Zapytajbukmachera.pl » Kody Promocyjne » PZBuk kod promocyjny
PZBuk kod promocyjny

PZBuk kod promocyjny

Bonus do 510 PLN


ZBBONUS
Kod bonusowy
Kod aktualny do: Lip 01, 2020

Ocena bukmachera:

[Głosów: 6   Average: 5/5]
 
Sprawdźmy aktualny kod promocyjny PZBUK oraz przyjrzyjmy się bliżej bonusom oferowanym nam przez tego bukmachera. Zobacz, co bukmacher zaproponował na najbliższy miesiąc. Zobacz, jak zmieniła się jego oferta na kod bonusowy w danym miesiącu. Jesteśmy pewni tego, że znajdziesz coś dla siebie.

Kod Promocyjny PZBUK

Nazwa kodu:Opis kodu udostępnionego przez PZBUK
Kombodoladowanie15% kwoty do 1000zł na start dla Ciebie!
BezRyzykaZrealizuj swój zakład bez ryzyka do 20zł!
Darmo50Darmowy zakład na 50zł dla każdego użytkownika!
Licencja bukmachera:Zezwolenie Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485
 
 

PZBUK – kod promocyjny, bonusy i aktualne promocje bukmachera

PZBUK to bardzo młody bukmacher, który zadebiutował na polskim rynku pod koniec 2018 roku. W naszym dziale ranking bukmacherów 2019 pojawił się dopiero niedawno. Nowa marka na rynku zawsze staje przed trudnym zadaniem przyciągnięcia do siebie szerokiego grona klientów. Najłatwiej można to uczynić za sprawą atrakcyjnych promocji oraz bonusów powitalnych. Czy Polskie Zakłady Bukmacherskie sprostały wyzwaniu i przygotowały dla swoich klientów coś specjalnego? Sprawdźmy aktualny kod promocyjny PZBUK oraz przyjrzyjmy się bliżej bonusom oferowanym nam przez tego bukmachera.

Oferta promocyjna w serwisie PZBUK

Gdy PZBUK zadebiutował na polskim rynku, wydawało się, że proponowana oferta promocyjna jest nieco za skromna. By przyciągnąć zainteresowanie klientów. Obawy okazały się jednak bezzasadne, ponieważ Polskie, legalne Zakłady Bukmacherskie dosyć szybko zdobyły sporą popularność. Bardzo szerokie grono nowych graczy zarejestrowało się w serwisie. Każdy z nich może trzymać bonus lub darmowy zakład bez ryzyka. Niewątpliwym atutem jest powitalny bonus PZBUK pozbawiony warunku obrotu. Daje to znacznie większą swobodę w zarządzaniu otrzymanym kapitałem. Dodajmy do tego, że bukmacher wciąż się rozwija. Niewykluczone, że już niedługo zaskoczy nas kolejną promocją/bonusem. Tymczasem, podsumujmy wszystkie promocje, które możemy otrzymać w serwisie bukmacherskim PZBUK:

pzbuk kod promocyjny

 • Darmowy zakład min 50 PLN – to standardowa oferta powitalna. Dla wszystkich nowych użytkowników, którzy zarejestrują się w serwisie PZBUK. Głównym atutem jest fakt, że dostępny bonus nie posiada warunku obrotu. Zadbaj o odpowiedni obrót. Co więcej, posiadając kod promocyjny PZBUK, możemy liczyć na dodatkowe profity po zakończeniu procesu rejestracji. Szczególnie korzystny jest kod, który daje nam punkty w sklepie gracza. W ten sposób możemy od razu odebrać kolejny prezent. Posłuży nam zupełnie tak samo, jak bonus bez depozytu. Wbrew pozorom, oferta powitalna jest naprawdę dobra i atrakcyjnością nie odstaje od innych bukmacherów.
 • Sklep gracza – czyli program lojalnościowy funkcjonujący w serwisie Polskich Zakładów Bukmacherskich. Serwis nagradza nie tylko obstawianie zakładów wzajemnych. Ale również wszelkie aktywności takie jak codzienne logowanie czy regularne wpłaty. Dzięki temu możemy stosunkowo szybko uzbierać punkty potrzebne do odebrania nagrody. Otrzymany kod bonusowy PZBUK realizujemy w tej samej sekcji. Bonus na start powinien zostać przyznany natychmiast. Czasem należy ponownie zalogować się na swoje konto, aby był on widoczny.
 • Cash-Out – nie jest to stricte promocja, ale innowacyjna funkcja, którą powinien oferować każdy nowoczesny bukmacher. Dzięki niej jesteśmy w stanie przed czasem zamknąć nasz kupon i otrzymać pewne środki. Gdy obstawiliśmy kupon wielokrotny i martwimy się, że ostatnie wydarzenie może okazać się pechowe. Możemy sięgnąć po mniejszy, ale pewny zysk. Z kolei, gdy wydarzenie nie idzie po naszej myśli. Możemy zamknąć zakład i otrzymać przynajmniej częściowy zwrot stawki.
 • Kombodoładowanie 15– standardowa promocja, która nagradza typerów lubujących się w kuponach wielokrotnych. Nasze zakłady przedmeczowe min 2 00 kombi mogą zostać odpowiednio nagrodzone. Od 1% premii przy dwóch zdarzeniach do 15% za kupony z przynajmniej jedenastoma zdarzeniami. Dzięki temu dodatkowy bonus PZBUK sprawia, że obstawianie popularnych „taśm” jest bardziej opłacalne w tym serwisie. Zwłaszcza że już kupom combi z dwoma zdarzeniami jest nagradzany.
 • Graj bez ryzyka – to jedna z okresowych promocji. Pojawiają się przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych. Wypełniają postawione przez bukmachera zadanie. Możesz otrzymać specjalny kod bonusowy PZBUK na zakład bez ryzyka o określonej wartości. Możesz również obstawić określony kupon i liczyć na zwrot stawki w przypadku nietrafionych typów.

Warto regularnie obserwować ofertę promocyjną PZBUK. Ponieważ mamy wrażenie, że bukmacher powoli się rozkręca. Proponuje coraz to korzystniejsze promocje i bonusy bukmacherskie. Wielu klientów czeka przede wszystkim na standardową premię powitalną do pierwszego depozytu. Tymczasem możemy z powodzeniem wykorzystać powyższe promocje. Pozwolą pozyskać dodatkowe środki na obstawianie zakładów bukmacherskich w PZBUK

Kod promocyjny PZBUK na darmowy zakład

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że PZBUK specjalnie nie zaszalał w kwestii bonusów powitalnych. W zasadzie jedyną promocją jest darmowy zakład, jaki możemy otrzymać za pierwszy depozyt w serwisie. Jak skorzystać z promocji? W tym celu należy zarejestrować się w serwisie. Kod bonusowy PZBUK nie jest konieczny, aby każdy nowy klient mógł otrzymać specjalny prezent na start. Po zarejestrowaniu nowego bukmachera i konta czas na dokonanie pierwszego depozytu w serwisie. Wpłać minimum 50 PLN i całą kwotę przeznacz na obstawienie dowolnego kuponu z kursem całkowitym min. 1.8.

Jeżeli prawidłowo wykonasz to zadanie, a stworzony przez Ciebie kupo spełnia warunki promocji. W sekcji „Darmowe Zakłady” otrzymasz swój bonus PZBUK. Jako nowy klient otrzymasz bonus freebet 50 o wartości 50 PLN. Możesz go przeznaczyć na zakład wielokrotny z kursem całkowitym min. 2.0. Patrząc obiektywnie, powitalny bonus PZBUK nie zawiera w sobie żadnych fajerwerków. Raczej nie nawiąże walki z ofertami bukmacherów o dłuższym stażu. Plusem jest jednak brak warunku obrotu! Wygrane za pośrednictwem darmowego zakładu środki mogą zostać od razu wypłacone.

Musimy również wziąć pod uwagę fakt, że PZBuk dopiero niedawno pojawił się na naszym rynku. Niewykluczone, że obecny bonus powitalny PZBUK zostanie w przyszłości poprawiony. Przede wszystkim liczymy na kod bonusowy PZBUK, który pozwoli nam otrzymać standardową premię do pierwszego depozytu. Wielu klientów z całą pewnością zadowoliłby również jakiś drobny bonus bez depozytu. Warto zatem obserwować dalszy rozwój na stronie bukmachera. Tymczasem, kod promocyjny PZBUK na darmowy zakład 50 PLN może zostać przez nas wykorzystany dobrze.

pzbuk kod bonusowy

Jak otrzymać darmowy zakład 50 PLN na start w PZBUK?

logo

3,5 ocena

 
 
 
 
 

Z całą pewnością warto wykorzystać powitalny bonus PZBUK. Jak pokazuje nasz ranking bonusów powitalnych, jest on bardzo wysoko. Obstawić darmowy zakład, który pozwoli nam zdobyć dodatkowe pieniądze. Im większy kapitał, tym większe możliwości swobodnego obstawiania kuponów. W jaki sposób możemy skorzystać z promocji? Zacznijmy od zarejestrowania się w serwisie. W formularzu rejestracyjnym znajdziemy miejsce na PZBUK kod bonusowy 2019. Jeśli dysponujemy takim kodem promocyjnym, możemy otrzymać dodatkowe prezent na start. Np. bonusowe punkty w programie lojalnościowym lub kilka mniejszych zakładów za darmo.

Po zakończeniu procesu rejestracji zweryfikuj numer telefonu. PZBUK rejestracja konta szybko wyślę wymagany kod. Jak szybko działa rejestracja PZBUK będziesz miał okazję przekonać się od razu. Warto również od razu zweryfikować swoje konto. W tym celu należy przesłać skan dokumentu tożsamości. Możemy to uczynić dopiero przy pierwszej wypłacie. Warto poświecić chwilę już na początku przygody z online PZBUK. Dokonaj pierwszego depozytu na swoje konto gracza. Minimalna pierwsza wpłata i pierwsza wypłata. Uprawnia nas do skorzystania z promocji powitalnej to 50 PLN. Następnie, za kwotę 50 PLN postaw zakład wielokrotny po kursie całkowitym minimum 1,80. Po ponownym zalogowaniu się na swoje konto przejdź do zakładki „Darmowe Zakłady”. Znajdziesz tam prezent w postaci freebetu o wartości 50 PLN.

Zakład możesz wykorzystać w ciągu 60 dni na dowolny zakład wielokrotny o kursie minimalnym 2,00. Co szczególnie istotne, bonus PZBUK na start nie ma żadnych warunków obrotu. Jeżeli za sprawą freebetu sięgniesz po duże wygrane, możesz z nimi zrobić, co zechcesz. Możesz je przeznaczyć na dowolne zakłady PZBUK lub wypłacić ze swojego bukmacherskiego konta. Brak warunku obrotu to z całą pewnością jeden z istotnych plusów oferowanych przez powitalny bonus PZBUK. Tym samym, choć bukmacher nie oferuje depozytowej premii, oferta powitalna wcale nie należy do najgorszych.

Odbierz Kod Promocyjny
ZBBONUS
kod
Kod aktualny do 30.08.2019
Odbierz Bonus

Oferta specjalna Cash-out u bukmachera PZBUK

Coraz większa liczba bukmacherów decyduje się na wprowadzenie funkcji Cash-Out. Jest to możliwość wcześniejszego wypłacenia ewentualnej wygranej za obstawiony już kupon. Być może zdarzyła Ci się historia, w której bardzo zyskowny kupon combi przepadł na ostatnim wydarzeniu. Nie zakończyło się po Twojej myśli. Jest to szczególnie istotne, gdy możemy wygrać naprawdę dużo. Na kuponie widnieje już kilka spotkań rozliczonych na zielono. Opcja Cash-Out pozwoli Ci uniknąć syndromu ostatniego wydarzenia na kuponie wielokrotnym.

To rozwiązanie może się momentami okazać korzystniejsze niż jakikolwiek inny bonus PZBUK PL. W momencie, gdy Twój kupon wciąż jest w grze i czeka na wyniki ostatnich spotkań. Możesz wycofać ewentualną wygraną przed czasem. Oczywiście będzie ona nieco niższa niż wygrana. Na jaką mógłbyś liczyć przy klasycznym rozliczeniu wygranego kuponu combi. Być może śledzisz jednak spotkanie i masz wrażenie, że Twój faworyt nie prezentuje najlepszej formy. W takiej sytuacji warto sięgnąć po pewny zysk, który PZBUK oferuje Ci oferta Cash-out. Warto zatem pochwalić, że nowy bukmacher PZBUK pomyślał o udostępnieniu podobnej oferty swoim klientom/graczom.

Funkcja Cash-Out dotyczy także zakładów na żywo pojedynczych, które są później dostępne w funkcji Live. Z opcji przedwczesnej wypłaty nie skorzystasz natomiast przy obstawianiu zakładów systemowych. Możliwa wygrana w opcji Cash-Out jest naliczana za sprawą specjalnego algorytmu. Im większe szanse na końcowe powodzenie Twojego kuponu, tym więcej pieniędzy możesz wyciągnąć. Zakład możesz zamknąć przed czasem także. Wtedy gdy aktualny wynik trwającego zdarzenia nie idzie po Twojej myśli. Wtedy zwrot będzie zwykle niższy niż stawka zakładu. Jest to dobry sposób, by minimalizować ewentualne straty na źle wytypowanym wyniku.

kombodoładowanie

Kombodoładowanie w serwisie bukmacherskim PZBUK

Kolejną promocją oferowaną nam przez bukmachera PZBUK jest Kombodoładowanie. To specjalna oferta dla wszystkich fanów tworzenia kuponów wielokrotnych. Polskie Zakłady bukmacherskie pozwolą Ci wygrać więcej niż zwykle. Każdy udany zakład akumulowany zostanie bowiem nagrodzony korzystną premią finansową. Tak prezentuje się tabela dodatkowych wygranych.

Kupon wielokrotny z dwoma zdarzeniami – +1% do wygranej

Kupon wielokrotny z trzema zdarzeniami – +2% do wygranej

Kupon wielokrotny z czterema zdarzeniami – +3% do wygranej

Kupon wielokrotny z pięcioma zdarzeniami – +4% do wygranej

Kupon wielokrotny z sześcioma zdarzeniami – +5% do wygranej

Kupon wielokrotny z siedmioma do dziesięciu zdarzeń – +10% do wygranej

Kupon wielokrotny z jedenastoma lub większą liczbą zdarzeń – +15% do wygranej

Co szczególnie istotne, ten bonus PZBUK również nie jest w żaden sposób obciążony warunkiem obrotu. Finansowa premia doliczona do naszego konta może zostać od razu wypłacona z konta. Promocja Kombodoładowanie być może pozwoli nam wygrać znacznie więcej niż kod promocyjny PZBUK na darmowy bonus. Patrząc obiektywnie, premia przy akumulatorach z dużą liczbą zdarzeń jest nieco skromna. Ogromnym atutem jest natomiast fakt, że premię otrzymamy już przy kuponie wielokrotnym z dwoma zdarzeniami. Jeśli lubisz obstawiać tzw. taśmy kod promocyjny PZBUK na Kombodoładowanie to z całą pewnością atrakcyjna propozycja.

Promocja Turbodoładowanie dotyczy jednak konkretnych wydarzeń sportowych. Aby kupon został nagrodzony dodatkową premią pieniężną. Wszystkie zdarzenia muszą być zaczerpnięte z oferty zakładów przedmeczowych na ligi. Premier League, Bundesligę, La Ligę, Serie A, Ligue 1, Ekstraklasę, Ligę Mistrzów, Ligę Europy. Oraz mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej. Nie powinno zatem zabraknąć zakładów potrzebnych do stworzenia kuponu z dodatkowym turbodoładowaniem. Bonusowe 1-15% premii piechotą nie chodzi!

Promocyjny PZBUK kod bonusowy dla nowych klientów

Na ten moment, legalni bukmacherzy jak PZBUK Zakłady Bukmacherskie nie oferują klasycznego bonusu depozytowego. Jedyną ogólnodostępną promocją startową jest darmowy zakład o wartości 50 PLN. Być może natrafiłeś jednak na specjalny kod bonusowy PZBUK lub otrzymałeś go w prezencie. Dzięki niemu możesz liczyć na dodatkowy prezent za zarejestrowanie swojego konta. Wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym wypełnisz okienko kod promocyjny PZBUK. W ten sposób możesz otrzymać dodatkowe darmowe zakłady do wykorzystania. Także określoną pulę punktów do wykorzystania w sklepie gracza.

Swojego czasu popularny był również aktualny kod bonusowy PZBUK adresowany do wszystkich użytkowników. Wciąż możemy liczyć na dodatkowe promocje dostępne z poziomu aplikacji mobile. Popisowym daniem w ofercie PZBUK są przede wszystkim darmowe zakłady na żywo. Które możemy wykorzystać do efektywnego pomnożenia naszego kapitału. Dlatego powitalny bonus PZBUK nie jest tu najistotniejszy. Patrząc na całokształt oferty promocyjnej, możemy śmiało powiedzieć, że okazji do większych wygranych nie zabraknie.

Okresowe promocje i kody bonusowe w PZBUK

Od pewnego czasu, legalny bukmacher PZBUK (powiązany z cherry online). Regularnie oferuje również dodatkowe promocje i bonusy stałym klientom serwisu. Aktualnie możemy np. liczyć na atrakcyjny zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN. Wystarczy zapisać się do promocji. Wpłacić na swoje konto przynajmniej 100 PLN oraz za taką samą kwotę. Obstawić zakład spełniający warunki promocji i warunki bonusu. Jeśli Twoje typy okażą się błędne, nie musisz obawiać się straty środków. Pieniądze szybko powrócą na Twoje konto i nie będą obciążone warunkiem obrotu. Kod promocyjny PZBUK na zakład bez ryzyka to świetna okazja. By poprawić aktualny budżet i zdobyć dodatkowe środki na obstawianie zakładów.

Oczywiście co jakiś czas okresowe promocje ulegają zmianom. Bukmacher w Polsce bardzo często proponuje coś specjalnego z okazji ważnych wydarzeń sportowych. Obstawiając określone wydarzenia, możesz liczyć na dodatkowe profity. Klienci, którzy od samego początku są zarejestrowani w Polskich Zakładach Bukmacherskich, twierdzą. Że oferta promocyjna jest stale ulepszana. PZBUK wśród legalnych bukmacherów powoli się rozkręca i oferuje coraz to ciekawsze promocje dla aktywnych klientów. Pamiętaj, graj odpowiedzialnie. Bukmacher udostępnia czasem także kody na takie spotkania jak liga mistrzów organizowane w ramach piłki nożnej.

Polecani bukmacherzy
BukmacherOferta powitalnaOcenaZakład online
Bonus bez depozytu oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
9/10Odbierz

 

Dodatkowy bonus PZBUK w sklepie gracza

Na nieco więcej uwagi zasługuje sklep gracza PZBUK, czyli program lojalnościowy dostępny w Polskich Zakładach Bukmacherskich. To ukłon w stronę użytkowników, którzy są najaktywniejsi. I najczęściej wybierają PZBUK zakłady, by obstawić ciekawe wydarzenia sportowe. Wszelkie aktywności w serwisie są nagradzane punktami. Możesz je otrzymać m.in. za:

 • Zarejestrowanie konta – dodatkowe 600 punktów w sklepie po zweryfikowaniu konta
 • Codzienne logowanie – każdego dnia zaloguj się w PZBUK, aby otrzymać 25 punktów
 • Przesłane dokumenty – zweryfikowanie Twojego konta wymaga przesłania skanu dokumentu tożsamości. Także niektóre metody płatności mogą wymagać podobnego działania. W PZBUK za każdy przesłany dokument otrzymujesz dodatkowe 1000 punktów w sklepie gracza
 • Wpłata na konto – za każdy depozyt zrealizowany u bukmachera PZBUK otrzymujesz dodatkowe punkty. Wpłata musi wynieść przynajmniej 50 PLN. Wtedy otrzymasz dodatkowe 50 punktów.
 • Zrealizowana wypłata – za pierwszą wypłatę ze swojego konta bukmacherskiego w PZBUK otrzymujesz dodatkowe 100 punktów
 • Obstawianie zakładów – przede wszystkim, punkty zbierasz poprzez obstawianie zakładów przedmeczowych oraz na żywo. Za każde wydane 5 PLN otrzymasz dodatkowe 10 punktów za jedno zdarzenie na kuponie. A zatem kupon combi z trzema zdarzeniami ze stawką całkowitą 5 PLN to dodatkowe 30 punktów.
 • Kod bonusowy PZBUK opinie – zarówno stali, jak i nowi klienci PZBUK mogą otrzymać specjalny kod. Który pozwoli im odebrać dodatkowe punkty w sklepie gracza. Niektóre aktualnie dostępne w sieci kody pozwalają otrzymać nawet 20,000 punktów. To bardzo duża pula, którą możesz już przeznaczyć na atrakcyjny prezent w sklepie.
 • Udział w promocjach – wyżej wspomnieliśmy już o promocjach rekreacyjnych organizowanych przez bukmachera PZBUK. Biorąc udział w podobnych wydarzeniach masz szanse pokusić się o zdobycie dodatkowych punktów lojalnościowych.

Zgromadzone na swoim koncie PZBUK punkty możesz przeznaczyć na dodatkowy bonus PZBUK. Darmowe zakłady sportowe, zakłady bez ryzyka, premie pieniężne oraz wiele więcej! Punkty możesz wymienić na indywidualny kod promocyjny PZBUK, który pozwoli Ci odebrać swoją nagrodę. Rozbudowany program lojalnościowy to zdecydowanie jeden z najjaśniejszych punktów w ofercie promocyjnej bukmachera PZBUK. Atrakcyjne nagrody oraz liczne okazje do zdobywania dodatkowych punktów oznaczają. Że niejednokrotnie podreperujemy swój bukmacherski budżet za sprawą ciekawego bonusu.

Uzbierane punkty wymieniasz na kod promocyjny PZBUK w sklepie gracza. W tej samej sekcji znajdziesz okienko, w którym należy wkleić otrzymany kod. W ten sposób do Twojego konta przypisana zostanie adekwatna promocja. Jeśli nie widzisz bonusu na swoim koncie, wyloguj się i zaloguj ponownie. Przyznany bonus PZBUK powinien być już aktywny.

pzbuk oferta

Czy bukmacher posiada bonus bez depozytu?

Przeglądając pełną ofertę promocyjną Polskich Zakładów Bukmacherskich, nie znajdziemy tu zakładki o bonusie bez depozytu. W praktyce istnieje jednak możliwość otrzymania takiego prezentu. Zagwarantuje nam to kod bonusowy PZBUK, który możemy znaleźć w sieci. Wpisując go w formularzu rejestracji, możemy otrzymać dodatkowe punkty PZBUK w sklepiku gracza. Przyznana liczba jest wystarczająca, by wymienić je na darmowy zakład o wartości 5 PLN. To niewiele, ale zawsze! W ten o to sposób jesteśmy w stanie zdobyć bonus bez depozytu u bukmachera PZBUK.

Bonusy dostępne w aplikacji mobilnej

Użytkownicy serwisu zakłady bukmacherskie PZBUK (także cherry online polska ). Mogą oczywiście korzystać także z aplikacji mobilnej. Którą możemy ściągnąć bezpośrednio z mobilnej strony bukmachera. Posiadacze smart fonów i tabletów także mogą wykorzystać swój bonusowy kod PZBUK w trakcie rejestracji. Co więcej, od czasu do czasu bukmacher proponuje dodatkowe promocje okresowe, które premiują właśnie klientów mobilnych. Z poziomu aplikacji możesz otrzymać dodatkowy PZBUK bonus. A zatem warto od czasu do czasu postawić zakład lub kilka kuponów także za pośrednictwem aplikacji. Oczywiście daje ona możliwość dokonywania depozytów. Także zlecenia wypłat oraz korzystania z funkcji sklepu gracza, oraz innych promocji.

Program lojalnościowy PZBUK oraz strefa VIP

Dużo powiedzieliśmy już na temat samego programu lojalnościowego. Który polega na zbieraniu punktów oraz wymienianiu ich na atrakcyjne nagrody w sklepie gracza. To dobry sposób, by od czasu do czasu sięgnąć po bonusowe środki. Które ułatwią nam obstawianie kolejnych zakładów bukmacherskich. Wystarczy pamiętać o regularnych aktywnościach w serwisie, aby uzbierać dostateczną liczbę punktów potrzebnych do uzyskania prezentu. Pamiętajmy, że w sklepie gracza otrzymujemy za punkty kod bonusowy PZBUK, który pozwoli nam zrealizować promocję.

W serwisie na ten moment nie funkcjonuje natomiast strefa VIP dla najbardziej aktywnych klientów. Niewykluczone, że w przyszłości bukmacher zdecyduje się na podobny krok. Aby uhonorować najbardziej lojalnych użytkowników związanych z Polskimi Zakładami Bukmacherskimi. Na ten moment musimy jednak zadowolić się programem lojalnościowym w formie sklepu gracza.

Oferta promocyjna i bonus PZBUK – podsumowanie

Na pierwszy rzut oka, promocje dostępne w Polskich Zakładach Bukmacherskich nie robią specjalnego wrażenia. Ot, solidna oferta. W niej gracz powinien znaleźć coś dla siebie.Coraz bardziej przekonujemy się do tego. Że mamy do czynienia z przemyślaną i bardzo atrakcyjną ofertą na start. Zacznijmy od bonusu powitalnego. Darmowy zakład o wartości 50 PLN to nic nadzwyczajnego. Ale gdy weźmiemy pod uwagę brak warunku obrotu od wygranych środków. Bonus na stronie PZBUK od razu wydaje się dużo lepszy. Obstawiaj piłkę nożną i wygrywaj! 🙂

Na pochwałę zasługuje również bardzo rozbudowany program lojalnościowy pod mma i spotkania koszykówki. Gracze mają wiele okazji do tego, by zdobyć dodatkowe punkty. A także wymienić je na cenne nagrody w sklepie. Dołóżmy do tego kod rejestracyjny od polskie zakłady bukmacherskie PZBUK. Który od razu daje nam możliwość wykupienia jednej z nagród. Darmowego zakładu o wartości 5 PLN. W ten sposób możemy uzyskać bonus bez depozytu i bez warunku obrotu! Dodajmy promocje okresowe oraz funkcje cash-out, a zyskujemy pełny obraz. Prezentuje się całkiem okazale i przemawia na korzyść Polskich Zakładów bukmacherskich.

Jakie dyscypliny jeszcze znajdziemy u bukmachera PZBUK? Na pewno piłka, krykiet, koszykówka, badminton.

Sprawdź także kody od bukmacherów. Do dyspozycji są: lv bet, totolotek kod, fortuna kod promocyjny. Kod promocyjny STS, kod promocyjny totolotek, forbet, totalbet

Kod Promocyjny PZBUK: ZBBONUS

Po kliknięciu dostaniesz dodatkowy bonus na zakłady.

Jak uzyskać najnowszy kod promocyjny PZBUK?

Na tej stronie internetowej przygotowaliśmy dla Was najnowsze i aktualne kody bonusowe u bukmachera PZBUK. Dzięki nim będziecie mogli w bardzo szybki i wygodny sposób zasilić swoje konto o dodatkowe, darmowe środki.

Czy w tabeli są dostępne kody bonusowe dla aktualnych graczy?

Jasne! Znajdziesz tutaj także i kody bonusowe przygotowane dla użytkowników posiadających już swoje konto u bukmachera PZBUK.

Jak wpisać kod promocyjny podczas rejestracji na PZBUK?

Jest to banalnie proste. Wystarczy podczas procesu rejestracji umieścić kod którym jesteśmy zainteresowani w odpowiednim polu bonusowym. Nie da się go przegapić 😉

Jak wykorzystać PZBUK kod promocyjny na koncie istniejącym od dawna?

Tutaj również nie powinno być większych problemów ponieważ w zakładce „Moje konto” a następnie „Bonusy” będziemy mogli znaleźć miejsce do wpisania kodu.

Czy aktualizujecie kody bonusowe co miesiąc?

Taka jest nasza rola! Chcemy aby zawsze nowe bonusy trafiały do Was, dlatego na naszej stronie znajdziecie wszystkie aktualne kody bonusowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.