Promocje bukmacherskie u polskich bukmacherów

Aktualnie fani zakładów sportowych w Polsce znajdują się w doskonałej sytuacji. Rynek obfituje w debiuty nowych serwisów, które chcą przyciągnąć zainteresowanie klientów. W jaki sposób? Oczywiście poprzez promocje bukmacherskie oraz atrakcyjny bonus powitalny. Tym samym, rosnąca konkurencja sprawia, że możesz dowoli analizować oferty różnych bukmacherów i każdego dnia wybrać serwis, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Jakie są najpopularniejsze formy promocji bukmacherskich oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę?

bonus bez depozytu

Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Na początek promocja bukmacherska, która jest adresowana do wszystkich nowych klientów. Dzięki niej możemy zdobyć pieniądze na obstawianie pierwszych zakładów bez konieczności realizowania wpłaty. Wystarczy jedynie zarejestrować się w serwisie i dokonać weryfikacji konta (u niektórych bukmacherów wystarczy szybka rejestracja). Do naszego konta doliczony zostanie darmowy zakład (tzw. freebet) lub po prostu niewielki bonus pieniężny (od 5 do 30 PLN), który możemy wykorzystać na dowolne obstawianie zakładów.

Czy bonus bez depozytu podlega później wypłacie? Jak najbardziej. Oczywiście musimy spełnić warunki obrotu opisane w regulaminie. Warto uwzględnić specyficzne warunki promocji u różnych bukmacherów. Np. W LVbet wymagany jest kontakt mailowy z działem promocyjnym. Z kolei w Etoto bonusy bez depozytu są przyznawane na aplikacji mobilnej. W Fortunie i PZBUK otrzymujemy natomiast punkty, które możemy wymienić w programie lojalnościowym na freebet.

Bonus bez depozytu to świetna okazja by zbudować początkowy kapitał na start. Warto wykorzystać sprawdzone typy bukmacherskie i zagrać z nieco większym ryzykiem. W ten sposób nie musisz martwić się o pierwszą wpłatę. Całkiem spory kapitał zbudujesz bez ryzyka straty po swojej stronie. Biorąc pod uwagę popularność tej promocji wśród graczy, coraz większa liczba bukmacherów decyduje się na podobną promocję.

Oczywiście bonusu bez depozytu mogą oczekiwać także stali klienci. Np. za aktywność w serwisie możemy zostać nagrodzeni dodatkową kwotą pieniężną. Jest to również popularna forma nagrody w programach lojalnościowych. Pojęcia darmowy bonus bez depozytu możemy zatem użyć w kontekście wszystkich prezentów bukmacherskich przyznawanych bez konieczności wpłaty.

bonus bez depozytu

Bonus powitalny dla nowych graczy

O ile bonus bez depozytu to zwykle przystawka, to bonus powitalny jest daniem głównym. Ta promocja pozwala bardzo szybko rozbudować swój kapitał na zakłady bukmacherskie. Aby otrzymać ten bonus, należy dokonać pierwszej wpłaty. Bardzo często wysokość wpłacanej kwoty ma duże znaczenie w kontekście wysokości przyznanego bonusu. Powitalne bonusy są zwykle przyznawane w kilku popularnych formach:

Bonus depozytowy – to klasyczna formuła stosowana przez zdecydowaną większość bukmacherów. Gracz dokonuje pierwszej wpłaty i otrzymuje procentową premię (zwykle 100%). Oczywiście promocja ma zastrzeżony górny limit bonusu np. do 1000 PLN. Coraz powszechniejszą praktyką jest przyznawanie większych bonusów powyżej 1000 złotych rozdzielanych na kilka kolejnych depozytów.

Zakład bez ryzyka – bardzo popularna promocja, która pozwala obstawić pierwszy zakład po dokonanej wpłacie bez ryzyka strat. Jeśli nasze typy nie okażą się prawidłowe, przysługuje nam cashback czyli zwrot stawki zakładu. Taką promocję obok premii depozytowej proponuje nam chociażby Fortuna czy PZBUK. Kluczowa jest kwota, do której możemy obstawić kupon pozbawiony ryzyka straty. Rzadko spotkamy się z zakładami bez ryzyka powyżej 100 PLN.

Bonus kursowy – ta praktyka jest coraz popularniejsza u zagranicznych bukmacherów, a na polskim rynku formę takiej promocji posiada w swojej ofercie LVbet. Jak to działa? Klient za dokonanie pierwszej wpłaty otrzymuje niewielki bonus pieniężny. Głównym prezentem jest jednak premia kursowa, która zostaje doliczona do promocyjnego kuponu. Np. premia kursowa x50 oznacza, że po jej doliczeniu kurs całkowity postawionego kuponu zostanie pomnożony przez 50. W ten sposób możemy wygrać ogromne pieniądze na start! Oczywiście minusem jest to, że w przypadku nietrafionych typów zostaniemy bez żadnej premii powitalnej.

Decydując się na wykorzystanie bonusu powitalnego musimy oczywiście pamiętać o warunku obrotu. Przed skorzystaniem promocji czytaj dokładnie regulamin i dowiedz się, jakie wymagania stawia przed nami bukmacher. Przyznaną kwotę należy kilkukrotnie obstawić na zakłady bukmacherskie, aby później przysługiwała nam wypłata z konta. Dodatkowym utrudnieniem może być limit czasu lub konieczność stawiania kuponów po wyższym kursie.

Program lojalnościowy – promocje dla stałych klientów

Wiele serwisów bukmacherskich oferuje swoim klientom program lojalnościowy. Najpowszechniejszą formą takiego programu jest nagradzanie aktywności w serwisie punktami. Liczba przyznanych punktów zależy od stawek przeznaczonych na zakłady, liczby ostawionych kuponów, a także od kursu czy wygranych. Zwykle ryzykowniejsza gra popłaca większą liczbą punktów. Następnie, uzbierane punkty możemy wymienić na cenne nagrody: bonus pieniężny, darmowy zakład, nagrody rzeczowe, a nawet zagraniczne wycieczki! Programy lojalnościowe to świetny sposób by nagrodzić najbardziej aktywnych graczy i umożliwić im większe wygrane.

Strefa VIP w serwisie bukmacherskim

W kontekście programów lojalnościowych na pewno warto również poświęcić kilka słów strefie VIP. Część graczy krytykuje takie strefy twierdząc, że jest to faworyzowanie najbogatszych. Inni z kolej sądzą, że to uczciwy sposób na uhonorowanie najbardziej lojalnych i aktywnych klientów. Zamknięta strefa VIP pozwala na korzystanie z ekskluzywnych promocji, daje możliwość walki o bilety na ważne wydarzenia sportowe, a także pozwala liczyć na atrakcyjny prezent urodzinowy. Do takich stref zwykle możemy się dostać jedynie poprzez zaproszenie od bukmachera. Co zrobić by zrobić takie zaproszenie? Wykazać się aktywną grą na duże stawki, dokonywać częstszych wpłat, pokazać się jako dochodowy i zyskowny gracz. Nasze oddanie w końcu zostanie nagrodzone.

Liga Typerów

Jest to oferta mocno związana z programami lojalnościowymi. Gracze otrzymują możliwość rywalizacji między sobą. Im więcej pieniędzy wygrywamy, tym więcej punktów otrzymujemy w rankingu. Najskuteczniejsi typerzy w danym okresie otrzymują nagrody pieniężne oraz ekskluzywne kody promocyjne. Jest to zatem kolejny sposób na uhonorowanie aktywnych graczy, którzy wykazują się wysoką skutecznością typowania.

lvbet promocje

Promocje bukmacherskie na zakłady combi

Combi, AKO, akumulatory, taśmy. Moglibyśmy wymienić jeszcze kilka nazw na zakłady wielokrotne. Chodzi oczywiście o kupony, w których umieszczamy kilka wydarzeń na jednym zakładzie, a kursy poszczególnych zdarzeń mnożą się dając wyższy kurs całkowity. Ryzykowna gra daje potężne wygrane. Prawie każdego dnia w sieci natrafimy na trafione typy, w których ktoś zgarnia nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych przy stosunkowo niskiej stawce obstawiając tego kupony AKO. Bukmacherzy również doceniają skuteczność takich graczy i często proponują promocje związane z zakładami combi. Na pewno warto wymienić dwie najważniejsze oferty:

Premia do wygranej od kuponów AKO: Ta forma promocji nagradza klientów, którzy obstawiają popularne „tasiemce” czyli zakłady combi z wieloma wydarzeniami. Im więcej wydarzeń, tym trudniej prawidłowo skonstruować taki kupon. Wiedzą o tym bukmacherzy, którzy często nagradzają wygrane kupony z wieloma wydarzeniami dodatkową premią pieniężną. Im więcej typów na Twoim kuponie, tym większa premia procentowa doliczona do wygranej.

Bezpieczny kupon Combi: Kolejna niezwykle popularna promocja, z którą spotkamy się u polskich bukmacherów. Wielu z nas zna to uczucie, gdy na naszym kuponie AKO z bardzo wysoką, ewentualną wygraną, nie wchodzi tylko jeden typ. Tak blisko, a ostatecznie kończymy z niczym. U niektórych bukmacherów możemy ubezpieczyć się od takiej sytuacji. Nawet jeśli jeden typ w zakładzie combi okaże się nietrafiony, mamy szanse na nieco mniejszy zysk. Może nie wygramy kwoty, na którą liczyliśmy, ale zawsze lepsze to niż nic.

W kontekście powyższych promocji na pewno warto wspomnieć stosunkowo nową funkcję Cash-Out, która obecnie pojawia się u kolejnych, polskich bukmacherów. Jak działa Cashout? Gracz ma możliwość odebrać proponowaną przez bukmachera wygraną jeszcze przed zakończeniem meczu. Załóżmy, że grasz kupon combi na trzy wydarzenia. Dwa już weszły, a trzecie jest w trakcie, ale dostrzegasz z przebiegu gry, że ten zakład może nie ułożyć się po Twojej myśli. Tymczasem bukmacher daje Ci możliwość zamknięcia tego kuponu z nieco mniejszym zyskiem. Opcja Cashout daje nam dużo większa kontrolę nad kuponami.

Premie kursowe czyli zakłady bez podatku od stawki

W wielu serwisach takie promocje są przedstawiane w inny sposób, ale w praktyce chodzi o jedno i to samo. Obstawiając określone w regulaminie promocji kupony możesz zyskać dodatkową premię kursową do Twojego kuponu. Zwykle jest to 14%. Dzięki temu, gracz może z nawiązką odrobić koszt podatku od stawki opłacanego od każdego kuponu. Przypomnijmy, że podatek od stawki u legalnych bukmacherów wynosi 12%. Oczywiście często możemy liczyć na znacznie wyższe bonusy kursowe pozwalające powalczyć o dużo większą wygraną.

Odkąd obowiązuje ustawa hazardowa, takie promocje często określamy mianem gry bez podatku. Niemal każdy polski bukmacher ma przynajmniej jedną ofertę funkcjonującą na podobnych zasadach. Tutaj również warto wczytać się w dokładne warunki promocji. Otrzymanie premii kursowej często jest formą nagrody za wykonanie jakiegoś zadania.

Bonus za polecenie serwisu

To forma programu afiliacyjnego, z którego bardzo często korzystają bukmacherzy. Każdy gracz otrzymuje indywidualny link, który może wysłać swojemu znajomemu. Jeśli znajomy zdecyduje się zarejestrować konto u bukmachera i dokona pierwszej wpłaty, my otrzymujemy dodatkowy bonus pieniężny. Oczywiście na takiej ofercie korzystają dwie strony. Osoby zarejestrowana z naszego polecenia ma możliwość skorzystania ze wszystkich bonusów powitalnych. Darmowe środki uzyskane w ten sposób zazwyczaj nie podlegają warunkom obrotu.

Promocyjne zakłady na żywo

Wielu bukmacherów zachęca nas do korzystania z sekcji zakładów live. To dobry sposób na weekend gdy mamy trochę czasu i oglądamy obstawiany przez nas mecz. Wybierając zakłady na żywo często masz możliwość postawienia kuponu po wyższym kursie. Ponadto, zakład na żywo możesz postawić w ramach promocyjnego wydarzenia. Dzięki temu możesz liczyć na atrakcyjny cashback, więcej punktów w programie lojalnościowym lub inną formę promocji bez depozytu bonusy. Liczne promocje na żywo znajdziemy w Totolotku, STS, LVbet, Etoto czy u bukmachera Fortuna.

etoto aplikacja mobilna

Promocje mobilne

Coraz większe grono graczy w Polsce obstawia zakłady bukmacherskie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. To wygodny sposób, który pozwala typować wydarzenia sportowe w każdym miejscu, np. na stadionie gdzie dopingujemy naszą drużynę. Wielu bukmacherów nie zapomina o swoich klientach grających w aplikacji mobilnej i udostępnia specjalne promocje, które mogą być wykorzystane jedynie z poziomu aplikacji. W ten sposób możemy liczyć na premię kursową lub darmowy zakład do wykorzystania. Obstawianie mobilne staje się zatem coraz bardziej opłacalne.

Najlepsze promocje bukmacherskie

Polski rynek obfituje w nowe firmy bukmacherskie. Tylko w 2018 roku w branży pojawiło się kilka nowych serwisów. Dzięki temu, usługi stoją na coraz wyższym poziomie i dają nam możliwość korzystania z lepszych promocji. Przed założeniem konta u nowego bukmachera zawsze warto przeczytać opinie oraz komentarze graczy, którzy mieli już okazję przetestować dany serwis. W ten sposób dowiesz się w jakiej postaci przyznawany jest bonus. Jakie są warunki korzystania z promocji. Ile razy musisz obrócić bonus w celu wypłaty wygranych środków. Sprawdzisz także, czy oferta u innego bukmachera nie jest bardziej opłacalna. Liczne wskazówki oraz obszerne recenzje legalnych bukmacherów dostępne są na naszej stronie. Możesz znaleźć tu najnowsze informacje z polskiego rynku bukmacherskiego.

Warunek obrotu – na czym polega obrót bonusem?

Prawdziwie darmowe bonusy należą do rzadkości. Gdyby każdy mógł skorzystać z oferty premii powitalnej bez żadnych wymagań, większość osób od razu wypłaciłoby otrzymane pieniądze. Właśnie z tego względu bukmacherzy wprowadzają warunek obrotu bonusem. Zadaniem użytkowników jest obstawienie zakładów za określoną wielokrotność przyznanej kwoty.

Oto prosty przykład:

Bonus 100% do 1000 PLN z trzykrotnym warunkiem obrotu na zakładach wielokrotnych po kursie 2,00. Wpłacasz 1000 PLN po rejestracji i drugie tyle otrzymujesz w prezencie. Zanim będziesz mógł wypłacić środki z konta, musisz obstawić zakłady za trzykrotność kwoty bonusu, czyli dokładnie 3000 złotych. Do obrotu zaliczane będą wyłącznie zakłady AKO posiadające 3 zdarzenia na kuponie. Kurs minimalny kuponu wchodzącego do obrotu musi wynieść 2,00. To dosyć powszechny warunek obrotu, z którym spotkamy się u niektórych polskich bukmacherów.

Jest to naturalne zabezpieczenie, które chroni przed wypłaceniem darmowego bonusu przez klientów, którzy nie zamierzali obstawiać zakładów. O ile warunek potrzebny do wypłaty nie jest zbyt rygorystyczny, absolutnie nie możemy o to winić bukmacherów. Czasami jednak wymogi są zdecydowanie za wysokie. Np. nakazują obrót kwotą bonusu i pierwszej wpłaty za pośrednictwem trudnych zakładów wielokrotnych z wysokim kursem minimalnym. Zwykle mamy również określony termin obrotu do 30 dni. Zanim przejdziemy rejestrację u danego bukmachera, zawsze warto dogłębnie zapoznać się ofertą oraz przeczytać regulamin. Sprawdź czy wybrany bonus jest dla Ciebie opłacalny i zobacz co musisz zrobić aby mieć możliwość jego wypłaty. Na naszej stronie znajdziesz liczne recenzje, które omawiają wszystkie bonusy powitalne i promocje u legalnych bukmacherów.

Czy można odebrać bonus w kilku serwisach?

Oczywiście! Nic nie stoi na przeszkodzie aby wykorzystać wszystkie darmowe zakłady oraz bonusy powitalne dostępne u legalnych bukmacherów. Co jest dla Ciebie bardziej opłacalne? 1 2 3 a może więcej promocji dostępnych w sieci? Odpowiedź jest prosta. Warto wykorzystać każdy bonus bukmacherski, który nie posiada zbyt restrykcyjnych warunków obrotu. To jedna z form zarabiania pieniędzy na obstawianiu zakładów sportowych.

Posiadanie kont w kilku serwisach jest w pełni legalne oraz wskazane. Każdego dnia zdarza nam się obstawiać takie sporty jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, futbol amerykański, snooker. Co decyduje o wysokości wygranych? Kurs po jakim możemy obstawić nasz typ. Dysponując kontem w kilku serwisach zamiast kursu 2 0 możesz natrafić na 2 50. To wyraźna różnica, prawda? Oczywiście to skrajny przykład i na podobne różnice trafimy stosunkowo rzadko. Jednak za sprawą wyższych kursów możemy zniwelować np. podatek od stawki. Typowane przez nas mecze staną się bardziej opłacalne. W związku z tym, liczne poradniki zachęcają początkujących graczy by założyć konto na kilku stronach bukmacherskich.

Bukmacherskie kody promocyjne

Na naszej stronie znajdziesz kod promocyjny do wielu legalnych bukmacherów. W jaki sposób działają taki kody? Nowi gracze mogą w formularzu rejestracyjnym wpisać posiadany i aktualny kod bonusowy. W ten sposób otrzymasz ekskluzywny bonus powitalny z dodatkowym prezentem lub wyższą kwotą pieniężną do wykorzystania. Kody promocyjne to powszechna forma promowania marki stosowana przez wiele zakładów bukmacherskich. Artykuły na naszej stronie podpowiedzą Ci, jak korzystając z kodu otrzymać większy bonus na start przydatny na pierwszych zakładach.

Promocje bukmacherskie po wprowadzeniu ustawy hazardowej

Ustawa hazardowa weszła w życie w 2009 roku i ciągu kolejnych lat odmieniła polski rynek bukmacherski. Przede wszystkim poprzez stopniowe wyparcie zagranicznych serwisów nie posiadających licencji Ministerstwa Finansów. Zmieniły się również promocje hazardowe, z którymi spotkamy się u legalnych bukmacherów. Reklamy nie zawierają już atrakcyjnych i skąpo ubranych dziewczyn. Nie spotkamy także nawiązań do wielkich bogactw oraz sukcesu zawodowego. Tu wkracza pojęcie: Odpowiedzialna gra. Bukmacherzy muszą dbać o bezpieczeństwo swoich klientów i ostrzegać przed ryzykiem uzależnienia od hazardu. W związku z tym, reklamy bukmacherskie zmieniły się na bardziej merytoryczne i są pozbawione dawnych nawiązań. Legalni bukmacherzy często reklamują swoją markę poprzez sponsorowanie drużyn sportowych i ważnych wydarzeń.

milenium bonusy
Legalne zakłady bukmacherskie – promocje polskich bukmacherów

W gruncie rzeczy możemy śmiało stwierdzić, że bukmacherskie bonusy na zakłady sportowe często stoją na bardzo wysokim poziomie. Mamy do wyboru kilka ciekawych bonusów bez depozytu, wysokie premie powitalne oraz szereg innych okazji do podbudowania stanu konta. Najlepsze bonusy pozwalają zgarnąć nawet ponad 1000 złotych na udany początek obstawiania. Ponadto, pamiętajmy by zawsze sprawdzać czy w ofercie bukmacherów w Polsce nie jest dostępny kod rejestracyjny, z którym odbierzemy ekskluzywny bonus na start. Dobrymi przykładami jest chociażby STS, LVbet, czy Totolotek kod promocyjny.

Czas podsumować ten obszerny artykuł poświęcony promocjom bukmacherskim i stworzyć listę, w której wymienimy najważniejsze promocje, na które możemy liczyć u polskich bukmacherów. Oczywiście nie sposób wymienić wszystkie aktualne oferty. Na poniżej liście uwzględniliśmy zatem jedynie stałe promocje oraz bonusy bukmacherskie, które w danym serwisie występują regularnie.

Star Typ Sport (STS Zakłady Wzajemne)

Bonus bez depozytu: Tak, freebet 25 złotych.

Bonus powitalny: Tak, 100% do 1000 PLN do pierwszej wpłaty na start.

Program lojalnościowy: Tak, w formie ligi typerów z dużą pulą nagród w każdym tygodniu i miesiącu.

Strefa VIP: Tak.

Bonus za polecenie: Tak, 50 PLN od każdej zarejestrowanej osoby.

Dodatkowo: Bonus na sporty wirtualne, zakłady cashback, premie kursowe.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Bonus bez depozytu: Tak, 20 złotych bez depozytu

Bonus powitalny: Tak, zakład bez ryzyka do 100 PLN oraz 100% do 1000 PLN do pierwszej wpłaty.

Program lojalnościowy: Tak, Fortuna Klub Plus, zbieramy punkty i wymieniamy na nagrody. Ponadto liczne mistrzostwa typerów z dużą pulą nagród.

Strefa VIP: Brak.

Bonus za polecenie: Tak, 100 PLN od zarejestrowanej osoby.

Dodatkowo: Premie kursowe, zakłady bez ryzyka.

LVbet zakłady bukmacherskie

Bonus bez depozytu: Tak, bonus kursowy o równowartości 20 PLN (bonus bez depozytu 1 PLN i premia kursowa x20) + 50 PLN dla kibiców drużyn sponsorowanych przez bukmachera.

Bonus powitalny: Tak, bonusy kursowe do dwóch pierwszych wpłat o równowartości 1500 PLN.

Program lojalnościowy: Tak, zbieramy punkty i wymieniamy na nagrody.

Strefa VIP: Tak.

Bonus za polecenie: Brak.

Dodatkowo: Premie do zakładów AKO, ubezpieczony kupon AKO, premie kursowe, bonusy cashback.

Etoto zakłady bukmacherskie

Bonus bez depozytu: Tak, 20 PLN w aplikacji mobilnej.

Bonus powitalny: Tak, bonusy do dwóch pierwszych wpłat o wartości 1000 PLN (100 PLN przy pierwszej wpłacie i 900 PLN przy drugiej) + freebet 20 PLN.

Program lojalnościowy: Brak, ale dostępne w serwisie promocje można wykorzystać jeden raz w każdym tygodniu.

Strefa VIP: Tak.

Bonus za polecenie: Brak.

Dodatkowo: Premie do zakładów AKO, zakłady bez ryzyka, premie kursowe.

Totolotek zakłady bukmacherskie

Bonus bez depozytu: Tak, freebet o wartości 20 PLN lub 25 PLN (wymagany kod promocyjny Totolotek)

Bonus powitalny: Tak, 100% do 1000 PLN do pierwszej wpłaty.

Program lojalnościowy: Tak, Bet Club, zbieranie punktów i wymienianie na nagrody.

Strefa VIP: Tak.

Bonus za polecenie: Tak, 70 PLN za zarejestrowaną osobę.

Dodatkowo: Premie kursowe, możliwość zagrania bez podatku od stawki, premie do zakładów AKO oraz konkursy z nagrodami.

Forbet zakłady bukmacherskie

Bonus bez depozytu: Tak, 10 PLN bez depozytu po rejestracji (tylko z kodem promocyjnym).

Bonus powitalny: Tak, bonusy do trzech pierwszych wpłat o wartości 1200 PLN (po 400 PLN do pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty).

Program lojalnościowy: Brak, ale w każdym tygodniu mamy kilka promocji do wykorzystania.

Strefa VIP: Tak.

Bonus za polecenie: Brak.

Dodatkowo: Premie do zakładów AKO, zakłady bez ryzyka, możliwość gry bez podatku od stawki, bonus urodzinowy, konkursy z nagrodami.

Polskie Zakłady Bukmacherskie (PZBUK lub Cherry Online Polska)

Bonus bez depozytu: Tak, dwa freebety o wartości 5 PLN każdy.

Bonus powitalny: Zakład bez ryzyka 50 PLN oraz bonus 200% do 150 PLN.

Program lojalnościowy: Tak, zbieramy punkty i wymieniamy na nagrody.

Strefa VIP: Brak.

Bonus za polecenie: Brak.

Dodatkowo: zakłady bez ryzyka, premie do zakładów AKO.

Milenium zakłady wzajemne

Bonus bez depozytu: Brak.

Bonus powitalny: Bonus 100% do 760 PLN przy pierwszej wpłacie + zakład bez ryzyka 10 PLN.

Program lojalnościowy: Tak, Liga Mistrzów Milenium, zbieramy punkty i wymieniamy na nagrody.

Strefa VIP: Brak.

Bonus za polecenie: Brak.

Dodatkowo: Premie do zakładów AKO, premie kursowe, zakłady bez ryzyka.

Totalbet zakłady bukmacherskie

Bonus bez depozytu: Brak.

Bonus powitalny: Tak, bonus 100% do 500 PLN przy pierwszej wpłacie.

Program lojalnościowy: Brak, ale mamy loterię, w której wydane złotówki są zmieniane na dodatkowe los biorące udział w kolejnych losowaniach.

Strefa VIP: Brak.

Bonus za polecenie: Brak.

Dodatkowo: Premie do zakładów AKO, ubezpieczony zakład AKO, premie kursowe, cashback.

Betfan zakłady bukmacherskie

Bonus bez depozytu: Brak.

Bonus powitalny: Tak, premie do trzech pierwszych depozytów o łącznej wartości 3000 PLN (1500 PLN do pierwszej wpłaty, 1000 PLN do drugiej i 500 PLN do trzeciej).

Program lojalnościowy: Na razie brak.

Strefa VIP: Brak.

Bonus za polecenie: Na razie brak.

Dodatkowo: Premie kursowe i możliwość gry bez podatku od stawki.

ewinner opinie
Inni bukmacherzy na polskim rynku

W roku 2019 czeka nas wiele bukmacherskich debiutów. Już niebawem wystartować powinny serwisy takie jak: Betclic, Ewinner, Superbet (serwis online), Typiko, OKBet oraz Noblebet. Na chwilę nie znamy bonusów i promocji oferowanych przez te marki. Warto na bieżąco obserwować rynek bukmacherski i nie przegapić nadchodzących debiutów. Być może z tej okazji gracze będą mogli liczyć na atrakcyjny kod promocyjny, który zwiększy bonus na start? Na naszej stronie informujemy Cię o aktualnych i najlepszych promocjach bukmacherskich. Odbierz bonus, który odpowiada Twoim oczekiwaniom i ciesz się przyjemniejszym obstawianiem zakładów sportowych.