Fuksiarz Kod Promocyjny – Fuksiarz kod bonusowy – Fuksiarz Bonus

Na przełomie lutego i marca 2021 r. na rynku pojawił się nowy, co ważne – legalny bukmacher. Wszyscy zainteresowani gracze mogą obstawiać zakłady logując się na stronie fuksiarz.pl. Każdy nowy użytkownik może liczyć na atrakcyjny bonus na start – cashback 50% do wysokości 500 zł. Sprawdziliśmy, czy nowy bukmacher wprowadził kody promocyjne, a także, jakie bonusy możemy z nimi otrzymać. Poniżej przedstawimy Ci jak założyć konto u tego bukmachera aby moc skorzystać z promocji.

Fuksiarz Kod promocyjny Listopad 2021

DOSTĘPNE BONUSY BONUS FUKSIARZ
kod promocyjny Fuksiarz Niebawem w ofercie
Bonus startowy – zakład bez ryzyka Cashback 50% do 500 zł
Cashback bez końca: zwrot do 50%
Mega Kursy Boost: wyższe kursy na zdarzenia
Early Payout: Możliwość wcześniejszej wypłaty za dwie bramki

Czy są już dostępne kody promocyjne Fuksiarz?

Oferowanie zakładów w formule online Fuksiarz rozpoczął dopiero w marcu 2021 roku. Część bukmacherów już w tym czasie decyduje się na wprowadzenie kodów promocyjnych, które pozwalają graczom zyskać dodatkowe i/lub wyższe bonusy na start. Fuksiarz obecnie nie udostępnia dodatkowych kodów promocyjnych. Jednak w zamian za to, każdemu nowemu graczowi gwarantuje atrakcyjny bonus powitalny w formie cashbacku 50% do wartości 500 zł. Aby z niego skorzystać wystarczy założyć konto u tego bukmachera. Nie ukrywamy jednak, że liczymy na szybkie zmiany w tej kwestii i wprowadzenie atrakcyjnych kodów na dodatkowe bonusy. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie bonusu bez depozytu Fuksiarz, ponieważ obecnie to właśnie ta promocja cieszy się największym zainteresowaniem wśród graczy.

Fuksiarz Bonus na start – kod promocyjny Fuksiarz

Nie da się ukryć, że konkurencja na rynku legalnych polskich bukmacherów jest naprawdę wysoka. Wiele firm budowało swoją pozycję latami i przez ten czas zyskało naprawdę szerokie grono odbiorców. Właśnie dlatego nowy bukmacher powinien zadbać o to, by zachęcić do siebie jak największą grupę nowych uczestników. Jak tego dokonać? Wystarczy wprowadzić atrakcyjną ofertę, intuicyjną aplikację mobilną, a także zadbać o wysokiej jakości obsługę klienta. Nie można przy tym zapominać, że dużą rolę w pozyskiwaniu graczy odgrywają bonusy powitalne. Na szczęście Fuksiarz o tym dobrze pamiętał, właśnie dlatego wprowadził spory cashback w formie bonusu powitalnego.

Fuksiarz bonus powitalny został przygotowany w ten sposób, aby udostępnić nam najlepsze warunki promocyjne. Fuksiarz zakłady bukmacherskie chcą od samego początku pokazać, że oferują na rynku dobre warunki gry. Dlatego od początku posiadają funkcję early payout. U bukmachera fuksiarz będziemy mogli zgarnąć także fajne warunki rozgrywki. Duże kursy to podstawa, natomiast cashback 50 do 500 pozwoli nam cieszyć się naszymi środkami, naweet jeśli przegramy.

Bukmacher Fuksiarz posiada gry karciane i inne opcje, dzięki którym będziemy prowadzić rozgrywkę na wysokim poziomie. Natomiast bonus powitalny fuksiarz pozwoli nam rozwinąć się już na samym początku, korzystając z bardzo dobrych warunków do gry. Opcja 50 do 500 pln spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem użytkowników. Bardzo dobrze działa także fuksiarz rejestracja oraz obsługa klienta, która jest pomocna i pozwala rozwiązać wszystkie problemy. Dlatego jeśli jesteśmy zainteresowani, wybierzmy swój kod bonusowy i zacznijmy rejestrację.

Oferowany nam dziś fuksiarz kod promocyjny pozwoli w pełni wykorzystać warunki tego serwisu. Do naszej dyspozycji jest między innymi zakład bez ryzyka, oraz opcja early payout, dzięki której szybko wypłacimy nasze środki, jeszcze podczas trwania kuponu. Fuksiarz bonus na start daje nam bardzo fajne propozycje. Dorzucając do tego mega kursy boost, zawsze znajdziemy ciekawe zakłady dla siebie.

Bukmacher Fuksiarz wdarł się na rynek z bardzo dobrymi promocjami i bardzo fajnymi rozwiązaniami, czego przykładem są zakłady na gry karciane. Jest to zupełna nowość, która świetnie przyjęła się na Polskim rynku. Dzięki niej możemy cieszyć się fajną odmianą rozgrywki, której nie ma wszędzie.

Cashback do 500 zł

Nie da się ukryć, że większość graczy preferuje bonusy w formie zakładów bez ryzyka, przez wielu nazywanych również cashbackiem. Nie dziwi nas to, ponieważ taka forma bonusu umożliwia dokonywanie bezpiecznego zakładu. Co to w praktyce oznacza? Gracz obstawia zakład bez ryzyka, jednak w razie niepowodzenia bukmacher dokonuje zwrotu części, a niekiedy całości postawionej stawki. Fuksiarz postawił właśnie na to rozwiązanie, umożliwiając graczom zwrot 50% wpłaconej stawki.

Każdy gracz podczas rejestracji konta może zaznaczyć dodatkową opcję w formularzu „chcę otrzymać bonus powitalny”. Po weryfikacji numeru telefonu gracze zyskują prawo do skorzystania z promocji startowej – Prawdziwy Cashback na start. Jednak dla uruchomienia bonusu należy dodatkowo pamiętać o konieczności wpłacenia depozytu, a także dokonania pierwszego zakładu, na kwotę nie niższą niż 20 zł. Na pierwszym kuponie muszą się przy tym znaleźć co najmniej 2 zdarzenia, których kurs wynosi co najmniej 1.20 dla każdego z nich. Jeżeli przynajmniej jedno ze zdarzeń na stawianym kuponie nie wejdzie, wówczas bukmacher zwraca graczowi 50% postawionej kwoty, jednak nie więcej niż 500 zł. Cały przyznany Cashback jest przypisywany do konta bonusowego gracza, od razu po rozliczeniu zakładu. Na duży plus zasługuje tutaj fakt, że gracz może od razu wypłacić bonus, bez konieczności obracania nim, lub zdecydować się na dalszą grę.

Promocje dla Graczy

Dla utrzymania graczy bukmacherzy przygotowują specjalne promocje, które umożliwiają zwiększenie szans na zgarnięcie dodatkowych bonusów, grę bez konieczności płacenia podatku oraz bonusy dedykowane do kuponów akumulacyjnych. Fuksiarz poszedł tutaj śladem swoich konkurentów i również wprowadzić dodatkowe propozycje dla swoich graczy.

Wykorzystując kod promocyjny fuksiarz możemy liczyć na zupełnie nowe promocje, które są udostępnione przez tego bukmachera. Każdy fuksiarz bonus jest w jakiś sposób atrakcyjny, skutkiem tego czwarto zastanowić się nad każdą propozycją, która jest dostępna w naszym zasięgu. Szczególnie bonus powitalny powinien zaciekawić nas, ponieważ niesie za sobą bardzo fajne warunki do rozgrywki na początek.

Pamiętajmy że fuksiarz kod promocyjny jest dostępny tylko raz. Jeśli chcemy w przyszłości skorzystać z tej opcji, po prostu nie rejestrujmy się u tego bukmachera w danej chwili. Chodzi o to, że w późniejszym terminie fuksiarz kod promocyjny nie będzie już dostępny dla naszego konta, które będzie wcześniej zarejestrowane. Chcąc wykorzystać fuksiarz kod promocyjny, musimy zarejestrować się kodem i obstawiać już pierwsze zakłady przy pomocy bonusów, które również mają określony czas funkcjonowania. Nasz fuksiarz bonus przepada po czasie, dlatego nie warto czekać z rozgrywaniem pierwszych zakładów. Najlepiej od początku zacząć naszą zabawę, wybierając odpowiedni fuksiarz bonus, który następnie wykorzystamy na najbliższe spotkania sportowe.

Nasz bonus powitalny w zależności od wybranej opcji, będzie dostępny tuż po rejestracji lub po spełnieniu konkretnych warunków. Bonus na start to na ogół podwojenie kwoty, więc aby uzyskać go, musimy wpłacić konkretną stawkę, która nas interesuje. Następnie bonus na start zostanie nam przyznany na naszym koncie gracza. Warto dodać, że fuksiarz bonus to także opcja gry bez ryzyka, skutkiem czego musimy obstawić spotkanie, które w razie przegranej będzie uaktywniać zwrot kwoty obstawionej na nasze konto.

Pamiętajmy że fuksiarz kod promocyjny potrafi się zmieniać z czasem. Dlatego przy każdej rejestracji warto sprwadzić, jaki aktualnie fuksiarz kod promocyjny funkcjonuej w obrębie tego serwisu internetowego. Jeśli kod jest poprawny, nasz fuksiarz bonus zostanie przypisany do naszego konta. Jeśli jednak wpiszemy inny fuksiarz kod promocyjny 2021 niż trzeba, wtedy bonus może się nam nie naliczyć na poczet naszego konta.

Dlatego ważne jest to, aby fuksiarz kod promocyjny był odpowiednio wpisany, ponieważ tylko wtedy możemy być pewni, że bonus zostanie odpowiednio przypisany do naszego konta.

Wybierz kod promocyjny z naszego serwisu, dzięki niemu zyskasz najlepsze warunki do gry. Nasz fuksiarz kod pomaga uzyskać dobre warunki na start. Otrzymasz fuksiarz bonus, dzięki któremu odmienisz swoją grę.

Cashback bez końca

Jedna z ciekawszych stałych promocji w Fuksiarz. Powyżej listy z dostępnymi dyscyplinami do typowania możemy znaleźć zakładkę cashback bez końca. Tam zawarte są wszystkie te zdarzenia przedmeczowe, które zostały objęte promocją. Zwykle jest ich koło 30 i są na bieżąco aktualizowane. Podczas typowania tych zdarzeń w formule AKO możemy liczyć na skorzystanie z funkcji cashback bez końca. Należy przy tym pamiętać, że na kuponie muszą się znaleźć co najmniej 2 typy, a każdy kurs dla każdego z nich powinien wynosić minimum 1.20. Warto przy tym pamiętać, że im wyższy będzie wskaźnik zdarzeń, tym wyższy cashback otrzymasz. W przypadku kuponu z 15 zdarzeniami zyskasz zwrot na poziomie 50%. Musisz przy tym pamiętać, że kupony AKO są uznawane za przegrane nawet w sytuacji, gdy nie wejdzie tylko jedno zdarzenie.

Swój zwrot będziesz mógł wypłacić lub zdecydować się na dalszą grę.

Mega kursy BOOST

Zakładkę BOOST również można znaleźć powyżej listy dostępnych dyscyplin. Tutaj gracze mogą znaleźć zdarzenia ze znacznie wyższymi kursami niż w przypadku regularnej oferty. Jest to szczególnie dobra okazja na to, by podnieść kurs ogólny zakładu i zyskać szansę na większą wygraną. Każdego dnia w ofercie pojawiają się nowe zakłady, więc gracze mają w czym wybierać.

Early Payout

To rozwiązanie szczególnie wyróżnia ofertę Fuksiarz, ponieważ nie jest dostępne u innych bukmacherów. W tej promocji, podczas gdy typowana przez Ciebie drużyna już w trakcie meczu zyska dwie bramki przewagi, wówczas możesz się zdecydować na wcześniejsze rozliczenie swojego zakładu. W takiej sytuacji nie ma znaczenia wynik końcowy meczu, nawet wtedy, gdy finalnie Twoja drużyna przegra. Promocja jest dedykowana do kuponów SOLO i AKO i obejmuje zakłady 1X2. Z opcji Early Payout możemy skorzystać podczas typowania następujących lig: Ekstraklasa, Bundesliga, Premier League, Serie A, La Liga oraz Ligi Europy i Ligi Mistrzów.

Jak założyć konto? Rejestracja Fuksiarz

Dla ułatwienia zakładania konta Fuksiarz udostępnił opcję szybkiej rejestracji. Pozwala to założyć konto nawet w kilkadziesiąt sekund. Podczas rejestracji musisz przejść przez dwa proste kroki.

W pierwszej kolejności należy wybrać przycisk „rejestracja”, który znajduje się w prawym górnym rogu. Następnie należy podać podstawowe dane:

 • e-mail,
 • hasło,
 • numer telefonu.

Na tym etapie należy również zaznaczyć oświadczenie o ukończeniu 18 lat, a także zaakceptować regulamin i politykę prywatności. Dodatkowo możesz, choć oczywiście nie musisz, wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych. Po tych wszystkich działaniach możesz przejść do kolejnego etapu.

W drugim kroku musisz uzupełnić podstawowe dane osobowe wpisując:

 • imię i nazwisko,
 • kraj pochodzenia,
 • PESEL
 • kod SMS.

Kod SMS jest przesyłany natychmiast po przejściu do drugiego etapu rejestracji. Musisz pamiętać, aby wprowadzić go w odpowiednim polu. Jeżeli wolisz skorzystać z innej formy, możesz zaznaczyć, że chcesz otrzymać kod aktywacyjny na e-mail. Ostatnim elementem, o którym powinieneś pamiętać jest zaznaczenie opcji „Chcę otrzymać bonus powitalny”, tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z bonusu na start. Po wybraniu opcji „zarejestruj” Twoje konto będzie aktywne, a Ty będziesz mógł przejść do ustalenia limitów dziennych oraz miesięcznych.

Wpłaty i wypłaty

Mając już utworzone konto możesz zacząć typowanie. Jednak wcześniej będziesz musiał wpłacić swój pierwszy depozyt. Dla maksymalnej wygody bukmacherzy oferują różnorodne metody wpłat, tak by każdy gracz mógł wybrać tę odpowiednią dla siebie.

Gracze decydujący się na typowanie w Fuksiarz mogą skorzystać z następujących metod płatności:

 • szybkie przelewy Przelewy24,
 • płatności internetowe Tpay,
 • płatności mobilne BLIK,
 • system płatności DotPay.

Nie da się ukryć, że każda z tych opcji działa błyskawicznie, więc bezpośrednio po zleceniu wszystkie środki są dostępne na Twoim koncie u bukmachera. Naszym zdaniem przydałoby się poszerzyć opcję wpłat o możliwość dodania kart płatniczych, zarówno VISA, jak i MasterCard, a także kart w formule pre-paid, jak m.in. Paysafecard.

Jeśli chodzi o wypłaty, to Fuksiarz udostępnia opcję szybkich wypłat dla posiadaczy kont w 12 bankach. Średnio wypłata jest realizowana co 15 minut. Musisz przy tym pamiętać, że Fuksiarz stosuje metodę przeciwdziałania praniu pieniędzy, jeśli więc dokonasz jakiejkolwiek wpłaty, musisz przynajmniej raz obrócić środkami.

Zakłady bukmacherskie – Fuksiarz

Wiemy już, w jaki sposób założyć konto, a także, na jakie bonusy powitalne i promocje możemy liczyć. Co więcej, znamy sposoby wpłaty i wypłaty środków. Jednak czy wiemy wszystko o nowym bukmacherze?

Tak jak wspomnieliśmy, Fuksiarz zaczął działalność w marcu 2021 roku, a o licencję Ministerstwa Finansów ubiegał się raptem kilka miesięcy. Warto przy tym wiedzieć, że oficjalnie licencja została udzielona warszawskiej spółce Bukmacherska sp. z o.o., która działa pod brandem Fuksiarz. W skład zarządu spółki zasiadają same znane ze świata zakładów osoby, co doskonale świadczy o możliwościach, jakie czekają tego operatora.

Wybierając Fuksiarz gracz zyskuje szansę na typowanie ponad 20 różnych dyscyplin sportowych, w tym również mniej popularne, takie jak futsal, band czy krykiet. Niestety na tą chwilę liczba dostępnych rynków nie należy do najwyższych. Przy cieszących się największą popularnością rozgrywkach piłki nożnej możemy wybierać w zaledwie 140 rynkach. Również opcja live pozostawia na tą chwilę wiele do życzenia. W tym wariancie gracze mogą typować tradycyjnie piłkę nożną czy koszykówkę, a dodatkowo tenisa, tenisa stołowego, football, siatkówkę i snookrea. Jednak i tutaj nie należy liczyć na zbyt wiele rynków. Co więcej, w ofercie Fuksiarza na tą chwilę szczególnie mocno brakuje zakładów na esporty czy sporty wirtualne. Z kolei jeśli chodzi o możliwość typowania gier karcianych, to gracze mogą wybierać pokera i blackjacka.