LVbet Rejestracja i weryfikacja konta w serwisie

LVbet to bukmacher, który od 2016 roku zdołał zyskać ogromne zainteresowanie klientów. W tak krótkim czasie stał się jednym z czołowych i legalnych operatorów zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Istotnym czynnikiem, który wpłynął na szybki wzrost popularności marki jest bardzo ciekawa oferta promocyjna i wysokie bonusy dla nowych klientów. Bukmacher wprowadził w swoim serwisie możliwość szybkiej rejestracji bez dowodu osobistego. Dzięki temu, nowi użytkownicy w kilka minut mogą zyskać możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich.

LVbet rejestracja, jak zrobić to szybko

Osoby obeznane w tematyce zakładów bukmacherskich doskonale wiedzą o tym, że legalne kupony mogą obstawiać wyłącznie zweryfikowane osoby pełnoletnie. Proces weryfikacji wymaga nadesłania skanu dokumentu tożsamości. Czasami, czas potrzebny do aktywacji konta przeciągu się nawet do kilku godzin. Opisuje to także nasz ranking bukmacherów w kilku punktach. W sytuacji gdy nadchodzą interesujące nas wydarzenia sportowe i chcemy je obstawić u bukmachera, nie musimy się obawiać, że ucieknie nam szansa do skorzystania z najlepszej oferty. Użytkownicy mają bowiem możliwość zarejestrowania konta tymczasowego bez korzystania z dowodu osobistego. Kilka kliknięć dzieli Cię od zarejestrowania się w LV bet i obstawiania zakładów.

Konto tymczasowe pozwala na wpłacania środków, a także odbieranie bonusów i korzystanie ze wszystkich dostępnych promocji, w tym programu lojalnościowego. Jedynym ograniczeniem tak naprawdę jest brak możliwości zlecania wypłat. W tym celu musimy pomyślnie zweryfikować nasze konto przy użyciu dokumentu tożsamości. Po zatwierdzeniu danych uzyskamy dostęp do wszystkich funkcji wraz z wypłatami z konta. Obecnie coraz więcej legalnych bukmacherów decyduje się na udostępnienie opcji szybkiej rejestracji. To ważny czynnik, który jest brany pod uwagę przez coraz większą liczbę użytkowników szukających optymalnego serwisu. Sprawdz LVBET opinie .

lvbet rejestracja

Jak zarejestrować konto tymczasowe?

Szybka rejestracja zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy podać najważniejsze dane osobowe oraz kontaktowe, a także potwierdzić adres email. Jednocześnie, możemy wykorzystać posiadany LVbet kod promocyjny i odebrać ekskluzywny bonus promocyjny.

Krok 1: Na początek należy podać podstawowe informacje, takie jak: Imię i nazwisko, narodowość oraz PESEL. Następnie mamy możliwość zadecydowania o tym, czy chcemy skorzystać z szybkiej rejestracji czy może wolimy od razu przejść do pełnej rejestracji z weryfikacją konta.

Krok 2: Jeśli zdecydujesz się na szybką rejestrację, czeka na Ciebie krótki formularz, w którym wystarczy podać numer telefonu, adres email oraz kilka innych, podstawowych danych. Musisz także oświadczyć, że pieniądze poświęcone na obstawianie zakładów bukmacherskich pochodzą z legalnych źródeł, np. wypłaty lub oszczędności. Tutaj możesz wykorzystać również LV bet kod promocyjny. Na koniec należy zaakceptować wszelkie zgody i oświadczyć zapoznanie się z regulaminem serwisu.

Krok 3: Zweryfikuj swój adres e-mail klikając w link aktywacyjny wysłany do Ciebie na adres email. To wszystko. Twoje konto tymczasowe zostało założone. Możesz odebrać swój bonus powitalny i rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich w serwisie LVbet.

Kto może zarejestrować konto w LV bet?

Zakłady bukmacherskie są dostępny wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. Tylko takie osoby mogą zarejestrować konto w serwisie. Potencjalne osoby niepełnoletnie, które chcą wykorzystać opcję szybkiej rejestracji przestrzegamy: Nie ma to najmniejszego sensu. To prosta droga do utraty środków. Bez dokumentu tożsamości nie zweryfikujesz danych osobowych i nie będziesz miał możliwości wypłacenia wygranych środków. Gracz rejestrujący konto oświadcza również, ze na zakłady bukmacherskie przeznacza wyłącznie pieniądze z legalnych źródeł.

lvbet

LV BET Rejestracja tymczasowa

W zasadzie konto tymczasowe umożliwia swobodne korzystanie ze wszystkich najważniejszych funkcji serwisu bukmacherskiego LVbet. Jeżeli zastanawiasz się, jakie zalety niesie ze sobą szybka rejestracja LVbet, poniżej opisaliśmy dla Ciebie wszystkie dostępne funkcje:

 • Obstawianie zakładów bukmacherskich – możesz obstawiać zakłady przedmeczowe, zakłady live, a także sporty wirtualne. Górną granicą pojedynczej stawki jest kwota 5200 PLN.
 • Szybkie wpłaty – użytkownik dysponujący kontem tymczasowym może zrealizować depozyt. Do Twojej dyspozycji oddano szereg wygodnych metod płatności: karta płatnicza, portfele wirtualne, płatność mobilna BLIK, platformy do błyskawicznych przelewów, a także standardowy przelew bankowy. Pamiętaj, że wysokość pierwszej wpłaty ma wpływ na wysokość bonusu.
 • Bonusy i promocje – decydując się na szybką rejestrację możesz wykorzystać pakiet powitalny dla nowych użytkowników. W jego skład wchodzi bonus bez depozytu o wartości 20 PLN, bonus do pierwszej wpłat o wartości 1000 PLN, a także bonus do drugiego depozytu do 500 PLN. W sumie, nowy klient może otrzymać prezenty o równowartości 1520 złotych. Dodatkowy bonus w wysokości 50 PLN jest dostępny dla kibiców klubów piłkarskich sponsorowanych przez LVbet. Konto tymczasowe umożliwia zbieranie punktów w programie lojalnościowym.
 • Cash Out – jeśli Twój kupon na chwilę obecną jest rozliczany na plus, ale nie masz pewności, czy taki stan utrzyma się do końca meczu, możesz skorzystać z funkcji Cash Out, która pozwala zamknąć zakład przed czasem decydując się na gwarantowaną wygraną.
 • Pomoc techniczna – w razie jakichkolwiek problemów zawsze możesz skorzystać z pomocy całodobowego działu supportu dostępnego za pośrednictwem live chatu. Możliwy jest również kontakt telefoniczny oraz mailowy.
 • LVbet aplikacja mobilna – zakłady bukmacherskie z konta tymczasowego możesz obstawiać także za pośrednictwem swojego smartfona lub tabletu. Oczywiście szybka rejestracja konta jest możliwa także z poziomu aplikacji mobilnej LVbet.

Zakład bez ryzyka czy kod promocyjny

Musimy jednak pamiętać, że konto tymczasowe nie daje nam dostępu do wszystkich funkcji serwisu bukmacherskiego LVbet. Warto zatem w wolnej chwili zdecydować się na dokonanie aktywacji konta. W tym celu potrzebny jest skan dokumentu tożsamości. Co zyskuje użytkownik po przejściu na zweryfikowane konto?

 • Szybkie wypłaty – konto tymczasowe nie pozwala na realizowanie wypłat. W tym celu musisz przejść proces weryfikacji. LVbet rejestracja wprowadził własny system płatności Rapid Pay, który pozwala na błyskawiczne realizowanie wypłat w przeciągu kilkunastu minut
 • Nielimitowane zakłady – użytkownik obstawiający kupony z konta tymczasowego może postawić maksymalnie kwotę 5200 PLN na pojedynczy zakład. Pełne konto ściąga to ograniczenie.
 • Strefa VIP – dla najbardziej aktywnych klientów w serwisie, LV bet przewidział specjalną sekcję VIP z dodatkowymi promocjami oraz specjalnymi prezentami. Wstęp można uzyskać za sprawą zaproszenia ze strony bukmachera. Takie zaproszenie mogą otrzymać tylko zweryfikowani gracze.

Jak zweryfikować konto w serwisie LVbet?

W tym celu potrzebujesz skanów obu stron Twojego dokumentu tożsamości. Tego samego wymaga oferta STS kod promocyjny. Należy przejść do ustawień konta i wybrać sekcję weryfikacji. Tutaj znajdziesz miejsce potrzebne do załączenia skanów. Oczywiście nie muszą to być profesjonalne skany. Wystarczą dokładne zdjęcia, na których będzie można odczytać wszystkie informacje. Aktywacja konta wymaga również uzupełnienia niektórych danych osobowych i adresowych.

Jak długo trzeba czekać na aktywowanie konta? To zależy od kilku czynników, m.in. pory w jakiej zdecydujesz się na aktywację. W godzinach porannych i popołudniowych aktywacja trwa zazwyczaj do kilkunastu minut. Jeśli załączyłeś skany wieczorem lub w weekend, gdy aktywność klientów jest wzmożona, czas oczekiwania może się wydłużyć do kilku godzin. Ogromnym atutem jest całodobowy dział techniczny, dzięki czemu, w zdecydowanej większości przypadków konto jest aktywowane jeszcze tego samego dnia. A zatem, już przy samej rejestracji warto pomyśleć o tym, aby od razu zadbać o wszystkie formalności i cieszyć się wszystkimi funkcjami.

lvbet rejestracja

LVbet jak zarejestrować konto – instrukcja krok po kroku

Powyżej zaprezentowaliśmy instrukcję potrzebną do szybkiego założenia konta tymczasowego. Tutaj znajdziesz instrukcje, które przeprowadzą Cię przez pełny proces rejestracji aż do uzyskania pełnego i zweryfikowanego konta. Postępuj zgodnie z poniższym poradnikiem:

Krok 1: Po wpisaniu podstawowych danych, takich jak: Imię i nazwisko, narodowość oraz PESEL, przejdź dalej i wybierz pełną rejestrację w serwisie LVbet.

Krok 2: Podaj niezbędne informacje na temat dokumentu tożsamości, uzupełnij niezbędne dane osobowe oraz teleadresowe. Nie przeocz także okienka kod promocyjny LVbet. Kod rejestracyjny znajdziesz oczywiście na naszej stronie internetowej.

Krok 3: Załącz skany dokumentu tożsamości. Wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych, zaakceptuj regulamin, a także oświadcz legalność środków posiadanych na grę. Następnie potwierdź rejestrację klikając w link aktywacyjny.

Krok 4: Poczekaj na otrzymanie wiadomości email o pomyślnej aktywacji Twojego konta. Zaloguj się do serwisu i ustaw odpowiadające Ci limity na grę lub zaznacz nielimitowane obstawianie (jest to formalność związana z odpowiedzialną grą). To już wszystko. Teraz możesz dokonać wpłaty, a także odebrać pakiet powitalny dla nowego użytkownika.

Rejestracja w aplikacji LVbet mobile

Coraz więcej użytkowników decyduje się na obstawianie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem aplikacji mobilnej. LVbet słynie z bardzo dobrej i funkcjonalnej aplikacji, która umożliwia szybki dostęp do wszystkich funkcji serwisu. Jednocześnie, gracz może za pośrednictwem swojego smartfonu lub tabletu zdecydować się na założenie konta tymczasowego, a także przejść proces weryfikacji. Sama procedura niczym się nie różni i wciąż pozwala nam skorzystać z pakietu powitalnego. Rejestracja z aplikacji mobilnej to dogodna opcja, dla graczy, którzy chcą szybko obstawić zakład na wydarzenie sportowe rozpoczynające się niedługo.

Rejestracja w punkcie stacjonarnym

LVbet rejestracja posiada kilkadziesiąt punktów stacjonarnych w całej Polsce. Być może jesteś wyjątkowo ostrożny i nie lubisz udostępniać swojego dokumentu tożsamości nawet wtedy, gdy masz pewność, że Twoje dane są odpowiednio chronione. Jeśli tak, możesz udać się do jednego z punktów naziemnych. Pracownik na miejscu zweryfikuje dokument tożsamości i przy pomocy kilku kliknięć aktywuje pełne konto użytkownika w LVbet.

Problemy z rejestracją w LVbet?

Jeśli postępowałeś zgodnie z instrukcjami dostępnymi powyżej, nie powinieneś mieć żadnych problemów z założeniem konta w serwisie LVbet. Być może jednak spotkały Cię pewne trudności i zastanawiasz się, co może być ich przyczyną. Z doświadczeń innych użytkowników możemy wymienić kilka podstawowych czynników, które mogą być odpowiedzialne za wystąpienie problemu.

 • Niewłaściwy dokument tożsamości – pamiętaj, że prawo jazdy lub legitymacja szkolna (nawet gdy jesteś pełnoletni) nie jest uznawana za dokument tożsamości. Większość użytkowników odrzuci zatem takie skany. Najlepiej jest skorzystać ze swojego dowodu osobistego. W pewnych sytuacjach można również wykorzystać paszport.
 • Nieważny dokument – dowody osobiste są najczęściej wydawane na okres 10 lat. Nietrudno zatem zapomnieć o terminie, w którym powinniśmy wyrobić nowy dokument. Wielu bukmacherów miało już doświadczenia związane z użytkownikami, którzy posługiwali się wygasłym dokumentem. W takiej sytuacji należy jak najszybciej udać się do urzędu w celu odnowienia dowodu.
 • Blokada adresu IP – sytuacja, która może się zdarzyć w przypadku osób łączących się z Internetem przez publiczną sieć WI-FI. Bukmacher dopuszcza posiadanie określonej liczby kont na jedno gospodarstwo domowe. Jeśli z jednego adresu IP pojawi się wiele wniosków rejestracyjnych, może to wzbudzić podejrzenia i skutkować blokadą adresu. Problem może spotkać studentów korzystających np. z sieci w akademiku. W takiej sytuacji należy skontaktować się z działem technicznym i wyjaśnić kwestię.
 • Założyłeś konto w przeszłości – ten problem raczej nie dotyczy LVbet, który jest młodym serwisem bukmacherskim. W przypadku starszych serwisów zdarzało się jednak, że użytkownik rejestrował się kilka lat temu i zapomniał o tym, że już posiada konto u danego bukmachera. Możesz skorzystać z opcji odzyskiwania hasła. Jeśli nie pamiętasz również loginu oraz adresu email wykorzystanego przy rejestracji, poproś o pomoc dział techniczny. Po zweryfikowaniu Twojej tożsamości pracownik pomoże Ci odzyskać dostęp do konta.

lvbet logo

Rejestracja i weryfikacja LV bet – podsumowanie

Jeśli zastanawiasz się, jak zarejestrować konto LVbet, skorzystaj z wyżej dostępnych instrukcji. W ten sposób unikniesz trudności i w ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do konta, z którego będziesz mógł obstawiać zakłady bukmacherskie. LVbet to legalny, polski bukmacher, który działa na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Nową opcją na rynku jest także Betclic kod promocyjny. Serwis dopuszcza szybką rejestrację bez dowodu. Weryfikacja konta przy pomocy dokumentu tożsamości jest niezbędna by móc wypłacać środki zgromadzone na koncie. Na naszej stronie znajdziesz kod bonusowy LVbet, który możesz wykorzystać przy rejestracji. W ten sposób otrzymasz ekskluzywny bonus powitalny.