LVBET Bonus

LVBET Bonus

ZBBONUS
Kod bonusowy

Ocena Bonusu:

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Jak odebrać bonus w LV BET

1500 zł – tyle możesz dostać od bukmachera LV BET na rozpoczęcie gry. Wzrok przyciąga nie tylko kwota, ale też Kuba Błaszczykowski. Dzięki temu połączeniu na pewno niejeden gracz wybierze serwis internetowy LV BET. Sprawdziliśmy, na co jeszcze możesz liczyć u tego bukmachera. Zakładka z promocjami pęka w szwach. Skorzystać z dodatkowych pieniędzy i baw się bez żadnych ograniczeń!


LV Bet wszedł na hazardowy rynek z impetem. Praktycznie z dnia na dzień stał się na nim jednym z najważniejszych graczy. Szeroka oferta i wysokie kursy to część jego zalet. Bukmacher postawił na promocję. Z reklam więc zerka wspomniany Kuba Błaszczykowski. To na pewno przyciągnęło niejednego fana piłki nożnej, a szczególnie Wisły Kraków. Oprócz świetnego piłkarza do skorzystania z usług bukmacherskich w tym właśnie serwisie nakłania coś jeszcze. Treść reklam. LV Bet proponuje wiele ciekawych propozycji. Dzięki niż gra jest jeszcze bardziej emocjonująca. Masz też większe szanse na wygrane. Zakładkę z promocjami warto przejrzeć jeszcze przed rejestracją do serwisu www.lvbet.pl

LV BET bonus na start

Najważniejsze, bo najwyższe z bonusów, są dostępne na początku gry. To tak zwany bonus powitalny. Potwierdza to ranking bonusów powitalnych. Ma on formę bonusu od depozytu. Ma on więc jedną z najbardziej popularnych wersji. LV BET na „dzień dobry” proponuje podwojenie wpłaconych środków. Masz więc możliwość otrzymania 100% pierwszej wpłaty. Maksymalna kwota możliwa do dostania to 1000 zł.

Skorzystanie z promocji rozpoczyna się od rejestracji do serwisu. Jeśli to zrobisz, musisz wpłacić swój pierwszy depozyt. Minimalna kwota, która zostanie podwojona, to 50 zł. Pamiętaj też, że podczas wpłaty musisz wybrać bonus z mnożnikiem. Teraz może być trochę zawile dla nowych graczy. Nie martw się, bo w praktyce jest to jednak bardzo proste. Na Twoim koncie pojawi się bonus w wysokości 1% wpłaconego depozytu. Musisz wiec sam aktywować mnożnik w wysokości x 100. Następnym krokiem jest przygotowanie kuponu. Tu bukmacher stawia dodatkowe warunki. Do promocji łapią się wyłącznie kupony kombi, na których znajdują cię co najmniej 3 wydarzenia. Łączy kurs kuponu nie może być niższy niż 2.50, w tym 1.25 na pojedyncze wydarzenie. Zapłacisz za nie bonusowymi środkami. Kurs zostanie pomnożony. Dopiero po wykonaniu tych warunków możesz odebrać swój bonus powitalny – nawet 1000 zł zupełnie za darmo!

Nie od razu jednak możesz wypłacić bonusowe środki. Najpierw musisz wykonać warunek obrotu. Wynosi on x 4, a kupony muszą być obstawione po kursie nie mniejszym niż 2.0.

Krok po kroku: bonus na start 1000 zł

 1. Zarejestruj się do serwisu
 2. Wpłać depozyt i wybierz bonus z mnożnikiem
 3. Odbierz bonus
 4. Postaw kupon kombi, za który zapłacisz bonusowymi środkami
 5. Odbierz bonus – nawet 1000 zł!

Odbierz swój bonus powitalny LV BET

To jeszcze nie koniec niespodzianek! Na podobny bonus u legalnego bukmachera LV BET może też liczyć przy wpłacie drugiego depozytu. To nadal nie koniec! Jeśli wpłacisz mniej niż 50 zł… bukmacher znów da Ci dodatkową kasę. A jeszcze więcej czeka jej na wielbicieli piłki nożnej! LV BET rozpieszcza nowych graczy. Zacznijmy jednak od początku. Sprawdź, co zrobić, aby je dostać.

Przewrotna nazwa: „Powiększamy 500+”. Tym razem nie będą to pieniądze na dziecko, ale na Twoją świetną zabawę u tego bukmachera. Promocja ta obowiązuje przy wpłacie drugiego depozytu na Twoje wirtualne konto gracza LV BET. Znów musisz wybrać bonu z mnożnikiem. Znów dostaniesz bonus w wysokości 1% złożonego depozytu. Tym razem jednak będzie obowiązywał mnożnik kursu wynoszący x 50. Pamiętaj, że musisz go dodatkowo aktywować. Następnie postaw kupon kombinowany, na którym znajdą się nie mniej niż 3 wydarzenia. Dopuszczalny łączny kurs minimalny to 2.50, a na pojedyncze zdarzenie 1.25. Pamiętaj, że jego wartość będzie pomnożona. W ten sposób możesz uzyskać nawet dodatkowych 500 zł!

Krok po kroku Powiększamy 500+:

 1. Wpłać drugi depozyt na swoje wirtualne konto w serwisie
 2. Wybierz bonus z mnożnikiem
 3. Aktywuj go na swoim kuponie
 4. Postaw kupon zgodny z wymogami
 5. Zgarnij dodatkowy bonus – nawet 500 zł!

Bonus od depozytu LV BET – niższy niż 50 zł

Inni bukmacherzy kończą na tym swoje bonusy bukmacherskie na start. LV BET natomiast proponuje kolejny bonus! Nie musisz od razu ryzykować dużych pieniędzy. Ta oferta jest idealna dla osób z mniej zamożnym portfelem.

Pierwszym krokiem jest oczywiście rejestracja do serwisu bukmachera. Drugim zaś wpłata depozytu. Ten musi wynieść co najmniej 10 zł. Maksymalna jego kwota zaś to 49 zł. Jeśli to zrobisz, wyślij maila na adres [email protected] W jego tytule wpisz „Bonus Powitalny”. Dzięki temu dostaniesz dodatkowe środku na grę. Bukmacher przyzna Ci niestandardowy bonus. Ile on wyniesie? Maksymalnie 10% depozytu. Do tego będziesz mógł aktywować też mnożnik kursu w wysokości x 10. Następnie postaw kupon (znów kombinowany z co najmniej 3 wydarzeniami, o kursie min. 2.50 i pojedynczym 1.25). Bonus wpłynie na Twoje konto w ciągu 48 godzin od wysłania maila.

Krok po kroku – bonus od depozytu niższy niż 50 zł:

 1. Zarejestruj się do serwisu
 2. Wpłać pierwszy depozyt w wysokości od 10 zł do 49 zł
 3. Wyślij e-mail na adres [email protected]
 4. Odbierz bonus: 10% depozytu i mnożnik x10
 5. Aktywuj mnożnik na kuponie
 6. Postaw kupon
 7. Odbierz bonus – nawet 49 zł!

Bonus bez depozytu LV BET – 50 zł dla kibiców

Posiadasz karnet na sezon 2018/2019 na mecze sponsorowanych przez LV BET drużyn piłkarskich? Jesteś kibicem Wisły Kraków, Wisły Płock, Widzewa Łódź, Piasta Gliwice, Arki Gdynia, Stali Mielec i Zagłębia Sosnowiec? Świetnie! Odbierz darmowe pieniądze na kolejne zakłady u tego bukmachera! Co musisz zrobić, aby dostać 50 zł? Wystarczy, że wyślesz maila ze zdjęciem swojego karnetu na adres [email protected] W tytule wpisz „Karnet (nazwa drużyny)”. Na Twoim wirtualnym koncie pojawią się dodatkowe środki. Będziesz mógł je przeznaczyć wyłącznie na grę w LV BET. Wypłata na bankowe konto będzie możliwa po wypełnieniu warunku obrotu. Ten wynosi x 4. Minimalny kurs na kuponie może wynieść 1.75.

Krok po kroku: 50 zł dla kibiców:

 1. Kup karnet na mecze wyznaczonych drużyn
 2. Wyślij jego zdjęcie do bukmachera
 3. Graj za darmowe pieniądze!

Bonus bez depozytu LV BET 20 pln na start

Chcesz dostać kolejne pieniądze na grę zupełnie za darmo? Po rejestracji masz możliwość otrzymania 20 pln bez depozytu. Nie potrzebujesz do tego żadnego LV BET kod bonusowy. Bukmacher widocznie lubi dostawać maile. Wyślij do niego internetowy list na adres [email protected] W tytule wpisz „Bonus bez depozytu”. W podziękowaniu dostaniesz właśnie 20 zł! Pieniądze wykorzystać będziesz mógł na kupon kombi z co najmniej 3 wydarzeniami po kursie minimalnym 2.50. Wypłacić uzyskane dzięki nim wygrane możesz dopiero, gdy spełnisz warunek obrotu. Wynosi on x 2, możliwy dzięki kuponom po kursie 2.0.

Krok po kroku 20 zł na start:

 1. Zarejestruj się do serwisu
 2. Wyślij maila do bukmachera
 3. Odbierz 20 zł na kolejne zakłady!

LV BET Bezpieczny kupon 5 +

To jedna ze stałych promocji LV BET bukmachera internetowego. Dotyczy ona zakładów kombinowanych. Na premiowanych kuponach musi znaleźć się co najmniej 5 zdarzeń. Na czym polega bezpieczeństwo? A na tym, że jeśli jedno ze zdarzeń będzie nietrafione, cały kupon nadal wygrywa! Za przegrany zakład otrzymasz więc zwrot od bukmachera.

Promocja dotyczy wyłącznie pierwszego z postawionych kuponów w każdym tygodniu. Oczywiście tylko tego, który spełnia jej warunki. Pieniądze na Twoje konto wpłyną w każdy poniedziałek. Wysokość zwrotu może wahać się od 20 zł i do maksymalnie 50 zł. Promocja obowiązuje jeszcze do 28 lipca br. . Spiesz się i wykorzystaj tę promocję. Nie musisz robić praktycznie nic. Nie wymaga ona zapisania się, wpisywania kodu promocyjnego LV BET itp. Promocja aktywuje się automatycznie, jeśli spełnisz jej warunki.

Krok po kroku Bezpieczny kupon 5+:

 1. Postaw kupon spełniający warunki promocji
 2. W przypadku przegranej sprawdź swoje konto
 3. Odkryj bonus w wysokości od 20 zł do 50 zł i graj dalej!

LV BET Multikozak

W LV Bet będziesz nie tylko kozakiem, ale nawet multikozakiem! To druga z ofert bukmachera, do której gracze zdążyli się już przyzwyczaić. To też druga, która również kończy się w przyszłym tygodniu. Bukmacher nie zdradza jeszcze, czy będzie ją kontynuował.

Co zrobić, aby zostać Multikozakiem? Po pierwsze postawić kupon kombinowany. Zawrzyj na nim co najmniej 4 zdarzenia. Im będzie ich więcej, tym więcej możesz zyskać. 4 poprawnie wytypowane zakłady powiększą Twoją wygraną o 7,5%. Jeśli postawisz ich 5, dostaniesz 10%. 6 zakładów zaś przyniesie Ci 15%. Największe pieniądze czekają na Ciebie przy wytypowaniu na kuponie 7 i 8 zakładów. Twoja wygrana w takim przypadku zostanie powiększona odpowiednio o 20% i 25%. Minimalna stawka na kuponie może wynieść 10 pln, a kurs całkowity 3.00.

Dodatkowa kasa nie jest przyznawana automatycznie. Kupon, który spełnia te warunki, musisz wysłać na adres e-mail bukmachera: [email protected] Dodatkowe pieniądze znajdą się na Twoim wirtualnym koncie we wtorek. W ten sposób możesz otrzymać maksymalnie nawet 1000 zł. Promocja kończy się 28 lipca 2019 r. Czy będzie kontynuowana? Zobaczymy?

Promocje tymczasowe w LV BET

Oferty tymczasowe w ofercie LV BET możesz znaleźć naprawdę często. Zazwyczaj dotyczą one bieżącej oferty i ważnych zdarzeń. Jeśli się pojawi – nie zwlekaj, tylko wykorzystuj dodatkowe szanse na wygraną!

Jedna z takich promocji to „Postawione zakłady na Sporty Wirtualne za 100 PLN w danym tygodniu = bonus 20 PLN w przyszłym tygodniu!” Sama nazwa już wyjaśnia praktycznie wszystko. Od poniedziałku do niedzieli postaw kupon na zakłady na sporty wirtualne. Jego wysokość nie może być mniejsza niż 100 zł. Kurs minimalny bukmacher wyznaczył na 1.50. Jeśli to zrobisz, dostaniesz dodatkowe 20 zł na zabawę. W kolejnym tygodniu. Pieniądze znajdą się na Twoim wirtualnym koncie w poniedziałek. Żeby je dostać, musisz zapłacić za kupon wyłącznie własnymi środkami, a nie bonusowymi. Grać za to możesz zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Na wykorzystanie bonusowych środków masz 30 dni. Wypłata wiąże się z wypełnieniem warunku obrotu. Ma on wartość 5-krotności bonusu.

Inne promocje w LV BET

Jesteś gruby? Nie? Zawsze za to możesz postawić „Gruby kupon”! LV BET oferuje codziennie nowy zestaw wydarzeń, na które dostaniesz podwyższony kurs. To właśnie dzięki niemu Twoja wygrana będzie powiększona. Dostaniesz nawet 20% więcej! Skorzystanie z oferty wymaga wejścia w zakładkę „Promocje”, wybrania odpowiedniej oferty i sprawdzenia aktualnego zestawu. Zrób to, a większe pieniądze będą właśnie Twoje.

LV BET oferuje też powiększenie wygranych o 14%. O tyle powiększoną kwotę mogą walczyć fani polskiej Ekstraklasy. Wystarczy tylko, że kupon postawisz na urządzeniu mobilnym. Może być to zakład przedmeczowy i obstawiany na żywo. W promocji biorą udział zarówno kupony pojedyncze, jak i kombinowane. Każda Twoja wygrana będzie powiększona o dodatkowe 14%.

O kolejne 14% powiększona zostanie każda wygrana z kuponu, który postawisz w punkcie stacjonarnym. Wystarczy, że postawisz kupon i wygrasz.

Programy lojalnościowe LV BET: LV Punkty i VIP

To coś, co gracze lubią najbardziej. LV BET oferuje dwa różne programy dla swoich graczy. Są to LV Punkty oraz program VIP. Do pierwszego należą wszyscy użytkownicy bukmachera. Drugi zaś skierowany jest wyłącznie do najlepszych graczy, których typuje sam bukmacher.

Program lojalnościowy LV BET polega na zbieraniu dodatkowych punktów. Za każde wydane na zakłady 25 zł otrzymasz 1 punkt. Im więcej ich nazbierasz, tym lepsze nagrody możesz dostać. Bo później to punkty przeliczasz na złotówki. Za każde posiadane 100 punktów bukmacher wpłaci na Twoje wirtualne konto 5 zł. Zdobyć dodatkowe punkty możesz też podczas specjalnych promocji. Bukmacher organizuje je – jak sam określa – „od czasu do czasu”.

Na każdym etapie gry możesz sprawdzić swoje saldo punktowe. Możesz też je wypłacić w dowolnym czasie. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Punkty”. Następnie wybierzesz opcję „Wymień punkty”. Dodatkowe pieniądze znajdą się na Twoim koncie od razu.

Drugi z programów lojalnościowych, czyli LV BET VIP jest natomiast tylko dla wybranych graczy. Typuje ich sam bukmacher. Wysyła on specjalne zaproszenia tylko najlepszym graczom. Muszą być oni lojalni, czyli regularnie korzystać z oferowanych usług zakładów bukmacherskich. Regularnie wpłacać i wypłacać depozyty, mieć wysoki obrót. Jeśli dołączysz do elity LV BET, będziesz mógł liczyć na indywidualną obsługę i priorytetowe transakcje finansowe. Podczas zabawy dostaniesz wyjątkowe bonusu. W ramach dodatkowej rozrywki dostaniesz na przykład darmowe bilety na wydarzenia sportowe czy wstęp na eventy dla VIPów.

Kod bonusowy LV BET

Najwyraźniej nie jest to ulubiona forma aktywowania bonusów u tego bukmachera. Nie masz co liczyć na LV BET kod promocyjny. Bukmacher postawił raczej na niestandardowe rozwiązanie. Cześć bonusów aktywuje się u niego automatycznie . Skorzystanie z pozostałych zazwyczaj wymaga wysłania do niego maila. W każdej promocji używa tego samego adresu: [email protected] W zależności od promocji musisz tylko wpisać inny tytuł.

Kontakt z LV BET

Jeśli masz pytania dotyczące oferty promocyjnej, polecamy zadać je obsłudze bukmachera. W dziale „Kontakt” masz kilka opcji do wyboru. Najłatwiejszy sposób na znalezienie pomocy to skorzystanie w FAQ. To jedna z najlepiej przygotowanych podpowiedzi na polskim bukmacherskim rynku. Podział na tematy, duża ilość pytań i odpowiedzi. Większość rozterek na pewno zostanie zaspokojonych.

Rozmowy z obsługą są możliwe za pomocą chatu na żywo. Konsultanci są dostępni przez całą dobę. Pod tym względem to wyjątek wśród operatorów zakładów bukmacherskich. Niestety, zanim zadasz to pytanie, musisz wypełnić kilka rubryk ze swoimi danymi. To delikatnie irytujące.

Na stronie internetowej masz też możliwość wysłania formularza kontaktowego. Jest on dostępny w zakładce „Pomoc”.

Czy LV BET to legalny bukmacher?

Oczywiście, że tak. Po zmianie przepisów ustawy hazardowej w grudniu 2016 r. Bukmacher postarał się o wymaganą licencję. Wraz z jej wejściem w życie, 1 kwietnia 2017 r., spełniał wszystkie wymagane warunki. Koncesja dla tego bukmachera była wydana przez Ministra Finansów dnia 13 maja 2016 r. Ma numer PS4.6831.9.2016. Jego oferta jest dostępna pod adresem www.lvbet.pl. Gra u tego bukmachera nie wiążę się więc z żadnym zagrożeniem. Pełną listę legalnych bukmacherów można znaleźć na stronie Ministerstwa Finansów.

LV BET to legalny bukmacher. Musiał więc spełnisz szereg wymagań. Posiada siedzibę na terenie Polski, a dokładniej w Katowicach. Odprowadza też podatki do Skarbu Państwa. Pamiętaj, że o ich wysokość będzie pomniejszona Twoja wygrana. Każda o 12%, a przekraczająca 2250 zł dodatkowo również o podatek od nagród. Ten wynosi kolejne 10%.

Na stronie internetowej każdego legalnie działającego w Polsce bukmachera znajdziesz szereg dodatkowych informacji. Wśród nich jest polityka prywatności czy odpowiedzialna gra. Serwis obsługuje też pliki cookies. Przekazywane do bukmachera dane są bezpieczne. Ten działa zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych oraz prawem Unii Europejskiej.

Gdzie znajdę LVBET Bonus?

Wystarczy wejść na nasz serwis i tam są dostępne zarówno same kody promocyjne jak i linki od razu przyznające bonusy za rejestrację z naszego serwisu.

Jak uzyskać LVBET Bonus?

W naszym artykule dowiesz się o wszystkich dostępnych bonusach i o tym jak je pozyskać. Poznasz także aktualne kody promocyjne dla nowych użytkowników.

Kod bonusowy LVBET – znajdę go u Was?

Jasne. Posiadamy specjalną tabelkę z kodami dzięki której będziesz na bieżąco z najnowszymi promocjami bukmachera.

Czy Wasze bonusy są aktualne?

Sprawdzamy codziennie informacje przekazywane od bukmacherów i jesteśmy z nimi w ciągłym kontakcie. Tak, są jak najbardziej aktualne.