fortuna Bonus

fortuna Bonus

ZBBONUS
Kod bonusowy
Kod aktualny do: Gru 01, 2019

Ocena Bonusu:

[Głosów:22    Średnia:5/5]

Jak odebrać bonus  w Fortuna

Na stronie internetowej bukmachera Fortuna znajdziesz bardzo rozbudowaną zakładkę na temat promocji i bonusów. Może jej pozazdrościć niejeden bukmacher, a klienci – korzystać do woli. Dla ułatwienia odnalezienia się w szerokiej ofercie bukmacher dodatkowo ją podzielił. Wyróżnił te dostępne wyłącznie online, od tych na które możesz liczyć w stacjonarnym punkcie. Przyjrzeliśmy się proponowanym bonusom, z których możesz skorzystać bez wychodzenia z domu. Jesteśmy pod wrażeniem. 1120 zł zupełnie za darmo dla każdego nowego gracza niesamowicie kusi. Dalej jest również emocjonująco.Zajrzyj do promocji w Fortunie sam. Pamiętaj, że bukmacher oprócz stałych promocji oferuje też wiele tymczasowych.


Przystąpienie do promocji oferowanych przez bukmachera Fortuna jest bardzo proste. Nowi klienci muszą wyłącznie zaznaczyć odpowiednie pole podczas rejestracji. po spełnieniu warunków dodatkowe środki automatycznie znajdą się na ich wirtualnym koncie w serwisie. Późniejsze oferty działają podobnie. Bukmacher nie wymaga więc wpisywania Fortuna kod promocyjny w żadne rubryki. To znaczne ułatwienie, szczególnie dla zapominalskich. Ich wielbiciele jednak nie mają co być zawiedzeni, bo bukmacher udostępnia również dedykowany Fortuna kod bonusowy.

Fortuna bonus na start

1120 zł – tyle możesz dostać na rozpoczęcie gry u bukmachera Fortuna. To w sumie nie jeden, a aż 3 bonusy bukmacherskie, które oferuje ten operator. Sprawdziliśmy, jak z nich skorzystać i zagrać zupełnie za darmo! Oto Fortuna bonus powitalny.

100 zł na pierwszy zakład bez ryzyka, 20 zł w postaci punktów na koncie lojalnościowym FKP oraz nawet 1000 zł bonusu od depozytu. Z bonusów może skorzystać wyłącznie nowy gracz, który nigdy wcześniej nie korzystał z serwisu www.efortuna.pl.

Najwięcej, bo aż 1000 zł możesz dostać za wpłatę depozytu. Przemyśl dokładnie jego wysokość, bo od tego zależy, ile dodatkowych środków na grę dostaniesz. Zostanie on podwojony, maksymalnie do kwoty 1000 zł.

Następnie na Twoje wirtualne konto wpłynie maksymalnie 100 zł. Będziesz je mógł przeznaczyć na zakład bez ryzyka. Dokładna wartość tego bonusu natomiast zależy od kwoty, za którą zawrzesz pierwszy zakład. To świetna oferta dla tych, którzy nie lubią ryzykować własnymi pieniędzmi. Za postawiony kupon co prawda płacisz własnym depozytem, ale jeśli nie dopisze Ci szczęście bukmacher odda Ci całą ę kwotę na konto.

Po zarejestrowaniu się do serwisu bukmachera zostaniesz też automatycznie członkiem jego programu lojalnościowego. Na koncie Fortuna Klub znajdzie się prezent na start. Będą to środki bonusowe w postaci punktów. Ich wartość to 20 zł.

Co musisz zrobić, aby otrzymać dodatkową gotówkę na start? Po pierwsze zarejestrować się do serwisu. Będzie to od Ciebie wymagało uzupełnienia formularza rejestracyjnego. Bukmacher poprosi Cię o dane osobowe. Podasz nie tylko imię i nazwisko, ale też adres czy e-mail. Pełna weryfikacja gracza jest możliwa wyłącznie po przekazaniu dla bukmachera numeru konta bankowego oraz skanu dowodu tożsamości. Taki wymóg narzuciła nowelizacja ustawy hazardowej, która weszła w życie 1 kwietnia 2017. Z podobną procedurą spotkasz się u każdego z polskich legalnych bukmacherów.

Jeśli dopełnisz wszystkich formalności będziesz miał 10 dni na wpłatę pierwszego depozytu. To on zostanie powiększony. Możesz liczyć nawet na 100% więcej, niż wpłacić na swoje wirtualne konto. Następnie bukmacher daje Ci 30 dni na obrót bonusem. Wypełnienie obrotu następuje, gdy zrobisz to 4-krotnie.  Wykonują go wyłącznie kupony, na których znajdą się co najmniej 3 spotkania. Kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.90.

Odbierz swój bonus powitalny Fortuna

Otrzymanie bonusów na start jest bardzo proste. Wystarczy odwiedzić nasz ranking bonusów powitalnych. Najważniejsze w całym typ procesie to zaznaczenie odpowiedniego pola podczas rejestracji. „Chcę skorzystać z Promocji dla nowych Klientów oraz akceptuję postanowienia Regulaminu bonusu” – przy tej formułce musi znaleźć się znaczek. Później musisz też wykonać szczegółowe warunki każdej z promocji określone przez operatora. Najważniejsze to wykonanie obrotu. Po ich wypełnieniu na Twoje wirtualne konto wpłyną dodatkowe pieniądze na grę. Będą miały one status depozytowych i będą przeznaczone na stawianie zakładów u bukmachera.

Bonus bez depozytu Fortuna

W zależności od aktualnej oferty możesz liczyć w Fortunie na wiele różnych promocji, które nie wymagają od graczy wpłaty depozytu. Jedną z nich jest Happy Hours. Czym są te szczęśliwe godziny? To wyznaczony czas, w których gracz może liczyć na znacznie wyższe kursy na oferowane wydarzenia. Dodatkową atrakcją tej oferty jest też zwolnienie z podatku obrotowego. Ten wynosi aż 12 %. Jest to więc dodatkowa nagroda, bo podczas standardowej gry koszt ten odliczany jest z Twojej wygranej.

Obecnie Fortuna proponuje Happy Hour na mecze odbywające się w ramach rozgrywek Ligi Europy. Możesz z niej skorzystać w dniu każdego meczu. Świetne kursy są dostępne w godzinach od 17.00 do 18.00. Na promocję nie łapie się każdy kupon, a wyłącznie spełniający odpowiednie warunki. Musi być to zakład typu AKO lub MAXIKOMBI. Każdy z nich musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia piłkarskie z oferty prematch. Minimalna stawka kuponu to 20 zł.

Ze szczęśliwych godzin możesz też skorzystać w każdą sobotę. Mowa o ofercie „Grana sobota”. Jest ona skierowana do wielbicieli gry na żywo.Szczęśliwe godziny zaczynają się od 16. Do promocji wchodzi gracz, który postawi co najmniej 2 kupony na zakłady LIVE. Mogą być to zakłady SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. Musisz wydać na nie minimum 20 zł. Co zyskasz? Dodatkowe punkty na koncie FKP! Bonus punktowy wyniesie 2 800 punktów. Przeliczając je na złotówki to 20 zł.

Mistrzostwa typerów Fortuna

Jesteś dobrym typerem? Zmierz się z innymi! Jeśli faktycznie możesz pochwalić się dużą skutecznością bukmacher Fortuna nagrodzi Cię dodatkowymi nagrodami. Mistrzostwa Typerów trwają cały rok. Nagrody możesz jednak dostać nawet co miesiąc.

Promocja ma formę rankingu. Biorą w nim udział wszyscy klienci kasyna, którzy są członkami Fortuna Klub Plus. Wystarczy tylko, że postawią kupony na zakłady przedmeczowe.Maksymalna suma stawek postawionych zakładów wynosi 100 pln.
Bukmacher prowadzi równocześnie dwa rankingi: ogólnopolski, w którym biorą udział klienci internetowi i stacjonarni oraz drugi, wyłącznie dla klientów w  punktach naziemnych. Bukmacher wybiera w nim co miesiąc 50 najlepszych graczy online oraz 5 w każdym naziemnym punkcie.Wszyscy oni otrzymują nagrody. te są różne. 10 najlepszych zawodników może liczyć na nagrody rzeczowe. Za zajęcie kolejnych miejsc dostaniesz  gotówkę. Przybierze ona postać punktów FKP.

Program lojalnościowy Fortuny

Punkty FKP co chwila pojawiają się w ofercie bukmachera internetowego Fortuna. Czym one właściwie są?  To punkty, które zbiera każdy gracz Fortuna Klub Plus na swoim koncie. Możesz je dostać w ramach nagród, ale też za stawiane w serwisie zakłady. Punkty się zbiera na koncie gracza. W dowolnym momencie możesz je wymienić na nagrody. są to m.in. darmowe zakłady lub bonusy. To, na co możesz liczyć bukmacher prezentuje na swojej stronie internetowej w  katalogu nagród. Mogą być to nagrody rzeczowe, gotówka czy zakład bez ryzyka).

1 pkt na koncie pojawi się za każde wydane przez Ciebie 2 zł na dowolny zakład u bukmachera Fortuna. Codziennie możesz otrzymać maksymalnie 300 punktów. Taki limit określa regulamin promocji. Przeliczając to na złotówki musiałbyś każdego dnia wydać co najmniej  600 zł. Jak wspominaliśmy, stawianie zakładów to nie jedyna możliwość zdobycia punktów. Dodatkowe wpłyną na Twoje konto FKP w ramach licznych konkursów organizowanych przez bukmachera. Twoje saldo jest zerowane wraz z rozpoczęciem roku. Pamiętaj więc, aby z nich skorzystać.

Do Fortuna Klub Plus należy każdy gracz, który zarejestruje się na stronie internetowej www.efortuna.pl Możesz to zrobić również w naziemnych punktach.

Zaproś kumpla do serwisu Fortuna i zgarnij 100 zł!

Jesteś klientem bukmachera i chętnie polecasz go swoim znajomym? Możesz na tym skorzystać! Jeśli oficjalnie polecisz usługi bukmachera, a Twoi koledzy z tego skorzystają dostaniesz dodatkowe środki na dalszą grę? Ile? To zależy od wysokości obrotu, który wykona zaproszona osoba. Bukmacher podał widełki:

– kumpel obstawi zakłady za 50-1499,99 zł, a Ty otrzymasz 10 zł

– kumpel wyda 150-299,99 zł na Twoje konto wpłynie 30 zł

– kumpel postawi 300-599,99 zł Twój bonus wyniesie 50 zł

– kumpel założy się za co najmniej 600 zł a Ty dostaniesz aż 100 zł!

Pod uwagę brany jest obrót, który dokona nowy gracz w ciągu 60 dni od rejestracji do serwisu www.efortuna.pl. Pod uwagę brane są kupony o kursie min. 3.00. pod uwagę nie są brane kupony na wirtualne sporty. Dodatkowy bonus wpłynie na Twoje konto w ciągu 2 dni po zakończeniu wskazanego terminu obrotu.

Dlaczego warto skorzystać z tej promocji? Zyskacie oboje. Polecona osoba dostanie bonus powitalny. Może on wynieść nawet 400 zł i dodatkowe 100 zł na zakład bez ryzyka. Będzie miał też dostęp do relacji live. Oprócz tego bukmacher przygotował inne korzyści, na przykład specjalne bonusy, dzięki którym powiększy się jego wygrana.

Z promocji możesz skorzystać wiele razy. Także im więcej kumpli zaprosisz tym więcej możesz zyskać. Zaproszenie wysyła się za pomocą e-maila. Wystarczy go wpisać i rozpocząć zabawę w zakłady bukmacherskie oferowane przez Fortunę!

Promocje tymczasowe w Fortunie

Na te możesz liczyć u bukmachera zawsze przed najważniejszymi wydarzeniami w sporcie, jak na przykład Liga Mistrzów. Bukmacher wyróżnia się tu na tle konkurencji. Pozwala na skorzystanie ze specjalnej oferty nie tylko na najpopularniejsze dyscypliny, jak na przykład piłka nożna. Często można też typować zakłady na wydarzenia z innych typów sportów. Boks, KSW czy skoki narciarskie – wszystko to, co polscy fani lubią najbardziej!

Promocje takie zazwyczaj są krótkotrwałe. Można z nich skorzystać dosłownie przez jeden lub dwa dni. Nie zawsze też cały kupon musi dotyczyć promowanego wydarzenia. Na kuponie może być to tylko jedna z pozycji. Nagrody, które oferuje bukmacher w takich promocjach, mogą być naprawdę różne. W 2019 r. w jednej z promocji można było dostać 20 zł i to przyznawanych w punktach FKP. W innej zaś gracze walczyli o karty na zakupy w sieci sklepów Media Markt. Na zakupy mogli wydać 500 zł. Jak widać – jest o co walczyć.

Czy Fortuna to legalny bukmacher?

Jeśli masz wątpliwości, czy korzystanie z usług zakładów bukmacherskich Fortuna jest zgodne z obowiązującym w naszym kraju prawem odpowiadamy: tak. Od 1 kwietnia 2017 r.  bukmacher ten działa zupełnie legalnie. Nie oznacza to, że wcześniej jego usługi były zabronione. To data wejścia w życie nowelizacji ustawy, która znacznie zmieniła przepisy. Wprowadziła dużo zmian na hazardowym rynku, a największa z nich to znaczne ograniczenie na niej ilości operatorów.

Pełna nazwa tej firmy to Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Prowadzi ona działalność w oparciu o licencję nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Zezwolenie na urządzenie zakładów wzajemnych w internecie wydał Minister Finansów. Ma ono ważność do 2024 r. Do tej pory więc zabawa u bukmachera jest całkowicie legalna. Możesz więc obstawiać zakłady na wydarzenia sportowe, społeczne i polityczne.

W internecie masz możliwość skorzystania też z organizowanych rynków zakładów bukmacherskich innych operatorów. Łącznie jest ich 14. Dokładną, a przede wszystkim zawsze aktualną, listę znajdziesz na stronie internetowej Ministerstwa Finansów. Obecnie znajdują się na niej: TOTALbet, Milenium, STS, E-toto, forBet, LV BET, Totolotek, PZBuk, BetFan, eWinner, SuperBet, BetFan oraz Betclic. Każdy z tych bukmacherów oferuje legalną grę, która jest zgodna z polskim prawem. Strony internetowe tych bukmacherów umieszczone są pod adresami domena.pl. Znajdziesz na nich informacje na tematy: polityka prywatności, pliki cookies, czy graj odpowiedzialnie. Każdy bukmacher musi też zawrzeć informację dotyczącą szkodliwości hazardu.

Wszystkie inne miejsca oferujące zakłady w sieci internet są więc nielegalne. Korzystanie z nich grozi karami finansowymi. Ministerstwo Finansów prowadzi też tak zwany Rejestr Stron Blokowanych. Wpisuje do niego nielegalnych operatorów i blokuje ich strony internetowe. W praktyce to wygląda różnie, bo nadal Polscy gracze mają możliwość skorzystania z usług wielu takich operatorów.

Informacje o bukmacherze Fortuna

Bukmacher Fortuna czynnie działa na polskim rynku zakładów już niemal 30 lat. Na początku ograniczał się wyłącznie do punktów stacjonarnych. Ty w całym kraju jest obecne prawie 600. To najwięcej ze wszystkich bukmacherów. Fortuna od lat czynnie wspiera też polski sport. Jest oficjalnym sponsorem polskiej 1. ligi piłkarskiej oraz playarena.pl. Sponsoruje też poszczególne drużyny. Wśród nich są: Legia Warszawa, GKS Katowice, TS Podbeskidzkie Bielsko-Biała, Miedź Legnica, Raków Częstochowa oraz Wigry Suwałki. Współpracuje z Polskim Związkiem Narciarskim oraz w 2018 r. została sponsorem drużyny e-sportu, CS:GO.

Wysoką i stabilną pozycję firmy potwierdzały też jej notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych. W ubiegłym roku jednak została z niej wycofana.

Czym jeszcze wyróżnia się Fortuna na rynku? Na pewno ofertą. Jest ona jedną z najszerszych  wśród dostępnych upolskich bukmacherów. Znaleźć w niej można oczywiście najbardziej popularne dyscypliny sportowe, jak piłka nożna, tenis, koszykówka, czy hokej na lodzie. Do tego skoki narciarskie, futbol amerykański, krykiet, lotki czy rugby. Liczbą zakładów specjalnych co prawda nie pobije innego bukmachera, ale nie jest źle. Zdecydowanym liderem w tej dziedzinie jest Betfan. Wirtualne Sporty oferują taki dyscypliny jak piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi psów, samochody, żużel oraz tenis. Zadawalająca oferta czeka też na wielbicieli e-sportui zakładów Live. Na żywo możesz oglądać transmisje zdarzeń, ale też skorzystać z niestandardowego zakładu a dokładniej „Szybkiego Zakładu”. Dzięki niemu możesz wysłać kupon zaraz po konkretnej sytuacji podczas spotkania.

W ofercie bukmachera znajdziesz możliwość typowania nie tylko najważniejszych zdarzeń, ale też niższych lig, często niszowych.

Fortuna to nie tylko zakłady bukmacherskie. Operator oferuje też dodatkowe serwisy, które znacznie ułatwią typowanie. To między innymi „Statystyki” oraz „LiveStore”. Możesz też znaleźć osobny portal, na którym znajdziesz wyniki wcześniejszych spotkań.

Odnalezienie się w serwisie i w ofercie ułatwia „ABC Gracza”. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje na ten temat. Do tego jest jeszcze Strefa Typera. Jest w niej forum, z którego może skorzystać każdy użytkownik. Znajdziesz tam informacje na temat najlepszych kuponów dnia, tygodnia i miesiąca. Do tego zapowiedzi i prognozy wydarzeń sportowych. W cyklu “bukmacherzy vs klienci” Fortuna umożliwia porównanie typów swoich klientów i profesjonalnych analityków.

Przydatną funkcją jest też Info SMS. Dzięki niej dostaniesz wiadomość o zakończeniu obstawionych spotkań czy podsumowanie posiadanego kuponu. Wszystkie czynności możesz zrobić zarówno w wersji pełnej serwisu, na przeglądarce internetowej, jak i w wersji mobilnej. Bukmacher udostępnia aplikację dostępną na urządzenia obsługiwane przez system Android lub iOS. W obu wersjach masz pełen dostęp do oferty bukmachera. Nie tylko zakładów i kuponów, ale też promocji czy płatności.

Metody płatności w Fortunie

Skoro o płatnościach mowa warto wspomnieć o możliwościach, jakie stwarza korzystanie z aplikacji mobilnej. To tak zwane mobilne doładowanie konta. Dzięki kilku kliknięciom wybrana kwota znajdzie się na Twoim wirtualnym koncie natychmiastowo. Niezależnie od pory i miejsca.

Poza tym masz do wyboru  różne sposoby dokonania wpłat depozytu. Tradycyjny przelew bankowy może być natychmiastowy, jeśli posiadasz konto w jednym z 30 banków, z którymi współpracuje bukmacher. Wpłata depozytuzajmie dosłowniew kilka minut.

Wpłat można dokonać za pomocą tpay.com, PayU.  Honorowane są płatności kartą (Visa i Mastercard) oraz Blikiem. Z e-portfeli znajdziesz w serwisie Skrill.

Swoje wirtualne konto możesz też doładować w każdym naziemnym punkcie  bukmachera. możesz wpłacić do kasy gotówkę lub zapłacić kartą. Skorzystanie z tej metody jednak wymaga posiadania przy sobie numeru klienta, hasła do konta oraz dowodu osobistego. Wykonanie samodzielnie przelewu jest więc znacznie prostsze.

Wypłata wygranych jest możliwa wyłącznie na konto bankowe. Pieniądze będą wysłane na numer, który podasz podczas rejestracji. Dyspozycja złożona do godziny 12 pozwoli na przelanie środków jeszcze tego samego dnia. W innym przypadku będziesz musiał poczekać na następny dzień.

Wszystkie transakcje są darmowe; bukmacher nie pobiera za nie żadnej prowizji. Wysokość może być dowolna.

Obsługa klienta bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna na stronie internetowej zamieścił liczne tutoriale. W ten sposób na bieżąco obrazuje, jak skorzystać z jego usług. To fajne rozwiązanie, szczególnie biorąc pod uwagę młodych graczy. Jest tu także standardowa zakładka pod tytułem „Pomoc” i wspominane już „ABC Gracza”.

Wszystkie dodatkowe pytania możesz skierować bezpośrednio do obsługi serwisu bukmachera. Masz do wyboru dwie formy kontaktu. Najłatwiejsza to skorzystanie z  formularza kontaktowego. Wybierasz temat pytania, wpisujeszswoje dane kontaktowe i treść wiadomości. Odpowiedź dostaniesz bezpośrednio na maila. Jeśli zależy Ci na szybszej odpowiedzi skorzystaj z chata, a dokładniej z możliwości rozmowy na żywo z konsultantem.

O bukmacherze Fortuna

Fortuna to dziś klasa sama w sobie. Można się przyczepić do bukmachera w kilku kwestiach, ale to zazwyczaj mnie istotne sprawy. Fortuna kod promocyjny nie jest za często w użyciu. Podejście takie ma jednak swoich przeciwników, jak i zwolenników. Poza tym do zakładki z promocjami nie można się przyczepić.

Jest ona jedną z najszerszych na polskim rynku bukmacherskim online. Oprócz dużego wyboru można też zwrócić uwagę na ich korzystne warunki. Dzięki temu gracz ma realne szansę na znacznie wyższe wygrane. Wysoki bonus na start, świetne bonusy na dalsze etapy gry.

U tego bukmachera znajdziesz promocje na mniej popularne dyscypliny, jak skoki narciarskie, Formuła 1 czy MMA. U innych bukmacherów ich raczej nie znajdziesz. Zazwyczaj mają one charakter tymczasowy i są naprawdę atrakcyjne.

Jak uzyskać fortuna Bonus?

Wystarczy wejść na nasz serwis i przeczytać wszystkie informacje na temat bonusu. U nas dowiesz się jak go pozyskać i jakie bonusy są aktualnie dostępne w ofercie.

Jak wykorzystać fortuna Bonus?

O tym również jest nasz artykuł i przekazujemy w nim wszystkie informacje dotyczące tego, jak pozyskać najnowsze bonusy od Fortuny.

Czy nasze bonusy dla Fortuny są aktualne?

Dbamy o to aby wszystkie proponowane przez nas bonusy były aktualne i dostępne w ofercie bukmacherów. Tak też jest właśnie w tym wypadku.

Czy mogę skorzystać z bonusu w aplikacji mobilnej?

Jeśli rejestrujesz swoje konto w aplikacji mobilnej to także możesz skorzystać z tej oferty dzięki naszym linkom i kodom promocyjnym.