Fortuna rejestracja i weryfikacja konta

Serwis bukmacherski eFortuna uchodzi za jeden z najlepszych w Polsce. Niewątpliwie gracze mają tu do dyspozycji szeroką ofertę zakładów, ciekawe promocje oraz atrakcyjny bonus powitalny. Szczególnie korzystny pakiet startowy zachęca nowych użytkowników do stworzenia konta. Fortuna dołączył do grona bukmacherów umożliwiających szybką rejestrację bez dowodu. W ten sposób otworzysz konto tymczasowe i będziesz mógł skorzystać z promocji powitalnej, dokonać wpłaty, a także obstawić interesujące Cię zakłady.

Szybka rejestracja w eFortuna

Możliwość szybkiego otworzenia konta to coś, na co użytkownicy czekali od dłuższego czasu. Większość graczy posiada konto u jednego lub dwóch bukmacherów. Czasem jednak ze względu na atrakcyjną promocję, bonus lub najlepszą ofertę na interesujące wydarzenia sportowe warto założyć konto w kolejnym serwisie. Odstraszały nas jednak formalności, które trzeba było przejść. Teraz, wszystko jest dużo prostsze i szybsze. Jeśli chcesz obstawić zbliżający się mecz i nie masz czasu na pełną rejestrację, możesz założyć w pełni funkcjonalne konto tymczasowe.

Serwis eFortuna dosyć szybko zdecydował się na udostępnienie kont tymczasowych. Jest to tzw. bukmacher bez dowodu, który pozwala obstawiać mecze bez weryfikacji. Oczywiście status konta tymczasowego ma pewne istotne ograniczenia, np. brak możliwości zlecenia wypłaty. Bukmacher Fortuna zdecydował się także ograniczyć czas, w którym możemy korzystać z konta tymczasowego. W ciągu 28 dni należy dokończyć rejestrację i przejść proces weryfikacji.

fortuna rejestracja

Jakie możliwości daje nam konto tymczasowe eFortuna?

Być może doświadczyłeś już podobnej sytuacji: Jeden z bukmacherów, u których nie masz konta posiada atrakcyjną ofertę na wydarzenie sportowe, które bardzo Cię interesuje. Zorientowałeś się w ostatnich chwili więc nie zdążysz dokończyć pełnej rejestracji ze względu na czas oczekiwania na proces weryfikacji. Świetna oferta bezpowrotnie przepada. W serwisie eFortuna nie doświadczysz podobnych przykrości. Właśnie po to legalni bukmacherzy zdecydowali się wprowadzić szybką rejestrację. W ciągu kilku minut otworzysz konto i uzyskasz dostęp do następujących funkcji:

 • zrealizowanie pierwszego depozytu
 • odebranie bonusu powitalnego
 • zawieranie zakładów do maksymalnej stawki 5,000 złotych
 • dostęp do zakładów na żywo
 • pomoc ze strony działu technicznego
 • możliwość korzystania z funkcji serwisu i aplikacji mobilnej

A zatem, konto tymczasowe Fortuna daje nam możliwość swobodnej gry i obstawiania interesujących nas wydarzeń sportowych. Mamy 28 dni aby dokończyć proces rejestracji i uzyskać status zweryfikowanego konta. Pamiętajmy, że do tego momentu nie ma możliwości zlecenia wypłat z konta.

Fortuna jak zarejestrować konto tymczasowe?

Cały proces szybkiej rejestracji polega na wypełnieniu formularza z podstawowymi informacjami. Aby otworzyć konto tymczasowe musisz podać następujące informacje:

 • Imię i nazwisko
 • Login
 • Hasło
 • Adres email
 • Numer telefonu
 • Data urodzenia
 • PESEL
 • Obywatelstwo
 • Adres domowy
 • Źródło legalnych dochodów
 • Kod promocyjny (opcjonalnie)

Musisz również zaakceptować regulamin i zaznaczyć chęć skorzystania z promocji powitalnych. W Fortunie otrzymujesz zakład bez ryzyka 100 PLN oraz premię depozytową 100% do 1000 PLN. Jeśli posiadasz kod promocyjny Fortuna, możesz otrzymać ekskluzywny bonus. Na naszej stronie znajdziesz aktualne kody bonusowe do legalnych bukmacherów. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego wystarczy jeszcze kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymasz w wiadomości email. Tylko od Ciebie zależy czy po zakończeniu tego kroku przejdziesz od razu do weryfikacji czy wykorzystasz możliwości konta tymczasowego i aktywację odłożysz na później.

Aktywacja konta w serwisie eFortuna

Konto tymczasowe ogranicza stawkę maksymalnego zakładu do 5,000 PLN, a także uniemożliwia dokonywanie wypłat z konta. Mimo, że mamy 28 dni na aktywację, warto jak najszybciej znaleźć chwilę czasu by dokończyć proces rejestracji i cieszyć się pełnym kontem. W tym celu należy załączyć w serwisie skan dokumentu tożsamości, najlepiej dowód osobisty. Wymagany jest skan dwustronny. Oczywiście nie każdy dysponuje w domu skanerem, dlatego może to być po prostu bardzo wyraźne zdjęcie, na którym widać wszystkie niezbędne informacje. W trakcie procesu weryfikacji należy również wpisać wszystkie niezbędne dane Twojego dokumentu tożsamości.

Ile trwa proces weryfikacji konta? To wszystko zależy oczywiście od tego, kiedy zdecydowaliśmy się załączyć skany dokumentu. W dni powszedni w godzinach rannych i popołudniowych potwierdzenie zajmuje pracownikom serwisu zwykle do kilkunastu minut. Oczekiwanie może się nieco wydłużyć jeśli aktywacji dokonujemy w godzinach wieczornych lub w weekend. Serwis należy jednak pochwalić za sprawną i szybką obsługę, dzięki czemu, weryfikacja zazwyczaj przebiega błyskawicznie.

fortuna rejestracja

Jak zarejestrować konto Fortuna krok po kroku?

Jeśli chcesz szybko i skutecznie przejść przez pełny proces rejestracji i weryfikacji konta, działaj według poniższej instrukcji. Pamiętaj, że po zakończeniu kroku 2 stajesz się posiadaczem konta tymczasowego i masz 28 dni na aktywację swojego konta.

Krok 1: Uzupełnij formularz rejestracyjny, zaakceptuj regulamin oraz wykorzystaj kod promocyjny Fortuna by otrzymać ekskluzywny prezent powitalny.

Krok 2: Kliknij w link aktywacyjny otrzymany w wiadomości email. W ten sposób otworzysz konto tymczasowe i będziesz mógł obstawiać pierwsze zakłady.

Krok 3: Masz 28 dni by zweryfikować swoje konto. W tym celu załącz skan swojego dowodu tożsamości (najlepiej dowodu osobistego) i wypełnij szczegółowe informacje w formularzu. Musisz uzupełnić także rubrykę z numerem konta, na który chcesz otrzymywać wypłaty z serwisu.

Krok 4: Po aktywacji konta otrzymasz potwierdzenie na adres email. W ten sposób otworzysz pełne konto w serwisie Fortuna i będziesz mógł cieszyć się wszystkimi funkcjami.

fortuna rejestracja

Rejestracja przez aplikację mobilną

Konto tymczasowe możesz także utworzyć za pośrednictwem wygodnej aplikacji mobilnej. W tym celu, za pośrednictwem swojego smartfona wejdź na adres eFortuna i ściągnij aplikację zgodną z Twoim systemem operacyjnym. Jeśli posiadasz system operacyjny iOS, aplikację możesz ściągnąć także ze sklepu iTunes. Fortuna aplikacja mobilna pozwala na równie szybką i przyjemną rejestrację. Tutaj ponadto należy ustalić swój indywidualny kod PIN, który będzie umożliwiał szybkie logowanie do serwisu. To znacznie zwiększa wygodę korzystania z aplikacji.

Rejestracja w punkcie naziemnym

Bukmacher Fortuna posiada w Polsce kilkaset punktów naziemnych. Jeśli nie chcesz załączać swojego dokumentu tożsamości w formularzu online, zawsze możesz udać się do jednego z punktów. W ten sposób pracownik będzie w stanie od razu zarejestrować konto pełne. Jednocześnie otrzymasz kartę do programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus, która może być bardzo przydatna, jeśli zdecydujesz się częściej obstawiać zakłady w punkcie. Oczywiście w programie lojalnościowym biorą udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani w serwisie bukmachera.

Fortuna jako bukmacher bez dowodu

Ostatnimi czasy coraz częściej możemy spotkać się z określeniem bukmachera bez dowodu. Takie miano zyskały wszystkie serwisy, które umożliwiają szybka rejestrację konta bez konieczności nadsyłania skanu dokumentu tożsamości. Samo określenie może być nieco mylne i przywodzić na myśl niezarejestrowanych bukmacherów, którzy udostępniają grę osobom niepełnoletnim. Nic z tych rzeczy, legalni bukmacherzy bez dowodu pozwalają jedynie szybko otworzyć konto bez zbędnych formalności, ale wciąż weryfikują tożsamość swoich klientów. Żaden bukmacher w Polsce nie udostępnia wypłaty z konta tymczasowego, które nie przeszło jeszcze weryfikacji.

Szybka rejestracja Fortuna to odpowiedź na potrzeby wielu nowych użytkowników, którzy chcą otworzyć konto w serwisie pod wpływem aktualnej promocji lub ciekawej oferty na interesujące wydarzenia sportowe. Konto tymczasowe sprawia, że nie musimy się martwić o upływający czas i z niecierpliwością czekać na weryfikację nadesłanych danych.

Problem z rejestracją Fortuna

Jeśli postępowałeś zgodnie z naszymi instrukcjami, nie powinieneś natrafić na żadne problemy w trakcie rejestracji konta. Tylko w nielicznych przypadkach może wystąpić sytuacja, w której natrafimy na nieoczekiwane trudności. Jakie są główne przyczyny nieudanej rejestracji w serwisie Fortuna?

 • Niewyraźny skan dokumentu tożsamości – zdecydowana większość osób zamiast dosłownego skanu wysyła zdjęcie swojego dowodu osobistego. Być może zdjęcie zostało wykonane w nieprawidłowy sposób i uniemożliwia odczytanie wszystkich informacji. To najczęstsza przyczyna, dla której wniosek o rejestrację konta zostaje odrzucony.
 • Twój dokument tożsamości stracił ważność – dowód osobisty jest wydawany na 10 lat. Bardzo często nie pamiętamy o tym, kiedy właściwie kończy się data ważności naszego dokumentu. Zdarzają się sytuacje, w których ktoś korzysta z nieaktualnego dokumentu. W takiej sytuacji serwis nie może oczywiście pozytywnie zweryfikować konta. Musimy czym prędzej udać się do właściwego urzędu w celu wyrobienia kolejnego dowodu.
 • Łączysz się z siecią przez publiczne WI-FI – taki problem mogą mieć np. studenci mieszkający w akademiku. Bukmacherzy zwykle stosują limit liczby kont przypadających na jedno gospodarstwo domowe. W związku z tym, kolejna rejestracja z tego samego adresu IP może sprawić, że serwis automatycznie odrzuci nasz wniosek. W takiej sytuacji należy skontaktować się z działem supportu. Pracownik serwisu Fortuna z całą pewnością powie nam co zrobić. Rozwiązaniem może być również rejestracja konta w punkcie naziemnym.
 • Masz już konto w serwisie – zdarzają się przypadki, w których użytkownik wraca do obstawiania w Fortunie po wielu latach i całkowicie zapomina o tym, że ma już konto w serwisie. Wtedy błąd pojawi się już w trakcie zgłaszania formularza rejestracyjnego.

Pamiętaj, że pracownicy serwisu spotykają się z najróżniejszymi sytuacjami i problemami. W związku z tym, nie wahaj się poprosić o pomoc jeśli w trakcie rejestracji wystąpiły nieoczekiwane problemy. Z całą pewnością szybko uzyskasz pomoc i instrukcję kolejnych kroków.

fortuna zakłady bukmacherskie

Rejestracja w serwisie eFortuna – podsumowanie

Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz jak najszybciej zarejestrować nowe konto by móc obstawić zakłady na nadchodzące wydarzenia, możesz skorzystać z opcji szybkiej rejestracji. W tym celu wystarczy podać podstawowe informacje oraz ewentualne kod promocyjny Fortuna. W ciągu kilku minut otworzysz konto tymczasowe, które pozwala obstawiać zakłady do 5,000 PLN, dokonywać wpłat, a także korzystać z wszelkich promocji. Nie możesz jednak dokonywać wypłat z konta. W tym celu musisz przejść proces pełnej rejestracji i nadesłać skan dokumentu tożsamości. Fortuna wprowadził także ograniczenie czasowe. Konto tymczasowe jest ważne przez 28 dni.

Decydując się na szybką rejestrację możesz oczywiście wykorzystać bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 100 PLN, a także premii depozytowej 100% do 1000 PLN. Jeśli w ciągu 28 dni nie aktywujesz pełnego konta, stracisz możliwość dalszego obstawiania zakładów. Oczywiście Twoje konto w serwisie wciąż istnieje i po weryfikacji odzyskasz dostęp do wszystkich funkcji. W razie jakichkolwiek problemów, pomoc otrzymasz ze strony całodobowego działu technicznego.