Kody promocyjne u legalnych bukmacherów

Operatorzy zakładów wzajemnych starają się w różnorodny sposób zachęcić graczy do wybrania właśnie ich oferty. Właśnie dlatego wprowadzają liczne kody promocyjne u legalnych bukmacherów, które pozwalają na uruchomienie specjalnej oferty bonusowej. W dzisiejszym artykule sprawdziliśmy, jakie korzyści zapewnią Wam kody bonusowe u legalnych polskich bukmacherów.

Kody promocyjne u legalnych bukmacherów – czym są?

Kody promocyjne to dodatkowy rodzaj promocji, którą gwarantują bukmacherzy. W większości przypadków łączą się one z bonusami powitalnymi, które w efekcie stają się jeszcze wyższe. Specjalnie dla Was zebraliśmy te najlepsze, które zagwarantują Wam najwyższe bonusy. Jak pobrać kod?

 • Kliknij baner lub link z informacją o promocji dla wybranego bukmachera,
 • Po przekierowaniu do formularza rejestracyjnego wprowadź kod bonusu (pole może się również wypełnić automatycznie),
 • Aktywuj najwyższe bonusy i ciesz się grą!

Najlepsze kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce

Nasza wieloletnia współpraca z legalnymi, polskimi bukmacherami sprawiła, że jesteśmy w stanie zapewnić Wam najlepsze kody promocyjne na gry w formule online. Pozwolą one zgarnąć najwyższe bonusy powitalne. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące wszystkich bonusów, a także wyjaśniliśmy, w jaki sposób możecie z nich skorzystać i co zyskujecie.

Fortuna – kod promocyjny

 • Kod: FORTUNAVIP
 • Zwiększa bonus od drugiej wpłaty o 150 zł – z 2000 zł na 2150 zł,
 • Łącznie możesz zebrać 2770 zł bonusu na start, w tym: 600 zł na zakład bez ryzyka, 20 zł na zakład bez depozytu i 2150 zł w bonusie od depozytu.

Aby skorzystać z bonusu od depozytu wystarczy kliknąć w baner znajdujący się powyżej. Ten link przekieruje Cię bezpośrednio do formularza rejestracyjnego Fortuny. Formularz mieści się na jednej stronie, a w jednym z ostatnich pól znajdzie się pole na kod promocyjny (jeżeli rejestrujesz się przez nasz link, będzie on automatycznie wypełniony). W przypadku rejestrowania się bezpośrednio ze stronu bukmachera, nie zapomnij wprowadzić kodu FORTUNAVIP.

Wykorzystując kod promocyjny możesz zwiększyć wartość bonusu powitalnego do 2770 zł. A co wchodzi w skład bonusu? Standardowa premia w wysokości 2000 zł zmienia się w bonus 100% od wpłaty 2150zł. Jednak dla skorzystania z oferty musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach:

 1. bonus musisz aktywować w zakładce „bonusy” w ciągu 3 dni od wpłaty pierwszego depozytu,
 2. drugi depozyt musisz wpłacić w ciągu 5 dni od aktywacji bonusu,
 3. musisz obrócić 80% kwoty bonusu w ciągu 14 dni od dokonania wpłaty, aby uwolnić pozostałe 20% bonusu,
 4. musisz obrócić równowartością 4-krotności depozytu w ciągu 14 dni dla uwolnienia 80% bonusu,
 5. do obrotu zaliczają się kupony o minimalnym kursie wynoszącym 1.80,
 6. w skład promocji nie wliczają się kupony systemowe, a także na gry karciane i sporty wirtualne.

Aby zachęcić graczy do wybrania oferty Fortuny bukmacher umożliwia rozpoczęcie gry bez konieczności wpłacania środków. Każdy nowy gracz otrzymuje bonus w wysokości 20 zł na grę bez depozytu, a także dodatkowy bonus jakim są punkty do wymiany w KLUBIE PLUS. Kolejnym ciekawym bonusem są zakłady bez ryzyka. Jednak warto tutaj pamiętać, że przegrana w zakładzie „bez ryzyka” może się wiązać z pobraniem podatku w wysokości 12%. Wśród pozostałych rabatów i promocji znajdziemy również cashback do wysokości 600 zł. Nie da się ukryć, że Fortuna punktuje swoich rywali w tej opcji, jednak warto przy tym pamiętać, że caschbackiem możemy obrócić tylko jeden raz.

Kod promocyjny STS

 • kod promocyjny: STSVIP,
 • pozwala powiększyć zakład bez ryzyka o 39 zł – z 200 zł do 239 zł,
 • łącznie gracz otrzymuje 1504 zł bonusu na start, w tym 239 zł na zakład bez ryzyka, 25 zł na zakład bez depozytu, 1200 zł premii od depozytu, 20 zł na zakład bez ryzyka dla gry Betgames oraz 20 caschbacku na sporty wirtualne.

Decydując się na typowanie z STS warto zwiększyć pakiet bonusów powitalnych, które są dostępne dla wszystkich nowo zarejestrowanych graczy STS po wpisaniu kodu STSVIP. Przechodząc do formularza rejestracyjnego bezpośrednio z naszego linku wystarczy, że uzupełnisz swoje dane. Formularz mieści się na dwóch stronach, a pole z miejscem na kod promocyjny znajduje się na pierwszej z nich.

Tak ja zaznaczyliśmy powyżej, użycie kodu promocyjnego pozwoli na zwiększenie standardowego poziomu bonusów startowych z 1465 zł do 1504zł, a całkowita kwota bonusu zostanie dołączona do zakładu bez ryzyka, który wynosić będzie 239zł. Warto jednak przy tym pamiętać, że poza wpisaniem kodu należy pamiętać o spełnieniu dodatkowych warunków:

 1. pierwszy kupon należy postawić na zakład SOLO lub AKO z własnych środków,
 2. zakład musi być typowany w formule przedmeczowej lub jako zakład na żywo (do promocji na zaliczają się zakłady TS Bezpieczny, Maxi Kombi, Superoferty otaz Hity Dnia),
 3. przegrana w kuponie bez ryzyka będzie się wiązała z pobraniem podatku do kwoty maksymalnie 235 zł,
 4. zwrot wpłynie na konto depozytowe i nie ma potrzeby dokonywania ponownego obrotu,
 5. pierwszy typ może być postawiony za kwotę niższą niż wynosił pełny depozyt,
 6. bonus jest dostępny również na koncie tymczasowym.

Poza zakładem bez ryzyka, gracze mogą skorzystać również z bonusu 100% od wartości wpłaty, bonusu bez depozytu a także opcji cashback dla gier karcianych i na sporty wirtualne. Porównując ofertę STS z pozostałymi można zauważyć, że jest to ciekawa propozycja. Również wymagania są atrakcyjne, bonusy od wpłat i freebet wystarczy obrócić 3 razy przy kursie minimalnym wynoszącym 1.91.

Kod promocyjny – forBET

 • kod promocyjny: FORBETVIP
 • pozwala na uruchomienie dodatkowych promocji, w tym 200 zł na zakład bez ryzyka i 100 zł na freebet od wpłaty,
 • gracz otrzymuje łącznie 2500 zł bonusów na start, w tym: 100% do 2000 zł od pierwszego depozytu, 100 zł freebet od wpłaty, 200 zł na zakład bez ryzyka oraz 200 zł MaxiZysku od drugiej wpłaty.

Aby skorzystać z powiększonych bonusów od forBET, możecie również wykorzystać nasze linki. Dla zgarnięcia dodatkowych bonusów konieczne będzie dokonanie rejestracji nowego konta. Jak w pozostałych przypadkach należy kliknąć w link lub baner, który aktywuje bonus w wysokości 300 zł na zakłady online. Formularz rejestracyjny forBET składa się z trzech kroków, a w ostatnim z nich znajduje się pole do wpisania kodu FORBETVIP (w przypadku rejestracji z naszego odnośnika, pole to będzie wypełnione akutomatycznie). W przypadku forBET gracze nie mają możliwości skorzystania z bonusów w koncie tymczasowym, dlatego dla zgarnięcia dodatkowych środków wymagana jest pełna rejestracja.

Na bonusy powitalne od forBET składają się: bonus od pierwszego depozytu w wysokości 100%, oraz podwojony zysk za kupon z drugiej wpłaty. Z kolei z naszym kodem otrzymujecie dodatkowo 100 zł do wykorzystania na zakłady, a także 200 zł na zakład bez ryzyka. Tym samym nowy gracz może zgarnąć nie 2200 zł, a 2500 zł. Musicie jednak pamiętać o spełnieniu dodatkowych kryteriów:

 1. pierwszy zakład postaw za własne środki – będzie to zakład bez ryzyka do 200 zł,
 2. aby otrzymać zwrot z przegranego zakładu skontaktuj się z bukmacherem pod adresem: marketing@iforbet.pl, wpisując w tytule „zakład bez ryzyka”, nie zapomnij podać w treści maila swojego loginu!
 3. otrzymany zwrot należy obrócić 4 razy na kuponie z co najmniej 2 zdarzeniami i kursem 2.00 (dla kursu pojedynczego 1.20),
 4. aby zgarnąć freebet dokonaj minimalnej wpłaty 100 zł,
 5. bonusem należy obrócić 4 razy, typując kupony SOLO lub AKO, których kurs wynosi min. 2.00 (pojedynczy 1.20).

forBET gwarantuje jeden z najwyższych bonusów na start. Gracze wybierający tego operatora, oprócz bonusów dostępnych z kodem promocyjnym mogą liczyć na bonus od pierwszego depozytu 100% do 2000 zł, a także MaxiZysk do 200 zł – zwiększenie wygranej z kuponu poprzez uruchomienie dedykowanego mnożnika.

TOTALbet – kod promocyjny

 • kod promocyjny: TBVIP,
 • pozwala na uruchomienie dodatkowych 20 zł na bonus bez depozytu oraz 250 zł na zakład bez ryzyka,
 • łącznie gracz może zgarnąć 5310 zł bonusu, w tym 100% od wpłaty – do 5000zł, 20 zł bonusu na zakład bez depozytu, 250 zł na zakład bez ryzyka oraz 40 zł w formie freebetów.

Ten jeden z czołowych operatorów zachęca do skorzystania ze swojej oferty gwarantując ciekawe bonusy powitalne, które możecie dodatkowo powiększyć, korzystając z naszego kodu promocyjnego TBVIP. Aby go aktywować wystarczy zarejestrować się na stronie operatora, wprowadzając właściwy kod. Przy rejestracji z naszego linku, pole to będzie już wypełnione.

Każdy, kto skorzysta z oferty gwarantowanej kodem promocyjnym zyska, poza standardowym bonusem startowym 5000 zł od wpłaty i freebetami za 40 zł, dodatkową możliwość typowania bez ryzyka, do 250 zł, a także bonus na zakład bez depozytu w wysokości 20 zł. Jak łatwo policzyć to daje niesłychanie wysoki bonus startowy o wartości do 5310 zł. Pamiętaj, że tylko skorzystanie z kodu promocyjnego z naszej strony zapewni Ci dodatkowe 270 zł bonusu.

Pamiętaj, że możliwość skorzystania z dodatkowych bonusów wiąże się z koniecznością spełnienia określonych wymagań:

 1. bonus bez depozytu jest przyznawany bezpośrednio po dokonaniu pełnej rejestracji konta,
 2. freebet możesz wykorzystać typując dowolny kupon SOLO lub AKO, którego kurs całkowity będzie wynosił min. 2.00,
 3. podczas tworzenia kupony spełniającego warunki freebetu pamiętaj, by na kuponie wybrać opcję „TOTALbet freebet 20zł”,
 4. chcąc skorzystać z zakładu bez ryzyka musisz postawić pierwszy kupon (w wariancie SOLO lub AKO2) za własne środki, wpłacone po rejestracji, a kurs kuponu nie może być niższy niż 1.20,
 5. w przypadku przegranego kuponu operator zwróci Ci pełną wartość potrąconą o podatek, tj. 88% stawki, jednak nie więcej niż 250 zł,
 6. zwrócone środki trafią na konto depozytowe i nie wiążą się z koniecznością dokonania dodatkowego obrotu.

Nie da się ukryć, że oferta TOTALbet, po wzbogaceniu kodem promocyjnym, jest naprawdę atrakcyjna. Bukmacher postawił na dwa najchętniej wykorzystywane przez graczy bonusy.

eWinner – kod promocyjny

 • kod promocyjny: EWINVIP
 • zakład bez ryzyka wyższy o 15 zł – ze 100 do 115 zł
 • łącznie nowy gracz może zgarnąć 615 zł bonusu, w tym 115 zł w formie zakładu bez ryzyka i 50% bonusu od drugiej wpłaty, do 500 zł.

W ofercie standardowej eWinner gwarantuje bonus w wysokości 600 zł, a pierwszy zakład jest ubezpieczony do 100zł. Kolejna wpłata może zapewnić graczowi dodatkowe środki – 50% wpłaty, do 500 zł. Wprowadzając nasz kod powiększysz bonus na zakład bez ryzyka do 115 zł.

Decydując się na wybór tej oferty musisz pamiętać o poniższych zasadach:

 1. stawka minimalna dla pierwszego zakładu wynosi 20 zł,
 2. operator nie wskazuje wymogu dotyczącego liczby zdarzeń i/lub kursu na kuponie,
 3. w przypadku przegranej, środki wracają na konto depozytowe,
 4. dla uzyskania maksymalnego zwrotu, w wysokości 115 zł należy postawić kupon za min. 130,69 zł.

Tak jak już wskazaliśmy powyżej, eWinner dodatkowo gwarantuje graczom bonus od drugiej wpłaty w formule 50% do 500 zł. Skorzystanie z kodu promocyjnego nie blokuje Ci tej możliwości.

Warto również wiedzieć, że środki zwrócone w ramach cashbacku trafiają na konto depozytowe i nie musisz dodatkowo nimi obracać.

Totolotek – kod promocyjny

 • kod promocyjny: TTVIP
 • pozwala na uruchomienie dodatkowej promocji na bonus bez depozytu w wysokości 25 zł,
 • każdy gracz wykorzystujący kod promocyjny może zgarnąć łącznie 525 zł, w tym 25 zł na zakład bez depozytu oraz dodatkowe 100% do 500 zł w formie bonusu od wpłaty.

Osoby decydujące się na założenie konta internetowego w Totolotku mogą liczyć na szereg bonusów i promocji. Kod promocyjny gwarantuje dostęp do lepszych promocji, jednak należy tutaj pamiętać, że w przeciwieństwie do pozostałych operatorów, tutaj należy go wprowadzić już po zakończeniu rejestracji. Klikając nasz link zostaniesz przekierowany do strony, na której możesz się zarejestrować. Następnie powinieneś przejść do zakładki „wpłata”, w której zaznaczysz opcję: Bonus card/Kod bonusowy, w którym powinieneś wpisać nasz kod.

W swojej standardowej ofercie Totolotek zapewnia bonus na start w wysokości 100% do 500 zł od pierwszego depozytu. Jednak po wprowadzeniu naszego kodu zyskasz dodatkowy freebet na start, w wysokości 25 z na zakład bez depozytu. Jednak aby skorzystać z takiej oferty powinieneś pamiętać o konieczności spełnienia określonych kryteriów:

 1. zarejestruj konto,
 2. wprowadź kod promocyjny TTVIP w zakładce „wpłaty”,
 3. zgarnij bonus na zakład bez depozytu w wysokości 25 zł.

Zdecydowanym plusem oferty Totolotka są jasne i czytelne zasady przyznawania bonusów. Obrót, jakiego należy dokonać nie jest wygórowany, co dodatkowo sprawia, że warto z niego skorzystać. Co więcej, każdy nowo zarejestrowany gracz otrzyma dodatkowy bonus w wysokości 500 zł od wpłaty. Sama rejestracja jest prosta, a przyznawane bonusy można uznać za konkurencyjne względem tych oferowanych przez Fortunę czy LV BET.

PZBuk – kod promocyjny

 • kod promocyjny: PZVIP
 • użycie kodu pozwala zgarnąć dodatkowe 20 zł na darmowy zakład,
 • łącznie gracz może zyskać 570 zł na start, w tym 500zł + 20 zł w ramach opcji cashback oraz 50 zł bonusu na gry karciane,

PZBuk śladem pozostałych operatorów gwarantuje wyższe bonusy dla graczy korzystających z naszych kodów. Wystarczy podczas dokonywania rejestracji wpisać kod promocyjny (lub przejść do formularza za pośrednictwem naszego linka), by poza gwarantowanym bonusem w wysokości 500 zł na caschback i 50 zł na gry karciane, zgarnąć dodatkowe 20 zł w formule cashback.

Dla otrzymania bonusu na zakład bez ryzyka gracz zobowiązany jest wytypować kupon AKO, dla którego kurs minimalny dla zdarzenia wynosi 1.40. W przypadku braku sukcesu gracz otrzyma zwrot stawki do 500 zł.

Co ciekawe, formuła cashback od PZBuk przysługuje za pierwszy przegrany kupon, a nie jak w przypadku ofert pozostałych operatorów, za pierwszy kupon postawiony po dokonaniu rejestracji. Bonus 100% do 50 zł od drugiej wpłaty wymaga 5 krotnego obrotu wraz z depozytem na zakłady w kategorii gier karcianych.

O jakich jeszcze wymaganiach należy pamiętać, aby móc skorzystać z darmowego zakładu 20 zł?

 1. po wprowadzeniu kodu bonusowego i zakończonej rejestracji wpłać pierwszy depozyt na kwotę nie mniejszą niż 20 zł,
 2. bonus zostanie automatycznie dodany do konta,
 3. otrzymany bonus wykorzystaj na dowolny zakład przedmeczowy lub live na wydarzenia sportowe,
 4. pamiętaj, by Twój kupon zawierał min. 2 zdarzenia, dla których kurs wynosi min. 1.40,
 5. środki wygrane w ramach zakładu trafią na konto depozytowe i możesz je w każdej chwili wypłacić.

Mimo, że kwota bonusów od PZBuk może się wydawać niska (570zł), to warto zaznaczyć, że zarówno cashback, jak i darmowy zakład prezentują się bardzo ciekawie. Wszystko za sprawą warunków, które nie wymagają specjalnego wysiłku do ich spełnienia.

Kod promocyjny – LV BET

 • kod promocyjny: VIPLB
 • kod pozwala na aktywację wszystkich bonusów startowych,
 • łącznie gracz może otrzymać 3453 zł, w tym 20 zł na zakład bez depozytu, 30 zł w formie freebetu od wpłaty, 333 zł na zakład bez ryzyka, 3000 zł w formie bonusu za depozyt, zł na zakłady dla sportów wirtualnych oraz zł dla posiadaczy karnetów.

Nie da się ukryć, że LV BET kusi bogatą ofertą promocyjną, która zawiera w sobie różnorodne bonusy. W celu zgarnięcia ich wszystkich należy dokonać rejestracji za pośrednictwem naszego linka, lub wprowadzić kod VIPLB podczas rejestracji bezpośrednio na stronie operatora. Kod promocyjny pozwala zgarnąć bonusy na zakład bez depozytu, bez ryzyka, a także bonusy od wpłaty i na sporty wirtualne.

O czym należy pamiętać?

 1. aby otrzymać bonus od depozytu w wysokości 20 zł za rejestrację konta stałego należy wysłać e-mail z tytułem „Bonus bez depozytu” na adres promocje@lvbet.pl
 2. dla zgarnięcia freebetu 30 zł za wpłatę należy dokonać wpłaty na minimum zł i za tą stawkę postawić kupon AKO, dla którego minimalny kurs wynosić będzie 1.75, z bonusem 1% wpłaty z mnożnikiem kursu x30,
 3. 100% do 2000 zł od pierwszego depozytu należy dokonać wpłaty na kwotę min. 50 zł, bonus 1% wpłaty z mnożnikiem kursu x100,
 4. Bonus 50% do 1000zł od drugiego depozytu należy dokonać wpłaty na kwotę min. 50 zł, bonus 1% wpłaty z mnożnikiem kursu x50,
 5. Zakład bez ryzyka do 333zł aktywuje się po dokonaniu trzeciej wpłaty, na kwotę min. 25 zł,
 6. Bonus 20 zł na sporty wirtualne wymaga dokonania tygodniowego obrotu na poziomie min. 100 zł na kuponach z kursem min. 1.50.

Nasz kod rabatowy pozwala na uruchomienie jednego z najwyższych bonusów powitalnych, oferowanych przez legalnych polskich bukmacherów, który stanowi równowartość 3453 zł. Kolejnym plusem oferty LV BET jest różnorodność bonusów przyznawanych graczom, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Etoto – kody promocyjne

 • Kod promocyjny: ETVIP,
 • Pozwala na uruchomienie dodatkowej promocji 200% do 220 zł bonusu od wpłaty (zamiast standardowej opcji do 200zł)
 • Gracz może zyskać maksymalnie 220 zł bonusowych środków.

W ofercie standardowej Etoto gwarantuje graczom bonus od wpłaty wynoszący 200% do 200 zł. Jednak dla graczy wykorzystujących nasz kod promocyjny ETVIP bonus ten wynosi 200% do 220 zł. Jak załapać się na tę promocję?

 1. Zarejestruj stałe konto wykorzystując nasz kod promocyjny,
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty depozytu,
 3. Zgarnij bonus 200% od wpłaty, do kwoty 220 zł,
 4. Przyznany bonus obróć 6 krotnie typując kupony o minimalnym kursie na poziomie 2.20.

Promocja Etoto różni się od tych oferowanych przez pozostałych bukmacherów. Zapewnienie wyłącznie bonusu od wpłaty może sprawić, że wielu graczy zniechęci się do założenia konta. Warto jednak zaznaczyć, że Etoto jest jedynym bukmacherem, który bonus od wpłaty przyznaje na poziomie 200%.

Superbet – kod promocyjny

 • Kod promocyjny: SBVIP
 • Pozwala na uruchomienie dodatkowej promocji w formule freebet od wpłaty w wysokość 35 zł,
 • Łącznie gracz może zgarnąć 585 zł, w tym w formie bonusu od depozytu 100% do 50 zł, cashback w wysokości 500 zł oraz 35 zł freebet od wpłaty.

Gracze, którzy wybiorą Superbet z pewnością docenią bonus od pierwszej wpłaty do 50 zł, a także 500 zł na zakład bez ryzyka. Co ważne, bonus wystarczy obrócić tylko raz, z kolei środki w ramach cashback 4 razy. Należy przy tym zaznaczyć, że w ramach zakładu bez ryzyka możemy wliczać wyłącznie kupony typowane w terminie do 7 dni od dokonania rejestracji wraz z wpłatą depozytu.

Decydując się na wprowadzenie naszego kodu możesz zyskać dodatkowy bonus w formie freebetu od wpłaty 35 zł. O czym należy pamiętać, aby go otrzymać?

 1. po dokonaniu rejestracji za pośrednictwem naszego linka, dokonaj pierwszej wpłaty na kwotę min. 50 zł,
 2. po zaksięgowaniu środków otrzymasz na konto bonusowe freebet od wpłaty w wysokości 35 zł – bonus może się pojawić na koncie do 48 godzin,
 3. po przyznaniu bonusu zaakceptuj go w ciągu 24 godzin,
 4. pamiętaj, by w ciągu 3 dni od przyznania bonusu wykorzystać go na zakłady przedmeczowe lub w formule live,
 5. wymagany jest wyłącznie jednorazowy obrót na kuponie AKO lub SOLO, dla którego kurs wynosić będzie min. 1.60,
 6. możliwość skorzystania z freebetu odblokowuje się po wykorzystaniu bonusu od pierwszej wpłaty.

Bonusy przyznawane przez Superbet mają bardzo ciekawe warunki. Nie da się przy tym ukryć, że cashback jest bardziej wymagający, jednak możemy z niego korzystać przez cały tydzień.

NobleBet – oferta warta rozważenia

 • kod promocyjny: NBVIP
 • pozwala na uruchomienie promocji freebet od depozytu 35 zł,
 • łącznie gracz może zgarnąć premie w wysokości 2555 zł, w tym 100% do 1250 zł w ramach bonusu od pierwszego depozytu, 35 zł w formie freebetu, 50% do 1000 zł w ramach bonusu od drugiej wpłaty, 100% do 250% od trzeciego depozytu, a także dodatkowe 20 zł bonusu w aplikacji mobilnej.

Dotychczas żaden z operatorów nie zdecydował się na wprowadzenie bonusu dedykowanego sportom wirtualnym lub grom karcianym. Jednak NobleBet postanowił przełamać ten schemat i pozwala na wykorzystanie środków z trzeciego depozytu właśnie na takie gry. Gracze decydujący się na rejestrację w standardowej ofercie mogą liczyć na bonusy w wysokości 100% do 1250 zł od pierwszej wpłaty, 50% do 1000 zł od drugiej wpłaty oraz 100% do 250 zł od trzeciej wpłaty, a także 20 zł na start w aplikacji mobilnej. Jednak decydując się na założenie konta z wykorzystaniem naszego kodu możesz zgarnąć dodatkowo freebet od 2 depozytu do kwoty 35 zł. Musisz przy tym pamiętać, aby spełnić określone warunki:

 1. po dokonaniu rejestracji dokonaj pierwszej wpłaty na kwotę min. 50 zł,
 2. postaw swój pierwszy kupon ze środków własnych o wartości min. 50 zł i kursie minimalnym 1.85,
 3. otrzymaj freebet 1zł z mnożnikiem x35,
 4. wykorzystaj swój freebet na kupon AKO dla 3 zdarzeń, których łączny kurs kuponu wyniesie min 3.00, w tym kurs minimalny dla każdego zdarzenia 1.30,
 5. obróć bonusem 2 razy typując po kursie minimalnym 1.85.

Każdy nowy gracz rejestrujący konto w Noblebet może liczyć na 2555 zł na start. Kwota ta wydaje się naprawdę pokaźna. Jeśli jednak bonusy przyznawane wyłącznie od wpłaty nie wydają Ci się w pełni satysfakcjonujące możesz dokonać rejestracji przez nasz link i zyskać dodatkowy freebet.

BETFAN – jeden z wyższych cashbacków

 • kod promocyjny: BFVIP,
 • pozwala na aktywację wszystkich bonusów,
 • gracz łącznie zyskuje 1600 zł, w tym 600 zł na zakład bez ryzyka oraz 100% do 1000 zł od drugiej wpłaty.

BETFAN gwarantuje wszystkim graczom rejestrującym się z wykorzystaniem kodu BFVIP dostęp do dwóch atrakcyjnych bonusów powitalnych: zakładu bez ryzyka na kwotę 600 zł oraz bonus 100% do 1000 zł. Nie da się ukryć, że obecnie jest to najwyższy cashback na rynku legalnych polskich bukmacherów.

Każdy gracz może skorzystać z bonusów na start. Jednak należy przy tym pamiętać, aby spełnić odpowiednie warunki:

 1. podczas rejestracji konta wprowadź kod promocyjny, a także zaznacz wymagane zgody marketingowe oraz chęć otrzymania bonusu,
 2. dokonaj pierwszej wpłaty na kwotę min. 50 zł,
 3. postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO za kwotę min. 50 zł,
 4. przegrany typ zostanie Ci zwrócony na konto bonusowe, do kwoty 600 zł,
 5. otrzymany zwrot wymaga jednorazowego obrotu na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami, dla których kurs całkowity wynosić powinien min. 3.80,
 6. dokonaj drugiej wpłaty na kwotę min. 100 zł,
 7. po zaksięgowaniu wpłaty na Twoim koncie pojawi się bonus 100% do 1000zł,
 8. jego odblokowanie wymaga dokonania obrotu depozytem na kuponie z minimalnym kursem w wysokości 2.50,
 9. przeniesienie bonusu na konto główne będzie wymagało 3-krotnego obrotu kuponami z min. 3 zdarzeniami dla których kurs wynosi min 2.50.

W naszej ocenie pakiet od BETFAN jest warty uwagi. Szczególnie ciekawie kształtuje się wysoki limit na zakład bez ryzyka, który wymaga wyłącznie jednokrotnego obrotu. Jednak dla zgarnięcia drugiego bonusu gracze muszą się już bardziej postarać.

Kod promocyjny – Fuksiarz

 • kod promocyjny: FUKSVIP
 • pozwala aktywować cashback na start,
 • łącznie gracz może liczyć na bonus w wysokości 500 zł.

Nowi gracze wybierający ofertę Fuksiarza mogą liczyć na zakałady bez ryzyka, które stanowią 50% postawionej stawki. W przypadku, gdy typ okaże się nietrafiony gracze mogą liczyć na zwrot. Tym samym jeżeli dokonasz wpłaty depozytu, a Twój pierwszy zakład wynosić będzie min. 20 zł, gdzie na kuponie znajdą się min. 2 zdarzenia, dla których kurs pojedynczy wyniesie 1.20, to w przypadku przegranej, na Twoje konto wróci połowa stawki. Środki z bonusu nie wymagają ponownego obrotu i możesz od razu przelać je na swoje konto.

Który kod promocyjny warto wybrać?

Przed dokonaniem rejestracji porównaj ofertę wszystkich bukmacherów. W naszej ocenie najlepiej wypadają kody promocyjne od Fortuny i LV BET. Jednak nie da się ukryć, że również STS i Totolotek wypadają ciekawie. Dodatkowo, najwięcej zyskasz rejestrując się u dwóch operatorów. Wybierając Fortunę otrzymasz 600zł na zakład bez ryzyka, a także bonus powitalny 100% do 2150 zł i 20 zł na zakład bez depozytu. Z kolei dobierając konto w LV BET możecie zyskać 20 zł na zakład bez depozytu, freeber od wpłaty w wysokości 30 zł oraz zakład bez ryzyka w wysokości 333 zł i bonus od depozytu do 3000 zł. Warto więc skorzystać z możliwość jakie dają nasze kody promocyjne i wybrać tych dwóch operatorów. Jeśli najbardziej cenisz sobie opcję cashbacku sprawdź ofertę BETFAN.