Rejestracja i weryfikacja w serwisie Forbet

Atrakcyjny bonus powitalny dostępny w serwisie bukmacherskim Forbet sprawia, że coraz więcej użytkowników zastanawia się nad otworzeniem konta u tego operatora. W związku z tym, postanowiliśmy wziąć pod lupę pełny proces rejestracji i weryfikacji konta. Przygotowaliśmy także przystępną instrukcję krok po kroku, z której dowiesz się, jak zarejestrować konto Forbet. Sprawdź, o czym warto pamiętać decydując się na rejestrację u tego bukmachera.

Rejestracja u legalnego bukmachera Forbet

Na początek należy oczywiście przypomnieć, że Forbet to legalna firma bukmacherska, która działa na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów. Bukmacher pojawił się na naszym rynku w 2016 roku i błyskawicznie przyciągnął do siebie wielu klientów za sprawą promocji, dzięki której gracze nie ponosili kosztów podatku od stawki. Były one pokrywane z kieszeni bukmachera. Mimo, że promocja ta nie jest już dostępna w nieograniczonej formie, atrakcyjny bonus powitalny Forbet wciąż zachęca wielu klientów do otworzenia konta w tym serwisie.

Proces rejestracji i weryfikacji konta nie jest szczególnie trudny. Wystarczy kilkanaście minut aby przejść kolejne kroki procedury. Następnie należy poczekać, aż bukmacher zweryfikuje i aktywuje nasze konto potwierdzając dane zawarte w dokumencie tożsamości. Najczęściej, dostęp do naszego konta otrzymamy jeszcze tego samego dnia. Sprawdź, jak dokładnie przebiega pełny proces rejestracji oraz na co zwrócić szczególną uwagę by uniknąć ewentualnych problemów.

forbet bonus

Kto może zarejestrować się w serwisie Forbet?

Legalne serwisy bukmacherskie w Polsce udostępniają swoje usługi wyłącznie osobom pełnoletnim. Żeby zarejestrować swoje konto w Forbet musisz posiadać dokument tożsamości, który potwierdza Twoją pełnoletność. Osoby, które nie mają jeszcze osiemnastu lat, przestrzegamy przed próbą ominięcia przepisów – to nic nie da i może narazić na poważne konsekwencje. Jak już wspomnieliśmy, weryfikacja konta wymaga skanów dokumentu tożsamości, którym może być dowód osobisty lub paszport. Zakładów nie mogą również obstawiać czynnik sportowcy biorący udział w oficjalnych zmaganiach sportowych, a także działacze i osoby blisko związane z profesjonalnym sportem.

Rejestrując swoje konto w serwisie Forbet wyrażasz także zgodę na przetwarzanie danych osobowych, co jest niezbędne do świadczenia usługi. Musisz również oświadczyć, że pieniądze, które przeznaczasz na obstawianie zakładów bukmacherskich pochodzą z legalnych źródeł. Jeśli jesteś osobą, która może legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie, przejdź do poniższej instrukcji.

forbet rejestracja

Forbet jak zarejestrować konto – instrukcja krok po kroku

Uzupełnienie wszystkich danych w formularzu rejestracyjnym nie powinno zająć dłużej niż 15 minut. Jeśli chcesz, aby procedura została zakończona pomyślnie, kieruj się poniższymi instrukcjami:

Krok 1: Wejdź do serwisu bukmacherskiego iforbet.pl i kliknij zielony przycisk: „Rejestracja” znajdujący się w prawym, górnym roku serwisu.

Krok 2: Na początek należy podać podstawowe dane, które będą potrzebne do logowania się na konto. Podaj swój adres email, nazwę użytkownika, a także mocne hasło.

Krok 3: Czas na dane osobowe takie jak: imię i nazwisko, obywatelstwo, numer telefonu, dokładny adres, a także bazową walutę Twojego konta.

Krok 4: W tym miejscu musisz skorzystać z dokumentu tożsamości. Wymagane informacje to: PESEL, numer i seria dokumentu oraz numer konta bankowego, na które chcesz otrzymywać wypłacone pieniądze. W tym miejscu możesz także wykorzystać kod promocyjny Forbet. Załącz skany dokumentu tożsamości, z którego pochodzą wpisane dane. Zaakceptuj regulamin, oświadcz legalność swoich środków pieniężnych i zakończ proces rejestracji.

Krok 5: Potwierdź rejestrację klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie do Ciebie w wiadomości email. Poczekaj, aż otrzymasz informację o pomyślnym zweryfikowaniu Twojego konta. Teraz możesz dokonać pierwszej wpłaty i odebrać pakiet powitalny dla nowego gracza. Po pierwszym logowaniu musisz jeszcze uzupełnić formalne dane o ewentualnych limitach konta. Jest to procedura związana z przepisami o odpowiedzialnej grze.

forbet rejestracja

Ile trwa weryfikacja konta w serwisie?

Najczęściej, aktywacja Twojego konta przez pracownika serwisu nastąpi w przeciągu kilkunastu lub kilkudziesięciu minut. Wiele zależy od dnia, np. w weekend czas oczekiwania może być nieco dłuższy ze względu na dużą aktywność użytkowników. Dział obsługi technicznej Forbet pracuje codzienne w godzinach od 8:00 do 24:00. Jeśli zarejestrujesz swoje konto w godzinach nocnych, na weryfikację prawdopodobnie poczekasz do rana. Przeglądając opinie użytkowników możemy jednak założyć, że średni czas oczekiwania na weryfikację konta nie przekracza 30 minut.

Co zyskujesz decydując się na rejestrację w Forbet

Rejestracja w serwisie Forbet otwiera przed Tobą możliwość obstawiania wyników kilku tysięcy wydarzeń sportowych każdego dnia. Bukmacher działa na polskim rynku od 2016 roku i w tym czasie zdołał zbudować silną markę. Oto niektóre zalety, jakie zaoferuje Ci rejestracja Forbet:

 • Możliwość obstawiania zakładów przedmeczowych, zakładów na żywo oraz sportów wirtualnych. Obszerny dział statystyk, wyników oraz Match Tracker ułatwia Ci dokładną analizę wydarzenia i wybór najbardziej opłacalnych typów.
 • Szybkie wpłaty na konto obsługiwane przez platformy do błyskawicznych przelewów online, BLIK oraz karty płatnicze. Możesz również zasilić konto z pomocą portfela wirtualnego. Forbet dba również o szybką realizację wypłat.
 • Atrakcyjna oferta promocyjna i wysoki bonus dla nowych użytkowników. Możesz otrzymać na start nawet do 2000 PLN przy trzech pierwszych wpłatach.
 • Program VIP czekający na najbardziej aktywnych użytkowników. To okazja do pozyskania dodatkowych bonusów oraz ekskluzywnych promocji.
 • Możliwość podglądania kuponów bukmacherskich obstawianych przez innych użytkowników. Obszerna strefa gracza z ciekawymi materiałami ułatwiającymi obstawianie.
 • Dział obsługi technicznej pracujący codziennie od godziny 8:00 do 24:00.

Rejestracja Forbet i bonus dla nowych użytkowników

Aktualnie, bukmacher online Forbet proponuje jeden z najwyższych bonusów powitalnych. Dogodne warunki obrotu sprawiają, że coraz więcej użytkowników rejestruje się w serwisie by móc skorzystać z tej atrakcyjnej oferty. Forbet oferuje premie powitalne do trzech pierwszych wpłat. Możesz otrzymać 1000 PLN przy pierwszym depozycie oraz 500 PLN przy drugim i trzecim. W sumie aż 2000 złotych czeka na nowych użytkowników. Na naszej stronie znajdziesz również Forbet kod promocyjny, z którym możesz otrzymać ekskluzywny bonus i dodatkowe prezenty na start.

forbet rejestracja

Jak zarejestrować się z poziomu aplikacji mobilnej?

Jeśli mielibyśmy wskazać jeden z głównych minusów bukmachera Forbet, to na chwilę obecną będzie nim brak aplikacji mobilnej. Użytkownicy mogą oczywiście korzystać z mobilnej wersji serwisu dostosowanej do smartfonów i tabletów, ale bukmacher nie oferuje na ten moment pełnoprawnej aplikacji. To spora niedogodność dla graczy, którzy preferują taką formę obstawiania zakładów. Mamy nadzieję, że bukmacher już niedługo udostępni aplikację Forbet mobile.

Rejestracja konta w punkcie naziemnym Forbet

Być może nie chcesz udostępniać swojego dokumentu tożsamości w serwisie bukmacherskim. W dobie Internetu staramy się zachować coraz większą ostrożność i nie mamy pełnego zaufania nawet do dobrze zabezpieczonych stron. Jeśli nie chcesz korzystać ze swojego dowodu osobistego przy rejestracji, zawsze możesz udać się do jednego z punktów naziemnych Forbet. Pracownik na miejscu zarejestruje i aktywuje Twoje konto mogąc zweryfikować Twoją tożsamość. Aktualnie, operator posiada już ponad 100 salonów naziemnych i wciąż pracuje nad rozbudową sieci.

Jaki dokument można wykorzystać w procesie rejestracji?

Dokument tożsamości musi spełniać określone kryteria. Rejestrując się u bukmachera nie możesz podać np. prawa jazdy czy też legitymacji studenckiej. Większość legalnych serwisów w Polsce akceptuje tylko dwa rodzaje dokumentu: dowód osobisty oraz paszport. Nie inaczej jest w przypadku bukmachera Forbet. Oczywiście nie musisz koniecznie korzystać z pomocy skanera przed weryfikacją konta. Równie dobrze możesz zrobić ostre i wyraźne zdjęcia, na których będzie można odczytać wszystkie informacje z załączonego dokumentu.

Czy bukmacher online daje możliwość szybkiej rejestracji?

Coraz większa liczba bukmacherów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników i udostępnia szybką rejestrację konta. Dzięki temu, gracz może założyć konto tymczasowe w ciągu kilku minut i od razu przejść do obstawiania zakładów. Jest to bardzo wygodne w sytuacji, gdy nie mamy zbyt dużo czasu, a chcemy koniecznie obstawić zbliżające się wydarzenia sportowe w danym serwisie. Konto tymczasowe umożliwia dokonywanie wpłat, obstawianie zakładów, a nawet korzystanie z promocji. Nie można jednak wypłacać wygranych środków.

Niestety, aktualnie serwis bukmacherski Forbet nie zdecydował się udostępnić graczom szybkiej rejestracji. Decydując się na założenie konta u tego operatora musimy przejść pełną procedurę wraz z weryfikacją przy pomocy skanu dokumentu tożsamości. Z jednej strony jest to pewna wada, ale z drugiej, nowy klient od razu otrzymuje dostęp do wszystkich funkcji serwisu i nie musi w przyszłości tracić czasu na dodatkowe formalności przed wypłacaniem pieniędzy z konta.

forbet płatności

Problem z rejestracją w Forbet – możliwe przyczyny

Większość użytkowników nie doświadcza żadnych problemów związanych z rejestracją konta. Pozytywne opinie graczy wskazują, że procedura przebiega bardzo szybko i wygodnie. Od czasu do czasu zdarzają się jednak pewne problemy przy rejestracji. Na bazie doświadczeń wielu użytkowników możemy wymienić powszechne przyczyny trudności z rejestracją konta u bukmachera Forbet:

 • Niewłaściwy dokument tożsamości – pamiętaj, że honorowany jest dowód osobisty lub paszport. Prawo jazdy lub legitymacja studencka nie są dokumentem tożsamości honorowanym przez serwis bukmacherski.
 • Niewyraźne zdjęcie dowodu – zaletą profesjonalnego skanu jest pełna czytelność dokumentu. Większość graczy robi jednak zdjęcia. Może się zdarzyć, że zdjęcie nie będzie dostatecznie ostre lub pewien jego fragment będzie nieczytelny co uniemożliwi odczytanie danych. Rozwiązaniem jest ponowne zrobienie zdjęcia i sprawdzenie, czy wszystkie dane są czytelne.
 • Nieaktualny dokument – zdarzają się sytuację, w których użytkownicy nie sprawdzili ważności swojego dokumentu tożsamości. Okazuje się, że jest on nieaktualny. W takich sytuacjach należy jak najszybciej odnowić dokument, ponieważ trudności przy rejestracji w serwisie bukmacherskim to dosyć łagodny problem biorąc pod uwagę szereg innych trudności, które mogą nas spotkać z tytułu nieważnego dowodu osobistego.
 • Blokada IP – problem, który często towarzyszy osób łączących się przez publiczną sieć Wi-Fi, np. w pracy, na uczelni, w akademiku czy w komunikacji miejskiej. Każdy bukmacher ogranicza liczbę kont na jedno gospodarstwo domowe. Jeśli z danego adresu IP ktoś rejestrował już konto, możliwe, że u Ciebie pojawi się błąd, mimo prawidłowych danych osobowych. Wtedy należy skontaktować się z działem obsługi klienta i wyjaśnić sytuację.
 • Posiadasz już konto w Forbet – taki problem prawdopodobnie nie pojawił się jeszcze u tego bukmachera, biorąc pod uwagę, że istnieje on od 2016 roku. W przypadku starszych serwisów zdarzały się jednak sytuacje, w których użytkownik zapominał o założonym dawno temu koncie i próbował otworzyć nowe. Jeśli nie pamiętasz danych logowania, zawsze możesz poprosić o pomoc dział supportu. Po zweryfikowaniu, że jesteś właścicielem konta, będziesz mógł zresetować swój login i hasło.

Powyższe problemy należą jednak do rzadkości. Zdecydowana większość użytkowników bez najmniejszego problemu rejestruje nowe konto w serwisie Forbet. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek problemów zawsze możesz poprosić o pomoc pracownika serwisu. Kontakt z bukmacherem jest możliwy za pośrednictwem chatu online w godzinach 8 – 24.

forbet rejestracja

Rejestracja i weryfikacja konta Forbet – podsumowanie

Dostęp do kilku tysięcy zakładów bukmacherskich każdego dnia. Ciekawe promocje. Duży bonus powitalny. To najważniejsze zalety, dla których rejestracja Forbet to dobry pomysł, dla wszystkich graczy oczekujących usług na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że nasz poradnik Forbet jak zarejestrować konto pozwoli Ci szybko i bezproblemowo przejść pełną procedurę i już po kilkunastu minutach obstawić pierwszy zakład w serwisie.