Milenium bonus

Milenium bonus

N/A
Kod bonusowy

Milenium Zakłady Bukmacherskie to jeden z młodszych operatorów na polskim rynku. Nie znajdziesz w nich wyjątkowych kursów ani najszerszej oferty na rynku online. To raczej jeden ze słabszych organizatorów zakładów bukmacherskich dostępnych dla Polskich graczy. Swoją sytuację Milenium poprawia jednak oferowanymi promocjami i bonusami. Podczas gry w serwisie pozwala na częste zwiększenie Twojej wygranej. To możliwe dzięki licznym promocjom, a szczególnie Happy Hours. Chociaż ich liczba jest duża to… odnalezienie zakładki z nimi jest bardzo trudne. Podpowiadamy, czego i gdzie szukać w Milenium.

Aktualizacja 30.06. 2020

Na dzień dzisiejszy bukmacher Milenium zakłady bukmacherskie nie prowadzi czynnej działalności. Jeśli ten stan się zmieni, poinformujemy Państwa.

Skorzystanie z pierwszych promocji w zakładach bukmacherskich Milenium będzie możliwe już po zarejestrowaniu się do serwisu. Znajdziesz go pod adresem www.milenium.pl. Pamiętaj, że bukmacher nie wymaga wpisywania Milenium kod bonusowy. Musisz jednak podczas rejestracji zaznaczyć odpowiednie rubryki. Skorzystanie z pozostałych promocji zazwyczaj wymaga wyłącznie wypełnienia ich warunków. Wszystkie te wiadomości znajdziesz na portalu. Niestety, w różnych miejscach. Bukmacher Milenium nie posiada jednak zakładki, w której umieściłby wszystkie promocje.

Milenium bonus na start

Bonus powitalny u bukmachera Milenium jest dostępny dla każdego gracza. Pokazuje go nasz ranking bonusów powitalnych. Wystarczy, że zalogujesz się do serwisu bukmachera i spełnisz jego wymagania. Bonus ten ma jedną z najniższych na polskim rynku wysokości. Na Twoim koncie może znaleźć się maksymalnie 760 zł. Mimo to warto z niego skorzystać. To przecież dodatkowe pieniądze na zakłady, za które możesz wygrać o wiele większą kwotę pieniędzy!

Proponowany przez bukmachera bonus ma jedną dużą zaletę. Od razu, gdy wpłynie na Twoje konto, będziesz mógł go wypłacić. Wszystkie warunki jego otrzymania musisz spełnić wcześniej. Środki będą więc miały od razu status depozytowych. Sprawdź, co musisz zrobić, aby dostać 760 zł zupełnie za darmo.

Odbierz swój bonus powitalny Milenium

Korzystanie z serwisu internetowego bukmachera www.milenium.pl musisz rozpocząć oczywiście od rejestracji. Będzie ona polegała na wypełnieniu krótkiego formularza. Podasz swoje dane osobowe, ale też wpiszesz numer konta bankowego. Koniecznym krokiem będzie załączenie skanu dowodu tożsamości. Pamiętaj, aby podczas wypełniania formularza zaznaczyć rubrykę z napisem „Chcę otrzymać bonus na start”. Jeśli tego nie zrobisz stracisz szansę na skorzystanie z tej promocji.

Następnym krokiem, po poprawnej weryfikacji gracza, będzie wpłacenie pierwszego depozytu do serwisu bukmacher. Operator wyznaczył na to 10 dni. Jeśli nie przelejesz środków w tym terminie, bonus będzie niedostępny. Przemyśl dokładnie, ile ma wynieść Twój depozyt. Od jego kwoty bowiem zależy Twój bonus.

Wpłacony przez Ciebie depozyt będzie podlegał obrotowi. Wynosi on x 4. Wypełniają go kupony z co najmniej 3 zdarzeniami. Kurs minimalny to 2.00. Pojedyncze zdarzenie zaś nie może mieć mniejszego niż 1.20. Na spełnienie tego warunku masz 60 dni. Jeśli go wypełnisz, na Twoje konto wpłynie cały bonus od depozytu. Jak wspominaliśmy wcześnie – będziesz mógł go od razu wypłacić na bankowe konto.

Bonus bez depozytu Milenium

5-10-15 kojarzy Ci się z programem z dziecięcych lat? Niesłusznie! Jeśli rozpoczniesz zabawę u bukmachera Milenium, będzie Ci kojarzył wyłącznie z promocją, którą on oferuje. To wartości, o które może powiększyć się Twoja wygrana. W promocji tej możesz też liczyć na wyższe niż standardowo kursy. Procent bonusu wzrasta wraz ze wzrostem liczby wydarzeń na postawionym przez Ciebie kuponie.

Na powiększenie wygranej o 5% możesz liczyć w sytuacji, gdy wytypujesz od 5 do 9 zdarzeń. Jeśli zawrzesz ich od 10 do 14, bukmacher powiększy Twoją wygraną automatycznie o 10%. Najwięcej dostaniesz jednak w sytuacji, gdy na kuponie zawrzesz co najmniej 15 wydarzeń. Możesz liczyć na 15% wyższą wygraną. A to oznacza, że całość otrzymanej przez Ciebie wygranej wpłynie na Twoje konto. Bukmacher zapłaci należny podatek sam.

Skorzystanie z promocji „5-10-15” wiąże się z koniecznością przystąpienia do programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium. Nie musisz się o to martwić, jeśli rejestrowałeś się do serwisu przez internet. Bukmacher automatycznie zapisuje do programu każdego użytkownika. Inaczej jest w naziemnych punktach – musisz to zrobić dodatkowo.

Zakład bez ryzyka w Milenium

Każdy członek klubu lojalnościowego bukmachera Milenium może też skorzystać innej promocji. Jest nią zakład bez ryzyka. Każdy pierwszy zakład postawiony w serwisie nie będzie przegrany. Jeśli wytypujesz nieprawidłowo, bukmacher odda Ci stawkę kuponu. Będzie to jednak nie więcej niż 10 zł. Aby skorzystać z tej promocji, musisz dopełnić formalności. Warunek jest jeden – zaznaczenie pola z napisem „Chcę otrzymać darmowy zakład”. Znajduje się ono w formularzu rejestracyjnym. Po zakończeniu rejestracji nie będziesz miał możliwości skorzystania z tego bonusu. Nie zapomnij więc jej zaznaczyć.

Zakład bez ryzyka dotyczy wyłącznie pierwszego zakładu postawionego u tego bukmachera. Oznacza to, że jeśli pierwszy będzie trafiony to bonus bez depozytu stanie się nieaktywny.

Happy Hours w Milenium

Po wejściu na stronę internetową bukmachera Milenium zobaczysz napis Happy Hours w kilku miejscach. To jeden z bonusów, na które najczęściej będziesz mógł liczyć u tego operatora. Podczas tych szczęśliwych godzin będziesz mógł liczyć na wysokie kursy na proponowane wydarzenia. Jakie? Sprawdź!

Happy Hour bukmacher proponuje przed każdym spotkaniem piłki nożnej. Na godzinę przed nim będziesz mógł więc postawić zakład przedmeczowy o wyjątkowo wysokim kursie. Dodatkowo każda wygrana, którą osiągniesz w takim kuponie, zostanie powiększona o 14%. Bukmacher określił dwa limity ilości zdarzeń na promocyjnym kuponie. Posiadacze złotej i platynowej karty członkowskiej jego klubu lojalnościowego muszą prawidłowo wytypować 3 mecze. Jeśli masz czerwoną lub srebrną kartę postaw na 4 zdarzenia.

Dodatkowe pieniądze możesz też zyskać obstawiając wydarzenia z oferty na żywo. Zrób to od wtorku do czwartku w godzinach od 15 do 17. Wytypuj co najmniej 2 wydarzenia. Minimalny kurs ustalony jest na poziomie 1.20. Wszystkie uzyskane w tym czasie wygrane zostaną powiększone o 14%.

Codziennie możesz skorzystać zaś z oferty Happy Hour Virtual. Jak nazwa wskazuje ,bonus będzie dotyczył sportów wirtualnych. Pod promocję podlegają kupony, na których znajdą się co najmniej 2 wydarzenia. Dopuszczalny minimalny kurs to 1.20. Jeśli wytypujesz prawidłowo, Twoja wygrana zostanie powiększona znów o 14%.

Skąd ta „czternastka?” To procent, który całkowicie pokryje koszt należnego podatku. Każdy legalny bukmacher odprowadza 12% od wygranej uzyskanej przez gracza. W tym przypadku na Twoje konto wpłynie nie tylko pełna uzyskana kwota, ale nawet trochę więcej.

Jeśli interesują Cię jeszcze wyższe wygrane, skorzystaj z promocji o nazwie Grand. To kolejny bonus od wygranej. Za każdy kupon z co najmniej 5 wydarzeniami dostaniesz od bukmachera dodatkową kasę. Zostanie ona powiększona o 20%. Do promocji kwalifikują się kupony z kursem min. 2.00.

Typ Dnia i Bestseller w Milenium

Chciałbyś obstawić, ale nie masz pomysłu? A może po prostu liczysz na podpowiedź bardziej doświadczonych typerów? Milenium przygotował coś właśnie dla Ciebie. To dwie oferty, które pomogą w wybraniu wydarzeń na kupon. Na pewno znacznie ułatwią one stawianie zakładów nowym, mało doświadczonym graczom. Warto też do niej zajrzeć, jeśli po prostu masz słabszy dzień.

Na czym polegają te promocje? Bestseller to zakład, na który warto w danym momencie postawić. Bukmacher wyznacza go na podstawie analizy statystyk i typów graczy serwisu. Zdarzenia oferowane w ramach Bestselleru mogą zmieniać się nawet co 20 minut. Typ Dnia natomiast to wydarzenie, na które szczególnie warto postawić każdego dnia. Nie zdziw się, bo czasami w tym miejscu możesz znaleźć nie jedno, a dwa wydarzenia. Na Typ Dnia bukmacher oferuje wyższy niż standardowo kurs. Najczęstsze dyscypliny, na które wyznaczany jest Typ Dnia to: piłka nożna, tenis, koszykówka oraz piłka ręczna. Promowane zakłady ograniczają wyłącznie do dwu- i trzytorowych.

Program lojalnościowy Milenium

Liga Mistrzów Milenium – to nazwa programu, który oferuje swoim klientom ten bukmacher. Każdy gracz, który zarejestruje się do internetowego serwisu www.milenium.pl, zostanie jego członkiem automatycznie. W punkcie stacjonarnym zaś będziesz musiał zrobić to dodatkowo. Dostaniesz wtedy specjalną członkowską kartę.

Będąc członkiem klubu Ligi Mistrzów Milenium, będziesz zbierał punkty. Dostaniesz je za każdy postawiony zakład u legalnego bukmachera Milenium. Nie ważne, czy będzie on wygrany, czy przegrany. Pod uwagę operator bierze fakt opłacenia kuponu. Ilość punktów, które wpłyną na Twoje konto, zależna jest od stawki, jaką postawisz. Im więcej wydasz ,tym więcej punktów wpłynie na Twoje konto. Bukmacher nagradza też za częstotliwość stawiania zakładów. Ostatnim czynnikiem jest rodzaj karty członkowskiej, którą obecnie się legitymujesz. Te wyróżnia się 4. Są to: czerwona, srebrna, złota i platynowa. Ogólnie rzecz biorąc każde wydane na zakład 1 zł dostaniesz 1 pkt.

Zebrane punkty możesz wymienić na różne nagrody i bonusy bukmacherskie w formie kredytów na grę. Każdy z nich podlega 1-krotnemu obrotowi. Dla przykładu: 5 kredytów wymaga posiadania 625 pkt., a 1000 kredytów aż 12 500 pkt. Wymienić je możesz w mShopie. Z nagród możesz liczyć na przykład na bilety wstępu na mecze piłki nożnej.

milenium oferta

Oferta bukmachera Milenium

26 – tyle dyscyplin znajduje się w ofercie serwisu bukmachera internetowego Milenium. Nie jest to najlepszy wynik, bo LV BET czy Fortuna mają ich prawie 40. Na rynku są też jednak bukmacherzy, którzy oferują bardzo podobną liczbę dyscyplin.

W ofercie Milenium znajdziesz m.in. wydarzenia z dziedziny e-sportu. U bukmachera możesz obstawiać CS:GO, Dota 2, LoL oraz NBA2K. Na każde wydarzenie bukmacher uruchamia około 20 rynków. To trochę ratuje jego pozycje. Przy tak małej ofercie gracze mogą jednak wybierać sporą liczbę zdarzeń. Do tego masz też dział z wirtualnym sportem. Jest w nim aż 256 lig. To naprawdę jedna z lepszych ofert na polskim rynku. Zakłady możesz stawiać na 6 dyscyplin. To: Ekstraliga, Puchar Globu, koszykówka, tenis, wyścigi psów oraz wyścigi koni. Dwie ostatnie, czyli wyścigi, u bukmachera możesz obstawiać wyłącznie w tym dziale. Legalne zakłady na wyścigi psów i koni w Polsce może organizować wyłącznie Totolotek. Najwięcej zakładów jest dostępnych na piłkę nożną. Rozgrywki są wzorowane na prawdziwych ligowych zmaganiach. Ekstraliga to polska Ekstraklasa. Występuje w niej 16 drużyn. Mecze trwają cały sezon. Puchar Globu zaś to rozgrywki międzynarodowe. Biorą w nich udział 24 reprezentacje narodowe. Podzielone są one na 6 grup. Koszykówka jest wzorowana na amerykańskiej NBA. Mecze tenisa zaś możesz wybrać na korcie ziemnym lub trawiastym. Wyścigi psów i koni zaś również odbywają się na różnych torach. Rozgrywki w ramach wirtualnych sportów można oglądać w serwisie bukmachera. Podczas zabawy możesz też na bieżąco mieć wgląd do statystyk i wyników wcześniejszych spotkań.

Oferta legalnego bukmachera Milenium charakteryzuje się dużą ilością zdarzeń. Najwięcej jest ich w ofercie na piłkę nożną. Statystyki pokazują, że na każdy mecz możesz u tego bukmachera dostać około 200 rynków. To bardzo dużo. Obok typowych zakładów na zwycięzcę meczu znajdziesz więc też bardzo szczegółowe możliwości typowanych zdarzeń. Będziesz mógł obstawić na przykład liczbę rzutów rożnych, czy żółtych kartek w danej połowie meczu.

W ofercie zakładów bukmacherskich Milenium są też zakłady na żywo. Znajduje się w nich 8 dyscyplin. Pierwszą oczywiście jest piłka nożna. Do tego operator udostępnia tenis, hokej, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, baseball oraz rugby. Najwięcej rynków jest jak zwykle na piłkę nożną. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość oglądania jednocześnie kilku meczów. Do tego na bieżąco możesz śledzić statystyki, zdarzenia i inne informacje związane z grą na żywo.

Kursy w Milenium

Oferta bukmachera Milenium nie należy do najlepszych na polskim rynku zakładów wzajemnych. Ma jednak swoje zalety. Niestety, trzeba jasno przyznać, że w Milenium nie ma co liczyć na wysokie kursy. Bukmacher narzuca sporą marżę, przez co nie może konkurować pod tym względem z innymi polskimi operatorami. Jeśli mimo wszystko chcesz skorzystać z jego usług, proponujemy sprawdzić dostępne promocje i z nich skorzystać. Nie musisz posiadać żadnych dodatkowych informacji na ten temat jak na przykład Milenium kod promocyjny. Większość promocji aktywuje się automatycznie, po spełnieniu ich warunków. To jedyny sposób na zdobycie kursów na przyzwoitym poziomie. Bukmacher oferuje sporo ofert typu Happy Hour. Wyższe kursy niż standardowo proponuje też w Typie Dnia.

Metody płatności w Milenium

To zdecydowanie słaba strona bukmachera. Udostępnia on tylko 3 metody dokonania wpłat depozytu na wirtualne konto w serwisie. Są to: PayU, tpay.com oraz Blik. To naprawdę niewiele.

Również w kwestii wypłat bukmacher nie rozpieszcza. Najpierw musisz złożyć dyspozycję. Bukmacher realizuje je 3 razy dziennie. W Milenium nie możesz jednak liczyć na szybkie przelewy. Taka opcja jest dostępna wyłącznie u najlepszych bukmacherów jak STS czy Fortuna.

Wersja mobilna serwisu Milenium

Serwis internetowy bukmachera Milenium jest też dostępny w formie aplikacji mobilnej. Jest ona możliwa do zainstalowania na urządzeniach mobilnych, obsługiwanych przez systemy iOS lub Android. Na urządzenia Apple ściągniesz ją zarówno z App Store, jak i ze strony internetowej. W drugim przypadku zaś możesz wyłącznie ściągnąć ją ze strony internetowej, ponieważ nie ma jej w sklepie Google Play.

Wersja mobilna serwisu jest identyczna,jak ta pełna na stronie internetowej. Oferuje identyczne opcje i możliwości. Łatwo odnajdziesz w niej interesujące wydarzenia i postawić na nie kupon. Może on dotyczyć zakładów prematch czy live. W aplikacji znajdują się również statystyki, wyniki. Masz dostęp do historii swoich kuponów. Dzięki opcji push będziesz dostawał powiadomienia o interesujących Cię zmianach.

Czytając opinie na forach internetowych, często można spotkać się z niezbyt pochlebną opinią graczy na temat aplikacji mobilnej Milenium. Typerzy podkreślają, że jest ona bardzo wolna i do tego często się zawiesza. Na niektórych urządzeniach trzeba też zmieniać ustawienia, aby móc ją w ogóle zainstalować.

Obsługa klienta w Milenium

Milenium posiada na swojej stronie internetowej FAQ. Jest to jednak mało przydatny dział. Znajduje się w nim tylko kilkanaście pytań i odpowiedzi. To stanowczo za mało, aby gracz mógł być usatysfakcjonowany. Możesz za to liczyć na pomoc ze strony biura obsługi.

Kontakt z konsultantami jest możliwy dzięki rozmowie na chacie oraz na infolinii. Ten pierwszy wymaga kliknięcia ikonki symbolizującej chat. Kontakt z konsultantami na żywo jest możliwy w godzinach od 8 do 22. Zdecydowanie trudniej skorzystać z kontaktu telefonicznego. Infolinia działa bowiem wyłącznie od poniedziałku do piątku. Ograniczone są też godziny pracy konsultantów. Ci dostępni są jedynie w godzinach od 8 do 16, czyli wtedy, gdy standardowy Polak pracuje. Infolinia dostępna jest pod numerem telefonu + 48 606 100 300.

Ostatnią z możliwości kontaktu z bukmacherem jest napisanie do niego za pośrednictwem strony internetowej. Możesz wysłać maila z pytaniami na adres bukmacher@milenium.pl. Drugi sposób to formularz kontaktowy, który znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

Czy bukmacher Milenium jest legalny?

Milenium jest zupełnie legalnym bukmacherem na polskim rynku zakładów. Działa na podstawie udzielonej przez Ministerstwo Finansów licencji. Koncesja została wydana dnia16 lutego 2012 r. Ma numer SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599.

Zezwolenie Ministra Finansów oznacza, że korzystanie z serwisu bukmachera jest całkowicie bezpieczne. Na jego stronie internetowej znajdziesz wszystkie informacje, których publikację narzuca ustawa. To m.in. regulamin, polityka prywatności, pliki cookies czy graj odpowiedzialnie. Milenium informuje też o możliwości uzależniania od hazardu oraz sposobach walki z uzależnieniem. Informacje te znajdziesz na stronie internetowej każdego legalnie działającego bukmachera. Licencji w Polsce wydanych jest 14. Bez obaw możesz korzystać ze zakładów bukmacherskich oferowanych przez: forBet, Fortuna, Milenium, STS, E-toto, LV BET, Totolotek, PZBuk, BetFan, eWinner, SuperBet, BetFan oraz Betclic.

 

Gdzie znajdę Milenium bonus?

Wystarczy wejść w powyższy artykuł i tam dostępne są wszystkie informacje na temat bonusów dostępnych u bukmachera Milenium.

Jak wykorzystać Milenium bonus?

Tak jak u większości bukmacherów wystarczy wpisać konkretny kod bonusowy z naszego serwisu podczas rejestracji. Dzięki temu będziecie mogli skorzystać z konkretnego bonusu.

Ile aktualnie bonusów posiada Milenium?

Do tego bukmachera oferujemy trzy dostępne aktualnie bonusy. Wszystkie są aktywne i dają nam różne możliwości względem otrzymywanych kwot.

Czy Wasze bonusy są aktualne?

Zawsze dbamy o to aby wszystkie oferowane przez nas bonusy były aktualne. Mamy także aktualne linki rejestracyjne które także uruchamiają konkretne bonusy.