Zapytajbukmachera.pl » Forbet Bonus

Forbet Bonus

Bonus Code ZBBONUS
Valid Until: Kwi 30, 2021

Ocena Bonusu:

[Głosów: 2   Average: 3/5]

Jak odebrać bonus w forBET?

Bonus od depozytu, darmowy zakład, cask-back, podwyższenie wygranej – te wszystkie promocje znajdziesz u bukmachera internetowego forBET. Bonus powitalny jest aż potrójny. Po jego wykorzystaniu będziesz mógł skorzystać z kolejnych ofert, codziennie innej. Bukmacher zachęca też do korzystania z aplikacji mobilnej. Dla jej użytkowników przygotował dodatkową ofertę promocyjną. Skorzystanie z niej nie wymaga wpisywania żadnych formułek. forBET kod promocyjny nie jest więc w standardowym użyciu. Sprawdź, na co możesz liczyć u buka online forBET.

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie organizuje rynek zakładów wzajemnych online. Od 2016 r. jest on legalnym operatorem, który działa na podstawie licencji Ministra Finansów. Zezwolenie wydane było dnia 4 maja 2016 t. Ma numer PS4.6831.10.2016. Jego usługi są dostępne pod adresem www.iforbet.pl. Rok temu bukmacher wszedł również na stacjonarny rynek zakładów bukmacherskich. Otworzył już kilkadziesiąt naziemnych punktów w całej Polsce.

Pakiet powitalny forBET (zakłady, obrót)

forBET bonusy to jedna z części oferty, która najbardziej przyciąga graczy w naszym kraju. Nic dziwnego, sam bukmacher forBET chwali się swoim pakietem powitalnym, który w gruncie rzeczy wydaje się bardzo imponujący. Dziś mamy okazję sprawdzić forBET bonus i przekazać Państwu, czy jest to oferta godna naszego wyboru.

forBET zakłady bukmacherskie na dzień dzisiejszy wyróżniają się zdecydowanie jednym z najlepszych bonusów powitalnych na rynku. Bonus powitalny w ofercie forBET daje nam wszystkie formy w jednym. Dlatego też warto skorzystać z promocji, która na samym początku daje nam tyle ciekawych rozwiązań.

Zapraszamy do sprawdzenia, co oferuje bonus powitalny od forBET!

Jak zdobyć 14 dni gry bez podatku, bonus od wpłaty do 200 PLN a także MAXIZYSK do 200 PLN? Tłumaczymy!

  1. Zarejestruj swoje konto u bukmachera (nie jest wymagany kod promocyjny forBET)
  2. Od momentu rejestracji każdy Twój kupon przez 14 dni grasz w gry bez podatku (minimum 3 wydarzenia na kuponie, każde wydarzenie po kursie minimum 1.30)
  3. Wpłać pierwszy depozyt do 2000 PLN i otrzymasz podwojenie do 100% (wymagany obrót bonusu to podwójny kupon AKO z kursem minimalnym 2.50)
  4. Wpłać drugi depozyt i odbierz MAXIZYSK do 200 PLN (wymagany kupon na 3 zdarzenia, każde po kursie minimalnym 1.40)

Jak widać warunki dla nowych graczy na forBET zakłady bukmacherskie są bardzo ciekawe. Główny forBET bonus będzie dla nas ciekawym pomysłem do wykorzystania, jeśli tylko liczymy na dużą aktywność od samego początku. Dla nowych graczy z dużą aktywnością od samego początku, jest to bardzo dobra oferta.

Pamiętaj, ważna jest rejestracja. Nie musisz przychodzić z kodem promocyjnym, aby dostać dostęp do bonusu powitalnego. Wystarczy rejestracja konta aby otrzymać dostęp do bonusu powitalnego.

Ranking na zakłady gier karcianych – jak dokonać jednokrotnego obrotu

Marka forBET rozwija swoją ofertę, skutkiem czego do naszej dyspozycji oddaje kompletnie nowe bonusy. Tym razem bukmacher udostępnił nowość w postaci gier karcianych, którą obejmuje najnowszy bonus marki forBET.

W puli nagród jaką przewiduje bonus jest aż 10 000 PLN. Promocja trwać będzie miesiąc czasu i w przeciągu 4 tygodni będzie dzielić się na konkretne etapy. W każdym z nich można będzie zgarnąć mniejszy, lecz równie atrakcyjny bonus pieniężny.

Jak być najwyżej w rankingu? Warunki są proste 1 PLN = 1 PKT do rankingu.

Tygodniowe rankingi będą uwzględniać następujący bonus:

Miejsce 1 – Bonus 700 PLN

Miejsce 2 –  Bonus 500 PLN

Miejsce 3 – Bonus 400 PLN

Miejsce 4 – Bonus 300 PLN

Miejsce 5 – Bonus 200 PLN

Miejsce 6 – Bonus 150 PLN

Miejsce 7 – Bonus 100 PLN

Miejsca 8 – 10 – Bonus 50 PLN

Jak widać jest to świetna propozycja, dzięki której będziemy mogli sprawdzić nową propozycję od forBET. Pamiętaj jednak, że jest to kompletnie nowa usługa, dlatego też graj odpowiedzialnie. Bonus obejmuje zarówno nowych jak i stałych graczy, dlatego też do rankingu może przystąpić każdy gracz forBET zaklady bukmacherskie. Warunki obrotu w wypadku tej promocji nie dotyczą.

forBET kod promocyjny – czy jest taki na dzień dzisiejszy?

Wielu naszych użytkowników pyta o kod promocyjny forBET. Na dzień dzisiejszy bukmacher nie przewidział jednak takiego kodu. Kod bonusowy był w przeszłości dostępny, lecz aktualnie nie działa. Dlatego też nie podajemy żadnego kodu promocyjnego, ponieważ wszystkie kody są aktualnie wygaszone przez forBET i nie musimy wpisywać nic, aby odstać bonus na start.

Jeśli w przyszłości forBET kod promocyjny pojawi się w ofercie bukmachera, będziemy o tym informować. Na dzień dzisiejszy kod promocyjny forBET nie jest dostępny i nie zadziała podczas rejestracji. W wypadku skorzystania z kodu promocyjnego dostępnego w sieci, nie stanie się nic. Dostaniemy standardowe warunki, pomimo iż kod bonusowy zostanie przez nas wpisany.

Na bieżąco monitorujemy rynek i gdy tylko forBET kod promocyjny pojawi się w ofercie, będziemy aktualizować dzisiejszą publikację, dlatego zachęcamy do jej sprawdzania na bieżąco. Bonus powitalny dziś jest dostępny dla każdego. Wystarczy zrobić pierwszy depozyt i dokonać jednokrotnego obrotu, aby uwolnić swoje środki.

Jak tylko forbet kod promocyjny pojawi się na rynku, wszystkim naszym czytelnikom damy znać. Póki co z kodem promocyjnym nie otrzymamy żadnego lepszego warunku. Kod promocyjny forBET był dostępny na samym początku działania bukmachera, jednak ten zrezygnował z jego dalszego udostępniania.

Kod promocyjny dasz radę wykorzystać u innych bukmacherów. U jakich? Informujemy o tym w każdej publikacji. Znajdź swój kod promocyjny na zakłady bukmacherskie, poznaj warunki obrotu i ciesz się kodem promocyjnym u konkretnych bukmacherów. W ofercie forBET jest 14 dni bez podatku i bonus na start – wystarczy tylko zarejestrować swoje konto u bukmachera.

Wygrywaj nawet 40% więcej! – szybki bonus, nasze opinie na dobry start

W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie sportami wirtualnymi. Dlatego też forBet postanowił zaproponować nawet 40% więcej na sporty wirtualne. Aby wykorzystać bonus na start, wystarczy zamieścić tylko 3 wydarzenia ze sportów wirtualnych na swoim kuponie. Im większe są nasze zakłady bukmacherskie, tym większy procent dostajemy na naszym kuponie.

Dodatkowo nie obowiązują tutaj żadne warunki obrotu, nawet jednokrotnego obrotu. Nie musimy także aktywować tej promocji kodem promocyjnym. Wszystko polega na tym, aby obstawiać zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne według poniższej tabeli procentowej:

Ilość zdarzeń – bonus:

3 zdarzenia – 5%

4 zdarzenia – 10%

5 zdarzeń – 15%

6 zdarzeń – 20%

7 zdarzeń – 25%

8 zdarzeń – 30%

9 zdarzeń – 35%

10 zdarzeń – 40%

Piątek na bogato!

Bukmacher forBEt jest znany ze swojej szczodrości. Dlatego też uruchomił do odwołania wszystkie piątki na bogato!

Co bonus oznacza w praktyce? Mianowicie każdy gracz, zarówno nowy jak i stały może obstawiać w każdy piątek, począwszy od północy, do godziny 23:59 wszystkie kupony, które uwzględniają +14% do wygranej. Oznacza to, że z forBET gramy bez podatku!

Jest to świetna oferta, która może być połączona z bonusem od pierwszego depozytu. Również jeśli przysługuje nam bonus urodzinowy, możemy go dodatkowo wzmocnić o mocniejszy kurs. Tak na prawdę ten bonus forBET jest najlepszy, ponieważ obejmuje wszystkie zakłady bukmacherskie i daje nam potencjał do zgarniania większych stawek.

Jeśli więc liczymy na zakłady bukmacherskie po większym kursie, jest to jak najbardziej oferta skierowana w naszą stronę. Bonus forBET z piątkami na bogato jest czymś, co pozwoli nam wygrywać zdecydowanie więcej. Jeśli więc czujecie to co my, dokonajcie pierwszego depozytu i cieszcie się jeszcze lepszym piątkiem!

Niestety na dzień dzisiejszy bukmacher forBET nie posiada oferty na bonus bez depozytu. Jeśli bonus bez depozytu pojawi się w ofercie forBET, natychmiast o tym poinformujemy!

Promocje dla użytkowników aplikacji mobilnej

Bukmacher ze wszystkich siłą zachęca do korzystania z jego aplikacji mobilnej. Specjalnie dla nich proponuje to, czego gracze pragną najbardziej – promocje na piłkę nożną. Często są to czasowe promocje. Dotyczą pojedynczych wydarzeń, najważniejszych spotkań. Są więc na bieżąco aktualizowane i zazwyczaj nie trwają za długo. Oferują za to dobre warunki gry i dodatkowe wygrane. Często są one bardzo atrakcyjne.

Jedna z takich promocji dotyczyła meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Europy 2020. Zabawa miała formę rankingu, a nagrodzonych w nim zostało 3 szczęśliwców. Dzięki zabawie w forBET zwycięzcy mogą obejrzeć na żywo mecz Reprezentacji Polski w Macedonii! To dodatkowy bonus za grę, który na pewno ucieszy każdego fana piłki nożnej.

Kolejna z mobilnych promocji skierowana jest do wielbicieli IV ligi polskiej piłki nożnej. To typowy zakład bez ryzyka. Dzięki tej promocji możesz obstawiać specjalny kupon przedmeczowy lub na żywo. Jest on dostępny przed każdym meczem od 22 do 30 kolejki. Jak on wygląda? Musisz zawszeć na nim co najmniej 4 mecze drużyn, które występują w lidze warmińsko-mazurskiej. Kurs jednego spotkania nie może być niższy niż 1.25. Będziesz bezpieczny, jeśli Twoje typy okażą się nietrafione. Bukmacher wypłaci Ci na konto 39 zł.

forBET ma w swojej ofercie również cash-out. To kolejna promocja, która skierowana jest do użytkowników aplikacji mobilnej. Nie możesz więc z niej skorzystać, jeśli stawiasz zakłady na komputerze, używając przeglądarki internetowej. Dzięki skorzystaniu z tego bonusu masz możliwość zamknięcia kuponu w trakcie trwania wydarzenia. Nie zostanie więc on normalnie rozliczony. W ten sposób Twoja strata będzie zminimalizowana. Kupony, które łapią się na promocję to SOLO oraz AKO. Mogą dotyczyć oferty przedmeczowej, jak i na żywo.

Inne promocje w forBET

Obchodzisz urodziny? Świetnie. Teraz nawet bukmacher będzie świętował razem z Tobą. Dostaniesz od niego specjalny urodzinowy bonus. Wpłynie on na Twoje konto automatycznie. Nie wystarczy się jednak wyłącznie zalogować do serwisu www.forbet.pl. Musisz korzystać ze strony przez co najmniej 3 miesiące. W tym czasie musisz też postawić zakłady za co najmniej 100 zł. Na bonus możesz liczyć również w sytuacji, gdy korzystasz z usług bukmachera przez krótszy czas. Wystarczy, że przypomnisz bukmacherowi forBET o swoim święcie. Wyślij maila na adres e-mail: promocje@forbet.pl. Dostaniesz dodatkowe 20 zł na swoje wirtualne konto. Będziesz musiał za nie postawić zakłady w ciągu 14 dni. Po tym czasie bonus będzie nieaktywny.

W zakładce z Promocjami znajdziesz też ofertę zwaną „Szybki Kupon”. Nazywamy to ofertą, bo taki ma charakter. To podpowiedź bukmachera, na co warto stawiać. Musisz ustawić kilka opcji. Pierwsza to kwota, jaką chciałbyś wygrać. Określ też, za ile chcesz grać. Do tego wyznacz zakres interesujących Cię kursów oraz ich czas. forBET zaproponuje Ci kupon, który spełnia wszystkie Twoje warunki. Wystarczy, że go opłacisz. Jeśli będzie wygrywający będziesz mógł się cieszyć wygraną.

Program lojalnościowy Klub forVIP

forBET posiada w swojej ofercie jeden program lojalnościowy. Nazywa się on Klub forVIP. Nie można się do niego zapisać. Bukmacher sam daje członkostwo w nim. Na zaproszenia mogą liczyć wyłącznie najlepsi klienci. Najlepsi, czyli ci obstawiający najczęściej. Oprócz częstotliwości obstawiania ważny jest też ich obrót, regularne wpłaty i wypłaty depozytu.

Uczestnictwo w Klubie VIP zapewni Ci dostęp do wyjątkowej oferty. Za przystąpienie do niego dostaniesz bonus powitalny. Będąc w klubie forBET, możesz też liczyć na promki skierowane tylko do klientów VIP. Bukmacher zapewni Ci też indywidualną obsługę oraz szybkie, priorytetowe płatności. forBET nie skąpi też innych bonusów jak na przykład zaproszeń na wydarzenia sportowe odbywające się w Polsce.

Jak już wspominaliśmy, forBET proponuje wyłącznie Klub VIP. W jego ofercie nie znajdziesz więc żadnego specjalnego programu, który byłby skierowany do wszystkich klientów serwisu.

Na co stawiać u bukmachera forBET?

To zależy tylko od Ciebie. Ten legalny bukmacher oferuje bowiem ponad dwadzieścia różnych dyscyplin sportowych. Ma dość szeroką ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak u każdego polskiego bukmachera, również w forBET króluje piłka nożna. To właśnie na nią znajdziesz w forBET najwięcej zakładów oraz rynków. Obstawiać możesz zarówno najważniejsze światowe wydarzenia, jak i niszowe spotkania. W forBET więc znajdziesz zakłady bukmacherskie na takie rozgrywki jak Liga Mistrzów, Liga Europy, Premier League, Bundesliga, czy Liga Angielska. Równocześnie możesz typować wydarzenia z polskiej Ekstraklasy czy też z czwartej ligi. Dla nowych graczy zaskoczeniem może być możliwość stawiania zakładów na nietypowe ligi. ForBet ma w swojej ofercie m.in. algierską, wietnamską, kenijską czy gwatemalską. Do tego rozgrywki młodzieżowe, a nawet angielskich amatorów. Ciekawe? Warto sprawdzić samemu.

Nie tylko piłką nożną człowiek żyje, więc w zakładach bukmacherskich forBET znajdziesz o wiele szerszą ofertę. Jak wspominaliśmy, jest w niej ponad dwadzieścia różnych dyscyplin. To na przykład żużel, piłka ręczna, koszykówka, siatkówka, sporty walki czy golf. Z ciekawostek między innymi curling oraz piłkę wodną.

forBET posiada też atrakcyjną ofertę na zdarzenia z zakresu e-sportów. U tego bukmacher znajdziesz takie zakładki jak: League of Legends, Dota 2, Counter Strike, Overwatch, RainbowSix, RocketLeague, StarCraft2 czy StarCraftBroodwar. Zadawalająca jest nie tylko liczba dostępnych pozycji, ale też zakładów i oferowanych na nie rynków. Szeroka oferta czeka też w forBET na wielbicieli wirtualnych sportów.

Atrakcyjne zakłady sportowe, trochę niestandardowe, znajdziesz w ofercie pod nazwą Info Expert i Combo Expert. To jednodniowe zakłady, które mają formę pytań dotyczących zdarzeń z danego dnia. Czy Imaz trafi do bramki? Czy Buksa otworzy wynik spotkania? – to przykładowe, które bukmacher zadawał maju. Wszystkie dotyczą sportu. Bukmacher nie oferuje bowiem żadnych zakładów na wydarzenia kulturalne i społeczne. Ich fani mogą czuć się zawiedzeni. My polecamy udać się do jednego z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku online. Mowa o Betfan, który oferuje ponad 100 zakładów specjalnych.

Ostatnią z możliwości, jaką udostępnia forBET, są zakłady na żywo. Do wyboru masz sporą ilość dyscyplin. To piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Do tego również rugby, baseball, hokej, tenis, e-sport czy wyścigi Formula 1. Na Twoim ekranie pojawią się nie tylko rozgrywki z dużą ilość rynków. Ujrzysz też tabele ze statystykami, wyniki i inne. Podobną ilość wydarzeń znajdziesz u najważniejszych na rynku konkurentów, jakimi są STS oraz Fortuna. forBET udostępniane wysokiej jakości transmisje i wizualizacje spotkań.

Korzystanie z usług forBET (bonus powitalny, 14 dni, po kursie minimalnym)

Od 2017 r. bukmacher forBET udostępnia swoim graczom aplikację mobilną. Działa ona na dwóch najpopularniejszych systemach, czyli Android i iOS. Jest ona łatwa do pobrania. Możesz to zrobić bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera forBET. Użytkownicy Androida mogą zrobić to wyłącznie w ten sposób. Aplikacja nie jest bowiem dostępna w sklepie Google Play. Użytkownicy urządzeń marki Apple zaś mogą pobrać ją w sklepie AppStore.

Aplikacja mobilna jest bardzo przydatna dla gracza. Po pierwsze znacznie ułatwia korzystanie z oferty bukmachera. Posiada między innymi taką funkcję jak matchtracker. Dzięki niej będziesz mógł oglądać wizualizacje spotkań i stawiać zakłady na żywo. Aplikacja umożliwia szybkie stawianie i sprawdzanie kuponów. Przy jej pomocy możesz też dokonywać płatności.

Skoro mowa o płatnościach to trzeba przyznać, że bukmacher forBET przyłożył się do tego tematu. Udostępnia dużo metod płatności. Ściśle współpracuje z ponad 30 bankami, dzięki czemu umożliwia wykonywanie natychmiastowych przelewów. Możesz je wykonać przy okazji serwisów PayU, Dotpay oraz tPay. Przelewy możesz zlecać codziennie. Wszystkie płatności w serwisie są bezprowizyjne. Wpłata depozytu zaś możliwa jest już od 1 złotówki.

forBET udostępnia też swoim graczom 2 wirtualne portfele. Są to Paysafecard i SkyCash. Niestety nie znajdziesz dwóch najpopularniejszych wśród klientów zakładów bukmacherskich, czyli Skrill i Neteller.

Wypłaty wygranych z wirtualnego konta na konto bankowe są zaś możliwe przez 5 dni w tygodniu. Bukmacher realizuje je przez 8 godzin dziennie. Minimalna kwota możliwa do wypłaty to już 1 pln. Pamiętaj, że możesz wypłacić wyłącznie środki depozytowe; bonusowe muszą wcześniej spełnić warunek obrotu. Wypłaty z serwisu również nie podlegają prowizji.

Kontakt z obsługą klienta

Nie każdy problem wymaga od razu kontaktu z obsługą klienta serwisu forBET. Pomoc dostaniesz w dziale o tym tytule. Znajdziesz tam FAQ, który zawiera sporo najczęściej zadawanych przez graczy pytań i odpowiedzi na nie. FAQ jest podzielony na działy, przez co jest łatwy w obsłudze. Bukmacher stworzył też Vademecum gracza. Na stronie internetowej www.iforbet.pl możesz też przeczytać taki informacje jak polityka prywatności, regulamin. Masz też zakładkę „O nas” i kontakt. W tej ostatniej podane są oferowane sposoby kontaktu z obsługą. Pierwszy to e-maila. Swoje pytania możesz wysyłać na adres pomoc@iforbet.pl. Odpowiedź dostaniesz na maila, który wpisałeś w formularzu rejestracyjnym.

Szybszy kontakt, a przez to natychmiastową pomoc możesz dostać na chacie. Rozpoczęcie rozmowy wymaga kliknięcia czerwonej chmurki z napisem „Skontaktuj się”. Znajdziesz ją w lewym dolnym rogu ekranu. Przed zadaniem pytania będziesz musiał wpisać swoje imię oraz podać adres e-mail. Na rozmowę na żywo z konsultantem możesz liczyć codziennie, w godzinach od 8 do 24.

Ostatnią z możliwości skontaktowania się z bukmacherem i jego obsługą jest zadzwonienie na infolinię. Jest ona dostępna pod numerem +48 22 765 64 74.

Czy bukmacher online jest legalny?

Forbet opinie

 

Odbierz BONUS

Pamiętaj, że korzystanie z zakładów bukmacherskich online jest zgodne z prawem wyłącznie u legalnych organizatorów. W Polsce odpowiednią licencję dostało tylko 14 firm. Ich aktualną listę możesz sprawdzić na stronie internetowej Ministerstwa Finansów.

Polski rynek bukmacherski online działa na podstawie przepisów ustawy hazardowej z 2009 r. Obowiązuje też jej późniejsza nowelizacja. Podpisana została ona w grudniu 2016 r., a weszła w życie 1 kwietnia 2017 r. Wszyscy legalni bukmacherzy muszą więc przestrzegać obowiązujących przepisów. To dlatego każdy serwis jest umieszczony na domenie.pl. Każdy bukmacher musi też umieścić regulamin odpowiedzialnej gry oraz spis treści. Dowiesz się też o używania plików cookies i ryzyku uzależnienia od hazardu.

Jeśli masz wątpliwości co do legalności oferowanych zakładów bukmacherskich online, sprawdź jego operatora. Pamiętaj, że korzystanie z nielegalnych form hazardu jest w Polsce karalne. Możesz dostać mandat karny w wysokości nawet ponad 3 tys. zł. Do tego będziesz musiał wpłacić na rzecz Skarbu Państwa wszystkie wygrane, jakie uzyskałeś w nielegalnie pozyskany sposób. Ministerstwo Finansów prowadzi też Rejestr Stron Blokowanych. Umieszcza w nim nielegalne portale hazardowe. Są one blokowane. Mimo to w sieci internet można znaleźć wiele nielegalnych bukmacherów. Korzystaj jednak wyłącznie z tych legalnych. Obecnie są to: forBET, Fortuna, Milenium, STS, E-toto, LV BET, Totolotek, PZBuk, BetFan, eWinner, SuperBet, BetFan oraz Betclic.

Jak mogę uzyskać forBET Bonus?

Wszystkiego dowiesz się w naszym artykule. Przedstawiamy w nim najważniejsze informacje dotyczące bonusów od forBET. U nas poznasz także kod promocyjny na konkretne bonusy.

Jak wykorzystać forBET Bonus?

Użyj go podczas rejestracji. Na naszym serwisie znajdziecie niezbędne kody promocyjne które trzeba wpisać podczas rejestracji aby cieszyć się bonusem.

Czy na aplikacji mobilnej także mogę wykorzystać bonus?

Oczywiście że tak. Jest to kolejna metoda dzięki której podczas rejestracji możemy wpisać nasz kod promocyjny i cieszyć się bonusem.

Czy bonusy na stronie są aktualne?

Oczywiście. Staramy się w pełni aktualizować nasze bonusy dzięki informacjom uzyskiwanym bezpośrednio od samych bukmacherów.