Zapytajbukmachera.pl » Kody Promocyjne » Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Fortuna kod promocyjny

Bonus 1150 PLN


ZBBONUS
Kod bonusowy
Kod aktualny do: Gru 01, 2019

Ocena bukmachera:

[Głosów:10    Średnia:5/5]

Poniżej przedstawiamy aktualną listę kodów bonusowych na ten miesiąc. Znajdziesz tutaj wszystkie aktualnie kody promocyjne od bukmachera Fortuna. Dzięki temu zyskasz możliwość korzystania z kolejnych, bardzo atrakcyjnych opcji dla nowych i aktualnych klientów bukmachera.

Kod Promocyjny Fortuna

Nazwa kodu: Opis kodu udostępnionego przez bukmachera Fortuna
Fortuna1000 Podwojenie kwoty do 1000zł od bukmachera Fortuna.pl!
BezRyzyka Zakład bez ryzyka na kwotę maksymalną 25zł.
Fortuna50 Darmowy zakład na 50zł dla każdego użytkownika!
Licencja bukmachera: Zezwolenie Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485
 
 

Fortuna – kod promocyjny, bonusy i aktualne promocje bukmachera

Fortuna to jeden z najstarszych polskich bukmacherów, który funkcjonuje na polskim rynku od 1996 roku. Ciekawostką jest, że spółka wywodzi się z Czech i początkowo działała pod nazwą Profesjonał. Firma niewątpliwie wybudował jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na naszym rynku bukmacherskim. Z jej usług korzysta kilkadziesiąt tysięcy aktywnych użytkowników. Atrakcyjne promocje i kod bonusowy 2019 fortuna. Dla nowych klientów sprawiają, że bukmacher wciąż zdobywa uznanie w oczach graczy. Jaki prezent otrzymają nowi klienci? Na jakie oferty mogą liczyć stali bywalcy? Sprawdzamy ofertę promocyjną na stronie efortuna.

Kod bonusowy Fortuna na darmowy zakład

Wykorzystaj kod bonusowy, który udostępnia przy rejestracji fortuna. Otrzymasz pulę punktów w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Liczba przyznanych punktów jest wystarczająca, aby odebrać darmowy zakład o wartości 20 PLN! W ten sposób uzyskujesz bonus bez depozytu darmowe 20 zł. Pozwoli Ci sprawdzić pełną ofertę bukmachera oraz zapoznać się z działaniem serwisu. Co szczególnie istotne, wygrane uzyskane za pośrednictwem darmowego zakładu nie podlegają warunkowi obrotu. To sprawia, że powitalny bonus Fortuna jest tak wysoko oceniany przez szerokie grono klientów. Aby otrzymać ten bonus, wystarczy jedynie zarejestrować się w serwisie ze specjalnym kodem promocyjnym.
fortuna kod bonusowy

Kod promocyjny Fortuna na zakład bez ryzyka

Czas na pierwszą promocję adresowaną do klientów, którzy zdecydują się złożyć depozyt na swoim bukmacherskim koncie. Przysługuje im bardzo wysoki zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN. Jak wykorzystać ten bonus? Wystarczy dokonać wpłaty 100 do 1000 i postawić zakład na kwotę nie większą niż 100 PLN. Biorąc pod uwagę, że nie ma tu ryzyka strat. Warto pomyśleć o kuponie z wyższym kursem łącznym. Który może nam zaoferować duże wygrane. Jeśli wybrane przez Ciebie wydarzenia okażą się nietrafione. Otrzymasz cashback w wysokości stawki zakładu (do 100 PLN). Jeśli wygrasz, zyskasz całkiem pokaźny zastrzyk gotówki na kolejne zakłady na żywo. Jest to jedna z lepszych opcji wśród legalnych bukmacherów w Polsce.

Powitalny bonus Fortuna w postaci zakładu bez ryzyka jest o tyle atrakcyjny. Że podobnie jak w przypadku freebet bez depozytu. Nie jest on obciążony żadnym warunkiem obrotu. A zatem wygrane środki zostaną od razu przypisane do salda głównego. Możemy je przeznaczyć na dowolny cel. To jednak nie wszystko, co fortuna oferuje nam kod promocyjny Fortuna. Gdy już wykorzystamy darmowy zakład i zakład bez ryzyka. Czas skorzystać z najważniejszego prezentu powitalnego. Czyli typ bonusu do pierwszej wpłaty.

fortuna kod promocyjny

Wszystkie promocje dostępne w serwisie Fortuna

Nadszedł czas, aby podsumować wszystkie korzystne oferty promocyjne dostępne w serwisie z zakładami Fortuna. Dzięki temu uzyskamy lepszy obraz sytuacji. Będziemy w stanie obiektywnie ocenić poziom dostępnych promocji i bonusów. Co może zagwarantować nowym klientom kod promocyjny Fortuna? Jakie bonusy czekają na stałych użytkowników w serwisie?

 • Kod bonusowy Fortuna na start – rejestrując konto w serwisie, należy wykorzystać posiadany kod. Dzięki temu otrzymamy lepszy, startowy bonus Fortuna. Za sprawą kodu możemy dostać darmowy zakład o wartości 20 zł bez depozytu. (w tym celu wymieniamy bonusowe punkty w programie lojalnościowym FKP). Dodatkowo pierwszy zakład obstawiony po dokonaniu depozytu bonus. Będzie zakładem bez ryzyka, w którym możemy tylko zyskać. Nawet jeżeli pomylimy się w naszych sportowych typach, stawka zakładu zostanie nam zwrócona.
 • Bonus powitalny 100% do 1000 PLN dużo czasu poświęciliśmy temu bonusowi. Ciężko ocenić jego atrakcyjność, ponieważ posiada on swoje plusy i minusy. Zaletą jest możliwość otrzymania aż 1000 PLN na dowolne obstawianie zakładów. Minusem są specyficzne warunki obrotu. Przede wszystkim, najpierw musimy wykonać obrót wpłatą, aby otrzymać bonusowe środki. Ponadto, obrotu dokonujemy na kuponach AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami. W związku z tym, spełnienie wymagań wymaga nieco wprawy i systemowego obstawiania zakładów. Doświadczeni typerzy powinni sobie poradzić z tym zadaniem i otrzymać bonus na start. Natomiast początkujący fani zakładów mogą pozostać na dwóch pierwszych prezentach.
 • Fortuna Klub Plus – czyli rozbudowany program lojalnościowy. Który pozwala zbierać punkty i wymieniać je na cenne nagrody. Już na starcie możemy przekonać się, że to atrakcyjna opcja. Kod bonusowy Fortuna przyzna nam punkty, które wymienimy na darmowy zakład. Wśród dostępnych nagród znajdziemy również bonusy kursowe i zakłady bez ryzyka. Każdego miesiąca katalog nagród dostępny w programie lojalnościowym Fortuna jest aktualizowany.
 • Mistrzostwa Typerów jeżeli uważasz się za dobrego typera. Koniecznie zapisz się do Mistrzostw Typerów i zaznacz na kuponie. Że zakłady mają brać udział w wydarzeniu. Twoje zakłady są oceniane i nagradzane punktami rankingowymi. Pod koniec każdego miesiąca, najlepsi użytkownicy serwisu zostaną nagrodzeni cennymi nagrodami. Pieniężny bonus Fortuna czy indywidualny kod promocyjny z całą pewnością zwiększą Twoją satysfakcję z obstawiania. Prowadzony jest także ogólny ranking całoroczny, który wyłoni 50 zwycięzców.
 • Zaproś Kumpla – jeśli jesteś zadowolony z jakości usług oferowanych przez zakłady bukmacherskie Fortuna. Możesz ze swojego konta zaprosić znajomych. Otrzymasz bonus od wpłaty 100 każdego kumpla, który postawi zakłady w serwisie. Bonus Fortuna wyniesie od 10 do 100 PLN i zależy od obrotu wykonanego przez zaproszoną osobę. Ponadto, zaproszone przez Ciebie osoby mogą wykorzystać kod promocyjny i odebrać wszystkie prezenty przysługujące nowym klientom.
 • Promocje w punktach – Fortuna pamięta o wszystkich swoich klientach. Także tych obstawiających zakłady za pośrednictwem punktów naziemnych. Specjalne promocje czekają na graczy w salonach. Ponadto, klienci punktów mogą brać udział w Mistrzostwach Typerów oraz czerpać wszystkie korzyści z programu lojalnościowego.
 • Mobilne promocje – na dodatkowe promocje mogą liczyć również użytkownicy aplikacji mobilnej Fortuna. Oczywiście fortuna aplikacja daje dostęp do całej oferty promocyjnej, bonusów powitalnych oraz programu lojalnościowego.
 • Happy Hours w Ekstraklasie – jeśli lubisz, możesz obstawiać. Zakłady na polską Ekstraklasę. Z całą pewnością zainteresuje Cię promocja Happy Hours. W każdy Ekstraklasowy piątek możesz doliczyć do swojego kuponu bonus kursowy 1,14. W ten sposób zgarniasz dodatkowe 14% wygranej.

Warto na bieżąco obserwować wszystkie promocje dostępne w serwisie. Bukmacher proponuje szereg okresowych promocji związanych z ważnymi wydarzeniami sportowymi. W serwisie na szczególne oferty mogą liczyć przede wszystkim fani piłki nożnej. Sportów walki, Formuły 1 oraz skoków narciarskich. Nie brakuje jednak promocji związanych z innymi dyscyplinami sportowymi. Jedno jest pewne. Klienci Fortuny zawsze mogą liczyć na wyjątkowy kod rejestracyjny. Który sprawi, że obstawianie w tym serwisie jest bardziej opłacalne i przyjemne.

Odbierz Kod Promocyjny
ZBBONUS
kod
Kod aktualny do 30.08.2019
Odbierz Bonus

Trzy prezenty powitalne u bukmachera Fortuna

W opinii wielu klientów, zakłady bukmacherskie Fortuna są dobre. Mogą się pochwalić jedną z ciekawszych ofert powitalnych dostępnych obecnie na rynku. Nowi klienci mogą liczyć na start nawet na trzy oddzielne prezenty do wykorzystania! Tradycyjny bonus do pierwszej wpłaty, zakład bez ryzyka oraz darmowe środki w bonusie bez depozytu. Łącznie, nawet 1120 PLN mogą otrzymać użytkownicy, którzy zarejestrują się w serwisie. Powitalny pl fortuna kod promocyjny stoi zatem na bardzo wysokim poziomie. Poniżej omówimy poszczególne prezenty dostępne w ofercie powitalnej.

Powitalny bonus Fortuna 100% do 1000 PLN

5,0 ocena

 
 
 
 
 

Aby odebrać bonus Fortuna na start, dokonaj pierwszego depozytu na start na swoje konto bukmacherskie. Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona maksymalnie do 1000 PLN. To oznacza, że pełny potencjał promocji można wykorzystać, wpłacając na konto gracza dokładnie tysiąc złotych. Drugie tyle zostanie nam przyznane w ramach promocji. Podliczając wszystkie prezenty oferowane przez 2019 kod promocyjny Fortuna, możemy się wzbogacić nawet o 1120 PLN. Większy kapitał na Fortuna zakłady bukmacherskie pozwala na dużo swobodniejsze obstawianie i stosowanie wielu systemów gry. Warto zatem wykorzystać wszystkie prezenty oferowane przez maksymalny fortuna bonus powitalny.

W przypadku zakładów wzajemnych bukmacherskich Fortuna jest jednak pewien istotny haczyk. A mianowicie, moment przyznania premii depozytowej do 1000 złotych. Otóż o ile w większości przypadków najpierw dostajemy pieniądze. Dopiero później musimy spełniać warunki obrotu, u tyle u tego bukmachera zdecydowano się na inne rozwiązanie. A zatem, na początku wpłacasz kwotę i zaznaczasz, że chcesz otrzymać bonus. Teraz musisz obrócić wpłacone środki przynajmniej cztery razy, obstawiając kupony combi z przynajmniej trzema zdarzeniami. Kurs łączny nie może być niższy niż 1,90. Dopiero gdy wykonasz to zadanie, bonus Fortuna trafi na Twoje konto.

O ile darmowy zakład i zakład bez ryzyka prezentują się doskonale. O tyle premia depozytowa ma już istotne wady. Nie chodzi nawet o sam fakt obracania wpłatą przed otrzymaniem bonusu. Warunek obrotu wydaje się po prostu nieco zbyt rygorystyczny. O ile czterokrotny obrót wpłatą na kuponach z kursem 1,90 nie byłby najtrudniejszym zadaniem. O tyle wymóg kuponów z trzema zdarzeniami sprawia. Że online bukmacher Fortuna stawia przed nowymi graczami spore wyzwanie. Należy także pamiętać, że na wypełnienie zadania mamy 30 dni. Gdy przekroczymy ten termin, nie będzie już możliwości otrzymania premii depozytowej.

fortuna oferta

Bonus powitalny Fortuna – krótkie podsumowanie

Zanim przejdziemy do oferty promocyjnej, zobacz jak wygląda ranking bonusów powitalnych. Adresowanej do wszystkich klientów zakładów bukmacherskich Fortuna. Czas na krótkie podsumowanie oferty powitalnej. Kod bonusowy Fortuna na start daje nam możliwość otrzymania aż trzech prezentów. O łącznej wartości 1120 PLN. Nowi użytkownicy mogą otrzymać następujące profity:

 • Darmowy zakład 20 PLN – w praktyce, nowi klienci otrzymują na start punkty. W programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Liczba przyznanych punktów jest wystarczająca, aby odebrać prezent w postaci darmowego zakładu do 20 PLN. Dzięki temu jest to swojego rodzaju bonus bez depozytu. Który pozwoli nam oswoić się z serwisem i udanie rozpocząć obstawianie zakładów. Ewentualne wygrane nie są obciążone warunkiem obrotu.
 • Zakład bez ryzyka 100 PLN – po wpłaceniu środków na swoje konto. Możesz obstawić pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Nawet jeśli nieprawidłowo wytypujesz wyniki spotkań, stawka zakładu zostanie zwrócona na Twoje konto. Wygrane zdobyte za sprawą tego bonusu również nie są obciążone żadnym warunkiem obrotu.
 • Bonus powitalny 100% do 1000 PLN nowi mogą podwoić swoją wpłatę nawet do 1000 PLN. Nie jest to jednak zadanie proste, ponieważ bonus otrzymujemy dopiero po spełnieniu warunku obrotu. Musimy przeznaczyć na zakłady sportowe więcej od pierwszej wpłaty do 1000 PLN. Mamy na to 30 dni. Co więcej, do obrotu liczą się zakłady akumulowane z kursem łącznym min. 1,90 oraz przynajmniej trzema zdarzeniami na kuponie. Po wypełnieniu zadania środki zostaną przyznane do konta głównego.

Warto dodać, że wszystkie trzy promocje łączą się ze sobą. Ale możemy także zdecydować, które z nich chcemy otrzymać. A zatem możemy wykorzystać 2019 fortuna kod promocyjny. Także na darmowy zakład oraz zakład bez ryzyka i zrezygnować z bonusu powitalnego. Z całą pewnością zadanie wymaga nieco wprawy i może być sporym wyzwaniem także dla doświadczonych typerów. W związku z tym, jeśli nie chcesz ryzykować utraty depozytu. Wykorzystaj dwie pierwsze promocje i pomiń powitalny bonus Fortuna. Dwa prezenty startowe pozwolą na rozbudowanie kapitału startowego na zakłady fortuna. Masz i obstawiaj kursy, które oferuje fortuna, wykorzystując do tego atrakcyjne bonusy. Już od roku 2018

Jak odebrać bonusy powitalne w Fortuna?

Wszystkie promocje startowe są adresowane do nowych klientów i nowych graczy. Którzy zdecydują się zarejestrować konto w serwisie fortuna rejestracja. Warto wspomnieć, że nie musimy przechodzić pełnej procedury, by skorzystać z promocji. Możemy skorzystać z opcji szybkiej rejestracji i we właściwe okienko wpisać kod bonusowy Fortuna. Mamy 28 dni na zweryfikowanie naszego konta. To dobra informacja dla wszystkich graczy. kKtórzy chcą pilnie obstawić nadchodzące wydarzenia. Jednocześnie skorzystać z możliwości oferowanych przez ofertę powitalną. Darmowy zakład zyskujemy poprzez wymianą bonusowych punktów w programie FKP. Zakład bez ryzyka jest przyznawany automatycznie wszystkim nowym klientom. Liczy się pierwszy kupon postawiony przez nas kupon. Natomiast bukmacher bonus Fortuna powitalny otrzymamy po spełnieniu warunków opisanych powyżej.

Oferta promocyjna dla stałych klientów

Przeglądając pełną ofertę promocyjną w serwisie Fortuna. Możemy śmiało stwierdzić, że fortuna kod bonusow. Przyznawany na start to nie jedyna okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród. Legalny bukmacher eFortuna proponuje liczne specjalne oferty. Które pozwolą stałym bywalcom w dowolnej chwili zadbać o wyraźne poprawienie stanu konta. Serwis efortuna pl proponuje nie tylko okresowe promocje. Ale również program lojalnościowy FKP, w którym możemy wymienić zebrane punkty na cenne nagrody. A także indywidualny kod promocyjny Fortuna. Poniżej opisujemy najciekawsze promocje, które spotkamy w ofercie bukmachera. Jak widać jest to prosty w użytku kod promocji.

Polecani bukmacherzy
Bukmacher Oferta powitalna Ocena Zakład online
Bonus bez depozytu oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
9/10 Odbierz

 

Mistrzostwa Typerów w serwisie Fortuna

Aktywni klienci serwisu mogą liczyć nie tylko na program lojalnościowy, ale również mistrzostwa typerów. Każdy zarejestrowany użytkownik może wziąć udział w tych zmaganiach i powalczyć o cenne nagrody. Jedyne, o czym musimy pamiętać, to zaznaczenie opcji „Zgłoś do Mistrzostw” podczas tworzenia kuponu w serwisie. W ten sposób zbieramy punkty rankingowe. Na liczbę przyznanych punktów składa się: regularność zakładów, wysokość stawki, kurs, wysokość wygranych. Każdego miesiąca 3,000 klientów zostaje nagrodzonych dodatkowymi nagrodami w zamian za wysoki wynik w Mistrzostwach Typerów. Ponadto, prowadzony jest ranking bukmacherów 2019, który wyłoni 50 najlepszych typerów. Użytkownicy w tym gronie mogą liczyć na bardzo lukratywne nagrody.

Happy Hours w serwisie Fortuna

Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję wszystkim fanom Ekstraklasy. Możesz odebrać specjalny PLN bonus kursowy w wysokości 1,14. Możesz go przypisać do zakładów AKO oraz MAXIKOMBI z przynajmniej trzema zdarzeniami. Stawka kuponu musi wynieść min. 20 PLN. W ten sposób, dodatkowy bonus kursowy zagwarantuje Ci większą ewentualną wygraną o 14%. Promocja jest dostępna w serwisie eFortuna oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Przyprowadź Kumpla do eFortuna

Jeżeli typowanie wydarzeń sportowych w serwisie eFortuna dostarcza Ci satysfakcji. I jesteś zadowolony z jakości usług, poleć serwis swoim znajomym. Jedną z dobrych propozycji do polecenia są sporty wirtualne. Od każdego z nich możesz otrzymać dodatkowy bonus. Wystarczy wejść na swoje konto i wysłać zaproszenia do wszystkich osób. Które mogą być zainteresowane obstawianiem zakładów u bukmachera fortuna online. Bonus zostaje przyznany dopiero w momencie, gdy zaproszona przez Ciebie osoba obstawi pierwsze zakłady. Bonus Fortuna zależy od obrotu Twoich kumpli. Możesz otrzymać od 10 do 100 PLN. Twój kumple mogą oczywiście wykorzystać kod bonusowy Fortuna, aby otrzymać wszystkie prezenty powitalne!

Szeroka gama promocji okresowych

Będąc klientem zakładów bukmacherskich Fortuna, zawsze warto śledzić aktywne promocje dostępne w serwisie. Bukmacher bardzo często wystawia kolejne oferty okresowe, które pozwolą powiększyć stan konta. Bardzo często promocje są związane z ważnymi galami niektórych sztuk walki oraz z wyścigami Formuły 1. Na dodatkowe zakłady bonusy zwiększające wkład mogą liczyć także sympatycy piłki nożnej, tenisa czy skoków narciarskich. Warto zatem na bieżąco śledzić pełną ofertę, by nie przegapić dogodnej okazji. W ten sposób zdobędziesz dodatkowy kod promocyjny Fortuna i sprawisz. Że obstawianie zakładów w tym serwisie będzie dla Ciebie dużo bardziej opłacalne.

Promocje dostępne w punktach naziemnych

Bukmacher Fortuna posiada kilkaset punktów naziemnych w całej Polsce. Tam również wykorzystać kod promocyjny Fortuna i otrzymasz specjalny bonus powitalny. Ponadto, dla klientów salonów przygotowano specjalne oferty promocyjne dostępne wyłącznie w punktach. Informacje o wszystkich promocjach znajdziemy w punktach, a także w serwisie eFortuna. Jak widzisz, bukmacher stara się sprostać wszystkim swoim klientom.

Program lojalnościowy Fortuna Klub Plus

Dużą popularnością wśród fanów cieszy się program lojalnościowy. Każdy zarejestrowany użytkownik w serwisie może dołączyć do Fortuna Klub Plus. Każdy obstawiony zakład jest wtedy nagradzany dodatkowymi punktami. Wydane 2 PLN to 1 punkt w programie FKP. Uzbierane punkty możesz wymienić na dodatkowe bonusy oraz indywidualny kod promocyjny Fortuna do wykorzystania. W sklepie z nagrodami znajdziemy również bonusy bukmacherskie oraz darmowe zakłady. Nasza aktywność w serwisie eFortuna jest zatem odpowiednio nagradzana. Pamiętajmy, że o dodatkowe nagrody możemy równolegle walczyć w Mistrzostwach Typerów.

Co szczególnie istotne, program Fortuna Klub Plus jest dostępny także dla wszystkich klientów punktów naziemnych. Wystarczy wyrobić w jednym z punktów swoją kartę stałego klienta. Która będzie zbierać punkty za obstawione zakłady. Pamiętajmy również, że wykorzystując promocyjny kod bonusowy Fortuna przy rejestracji. Możemy otrzymać w prezencie pule punktów. Która wystarczy do odebrania darmowego zakładu o wartości 20 PLN.

Na ten moment, bukmacher Fortuna nie posiada natomiast strefy VIP dla najbardziej lojalnych klientów. A także Mistrzostwa Typerów, nie możemy narzekać na jakość promocji dostępnych w serwisie

fortuna mobile

Mobilne promocje w serwisie eFortuna

Odrębne promocje od czasu do czasu znajdziemy również w aplikacji mobilnej. Którą możemy pobrać bezpośrednio z serwisu eFortuna. Użytkownicy obstawiający wydarzenia sportowe w ten sposób mogą liczyć na dodatkowe okazje do zgarnięcia większej wygranej. Oczywiście za pośrednictwem aplikacji możemy wykorzystać powitalny fortuna bonus bez depozytu. Oraz korzystać ze wszystkich ofert dostępnych w zakładce promocji. Ta forma obstawiania pozwala również brać udział w Mistrzostwach Typerów. Oraz korzystać z programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Jest to oferta bardzo atrakcyjna w zakładach fortuna.

Kody promocyjne i kody bonusowe dostępne w serwisie Fortuna

Będąc aktywnym użytkownikiem serwisu eFortuna, możesz powalczyć o indywidualny kod bonusowy Fortuna. Który wykorzystasz na swoim koncie. Dodatkowe bonusy można otrzymać poprzez wypełnienia zadań stawianych w promocjach okresowych. Dodatkowy kod promocyjny zapewni Ci specjalny bonus kursowy, darmowy zakład oraz wiele więcej. Z całą pewnością możemy orzec. Że bukmacher Fortuna dba o potrzeby nowych klientów. Również z dużą uwagą podchodzi do tematu aktywnych promocji dla stałych klientów.

Promocje i bonusy w Fortunie – podsumowanie

Bardzo rozbudowana oferta promocyjna dostępna w zakładach bukmacherskich Fortuna z całą pewnością zasługuje na wysoką notę. Już na start czeka na nas darmowy zakład 20 PLN. Oraz pierwszy PLN zakład bez ryzyka o wartości 120 PLN. Nieco mieszane odczucia budzi specyficzny bonus powitalny 100% do 1000 PLN. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to atrakcyjny fortuna kod promocyjny 2019. Widząc warunki, wiemy że bonus 100 do 1000 jest przyznawany po spełnieniu warunku w formularzu rejestracyjnym. Musimy czterokrotnie obrócić wpłatą w ciągu 30 dni. Aby do naszego konta został przypisany powitalny bonus Fortuna. Dodatkowo liczą się tylko zakłady AKO z m.in. trzema typami.

Bardzo dobrze prezentuje się oferta zakładów dla stałych klientów. Na wyróżnienie zasługuje atrakcyjny program lojalnościowy. Który pozwala zgarniać darmowe zakłady bonusy zwiększające. Oraz indywidualny kod bonusowy Fortuna do wykorzystania. Duże pieniądze czekają także na najlepszych graczy w Mistrzostwach Typerów. Ofertę uzupełnia szereg okresowych promocji. Całokształt zasługuje na wysokie noty. Bukmacher fortuna zakłady zasługuje na miano serwisu dbającego o potrzeby klientów. Zapraszamy także po fortuna opinie w oddzielnym poście. Na końcu pamiętaj, graj odpowiedzialnie!

Kod Promocyjny FORTUNA: ZBBONUS

Po kliknięciu dostaniesz dodatkowy bonus na zakłady.

Jak pozyskać aktualny Fortuna kod promocyjny?

Wystarczy wejść na nasz serwis i wybrać odpowiedni kod którym jesteśmy zainteresowani. W ciągu jednego dnia możemy wykorzystać tylko jeden kod bonusowy dlatego warto wybierać rozsądnie 😉

Jak wykorzystać Fortuna kod promocyjny podczas rejestracji?

Wystarczy w odpowiednim polu wpisać kod bonusowy którym jesteśmy zainteresowani. Tuż po rejestracji nasze konto zostanie zasilone, lub zasili się dodatkowo podczas wpłaty (w zależności który kod wpisaliśmy).

Jak wykorzystać Fortuna kod promocyjny kiedy mam już zarejestrowane konto?

W zakładce „Moje konto” wybieramy dział „Bonus” następnie tam wpisujemy kod promocyjny z naszej strony. Kody są cały czas aktualizowane tak więc będą działać bez problemu.

Czy aktualizujemy bazę kodów promocyjnych?

Dokładnie tak! Jesteśmy w ścisłym kontakcie z bukmacherami dlatego też wiemy najszybciej o tym, który kod promocyjny wygasa a który pojawia się do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej listy kodów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.