PZBuk Bonus

PZBuk Bonus

ZBBONUS
Kod bonusowy
Kod aktualny do: Kwi 01, 2020

Ocena Bonusu:

[Głosów: 9   Average: 5/5]

Jak odebrać bonus w PZBuk?

Zakłady bukmacherskie PZBuk to jeden z młodszych operatorów na polskim rynku zakładów wzajemnych online. Licencję uzyskał w połowie 2018 r., a już pod koniec września rozpoczął oficjalną działalność. Nie posiada aplikacji mobilnej, więc nie znajdziesz na nią ani oferty, ani promocji. Z tymi drugimi w ogóle jest ciężko. Promocja na start, cashback oraz zwiększenie wygranej. Tylko tyle. Sprawdziliśmy, na jakie promocje i bonusy możesz liczyć u tego bukmachera.


PZBuk to dokładniej Polskie Zakłady Bukmacherskie. Działają na podstawie koncesję wydaną przez Ministra Finansów o numerze PS4.6831.26.2017. Ta wydana jest na operatora Cherry Online Polska Sp. z o.o. Bukmacher uzyskał ją na 6 lat. Właścicielem jest więc zagraniczny operator, a bukmacher to wyłącznie jego „produkt”. Bukmacher działa wyłącznie w internecie. Oprócz głównej siedziby nie ma żadnego stacjonarnego punktu sprzedaży. Ambicje PZBuk ma chyba spore. Już został Sponsorem Głównym Polskiej Hokej Ligi. Do tego ma tytuł Sponsora Oficjalnego i Oficjalnego Bukmachera Energa Basket Ligi, reprezentacji Polski oraz Suzuki Pucharu Polski i Superpucharu Polski. To oznacza, że stawia na reklamę. Sponsoring to jedyna możliwość, jaką może wykonać.

PZBuk bonus na start

Ci, którzy czekają na klasyczny bonus od depozytu, będą zawiedzeni. Jak pokazuje nasz ranking bonusów powitalnych, nie ma takiego bonusa w ofercie. Jeśli myślisz, że po wpłacie wysokiego bonusu zyskasz niezłe pieniądze – również. Promocje typu 100% depozytu na start znajdziesz u wszystkich polskich bukmacherów, ale nie w PZBuk. Tu owszem po wybraniu strony internetowej www.pzbuk.pl ukaże Ci się możliwość skorzystania z bonusu. Nie licz jednak na taki jak u innych operatorów. 50 zł w ramach darmowego zakładu to wszystko, na co możesz liczyć. Słabo, a nawet bardzo słabo. To zdecydowanie najgorsza oferta powitalna na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Mało tego – dodatkowe pieniądze nie są przyznawane automatycznie. Podczas rejestracji do serwisu musisz wpisać odpowiedni PZBuk kod promocyjny. W przeciwnym razie nie dostaniesz nawet tyle.

Odbierz swój bonus powitalny PZBuk

Bukmacher oferuje PZBuk darmowy zakład 50 zł. Inaczej można go nazwać free bet 50. Ma on jednak nieco inną formę niż u innych operatorów. Po pierwsze: musisz wpisać odpowiedni kod bonusowy PZBuk. Po drugie: spełnić kilka innych warunków.

Chcąc z niego skorzystać ,musisz obstawić zakłady za min. 50 zł. Pod uwagę brane są wyłącznie kupony po kursie min. 2.00. Bonus ten wymaga więc wpłaty depozytu. Jeśli to zrobisz, dostaniesz od bukmachera bonus. Na Twoje konto wpłynie dodatkowe 50 pln. Pieniądze te będziesz mógł przeznaczyć na dalszą grę, ale nie wypłacić na bankowe konto. Skorzystanie z darmowego zakładu 50 zł wymaga spełnienia kolejnego warunku. Wszystkie kupony muszą mieć kurs nie mniejszy niż 2.00. Gdy uda Ci się wygrać na konto wpłynie wygrana pomniejszona o kwotę bonusu. Przegrany kupon zaś będzie z całości pokryty z bonusu.

Na koniec zostawiliśmy największą niespodziankę. Każdą wygraną uzyskaną dzięki bonusowi na start w PZBuk możesz od razu wypłacić na swoje bankowe konto. Nie musisz więc spełniać żadnego warunku obrotu.

Bonus bez depozytu PZBuk

W PZBuk nie znajdziesz typowej promocji, w której możesz dostać bonus bez depozytu PZBuk. Obecnie możesz skorzystać z dwóch promocji, które nie wymagają wpłaty depozytu na wirtualne konto. Za każdym razem jednak musisz mieć własne środki finansowe.

Pierwszą z tych promocji jest Cash-out. Dzięki niej masz możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu, jeszcze przed zakończeniem spotkania. W takiej sytuacji dostaniesz zwrot części postawionej stawki. Jego dokładną wartość bukmacher określa każdorazowo przy ofercie. Pamiętaj, że w Polsce obowiązuje podatek od wygranej. 10% na jego rzecz bukmacher odliczy od każdego cash out, który przekroczy kwotę 2280 zł. Z promocji tej mogą skorzystać tylko niektórzy gracze bukmachera. Dotyczy też tylko niektórych wydarzeń z oferty. Wszystkie szczegółowe warunki ustala bukmacher PZBuk.

Kombodoładowanie to kolejna z promocji u bukmachera PZBuk. Jak nazwa wskazuje, ogranicza się ona wyłącznie do kuponów typu AKO. Dotyczy więc wydarzeń w większości w piłce nożnej. Premier League, La Liga, Bundesliga, Ligue 1, Serie A, Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, Ligi Europy – to niektóre z nich. Do tego nie można zapomnieć o meczach reprezentacji Polski w piłkarskich rozgrywkach towarzyskich i Lidze Nardów. Zakłady AKO mogą też dotyczyć gier w ramach e-sportu. Na czym polega cała zabawa? Na zwiększaniu liczby spotkań na kuponie. Im większa liczba spotkań, które się na nim znajdą, tym większa potencjalna wygrana. Dwa zdarzenia na kuponie spowodują, że Twoja wygrana zostanie powiększona o 1%. Wraz ze wzrostem liczby spotkań wygrana będzie powiększana o kolejny 1%. Przy 7 zakładach możesz otrzymać w ten sposób +10%. Najwięcej jednak da Ci umieszczenie na jednym kuponie co najmniej 11 spotkań. Bukmacher powiększy Twoja wygraną aż o 15%.

Inne promocje PZBuk

Tu Cię zdziwimy, bo… ich nie ma! Opisane wyżej trzy promocje to cała oferta bukmachera. Co prawda jest jeszcze jedna możliwość zdobycia dodatkowej gotówki, ale to raczej program lojalnościowy. Nosi on nazwę Sklep Gracza. Każdy zarejestrowany gracz PZBuk staje się automatycznie członkiem klubu lojalnościowego. Podczas zabawy klienci zbierają PZBuk punkty. Dostaniesz je nie tylko za postawione zakłady. Pierwsze punkty znajdą się na Twoim wirtualnym koncie już za samą rejestrację do usług bukmachera. Dostaniesz za to 600 pkt. Dołączenie dokumentów, a więc przeprowadzenie pełnej weryfikacji użytkownika, to kolejne 1000 pkt. Jeśli codziennie zalogujesz się do serwisu dostaniesz dodatkowe 25 pkt.

Dodatkowe punkty PZBuk wpłyną na Twoje konto również podczas gry. Za dokonanie wpłaty depozytu możesz liczyć na 50 punktów za każde przelane 50 zł. Kolejna taka kwota wpłynie za samo postawienie zakładu. 50. punktami premiowane są wszystkie rodzaje zakładów dostępne u bukmachera. Mogą więc być to zakłady SOLO, kombinowane; zakłady przedmeczowe i na żywo; również wielokrotne. Na każdym etapie gry możesz sprawdzić dokładne wartości punktów możliwe do zgarnięcia. Znajdziesz też informację, za co są przyznawane. To wszystko umieszczone jest w regulaminie promocji.

Punkty lojalnościowe możesz później zamieniać na nagrody. To, jakie mogą one być, dowiesz się w Sklepie Gracza PZBuk. Wybór masz duży: od rzeczowych, przez bonusy bukmacherskie po darmowe zakłady. Im więcej nazbierasz punktów, tym na lepsze nagrody możesz liczyć. Otrzymanie 50 zł wiąże się z posiadaniem aż 50 tys. punktów.

PZBuk rejestracja do serwisu z kodem

Rozpoczęcie gry w Polskich Zakładach Bukmacherskich wymaga zarejestrowania się do serwisu. To standardowa procedura, której wymóg narzuciła obowiązująca ustawa hazardowa. Wymóg ten dotyczy wszystkich nowych graczy. Będziesz musiał wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Ma on trzy kroki. Wypełnienie go zajmie Ci dosłownie chwilę.

W pierwszym kroku musisz podać login, adres e-mail oraz hasło. Zapamiętaj te dane. Login i hasło będą potrzebne przy każdym logowaniu do serwisu. Na adres e-mail zaś dostaniesz link aktywacyjny. Musi więc być on prawdziwy i dostępny do sprawdzenia. W drugim etapie będziesz musiał podać swoje dane osobowe. Zaczniesz od podania imienia i nazwiska, później adres i numer telefonu. Do tego data urodzenia, płeć i numer dokumentu tożsamości. Tu masz do wyboru dwie możliwości: dowód osobisty lub paszport. To na tym etapie rejestracji możesz wpisać PZBuk kod bonusowy. Na razie nie znaleźliśmy go w ofercie bukmachera. Bardzo prawdopodobne, że bukmacher wprowadzi go w przyszłości. Ostatni etapu rejestracji to ustawienie limitów: czasu gry oraz obrotu. Możesz ograniczyć się albo do jednego dnia, albo do miesiąca.

Zatrzymanie się na tym etapie rejestracji oznacza, że przypisane będzie Ci konto tymczasowe. Będziesz mógł wpłacić depozyt i rozpocząć grę. Ta jednak będzie miała ograniczone możliwości. Dostaniesz limit wpłat, które możesz dokonać na konto. Nie wypłacisz też żadnej wygranej. To będzie możliwe dopiero po dokonaniu pełnej weryfikacji konta. Na czym ona polega? Jest równie szybka i prosta. Wystarczy, że załączysz skan dowodu tożsamości oraz potwierdzenie posiadanego konta bankowego. Może to być po prostu zdjęcie dowodu – kolorowe, czytelne, zrobione obustronnie. Zdjęcie możesz dołączyć w formie pliku .JPG, .PDF lub .PNG. Musi też być mniejsze niż 800 KB. Potwierdzenie posiadania konta bankowego zaś to skan (lub zdjęcie), na którym znajdą się podstawowe dane. Musi zawierać imię i nazwisko właściciela konta, numer rachunku, logo banku oraz data wyciągu. Pamiętaj, że nie może być on zrobiony wcześniej niż 3 miesiące przed weryfikacją. Zakryj wszystkie znajdujące się na nim informacje finansowe.

Na podstawie przesłanych danych bukmacher sprawdza potencjalnego gracza. Przede wszystkim jego wiek. Pamiętaj, że gra hazardowa jest legalna tylko dla osób pełnoletnich. Wszystkie dokumenty muszą być załączone w odpowiedniej zakładce. Nie można ich wysłać mailem ani dostarczyć w inny sposób.

Weryfikacja przeprowadzona jest tylko raz. Później wystarczy już tylko wybranie opcji „Zaloguj”. Po wpisaniu loginu i hasła od razu otworzy się Twoje konto.

Metody płatności w PZBuk

Bukmacher opracował bardzo dokładną informację na temat płatności. Zarówno dokonywania wpłat, jak i wypłat z wirtualnego konta. Znajdziesz ją w lewym dolnym roku ekranu. Aby wpłacić depozyt, wybierz w swoim koncie przycisk „Wpłata”. Masz możliwość przelania pieniędzy przy pomocy karty płatniczej – Visa i Mastercard. Do tego dostępne są Przelewy24 i Dotpay. Możesz też szybko zapłacić Blikiem. Minimalna kwota depozytu wynosi 22 zł. Zaletą jest to, że nie zapłacisz prowizji. Na przelew poczekasz zaledwie 1 minutę.

Wypłaty bukmacher realizuje na dwa sposoby. Używa do tego Przelewów24 lub DotPay. To dzięki nim są możliwe szybkie przelewy. Minimalna kwota wypłaty to 5 zł, również bez żadnej prowizji. Na przelew trzeba jednak poczekać dłużej. Najkrótszy czas oczekiwania to kilka minut w przypadku DotPay. W niektórych sytuacjach jest to nawet 7 dni.

W PZBuk nie ma więc wiele możliwości wyboru metod płatności. Nie znajdziesz tu m.in. PayU czy e-portmonetek jak Skrill, czy Neteller.

Obsługa klienta w PZBuk

Zdajemy sobie sprawę z tego, że PZBuk to młody operator na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Jego strona odbiega od portali oferowanych przez konkurencję. Często nawet najbardziej oczywiste rzeczy są na niej trudne do odnalezienia. W takiej sytuacji odsyłamy więc każdego do działu obsługi klienta. Do wyboru masz dwa sposoby. Najprostszy to kontakt mailowy. Każdą swoją rozterkę możesz opisać i wysłać pytania na adres e-mail kontakt@pzbuk.pl.

Bukmacher PZBuk udostępnia też chat internetowy. Możesz na nim porozmawiać z wirtualnym konsultantem. Jest on dostępny bezpośrednio z serwisu. Obsługa konsultanta jest dostępna wyłącznie w godzinach od 10 do 17. To duży minus. W tym czasie większość Polaków pracuje, a nie stawia zakłady sportowe u bukmachera. Nie pozostanie Ci więc chyba inny wybór niż napisanie maila.

PZBuk oferuje też jeszcze jedną formę kontaktu. Możesz wysłać… tradycyjny list na adres pocztowy Cherry Online Polska sp. z o.o. Udostępniony do tego adres to: ul. Gedymina 30, 04-120 Warszawa.

Informacje o korzystaniu z serwisu bukmachera masz też dostępne na stronie internetowej. Znajdziesz je w Punkcie Obsługi Klienta. W zakładce opcję FAQ znajduje się 20 pytań i odpowiedzi. To zbiór najczęstszych problemów graczy.

Na co wykorzystać bonus PZBuk?

Przyjrzyjmy się, co znajdziemy w ofercie PZBuk. Nie jest ona najszersza na polskim rynku, ale można znaleźć w niej kilka plusów. W niektórych dziedzinach oferuje więcej zdarzeń niż inni bukmacherzy. Stwarza możliwość stawiania różnego typu zakładów.

Bukmacher podzielił swoją ofertę na dwie części: Polecane i Wszystkie. Pierwsza to zbiór najczęściej wybieranych zakładów przez graczy. Honorowe miejsce zajmuje w nim Energa Basket Liga, której bukmacher jest sponsorem. Do tego koszykarskie NBA. Znajduje się tam też piłkarska polska Ekstraklasa, ale też Premier League, Bundesliga, La Liga, Liga Mistrzów, Liga Europy Seria A, czy siatkówka. Z innych dyscyplin znajdziesz hokeja na lodzie, sporty zimowe, tenis, futbol amerykański i australijski, czy boks. Z mniej popularnych zaś rzutki, futsal, hurling, netball, rugby, MMA i snookera. Ofertę dopełniają e-sporty. To szeroka oferta, która ma dużo do zaoferowania. Obejmuje 3 rynki: koreański, chiński oraz międzynarodowy. Możesz na nich odstawiać wydarzenia dotyczące najpopularniejszych turniejów. King of Glory, League of Legends, Starcraft 2, Dota 2, Counter-Strike, Overwach, RainbowSix, czy FIFA. E-sporty znajdziesz również w zakładce na żywo.

Ostatnią z dostępnych pozycji są zakłady specjalne. Możesz typować zakłady dotyczące aktualnych wydarzeń na świecie. Najczęściej dotyczą one wyborów, na przykład w USA czy Wielkiej Brytanii.

Z minusów trzeba podkreślić, że PZBuk nie posiada w swojej ofercie żadnych zakładów na wirtualne sporty. To brak, który powinien zdecydowanie jak najszybciej nadrobić.

Ciekawą ofertą Polskich Zakładów Bukmacherskich są zakłady na żywo. Masz tam do wyboru wiele zdarzeń na piłkę nożną, ale też inne dyscypliny. Nie można jednak oglądać rozgrywanych meczów na żywo. PZBuk udostępnia jedynie ich wizualizacje live. Transmisje meczów są dostępne na koszykówkę, a dokładniej ligę NBA. Na żywo możesz też obstawiać między innymi tenis stołowy, bilard, krykiet, czy e-sport.

Odebranie bonusu w PZBuk

Bukmacher jest bardzo nierówny. Ma dość interesującą ofertę na zakłady. Brakuje w niej jednak dodatkowych atrakcji jak bonusy i promocje. Trzy propozycje i program lojalnościowy to zdecydowanie za mało. Porównując tę ofertę do konkurencji ,bukmacher nie ma zbytnich szans na przyciągnięcie gracy w ten sposób. STS, Totolotek czy Fortuna korzystają ze swojej popularności. LV BET, forBet czy TOTALbet kuszą dużymi możliwościami gry. PZBuk zaczął się reklamować poprzez sponsoring drużyn sportowych. To jednak zdecydowanie za mało, aby stać się ważnym graczem na bukmacherskim rynku.

Dużym ułatwieniem dla graczy jest automatyczna możliwość skorzystania z bonusów. W PZBuk musisz odebrać bonus poprzez wpisanie odpowiednich kodów. Jeśli zapomnisz wpisać kod promocyjny PZBuk nawet tak niewielkie dodatkowe pieniądze przejdą Ci koło nosa.

Wierzymy, że bukmacher dopiero rozwija swoją działalności i będzie się dostosowywał do potrzeb rynku. Możliwe, że za jakiś czas wprowadzi więcej możliwości, z których można będzie skorzystać. Free bet, darmowy zakład, bonus od depozytu czy bonus bez depozytu sprawdzą się zawsze. Procentowe powiększenie wygranej to również dobry pomysł, jednak 1% po prostu śmieszy niektórych graczy. Standardem u innych operatorów jest 14%. PZBuk powinien to wziąć pod uwagę. Dzięki takim zmianom ma szansę na zdobycie większej ilości stałych graczy. Tym bardziej że ma ciekawą ofertę, do której warto zajrzeć. Brakuje w niej wirtualnych sportów, ale to pewnie też tylko kwestia czasu. Musi też udostępnić w końcu możliwość skorzystania z mobilnej aplikacji.

PZBuk Zakłady Bukmacherskie wysilił się i zdobył potrzebną licencję Ministerstwa Finansów. Umieścił na stronie wszystkie wymagane informacje. Polityka prywatności, graj odpowiedzialnie, regulamin, uzależnienie od hazardu, spis treści. To tylko część informacji, które znajdziesz w serwisie. Teraz warto, aby PZBuk zadbał o potrzeby graczy.

 

Jak otrzymać PZBuk Bonus?

Wystarczy sprawdzić publikację dostępną w naszym serwisie. Wyjaśniamy tam cały proces otrzymania bonusa oraz informujemy jak go uzyskać. Możesz także po prostu skorzystać z naszych linków.

Czy posiadacie aktualny PZBuk Bonus?

Oczywiście. Jesteśmy w kontakcie z bukmacherami dzięki czemu jako pierwsi otrzymujemy informacje na temat bonusów. Również ich aktualizacje.

Czy otrzymam PZBuk Bonus korzystając z telefonu?

Jeśli rejestracja będzie dostępna ze strony i z naszego linku to także możecie wykorzystać bonusy i kody promocyjne dostępne na naszej stronie.

Gdzie wpisać PZBuk Bonus?

W formularzu rejestracyjnym podajcie kod który znajdziecie na naszej stronie. Inną opcją jest skorzystanie z linków na naszych serwisach. Linki oferowane przez nas posiadają wbite w nie bonusy.