Zapytajbukmachera.pl » Legalni Bukmacherzy » ForBet zakłady bukmacherskie – opinie i oferta
ForBet zakłady bukmacherskie – opinie i oferta

Wasza ocena bukmachera:

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ForBet to legalny polski bukmacher. Działa na rynku internetowym krótko, bo tylko 3 lata. Mimo tego dziś jest jednym z najchętniej wybieranych bukmacherów przez Polaków. Ma szeroką i ciekawą ofertę, proponuje wysokie kursy i dużo dodatkowych promocji. W skrócie: wszystko to, co dobry bukmacher powinien mieć. Niewątpliwą zaletą jest duża ilość udostępnianych dyscyplin, zakładów oraz rynków. Najważniejsze jednak, że polski bukmacher forBet działa na podstawie licencję. Gra i korzystanie z jego usług jest zupełnie legalnie. Przeanalizowaliśmy ofertę bukmachera i zdecydowanie możemy go polecić. Sprawdź sam, jakie możliwości oferuje ta polska firma bukmacherska działająca online.

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie działa na polskim bukmacherskim rynku na podstawie licencji Ministra Finansów. Zezwolenie to ma numer PS4.6831.10.2016. Organizuje legalne zakłady wzajemne w internecie od 4 maja 2016 r. W 2018 roku również zdobył pozwolenie na prowadzenie działalności w naziemnych punktach bukmacherskich. Obecnie ma ich kilkadziesiąt i otwiera nowe. Główną działalnością firmy pozostaje jednak ta w wirtualnej sieci. To na niej skupimy się w poniższym tekście. Pamiętaj, że spis wszystkich legalnie działających firm bukmacherskich znajdziesz na stronie internetowej Ministerstwa Finansów.

forbet logo

Informacje o bukmacherze

Swoje usługi forBet oferuje pod adresem www.iforbet.pl. Bukmacher jest w pełni legalnym organizatorem zakładów bukmacherskich. Musi więc przestrzegać obowiązującego prawa. Opiera się na ustawie hazardowej z 2009 r. Obowiązuje też jej późniejsza nowelizacja z grudnia 2016 r. Przepisy tej drugiej weszły w życie 1 kwietnia 2017 r. i znacznie zmieniły rynek. ForBet spełnił wszystkie nowe warunki. W związku z tym na stronie internetowej bukmachera znajdziesz regulamin odpowiedzialnej gry oraz spis treści. Poznasz wymagania techniczne dotyczące używania plików cookies. Operator ostrzega też o ryzyku wiążącym się z hazardem. Opisuje objawy uzależnienia i możliwości uzyskania pomocy dla tych, którzy zauważyli wymienione objawy.

Legalnych bukmacherów obowiązuje też odprowadzanie podatku od wygranej. Na Twoje konto wpłynie więc mniej, niż wygrałeś w zakładach. Podatek ten wynosi 12%.

ForBet aktywnie wspiera polski sport. Jego wsparcie jest wprost imponujące. Jedną z pierwszych dyscyplin, które postanowił wspierać ten bukmacher to żużel. Aktywnie współpracuje on z klubami Get Well Toruń, Włókniarzem Częstochowa oraz Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Zawodnicy tego drugiego występują nawet pod nazwą forBet Włókniarz Częstochowa. Na finansowe wsparcie może liczyć reprezentacja Polski w żużlu oraz uczestnicy cyklu Speedway European.

 

Odbierz Kod Promocyjny
ZBBONUS
kod
Kod aktualny do 30.08.2019
Odbierz Bonus

 

 

ForBet wspiera też polską piłkę nożną. Jest głównym sponsorem drużyny piłkarskiej Śląsk Wrocław oraz ŁKS Łódź. Wśród finansowanych klubów znajdziesz też kluby GKS Tychy, Odra Opole, Motor Lublin. A także KSZO Ostrowiec Świętokrzyski czy Sokół Ostróda.

To jeszcze nie wszystko. Bukmacher czynnie wspiera też zawodników Legii Warszawa z różnych sekcji sportowych. Na pomoc mogą liczyć sportowcy z Akademii Tenisowej, kolarstwa, biegów oraz judo. Jako jeden z niewielu forBet zauważył też sport uprawiany przez osoby niepełnosprawne. Na wsparcie forBet mogą liczyć reprezentanci Polski w AMP Futbol.
forbet oferta

Strona internetowa bukmachera

To miejsce, w którym znajdziesz wszystkie interesujące Cię informacje o usługach tego bukmachera. To oferta zakładów wzajemnych. Serwis jest utrzymany w kolorach zielonym i niebieskim. Białe tło sprawia, że jest on bardzo przyjemny dla oka i czytelny. Nawet po długim korzystaniu gracz nie ma uczucia zmęczenia. Do tego interface jest intuicyjny i prosty w użyciu.

Na początku otworzy się strona główna. Na jej górze znajduje się panel z głównymi zakładkami. Znajdziesz wśród nich: zakłady bukmacherskie forbet i zakłady na żywo. Następnie wirtualne I i wirtualne II, czyli sporty wirtualne. Kolejne zakładki to strefa gracza, punkty i promocje. Poniżej zaś, na dodatkowym pasku, umieszczona jest wyszukiwarka kursów, statystyki oraz aplikacja mobilna. Część z dostępnych opcji wyeksponowanych jest również na głównej stronie poniżej. Podstawowa wyszukiwarka znajduje się z lewej strony. Ma dwa pola. Pierwsze to szukaj, gdzie możesz wpisać interesującą Cię frazę. Druga zaś przefiltruje ofertę po czasie wydarzenia.

Bukmacher ułatwia też wyszukanie najczęściej wybieranych przez graczy wydarzeń. Dzięki jednemu kliknięciu możesz przejrzeć wydarzenia na zakłady na żywo. W rubryce „Popularne” znajdziesz listę najważniejszych rozgrywek piłkarskich. Poniżej zaś wymienione są wszystkie dostępne sporty. Proponowane zakłady sportowe na najczęściej wybierane zdarzenia pojawiają się też w tabelach na środku strony. Nie musisz więc niczego szukać na stronie, bo wszystko masz w zasięgu wzroku.

Przyjrzyjmy się zakładkom. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to dwie pozycje wirtualne: I i II. Jak się nie trudno domyślić jest to bardzo szeroka oferta. Po wybraniu opcji I wyświetli się wirtualne boisko z meczami polskich drużyn o ciekawych nazwach. Konkurują ze sobą na przykład Koguty Zabrze, Pasy Kraków, Lwy Gdańsk czy Pyry Poznań. Możesz wybrać spośród kilku dyscyplin sportowych. W Wirtualnych II znajdziesz zaś możliwość obstawiania ligi, wyścigów psów, koni, zawodów żużlowych i innych motocykli. Nam od razu otworzyło się okno z biegnącymi psami. Co prawda serwis się przyciął, ale nie na tyle, żeby przeszkodziło to w użytkowaniu.

Problemy pojawiły się też podczas przejścia pomiędzy zakładkami. Na kilka sekund wyskoczyła informacja o braku zasięgu, ale od razu automatycznie portal się wgrał. Po wybraniu Strefy Gracza pojawiły się informacje, coś na kształt blogu. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń na bukmacherskim rynku.

Punkty zaś nie dotyczą programu lojalnościowego, a stacjonarnych punktów, do których możesz zajść. Wyświetli Ci się mapa Polski i dostępnych adresów.

Ostatnia zakładka to Promocje, w której znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne bonusy bukmacherskie. O tym jednak napiszemy niżej.
forbet rejestracja

Rejestracja do serwisu

Zgodnie z obowiązującym prawem każdy bukmacher oferujące usługi w internecie musi rejestrować i weryfikować swoich graczy. Jeśli chcesz więc skorzystać z usług forBet, musisz dopełnić formalności, jak każdy nowy gracz.

Cały proces jest prosty i szybki. Po wejściu na stronę internetową bukmachera wybierz przycisk „Rejestracja”, który znajdziesz w lewym górnym rogu. Na ekranie pojawi się formularz rejestracyjny z kilkoma rubrykami. Będziesz musiał wpisać swoje imię i nazwisko, adres oraz numer PESEL. Do tego numer osobistego konta bankowego, którym będziesz posługiwał się podczas gry u bukmachera. Ważnym krokiem jest też dodanie skanu dowodu osobistego. Może mieć on formę zdjęcia, które spełnia stawiane przez operatora warunki. To na jego podstawie bukmacher zweryfikuje prawdziwość podanych przez Ciebie danych, a przede wszystkim Twój wiek. Pamiętaj, że z rynku zakładów wzajemnych mogą korzystać tylko osoby pełnoletnie.

ForBet oferuje wyłącznie pełną rejestrację do swojego serwisu. Nie ma możliwości rejestracji tymczasowej jak u niektórych legalnych bukmacherów. Niektórzy klienci są opinii, że to minus, bo nie można szybko rozpocząć gry. Każdy legalny bukmacher jednak wymaga pełnej rejestracji, aby udostępnić całą ofertę. W forBet zrobisz to od razu. Nie będziesz więc musiał do niej wracać.

Dzięki stronie internetowej www.iforbet.pl możesz przez całą dobę stawiać zakłady zarówno przedmeczowe, jak i długoterminowe. Nie tylko polskich, ale też ogólnoświatowych. W razie jakichkolwiek problemów masz możliwość skorzystania z pomocy, która jest dostępna przez kilkanaście godzin dziennie. Po zarejestrowaniu do serwisu kolejne wejścia będą wymagały wyłącznie zalogowania. Wpiszesz login i hasło, które należy zatwierdzić przyciskiem „Zaloguj”. Krok ten jest obowiązkowy dla każdego użytkownika.
forbet opinie

Oferta forBet

To, co jest najważniejsze u każdego bukmachera. A w forBet możesz liczyć na wiele. Operator ten oferuje bowiem bardzo szeroką ofertę i różne rodzaje zakładów bukmacherskich. Znajdziesz w niej ponad dwadzieścia dyscyplin sportowych.

Najważniejszą ofertą jest oczywiście piłka nożna. To na nią znajdziesz najwięcej zakładów oraz rynków. Dostępną masz polską ligę, Ekstraklasę i pozostałe: pierwszą, drugą, trzecia i czwartą. Poza tym w forBet bez problemu znajdziesz wszystkie rozgrywki europejskie. Liga Mistrzów, Liga Europy, Bundesligę, Ligę Angielską – to niektóre z nich. Bukmacher oferuje też mniej popularne ligi krajowe jak algierska, wietnamska, kenijska czy gwatemalska. Specjalną ofertę znajdziesz w zakładkach oferujących rozgrywki międzynarodowe, młodzieżowe, a nawet angielskich amatorów.

Oprócz piłki nożnej forBet oferuje też zakłady na inne dyscypliny. Wśród nich znajdziesz żużel, piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę, sporty walki, czy golfa. Do tego znajdziesz mniej popularne dyscypliny jak curling czy piłkę wodną.

Mocną ofertę forBet posiada w zakresie e-sportów. Bukmacher oferuje najważniejsze międzynarodowe gry: LoL, Dota 2, StarCraft2 czy StarCraftBroodwar. Na każdą z nich będziesz miał dostępnych sporo zakładów.

 

Polecani bukmacherzy
Bukmacher Oferta powitalna Ocena Zakład online
Bonus bez depozytu oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
9/10 Odbierz

 

Jak już wspominaliśmy, bukmacher oferuje szeroki wybór zakładów na sporty wirtualne. To kolejny duży plus w jego ofercie. Podobnie oceniamy też zakłady Info Expert i Combo Expert. To pozycje dostępne tylko przez jeden dzień. Dotyczą one zdarzeń sportowych zawierających pytanie. Czy ma trafi do bramki? Czy Buksa otworzy wynik spotkania? To niektóre z nich. W forBet możesz też typować zwycięzców nagród sportowych. Nie znaleźliśmy w jego ofercie jednak ani jednego zakładu specjalnego, który nie dotyczy sportu. Wielbiciele zakładów na wydarzenia kulturalne i społeczne muszą się udać do innego bukmachera.

Zakłady na żywo, czyli zakłady live, są kolejną zakładką. Która jest bardzo dobrze rozbudowana w serwisie bukmachera forBet opinie. Znajdziesz w niej więc szeroką i ciekawą ofertę. Podstawą są oczywiście najbardziej popularne dyscypliny sportowe jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Oprócz tego w wersji live masz też rugby, baseball, hokej, tenis, e-sport czy wyścigi Formula 1. Na ekranie zobaczysz rozgrywki oraz dużą ilość rynków, tabele ze statystykami, wynikami i in. Oferta ta stawia forBet opinie wśród najlepszych. Podobną jakość transmisji świadczą jego największy konkurenci, czyli STS i Fortuna. Oglądane rozgrywki są udostępniane w dobrej jakości i nie stwarzają problemów technicznych.
forbet promocje

Promocje w forBet

3,0 ocena

To zakładka, do której warto regularnie zaglądać. Dzięki bonusom możesz liczyć na większe zyski, niezależnie od stopnia zaawansowania. Zazwyczaj znajdziesz w niej oferty zarówno na rozpoczęcie gry, jak i dla stałych graczy. Sprawdziliśmy, jakie promocje są dostępne obecnie u tego bukmachera.

Na dzień dobry możesz skorzystać z bonusu powitalnego „Mistrzowski start”. Jest on wysoko oceniany przez nasz ranking bonusów powitalnych. To forBet bonus za trzy pierwsze depozyty, który może wynieść nawet 1200 pln. Za pierwszy depozyt bukmacher oferuje Ci 100% więcej. Maksymalnie możesz więc otrzymać 400 zł. Kolejny depozyt będzie powiększony o 75%, a jego wysokość znów może wynieść 400 zł. Kwotę taką dostaniesz więc za wpłatę 540 zł. Ostatni nagrodzony depozyt będzie powiększony zaś o 50%. Wystarczy, że wpłacisz na grę 800 zł. Bukmacher dorzuci od siebie kolejne 400 zł. Są to oczywiście maksymalne stawki. Równie dobrze możesz wpłacić mniej. Aby Twój depozyt został podwojony w ramach tej promocji, musi być to min. 20 zł. Każdy kolejny bonus bez depozytu zostaje odblokowany po wykonaniu jednokrotnego obrotu wcześniejszym. Kurs musi być ustalony na przynajmniej 2.00. Kupony nie mogą dotyczyć zakładów z oferty Wirtualne II. Wypłata otrzymanych środków będzie możliwa po dokonaniu warunku obrotu. Ten ustalony jest na x 4, przy użyciu kuponów o kursie minimalnym 1,30. Na wykorzystanie powitalnej oferty masz 30 dni od zarejestrowania się do serwisu. Oferta ta obowiązuje do końca lipca 2019 r. Aby z niej skorzystać, nie musisz starać się o forBet kod.

Jeśli już jesteś zarejestrowanym klientem bukmachera forBet oferta i skorzystałeś z powyższej promocji czas na kolejne. A tych nie zabraknie przez cały tydzień, bo to „Super Tydzień”. Każdego dnia możesz liczyć na nowe bonusy bukmacherskie do wykorzystania. W poniedziałek, na poprawę humoru i miłe rozpoczęcie tygodnia, dostaniesz 50% bonusu od depozytu. W ten sposób na Twoim koncie znajdzie się kolejne 200 zł. We wtorek zaś od godziny 15 do 21 możesz obstawić spotkania na piłkę nożną. Każdy kupon zawarty zgodnie z określonymi warunkami sprawi, że Twoja wygrana zostanie powiększona o 12%. Środa to dzień wirtualnych sportów. Postaw kupon za co najmniej 20 zł, a jeśli nie trafisz, bukmacher odda Ci pieniądze. Przygotuj je na czwartek, który może być gruby. W ten dzień forBet opinie daje Ci dodatkową kasę na zabawę. Możesz dostać dodatkowe 25 zł. Wystarczy, że wydasz na zakłady sportowe nie mniej niż 100 zł. Od bukmachera dostaniesz bonus na kolejne zakłady. Nie ma znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz – bonus i tak otrzymasz. Weekend zacznij od godz. 6 rano, bo tylko do godz. 12 forBet opinie podwyższa wszystkie wygrane o 12%. W sobotę i niedzielę zaś króluje piłka nożna, a dokładniej Ekstraklasa. Za typy na zwycięzcę spotkania dostaniesz wysokie wygrane. Są one jednymi z najwyższych w zakładach bukmacherskich.
forbet sponsor

Forbet sponsor

Do fanów piłki nożnej skierowanych jest znacznie więcej ofert. W maju klienci bukmachera mogli walczyć o wyjazd na eliminacje do Mistrzostw Europy 2020. Dzięki bukmacherowi trzech szczęściarzy może więc obejrzeć mecz Reprezentacji Polski w Macedonii na żywo. Wystarczyło tylko grać i być najlepszym.

Ciekawą ofertę forBet opinie przygotował też dla miłośników IV ligi polskiej piłki nożnej. Podczas każdego meczu od 22 do 30 kolejki można obstawić specjalny kupon przedmeczowy lub na żywo. Muszą się znaleźć na nim co najmniej 4 mecze drużyn ligi warmińsko-mazurskiej, o kursie minimalnym 1.25. W przypadku przegranej dostaniesz na swoje konto 39 zł rekompensaty.

Każdy gracz forBet oferta, który świętuje swoje urodziny, dostanie też prezent od ulubionego bukmachera. Wystarczy tylko, że w ciągu ostatnich 3 miesięcy postawisz zakłady za co najmniej 100 zł. Nie oznacza to, że nowo zarejestrowani gracze obejdą się smakiem. W forBet opinie również możesz liczyć na prezent z okazji urodzin. Wystarczy tylko, że wyślesz maila na adres e-mail: [email protected] Bonus z okazji urodzin będzie wynosił 20 zł. Na jego wykorzystanie masz 14 dni.

Dla każdego gracza, korzystającego z aplikacji mobilnej gracz udostępnia też kolejny bonus, a mianowicie cash out. Jest to opcja, która pozwala, na zamkniecie kuponu w trakcie trwania wydarzenia, czyli przed jego rozliczeniem. Może ona dotyczyć zarówno kuponów SOLO, jak i AKO z oferty przedmeczowej i na żywo. Pamiętaj, że skorzystanie z Cash out jest możliwe wyłącznie na telefonie.

Ostatnią z promocji, która jest może bardziej ofertą niż promocją, jest Szybki Kupon. Jeśli nie masz pomysłu, co obstawić bukmacher Ci w tym pomoże. Wybierz:

– kwotę, jaką chciałbyś wygrać

– za ile chcesz grać

– zakres kursów oraz czas wydarzeń sportowych.

ForBet oferta zaproponuje Ci kupon. Jeśli go opłacisz, poczekaj na wyniki i ciesz się wygraną.

Program lojalnościowy forVIP

ForBet oferta oferuje najlepszym klientom członkostwo w specjalnym klubie forVIP. Nie można się do niego zapisać, a jedynie bukmacher może to zaoferować. Propozycję taką składa swoim najbardziej aktywnym graczom. Pod uwagę bierze częstotliwość obstawiania zakładów, wysoki obrót oraz regularne wpłaty i wypłaty depozytu.

Będąc w grupie najlepszych graczy forBet oferta, możesz liczyć na specjalną ofertę. Dostaniesz bonus powitalny w klubie forBet opinie. Do tego promocje skierowane tylko do klientów VIP, indywidualną obsługę czy szybkie płatności. Do tego bukmacher rozdaje zaproszenia na wydarzenia sportowe odbywające się w kraju.

Niestety forBet opinie nie posiada żadnego specjalnego programu skierowanego do wszystkich klientów. Patrząc na ich popularność u innych bukmacherów w Polsce powinien to nadrobić.

Aplikacja mobilna forBet

Bukmacher forBet oferta oferuje swoje usługi na stronie internetowej, ale również w aplikacji mobilnej. Standardowo jest ona dostępna na urządzenia, które opierają się na dwóch systemach: Android i iOS. Można ją pobrać od 2017 r.

Aplikacja mobilna jest łatwa do pobrania. Możesz to zrobić bezpośrednio ze strony internetowej. Użytkownicy Androida muszą, bo aplikacji nie ma w sklepie Google Play. Użytkownicy urządzeń Apple zaś odnajdą ją również w sklepie.

Interface jest bardzo prosty i czytelny, a więc nikt nie powinien mieć problemów z jej obsługą. Znajdziesz na niej między innymi takie funkcje jak tracker. Będziesz mógł więc oglądać dzięki niej wizualizacje, zakłady na żywo. Na bieżąco też możesz obstawiać, jak i sprawdzać kupony. Możesz też wpłacać i wypłacać środki finansowe.
forbet płatności

Metody płatności w serwisie

To kolejna dziedzina, w której forBet oferta zdecydowanie przoduje. Udostępnia on dla graczy przelewy w ponad 30 różnych instytucjach bankowych, z którymi współpracuje.

Każda operacja finansowa zaczyna się z poziomu twojego konta. Musisz wybrać zakładkę o nazwie „Wpłaty/Wypłaty”. Natychmiastowe doładowanie jest możliwe przy użyciu PayU, Dotpay oraz t Pay. Dzięki tym opcjom będziesz mógł wpłacać depozyty codziennie, 24 godziny na dobę. Przelewy te są bezpłatne, a więc nie zapłacisz za nie żadnej prowizji. Wpłata jest możliwa już od 1 PLN.

Klienci forBet opinie mają też możliwość korzystania z wirtualnych portfeli. W serwisie znajdziesz dwa: Paysafecard i SkyCash. Brakuje więc tych najbardziej popularnych jak Skrill czy Neteller. To dwie najczęściej stosowane opcje wśród innych bukmacherów, do których są przyzwyczajeni gracze.

Wypłaty posiadanych środków finansowych są możliwe wyłącznie, jeśli mają one status depozytowych. Te bonusowe muszą najpierw spełnić warunek obrotu. Proces wypłaty zlecisz w zakładce „Wypłaty”. Przelewy są realizowane w ciągu 8 godzin, 5 dni w tygodniu. Minimalna kwota to 1 zł. Bukmacher nie pobiera za to żadnej prowizji. Płatność zostanie wykonana automatycznie na numer konta, który podałeś podczas rejestracji do kasyna. Oczywiście możesz go zmienić w dowolnym momencie. Będzie to wymagało kontaktu z obsługą bukmachera. Pamiętaj też, że każde przypisane konto bankowe musi być osobiste. Oznacza to, że widnieje w nim Twoje imię i nazwisko.

Obsługa klienta

Pierwsze kroki w razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty bukmachera i gry warto skierować do zakładki „Pomoc”. Znajdziesz w niej FAQ. To przyjazny dział, w którym znajdziesz wszelkie pytania i sporo odpowiedzi. Podzielony na tematy jest łatwy w obsłudze. Oprócz tego masz do dyspozycji również tak zwane Vademecum gracza z najważniejszymi informacjami dotyczącymi oferty. Na tej stornie też znajdziesz inne informacje jak polityka prywatności, regulamin, zakładkę „O nas” czy kontakt.

Skontaktować się z obsługą klienta możesz w forBet opinie za pomocą e-maila oraz chatu. Ten pierwszy ma adres [email protected] Do niego warto kierować skomplikowane problemy, na które nie pomogą konsultanci dostępni na żywo. Połączenie z chatem wymaga kliknięcia czerwonego pola, które znajdziesz z lewej dolnej strony ekranu. Znajduje się na nim charakterystyczna chmurka i napis „Skontaktuj się”. Otworzysz nowe okno, w którym będziesz musiał wpisać imię oraz e-mail. Po tym będziesz mógł połączyć się z konsultantem. Obsługa na żywo oferowana jest codziennie, w godzinach od 8 do 24.

Ostatnią z możliwości kontaktu jest telefon na infolinię. Pod numerem +48 22 765 64 74 możesz porozmawiać z konsultantem. Pomoże Ci on rozwikłać wszystkie Twoje problemy.

ForBet — opinie o bukmacherze

ForBet oferta to zdecydowanie jeden z najlepszych bukmacherów dostępnych na polskim rynku zakładów wzajemnych w internecie. Jego usługi można polecić z czystym sumieniem. Strona internetowa i aplikacja mobilna, są łatwe w obsłudze. Najnowsza oferta — bardzo ciekawa. Wysokości oferowanych kursów to jedna z najmocniejszych stron bukmachera. Oferta jest bardzo szeroka, a kursy wysokie, często nawet najwyższe na rynku. Bukmacher oferuje zakłady na wirtualne sporty i na rozgrywki e sportowe. Których inni legalni bukmacherzy mogą tylko pozazdrościć. Zakładka z „Promocjami” również potrafi rozpieścić. Jedynym bonusem, którego nie znaleźliśmy w forBet opinie, a występuje u innych operatorów, jest free bet. To drobnostka, która jest zależna od bieżącej oferty. Bonus na powitanie, promocja na każdy dzień czy dedykowane dla konkretnych graczy. Wszystko to bez problemu znajdziesz u bukmachera forBet opinie.

Przyzwoicie jest też w kwestii płatności, chociaż jest luka do nadrobienia. Nie mamy informacji, aby bukmacher chciał rozszerzyć ten dział. Podobnie jest zresztą z programem lojalnościowym. Są to jednak szczegóły, które na pewno poprawią atrakcyjność bukmachera. Nie są na tyle ważne, żeby nie skorzystać z jego usług. ForBet oferta jest na rynku dopiero trzy lata. Ma więc czas, żeby pozytywnie zaskoczyć klientów i nadrobić niewielkie braki. Jeśli jeszcze się wahasz – sprawdź ofertę bukmachera forBet opinie już dziś!

Zobacz także nasz ranking bukmacherów 2019 w celu znalezienia innych ciekawych propozycji.

Czy ForBet ma dobre opinie?

Tak. Jest to jeden z czołowych bukmacherów skutkiem czego jego opinei muszą być pozytywne. Potwierdza to tylko grono zadowolonych klientów i nasza ocena.

Czy oferta ForBet jest odpowiednia?

Opisaliśmy tą kwestię w naszym artykule dość szeroko, jednakże jesteśmy pewni iż oferta ForBet będzie dla wielu osób kompletna i zadowalająca.

Czy ForBet jest legalnym bukmacherem w Polsce?

Dokładnie tak. Śmiało możecie z niego korzystać ponieważ jest to bukmacher z licencją w naszym kraju.

Czy ForBet ma aplikację mobilną?

Owszem ma i jest ona bardzo ciekawa w użytku. Możesz ją pobrać w dowolnym momencie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.