Rejestracja i weryfikacja w serwisie Milenium

Milenium całkiem niedawno zaskoczył graczy nowym wyglądem serwisu. Jest on teraz bardziej nowoczesny i przejrzysty. Niewielka zmiana wizerunkowa od razu zaowocowała wzmożoną liczbą użytkowników zainteresowanych otworzeniem konta w tym serwisie. Jak zarejestrować konto Milenium szybko i wygodnie? W tym artykule skupiamy się na tym właśnie aspekcie. Z naszą pomocą na pewno uda Ci się błyskawicznie przejść wszystkie formalności i rozpocząć obstawianie zakładów sportowych. Pamiętajmy, że rejestracja Milenium proponuje atrakcyjny bonus powitalny dla wszystkich nowych użytkowników.

Czy warto zarejestrować się w serwisie Milenium?

Milenium to bardzo doświadczona firma bukmacherska, która na polskim rynku funkcjonuje od 2004 roku. W roku 2012 operator otrzymał licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych i stał się legalnym bukmacherem działającym w zgodzie z ustawą hazardową. Pierwszą zaletą rejestracji konta w serwisie Milenium jest zatem fakt, iż mamy do czynienia ze sprawdzonym i legalnym operatorem, u którego możemy bezpiecznie typować wyniki wydarzeń sportowych.

Atutem, który najbardziej przemawia do wielu nowych graczy jest oczywiście atrakcyjny bonus powitalny. Każdy nowy użytkownik w serwisie może otrzymać darmowy zakład o wartości 10 PLN, a także premię depozytową 100% do 760 PLN przy pierwszej wpłacie. Gracze mogą zatem liczyć na zastrzyk dodatkowych środków, które ułatwią dobry początek w serwisie. Bukmacher Milenium posiada także niezłe promocje dla stałych klientów, a także program lojalnościowy.

W ostatnim czasie mogliśmy zaobserwować kilka zmian w wyglądzie serwisu. Obecnie jest on bardziej nowoczesny i przejrzysty. To dodatkowo ułatwia obstawianie zakładów bukmacherskich. Możemy zatem z czystym sumieniem stwierdzić, że rejestracja Milenium opłaci się wszystkim użytkownikom liczącym na wysoką jakość usług bukmacherskich. W tym artykule skupimy się na wszystkich kwestiach związanych z otworzeniem konta w serwisie bukmacherskim. Co powinieneś wiedzieć o bukmacherze Milenium zanim zdecydujesz się na rejestrację i weryfikację konta?

Kto może założyć konto w serwisie bukmacherskim?

W trakcie rejestracji konta w serwisie oświadczamy zapoznanie się z regulaminem bukmachera. W praktyce mało osób poświęca czas na wczytywanie się w kolejne podpunkty. My jednak zalecamy, aby przynajmniej pobieżnie zapoznać się z regulaminem, szczególnie w aspekcie promocji i bonusów. Regulamin każdego bukmachera kilkukrotnie przypomina o tym, że obstawianie zakładów bukmacherskich jest dozwolone wyłącznie w przypadku osób pełnoletnich. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, nie próbuj oszukiwać bukmachera, ponieważ może to skutkować poważnymi konsekwencjami. Legalni bukmacherzy mają obowiązek weryfikować tożsamość swoich użytkowników poprzez aktywację konta po zapoznaniu się ze skanem dokumentu tożsamości.

Od pewnego czasu rejestracja w serwisie bukmacherskim wymaga także podania źródła, z którego pochodzą środki przeznaczone na zakłady. Wśród dostępnych opcji znajdziemy np. oszczędności, umowę w pracę czy emeryturę. Każdy użytkownik w ten sposób deklaruje legalność posiadanych przez siebie pieniędzy. Wymogi regulaminowe w Milenium dopuszczają zatem rejestrację osób pełnoletnich, którzy mogą potwierdzić swoją tożsamość odpowiednim dokumentem, a także dysponują legalnymi środkami na grę. Jeśli jesteś osobą, która może założyć konto w Milenium, przejdź do poniższych instrukcji związanych z tą procedurą.

milenium rejestracja

Milenium jak zarejestrować konto krok po kroku?

Rejestracja w serwisie bukmacherskim Milenium od razu pozwala cieszyć się wszystkimi możliwościami związanymi z obstawianiem wydarzeń sportowych. Możesz również otrzymać atrakcyjny bonus powitalny, z którym udanie rozpoczniesz typowanie w Milenium. Procedura rejestracji i weryfikacjo konta przebiega zgodnie z poniższymi krokami:

Krok 1: Pierwszy formularz wymaga podania wszystkich danych do konta takich jak: nazwa użytkownika, hasło, adres email. Pamiętaj by wymyślić silne hasło, które zabezpieczy Twoje konto przed logowaniem się niepowołanych osób. Poniżej należy oświadczyć zapoznanie się z regulaminem i polityką prywatności. Opcjonalne jest natomiast zaznaczenie zgody na otrzymywanie informacji reklamowych. Jeśli w przeszłości obstawiałeś zakłady w punktach naziemnych Milenium, być może posiadasz kartę do programu lojalnościowego. Jeśli tak jest, zaznacz odpowiednie okienko co umożliwi podpięcie tej karty pod nowo utworzone konto.

Krok 2: W drugim formularzu rejestracyjnym należy podać wszystkie dane osobowe oraz teleadresowe. Wymagane informacje to m.in.: Imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania, data urodzenia. W tym miejscu możesz także wykorzystać Milenium kod promocyjny by odebrać większy bonus powitalny. Pamiętaj, że na naszej stronie znajdziesz kody promocyjne do wykorzystania u legalnych, polskich bukmacherów.

Krok 3: Teraz zostaniesz poproszony o załączenie skanu dokumentu tożsamości, dzięki czemu możliwe stanie się pomyślne zweryfikowanie prawdziwości podanych informacji. Zazwyczaj zajmuje to od kilkunastu minut do kilku godzin. Gdy Twoje konto zostanie zaakceptowane, otrzymasz wiadomość email z linkiem aktywacyjnym. Teraz możesz już dokonać pierwszej wpłaty, odebrać bonus powitalny, a także obstawiać dowolne zakłady bukmacherskie.

Krok 4: Kolejne działania nie są związane z samą procedurą rejestracji, ale warto powiedzieć kilka słów na ich temat. Po pierwszym zalogowaniu zostaniesz poproszony o ustawienie limitów gry na swoim koncie. Oczywiście możesz pozostawić domyślne ustawienia bez żadnych limitów. Przed pierwszą wypłatą musisz również podać numer rachunku, na który chcesz otrzymać wypłatę z konta.

To już wszystko. Przeszedłeś pełny proces rejestracji i weryfikacji i stałeś się pełnoprawnym członkiem serwisu bukmacherskiego Milenium. Powodzenia przy obstawianiu pierwszych zakładów!

milenium rejestracja

Zalety rejestracji konta w Milenium

Wielu doświadczonych graczy posiada konta u przynajmniej kilku bukmacherów, tak, aby móc wybierać najlepsze kursy na interesujące wydarzenia sportowe. Pod tym względem warto otworzyć konto także w serwisie Milenium. Co przemawia na korzyść tego bukmachera?

 • Wszechstronna oferta zakładów bukmacherskich – gracze mogą obstawiać zakłady sportowe spośród kilkudziesięciu dyscyplin, zakłady esportowe, a także sporty wirtualne. Bardzo dobrze prezentuje się także sekcja zakładów na żywo.
 • Bonus powitalny – jako nowy użytkownik możesz liczyć na prezent powitalny. Darmowy zakład 10 PLN za samą rejestrację oraz premia do pierwszej wpłaty 100% do 760 PLN to całkiem niezła oferta startowa dla nowych klientów.
 • Promocje i program lojalnościowy ­– legalny bukmacher Milenium posiada bardzo dobre promocje dla stałych klientów, a także program lojalnościowy Liga Mistrzów, w którym zbieramy punkty za aktywność w serwisie, a także w punktach i możemy je wymieniać na cenne nagrody.
 • Szybkie płatności – konto w Milenium możesz zasilić za pośrednictwem najpopularniejszych metod płatności: błyskawicznych przelewów bankowych, karty płatniczej, BLIK, portfeli wirtualnych. Bukmacher szybko i sprawnie realizuje wypłaty z konta użytkowników.
 • Bezpieczeństwo gry – Milenium to legalny bukmacher działający na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów. Firma przestrzega zasad odpowiedzialnej gry.
 • Profesjonalna obsługa – w trakcie obstawiania zakładów wystąpił problem i nie jesteś w stanie samodzielnie go rozwiązać? Skontaktuj się z dostępnym codziennie działem obsługi klienta.
 • Statystyki i wyniki – w Milenium znajdziesz obszerną strefę gracza, w której możesz sprawdzić swoje kupony, statystyki i wyniki spotkań, najlepsze kursy obstawiane przez innych użytkowników, a także wiele innych informacji przydanych przy obstawianiu.

To tylko niektóre z zalet, które możemy wymienić w kontekście rejestrowania nowego konta w serwisie bukmacherskim Milenium. Niewątpliwie jest to doświadczona firma zasługująca na odmianę. I choć nie zawsze pojawia się w czołówce najpopularniejszych bukmacherów, to mamy pewność, że obstawianie zakładów w Milenium stoi na wysokim poziomie.

milen milenium rejestracja

Czy bukmacher Milenium udostępnia szybką rejestrację?

Coraz częściej możemy spotkać się z pojęciem szybkiej rejestracji w kontekście zakładów bukmacherskich. Istnieją tzw. bukmacherzy bez dowodu, którzy umożliwiają otworzenie konta po podaniu podstawowych informacji. Skan dokumentu jest jednak później wymagany do tego by w pełni aktywować konto i móc dokonywać wypłat z konta. Szybka rejestracja to zatem uproszczenie kierowane do graczy, którym zależy na czasie. Niestety, w przypadku bukmachera Milenium nie ma możliwości szybkiego rejestrowania bez dowodu. Z drugiej strony ma to swoje zalety, bo po pomyślnym przejściu rejestracji od razu otrzymujemy dostęp do wszystkich funkcji.

Jakich dokumentów możesz użyć podczas rejestracji?

W procesie weryfikacji potrzebny jest skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości, który pozwala zweryfikować Twoją tożsamość. Może to być dowód osobisty, paszport lub karta pobytu. Wielu użytkowników pyta natomiast o możliwość użycia prawa jazda lub legitymacji studenckiej. Niestety, nie są to pełnoprawne dokumenty tożsamości i nie mogą zostać użyte do otworzenia konta w serwisie bukmacherskim. Zdecydowanie najlepszą i najszybszą opcją jest wykorzystanie skanu lub wyraźnego zdjęcia obu stron dowodu osobistego.

Ile trwa aktywacja konta w serwisie Milenium?

Tutaj wiele zależy od tego, kiedy rejestrujesz swoje konto. W dzień powszedni w godzinach popołudniowych weryfikacja zazwyczaj zajmuje kilkanaście minut. Czas oczekiwania może się nieco wydłużyć w porze wieczornej oraz w weekendy, gdy wielu użytkowników korzysta z serwisu. Musimy jednak nadmienić, że czas oczekiwania na weryfikację w Milenium jest jednym z najkrótszych biorąc pod uwagę wszystkie serwisy bukmacherskie. To zasługuje na duży plus.

Rejestracja w aplikacji mobilnej

Bukmacher posiada starannie zaprojektowaną aplikację mobilną, dzięki której, możesz obstawiać zakłady bukmacherskie na swoim telefonie. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie bukmacherskim Milenium, konto możesz otworzyć właśnie za pośrednictwem aplikacji. Procedura przebiega tak samo jak w komputerowej wersji serwisu. Oczywiście wciąż możesz liczyć na atrakcyjny bonus powitalny i błyskawiczną weryfikację konta.

Rejestracja w punkcie naziemnym

Milenium na początku działalności był typowym bukmacherem naziemnym. Dziś możemy korzystać z dobrze rozwiniętej sieci kilkuset punktów zlokalizowanych w całej Polsce. Jeśli nie chcesz załączać skanu dokumentu tożsamości przez Internet, zawsze możesz udać się do punktu naziemnego i tam przejść pełny proces rejestracji. Pracownik na miejscu może zweryfikować Twoją tożsamość i aktywować konto. W ten sposób otrzymasz również własną kartę w programie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium, która przyda się, gdy będziesz obstawiał zakłady w punktach.

Problemy przy rejestracji w serwisie Milenium?

Jeśli postępowałeś zgodnie z powyższymi instrukcjami, nie powinieneś mieć żadnych problemów z szybkim przejściem pełnej procedury rejestracji w serwisie bukmacherskim Milenium. Jeśli jednak natrafiłeś na nieoczekiwane trudności, sprawdź poniższe wskazówki:

 • Dokładnie sprawdź wszystkie informacje podane przy rejestracji. Sprawdź siłę ustawionego hasła. Przy każdym błędzie, nad formularzem powinien pojawić się komunikat, który informuje Cię o tym co poszło nie tak i co należy poprawić.
 • Wiele problemów jest związanych z nieprawidłowym dokumentem tożsamości. Niektórzy gracze używają np. prawa jazdy, które nie może być wykorzystane przy rejestracji u bukmachera. Innym problem może być np. nieaktualny dokument tożsamości.
 • Być może łączysz się z siecią przez publiczne Wi-Fi i ktoś przed Tobą rejestrował już konto w serwisie Milenium. W takiej sytuacji może zadziałać blokada IP, która chroni przed rejestracją kilku kont z jednego miejsca. By rozwiązać ten problem, skontaktuj się z pracownikiem lub przełącz się na prywatne połączenie z Internetem.
 • Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z pomocy działu technicznego, który pracuje codziennie. To najszybszy sposób by uporać się ze wszelkimi trudnościami przy rejestracji konta w Milenium.

milenium rejestracja

Rejestracja Milenium – podsumowanie

Milenium to solidny i sprawdzony bukmacher, u którego warto zarejestrować konto. Atrakcyjny bonus powitalny, liczne promocje oraz wszechstronna oferta zakładów. To tylko niektóre z zalet, które przemawiają na korzyść rejestracji w tym serwisie. Uzupełnienie formularzy rejestracyjnym zajmuje nie dłużej niż 10 minut. Bukmacher słynie z błyskawicznego procesu weryfikacji i aktywuje konta użytkowników już w przeciągu kilkunastu minut.