Fame MMA – karta walk, kiedy bilety, transmisja

Organizatorzy Fame MMA 4 nie zamierzają zwalniać tempa. Błyskawiczny sukces odniesiony przez gale dla internetowych cele brytów sprawia. Że już niebawem czeka nas czwarta odsłona wydarzenia. Nie zabraknie kontrowersji, freak fightów, ale również walk na niezłym poziomie sportowym. Warto już teraz sprawdzić zakłady bukmacherskie na Fame MMA 4. Mimo że nieprzewidywalność tej gali jest bardzo duża. Nie brakuje chętnych graczy, którzy chcą obstawić swoich ulubionych cele brytów znanych głównie w przestrzeni internetowej.

Pełna karta walk na Fame MMA 4

Znamy już pełną obsadę gali, która odbędzie się 22 czerwca w Hali Sportowej w Częstochowie. Jedno jest pewne: W oktagonie ponownie nie zabraknie wielkich emocji. Poniżej prezentujemy wszystkie osiem walk, które odbędą się na gali Fame MMA:

Marta „LinkiMaster” Linkiewicz – Aniela „Lil Masti” Bogusz

Adrian „>Medusa” Salamon – Piotr „Knaziuu” Knaś

Filip „Filipek” Marcinek – Łukasz „Tomb” Imiełowski

Adrian „Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik

Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński

Michał „Boxdel” Baron – Jakub „Ochroniarz” Flas

Patryk „Kizo” Woziński – Marcin „Makowski” Makowski

Krystian „Jongmen” Brzeziński – Kamil „Kasti” Stępiński

Co możemy wywnioskować po powyższej karcie walk? Organizatorzy Fame MMA doskonale zdają sobie sprawę. Że same freak fighty bez wartości sportowej to stanowczo za mało. By stworzyć wciągającą galę wzbudzająca zainteresowanie tak wielu widzów. Dlatego na Fame MMA będziemy mieli typowy freak fight między LinkiMaster oraz Lil Masti. Także kilka bardzo ciekawych walk zawodników, którzy udowodnili już niemałe umiejętności w oktagonie. Wykorzystaj także betfan kod promocyjny na inne spotkania.

fame mma 4

Kto z kim walczy na Fame MMA 4?

Urokiem Fame MMA jest fakt, że nawet najwięksi fani tej organizacji nie zawsze kojarzą wszystkich uczestników. Organizatorzy stają się bowiem zatrudniać osoby znane z wielu obszarów Internetu, jeśli chodzi o tematykę. Mamy tu zatem youtuberów, influencerów, raperów oraz osoby znane z programów TV. Jeśli nie kojarzysz wszystkich nazwisk, nie martw się. Specjalnie dla Ciebie po krótce kto z kim walczy na Fame MMA . To z pewnością ułatwi Ci analizę i obstawianie zakładów.

Jongman kontra Kasti

Na gali Fame MMA nie zabraknie raperów. Jednym z nich jest Krystian „Jongmen” Brzeziński. Raper z Żyrardowa zadebiutuje w klatce Fame MMA. Kamil Stępiński jest natomiast znanym i lubianym youtuberem prowadzącym kanał: KastiTV. W odróżnieniu od swojego rywala ma on na swoim koncie jeden występ. Na drugiej gali pokonał Łukasza Lupę. Teraz stanie przed dużo trudniejszym wyzwaniem. Większe doświadczenie może się okazać niewystarczające przeciwko znacznie lepszym walorom fizycznym, jakimi dysponuje Jongmen. Podobnego zdania są bukmacherzy, którzy w roli faworyta upatrują Brzezińskiego.

Kursy bukmacherskie: 1,45 Jongmen; 2,55 Kasti

Kizo kontra Makowski

Patryk Woziński to kolejny raper w obsadzie Fame MMA. Zawodnik zadebiutuje na gali i stanie przed wyzwaniem utrzymania wizerunku twardego i niezależnego rapera. Jego rywalem będzie Marcin Makowski, o którym na chwilę obecną nie wiemy zbyt dużo. Wiemy jedynie, że jest związany ze środowiskiem esportu i znaną drużyną Pompa Team. Jego występ na gali miał być wynikiem rekomendacji ze strony Isamu. Patrząc na warunki fizyczne, także na to, kto ma więcej do stracenia. Zdecydowanym faworytem wydaje się Patryk Woziński.

Kursy bukmacherskie: 1,3 Kizo; 3,25 Makowski

Boxdel kontra Ochroniarz

Pierwsza z walk, która przyciągnie szersze zainteresowanie widzów. Po jednej stronie Boxdel, czyli popularny Youtuber. Który kiedyś miał już okazję zaprezentować się na gali Fame MMA. Wówczas pokonał Jakuba „Guzika” Szymańskiego. Baron niewątpliwie musi poświęcić dużo pracy na zbudowanie kondycji i wydolności tlenowej. Jego rywalem będzie znacznie lżejszy Kubańczyk znany również jako Ochroniarz Lorda Kruszwila. To raper, który jednocześnie współtworzy materiały na Youtubie z Kruszwilem, będąc jego kamerzystą i ochroniarzem. Sympatia większości fanów będzie tutaj po stronie debiutującego Ochroniarza. Bukmacherzy w roli faworyta stawiają jednak bardziej doświadczonego Michała Barona.

Kursy bukmacherskie: 1,44 Baron; 2,60 Ochroniarz

Ambro, kontra Don Kasjo

Obaj panowie zyskali sporą popularność w programie „EX na plaży”. Między nimi często dochodziło do spięć, które raz zakończyły się bójką. Organizator Fame MMA, Wojciech Gola, postanowił dać im szansę sportowego zażegnania konfliktu. Ambro, wystąpił już na pierwszej gali i pokonał Dawida Ozdobę. Don Kasjo zadebiutował natomiast w trzeciej odsłonie wydarzenia. Po skandalicznym werdykcie sędziów przegrał pojedynek z Polakiem, mimo że jego przewaga była aż nazbyt widoczna. Właściciele organizacji zdecydowali się jednak zmienić werdykt, a także obsadę sędziów. A zatem obaj panowie mają po jednej wygranej walce. Warto zaznaczyć, że pojedynek ten był planowany już na Fame MMA 3. Plany pokrzyżowała kontuzja Ambro.

Don Kasjo amatorsko trenuje boks. Swoje umiejętności udowodnił w walce z Polakiem raz za razem, punktując celnym ciosem. Ambro, również ma pewien bagaż doświadczeń w sztukach walki. Gdyby to starcie było toczone w formule MMA, faworytem zapewne byłby Ambro. Walka zostanie jednak rozegrana w formule Kick-Boxingu. To natomiast premiuje Don Kasjo.

Kursy bukmacherskie: 2,20 Ambro; 1,60 Don Kasjo

Polak kontra Ferrari

Adrian Polański to prawdziwy weteran organizacji Fame MMA. Mierzył się na wszystkich trzech dotychczasowych galach. Rozpoczął zwycięstwem przeciwko Danielowi „Magicalowi” Zwierzyńskiemu. Następnie przegrał walki z Dawidem Malczyńskim oraz Kasjuszem Życińskim. Amadeusz „Ferrari” Roślik zaczął od szybkiego zwycięstwa na Fame MMA 2 przeciwko „Bystrzakowi”. W ten sposób wywalczył sobie prawo starcia o pas mistrzowski przeciwko Dawidowi Malczyńskiemu. Znany youtuber znany z cyklu „Typowy Dres” pokonał jednak Roślika i obronił pas.

Obejrzymy zatem starcie dwóch zawodników. Którzy zaznali już goryczy porażki na Fame MMA. Teraz będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony. Obaj mają doświadczenie i umiejętności. Ciężko zatem wskazać jednoznacznego faworyta. Wydaje się jednak, że agresja i motywacja. Z której słynie Ferrari, może przechylić szalę na jego korzyść.

Kursy bukmacherskie: 1,92 Polak; 1,80 Ferrari

Filipek kontra Tomb

Jeszcze przed ogłoszeniem karty walk, Wojciech Gola reklamował ją starciem dwóch skonfliktowanych ze sobą raperów. Pojawiało się mnóstwo mocnych sugestii ze strony fanów. Tymczasem, musimy przyznać, że w tym przypadku z wielkiej chmury spadł niewielki deszcz. Filipek i Tomb rzeczywiście mają ze sobą na pieńku, ale nie są to raperzy specjalnie popularni. Obaj nagrali kilka dissów przeciwko sobie. Filipek zaprezentował się na Fame MMA 3 i dał bardzo dobrą walkę przeciwko Patrykowi „Rybie” Karasiowi. Wygrał przez decyzję sędziów. Tomb natomiast zadebiutuje w klatce Fame MMA. Faworytem wydaje się bardziej doświadczony Filipek.

Kursy bukmacherskie: Filipek 1,51; Tomb 2.40
fame mma 4

Medusa kontra Knaziuu

Medusa słynie z popularnych live streamów organizowanym na YouTube. W ostatnim czasie realizował ciekawe projekty we współpracy z Jackiem Gadovskim oraz z Warszawskimi Koksami. Knaziuu to bohater i pomysłodawca głośnego projektu o Klaunie z Koszalina. Mnóstwo osób w przestrzeni internetowej uwierzyło w historię psychopatycznego mordercy. O sprawie pisały nawet media. Wielu youtuberów angażowało się w próby rozwiązania zagadki i odnalezienia Klauna. A sprawcą całego zamieszania okazał się Knaziuu, który stworzył całą historię. Biorąc pod uwagę warunki fizyczne i doświadczenie, Medusa będzie zdecydowanym faworytem

Kursy bukmacherskie: 1,15 Medusa; 4,85 Knaziuu

Linkimaster kontra Lil Masti

Na zakończenie pojedynek wieczoru o mistrzowski pas Fame MMA. Który na chwilę obecną należy do Linkimaster. Która na trzeciej gali pokonała Esmeraldę Godlewską. W walce wieczoru Marty Linkiewicz tym razem zobaczymy więcej emocji. Panie wzbudzają ogromne kontrowersje w przestrzeni internetowej. Możemy śmiało powiedzieć, że seks nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Niektórzy być może nie wiedzą, kim jest Lil Masti. Spieszymy z wyjaśnieniem, że znana z kanału na YouTube SexMasterka jakiś czas temu zajęła się muzyką. I przyjęła mniej kontrowersyjny pseudonim Lil Masti. Bogusz na pewno dysponuje lepszymi warunkami oraz opowiada o swoich doświadczeniach ze sportami walki. Najwyraźniej coś w tym musi być, ponieważ bukmacherzy wskazują ją w roli zdecydowanej faworytki.

Kursy bukmacherskie: 3,25 Linkimaster 1,30 Lil Masti

fame mma 4

Wśród walk fame mma 4, które odbędą się 22 czerwca 2019 nie zobaczymy starcia Ferrari Jongmen.

Fame MMA 4 kursy bukmacherskie

Przypomnijmy, że głównym sponsorem gali Fame MMA jest od samego początku legalny bukmacher LVbet kod promocyjny. Obowiązująca między stronami umowa sprawia. Że tylko w serwisie LVbet znajdziemy zakłady bukmacherskie na Fame MMA. Poniżej jeszcze raz prezentujemy listę kursów na nadchodzące walki. Oczywiście mogą się one delikatnie zmieniać w zależności od typów graczy. Sporo może zmienić także oficjalne ważenie, gdy poznamy warunki fizyczne wszystkich uczestników gali.

Marta „Linkimaster” Linkiewicz 3,25 – Aniela „Lil Masti” Bogusz 1,30

Michał „Boxdel” Baron 1,50 – Jakub „Ochroniarz” Flas 2,40

Dawid „Ambro” Ambroziak 2,20 – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński 1,60

Patryk „Kizo” Woziński 1,30 – Marcin „Makowski” Makowski 3,25

Adrian „Medusa” Salamon 1,15 – Piotr „Knaziuu” Knaś 4,85

Adrian „Polak” Polański 1,92 – Amadeusz „Ferrari” Roślik 1,80

Krystian „Jongmen” Brzeziński 1,45 – Kamil „Kasti” Stępiński 2,55

Filip „Filipek” Marcinek 1,51 – Łukasz „Tomb” Imiełowski 2,40

Fame MMA 4 organizacyjnie

Jeśli chodzi o kontakt i informacje na temat Fame MMA, znajdziemy je na stronie FameMMA. Wśród najważniejszych wiadomości warto dodać, że wydarzenie odbędzie się w mieście Częstochowa. Już dnia 22 czerwca zawodnicy zmierzą swoje rękawice w Hali Sportowej w Częstochowie. Cena PPV to 20zł. Na gali Fame MMA jak zwykle zmierzy się śmietanka internetu. Wystąpi tutaj także wielu cele brytów na widowni. Na kolejnej edycji konferencji możemy spodziewać się także nowych emocji. Coraz więcej mówi się także o tym, że do oferty Fame MMA ma dojść STS kod promocyjny. Nie jest to jednak potwierdzona informacja. Jak wiadomo na ostatniej części swoje zakłady na to wydarzenie oferował także Totolotek!

Gdzie oglądać Fame MMA 4 – transmisja online

Fame MMA 4 odbędzie się 22 czerwca w Częstochowie. Widowisko jak zwykle umili nam występ artystyczny oraz Loża Szyderców. Podobnie jak miało to miejsce w przyszłości. Gala fame mma 4 jest dostępna w systemie PPV za pośrednictwem streamu online. Widzowie mogą wykupić dostęp na famemma.tv. Przypomnijmy, że zakłady bukmacherskie na Fame MMA 4 można obstawiać wyłącznie u bukmachera LVbet. Który jest oficjalnym sponsorem gali.

Pamiętaj że nasz ranking bukmacherów jest przygotowany po to, aby znaleźć najlepsze opcje dostępne aktualnie na rynku!