lat uchodziła raczej za niszowego bukmachera na polskim rynku. Wszystko zmieniło się jednak na przełomie 2017 i 2018 roku. Etoto wystartowało z nowym serwisem i podjął współpracę z czołowymi dziennikarzami sportowymi w kraju. Serwis zyskał długo wyczekiwane funkcje oraz lepsze promocje dla użytkowników. Metamorfoza bardzo szybko przyniosła oczekiwany efekt. W roku 2018 bukmacher był jednym z najchętniej wybieranych przez nowych użytkowników. Wciąż nie brakuje kolejnych chętnych, którzy myślą o założeniu konta w tym serwisie bukmacherskim.

Możemy śmiało stwierdzić, że Etoto to przyjazny serwis do obstawiania zakładów bukmacherskich. Bukmacher przyłożył się do oferty promocyjnej dla stałych klientów, a także przygotował bardzo atrakcyjny bonus dla nowych użytkowników. Za samą rejestrację można otrzymać freebet 20 PLN. Następnie bonusy do dwóch pierwszych depozytów o wartości 1000 PLN. Ponadto, przy drugiej wpłacie otrzymujesz kolejny freebet 20 złotych. Trzeba przyznać, że na chwilę obecną jest to jedna z lepszych promocji powitalnych na polskim rynku bukmacherskim.

etoto opinie

Rejestracja Etoto – wszystko co warto wiedzieć przed utworzeniem konta

Na wstępie zaznaczamy, że konto w serwisie Etoto mogą posiadać wyłącznie osoby pełnoletnie. Procedury prawne obowiązujące legalnych bukmacherów w Polsce wymagają weryfikacji kont za sprawą skanów dokumentu tożsamości. Proces rejestracji przebiega stosunkowo szybko i sprawnie. Wystarczy jedynie podać najważniejsze dane osobowe oraz dane kontaktowe. Chwilę zajmuje natomiast weryfikacja konta przez dział techniczny. Dokładny czas oczekiwania zależy od aktualnej aktywności użytkowników w serwisie i zajmuje od kilkunastu minut do kilku godzin.

Dysponując kontem w serwisie bukmacherskim Etoto możemy również obstawiać zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Poniżej znajdziesz dokładny poradnik, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces rejestracji i weryfikacji konta. Pamiętaj, że przejście wszystkich, poszczególnych kroków jest konieczne by uzyskać nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji w serwisie Etoto.

Etoto jak zarejestrować konto – poradnik krok po kroku

Do rejestracji konta będziesz potrzebował jedynie dokumentu tożsamości. Najlepiej skorzystać z dowodu osobistego. Wcześniej sprawdź, czy jest on ważny! Zdarzają się bowiem sytuacje, w których użytkownicy zapomnieli o konieczności wyrobienia nowego dowodu i przy okazji rejestracji konta dowiedzieli się o tym, że ich dokument jest nieważny. W takiej sytuacji jak najszybciej wyrób nowy dowód. Możesz także posłużyć się paszportem. Gdy masz już pod ręką ważny dokument tożsamości, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Krok 1: Przejdź do strony Etoto.pl i kliknij przycisk „Załóż konto” znajdujący się w prawym, górnym rogu. Twoim oczom pokaże się pierwszy formularz rejestracyjny. Musisz w nim podać płeć, imię i nazwisko, datę urodzenia, a także adres Email.

Krok 2: Czas na bardziej szczegółowe dane. W drugim formularzu rejestracyjnym musisz podać dokładny adres, PESEL, typ dokumentu tożsamości, który użyjesz przy rejestracji (dowód lub paszport), a także wymagane dane z dokumentu (m.in. numer i seria).

Krok 3: Gdy wypełniłeś wszystkie wymagane okienka, czas na załączenie skanów dokumentu tożsamości. Zamiast skanów możesz oczywiście wykorzystać ostre i wyraźne zdjęcia, na których bez problemu można odczytać wszystkie informacje. Musisz jeszcze zaakceptować wszystkie zgody i zaakceptować regulamin. Oświadczasz również, że pieniądze wykorzystywane do obstawiania zakładów bukmacherskich w Etoto pochodzą z legalnych źródeł.

Krok 4: Poczekaj na wiadomość email, w której otrzymasz potwierdzenie aktywacji konta. Klikając w link aktywacyjny przejdziesz do formularza, w którym będziesz mógł ustanowić login oraz hasło. To w zasadzie wszystko. W przyszłości w ustawieniach konta będziesz jeszcze musiał podać nr konta bankowego, na który chcesz otrzymywać wypłaty.

Krok 5 (opcjonalnie): Bonusy i promocje bukmacherskie w Etoto są przyznawane za pośrednictwem systemu pop-up. Po spełnieniu warunków wyskakuje okienko, które pozwala otrzymać bonus. Jeśli po rejestracji nie pojawiło się okienko z freebetem, prawdopodobnie musisz odblokować pop-upy w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Na stronie Etoto w dziale FAQ znajdziesz obszerne instrukcje do wszystkich przeglądarek internetowych.

W ten oto sposób stałeś się posiadaczem zweryfikowanego i zatwierdzonego konta w serwisie Etoto. Możesz już odebrać pakiet powitalny, a także dokonać pierwszej wpłaty na swoje konto.

etoto bonusy

Co otrzymasz w prezencie za rejestrację konta?

Nowi użytkownicy w serwisie bukmacherskim Etoto mogą skorzystać z atrakcyjnego pakietu powitalnego. W ten sposób znacznie powiększysz swój kapitał początkowy i zyskasz większą swobodę w trakcie obstawiania zakładów bukmacherskich. Rejestracja Etoto pozwala w sumie odebrać aż cztery prezenty na udany start:

  • Po pierwszym zalogowaniu na konto w serwisie Etoto będziesz mógł odebrać freebet 20 PLN. Nie musisz nawet dokonywać wpłaty by otrzymać pierwsze środki na obstawianie zakładów. Bonus bez depozytu to spory atut przemawiający na korzyść rejestracji w Etoto.
  • Kolejnym prezentem będzie premia depozytowa. Twoja pierwsza wpłata zostanie powiększona o bonus 200% do 100 PLN. Aby otrzymać ten bonus, skorzystaj z jednej z wygodnych metod płatności i zaznacz, że chcesz otrzymać prezent.
  • Także druga wplata w serwisie bukmacherskim Etoto wiąże się z miłym prezentem. Dokonując drugiego depozytu możesz otrzymać bonus 100% do 900 PLN. To jednak nie wszystko, za drugą wpłatę otrzymasz kolejny freebet 20 PLN. W sumie, Etoto rejestracja pozwala powiększyć kapitał początkowy nawet o 1040 złotych.

Czy Etoto udostępnia szybką rejestrację?

Coraz większa liczba legalnych bukmacherów w Polsce wprowadza funkcję szybkiej rejestracji. Często spotkamy się tutaj z określeniem: bukmacherzy bez dowodu. W rzeczywistości, gracz może w ciągu kilku minut otworzyć konto tymczasowe, które umożliwia dokonywanie wpłat oraz obstawianie zakładów. W dowolnej chwili może natomiast zweryfikować swoje konto poprzez załączenie skanów dokumentu tożsamości. To bardzo wygodna i korzystna opcja, szczególnie gdy dany bukmacher ma najlepszą ofertę zakładów na zbliżające się wydarzenia sportowe.

Niestety, tutaj musimy zaznaczyć, że szybka rejestracja Etoto nie jest niestety możliwa. U tego bukmachera od razu wymagane jest przejście pełnej procedury rejestracji i weryfikacji konta. Z drugiej strony, klienci od razu otrzymują dostęp do wszystkich funkcji i nie muszą potem nadrabiać żadnych zaległości tylko skupić się na obstawianiu dochodowych zakładów bukmacherskich.

Ile trwa weryfikacja konta w Etoto?

Zdecydowałeś się na rejestrację konta w Etoto i nie wiesz czy zdążysz obstawić nadchodzące wydarzenia sportowe? No cóż, odpowiedź na to pytanie zależy od tego, kiedy zarejestrowałeś konto. Dział techniczny serwisu pracuje codzienne w godzinach od 9:00 do 22:00. W tym czasie weryfikowane są konta nowych użytkowników. Jeśli zdecydowałeś się na rejestrację w porze nocnej, niestety będziesz musiał poczekać do rana. Jeśli natomiast otworzyłeś w konto w czasie pracy działu technicznego, czas oczekiwania zależy od aktywności innych użytkowników. Najczęściej konto jest aktywowane w przeciągu kilkunastu, kilkudziesięciu minut. Tylko w skrajnych sytuacjach czas może ulec wydłużenie do kilku godzin (np. gdy z serwisu korzysta obecnie bardzo duża liczba użytkowników).

Jakie zalety przynosi rejestracja Etoto?

Nowy serwis bukmacherski Etoto stoi na bardzo wysokim poziomie. Coraz więcej użytkowników wymienia markę w gronie najlepszych operatorów zakładów wzajemnych w Polsce. Patrząc na całokształt świadczonych usług, trudno nie zgodzić się z tezą, że rejestracja w Etoto niesie ze sobą wiele korzyści. Oto niektóre z nich:

  • Możliwość obstawiania zakładów przedmeczowych, na żywo, a także sportów wirtualnych. Kupony można wnosić w serwisie, aplikacji mobilnej, a także w punkcie naziemnym. Pośród kilkudziesięciu dyscyplin sportowych każdy gracz znajdzie coś dla siebie.
  • Wygodne i szybkie metody płatności, w tym: karta płatnicza, błyskawiczne przelewy bankowe, BLIK, przelew tradycyjny oraz wiele innych.
  • Różnorodne promocje dostępne na każdy dzień tygodnia. Ponadto, bardzo atrakcyjny bonus powitalny dla nowych użytkowników.
  • Dostęp do obszernych statystyk oraz ciekawych materiałów udostępnianych przez EtotoTV. Bukmacher współpracuje z czołowymi dziennikarzami sportowymi, m.in. Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim, Michałem Polem oraz Romanem Kołtoniem.
  • Użytkownicy zawsze mogą liczyć na pomoc działu technicznego Etoto, który jest dostępny codziennie w godzinach 9:00 – 22:00.

Przychylamy się zatem do pozytywnych opinii klientów i zgadzamy się, że warto zarejestrować konto w serwisie Etoto. W ofercie bukmachera znajdziemy wiele elementów, które sprawią, że nasz wybór okaże się opłacalny i satysfakcjonujący.

Rejestracja Etoto przez aplikacje mobilną

Pełny proces rejestracji w serwisie Etoto możesz przejść również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Poszczególne kroki są dokładnie takie same jak w powyższej instrukcji. Warto nadmienić, że Etoto aplikacja mobilna to wygodny sposób na obstawianie zakładów w każdym miejscu na Ziemi. Co więcej, możesz liczyć na dodatkowe promocje i bonusy dostępne wyłącznie dla użytkowników mobilnych. Aplikację można pobrać z mobilnej strony serwisu Etoto na urządzenia iOS oraz Android.

Rejestracja w punkcie naziemnym

Być może cenisz swoją prywatność i bezpieczeństwo i nie chcesz udostępniać swojego dokumentu tożsamości przy rejestracji konta w serwisie Etoto. Alternatywą jest w takiej sytuacji rejestracja w jednym z kilkudziesięciu punktów naziemnych. Pracownik punktu na miejscu zweryfikuje Twoją tożsamość i od razu aktywuje Twoje konto. W ten sposób nie musisz udostępniać w sieci swojego dokumentu tożsamości. Niestety, w nie wszystkich dużych miastach znajdziemy obecnie punkt Etoto. Na szczęście firma pracuje nad ciągłym poszerzaniem sieci lokali naziemnych.

Rejestracja i weryfikacja Etoto – podsumowanie

Serwis bukmacherski Etoto w ostatnich miesiącach pozyskał wielu nowych użytkowników. Jednocześnie, wciąż nie brakuje kolejnych graczy zainteresowanych rejestracją w serwisie. Jeśli zastawiasz się jak zarejestrować konto w Etoto, kieruj się naszymi instrukcjami dostępnymi powyżej. W ten sposób, w ciągu kilku minut pomyślnie przejdziesz pełną procedurę. W ciągu kilkudziesięciu minut Twoje konto powinno zostać zweryfikowane i aktywowane. Patrząc obiektywnie na całokształt prezentowany przez serwis Etoto, naprawdę warto zarejestrować nowe konto u tego operatora.