PZBUK Rejestracja i weryfikacja konta w serwisie

Polskie Zakłady Bukmacherskie to nowy serwis, który zadebiutował na rynku pod koniec 2018 roku i szybko przekonał do siebie klientów ciekawą ofertą promocyjną. Nie może zatem dziwić, że tak wiele osób zainteresowało się tym jak zarejestrować konto PZBUK. Nowy bukmacher stawia na prostotę i funkcjonalność, co jest widoczne także w procesie rejestracji. Możemy szybko i wygodnie otworzyć konto tymczasowe i wykorzystać promocję powitalną na nadchodzące mecze.

Czym jest konto tymczasowe PZBUK?

Zakłady bukmacherskie są dostępne wyłącznie dla pełnoletnich klientów. W związku z tym, dostęp do wszystkich funkcji serwisów jest możliwy tylko wtedy, gdy potwierdzimy swoje dane osobowe. W tym celu musimy zaprezentować skan dokumentu tożsamości po rejestracji konta. W niektórych serwisach proces weryfikacji może zajmować nawet kilka godzin, co nie jest dobrą informacją dla wszystkich graczy, którzy pragną jak najszybciej rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich. Szczególnie gdy kusi nas atrakcyjna promocja powitalna.

W PZBUK nowi użytkownicy mogą otrzymać korzystny bonus powitalny nawet do 500 PLN. Istnieje również możliwość odebrania darmowe zakładu bez depozytu. Wielu graczy chce wykorzystać promocję dostępną w serwisie przy okazji nadchodzących wydarzeń sportowych. Jednak gdy do meczu pozostało niewiele czasu, pełna rejestracja byłaby niemożliwa. I tu z pomocą pojawia się konto tymczasowe, przy którym wystarczy podać podstawowe informacje. W ciągu kilku minut założymy konto i będziemy mogli dobrze spożytkować nasz bonus startowy.

Jakie możliwości daje konto tymczasowe?

Szybka rejestracja w PZBUK to silny atut, którym bukmacher już na wstępie zyskał sympatię wielu graczy. Polskie Zakłady Bukmacherskie to specyficzny serwis. Mamy tu wiele nawiązań do okresu PRL-u, nieco przyblakłe barwy i adekwatne grafiki. W tym wszystkim znajdziemy jednak maksymalną wygodę i funkcjonalność. Obstawianie zakładów bukmacherskich jest szybkie i intuicyjne. Możemy łatwo znaleźć interesujące nas wydarzenia sportowe. Do dyspozycji graczy oddana została także PZBUK aplikacja mobilna. Nie może zatem dziwić, że Polskie Zakłady Bukmacherskie nie zapomniały o wygodnej funkcji szybkiego rejestrowania konta. Dlaczego warto wykorzystać tę opcję i otworzyć konto tymczasowe?

 • możemy obstawiać zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, a także sporty wirtualne.
 • możemy odebrać bonus powitalny i korzystać ze wszystkich promocji w serwisie.
 • konto tymczasowe pozwala gromadzić punkty w programie lojalnościowym.
 • gracz może skorzystać z pomocy działu technicznego.
 • użytkownicy z kontem tymczasowym mogą dokonywać wpłat.

No dobrze, ale przecież zakłady bukmacherskie są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Przecież szybka rejestracja teoretycznie pozwala ominąć osobom niepełnoletnim wymogi regulaminu. Tak jest w istocie, ale tylko do pewnego momentu. Gracz musi przejść pełny proces rejestracji i uzyskać status konta zweryfikowanego aby móc wypłacić wygrane środki. W innymi wypadku nie będzie możliwości odzyskania środków zgromadzonych na koncie. Kolejnym ograniczeniem konta tymczasowego mogą być limity na maksymalną stawkę zakładu. Jeśli jednak nie stawiasz kuponów za kilka tysięcy złotych, tego ograniczenia w żaden sposób nie odczujesz.

PZBUK jak zarejestrować konto?

Otworzenie konta tymczasowego w Polskich Zakładach Bukmacherskich jest bardzo proste i szybkie. Na wstępie wystarczy podać Login, Hasło oraz adres email. Następnie musimy przygotować nasz dokument tożsamości. Krok 2 wymaga podania informacji takich jak: PESEL, Numer i seria dokumentu tożsamości, adres zamieszkania oraz numer telefonu. W trakcie drugiego etapu możesz także wykorzystać PZBUK kod promocyjny by skorzystać z ekskluzywnej oferty powitalnej. W ten sposób można otrzymać punkty w programie lojalnościowym i wymienić je na darmowy zakład. Kod bonusowy do PZBUK znajdziesz oczywiście na naszej stronie.

Ostatnim etapem szybkiej rejestracji konta jest potwierdzenie numeru telefonu. Po przesłaniu formularza rejestracyjnego otrzymamy wiadomość SMS z kodem, który musimy przepisać by aktywować nasze konto. Rejestrując konto tymczasowe oświadczasz, że wpłacane przez Ciebie pieniądze pochodzą z legalnego źródła. Ostatnim krokiem jest jeszcze wypełnienie kilku danych z limitami maksymalnego czasu oraz pieniędzy, jakie możesz poświęcić jednego dnia w serwisie. To jeden z wymogów odpowiedzialnej gry, którą kuszą zapewniać legalni bukmacherzy w Polsce. Oczywiście możesz samodzielnie ustawić brak jakichkolwiek limitów. W tym momencie otrzymujesz wszystkie funkcje udostępniane przez konto tymczasowe PZBUK.

Rejestracja PZBUK – instrukcja krok po kroku

Aby szybko i sprawnie przejść proces rejestracji, stosuj się do poniższych kroków instrukcji. W ten sposób niczego nie przeoczysz i wykorzystasz lepszy bonus powitalny na start.

 • Krok 1: Podaj podstawowe informacje takie jak: nazwa użytkownika, hasło oraz adres email.

 

 • Krok 2: Uzupełnij niezbędne dane teleadresowe oraz informacje na temat Twojego dokumentu tożsamości. Niezbędny jest również PESEL.

 

 • Krok 3: Nie przecz okienka „Kod bonusowy”, w którym możesz wykorzystać posiadany kod w celu otrzymania lepszego bonusu powitalnego.

 

 • Krok 4: Potwierdź numer telefonu przepisując hasło przysłane w wiadomości SMS. Zatwierdź również rejestrację konta klikając w link aktywacyjny przesłany w wiadomości email.

 

 • Krok 5: Ustaw limity odpowiedzialnej gry na swoim koncie.

 

 • Krok 6: Odbierz bonus PZBUK i postaw pierwszy zakład za darmo!

Pełny proces rejestracji zajmuje w sumie kilka minut. Wystarczy jedynie przygotować dokument tożsamości, aby móc szybko przepisać niezbędne informacje. Jeżeli zatem nadchodzi interesujące Cię wydarzenie sportowe i chcesz jak najszybciej wykorzystać bonus powitalny, Polskie Zakłady Bukmacherskie pozwolą Ci błyskawicznie załatwić wszelkie formalności i rozpocząć obstawianie.

Bardzo rzadko zdarza się sytuacja, w której skrócona rejestracja nie wystarcza do tego by móc dokonać pierwszego depozytu na koncie. Nie wiemy dokładnie z jakich kryteriów korzysta serwis, ale w niektórych przypadkach gdy istnieje podejrzenie, że konto tymczasowe założyła osoba niepełnoletnia, PZBUK nie pozwoli na dokonanie wpłaty i poprosi o nadesłanie skanu dokumentu tożsamości. Podobne sytuacje należą jednak do rzadkości i mogą się pojawiać gdy korzystamy z dostępu do Internetu w ramach publicznego WI-FI, z którego łączy się wiele osób.

Rejestracja na urządzeniu mobilnym

Coraz większa liczba użytkowników obstawia zakłady bukmacherskie na swoim urządzeniu mobilnym. Nie zawsze mamy dostatecznie dużo czasu by stworzyć kupony w zaciszu swojego domu. Być może jesteś właśnie na piwie z kumplami i będziecie wspólnie oglądać mecz? Koledzy chwalą się swoimi kuponami, a Ty akurat zapomniałeś postawić zakład. To meczu zostało niewiele czasu. Na szczęście to żaden problem o ile masz przy sobie dokument tożsamości. Wejdź na mobilną stronę PZBUK z poziomu swojego urządzenia mobilnego i ściągnij aplikację dostosowaną do Twojego smartfona.

Aplikacja mobilna PZBUK daje Ci dokładnie te same możliwości co pełnoprawny serwis. Możesz zatem szybko zarejestrować konto, odebrać bonus powitalny i obstawić pierwsze zakłady. Wystarczy dostęp do Internetu aby wszędzie móc cieszyć się sportowymi emocjami na najwyższym poziomie.

Weryfikacja konta PZBUK

Konto tymczasowe niesie ze sobą pewne ograniczenia. Najistotniejszym jest oczywiście brak możliwości wypłacenia środków z konta. W tym celu musisz dokonać pełnej rejestracji i zweryfikować dane, które podałeś tworząc konto tymczasowe. Jak dokładnie przebiega weryfikacja konta?

 • Użytkownik musi załączyć plik w formacie JPEG, który ukazuje skan dokumentu tożsamości. Najlepiej jest skorzystać z dowodu osobistego. Pamiętajmy, że karta płatnicza, prawo jazdy czy legitymacja studencka nie jest uznawana za dokument tożsamości. Skan musi być wyraźny i przedstawiać wszystkie dane, które podałeś w trakcie rejestracji konta.

 

 • Pracownik serwisu PZBUK odbiera zgłoszenie i sprawdza nadesłane przez Ciebie dokumenty. Jeśli wszystko jest w porządku, otrzymasz potwierdzenie pełnej rejestracji konta i będziesz mógł bez żadnych ograniczeń korzystać z usług serwisu.

 

 • Czas weryfikacji konta zależy od tego, ile aktualnie zgłoszeń obsługuje serwis. W dzień powszedni pracownicy serwisu są dostępni w godzinach 10:00 – 17:00. Jeśli w tym okresie nadeślemy skan dokumentu, konto powinno zostać zweryfikowane maksymalnie w przeciągu godziny. Jeśli finalizujemy proces weryfikacji po godzinie 17 lub w weekend, procedura może zostać zatwierdzona dopiero w następny dzień roboczy.

Twoja weryfikacja została odrzucona?

Takie sytuacje należą do rzadkości. Zwykle, większość użytkowników nie ma żadnych problemów by pomyślnie przejść proces weryfikacji konta. Komplikacje zdarzają się bardzo, bardzo rzadko. Co może być przyczyną gdy Twoja weryfikacja konta zostanie odrzucona?

 • Niewyraźny skan dokumentu tożsamości – nie każdy użytkownik ma w domu skaner i zamiast tego po prostu robi zdjęcie obu stron swojego dokumentu. W takiej sytuacji może się zdarzyć, że odblask światła lub nasz palec zasłoni fragment, który musi być widoczny. Niewyraźny skan to główna przyczyna nieudanych weryfikacji. Zwróć zatem uwagę na ten czynnik i w razie konieczności zadbaj o bardziej wyraźne zdjęcie lub skan.

 

 • Twój dowód jest nieważny – dokument tożsamości jest przyznawany na kolejne 10 lat. Łatwo zatem zapomnieć o tym, że termin ważności naszego dokumentu się skończył. Takie sytuacje od czasu do czasu się zdarzają. W takiej sytuacji musisz czym prędzej udać się do urzędu w celu wyrobienia nowego dokumentu tożsamości.

 

 • Nieprawidłowy dokument – sytuacja, która zdarza się szczególnie w przypadku osób młodych, które dopiero ukończyły pełnoletniość, ale jeszcze nie wyrobiły dowodu. Legitymacja szkolna lub studencka nie jest dokumentem i nawet jeśli potwierdza Twoją pełnoletność, nie może zostać wykorzystana do weryfikacji konta. Dokumentem tożsamości nie jest również prawo jazdy.

 

 • Ograniczenie IP – wielu bukmacherów stosuje ograniczenie liczby kont na jedno gospodarstwo domowe. Obecnie, kilka osób korzystających z tego samego IP może mieć różne konta, ale bonus powitalny zwykle przysługuje tylko pierwszej osobie. Być może rejestrowałeś swoje konto łącząc się z Internetem przez publiczną sieć WI-FI. W takiej sytuacji mogą wystąpić problemy z rejestracją i weryfikacją konta. Należy skontaktować się z działem supportu. Pracownik serwisu chętnie udzieli nam pomocy i podpowie jak prawidłowo zarejestrować konto.
Rejestracja PZBUK – podsumowanie

Polskie Zakłady Bukmacherskie to kolejny serwis, który zadbał o skrócony proces rejestracji konta. Dzięki temu, w ciągu kilku minut możemy założyć konto tymczasowe potrzebne do wpłacania środków oraz obstawiania zakładów. Możemy również odebrać atrakcyjny bonus powitalny. To świetna wiadomość dla użytkowników, którym zależy na czasie. Tymczasowe konto praktycznie nie ogranicza naszej gry i daje dostęp do wszystkich funkcji serwisu. Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości zlecania wypłat z naszego konta. W tym celu musimy przejść proces weryfikacji polegający na nadesłaniu skanu dokumentu tożsamości.

Bukmacher PZBUK bardzo szybko zyskał popularność na polskim rynku i wciąż nie brakuje graczy zainteresowanych rejestracją w tym serwisie. Dlatego możemy z przyjemnością odpowiedzieć na pytanie PZBUK jak zarejestrować konto. Jest to proces bardzo szybki i prosty. To kolejny aspekt, w którym nowy bukmacher przekonuje nas do siebie funkcjonalnością i wygodą korzystania. Pełny proces rejestracji i weryfikacji umożliwia również aplikacja mobilna.