Noblebet Opinie
4.0/5

Noblebet Opinie

Legalny bukmacher Noblebet opinie rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2019 roku. Serwis przedstawia swoją ofertę w bardzo ekskluzywny sposób, oddając klientom zakłady sportowe na poziomie. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się ofercie tego bukmachera i odpowiedzieć na pytanie, czy jest to opłacalne miejsce do obstawiania kuponów. Znajdziesz tu informacje na temat bonusów i promocji, pełnej oferty zakładów, funkcji serwisu, a także opinii graczy na temat bukmachera Noblebet.

Noblebet zakłady bukmacherskie

Noblebet opinie to legalny serwis bukmacherski, którym zarządza Polski Bukmacher sp z o.o. Firma otrzymała zezwolenie urządzanie zakładów bukmacherskich przez Internet 3 stycznia 2019 roku. Numer licencji przyznanej przez Ministra Finansów to PS4.6831.28.2017. Serwis zadebiutował na rynku we wrześniu 2019 roku. Bardzo szybko możemy się przekonać, że określenie Noble, nie wzięło się znikąd. Serwis jest bardzo elegancki i nawiązuje do wzniosłych wartości. W sezonie 2019/2020 jest to oficjalny sponsor piłkarskiej drużyny Śląsk Wrocław.

Oferta zakładów bukmacherskich w Noblebet

Wiemy już, że zakłady bukmacherskie w Noblebet mogą bezpiecznie i w pełni legalnie obstawiać gracze z Polski. Co może nam zaoferować dystyngowany bukmacher, który stara się przekonać klientów majestatyczną i luksusową ofertą? Pełną ofertę możemy podzielić na trzy podstawowe sekcje:

 • Zakłady przedmeczowe
 • Zakłady na żywo
 • Sporty wirtualne

Oferta bukmachera opiera się nie tylko na wydarzeniach sportowych, ale również na esporcie, a także obszarach rozrywki, kultury, polityki oraz finansów. Dzięki temu, zawieranie zakładów w Noblebet daje graczom wszechstronne możliwości. Polski bukmacher sp z o.o niejednokrotnie udowodnił na polskim rynku, że zna się na rzecz i potrafi sprostać wysokim oczekiwaniom klientów. Poniżej szczegółowo opisujemy wszystkie sekcje bukmachera Noblebet.

Zakłady przedmeczowe na wydarzenia sportowe i sporty wirtualne

Na początek sekcja zakładów przedmeczowych. Możemy tu znaleźć najważniejsze dyscypliny sportowe, z czego dominują oczywiście zakłady na piłkę nożną, tenis i koszykówkę. W sumie, Noblebet oferuje nam kilkadziesiąt różnych dyscyplin, pośród których nie brakuje niszowych sportów dla prawdziwych koneserów. Jeśli chodzi o kursy, w przypadku wielu wydarzeń stoją one na bardzo wysokim poziomie i mogą stanowić silną konkurencję dla najważniejszych bukmacherów w Polsce.

W przypadku zakładów przedmeczowych, ważnym udogodnieniem jest funkcja Cashout, która pozwala nam na wcześniejsze zamknięcie kuponu. Jest to dobra propozycja dla wszystkich fanów zakładów combi, którzy obawiają się, że ostatnie wydarzenie nie wejdzie i zepsuje cały kupon. Opcja Cashout pozwala wcześniej zamknąć zakład i odebrać gwarantowany zysk. Oczywiście kupon możemy zamknąć także w trakcie meczu, gdy wynik na chwilę obecną jest dla nas korzystny.

Zakłady na żywo w Noblebet

W serwisie Noblebet możliwe jest również zawieranie zakładów na żywo. Do dyspozycji gracza oddano bardzo przejrzystą platformę, na której można sprawdzić aktualne wyniki spotkań, a także śledzić przebieg najważniejszych wydarzeń sportowych. To znacznie ułatwia obstawianie zakładów na żywo. Sekcja ta jest świetną propozycją dla wszystkich graczy, którzy potrafią wykorzystać analityczne myślenie do przewidzenia kolejnych zdarzeń na boisku. Legalny bukmacher Noblebet pozwala również przejrzeć program wszystkich wydarzeń, które będą dostępne w ofercie na żywo.

Wirtualne Sporty Noblebet

Kolejną bardzo ważną sekcją są zakłady wirtualne, takie jak piłka nożna i inne. W tym miejscu gracze mogą obstawiać rywalizację wirtualnych drużyn oraz zawodników sterowanych komputerowo. Mecze lub wyścigi są bardzo krótkie, a ich przebieg możemy oglądać na nowoczesnych animacjach. Takie obstawianie jest bardzo emocjonujące, choć znacznie różni się od tradycyjnych zakładów bukmacherskich. Dużym plusem jest fakt, że w Noblebet znajdziemy bonus dedykowany wszystkim fanom sportów wirtualnych. W ten sposób możesz zapewnić sobie dodatkowy zastrzyk środków na typowanie wyników.

Bonus powitalny w Noblebet

Nowi gracze w serwisie Noblebet mogą wybrać, jaki bonus powitalny chcą otrzymać na start. Podczas pierwszego depozytu wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Noblebet zakłady bukmacherskie proponują graczom następujące oferty:

 • Pakiet powitalny o równowartości 1650 złotych. Są to trzy bonusy z mnożnikiem, które możesz wykorzystać do stworzenia imponującego kuponu z bardzo wysoką wygraną (100% do 800 PLN przy pierwszej wpłacie, 50% do 800 PLN przy drugiej oraz 100% do 50 zł przy trzeciej).
 • Bonus 100% do 300 PLN do wykorzystania w sekcji sportów wirtualnych. Jest to klasyczna premia depozytowa, w której wpłata gracza zostanie podwojona (max. do 300 PLN). Wybierając ten bonus możesz skorzystać także z dwóch pozostałych bonusów kursowych.

Atrakcyjna i oryginalna oferta powitalna w Noblebet nie jest dla nas zaskoczeniem. Polski Bukmacher sp z o.o udowodnił już, że potrafi stworzyć ciekawe promocje, które przyciągają wielu nowych klientów. Który z powyższych bonusów jest lepszy? Zdecydowanie pierwszy pakiet powitalny, w którym otrzymujemy równowartość 1650 złotych. Środki te możemy wykorzystać na dowolne wydarzenia, a co więcej, w skład tego bonusu wchodzi trzecia premia do 50 zł na sporty wirtualne.

Jak działa bonus z mnożnikiem?

To oryginalna forma bonusu powitalnego, z którą mieliśmy już okazję spotkać się na polskim rynku bukmacherskim. Zamiast tradycyjnej premii depozytowej, gracz otrzymuje niewielki bonus pieniężny, a także duży mnożnik kursowy, który może przeznaczyć na postawienie lukratywnego kuponu. Pakiet powitalny do 1650 PLN jest przyznawany w trzech transzach:

 • bonus powitalny 100% do 800 PLN
 • bonus 50% do 800 PLN przy drugiej wpłacie
 • bonus 100% do 50 zł na zakłady wirtualne przy trzeciej wpłacie

Jak wykorzystać ten bonus? Załóżmy, że wpłacasz 100 PLN w pierwszym depozycie. Otrzymasz 5% premii (5 PLN) oraz mnożnik zakładu x20. Jest to zatem równowartość Twojej wpłaty. Przygotuj kupon combi zawierający przynajmniej 2 zdarzenia. Kurs łączny kuponu to min. 3,00. Postaw swoje 5 PLN i aktywuj mnożnik kursu x20. W ten sposób, przy niewielkiej wpłacie możesz zgarnąć bardzo dużą wygraną. Wartość przyznanego bonusu podlega 4-krotnemu warunkowi obrotu po kursie 1,85.

Bonus powitalny na sporty wirtualne

Nowi klienci w serwisie Noblebet mogą wybrać bonus na zakłady wirtualne. W ramach tej promocji, gracz otrzymuje premię depozytową 100% do 300 PLN. Reasumując, Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona. Aby otrzymać maksymalny bonus, wpłać 300 PLN na swoje konto, a drugie tyle otrzymasz w prezencie. Otrzymane środki można wykorzystać wyłącznie w obrębie sekcji Sportów Wirtualnych. Otrzymany bonus powitalny jest objęty 5-krotnym warunkiem obrotu.

Czy można wykorzystać oba bonusy powitalne?

To częste pytanie ze strony graczy, a zatem postanowiliśmy bliżej opisać tą kwestię. Otóż, jeśli wybierzesz bonus powitalny 100% do 300 PLN na sporty wirtualne, tracisz możliwość skorzystania z bonusu kursowego 100% do 800 PLN przyznawanego przy pierwszej wpłacie. Wciąż możesz jednak otrzymać dwa pozostałe bonusy kursowe. Reasumując, Twój pakiet startowy może wyglądać następująco: 100% do 300 PLN na zakłady wirtualne przy pierwszej wpłacie, bonus kursowy 50% do 800 PLN na całą ofertę przy drugiej wpłacie, a także bonus kursowy 100% do 50 złprzy trzeciej wpłacie.

Bonus dostępny na aplikacji mobilnej

Niewielki upominek od Noblebet możesz wykorzystać także po zainstalowaniu aplikacji mobilnej na swoim koncie. Jak otrzymać premię? Zainstaluj aplikację na swoim smartfonie, a następnie, z poziomu aplikacji postaw zakład o wartości min. 20 PLN i kursie na poziomie min. 2,00. Niezależnie od tego, jak rozliczony zostanie Twój zakład, w prezencie otrzymasz dodatkowe 20 PLN na grę. Możemy zatem stwierdzić, że jest to forma zakładu bez ryzyka, ponieważ niezależnie od rezultatu, gracz otrzyma prezent o wartości 20 PLN.

Szybka rejestracja i weryfikacja konta w Noblebet

Legalny bukmacher obsługuje opcję szybkiej rejestracji konta. Oznacza to, że możesz założyć konto w tym serwisie w ciągu kilku minut, bez weryfikacji konta. Jest to opcja zarezerwowana dla osób, które bardzo się spieszą i chcą obstawić konkretne wydarzenie w tym miejscu. Konto tymczasowe posiada narzucony limit stawek, a co więcej, nie może korzystać z bonusów i promocji. W związku z tym, w Noblebet lepszym rozwiązaniem jest pełna rejestracja już na samym początku.

Przez pełną rejestrację rozumiemy oczywiście przejście procedury weryfikacyjnej. W tym celu należy załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości, aby bukmacher mógł zrealizować nasze dane. Zwykle, weryfikacja trwa do 30 minut, po czym możesz cieszyć się ze wszystkich funkcji serwisu oraz licznych promocji i bonusów. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy podczas rejestracji, skorzystaj z live chatu lub formularza kontaktowego, aby otrzymać pomoc z działu obsługi klienta. Jak obstawiać zakłady bukmacherskie .

Opinie odnośnie systemu rejestracji są także bardzo dobre. Bukmacher cieszy się uznaniem swoich graczy. Patrząc na opinie, rejestracja nie powinna przysporzyć nam problemów. Czekamy także i na wasze opinie!

Promocje dla aktywnych klientów serwisu

Noblebet to serwis, w którym nie zapomina się o aktywnych graczach. Wybierając to miejsce do obstawiania zakładów, możesz liczyć na szereg ciekawych promocji. Prezentujemy niektóre oferty specjalne dostępne w ofercie Noblebet:

 • Cashback 20% za zakłady wirtualne – w każdym tygodniu możesz otrzymać nawet 20% zwrotu z łącznej kwoty przeznaczonej na obstawianie wydarzeń w sekcji Sportów Wirtualnych.
 • Bonus 50 PLN za karnet – jesteś kibicem Śląska Wrocław i posiadasz karnet meczowy? Prześlij jego skan na email promocyjny Noblebet, a otrzymasz dodatkowe 50 PLN bonusu.
 • Zwrot za 0-0 w Ekstraklasie – nie ma nic gorszego, niż bezbramkowy remis po nudnym i usypiającym meczu. Jeśli taki wynik wydarzy się w polskiej Ekstraklasie, a co więcej, popsuje Twój kupon, możesz otrzymać zwrot stawki.
 • Zakłady dotowane – jest to oferta dedykowana wszystkim miłośnikom obstawiania gier combi z wieloma spotkaniami na jednym kuponie. W ramach promocji: zakłady dotowane, gracz może otrzymać nawet do 500 PLN premii za kupon. Kwota jest naliczana w formie premii od 5% (3 zdarzenia na kuponie) do 20% (6 lub więcej zdarzeń na kuponie).
 • Klub dżentelmena – jest to sekcja VIP zarezerwowana dla najbardziej lojalnych i aktywnych graczy. Dostęp można uzyskać wyłącznie za sprawą zaproszenia wystosowanego przez bukmachera. Przynależność do klubu oferuje dostęp do ekskluzywnych i spersonalizowanych promocji.

Ponadto, bardzo często możemy liczyć na okresowe oferty promocyjne związane z ważnymi świętami lub najbardziej interesującymi wydarzeniami sportowymi. Atrakcyjne promocje często pozwolą nam postawić lepsze zakłady na piłkę nożną lub tenis. Warto zatem na bieżąco sprawdzać sekcję promocyjną, aby nie przegapić dogodnej okazji na wygraną.

Szybkie i wygodne metody płatności

Kilka słów warto poświęcić dostępnym metom płatności, które pozwolą nam szybko i skutecznie zarządzać kapitałem na zakłady bukmacherskie w Noblebet. Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 PLN. Depozyt możemy zrealizować w następujący sposób:

 • Ekspresowe przelewy bankowe – możesz zasilić swoje konto przelewem bankowym, korzystając z jednej z dostępnych platform: Dotpay, Przelewy24, Tpay. Dzięki temu, środki zostaną zaksięgowane na Twoim koncie w ciągu kilkudziesięciu sekund.
 • Płatność kartą – platforma Dotpay umożliwia wpłatę kartami płatniczymi Visa lub Mastercard.
 • Paysafecard – jest to karta przedpłacona o określonej wartości np. 100 PLN. Środki te możesz przelać na swoje konto bukmacherskie. Karty Paysafecard można kupić w każdym większym kiosku oraz salonikach prasowych.
 • Płatność mobilna BLIK – jest to bardzo popularna metoda płatności wykorzystywana w bankowości elektronicznej z poziomu bankowej aplikacji mobilnej.

Wypłaty mogą zostać zrealizowane na konto Paymenticon lub na Twój rachunek bankowy. Noblebet obsługuje błyskawiczne wypłaty do banków: mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole oraz Getin Bank. W przypadku tych banków, wypłata może zostać zrealizowana w przeciągu kilkunastu minut. W przypadku rachunku w innym banku, czas realizacji może zająć 1-3 dni robocze.

Noblebet Opinie

Legalny serwis bukmacherski Noblebet cieszy się pozytywnymi opiniami ze strony klientów. Gracze chwalą tego bukmachera przede wszystkim za liczne promocje oraz ciekawy bonus na udany początek w serwisie. Noblebet zakłady bukmacherskie budują prestiżową markę, która kojarzy nam się z obstawianiem gier na poziomie. Elegancki serwis oraz liczne udogodnienia sprawiają, że typowanie wyników u tego bukmachera sprawia dużą przyjemność.

Biorąc pod uwagę wysoką konkurencję na polskim rynku zakładów, Noblebet dosyć szybko zjednał sobie sympatię ze strony klientów. Serwis funkcjonuje na rynku niecały rok i niewątpliwie warto obserwować dalszy rozwój tego bukmachera. Pozytywne noblebet opinie ze strony graczy to dowód na to, że bukmacher powinien sprostać oczekiwaniom wymagających typerów.

Jak widać opinie bukmacher ma bardzo dobre. Na ich podstawie możemy stwierdzić, że jest to bukmacher godny naszego wyboru. Stawiając na noblebet, wystarczy popatrzeć na opinie graczy i samemu zdecydować. Są one w głównym stopniu pozytywne.

Wszystkie fakty na temat Noblebet

Noblebet to stosunkowo młody bukmacher. Niemniej jednak na rynku swoje „odczekał”, oferując nam bardzo dobrej jakości usługi, którymi możmey cieszyć się po dzień dzień dzisiejszy. Dodatkowym faktem jest to, że noblebet opinie są bardzo pozytywne i jasno pokazują, że jest to bukmacher z górnej półki.

Noblebet oferuje nam między innymi zakłady na piłkę nożną. Jest to podstawa oferty, niemniej jednak nie jest to jej całość. Głównie opinie o noblebet są pozytywne z uwagi na szerokość ofert, która noblebet zapewnia swoim klientom. Kolejnym plusem jest bonus od pierwszego depozytu, który także możemy wykorzystać właśnie dzięki uprzejmości noblebet.

Marka Noblebet jest w pełni legalna, skutkiem czego działa za zgodą ministerstwa finansów.

Czy warto założyć konto w Noblebet?

Naszym zdaniem, Noblebet opinie to bardzo dobry i obiecujący serwis, który już po kilku miesiącach funkcjonowania na polskim rynku odznacza się bardzo rozbudowaną i jakościową ofertą. Mamy tu rozbudowaną ofertę gier sportowych i esportowych, zakłady na żywo, zakłady wirtualne, a także liczne bonusy i promocje dla klientów. W związku z tym, jeśli szukasz solidnego bukmachera z licznymi udogodnieniami, rejestracja w Noblebet to dobry pomysł. O wysokiej jakości usług przekonują nas także pozytywne opinie ze strony wielu klientów.

Jaki bonus powitalny oferuje Noblebet?

Noblebet pozwala nowym klientom wybrać jeden z dwóch bonusów powitalnych: pakiet powitalny do 1650 PLN w formie trzech bonusów kursowych lub bonus 100% do 300 PLN na Sporty Wirtualne. Jeśli wybierzesz drugą opcję, wciąż możesz wykorzystać 2 bonusy kursowe z pakietu powitalnego.

Jak wykorzystać bonus z mnożnikiem?

Wystarczy postawić kupon combi z przynajmniej dwoma zdarzeniami o łącznym kursie 3,00. Stawką zakładu jest kwota otrzymana w ramach bonusu powitalnego. Aktywuj mnożnik kursowy na kuponie, aby zagrać o znacznie większą wygraną.

Czy Noblebet to legalny bukmacher w Polsce?

Tak, serwisem Noblebet zarządza Polski Bukmacher. Firma w styczniu 2019 roku otrzymała licencje Ministra Finansów nr PS4.6831.28.2017 na urządzenie gier bukmacherskich w Polsce.

Czy Noblebet posiada aplikację mobilną?

Tak, klienci serwisu bukmacherskiego Noblebet mogą obstawiać zakłady za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Co więcej, gracz może otrzymać bonus 20 PLN na pierwszy zakład w aplikacji.

Jakie metody płatności obsługuje Noblebet?

Aktualnie, serwis Noblebet obsługuje aktualne metody płatności: szybkie przelewy bankowe obsługiwane przez: Przelewy24, Tpay lub Dotpay, płatność kartą, płatność mobilną BLIK, a także płatność kartą przepłaconą Paysafecard. Klient może dokonać wpłaty również z portfelem elektronicznym Paymenticon. Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 PLN.  

3.0
Jakosc
5.0
Oprogramowanie
4.0
Bonusy i promocje
4.0
Obsluga klienta
4.0 Nasza ocena