Ranking bonusów powitalnych

Nie ma nic lepszego niż atrakcyjny bonus powitalny na udany początek w serwisie bukmacherskim. W ten sposób możemy szybko pozyskać dodatkowe środki, które pozwolą swobodniej obstawiać zakłady sportowe. W ostatnich miesiącach polski rynek bukmacherski zyskał nowe marki. To korzystny stan rzeczy, który zwiększa konkurencje i tym samym wpływa na ilość dostępnych bonusów bukmacherskich oraz ich atrakcyjność. W tym artykule zaprezentujemy najlepsze promocje i bonusy powitalne wśród legalnych firm bukmacherskich.

Spis treści [pokaż]

W jaki sposób działa bonus powitalny?

Promocja bukmacherska w postaci bonusu powitalnego to element, który ma przyciągnąć uwagę nowych graczy oraz zachęcić ich do zarejestrowania konta w serwisie. Zważając, że na rynku działa coraz większa liczba bukmacherów, użytkownicy mogą liczyć na coraz lepsze pakiety powitalne. W ten sposób możemy powiększyć nasz kapitał początkowy by obstawiać bardziej dochodowe zakłady bukmacherskie. Oczywiście na atrakcyjność danej promocji wpływa wiele czynników: kwota możliwa do zdobycia, rodzaj oferty, warunek obrotu oraz charakterystyczne zapisy w regulaminie.

W związku z tym, przed wybraniem dowolnego bonusów powitalnych zawsze powinniśmy dokładnie zapoznać się z zasadami korzystania z tej promocji. W innym razie możemy narazić się spore straty. Gdy warunek obrotu bonusem okaże się zbyt restrykcyjny, ciężko będzie nam obronić otrzymane środki, a nawet wpłacony depozyt. W dalszej części artykułu powiemy więcej na temat warunku obrotu bonusem. Na tę chwilę warto skupić się powitalnych bonusach, które najczęściej znajdziemy w ofercie polskich bukmacherów. Trzeba przyznać, że jest z czego wybierać!

Darmowe bonusy bukmacherskie 2021

Na początek przystawka do dania głównego. Aktualnie coraz większa liczba bukmacherów decyduje się na taką formę promocji ze względu na wysokie wymagania klientów. Bonusy bez depozytu możemy otrzymać już za samo zarejestrowanie konta w serwisie. Nie musimy dokonywać pierwszej wpłaty by otrzymać środki, które pozwolą nam obstawić pierwsze zakłady bukmacherskie. Przy odrobinie szczęścia i umiejętności możesz zacząć zarabiać na zakładach bez wkładu własnego. Bonusy i promocje bez wpłaty często są wypłacane w formie tzw. freebetu.

Freebet czyli darmowy zakład bez ryzyka to możliwość obstawienia kuponu za określoną stawkę. Polscy bukmacherzy zwykle proponują nam od 5 do 30 złotych. W praktyce, freebet często jest przyznawany po prostu jako określona kwota, którą możemy przeznaczyć na kilka zakładów wzajemnych. Większa swoboda pozwala łatwiej wykorzystać otrzymany kapitał. Wygrane środki podlegają oczywiście wypłacie po spełnieniu określonego warunku obrotu. Aktualnie przynajmniej kilku bukmacherów w Polsce posiada w swojej ofercie atrakcyjny bonus bez depozytu.

Czy warto wykorzystywać bonusy powitalne?

Bonusy powitalne to z pewnością najlepsza opcja dla osób, które scepytycznie są nastawione do ofert bukmacherskich. Takie bonusy dają nam bowiem możliwość sprawdzenia swoich umiejętności sportowych i bukmacherskich, bez wpłacania odpowiednich środków na konto. Jest to bardzo dobra opcja, dzięki której możemy przekonać się do tego typu zakładów lub po prostu korzystać z odpowiednich form zakładów, które są nam udostępnione.

Bonusy powitalne dają nam także możliwość zapoznania się z danym serwisem bez wpłaty własnej. Jeśli przykładowo nie mamy środków na koncie do gry a chcemy zapoznać się z ofertą, możemy wykorzystać bonusy bez wpłaty, dzięki którym będziemy mogli bez problemu zagrać sobie i skorzystać z oferty danego bukmachera. Czy bonusy powitalne są więc dobrym rozwiązaniem? Wydaje się że tak, ponieważ dzięki nim możemy odpowiednio wchodzić w bukmacherski świat, wybierając dowolne bonusy.

Bonusy powitalne w BetX

Jeśli liczymy na darmowe bonusy bez wpłaty, bardzo dobrym rozwiązaniem jest najnowsza oferta od BetX (ebetx.pl). Jest to nowy, legalny bukmacher, który oferuje nam bonusy powitalne w postaci 30 PLN za darmo. Jedynym warunkiem jest oczywiście rejestracja i aktywacja swojego konta. Dopiero po pomyślnej aktywacji dostajemy bonusy w postaci darmowej.

Warto dokładniej poznać warunki obrotu na bonusy bez wpłaty od BetX, ponieważ na naszym koncie po rejestracji i aktywacji konta nie ma na saldzie dodatkowych środków.

Aby uzyskać darmowe bonusy bukmacherskie, musimy złożyć kupon o kursie minimalnym 3, składający się z trzech wydarzeń sportowych (dowolne kursy, dowolna dyscyplina). Aby otrzymać bonusy w postaci darmowych środków, musimy po prostu skleić kupon o kursie minimalnym 3.00. Wtedy w drodze wyboru płatności, wybieramy opcję „Darmowy kupon 30 PLN” i za tą kwotę obstawiamy nasze zakłady.

Jeśli nasz kupon wejdzie, możemy od razu go wypłacić na nasze konto bankowe!

Bonus powitalny w formie premii depozytowej

To najczęściej spotykana promocja powitalna, w której bukmacher daje nam możliwość pomnożenia pierwszego depozytu bonus. Najczęściej spotkamy się z klasyczną premią 100% do określonej kwoty. Innymi słowy, nasza wpłata zostanie podwojona. Rosnąca konkurencja na rynku sprawia, że legalni bukmacherzy coraz częściej decydują się powiększać premię depozytową. Przyjmuje to różne formy. Albo otrzymujemy większy mnożnik do depozytu bonus, albo możemy powiększyć także kolejną wpłatę w serwisie. W tej promocji możemy otrzymać nawet od 1000 do 1500 złotych. W związku z tym, warunek obrotu jest tutaj szczególnie istotny.

Zakład bez ryzyka

Promocja, która jest określana także jako bonus cashback. Po dokonaniu pierwszej wpłaty możesz obstawić zakład bez ryzyka na ustaloną w regulaminie kwotę. Jeśli źle wytypujesz dobrane wydarzenia i kupon zostanie rozliczany jako przegrany, stawka tego pierwszego zakładu powróci na Twoje konto w formie bonusu powitalnego. Zwrot stawki określamy właśnie jako cashback. W gruncie rzeczy ta promocja może się okazać lepsza niż sama premia powitalna. Nie ma tu bowiem żadnych ograniczeń co do wygranej z kuponu bez ryzyka. Możemy stworzyć ciekawy zakład bez ryzyka combi z wysokim kursem i powalczyć o pokaźny zastrzyk pieniędzy. Zwykle, zakład bez ryzyka na start przyznaje się z opcją cashback od 50 do 200 PLN. W kontekście tej promocji spotkamy się również z pojęciem: bezpieczny zakład bez ryzyka.

Premia kursowa na start

Wymienić należy także promocję, która stała się na polskim rynku niezwykle popularna za sprawą bukmachera LV bet. Firma jako pierwsza postanowiła wykorzystać bonus kursowy w promocji powitalnej. Jak to działa? Po dokonaniu pierwszej kwoty otrzymujesz niewielki bonus pieniężny, który możesz postawić na zakład bez ryzyka ze specjalną premią kursową, która pomnoży Twój kupon nawet x50. Wystarczy zatem stworzyć prosty kupom combi z kursem 2,50 i wykorzystać premię kursową aby uzyskać łączny kurs 125,00! Nie trzeba chyba dodawać, że w ten sposób możesz powalczyć o bardzo wysokie wygrane! Wada tego bonusu od depozytu? Jeśli źle wytypujesz wydarzenia na kuponie, bonus przepada, a Ty pozostajesz wyłącznie ze środkami wpłaconymi w formie depozytu bonus.

Legalni bukmacherzy w Polsce – bonusy powitalne

Jeszcze rok temu na polskim rynku działało zaledwie siedem firm bukmacherskich. Na chwilę obecną, aż szesnaście firm posiada licencje Ministerstwa Finansów i może prowadzić zakłady wzajemne w naszym kraju. Tak imponujący wzrost liczby bukmacherów sprawia, że zarówno nowe firmy, jak i legalni bukmacherzy o ugruntowanej pozycji, muszą zadbać o lepszy bonus powitalny i promocje, które zachęca klientów do korzystania z usług. Obserwując polski rynek możemy śmiało stwierdzić, że na chwilę obecną nie brakuje bardzo korzystnych ofert powitalnych. Warto nadmienić, że już niedługo sytuacja będzie jeszcze lepsza. Wiele serwisów wciąż oczekuje na debiut w sieci, a kolejne firmy ubiegają się o przyznanie licencji Ministra Finansów.

Bonus Fortuna na start

Przechodzimy do konkretów. Na pierwszy ogień kod bonusowy Fortuna dla nowych klientów. Nowi użytkownicy otrzymają tu aż trzy prezenty na udany start. Na początek darmowy zakład bez ryzyka o wartości 20 złotych. Każdy nowy gracz otrzymuje punkty w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus, które mogą zostać wymienione właśnie na freebet bez depozytu. Po dokonaniu wpłaty czekają na nas dwa kolejne prezenty. Nasz pierwszy depozyt może zostać podwojony nawet do 1000 PLN. Realizując Fortuna kod promocyjny możemy otrzymać nawet 1120 PLN. Ponadto, pierwszy postawiony zakład bez ryzyka będzie zakładem bez ryzyka do kwoty 100 PLN.

Musimy jednak pamiętać, że bonus powitalny w postaci premii do pierwszej wpłaty otrzymamy dopiero po spełnieniu warunku obrotu. Musimy czterokrotnie obrócić naszą wpłatę obstawiając zakłady combi z trzema zdarzeniami na kuponie. Dopiero po wykonaniu tego zadania przyznana zostanie nam równowartość pierwszej kwoty. Obecnie, warunek obrotu przed przyznaniem bonusu od depozytu nie należy do rzadkości i jest wprowadzany przez kolejnych bukmacherów.

Kod bonusowy LVbet dla nowych klientów

Bardzo charakterystyczną strategię promocyjną prowadzi bukmacher LV bet, który proponuje nam powitalne bonusy kursowe. Nowi użytkownicy mogą poprosić o przyznanie bonusu od depozytu o wartości 20 PLN. W praktyce, otrzymasz symboliczną złotówkę, którą możesz przeznaczyć na zakład z premią kursową x20. Podobnie zresztą rozliczany jest główny bonus powitalny, który rozdziela się na dwie premie depozytowe maksymalnie do kwoty 1500 PLN. Obecnie jest to jeden z najwyższych bonusów powitalnych na polskim rynku.

W pierwszej wpłacie możemy otrzymać bonus 10 PLN oraz premię kursową x100. A zatem, bonus LV bet na start posiada równowartość 1000 PLN. Nie trzeba dodawać, że po stworzeniu kuponu o kursie 2,00 przy bonusowym kursie 100 możemy wygrać naprawdę dużo. Na podobnych zasadach przyznawany jest drugi bonus: 1% wpłaconej kwoty oraz bonus kursowy x50. Ogromne znaczenie ma tutaj wysokość wpłaty. Im więcej wpłacimy, tym większa będzie stawka, którą możemy przeznaczyć na bonusowy zakład (max 10 PLN na pierwszy i 5PLN na drugi). Dostępny jest także kod promocyjny dający graczom większe premie startowe.

sts-bonusy-1024x341.jpg.webp 1024w, /web/20210430235648oe_/https://zapytajbukmachera.pl/wp-content/uploads/2019/04/sts-bonusy-300x100.jpg.webp 300w, /web/20210430235648oe_/https://zapytajbukmachera.pl/wp-content/uploads/2019/04/sts-bonusy-768x256.jpg.webp 768w, /web/20210430235648oe_/https://zapytajbukmachera.pl/wp-content/uploads/2019/04/sts-bonusy-120x40.jpg.webp 120w, /web/20210430235648oe_/https://zapytajbukmachera.pl/wp-content/uploads/2019/04/sts-bonusy.jpg.webp 1432w" type="image/webp" sizes="(max-width: 994px) 100vw, 994px" data-lazy-srcset="https://zapytajbukmachera.pl/wp-content/uploads/2019/04/sts-bonusy-1024x341.jpg.webp 1024w, https://zapytajbukmachera.pl/wp-content/uploads/2019/04/sts-bonusy-300x100.jpg.webp 300w, https://zapytajbukmachera.pl/wp-content/uploads/2019/04/sts-bonusy-768x256.jpg.webp 768w, https://zapytajbukmachera.pl/wp-content/uploads/2019/04/sts-bonusy-120x40.jpg.webp 120w, https://zapytajbukmachera.pl/wp-content/uploads/2019/04/sts-bonusy.jpg.webp 1432w" data-lazy-sizes="(max-width: 994px) 100vw, 994px" />

Kod promocyjny STS dla nowych użytkowników

Bardzo korzystny bonus powitalny dla nowych klientów przygotował również bukmacher STS. Na udany początek, nowi gracze mogą otrzymać freebet o wartości 25 PLN na dowolne obstawianie zakładów bukmacherskich w serwisie. Następnie czas na główną atrakcję, czyli bonus depozytowy 100% do 1000 PLN. Jest on przyznawany natychmiast po zrealizowaniu pierwszej wpłaty w serwisie. Dzięki temu, od razu możemy zacząć obstawianie dochodowych zakładów bukmacherskich. Skorzystaj z pierwszego zakładu.

Jak prezentuje się warunek obrotu? Także pod tym względem STS wypada bardzo dobrze na tle konkurencji. Otrzymany bonus STS należy obrócić trzykrotnie na wydarzeniach z kursem minimalnym 1,91. Nie są to wygórowane wymagania. Warto także pamiętać, że w sieci możemy natrafić na kod bonusowy STS, który pozwala odebrać ekskluzywny pakiet startowy dla nowych klientów. Z różnych okazji czekają na gracze także specjalne vouchery.

Zakład bez ryzyka w PZBUK i 200% bonusu na start

Polskie Zakłady Bukmacherskie pojawiły się na rynku pod koniec 2018 roku. Mimo krótkiego czasu działalności, firma dosyć szybko zdobyła uznanie klientów za sprawą atrakcyjnego bonusu powitalnego. Nowi klienci mogą wykorzystać zakład bez ryzyka o wartości 50 PLN! Niby nic specjalnego, ale… bonus nie jest objęty warunkiem obrotu! A to zmienia postać rzeczy o 180 stopni. Możemy powalczyć o wysoką wygraną na starcie i od razu wypłacić ją z naszego konta. Freebet 50 złotych w PZBUK to naprawdę dobry sposób na powiększenie kapitału na grę.

W ostatnim czasie bonus powitalny PZBUK został wzbogacony także o specjalną premię powitalną. Wystarczy wykorzystać znaleziony w sieci kod rejestracyjny PZBUK aby potroić pierwszy depozyt z 50 do 150 PLN! Co więcej, bukmacher pozwala zdobyć mniejsze premie do każdej kolejnej wpłaty. Bonus bez depozytu? PZBUK zadbał i o to. Na start otrzymasz punkty do programu lojalnościowego, które wymienisz na 2 darmowe zakłady o wartości 5 złotych każdy.

Kod promocyjny Totolotek dla nowych graczy

Kolejny na naszej liście jest bukmacher Totolotek. Serwis często wykorzystuje specjalne kody rabatowe, które pozwalają odebrać jeszcze większy bonus startowy. Co możemy otrzymać w standardowej ofercie? Na dobry początek freebet o wartości 20 PLN, który pozwoli nam obstawić pierwsze zakłady bez konieczności dokonywania pierwszej wpłaty. Specjalny kod bonusowy w Totolotku pozwala powiększyć darmowy zakład nawet to 30 PLN.

Następnie, gracze mogą powiększyć pierwszą wpłatę w serwisie premią 100% do kwoty 1000 PLN. Tu po raz kolejny należy wspomnieć Totolotek kod promocyjny, który pozwoli nam powiększyć budżet. Z pomocą kodu możemy otrzymać nawet 1120 PLN. Warunek obrotu obejmuje kwotę depozytu oraz sam bonus. Musimy ich równowartość obrócić trzykrotnie obstawiając kupony z kursem całkowitym przynajmniej 2,00. Odrobina umiejętnego obstawiania wystarczy aby bez problemu wypełnić ten warunek obrotu. Apropos tego bukmachera na pewno warto jeszcze wspomnieć promocję Gram Grubo, która często pozwala obstawić kupon bez podatku od stawki.

Poczwórny bonus powitalny w Etoto

Etoto to jeden z największych wygranych 2018 roku. Wielka metamorfoza pozwoliła bukmacherowi zdobyć wiele tysięcy nowych klientów oraz zbudować dobrze rozpoznawalną markę na rynku. Duże znaczenie miało nawiązanie współpracy z czołowymi dziennikarzami sportowymi. Na pochwałę zasługuje poczwórny Etoto bonus, na którym mogą liczyć nowi klienci! Na początek freebet o wartości 20 PLN na zapoznanie się z serwisem.

Nasza pierwsza wplata może zostać potrojona maksymalnie do kwoty 100 złotych. Mało? Już przy drugiej wpłacie otrzymasz bonus w formie premii 100% do 900 PLN. A zatem, bonus powitalny do depozytu w sumie wyniesie 1000 złotych. To jeszcze nie wszystko, bowiem kod bonusowy Etoto przyznaje nam przy drugiej wpłacie dodatkowy freebet o wartości 20 PLN! Drobnym minusem jest spory warunek obrotu. Musimy czterokrotnie obrócić bonus i kwoty depozytu obstawiając zakłady z kursem 2,20.

Trzy bonusy depozytowe w Forbet

W przypadku bukmachera Forbet możemy liczyć na potrójny bonus powitalny, który w sumie zaoferuje nam 1200 PLN premii. Drobnym brakiem jest brak bonusu bez depozytu, ale musimy przyznać, że powyższa oferta prezentuje się całkiem nieźle. Jak wykorzystać Forbet kod promocyjny, aby wykorzystać maksymalny potencjał tej promocji?

Do pierwszego depozytu możemy otrzymać premię 100% do 400 PLN. Przy drugiej wpłacie gracze otrzymają 75% do 400 PLN. Trzeci depozyt zostanie powiększony premią 50% również do granicy 400 PLN. Forbet bonus należy obrócić trzykrotnie obstawiając zakłady wielokrotne z przynajmniej trzema zdarzeniami na kuponie. Kurs minimalny na pojedyncze zdarzenie to 1,30. Mamy 30 dni na wykonanie tego zadania. Otrzymanie każdego kolejnego bonusu wymaga najpierw spełniania wymagań obrotów przy poprzednio otrzymanej premii.

Powitalna premia depozytowa w Totalbet

Totalbet to kolejny nowy bukmacher, który zadebiutował w sieci pod koniec 2018 roku. Na chwilę obecną bukmacher prezentuje dosyć przeciętny bonus powitalny: 100% do 500 PLN. Znacznie lepiej prezentują się promocje bukmacherskie przygotowane dla zarejestrowanych klientów serwisu. Nie należy zatem od razu skreślać Totalbet za nieco skromny bonus startowy. Korzystając z innych promocji możemy wyjść na plus. Ciekawym rozwiązaniem Totalbet jest specjalna loteria oferująca nagrody rzeczowe oraz wysokie premie pieniężne.

Główną wadą bonusu w Totalbet jest restrykcyjny warunek obrotu. Zacznijmy od tego, że premię otrzymamy dopiero po spełnieniu warunku jednokrotnego obrotu wpłatą. Następnie, otrzymane środki bonusowe musimy obrócić aż sześciokrotnie. To jeden z najwyższych warunków obrotu na rynku.

Podsumowanie bonus powitalnych w Polsce:
 • Zakłady bukmacherskie Fortuna – 100% do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie, freebet o wartości 20 PLN bez depozytu oraz zakład bez ryzyka o wartości 130 PLN.
 • Zakłady bukmacherskie Totolotek – bonus do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie oraz freebet o wartości 20 PLN. Ekskluzywny bonus oferuje klientom kod promocyjny.
 • Zakłady bukmacherskie Star Typ Sport (STS) – 100% do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie oraz freebet o wartości 25 PLN.
 • Zakłady bukmacherskie LVBET – bonus na start 20 PLN bez depozytu oraz dwa powitalne bonusy od depozytu o równowartości 1500 PLN.
 • Zakłady bukmacherskie Etoto – potrojony bonus na start 100 PLN przy pierwszej wpłacie, 100% do 900 PLN w drugiej wpłacie oraz 2 freebety po 20 PLN.
 • Zakłady bukmacherskie Forbet – 100% do 400 PLN przy pierwszej wpłacie, 75% do 400 PLN przy drugiej wpłacie oraz 50% do 400 PLN przy trzeciej wpłacie.
 • Cherry Online Polska (PZBUK) – zakład bez ryzyka 50 PLN, bonus 200% do 150 PLN przy pierwszej wpłacie oraz 2 freebety po 5 PLN.
 • Zakłady bukmacherskie Totalbet – bonus od depozytu 100% do 500 PLN przy pierwszej wpłacie.
Jak działa kod promocyjny?

Legalni bukmacherzy często starają się zwiększać atrakcyjność bonusów powitalnych poprzez udostępnianie kodów promocyjnych. Znajdziemy je u partnerów współpracujących z danym bukmacherem. Wystarczy przy rejestracji konta wykorzystać kod rabatowy aby otrzymać ekskluzywny bonus powitalny na udany początek w serwisie. Dlatego też, po wybraniu jednego z bukmacherów koniecznie sprawdźmy, czy w sieci nie natrafimy na korzystny kod promocyjny. W ten sposób nasz start w serwisie bukmacherskim będzie jeszcze lepszy.

Kiedy otrzymamy darmowy bonus powitalny?

Bardzo ważną kwestią, o której należy wspomnieć, jest moment przyznania bonusu powitalnego. Otóż, o ile freebet bez depozytu często dostaniesz nawet przy szybkiej rejestracji, o tyle z głównym bonusem powitalnym może być nieco inaczej. Bardzo często przed dokonaniem pierwszej wpłaty musimy przejść pełną rejestrację oraz weryfikację naszego konta. W tym celu należy nadesłać skan dokumentu tożsamości. Warto zatem sprawdzić, czy pełna rejestracja jest konieczna. Oczywiście kluczowym punktem regulaminu jest zapis, że zakłady i wszelkie bonusy są dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich.

W przypadku niektórych bukmacherów, np. w Fortunie, premia depozytowa zostanie przyznana dopiero po spełnieniu warunku obrotu. Należy o tym pamiętać, gdyż początkowo wielu klientów Fortuny poczuło się oszukanych gdy po dokonaniu wpłaty saldo nie wzbogaciło się o bonus od depozytu. Aktualnie, wcześniejszy warunek obrotu jest praktyką stosowaną coraz częściej. Czym jest to spowodowane? No cóż, wielu nowych graczy zazwyczaj szybko przegrywa wpłacone pieniądze i nie daje rady sprostać wymaganiom takiego obrotu.

Na niektórych stronach bukmacherskim o bonus powitalny musimy się upomnieć. Tutaj dobrym przykładem jest chociażby LV bet, który prosi o kontakt na adres mailowy wszystkich nowych graczy, którzy chcą skorzystać z promocyjnego bonusu bez pierwszej wpłaty. W innym razie nie będziemy mieli możliwości by wykorzystać ten bonus od depozytu.

Czy można wykorzystać bonus powitalny u wielu bukmacherów?

Jest to wręcz wskazane! Wykorzystanie kilku bonusów powitalnych u różnych bukmacherów jest w pełni dozwolone oraz legalne. W ten sposób postępuje wielu profesjonalnych graczy potrzebujących konta w kilku miejscach. W ten sposób możemy wybierać lepsze kursy bukmacherskie na interesujące nas wydarzenia. Niedozwolone jest natomiast korzystanie z oferty powitalnej kilkukrotnie u jednego bukmachera. Bardzo często jeden bonus od depozytu przypada na jedno gospodarstwo domowe, przez co dwóch członków rodziny może nie mieć możliwości odebrania oddzielnych bonusów. Musimy mieć to uwadze by nie narazić się na blokadę konta.

Jedna osoba może zatem legalnie odebrać kilka darmowych bonusów powitalnych dla siebie. Za pośrednictwem licznych kodów bonusowych, nasza wygrana na początku przygody z zakładami bukmacherskimi będzie dużo większa. Opłaca się zapoznać z ofertą powitalną każdego legalnego operatora w branży.

Nowe reklamy bonusów bukmacherskich

Nowelizacja ustawy hazardowej z 2017 roku wprowadziła liczne zmiany w formie reklamowania się bukmacherów. Aktualnie, najlepsze bonusy bukmacherskie na polskim rynku odznaczają się merytoryczną treścią oraz stosownym wyglądem. Grafiki i logo nie mogą już ukazywać zakładów bukmacherskich w skojarzeniu z sukcesem, bogactwem czy atrakcyjnością fizyczną. Bukmacher, który reklamowałby swój bonus od depozytu skąpo ubranymi paniami musiałby się liczyć z konsekwencjami prawnymi. Zmieniona polityka prywatności sprawia, że strona główna serwisów bukmacherskich może nie imponuje już tak jak dawniej, ale przynajmniej więcej mówi o samych bonusach i szczegółach związanych z regulaminem promocji.

Warunki obrotu – na co zwrócić uwagę?

Zagmatwane warunki obrotu może być pułapką dla niedoświadczonych użytkowników. Musimy zwracać szczególną uwagę na regulamin promocji. Kilka słów może diametralnie zmieniać sytuacje i czynić warunek obrotu bardzo trudnym do spełnienia.  Wyższy warunek obrotu wiążę się z wiekszym ryzykiem utraty kapitału. Jeśli chcesz dobrze wykorzystać przyznawane i najwyższe bonusy od depozytu, musisz uwzględnić następujące aspekty:

 • Podstawa warunku obrotu – czyli ile razy musimy obrócić otrzymaną kwotą. Trzykrotny warunek obrotu oznacza, że bonus od depozytu 1000 PLN musimy postawić przynajmniej trzykrotnie. A zatem obstawić zakłady za 3000 PLN aby przyznane środki podlegały wypłacie.
 • Czego dotyczy obrót? – bardzo istotny czynnik, który kilkoma słowami może wiele namieszać. Powyżej prezentujemy przykład trzykrotnego obrotu bonusem. Może się jednak zdarzyć, że warunek dotyczy bonusu powitalnego i kwoty depozytu. A zatem: Wpłaciliśmy 1000 PLN i otrzymaliśmy bonus od depozytu w wysokości 1000 PLN. Obrót dotyczy zatem w sumie kwoty 2000 PLN. Trzykrotny warunek obrotu oznacza, że musimy postawić zakłady za przynajmniej 6000 PLN by uwolnić środki do wypłaty. To bardzo duża suma, która może sprawić trudności. Szczególnie gdy osoby zaczynają dopiero swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.
 • Jak obracać bonus od depozytu? – wszystkie zapisy, które informują nas o tym, jakie zakłady będę wchodziły do obrotu. Najczęściej spotkamy się z wymogiem minimalnego kursu np. na poziomie 2,00. Bardzo często wymagane jest obstawianie kuponów wielokrotnych (tzw. akumulatorów) z określoną liczbą zdarzeń.
 • Czas na realizację – ile czasu mamy na to by wykonać zadanie? Często spotkamy się z zapisem, że pełnego obrotu musimy dokonać w ciągu 30 dni.
 • Inne zapisy – np. kiedy otrzymamy bonus od depozytu? Coraz powszechniejszą praktyką jest wymóg obrotu przed przyznaniem premii. A zatem, musimy najpierw obrócić kwotą depozytu, aby otrzymać bonusowe środki. Jeśli i te są obłożone warunkiem obrotu, możemy stanowczo stwierdzić, że jest to zupełnie nieopłacalna propozycja bonusu powitalnego.
 • Wygoda obracania bonusem – sprawdź, czy wybrany przez Ciebie bukmacher pozwala monitorować ile jeszcze środków musisz przeznaczyć na obstawianie zakładów bukmacherskich by uwolnić bonus od depozytu. Udogodnienie tego typu powinno być dostępne u każdego renomowanego bukmachera.

Przed wybraniem konkretnego bukmachera, zawsze warto przejrzeć opinie innych użytkowników na jego temat. W ten sposób dowiemy się, czy serwis skrywa haczyki napisane niewielkim druczkiem, czy też jest godny naszego zaufania. Na naszej stronie znajdziesz recenzje wszystkich bonusów rozłożonych na czynniki pierwsze. Dzięki temu łatwiej wybierzesz korzystną ofertę. Odbierz freebet oraz najlepszy bonus powitalny na rynku i ciesz się bardziej satysfakcjonującymi zakładami.

W jaki sposób możemy najłatwiej uporać się z warunkiem obrotu? Przede wszystkim warto przestudiować popularne typy bukmacherskie innych graczy. Szczególnie, gdy musimy obstawiać kupony ako. W grę wchodzą duże pieniądze, więc warto posiłkować się sprawdzonym typem dnia innego gracza. Bardzo istotne są także systemy bukmacherskie, dzięki którym będziemy mieli większe szanse na efektywne wykorzystanie proponowanych zakładów bukmacherskich innych typerów.

jak odebrać bonus

Liczy się nie tylko bonus powitalny!

Przeglądając ofertę danego serwisu, nie dajmy się zwieść pozorom. Atrakcyjny bonus od depozytu do tylko jeden z elementów, na który powinniśmy zwrócić uwagę. W praktyce równie ważne kwestie to:

 • Wysokość kursów bukmacherskich w wybranym serwisie
 • Promocje bukmacherskie dla stałych klientów
 • Ewentualny program lojalnościowy oraz program VIP
 • Dostępne metody płatności oraz ogólna funkcjonalność serwisu
 • Liga typerów z dużą pulą nagród

A zatem, przygotowując ranking bukmacherów należy wziąć pod uwagę wiele czynników oraz szczegółowe informacje na temat oferty. W naszym serwisie znajdziesz aktualne bonusy bukmacherskie 2021 oraz zapoznasz się z obszernymi recenzjami legalnych bukmacherów. Mamy nadzieję, że ten sposób uda Ci się wybrać najlepszą ofertę i najwyższy bonus od depozytu, który sprosta Twoim indywidualnym oczekiwaniom względem bukmachera. Pamiętaj, że z kodem promocyjnym możesz odebrać lepszy, darmowy bonus na start. Na naszej stronie prezentujemy jedynie aktualne promocje dostępne na zakłady online.

Korzystając z promocji bukmacherskich warto także pamiętać, że nie chodzi tu wyłącznie o najwyższy zysk, ale również o większe emocje w trakcie oglądania ulubionych meczów. Weźmy zatem pod uwagę, że bonusy od depozytu niosą ze sobą liczne korzyści i sprawiają, że granie staje się dużo przyjemniejsze.

Czym jest ranking bonusów powitalnych?

Jest to specjalny ranking dzięki któremu będziemy mogli sprawdzić która oferta promocyjna u bukmacherów jest aktualnie najlepsza.

Czym są bonusy powitalne?

Bonusy powitalne to innymi słowy promocje dostępne podczas rejestracji konta u danego bukmachera. Każdy legalny bukmacher ma inną ofertę na promocje.

Który bonus powitalny jest aktualnie najlepszy?

Polecamy sprawdzać nasz ranking co miesiąc ponieważ zmieniamy w nim zestawienia ze względu na ewentualne zmiany u bukmacherów. Jeśli ranking się zmieni, musisz wiedzieć o tym pierwszy!

Czy macie w zestawieniu wszystkich legalnych bukmacherów?

Naturalnie. Dysponujemy wszystkimi legalnymi firmami na terenie Polski skutkiem czego można zakładać wszystkie konta dostępne w rankingu. Każde konto jest darmowe.

Read More