Rejestrując się w internetowych zakładach bukmacherskich, mamy szansę na zagarnięcie wielu bonusów. Na początku przygody z nowym bukmacherem. Praktycznie każdy podmiot działający na rynku. Oferuje przynajmniej kilka dodatków dla nowych graczy. Dostępne promocje na rynku powtarzają się bonusy powitalne, darmowe zakłady. Różnice polegają na przyznawanych kwotach bonusów czy zróżnicowanych warunkach ich obrotu. Niemniej jednak umiejętne ich wykorzystanie przez gracza, może mu przynieść sporo korzyści. Zwłaszcza gdy do tej pory grał on wyłącznie u jednego bukmachera. I posiada w obstawianiu już spore doświadczenie.

Czy standardowa oferta bonusów proponowana przez internetowe zakłady bukmacherskie to jedyna oferta? Oczywiście, że nie. Czy można wycisnąć jeszcze więcej? Można, a nawet trzeba. W tym celu powstały i cieszą się sporą popularnością kody promocyjne. Czasem także spotykane pod nazwą kody bonusowe, promo kody, kody rejestracyjne czy nawet kody rabatowe. Wszystkie mają ten sam cel. Przynieść graczowi dodatkowe korzyści i gratisy.

4,5 rating

Oferta bukmachera

 

fortuna rejestracja

1. Co to są kody promocyjne w zakładach bukmacherskich?

Kody promocyjne są elementem tzw. afiliacji bukmacherskiej. Służą uzyskaniu przez graczy dodatkowych korzyści czy gratisów. W zamian za rejestrację u danego bukmachera internetowego. Co ważne, korzyści zawsze będą większe niż standardowe bonusy oferowane przez zakłady bukmacherskie. Kody bukmacherskie to specjalne hasła składające się z liter i cyfr. Czasem także ze znaków specjalnych. Które po wprowadzeniu w specjalnym polu formularza rejestracyjnego uruchamiają ekstra dodatki. Ważne, by wprowadzić je w odpowiednim miejscu.

Kody promocyjne w afiliacji bukmacherskiej to jeden z najlepszych. I najskuteczniejszych sposobów przyciągania nowych klientów do internetowych zakładów bukmacherskich. Serwisy partnerskie dzięki specjalnym kodom promocyjnym polecają bukmacherów, a gracze zyskują dodatkowe korzyści finansowe. Kody promocyjne występują już od wielu lat i cieszą się sporym uznaniem.

2. Co dają kody promocyjne?

Kody promocyjne dają dodatkowe korzyści w postaci większych bonusów czy kolejnych gratisów od poszczególnych bukmacherów internetowych. Legalni bukmacherzy oferują od kilkunastu do nawet kilkuset złotych więcej do bonusów powitalnych. Wyłącznie w zamian za to, że podczas rejestracji wpisaliśmy odpowiedni kod bonusowy.

Gracze uwielbiają kody promocyjne i chętnie ich poszukują. Dzięki czemu mogą zmaksymalizować dodatki oferowane przez internetowych bukmacherów. Łącznie sięgające nawet 1500 PLN. Koniecznie sprawdźcie wszystkie kody promocyjne na naszej stronie.

3. Gdzie wpisać kod promocyjny do zakładów bukmacherskich?

Każdy bukmacher internetowy posiada formularz rejestracyjny, który gracze uzupełniają podczas tworzenia konta. Wśród kilku czy kilkunastu pól formularza rejestracyjnego. Każde internetowe zakłady bukmacherskie mają specjalne pole na wpisanie kodu promocyjnego. Nazwa tego pola może się różnić w zależności od firmy. Jednak najczęściej spotkamy się z nazwą „kod promocyjny”.

Kod promocyjny możemy umieścić w formularzu tradycyjnie, wpisując wszystkie cyfry i litery. Lub użyć skrótów klawiszowych CTRL+C (kopiuj) i później CTRL+V (wklej). Druga metoda pozwoli uniknąć pomyłek i literówek. Będzie również łatwiejsza w przypadku bardzo długiego i skomplikowanego kodu promocyjnego. Czasem warto też zwrócić uwagę na wielkość liter.

Kod promocyjny można wpisać wyłącznie podczas etapu rejestracji. Bukmacherzy zazwyczaj nie dają później takiej możliwości.

sts opinie

4.Jak działają kody promocyjne?

W przypadku kodu promocyjnego na darmowy zakład środki powinny znaleźć się natychmiast na koncie gracza. W przypadku bonusu powitalnego dodatkowe środki znajdą się dopiero po wykonaniu przelewu doładowującego konto. Są to jednak ogólne zasady i działanie kodów promocyjnych u poszczególnych bukmacherów może się różnić. Zawsze należy przeczytać szczegółowe informacje odnośnie do użycia otrzymanego kodu promocyjnego.

5. Dla kogo przeznaczone są kody promocyjne w zakładach bukmacherskich?

Kody promocyjne przeznaczone są dla nowych graczy internetowych zakładów bukmacherskich. Kody dotyczą wyłącznie legalnych zakładów bukmacherskich działających w Polsce na podstawie odpowiednich zezwoleń.

Ze względu na obowiązujące przepisy dotyczące uczestnictwa w grach hazardowych. Kod rejestracyjny wykorzystać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie. Które pozytywnie przejdą proces rejestracji i weryfikacji tożsamości u poszczególnych bukmacherów. W Polsce pełnoletność uzyskują osoby, które ukończą 18 lat. I tylko one mogą brać udział w obstawianiu zakładów bukmacherskich.

Bukmacher ma obowiązek weryfikacji tożsamości każdego gracza i jego wieku. Więc zbierane w formularzu dane muszą być zgodne ze stanem faktycznym. Nie można posługiwać się cudzymi danymi. Legalni bukmacherzy mający licencję od Ministerstwa Finansów są sprawdzonymi firmami. Które w sposób odpowiedni i kontrolowany zbierają dane osobowe oraz je przetwarzają.

 

6. Gdzie znaleźć kody promocyjne do zakładów bukmacherskich?

Kody promocyjne udostępniają specjalistyczne portale bukmacherskie. Czy serwisy sportowe oficjalnie uznane za partnerów poszczególnych firm z branży bukmacherskiej. Serwisy do propagowania poszczególnych bukmacherów za sprawą kodów promocyjnych, wykorzystują wspomnianą wcześniej afiliację bukmacherską. Programy afiliacyjne dotyczące zakładów wzajemnych, opierają się na pozyskiwaniu nowych graczy. Oferując im dodatkowe korzyści, których nie uzyskaliby, korzystając ze standardowej oferty dostępnej na stronach bukmacherów.

Otrzymany lub znaleziony w serwisach kod bonusowy. Można użyć wyłącznie jeden raz na stronie konkretnych zakładów wzajemnych. Czasami jeden i ten sam kod może zostać wykorzystany u kilku różnych bukmacherów. Zachowując zasadę jeden raz na dane zakłady.

7. Czy kody promocyjne są legalne?

Tak, kody promocyjne do zakładów bukmacherskich działających Na terenie kraju są legalne. Legalność zakładów wynika z uprawnień, jakie posiadają poszczególni bukmacherzy do urządzania zakładów wzajemnych na terenie kraju. Otrzymanych oficjalną drogą od Ministerstwa Finansów.

Ze względu na ograniczone formy reklamy i zdobywania nowych klientów. Zakłady bukmacherskie stosują kody promocyjne jako formę afiliacji bukmacherskiej w partnerskich serwisach. Specjalizujących się w tematyce bukmacherskiej czy sportowej. Do pozyskiwania nowych graczy i zwiększania swojej pozycji rynkowej. Kody znalezione we wszystkich serwisach partnerskich są w 100% legalne. I można ich bezpiecznie użyć w momencie rejestracji.

Promocje od legalnych zakładów bukmacherskich posiadających licencje Ministerstwa Finansów, są całkowicie zgodne z prawem. I zapisami Ustawy Hazardowej, dopuszczającej stosowanie tego typu akcji reklamowych i promocyjnych.

totolotek opinie

8.Czy mogę wpisać kod bonusowy w aplikacji mobilnej?

Tak, możliwe jest wpisanie kodu promocyjnego w aplikacji mobilnej. Jednak co ważne. Aplikacje mobilne na systemy Android lub iOS nie są dostępne do pobrania w sklepach. Dedykowane aplikacje zakładów wzajemnych należy zatem najpierw pobrać bezpośrednio ze strony internetowej danego bukmachera. W poszczególnych aplikacjach znajdziemy pole „kod promocyjny” z miejscem do wpisania naszego kodu.

9. Czy kody promocyjne mają ograniczenia?

Jedynym ograniczeniem kodu promocyjnego jest jego termin ważności. Ze względu na często zmieniające się wysokości dodatkowych korzyści i gratisów oferowanych dzięki kodom bonusowym. Mogą one posiadać datę ważności, czyli do momentu, kiedy dany kod należy wykorzystać.

Kody promocyjne nie mają żadnych ograniczeń co do ich używalności. Możemy je uruchomić 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. I w takim zakresie korzystać z dobrodziejstw, które oferują. Ograniczeniom podlegać może jednak czas na wykorzystanie otrzymanych środków – może to być np. 30 lub 60 dni.

Zakłady bukmacherskie oferujące kody promocyjne (maj 2019)

lvbet logo

Kod promocyjny LV BET

LV BET to obecnie jeden z ulubionych bukmacherów graczy, a istniejący zaledwie od paru lat. Świetne kursy, spora oferta promocyjna no i najwyższy bonus powitalny na rynku. Wobec którego nie sposób przejść obojętnie. Właściciele tych zakładów bukmacherskich wiedzą jak działać na rynku. I dość szybko dołączyli do czołówki w branży. Nie mały wpływ miały na to atrakcyjne promocje i bonusy dla miłośników typowania.

LV BET kod promocyjny gwarantuje nowym graczom ekstra dodatek w postaci 20 PLN bez depozytu. Wystarczy sama rejestracja, by móc cieszyć się wygranymi jeszcze przed pierwszym przelewem na nasze konto gracza.

Poza tym możemy liczyć na bardzo wysoki betclic bonus od depozytu. Pozwalający uzyskać nawet do 1500 PLN przy pierwszych dwóch wpłatach. Do tego 50 PLN w specjalnej ofercie dla kibiców. Czy bezpieczny kupon 5+ ze zwrotem maksymalnym 50 PLN. Z pozostałych promocji warty uwagi jest Multikozak zwiększający wygraną czy Gruby Kupon, dla miłośników wyższych stawek.

milenium logo
Milenium kod promocyjny

Zakłady Bukmacherskie Milenium kiedyś były znane głównie z sieci punktów stacjonarnych. Lecz ostatnio bardzo prężnie działają także w sieci. Czytelna strona internetowa, bogata oferta zakładów. I jedna z największych liczba ciekawych promocji. Oraz bonusów dla nowych i obecnych graczy, przyciągają kolejnych klientów. Szczególnie wyróżnia się spory zakres promocji typu Happy Hours czy bonusów zwiększających wygraną. A co z kodem?

Wpisując podczas rejestracji kod promocyjny do zakładów Milenium. Możemy liczyć na darmowy zakład o wartości 30 PLN. Oprócz tego rejestracja dla nowego gracza pozwoli skorzystać z opcji zakładu bez ryzyka. Wartego 10 PLN i bonusu powitalnego podwajającego depozyt aż do 760 PLN. Jeżeli nasz darmowy zakład okazał się szczęśliwy. Możemy z łatwością wypłacić te środki po spełnieniu drobnych wymagań, a właściwie jednego. Przed przelewem wymagany jest wyłącznie jednokrotny obrót wygraną kwotą i to bez minimalnego kursu. Łatwa kasa połączona z przyjemnością obstawiania.

fortuna zakłady bukmacherskie

FORTUNA kod promocyjny

Zakłady Bukmacherskie Fortuna to jedna z czołowych firm bukmacherskich w kraju. Do tego bardzo rozpoznawalna ze względu na charakterystyczną kolorystykę. Żółtego tła i czarnych napisów. Tak dobrze widocznej, nie stosuje żadna inna z branży. Fortuna bardzo przyjaźnie wita nowych graczy. Oferując np. bonus 100% od pierwszego depozytu. Aż do 1000 PLN czy bardzo wysoki zakład bez ryzyka.

Kod promocyjny Fortuna pozwala na skorzystanie ze wszystkich trzech form promocji na start. Bonusu od wpłaty 100%, bonusu bez depozytu i zakładu bez ryzyka. Przy czym nasz pierwszy zakład bez ryzyka mamy powiększony aż o 30 złotych. Z tej wyjątkowej oferty aż szkoda nie skorzystać.

forbet logo
Kod promocyjny forBET

Legalny bukmacher forBET zasypuje obecnych i nowych klientów kolejnymi wartymi uwagi promocjami i bonusami. Forbet kod promocyjny to okazja na otrzymanie darmowego zakładu o wartości 10 zł. Oraz szansa na zwiększenie bonusu od trzech pierwszych wpłat. Zamiast standardowych 1200, nowy gracz z kodem promocyjnym może otrzymać aż do 1300 PLN. Ważne, by pierwszy depozyt był o wartości minimum 100 PLN.

Jak wygląda w praktyce otrzymanie wspomnianych 100 PLN? Wpłacamy przykładowo depozyt w kwocie 300 PLN. Na saldzie głównym gracz będzie miał kwotę 300 PLN, zaś na bonusowym 350 PLN. Po wykorzystaniu środków bonusowych przejdą one na konto główne. I wtedy na koncie bonusowym pojawi się kolejne 50 PLN (druga część bonusu za kod promocyjny). Proste? Tak, a do tego bardzo korzystne.

Tak wysoki bonus jest jednym z najwyższych dostępnych w tej formule. A Ty, dlaczego jeszcze nie skorzystałeś?

kody promocyjne sts
STS kod promocyjny

STS to najpopularniejsza firma oferująca zakłady bukmacherskie w Polsce i jednocześnie jedna z najstarszych. Pomimo bardzo silnej pozycji na rynku, również udostępnia kody promocyjne w serwisach partnerskich. Kod promocyjny STS ma przyciągnąć nowych graczy, oferując im super dodatek.

Nowi gracze rejestrujący się w firmie STS mogą liczyć na bonus powitalny 100% do 1000 PLN. Darmowy zakład bez depozytu o wartości 25 PLN. A do tego za sprawą specjalnego kodu promocyjnego zakład bez ryzyka o wartości 35 PLN. Dodatek otrzymany za sprawą kodu bonusowego możemy wykorzystać na dowolny zakład z oferty. W przypadku wygranej mamy niskie wymagania obrotu do wypłaty. Wystarczy jednokrotnie obrócić całą kwotę i środki staną się możliwe do przelania na nasze konto. STS kod promocyjny to jedna z najlepszych ofert tego typu na rynku.

totalbet logo

Kod promocyjny TOTALbet

TOTALbet to kolejny legalny bukmacher, którego kody promocyjne dostępne są na profesjonalnych serwisach poświęconych zakładom bukmacherskim. TOTALbet odważnie stawia na bonusy i regularnie pozwala zgarnąć ekstra środki na grę. Wystarczy rejestracja na stronie organizatora ze wpisaniem specjalnego kodu w pole „kod promocyjny” w formularzu zgłoszeniowym. Po poprawnym przejściu całego procesu środki pojawią się na naszym koncie.

TOTALbet kod promocyjny pozwoli nowemu graczowi otrzymać freebet o wartości 15 PLN. Bonus przed wypłatą należy jednokrotnie obrócić, przy łącznym minimalnym kursie 2,0 na kuponach typu SOLO/AKO. Darmowy zakład to nie jedyna opcja dla nowych graczy. Wraz z nim dostępny jest bonus powitalny 100% do 500 PLN. Do tego zarejestrowani gracze zyskują bezpieczny zakład czyTOTALbonus zwiększający wygraną nawet o 30%.

totolotek oferta
Kod promocyjny TOTOLOTEK

Totolotek S.A. to jeden z czterech najstarszych bukmacherów działających legalnie w Polsce. I jeden z pierwszych w kraju, który udostępnił swoim klientom możliwość obstawiania za pośrednictwem sieci Internet. Totolotek posiada szeroką ofertę bonusów. Jeden z najwyższych na rynku bonusów powitalnych (zazwyczaj do 1000 PLN). Freebet 20 PLN, Gram Grubo czy kasa za polecenie przyjaciela. Warto jednak zdobyć kod bonusowy, który jest przygotowany na bogato.

Totolotek kod promocyjny to najwyższa na rynku dodatkowe oferta. Zwiększającą korzyści dla nowych graczy legalnych zakładów bukmacherskich. Względem standardowej oferty organizatorów. Dzięki wpisaniu specjalnego kodu bonusowego podczas rejestracji nowy klient otrzyma darmowy zakład o wartości 25 PLN. Normalnie jest to tylko 20 PLN. Oraz bonus powitalny aż do 1120 PLN (standardowo jest na poziomie do 1000 PLN). Dodatkowe 125 PLN za jeden kod, to najlepsza opcja, jaką można znaleźć obecnie w sieci.

pzbuk zakłady sportowe
PZBuk kod bonusowy

Ten najmłodszy bukmacher na rynku posiada dość skromną ofertę bonusów powitalnych. Nie oznacza to jednak, że całkowicie o niej zapomniał. Kod promocyjny PZBuk to szansa na dodatkowe 10 PLN. Z kodem oprócz początkowego freebetu o wartości 50 PLN, otrzymujemy 20 000 pkt na konto gracza. Które można wymienić na stronie organizatora na kolejny darmowy zakład, tym razem o wartości 10 PLN.

Oferta od PZBuka na kod promocyjny jest najmniejszą kwotowo na rynku. Pamiętajmy jednak, że firma dopiero raczkuje i z biegiem czasu na pewno pojawią się kolejne. Wyższe bonusy.

Najlepszy kod promocyjny do legalnego bukmachera?

Wśród bardzo szerokiej oferty kodów promocyjnych do legalnych zakładów bukmacherskich znajdziemy swego rodzaju perełki. Większość zakładów w zamian za specjalne kody oferuje dodatki w granicach 10-35 PLN. To na ich tle wyróżniają się Totolotek oraz forBET. Oferujący w zamian za podanie kodu promocyjnego przy rejestracji. Odpowiednio 125 i 120 PLN możliwych dodatkowych środków na konto graczy.