Zapytajbukmachera.pl » Fortuna Kod Pormocyjny

Fortuna Kod Pormocyjny

Bonus 1150 PLN
Bonus Code ZBBONUS
Valid Until: Kwi 30, 2021

Ocena bukmachera:

[Głosów: 10   Average: 5/5]

Poniżej przedstawiamy aktualną listę kodów bonusowych na ten miesiąc. Znajdziesz tutaj wszystkie aktualnie kody promocyjne od bukmachera Fortuna. Dzięki temu zyskasz możliwość korzystania z kolejnych, bardzo atrakcyjnych opcji dla nowych i aktualnych klientów bukmachera. Znajdź swój fortuna kod promocyjny i wykorzystaj go jeszcze dziś!

 

Kod Promocyjny Fortuna

Nazwa kodu: Opis kodu udostępnionego przez bukmachera Fortuna
Fortuna1000 Podwojenie kwoty do 1000zł od bukmachera Fortuna.pl!
BezRyzyka Zakład bez ryzyka na kwotę maksymalną 25zł.
Fortuna50 Darmowy zakład na 50zł dla każdego użytkownika!
Licencja bukmachera: Zezwolenie Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485
 
 

Fortuna – kod promocyjny, bonusy i aktualne promocje bukmachera

Fortuna to jeden z najstarszych polskich bukmacherów, który funkcjonuje na polskim rynku od 1996 roku. Ciekawostką jest, że spółka wywodzi się z Czech i początkowo działała pod nazwą Profesjonal. Firma niewątpliwie wybudowała jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na naszym rynku bukmacherskim. Z jej usług korzysta kilkadziesiąt tysięcy aktywnych użytkowników. Atrakcyjne promocje i kod bonusowy 2021 fortuna dla nowych klientów sprawiają, że bukmacher wciąż zdobywa uznanie w oczach graczy. Jaki prezent otrzymają nowi klienci? Na jakie oferty mogą liczyć stali bywalcy? Sprawdzamy ofertę promocyjną na stronie efortuna.

Bonus powitalny do 2220 PLN

Jest to oczywiście najbardziej atrakcyjna oferta u bukmachera eFortuna. Nic dziwnego, gracze mają możliwość skorzystania z bardzo dużej kwoty, która jest dzielona na kilka etapów. Łączna ilość środków, które zyskamy dzięki ofercie to kwota 2220 PLN, która jest całkiem wysoka w odniesieniu do innych ofert promocyjnych u Polskich, legalnych bukmacherów.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy że założymy swoje konto internetowe. Pierwszy zakład otrzymujemy bez ryzyka. Jeśli wygramy, uzyskujemy swoją wygraną, jeśli przegramy do kwoty 200 PLN, zostanie nam ona zwrócona na konto. Jeśli chcemy zwrotu równego, na kwotę 200 PLN, musimy wpłacić równe 227 zł (koszt podatku). Co więcej, za samą rejestrację otrzymamy dodatkowe, darmowe 20 PLN w postaci 2800 PKT, które możemy wymienić na zakład za 20 PLN. Oprócz tego zostaje nam główne danie, czyli bonus od depozytu 100% na kwotę 2000 PLN. Łącznie otrzymujemy 2220 PLN od bukmachera!

Kod promocyjny Fortuna na zakład bez ryzyka

Aktualnie fortuna zakłady bukmacherskie nie wymaga od nas żadnego kodu promocyjnego. Bukmacher oczywiście podczas rejestracji pozostawił sobie fortuna kod promocyjny na przyszłość (gdyby chciał uruchomić jakieś akcje promocyjne), jednak na dzień dzisiejszy nie ma żadnego kodu promocyjnego, który działałby u tego bukmachera. Jeśli w przyszłości pojawi się kod promocyjny, wtedy będzie o tym fakcie bezzwłocznie informować. Na dzień dzisiejszy nie jest potrzebny fortuna kod promocyjny podczas rejestracji. Wystarczy zarejestrować konto i dostajemy wszystkie warianty bonusu powitalnego. Co i jak w tej kwestii to opisaliśmy powyżej. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi informacjami na temat oferty powitalnej, którą oferują zakłady bukmacherskie.

Jak postępować z kodem promocyjnym, kiedy ten się pojawi? Oczywiście wystarczy dokonać rejestracji z kodem promocyjnym u samego bukmachera. Podczas rejestracji swojego konta mamy odpowiednie pole, które wykorzystamy razem z naszym kodem promocyjnym. Gdy tylko bukmacher znów udostępni nam kody, zapraszamy z naszym kodem promocyjnym do rejestracji!

Wszystkie promocje dostępne w serwisie Fortuna online

Nadszedł czas, aby podsumować wszystkie korzystne oferty promocyjne dostępne w serwisie z zakładami Fortuna online dostępne w formularzu rejestracyjnym. Dzięki temu uzyskamy lepszy obraz sytuacji. Będziemy w stanie obiektywnie ocenić poziom dostępnych promocji i bonusów. Co może zagwarantować nowym klientom kod promocyjny Fortuna? Jakie bonusy czekają na stałych użytkowników w serwisie?

  • Bonus zakład bez ryzyka 200 PLN – zasady bonusu są bardzo proste. Rejestrujemy swoje konto u bukmachera eFortuna i obstawiamy pierwszy zakład do 200 PLN bez ryzyka (musimy obstawić 227 PLN jeśli liczymy na zwrot równo 200 PLN). Nie jest potrzebny do tego żaden kod promocyjny. Wystarczy że zarejestrujemy konto i obstawimy swój pierwszy zakład. Pamiętajmy także, że pierwsza wpłata musi być wykonana według powyższego schematu. Kolejny bonus 100% wpłacamy przy drugiej wpłacie własnej. Naszego pierwszego zakładu nie musimy obracać. Możemy od razu wypłacić go na konto.
  • Bonus powitalny 100% do2000 PLN dużo czasu poświęciliśmy temu bonusowi. Ciężko ocenić jego atrakcyjność, ponieważ posiada on swoje plusy i minusy. Zaletą jest możliwość otrzymania aż 2000 PLN na dowolne obstawianie zakładów. Minusem są specyficzne warunki obrotu. Przede wszystkim, najpierw musimy wykonać obrót wpłatą, aby otrzymać bonusowe środki. Ponadto, obrotu dokonujemy na kuponach AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami. W związku z tym, spełnienie wymagań wymaga nieco wprawy i systemowego obstawiania zakładów. Doświadczeni typerzy powinni sobie poradzić z tym zadaniem i otrzymać bonus na start. Natomiast początkujący fani zakładów mogą pozostać na dwóch pierwszych prezentach.
  • Mistrzostwa Typerów jeżeli uważasz się za dobrego typera. Koniecznie zapisz się do Mistrzostw Typerów i zaznacz na kuponie. Że zakłady mają brać udział w wydarzeniu. Twoje zakłady są oceniane i nagradzane punktami rankingowymi. Pod koniec każdego miesiąca, najlepsi użytkownicy serwisu zostaną nagrodzeni cennymi nagrodami. Pieniężny bonus Fortuna czy indywidualny kod promocyjny z całą pewnością zwiększą Twoją satysfakcję z obstawiania. Prowadzony jest także ogólny ranking całoroczny, który wyłoni 50 zwycięzców.

Warto na bieżąco obserwować wszystkie promocje dostępne w serwisie. Bukmacher proponuje szereg okresowych promocji związanych z ważnymi wydarzeniami sportowymi. W serwisie na szczególne oferty mogą liczyć przede wszystkim fani piłki nożnej. Sportów walki, Formuły 1 oraz skoków narciarskich. Nie brakuje jednak promocji związanych z innymi dyscyplinami sportowymi. Jedno jest pewne. Klienci Fortuny zawsze mogą liczyć na wyjątkowy kod rejestracyjny. Który sprawi, że obstawianie w tym serwisie jest bardziej opłacalne i przyjemne.

Odbierz Kod Promocyjny
ZBBONUS
kod
Kod aktualny do 31.04.2021
Odbierz Bonus

Trzy prezenty powitalne u bukmachera Fortuna

W opinii wielu klientów, zakłady bukmacherskie Fortuna są dobre. Mogą się pochwalić jedną z ciekawszych ofert powitalnych dostępnych obecnie na polskim rynku. Nowi klienci mogą liczyć na start nawet na trzy oddzielne prezenty do wykorzystania! Tradycyjny bonus do pierwszej wpłaty i wypłaty, zakład bez ryzyka oraz darmowe środki w bonusie bez depozytu. Łącznie, nawet 2220 PLN mogą otrzymać użytkownicy, którzy zarejestrują się w serwisie. Powitalny pl fortuna kod promocyjny stoi zatem na bardzo wysokim poziomie. Poniżej omówimy poszczególne prezenty dostępne w ofercie powitalnej.

Powitalny bonus Fortuna 100% do 1000 PLN

5,0 ocena

 
 
 
 
 

Aby odebrać bonus Fortuna na start, dokonaj pierwszego depozytu na start na swoje konto bukmacherskie. Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona maksymalnie do 1000 PLN. To oznacza, że pełny potencjał promocji można wykorzystać, wpłacając na konto gracza dokładnie tysiąc złotych. Drugie tyle zostanie nam przyznane w ramach promocji. Podliczając wszystkie prezenty oferowane przez 2021 kod promocyjny Fortuna, możemy się wzbogacić nawet o 1120 PLN. Większy kapitał na zakłady bukmacherskie Fortuna pozwala na dużo swobodniejsze obstawianie i stosowanie wielu systemów gry. Warto zatem wykorzystać wszystkie prezenty oferowane przez maksymalny fortuna bonus powitalny.

W przypadku zakładów wzajemnych bukmacherskich Fortuna jest jednak pewien istotny haczyk. A mianowicie, moment przyznania premii depozytowej do 1000 złotych. Otóż o ile w większości przypadków najpierw dostajemy pieniądze. Dopiero później musimy spełniać warunki obrotu, u tyle u tego bukmachera zdecydowano się na inne rozwiązanie. A zatem, na początku wpłacasz kwotę i zaznaczasz, że chcesz otrzymać bonus. Teraz musisz obrócić wpłacone środki przynajmniej cztery razy, obstawiając kupony combi z przynajmniej trzema zdarzeniami. Kurs łączny nie może być niższy niż 1,90. Dopiero gdy wykonasz to zadanie, bonus Fortuna trafi na Twoje konto.

O ile darmowy zakład i zakład bez ryzyka prezentują się doskonale. O tyle premia depozytowa ma już istotne wady. Nie chodzi nawet o sam fakt obracania wpłatą przed otrzymaniem bonusu. Warunek obrotu wydaje się po prostu nieco zbyt rygorystyczny. O ile czterokrotny obrót wpłatą na kuponach z kursem 1,90 nie byłby najtrudniejszym zadaniem. O tyle wymóg kuponów z trzema zdarzeniami sprawia. Że online bukmacher stawia przed nowymi graczami spore wyzwanie. Należy także pamiętać, że na wypełnienie zadania mamy 30 dni. Gdy przekroczymy ten termin, nie będzie już możliwości otrzymania premii depozytowej.

Bonus powitalny Fortuna – krótkie podsumowanie

Zanim przejdziemy do oferty promocyjnej, zobacz jak wygląda ranking bonusów powitalnych. Adresowanej do wszystkich klientów zakładów bukmacherskich Fortuna. Czas na krótkie podsumowanie oferty powitalnej. Kod bonusowy Fortuna na start daje nam możliwość otrzymania aż trzech prezentów. O łącznej wartości 1120 PLN. Nowi użytkownicy mogą otrzymać następujące profity:

  • Darmowy zakład 20 PLN – w praktyce, nowi klienci otrzymują na start punkty. W programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Liczba przyznanych punktów jest wystarczająca, aby odebrać prezent w postaci darmowego zakładu do 20 PLN. Dzięki temu jest to swojego rodzaju bonus bez depozytu. Który pozwoli nam oswoić się z serwisem i udanie rozpocząć obstawianie zakładów. Ewentualne wygrane nie są obciążone warunkiem obrotu.
  • Zakład bez ryzyka 200 PLN – po wpłaceniu środków na swoje konto. Możesz obstawić pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 200 PLN. Nawet jeśli nieprawidłowo wytypujesz wyniki spotkań, stawka zakładu zostanie zwrócona na Twoje konto. Wygrane zdobyte za sprawą tego bonusu również nie są obciążone żadnym warunkiem obrotu.
  • Bonus powitalny 100% do 2000 PLN nowi mogą podwoić swoją wpłatę nawet do 2000 PLN. Nie jest to jednak zadanie proste, ponieważ bonus otrzymujemy dopiero po spełnieniu warunku obrotu. Musimy przeznaczyć na zakłady sportowe więcej od pierwszej wpłaty do 2000 PLN. Mamy na to 30 dni. Co więcej, do obrotu liczą się zakłady akumulowane z kursem łącznym min. 1,90 oraz przynajmniej trzema zdarzeniami na kuponie. Po wypełnieniu zadania środki zostaną przyznane do konta głównego.

Warto dodać, że wszystkie trzy promocje łączą się ze sobą. Ale możemy także zdecydować, które z nich chcemy otrzymać. A zatem możemy wykorzystać 2021 fortuna kod promocyjny. Także na darmowy zakład oraz zakład bez ryzyka i zrezygnować z bonusu powitalnego. Z całą pewnością zadanie wymaga nieco wprawy i może być sporym wyzwaniem także dla doświadczonych typerów. W związku z tym, jeśli nie chcesz ryzykować utraty depozytu. Wykorzystaj dwie pierwsze promocje i pomiń powitalny bonus Fortuna. Dwa prezenty startowe pozwolą na rozbudowanie kapitału startowego na zakłady fortuna. Masz i obstawiaj kursy, które oferuje fortuna, wykorzystując do tego atrakcyjne bonusy. Już od roku 2018

Fortuna dla aktywnych

Emocje w sierpniu powracają! eFortuna postanowiła udostępnić nam kolejny bonus, w ramach którego możemy zyskać nawet 600 tysięcy złotych! Zasady konkurencji są bardzo proste i polegają na obstawianiu kuponów na dowolne wydarzenia sportowe. Im więcej naszych aktywności, tym większe szanse wygranej dla nas! Korzystaj z zakładów na Ligę Mistrzów a także na nowe zmagania w ramach NBA a także NHL. Sport powraca znów w najlepszym wydaniu do oferty bukmachera, dlatego on pragnie zachęcić nas do rozgrywki bardzo dobrym bonusem!

Kiedy trwa promocja „Fortuna dla aktywnych”?

Promocja składa się z trzech niezależnych etapów.

1)     05-11.08.2020

2)     12-17.08.2020

3)     18-23.08.2020

Ile wynosi pula nagród?

Pula nagród w każdym z etapów to 200 000 zł. Kwota ta zostanie podzielona proporcjonalnie dla  wszystkich graczy, którzy spełnili warunki promocji.

Co muszę zrobić, aby wziąć udział w podziale nagrody w danym etapie?

Warunkiem wzięcia udziału w podziale nagrody jest zawarcie KAŻDEGO DNIA w trakcie trwania danego etapu dowolnego zakładu (SOLO, AKO lub MAXIKOMBI) z oferty prematch za min. 10 zł. brutto. Nie ma znaczenia kurs kuponu oraz to, czy okaże się on wygrany czy przegrany.

Np. biorąc udział w etapie nr 1 należy w dniach od 5 do 11 sierpnia codziennie postawić min. 1 kupon prematch o stawce min. 10 zł. Biorąc udział w etapie nr 2 należy w dniach od 12 do 17 sierpnia codziennie postawić min. 1 kupon prematch o stawce min. 10 zł itd.

Kto otrzyma nagrodę?

Nagroda w każdym z etapów (po 200 000 zł) zostanie podzielona równo pomiędzy wszystkich graczy, którzy spełnili podstawowy warunek promocji tj. zagrali kupony za min. 10 zł we wszystkie dni trwania danego etapu.

Jakie kupony nie są brane pod uwagę w tej promocji?

Promocja nie obejmuje kuponów LIVE oraz kuponów zawartych na Wirtualne Sporty

Jakich kanałów sprzedaży dotyczy promocja?

Promocja dotyczy kuponów zawartych przez stronę internetową, aplikację mobilną i mobilną wersję strony internetowej.

Kiedy nagroda pojawi się na moim koncie?

Nagroda zostanie przyznana następnego dnia po zakończeniu każdego z etapów tj. w dniu 12.08, 18.08. 24.08, do godz. 23:59

Czy mogę otrzymać więcej niż jedną nagrodę biorąc udział w tej promocji?

Gracz może wziąć udział we wszystkich 3 etapach promocji i za każdym razem może uczestniczyć w podziale nagrody w wysokości 200 000 zł.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem nagrodę?

Informacja o nagrodzie w formie doładowania gotówkowego pojawi się na koncie gracza w sekcji „Bonusy – Przegląd Bonusów”. Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania. 

Jak odebrać bonusy powitalne w Fortuna?

Wszystkie promocje startowe są adresowane do nowych klientów i nowych graczy. Którzy zdecydują się zarejestrować konto w serwisie fortuna rejestracja. Warto wspomnieć, że nie musimy przechodzić pełnej procedury, by skorzystać z promocji. Możemy skorzystać z opcji szybkiej rejestracji i we właściwe okienko wpisać kod promocyjny Fortuna. Mamy 28 dni na zweryfikowanie naszego konta. To dobra informacja dla wszystkich graczy. kKtórzy chcą pilnie obstawić nadchodzące wydarzenia. Jednocześnie skorzystać z możliwości oferowanych przez ofertę powitalną. Darmowy zakład zyskujemy poprzez wymianą bonusowych punktów w programie FKP. Zakład bez ryzyka jest przyznawany automatycznie wszystkim nowym klientom. Liczy się pierwszy kupon postawiony przez nas kupon. Natomiast bukmacher bonus Fortuna powitalny otrzymamy po spełnieniu warunków opisanych powyżej.

Oferta promocyjna dla stałych klientów

Przeglądając pełną ofertę promocyjną w serwisie Fortuna. Możemy śmiało stwierdzić, że fortuna kod bonusow. Przyznawany na start to nie jedyna okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród. Legalny bukmacher eFortuna proponuje liczne specjalne oferty. Które pozwolą stałym bywalcom w dowolnej chwili zadbać o wyraźne poprawienie stanu konta. Serwis efortuna pl proponuje nie tylko okresowe promocje. Ale również program lojalnościowy FKP, w którym możemy wymienić zebrane punkty na cenne nagrody. A także indywidualny kod promocyjny Fortuna. Poniżej opisujemy najciekawsze promocje, które spotkamy w ofercie bukmachera. Jak widać jest to prosty w użytku kod promocji.

Polecani bukmacherzy
Bukmacher Oferta powitalna Ocena Zakład online
Bonus bez depozytu oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
9/10 Odbierz

 

Mistrzostwa Typerów w serwisie Fortuna

Aktywni klienci serwisu mogą liczyć nie tylko na program lojalnościowy, ale również mistrzostwa typerów. Każdy zarejestrowany użytkownik może wziąć udział w tych zmaganiach i powalczyć o cenne nagrody. Jedyne, o czym musimy pamiętać, to zaznaczenie opcji „Zgłoś do Mistrzostw” podczas tworzenia kuponu w serwisie. W ten sposób zbieramy punkty rankingowe. Na liczbę przyznanych punktów składa się: regularność zakładów, wysokość stawki, kurs, wysokość wygranych. Każdego miesiąca 3,000 klientów zostaje nagrodzonych dodatkowymi nagrodami w zamian za wysoki wynik w Mistrzostwach Typerów. Ponadto, prowadzony jest ranking bukmacherów 2019, który wyłoni 50 najlepszych typerów. Użytkownicy w tym gronie mogą liczyć na bardzo lukratywne nagrody.

Happy Hours w serwisie Fortuna

Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję wszystkim fanom sportów Happy Hours +14%. Oferta działa cały czas i zapewnia dodatkowe 14% do kuponów AKO czy MAXIKOMBI. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3 zakłady po kursach minimalnych 1,3. Bonusu Happy Hours nie możemy łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.

Wcześniej bukmacher oferował promocje na sporty wirtualne. Niemniej jednak aktualnie sporty wirtualne nie mają żadnych bonusów.

Szeroka gama promocji okresowych

Będąc klientem Fortuna zaklady bukmacherskie, zawsze warto śledzić aktywne promocje dostępne w serwisie. Bukmacher bardzo często wystawia kolejne oferty okresowe, które pozwolą powiększyć stan konta. Bardzo często promocje są związane z ważnymi galami niektórych sztuk walki oraz z wyścigami Formuły 1. Na dodatkowe zakłady bonusy zwiększające wkład mogą liczyć także sympatycy piłki nożnej, tenisa czy skoków narciarskich. Warto zatem na bieżąco śledzić pełną ofertę, by nie przegapić dogodnej okazji. W ten sposób zdobędziesz dodatkowy kod promocyjny Fortuna i sprawisz. Że obstawianie zakładów w tym serwisie będzie dla Ciebie dużo bardziej opłacalne.

Promocje dostępne w punktach naziemnych

Bukmacher posiada kilkaset punktów naziemnych w całej Polsce. Tam również wykorzystać kod promocyjny Fortuna i otrzymasz specjalny bonus powitalny. Ponadto, dla klientów salonów przygotowano specjalne oferty promocyjne dostępne wyłącznie w punktach. Informacje o wszystkich promocjach znajdziemy w punktach, a także w serwisie Fortuna. Jak widzisz, bukmacher stara się sprostać wszystkim swoim klientom.

Program lojalnościowy Fortuna Klub Plus

Dużą popularnością wśród fanów cieszy się program lojalnościowy. Każdy zarejestrowany użytkownik w serwisie może dołączyć do Fortuna Klub Plus. Każdy obstawiony bet jest wtedy nagradzany dodatkowymi punktami. Wydane 2 PLN to 1 punkt w programie FKP. Uzbierane punkty możesz wymienić na dodatkowe bonusy oraz indywidualny kod promocyjny Fortuna do wykorzystania. W sklepie z nagrodami znajdziemy również bonusy bukmacherskie oraz darmowe zakłady. Nasza aktywność w serwisie Fortuna jest zatem odpowiednio nagradzana. Pamiętajmy, że o dodatkowe nagrody możemy równolegle walczyć w Mistrzostwach Typerów.

Co szczególnie istotne, program Fortuna Klub Plus jest dostępny także dla wszystkich klientów punktów naziemnych. Wystarczy wyrobić w jednym z punktów swoją kartę stałego klienta. Która będzie zbierać punkty za obstawione zakłady. Pamiętajmy również, że wykorzystując promocyjny kod promocyjny Fortuna przy rejestracji konta. Możemy otrzymać w prezencie pule punktów. Która wystarczy do odebrania darmowego zakładu o wartości 20 PLN.

Na ten moment, bukmacher Fortuna nie posiada natomiast strefy VIP dla najbardziej lojalnych klientów. A także Mistrzostwa Typerów, nie możemy narzekać na jakość promocji dostępnych w serwisie.

Mobilne promocje w serwisie eFortuna

Odrębne promocje od czasu do czasu znajdziemy również w aplikacji mobilnej. Którą możemy pobrać bezpośrednio z serwisu eFortuna. Użytkownicy obstawiający wydarzenia sportowe w ten sposób mogą liczyć na dodatkowe okazje do zgarnięcia większej wygranej. Oczywiście za pośrednictwem aplikacji możemy wykorzystać powitalny fortuna bonus bez depozytu. Oraz korzystać ze wszystkich ofert dostępnych w zakładce promocji. Ta forma obstawiania pozwala również brać udział w Mistrzostwach Typerów. Oraz korzystać z programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Jest to oferta bardzo atrakcyjna w zakładach fortuna.

Kody promocyjne i kody bonusowe dostępne w serwisie Fortuna

Będąc aktywnym użytkownikiem serwisu eFortuna, możesz powalczyć o indywidualny kod promocyjny Fortuna. Który wykorzystasz na swoim koncie. Dodatkowe bonusy można otrzymać poprzez wypełnienia zadań stawianych w promocjach okresowych. Dodatkowy kod promocyjny zapewni Ci specjalny bonus kursowy, darmowy bet oraz wiele więcej. Z całą pewnością możemy orzec. Że bukmacher Fortuna dba o potrzeby nowych klientów. Również z dużą uwagą podchodzi do tematu aktywnych promocji dla stałych klientów.

 

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE BONUS POWITALNY VIP Ocena bonusu
Fortuna bonus o wartości 2220 PLN 7/10
STS bonus o wartości  1265 PLN 5/10
eWinner bonus o wartości 650 PLN 6/10
Betclic bonus o wartości 500 PLN 9/10
forBET bonus o wartości 2200 PLN 7/10
Totolotek bonus o wartości 549 PLN 4/10
PZBuk bonus o wartości 200 PLN 3/10
TOTALbet bonus o wartości 5040 PLN 6/10
Superbet bonus o wartości  550 PLN 4/10
NobleBet bonus o wartości 2020 PLN 7/10
LV BET bonus o wartości 3333 PLN 9/10
Etoto bonus o wartości 200 PLN 3/10
BetX bonus o wartości 7807 PLN 7/10
BETFAN bonus o wartości 2931 PLN 6/10

Kiedy zobaczymy nowe bonusy u bukmachera?

Aktualnie trwa lato, dlatego bardzo trudno spodziewać się nowości. Dodatkowo bukmacherzy mają problem z imprezami masowymi, które były świetną okazją do tego, aby realizować promocje czasowe. Pomimo wszystko, możemy patrzeć naprzód z bardzo dobrą perspektywą. Liga Mistrzów jako jedna z pierwszych rozgrywek wraca na boiska i na pewno będzie dobrą okazją do uzyskania kompletnie nowych bonusów. Dodatkowo nadal prowadzone są rozmowy na temat odmrażania kolejnych dyscyplin, ale także i bardzo ważnych wydarzeń sportowych. Wydaje się więc kwestią czasu być to, jak bukmacher znów będzie zaskakiwać nas nowymi promocjami, przeznaczonymi na konkretne wydarzenia sportowe.

Promocje i bonusy w Fortunie – podsumowanie

Bardzo rozbudowana oferta promocyjna dostępna w zakładach bukmacherskich Fortuna z całą pewnością zasługuje na wysoką notę. Już na start czeka na nas darmowy bet 20 PLN. Oraz pierwszy PLN zakład bez ryzyka o wartości 120 PLN. Nieco mieszane odczucia budzi specyficzny bonus powitalny 100% do 1000 PLN. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to atrakcyjny fortuna kod promocyjny 2021. Widząc warunki, wiemy że bonus 100 do 1000 jest przyznawany po spełnieniu warunku w formularzu rejestracyjnym. Musimy czterokrotnie obrócić wpłatą w ciągu 30 dni. Aby do naszego konta został przypisany powitalny bonus Fortuna. Dodatkowo liczą się tylko zakłady AKO z m.in. trzema typami.

Bardzo dobrze prezentuje się oferta zakładów dla stałych klientów. Na wyróżnienie zasługuje atrakcyjny program lojalnościowy. Który pozwala zgarniać darmowe zakłady bonusy zwiększające. Oraz indywidualny kod promocyjny Fortuna do wykorzystania. Duże pieniądze czekają także na najlepszych graczy w Mistrzostwach Typerów. Ofertę uzupełnia szereg okresowych promocji. Całokształt zasługuje na wysokie noty. Bukmacher fortuna zakłady zasługuje na miano serwisu dbającego o potrzeby klientów. Zapraszamy także po fortuna opinie w oddzielnym poście. Na końcu pamiętaj, graj odpowiedzialnie!

Kod Promocyjny FORTUNA: ZBBONUS

Po kliknięciu dostaniesz dodatkowy bonus na zakłady.

Jak pozyskać aktualny Fortuna kod promocyjny?

Wystarczy wejść na nasz serwis i wybrać odpowiedni kod którym jesteśmy zainteresowani. W ciągu jednego dnia możemy wykorzystać tylko jeden kod bonusowy dlatego warto wybierać rozsądnie 😉

Jak wykorzystać Fortuna kod promocyjny podczas rejestracji konta?

Wystarczy w odpowiednim polu wpisać kod bonusowy którym jesteśmy zainteresowani. Tuż po rejestracji nasze konto zostanie zasilone, lub zasili się dodatkowo podczas wpłaty i wypłaty (w zależności który kod wpisaliśmy).

Jak wykorzystać Fortuna kod promocyjny kiedy mam już zarejestrowane konto?

W zakładce „Moje konto” wybieramy dział „Bonus” następnie tam wpisujemy kod promocyjny z naszej strony. Kody są cały czas aktualizowane tak więc będą działać bez problemu.

Czy aktualizujemy bazę kodów promocyjnych?

Dokładnie tak! Jesteśmy w ścisłym kontakcie z bukmacherami dlatego też wiemy najszybciej o tym, który kod promocyjny wygasa a który pojawia się do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej listy kodów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.