Forbet Bonus

Forbet Bonus

ZBBONUS
Kod bonusowy
Kod aktualny do: Kwi 01, 2020

Ocena Bonusu:

[Głosów: 2   Average: 3/5]

Jak odebrać bonus w forBet?

Bonus od depozytu, darmowy zakład, cask-back, podwyższenie wygranej – te wszystkie promocje znajdziesz u bukmachera internetowego forBet. Bonus powitalny jest aż potrójny. Po jego wykorzystaniu będziesz mógł skorzystać z kolejnych ofert, codziennie innej. Bukmacher zachęca też do korzystania z aplikacji mobilnej. Dla jej użytkowników przygotował dodatkową ofertę promocyjną. Skorzystanie z niej nie wymaga wpisywania żadnych formułek. ForBet kod promocyjny nie jest więc w standardowym użyciu. Sprawdź, na co możesz liczyć u bukmachera online forBet.


Firma forBET Zakłady Bukmacherskie organizuje rynek zakładów wzajemnych online. Od 2016 r. jest on legalnym operatorem, który działa na podstawie licencji Ministra Finansów. Zezwolenie wydane było dnia 4 maja 2016 t. Ma numer PS4.6831.10.2016. Jego usługi są dostępne pod adresem www.iforbet.pl. Rok temu bukmacher wszedł również na stacjonarny rynek zakładów bukmacherskich. Otworzył już kilkadziesiąt naziemnych punktów w całej Polsce.

forBet bonus na start

Bonus powitalny forBet to typowy bonus od depozytu jak pokazuje ranking bonusów powitalnych. Jednak w takiej formie nie proponuje go żaden inny bukmacher. Co w niej takiego dziwnego? A to, że forBet zaproponował nie jeden, a aż 3 bonusy bukmacherskie od depozytu.

„Mistrzowski start” – to nazwa promocji skierowanej do nowych graczy bukmachera forBet. Dzięki niej możesz dostać aż 1200 zł zupełnie za darmo! Kwota ta jest rozbita na trzy, a dokładniej jest to suma bonusu od depozytu. Pod uwagę brane są trzy pierwsze wpłaty dokonane przez gracza. Każda z nich ma inną wartość procentową. Pierwszy depozyt zostanie podwyższony o 100%, drugi o 75%, trzeci zaś o 50%. Za każdym razem możesz dostać maksymalnie 400 zł. To oznacza, że każda kolejna wpłata musi być wyższa od poprzedniej. Tylko wtedy masz możliwość zgarnięcia całości oferowanego bonusu. Oczywiście możesz też wpłacić mniej. Minimalna wpłata może wynieść 20 zł. W takiej sytuacji Twój bonus będzie proporcjonalnie mniejszy.

Odbierz swój bonus powitalny forBet

Co musisz zrobić, aby dostać 1200 zł? W skrócie: wpłacać i grać. Pierwszy depozyt zostanie podwojony o 100%. Żeby tyle dostać, musisz wpłacić 400 zł. Kolejny depozyt zaś będzie wymagał wpłaty co najmniej 540 zł. Jako że bukmacher oferuje powiększenie o 75%, znów dostaniesz maksymalny bonus. Najwięcej musisz wpłacić w ramach trzeciego depozytu. Aby dostać ostatnie z dostępnych 400 zł bonusu, musisz wpłacić aż 800 zł. W ten sposób dostaniesz maksymalną wartość bonusu powitalnego, czyli w sumie aż 1200 zł. Każdy kolejny bonus zostanie odblokowany automatycznie. Wystarczy tylko, że wykonasz jednokrotny obrotu wcześniejszym bonusem i depozytem. Kupony wypełniające ten warunek muszą mieć kurs minimalny 2.00. Nie mogą też dotyczyć zakładów z oferty Wirtualne II. Dopiero po wykonaniu wymaganego obrotu będziesz też mógł wypłacić posiadane środki na bankowe konto. Wcześniej będzie to niemożliwe. W tym przypadku jednak będziesz musiał obrócić posiadanymi pieniędzmi 4-krotnie. Tym razem kupony mogą mieć kurs minimalny 1,30.

Na wpłatę depozytów i skorzystanie z oferty powitalnej u bukmachera forBet masz tylko 30 dni. Czas biegnie od zarejestrowania się do serwisu. Śpiesz się, bo oferta ta obowiązuje tylko do końca miesiąca. Co dalej? Bukmacher jeszcze nie zdradza. Może będzie można skorzystać z forBet kod promocyjny? Zobaczymy.

Bonus bez depozytu forBet

Po skorzystaniu z bonusu powitalnego możesz wybierać spośród szerokiej oferty promocyjnej bukmachera. ForBet oferuje ich sporo. Jedną z podstawowych jest „Super Tydzień”. Dzięki niej każdego dnia będziesz mógł liczyć na zupełnie nowe promocje. Co dokładnie na Ciebie czeka?

W poniedziałek forBet zadba o to, abyś miło rozpoczął tydzień. Każdy wpłacony tego dnia depozyt zostanie powiększony. Dostaniesz 50% więcej. Maksymalny bonus może wynieść 200 zł. Wydaje się, że promocja ta może Cię nie ucieszyć, jeśli jesteś nowym graczem. Musiałeś przecież wpłacić aż trzy depozyty na start. Wystarczy jednak, że poczekasz do wtorku. To właśnie kolejnego dnia czeka na Ciebie następna niespodzianka. Wystarczy, że w godzinach od 15 do 21 obstawisz spotkania na piłkę nożną. Możesz liczyć na powiększenie wygranych o 12%. Oznacza to, że bukmacher zapłaci za Ciebie należny podatek. Wystarczy tylko, że kupony będą spełniały określone przez bukmachera warunki, a bonus zostanie doliczony automatycznie. W środę natomiast postaw na wirtualne sporty. Nie będziesz w żaden sposób ryzykował. Każdy nietrafiony kupon o wartości co najmniej 20 zł będzie podlegał zwrotowi stawki. Po zakończonym spotkaniu bukmacher wpłaci Ci je na konto w serwisie. Dodatkowe pieniądze przydadzą Ci się kolejnego dnia. Czwartek w forBet bowiem zawsze jest tłusty i gruby. Jest to możliwe dzięki dodatkowej kasie. Od bukmachera możesz dostać dodatkowe 25 zł. Co musisz zrobić? Postawić zakłady na wydarzenia sportowe za co najmniej 100 zł. Oznacza to, że po wpłacie tej kwoty będziesz mógł zawierać kupony za 125 zł. Twoje gra będzie więc znacznie dłuższa, a wygrane – wyższe! Bonus bez depozytu przyznawany jest w każdej sytuacji. Zakłady mogą być wygrane lub przegrane. Nie ma to żadnego znaczenia – bonus i tak wpłynie na Twoje konto. W piątek zacznij zabawę od samego rana. Na dodatkowe pieniądze możesz liczyć już od 6 rano. Wygrane ze wszystkich zakładów zawartych do południa zostaną automatycznie podwyższone o 12%. W weekend zaś obstawiaj piłkę nożną, a dokładniej polską Ekstraklasę. W sobotę i niedzielę możesz liczyć na wyjątkowo wysokie kursy na zakłady typujące zwycięzcę spotkania.

To zakładka, do której warto regularnie zaglądać. Dzięki bonusom możesz liczyć na większe zyski, niezależnie od stopnia zaawansowania. Zazwyczaj znajdziesz w niej oferty zarówno na rozpoczęcie gry, jak i dla stałych graczy. Sprawdziliśmy, jakie promocje są dostępne obecnie u tego bukmachera.

Promocje dla użytkowników aplikacji mobilnej

Bukmacher ze wszystkich siłą zachęca do korzystania z jego aplikacji mobilnej. Specjalnie dla nich oferuje to, czego gracze pragną najbardziej – promocje na piłkę nożną. Często są to czasowe promocje. Dotyczą pojedynczych wydarzeń, najważniejszych spotkań. Są więc na bieżąco aktualizowane i zazwyczaj nie trwają za długo. Oferują za to dobre warunki gry i dodatkowe wygrane. Często są one bardzo atrakcyjne.

Jedna z takich promocji dotyczyła meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Europy 2020. Zabawa miała formę rankingu, a nagrodzonych w nim zostało 3 szczęśliwców. Dzięki zabawie w forBet zwycięzcy mogą obejrzeć na żywo mecz Reprezentacji Polski w Macedonii! To dodatkowy bonus za grę, który na pewno ucieszy każdego fana piłki nożnej.

Kolejna z mobilnych promocji skierowana jest do wielbicieli IV ligi polskiej piłki nożnej. To typowy zakład bez ryzyka. Dzięki tej promocji możesz obstawiać specjalny kupon przedmeczowy lub na żywo. Jest on dostępny przed każdym meczem od 22 do 30 kolejki. Jak on wygląda? Musisz zawszeć na nim co najmniej 4 mecze drużyn, które występują w lidze warmińsko-mazurskiej. Kurs jednego spotkania nie może być niższy niż 1.25. Będziesz bezpieczny, jeśli Twoje typy okażą się nietrafione. Bukmacher wypłaci Ci na konto 39 zł.

ForBet ma w swojej ofercie również cash-out. To kolejna promocja, która skierowana jest do użytkowników aplikacji mobilnej. Nie możesz więc z niej skorzystać, jeśli stawiasz zakłady na komputerze, używając przeglądarki internetowej. Dzięki skorzystaniu z tego bonusu masz możliwość zamknięcia kuponu w trakcie trwania wydarzenia. Nie zostanie więc on normalnie rozliczony. W ten sposób Twoja strata będzie zminimalizowana. Kupony, które łapią się na promocję to SOLO oraz AKO. Mogą dotyczyć oferty przedmeczowej, jak i na żywo.

Inne promocje w forBet

Obchodzisz urodziny? Świetnie. Teraz nawet bukmacher będzie świętował razem z Tobą. Dostaniesz od niego specjalny urodzinowy bonus. Wpłynie on na Twoje konto automatycznie. Nie wystarczy się jednak wyłącznie zalogować do serwisu www.forbet.pl. Musisz korzystać z serwisuprzez co najmniej 3 miesiące. W tym czasie musisz też postawić zakłady za co najmniej 100 zł. Na bonus możesz liczyć również w sytuacji, gdy korzystasz z usług bukmachera przez krótszy czas. Wystarczy, że przypomnisz bukmacherowi forBet o swoim święcie. Wyślij maila na adres e-mail: promocje@forbet.pl. Dzięki temu dostaniesz dodatkowe 20 zł na swoje wirtualne konto. Będziesz musiał za nie postawić zakłady w ciągu 14 dni. Po tym czasie bonus będzie nieaktywny.

W zakładce z Promocjami znajdziesz też ofertę zwaną „Szybki Kupon”. Nazywamy to ofertą, bo taki ma charakter. To podpowiedź bukmachera, na co warto stawiać. Musisz ustawić kilka opcji. Pierwsza to kwota, jaką chciałbyś wygrać. Określ też, za ile chcesz grać. Do tego wyznacz zakres interesujących Cię kursów oraz ich czas. ForBet zaproponuje Ci kupon, który spełnia wszystkie Twoje warunki. Wystarczy, że go opłacisz. Jeśli będzie wygrywający będziesz mógł się cieszyć wygraną.

Program lojalnościowy Klub forVIP

ForBet posiada w swojej ofercie jeden program lojalnościowy. Nazywa się on Klub forVIP. Nie można się do niego zapisać. Bukmacher sam oferuje członkostwo w nim. Na zaproszenia mogą liczyć wyłącznie najlepsi klienci. Najlepsi, czyli ci obstawiający najczęściej. Oprócz częstotliwości obstawiania ważny jest też ich obrót, regularne wpłaty i wypłaty depozytu.

Uczestnictwo w Klubie VIP zapewni Ci dostęp do wyjątkowej oferty. Za przystąpienie do niego dostaniesz bonus powitalny. Będąc w klubie forBet, możesz też liczyć na promocje skierowane tylko do klientów VIP. Bukmacher zapewni Ci też indywidualną obsługę oraz szybkie, priorytetowe płatności. ForBet nie skąpi też innych bonusów jak na przykład zaproszeń na wydarzenia sportowe odbywające się w Polsce.

Jak już wspominaliśmy, forBet oferuje wyłącznie Klub VIP. W jego ofercie nie znajdziesz więc żadnego specjalnego programu, który byłby skierowany do wszystkich klientów serwisu.

Na co stawiać w forBet?

To zależy tylko od Ciebie. Ten legalny bukmacher oferuje bowiem ponad dwadzieścia różnych dyscyplin sportowych. Ma dość szeroką ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak u każdego polskiego bukmachera, również w forBet króluje piłka nożna. To właśnie na nią znajdziesz w forBet najwięcej zakładów oraz rynków. Obstawiać możesz zarówno najważniejsze światowe wydarzenia, jak i niszowe spotkania. W forBet więc znajdziesz zakłady bukmacherskie na takie rozgrywki jak Liga Mistrzów, Liga Europy, Premier League, Bundesliga, czy Liga Angielska. Równocześnie możesz typować wydarzenia z polskiej Ekstraklasy czy też z czwartej ligi. Dla nowych graczy zaskoczeniem może być możliwość stawiania zakładów na nietypowe ligi. ForBet ma w swojej ofercie m.in. algierską, wietnamską, kenijską czy gwatemalską. Do tego rozgrywki młodzieżowe, a nawet angielskich amatorów. Ciekawe? Warto sprawdzić samemu.

Nie tylko piłką nożną człowiek żyje, więc w zakładach bukmacherskich forBet znajdziesz o wiele szerszą ofertę. Jak wspominaliśmy, jest w niej ponad dwadzieścia różnych dyscyplin. To na przykład żużel, piłka ręczna, koszykówka, siatkówka, sporty walki czy golf. Z ciekawostek między innymi curling oraz piłkę wodną.

ForBet posiada też atrakcyjną ofertę na zdarzenia z zakresu e-sportów. U tego bukmacher znajdziesz takie zakładki jak: League of Legends, Dota 2, Counter Strike, Overwatch, RainbowSix, RocketLeague, StarCraft2 czy StarCraftBroodwar. Zadawalająca jest nie tylko liczba dostępnych pozycji, ale też zakładów i oferowanych na nie rynków. Szeroka oferta czeka też w forBet na wielbicieli wirtualnych sportów.

Atrakcyjne zakłady sportowe, trochę niestandardowe, znajdziesz w ofercie pod nazwą Info Expert i Combo Expert. To jednodniowe zakłady, które mają formę pytań dotyczących zdarzeń z danego dnia. Czy Imaz trafi do bramki? Czy Buksa otworzy wynik spotkania? – to przykładowe, które bukmacher zadawał maju. Wszystkie dotyczą sportu. Bukmacher nie oferuje bowiem żadnych zakładów na wydarzenia kulturalne i społeczne. Ich fani mogą czuć się zawiedzeni. My polecamy udać się do jednego z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku online. Mowa o Betfan, który oferuje ponad 100 zakładów specjalnych.

Ostatnią z możliwości, jaką udostępnia forBet, są zakłady na żywo. Do wyboru masz sporą ilość dyscyplin. To piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Do tego również rugby, baseball, hokej, tenis, e-sport czy wyścigi Formula 1. Na Twoim ekranie pojawią się nie tylko rozgrywki z dużą ilość rynków. Ujrzysz też tabele ze statystykami, wyniki i inne. Podobną ilość wydarzeń znajdziesz u najważniejszych na rynku konkurentów, jakimi są STS oraz Fortuna. ForBet udostępniane wysokiej jakości transmisje i wizualizacje spotkań.

Korzystanie z usług forBet

Od 2017 r. bukmacher forBet udostępnia swoim graczom aplikację mobilną. Działa ona na dwóch najpopularniejszych systemach, czyli Android i iOS. Jest ona łatwa do pobrania. Możesz to zrobić bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Użytkownicy Androida mogą zrobić to wyłącznie w ten sposób. Aplikacja nie jest bowiem dostępna w sklepie Google Play. Użytkownicy urządzeń marki Apple zaś mogą pobrać ją w sklepie AppStore.

Aplikacja mobilna jest bardzo przydatna dla gracza. Po pierwsze znacznie ułatwia korzystanie z oferty bukmachera. Posiada między innymi taką funkcję jak matchtracker. Dzięki niej będziesz mógł oglądać wizualizacje spotkań i stawiać zakłady na żywo. Aplikacja umożliwia szybkie stawianie i sprawdzanie kuponów. Przy jej pomocy możesz też dokonywać płatności.

Skoro mowa o płatnościach to trzeba przyznać, że bukmacher forBet przyłożył się do tego tematu. Udostępnia dużo metod płatności. Ściśle współpracuje z ponad 30 bankami, dzięki czemu umożliwia wykonywanie natychmiastowych przelewów. Możesz je wykonać przy okazji serwisów PayU, Dotpay oraz tPay. Przelewy możesz zlecać codziennie. Wszystkie płatności w serwisie są bezprowizyjne. Wpłata depozytu zaś możliwa jest już od 1 złotówki.

forBet udostępnia też swoim graczom 2 wirtualne portfele. Są to Paysafecard i SkyCash. Niestety nie znajdziesz dwóch najpopularniejszych wśród klientów zakładów bukmacherskich, czyli Skrill i Neteller.

Wypłaty wygranych z wirtualnego konta na konto bankowe są zaś możliwe przez 5 dni w tygodniu. Bukmacher realizuje je przez 8 godzin dziennie. Minimalna kwota możliwa do wypłaty to już 1 pln. Pamiętaj, że możesz wypłacić wyłącznie środki depozytowe; bonusowe muszą wcześniej spełnić warunek obrotu. Wypłaty z serwisu również nie podlegają prowizji.

Kontakt z obsługą klienta

Nie każdy problem wymaga od razu kontaktu z obsługą klienta serwisu forBet. Pomoc dostaniesz w dziale o tym tytule. Znajdziesz tam FAQ, który zawiera sporo najczęściej zadawanych przez graczy pytań i odpowiedzi na nie. FAQ jest podzielony na działy, przez co jest łatwy w obsłudze. Bukmacher stworzył też Vademecum gracza. Na stronie internetowej www.iforbet.pl możesz też przeczytać taki informacje jak polityka prywatności, regulamin. Masz też zakładkę „O nas” i kontakt. W tej ostatniej podane są oferowane sposoby kontaktu z obsługą. Pierwszy to e-maila. Swoje pytania możesz wysyłać na adres pomoc@iforbet.pl. Odpowiedź dostaniesz na maila, który wpisałeś w formularzu rejestracyjnym.

Szybszy kontakt, a przez to natychmiastową pomoc możesz dostać na chacie. Rozpoczęcie rozmowy wymaga kliknięcia czerwonej chmurki z napisem „Skontaktuj się”. Znajdziesz ją w lewym dolnym rogu ekranu. Przed zadaniem pytania będziesz musiał wpisać swoje imię oraz podać adres e-mail. Na rozmowę na żywo z konsultantem możesz liczyć codziennie, w godzinach od 8 do 24.

Ostatnią z możliwości skontaktowania się z bukmacherem i jego obsługą jest zadzwonienie na infolinię. Jest ona dostępna pod numerem +48 22 765 64 74.

Czy bukmacher online jest legalny?

Pamiętaj, że korzystanie z zakładów bukmacherskich online jest zgodne z prawem wyłącznie u legalnych organizatorów. W Polsce odpowiednią licencję dostało tylko 14 firm. Ich aktualną listę możesz sprawdzić na stronie internetowej Ministerstwa Finansów.

Polski rynek bukmacherski online działa na podstawie przepisów ustawy hazardowej z 2009 r. Obowiązuje też jej późniejsza nowelizacja. Podpisana została ona w grudniu 2016 r., a weszła w życie 1 kwietnia 2017 r. Wszyscy legalni bukmacherzy muszą więc przestrzegać obowiązujących przepisów. To dlatego każdy serwis jest umieszczony na domenie.pl. Każdy bukmacher musi też umieścić regulamin odpowiedzialnej gry oraz spis treści. Dowiesz się też o używania plików cookies i ryzyku uzależnienia od hazardu.

Jeśli masz wątpliwości co do legalności oferowanych zakładów bukmacherskich online, sprawdź jego operatora. Pamiętaj, że korzystanie z nielegalnych form hazardu jest w Polsce karalne. Możesz dostać mandat karny w wysokości nawet ponad 3 tys. zł. Do tego będziesz musiał wpłacić na rzecz Skarbu Państwa wszystkie wygrane, jakie uzyskałeś w nielegalnie pozyskany sposób. Ministerstwo Finansów prowadzi też Rejestr Stron Blokowanych. Umieszcza w nim nielegalne portale hazardowe. Są one blokowane. Mimo to w sieci internet można znaleźć wiele nielegalnych bukmacherów. Korzystaj jednak wyłącznie z tych legalnych. Obecnie są to: forBet, Fortuna, Milenium, STS, E-toto, LV BET, Totolotek, PZBuk, BetFan, eWinner, SuperBet, BetFan oraz Betclic.

Jak mogę uzyskać Forbet Bonus?

Wszystkiego dowiesz się w naszym artykule. Przedstawiamy w nim najważniejsze informacje dotyczące bonusów od Forbet. U nas poznasz także kod promocyjny na konkretne bonusy.

Jak wykorzystać Forbet Bonus?

Wystarczy użyć go podczas rejestracji. Na naszym serwisie znajdziecie niezbędne kody promocyjne które trzeba wpisać podczas rejestracji aby cieszyć się bonusem.

Czy na aplikacji mobilnej także mogę wykorzystać bonus?

Oczywiście że tak. Jest to kolejna metoda dzięki której podczas rejestracji możemy wpisać nasz kod promocyjny i cieszyć się bonusem.

Czy bonusy na stronie są aktualne?

Oczywiście. Staramy się w pełni aktualizować nasze bonusy dzięki informacjom uzyskiwanym bezpośrednio od samych bukmacherów.