Fame MMA zakłady bukmacherskie

Fame MMA to polska federacja, która przyjmuje w swoje szeregi celebrytów, a także gwiazdy Internetu. W pierwszym okresie działalności, wydarzenie zyskało miano gali MMA dla youtuberów. Teraz, walczą w niej także osoby znane z estrady i telewizji. Poziom sportowy stale się poprawia i oferuje nam coraz większe emocje Dużym zainteresowaniem cieszą się zakłady bukmacherskie na Fame MMA. W tym artykule postaramy się szerzej opisać założenia federacji, wymienić najpopularniejszych zawodników, a także opowiedzieć o obstawianiu zakładów na Fame MMA.

Czym jest Fame MMA?

Zacznijmy od podstaw i krótkiego omówienia założeń Fame MMA. Twórcami tej gali jest Wojciech Gola znany z występu w programie Warsaw Shore, a także znany youtuber, Michał „Boxdel” Baron. W gronie udziałowców znajdują się również: Rafał Pasternak oraz Krzysztof Rozpara. Pierwsza edycja Fame MMA odbyła się 30 czerwca 2018 roku. Została określona mianem gali dla youtuberów. Wydarzenie zyskało jednak ogromną popularność i bardzo szybko zaczęło rosnąć w siłę. Wystarczy powiedzieć, że trzecia gala tego eventu była organizowana na łódzkiej Atlas Arenie i zapełnia większość miejsc! Z kolei piąta gala Fame MMA zapewniła niemal całą Ergo Arenę w Gdańsku. W grudniu 2019 roku odbyła się pierwsza gala zagraniczna zorganizowana w angielskim Newcastle.

Obecnie, dla federacji Fame MMA walczą słynni youtuberzy, byli sportowcy, muzycy oraz osobistości telewizyjne. Gala budzi bardzo mieszane uczucia. Jej poplecznicy są zdania, że doskonale wypełnia ona pewną lukę w rynku i pokazuje, że każdy ma szansę zostać profesjonalnym zawodnikiem, pod warunkiem poświęcenia i wyczerpujących treningów. Przeciwnicy uważają, że Fame MMA to nie sport i nie wahają się używać określenia „cyrk”.

Prawda jak zwykle leży gdzieś po środku. Niewątpliwie, w Fame MMA nie uświadczymy czysto sportowych pojedynków. Mimo to, poziom sportowy walk systematycznie rośnie, a najlepsi zawodnicy bez wątpienia daliby radę na profesjonalnych galach. Jednocześnie, gala generuje emocje i zapewnia widzom dobrą zabawę, a to był główny cel tego projektu. W związku z tym, Fame MMA warto pochwalić i docenić za ogromny sukces odniesiony na przestrzeni tak krótkiego czasu. W ciągu dwóch lat, Fame MMA stało się drugą najlepiej rozpoznawalną marką obok KSW.

Największe gwiazdy walczące w federacji Fame MMA

Na temat Fame MMA warto przytoczyć słowa Mateusza Borka, który stwierdził, że na tej gali występują osoby posiadające swój własny kościół fanów, a głównym celem jest generowanie emocji. To bardzo dobrze oddaje funkcjonowanie gali, na której mierzą się celebryci, youtuberzy oraz osobistości telewizyjne znane przez setki tysięcy osób. Oto najbardziej znani bohaterowie Fame MMA:

  • Adrian Polak Polański to niewątpliwie jeden z głównych bohaterów Fame MMA. Jest z organizacją od pierwszej gali i stoczył w niej pięć walk, z czego trzy wygrał. Jego walki są gwarancją olbrzymich emocji.
  • Dawid Malczyński niekwestionowany mistrz Fame MMA, który stoczył już cztery walki i jeszcze ani razu nie przegrał.
  • Amadeusz Ferrari Roślik – jeden z najlepszych zawodników Fame MMA. Do tej pory stoczył w niej cztery walki i wygrał trzy z nich.
  • Marta Linkimaster Linkiewicz – najbardziej rozpoznawalna kobieta walcząca w federacji Fame MMA. Ma na swoim koncie cztery walki, w tym trzy wygrane.
  • Marcin El Testosteron Najman – były profesjonalny zawodnik, który dołączył do organizacji na Fame MMA 5. Stoczył trzy walki, z czego dwie wygrał.
  • Kasjusz Don Kasjo Życiński – trzy walki i trzy zwycięstwa. Utalentowany bokser, który ma kilkadziesiąt walk na ringach amatorskich. Budzi duże kontrowersje i nigdy nie unika trash talku.
  • Wojciech Gola – jeden z organizatorów gali. Na własnej imprezie stoczył już trzy walki, z czego dwie z nich wygrał.
  • Michał Boxdel Baron – drugi z organizatorów, który zanotował w Fame MMA dwa występy z wynikiem jednej wygranej oraz jednej porażki.
  • Paweł Popek Mikołajuw – nowy nabytek organizacji. Dołączył do niej 5 września 2020 na Fame MMA 7 pokonując w debiucie Stiflera. Drugi obok Najmana zawodnik, który miał okazję przed Fame MMA stoczyć profesjonalne walki dla organizacji KSW.

W sumie, na gali wystąpiło już ponad 60 zawodników, a lista osób, które chcą spróbować swoich sił w tej organizacji jest bardzo długa. Nie jest bowiem tajemnicą, że największe gwiazdy Fame MMA mogą liczyć na bajeczne kontrakty, które są nieosiągalnej nawet dla bardzo utytułowanych zawodowców. To kolejny dowód na ogromny sukces marketingowy projektu.

Aktualni mistrzowie na Fame MMA

Fame MMA posiada już swoich mistrzów, którzy mogą dumnie nosić pas federacji. Aktualnie czekamy na obsadzenie nowego mistrza kategorii ciężkiej. W kategorii średniej pas dzierży Marcin Malczyński, który wywalczył tytuł w październiku 2019 roku. W wadze półśredniej króluje natomiast jego brat, Dawid Malczyński, który ostatnio obronił tytuł na Fame MMA 7, walcząc z Wojciechem Golą. W otwartej kategorii wagowej kobiet mistrzynią jest Aniela Bogusz, która w czerwcu 2019 roku pokonała Martę Linkiewicz. Od tej pory nie broniła jednak zdobytego tytułu.

Gala bije rekordy popularności w naszym kraju

Z ideą Fame MMA można się zgadzać lub nie, ale nie można zaprzeczyć, że sukces odniesiony przez tą organizację jest imponujący. W krótkim czasie, federacja stała się drugą w Polsce pod względem wielkości oraz generowanego zainteresowania. Na trzeciej gali, w Atlas Arenie zasiadło ponad 7 tysięcy widzów. Niezły wynik zanotowało także Lvbet Fame MMA 4 z wynikiem 6,000 osób. Rekord należy jak na razie do Fame MMA 5, która odbyła się a gdańskiej Ergo Arenie i przyciągnęła 10,000 osób na trybuny. Ponadto, streamy na oficjalnej stronie organizacji wykupują setki tysięcy użytkowników, a zyski federacji po każdej gali szacuje się w milionach złotych. Marcin Najman i Paweł Popek stanowią najlepszy dowód, jak duże pieniądze muszą oferować organizatorzy swoim największym gwiazdom.

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA

Gala Fame MMA zawsze przyciąga ogromne zainteresowanie ze strony graczy. Warto zauważyć, że przez pierwsze sześć edycji mogliśmy mówić o LV Bet Fame MMA. Polski bukmacher był bowiem oficjalnym sponsorem gali. Co więcej, był to jedyny bukmacher, który oferował pełną ofertę na walki tej organizacji. Lvbet FameMMA stało się również synonimem atrakcyjnych promocji, które pozwalały stawiać bardziej opłacalne zakłady bukmacherskie. O ile LV Bet Fame MMA 4 cieszyło się dużym zainteresowaniem typerów, o tyle piąta gala z oficjalnym debiutem Marcina Najmana przebiła rekordy popularności. Ostatnią galą Lvbet Fame MMA była szósta edycja wydarzenia.

Od Fame MMA 7, które odbyło się 5 września 2020 roku, sponsorem gali jest inny legalny bukmacher, Betclic. Teraz to w tym serwisie możemy liczyć na ekskluzywne zakłady bukmacherskie na galę współtworzoną przez Wojciecha Golę oraz Michała Barona. Zakłady na Fame MMA pojawiają się jednak także u innych bukmacherów. To zrozumiałe, patrząc pod uwagę na ogromne zainteresowanie ze strony typerów.

Gdzie możemy obstawiać zakłady na Fame MMA?

Jak już mówiliśmy, przez pierwsze sześć gal, oficjalnym sponsorem gali Fame MMA był LV Bet. Sytuacja uległa zmianie przed Fame MMA 7, kiedy zaprezentowano nowego sponsora, w postaci firmy Betclic. Jako oficjalny sponsor gali, Betclic ma możliwość udostępniania ekskluzywnych zakładów bukmacherskich na nadchodzące gale Fame MMA. Jednak karta walk, wraz z kursami na poszczególne starcia, są dostępne również u innych legalnych bukmacherów funkcjonujących na polskim rynku. Dzięki temu, możemy wybierać serwisy, w których znajdziemy najlepsze kursy na nadchodzące wydarzenia Fame MMA.

Analizy i typy na walkę Fame MMA

Typowanie wyników walk celebrytów oraz youtuberów nie jest zadaniem prostym, szczególnie, jeśli nie znamy poszczególnych uczestników. Na szczęście, Fame MMA zakłady bukmacherskie generują ogromne zainteresowanie, dzięki czemu, na różnych forach możemy znaleźć dyskusje poświęcone analizom oraz typom na nadchodzące walki. To duże udogodnienie dla osób, które chcą postawić opłacalne kupony oraz cieszyć się większymi emocjami podczas gali Fame MMA.

Dostępne analizy oraz typy należy oczywiście traktować z pewnym przymrużeniem oka. Musimy pamiętać, że na tej gali mierzą się osoby, które nie są profesjonalnymi sportowcami. Szczególnie trudne do obstawienia są walki debiutantów. Przykładem może być Fame MMA 7, w którym wystąpił Mariusz „Hejter” Słoński, który utrzymywał, że nie ma nic wspólnego ze sportami walki. Nie był zatem faworytem starcia, a mimo to, pokonał dużo większego rywala stosując udaną technikę kończącą. To pokazuje, jak ostrożnym trzeba być, stawiając zakłady bukmacherskie na Fame MMA.

Fame MMA 7 z rekordową liczbą walk

Do Fame MMA 7, karta walk składała się zwykle z ośmiu pojedynków. Na siódmej edycji rozegranej 5 września 2020 postanowiono jednak pójść o krok dalej i zaoferować widzom aż 10 walk. Organizatorzy mieli nawet problem z wyborem walki wieczoru, biorąc pod uwagę, jak wiele starć budziło ogromne emocje. Mieliśmy Marcina „El Testosterona” Najmana przeciwko Dariuszowi Kaźmierczukowi. Bardzo sportową walkę zaprezentowali Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka i Kamil „Hassi” Hassan. Istotny był także pojedynek niepokonanego Dawida Malczyńskiego z Wojciechem Golą. Dwa ostatnie pojedynki to starcia Adriana „Polaka” Polańskiego oraz Amadeusza „Ferrariego” Roślika. W walce wieczoru, Paweł Popek Mikołajuw okazał się lepszy od Damiana „Stiflera” Zduńczyka. Czy organizatorzy utrzymają poziom 10 walk na galę? A może zdecydują się jeszcze rozbudować kartę?

Kto zawalczy podczas Fame MMA 8?

21 listopada 2020 roku odbędzie się gala Fame MMA 8. Przed nami kolejne, wielkie emocje oraz dobra okazja do postawienia zakładów bukmacherskich. Fani często szukają informacji, kto wystąpi na kolejnej gali Fame MMA 8. Z potwierdzonych walk, wiemy już, że Piotr „Bestia” Piechowiak zmierzy się z Piotrem Szeligą. Dojdzie również do długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Marcinem Najmanem a Kasjuszem Don Kasjo Życińskim. W walce wieczoru wystąpi Kacper „Blonsky” Błoński, który nadal czeka na swojego rywala. W karcie walk prawdopodobnie pojawi się także Marta Linkiewicz, która została wyzwana do pojedynku przez dziewczynę Artura Szpilki, Kamilę Wybrańczyk.

Karta walk na Fame MMA 8 na pewno zaskoczy nas jeszcze kilkoma bardzo emocjonującymi zestawieniami. Po poprzednich galach doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak organizatorzy potrafią budować napięcie oraz przyciągać coraz większe zainteresowanie nadchodzącą galą. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się walka wieczoru oraz to, jakiego rywala wybiorą organizatorzy nowemu nabytkowi Fame MMA, Kacprowi Błońskiemu. Na gali Fame MMA 7 wystąpił Amadeusz Ferrari, który również jest kandydatem do występu na ósmej gali.

O czym należy pamiętać obstawiając Fame MMA zakłady?

Obstawianie zakładów na Fame MMA wiąże się oczywiście ze sporym ryzykiem. Nie znamy do końca umiejętności zawodników, którzy wchodzą do oktagonu. Wielkim zaskoczeniem było chociażby zwycięstwo Mariusza „Hejtera” Słońskiego z Tomaszem Olejnikiem na Fame MMA 7. „Niszczycielem” kuponu był również pojedynek Marcina Najmana z Piotrem Piechowiakiem na Fame MMA 6. Faworytem był tutaj „El Testosteron”, a walkę w pierwszej rundzie wygrał Piechowiak.

Musimy pamiętać o tym, że Fame MMA to w głównej mierze emocje i dobra zabawa. Walki na gali Fame MMA zawsze będą zaskakiwać, jest to coś zupełnie naturalnego. Mamy jednak nadzieję, że takich zaskoczeń jak na Fame MMA 7 będzie jak najmniej, a typowanie wyników gali zaoferuje większości graczy satysfakcjonujące wyniki. Przed postawieniem zakładu zawsze warto poczytać analizy oraz typy innych osób, które od dłuższego czasu obserwują środowisko i wiedzą, czego spodziewać się od następnej gali Fame MMA.

Nowe gwiazdy zasilają grono zawodników Fame MMA

Dużym zaskoczeniem na Fame MMA 7 był występ Pawła Mikołajuwa, znanego lepiej pod pseudonimem Popek oraz Król Albanii. Zakłady bukmacherskie na Fame MMA 7 widziały w nim murowanego faworyta w starciu ze Stiflerem, a gracze się nie zawiedli. Popek jeszcze w pierwszej rundzie skończył walkę poprzez ładną technikę kończącą. Na kolejnej gali wystąpi Kacper „Blonsky” Błoński, którego na Youtubie śledzi blisko 850 tysięcy subskrybentów. Pojawiają się kolejne pogłoski o znanych celebrytach, a także byłych sportowcach, którzy mogą zasilić szeregi organizacji. Jedno jest pewne, Fame MMA 7 nie po raz ostatni zaskoczyła nas emocjonującym debiutem.

Gdzie można oglądać galę Fame MMA?

Przed każdą galą pojawia się również wiele pytań o to, gdzie można oglądać Fame MMA. Wydarzenie jest dostępne na oficjalnej platformie famemma.tv. Federacja od pierwszej gali trzyma się planu PPV, a zatem, widzowie muszą wykupić bilet, aby móc oglądać galę. Od pewnego czasu, mamy do wyboru bilet zwykły, a także bilet VIP, który jest nieznacznie droższy, ale daje dostęp do wielu materiałów specjalnych dotyczących gali Fame MMA. Jak już mówiliśmy, najbliższa gala odbędzie się 21 listopada, a jej głównym bohaterem będzie Kacper Błoński, który czeka na swojego rywala. Największe emocje generuje jednak zestawienie Marcina Najmana przeciwko Don Kasjo. Możemy być absolutnie pewni, że tutaj już na konferencjach i ważeniu zrobi się gorąco.

Fame MMA zakłady bukmacherskie – podsumowanie

Fame MMA to federacja, która budzi ogromne emocje i kontrowersje. Nie można jednak zaprzeczyć, że gala odniosła spektakularny sukces na przestrzeni ostatnich dwóch lat i stale się rozwija. Na kolejnej gali Fame MMA ponownie nie zabraknie wielkich emocji. Fani już teraz żyją pojedynkiem Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim w formule bokserskiej. Czy były zawodowiec będzie w stanie pokonać utalentowanego i dużo młodszego amatora? Na Fame MMA 7 do organizacji dołączył popularny Popek, który jako drugi obok Najmana, może pochwalić się występami dla KSW.

Poziom sportowy gali Fame MMA stale rośnie. Jesteśmy przekonani, że to nie koniec wielkich emocji, a gala Fame MMA 8 zagwarantuje nam po raz kolejny świetne widowisko. Możemy śmiało zakładać, że organizację czeka świetlana przyszłość, a już niebawem, w jej szeregi może wstąpić wielu byłych sportowców o uznanej renomie. Biorąc pod uwagę bajeczne kontrakty oferowane najlepszym zawodnikom, chętnych do występu nie brakuje.