eWinner Bonus

eWinner Bonus

N/A
Kod bonusowy

Jak odebrać bonus w eWinner

Wygląda na to, że eWinner jest ostatnim bukmacherem, który otworzy zupełnie legalny serwis internetowy. Dopiero gdy on ruszy, będziemy wiedzieli dokładnie, na jakie promocje i bonusy będziemy mogli liczyć. „Już wkrótce uczynimy Ciebie królem” – taką deklarację składa bukmacher obecnie na swojej stronie internetowej. Jedno jest pewne: eWinner posiada odpowiednie zezwolenie na działalność. Jego oferta będzie więc zupełnie legalna. A jak tylko będzie znana od razu Cię o tym poinformujemy.

 

eWinner Zakłady Bukmacherskie działają na podstawie państwowej licencji, wydanej przez Ministra Finansów. Było to dnia 30 października 2018 r. Zezwolenie ma numer PS4.6831.29.2017. Ewinner jest więc legalnym organizatorem rynku zakładów wzajemnych w internecie. Serwis bukmachera będzie dostępny pod adresem www.ewinner.pl. Obecnie jest on niedostępny. Nie wiadomo, kiedy on ruszy.

Informacje o bukmacherze eWinner

Nie wiadomo o nim praktycznie niczego. eWinner to na pewno legalny bukmacher. Na pewno posiada siedzibę w Polsce, a dokładniej w Gdyni. Firma posiada wyłącznie polski kapitał. Wiadomym jest też, że eWinner nie ma żadnych powiązań z europejskim operatorem Winner. W skład jego zarządu wchodzą 4 osoby. Prezesem jest Grzegorz Nowak. Jego zastępcami zaś są same kobiety: Agnieszka Zielińska, Dominika Dębicka oraz Edyta Grzybowska. Osoby te nie są znane z branży bukmacherskiej, a raczej finansowej. Czy sobie poradzą? Zobaczy.

Serwis internetowy eWinner

Po wpisaniu adresu www.ewinner.pl w wyszukiwarce internetowej pojawi się tylko statyczna grafika i kilka informacji. Te, które ujrzysz, narzucił na operatora ustawodawca. „eWinner Sp. z o.o. jest legalnym bukmacherem. Posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny. Hazard wiąże się z ryzykiem i może prowadzić do uzależnienia.”

Dziś możemy więc tylko zgadywać, jak serwis będzie wyglądał. Po tytułowej grafice można przypuszczać, że operator postawi na wysoką jakość jego wykonania. Jakiś czas temu można było też na nią wejść. Co prawda był to praktycznie szablon, ale już można było dostrzec zarys oferty i grafiki. Na pewno nie jest to zrobione w stylu retro. Obecnie jest to już niemożliwe.

Na wersji testowej można było zobaczyć bardzo fajną szatę graficzną i ładne grafiki. Była prosta i czytelna. Miała już dostępne główne zakładki. Były to zakłady bukmacherskie, zakłady LIVE, eSport. Obok znalazły się opcje wejścia do serwisu, a więc przyciski „Zarejestruj się”. Na dalszym etapie zabawy zapewne zamieni się on na „Zaloguj”. W podglądzie można było zobaczyć też formularz rejestracyjny. Był on standardowy, a więc nie różnił się zbytnio od tych dostępnych u innych legalnych bukmacherów. Zauważyliśmy, że w formularzu tym nie znajdowała się rubryka na wpisanie eWinner kod bonusowy. Nie wiadomo też, czy będzie on w użyciu podczas innych etapów zabawy. Jeśli tylko bukmacher udostępni eWinner kod promocyjny na pewno o tym poinformujemy.

Na próbnej wersji serwisu eWinner bukmacher umożliwiał graczom zapisanie się do swojego newslettera. Na pewno warto było skorzystać z tej opcji. To właśnie ci użytkownicy dostaną wszystkie informacje jako pierwsi. Poza tym możliwe, że bukmacher zaproponuje im znany i wypróbowany sposób promocji. Z dodatkowych środków będzie mógł skorzystać więc każdy użytkownik dostający newslettera. Tak zrobił przez oficjalnym startem inny polski bukmacher, a mianowicie LV BET. Bonus może być aktywowany poprzez wysłany link aktywacyjny bądź kod bonusowy.

ewinner bonus

Bonus bez depozytu Ewinner

Oprócz możliwości zapisania się do listy mailowej bukmachera w serwisie znajdowała się też zakładka z promocjami. Można było w niej zobaczyć dwie oferty promocyjne. Na początku chcemy zaznaczyć jeden fakt. Nie ma żadnej gwarancji, że będą one dostępne po rozpoczęciu oficjalnej działalności bukmachera. Przyjrzyjmy się jednak, co się znalazło w serwisie.

Pierwsza z dostępnych ofert miała tytuł: „Rzuć wyzwanie statystykom. Liczby kłamią? Sprawdź się w grze i wygraj”. Długi i zawiły. Opatrzony był też grafiką. To licznik, na którym skala wskazywała liczbę 110%. Na czym będzie polegał ten bonus? Może będzie to powiększenie wygranej? 110% oznaczałoby, że można liczyć na 10%. Fajnie, ale jednak trochę szkoda, że tylko o 10. Podatek od obrotu wynosi obecnie 12%. Będziesz musiał więc odliczyć część swojej wygranej. A może promocja ta będzie polegała na wypłacie wygranej z kuponu, na którym jedno zdarzenie będzie przegrane? Zobaczymy.

Druga oferta nazywała się „Obstawiasz, wygrywasz, punktujesz! Poznaj unikatowy system społecznościowej rywalizacji graczy”. Znów długo, ale już nie zawile. Brzmi to po prostu jak najzwyklejszy program lojalnościowy dostępny dla każdego gracza. Podejrzewamy, że będzie miał on standardowy przebieg, podobny, jak u innych bukmacherów. Rejestrujesz się do serwisu, stawiasz zakłady. Za każdą wydaną złotówkę zaś bukmacher dodaje na Twoje konto punkty. Zbierasz je, a później wymieniasz na nagrody. U innych bukmacherów są to zazwyczaj zakłady bez ryzyka czy gotówka na zakłady. Możesz też liczyć na nagrody rzeczowe, którymi są nawet telewizory. Popularne są też bilety na wydarzenia sportowe czy nawet wycieczki zagraniczne. Możemy więc założyć, że eWinner zaoferuje nam program lojalnościowy. Przypuszczamy, że będzie on dostępny dla wszystkich graczy, od samego początku działania serwisu.

Mówiąc o bonusie bez depozytu warto też, aby znalazło się w tej ofercie coś więcej. Zakład bez ryzyka, free bet to chętnie oferowana promocja przez wielu bukmacherów i często wybierana przez typerów. Warto też, aby eWinner zaproponował jakiś bonus mobile. Jeśli ma zamiar udostępnić wersję mobilnę (a wierzymy, że tak) przyda się zachęta. Bonus, który będzie dedykowany wyłącznie użytkownikom apki zawsze będzie mile widziany.

eWinner bonus na start

Zapewne będzie miał on formę bonusu od depozytu. Taką ofertę ma większość operatorów oferujących zakłady bukmacherskie w Polsce. Zagadką pozostaje też czy premiowany będzie tylko pierwszy depozyt. A może również kolejne? Rozpiętość na rynku związana z bonusem na start jest bardzo duża. Najmniejszy bonus, który możesz otrzymać u polskiego bukmachera, wynosi 760 zł, najwyższy zaś 3000 zł. Niektórzy operatorzy powiększają wyłącznie pierwszą wpłatę, a inni nawet 3. Inny operator, który wchodzi na bukmacherski rynek online, zaproponuje najprawdopodobniej inny typ bonusu. To cashback. Każda wpłacona kwota, za którą gracz postawi zakłady, zostanie zwrócona na jego wirtualne konto. Oczywiście pieniądze te gracz znów będzie musiał wydać na zakłady.

Co dokładnie zaoferuje eWinner? Niedługo się przekonamy!

Odbierz swój bonus powitalny Ewinner

Aby dostać bonus na start, trzeba będzie wypełnić warunki narzucone przez bukmachera. Poznamy je jednak dopiero, gdy ruszy serwis internetowy www.ewninner.pl. Będzie zależał od bonusu, jaki zaoferuje bukmacher swoim klientom. Zapewne będzie trzeba wpłacić depozyt i wykonać odpowiedni obrót. Najprawdopodobniej też bukmacher wskaże kwoty minimalne kursów, które będą go wypełniały. Bardzo prawdopodobnym jest też, że trzeba będzie zaznaczyć odpowiednią rubrykę podczas rejestracji. Dopiero wtedy będzie można uzyskać dodatkowe pieniadze na zabawę. Podejrzewamy, że nie będzie natomiast możliwości wpisania kodu bonusowego eWinner.

Oferta bukmachera eWinner

Bukmacher zapewne umożliwi zawieranie zakładów bukmacherskich na wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe. Zapewne będzie ich około 30. Tylko najlepsi operatorzy na rynku mają ich więcej. Na obecnej, statycznej stronie internetowej bukmacher zdradza niektóre z nich. Na środku strony zobaczysz dwóch piłkarzy. Oprócz nich także zawodników reprezentujących dyscypliny: rugby, baseball, koszykówka, tenis, sporty samochodowe oraz biegi. Domyślamy się, że będziesz miał możliwość postawienia zakładów przedmeczowych oraz na żywo. Powinny się w niej znaleźć również e-sporty oraz wirtualne sporty. To w tych dziedzinach może obecnie wybić się każdy nowy bukmacher. Z dnia na dzień przyciągają one też coraz większą ilość graczy.

Na dokładną ofertę musimy jednak poczekać. Poznamy ja dopiero, gdy bukmacher ruszy ze swoim serwisem. Na pewno Cię o tym poinformujemy. Na pewno będzie się ona zmieniała z czasem, ale wierzymy, że nawet na początku będzie interesująca.

eWinner i inni legalni bukmacherzy w Polsce

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich online jest obecnie 14 legalnych operatorów. Każdy z nich posiada odpowiednią licencję. Odpowiednie zezwolenia wydaje Ministerstwo Finansów. Aby ją uzyskać, każdy bukmacher musi spełnić obowiązujące przepisy. To przede wszystkim ustawa hazardowa z 2009 r. jej nowelizacja była podpisana w grudniu 2016 r. Najnowsze przepisy zaczęły więc działać już ponad 2 lata temu, bo 1 kwietnia 2017 r. Trzeba przyznać, że zmieniły one znacznie rynek bukmacherski. Większość operatorów została zdelegalizowana. Aby świadczyć takie usługi, każdy musiał spenić postawione warunki. M.in. zobowiązać się do posiadania siedziby na terenie Polski czy płacenia podatków. Na stronie z serwisem bukmachera muszą znaleźć się też odpowiednie informacje. To między innymi polityka prywatności, czy reguły związane z ”Graj odpowiedzialnie.” Do tego informacja o używaniu plików cookies czy możliwości uzależnienia od hazardu. Do tego spis treści. Każdy serwis musi być zamieszczony pod adresem domena.pl.

Dokładną listę wszystkich aktualnych bukmacherów możesz sprawdzić na stronie internetowej Ministerstwa Finansów. Tylko trzech z wymienionych operatorów nie udostępniło jeszcze serwisów ze swoimi usługami online. Oprócz eWinner to Betclic oraz Superbet. Aktualna lista zawiera następujących operatorów:

 1. FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 2. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze (KRS: 0000182607, NIP: 782-22-80-615, REGON: 634526323) – zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 3. Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) – zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 4. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) – zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 5. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) – zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 6. forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000263257, NIP: 5482487290, REGON: 240448217) dawniej Casino Games Sp. z o.o.- zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016;
 7. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) – zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;
 8. Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110) – zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.
 9. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) – zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
 10. BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
 11. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) – zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
 12. Ewinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505)– zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017
 13. Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (KRS:0000623608; NIP:54721618; REGON: 364718161) – zezwolenia z dnia 28 listopada 2018 r. nr PS4.6831.30.2017
 14. Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kijowskiej 1 (KRS:0000358998; NIP: 1132805190, REGON: 142435268) – zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018

Pamiętaj, że korzystanie z usług nielegalnych zakładów bukmacherskich i kasyn jest w Polsce karane. Przestępstwo popełnia więc nie tylko operator, który udostępnia nielegalną rozrywkę, ale również osoby z niej korzystające. Kary są surowe. Wszystkie uzyskane w ten sposób wygrane ulegną przepadkowi, a gracz będzie zobowiązany do wpłaty ich wartości na rzecz Skarbu Państwa. Do tego grozi również mandat karny. Może on wynieść nawet pond 3 tys. złotych. Korzystaj tylko z legalnych usług bukmacherskich. Dodatkowe bonusy i promocje pozwolą Ci na dłuższą i bardziej emocjonując grę. Korzystając z usług sprawdzonych bukmacherów masz gwarancję, że zyskasz realne pieniądze.

Gdzie znajdę eWinner Bonus?

Udostępniamy wszystkie informacje na temat bonusu dostępnego dla polskojęzycznych graczy. U nas znajdziesz informacje, kody i porady.

Jak wykorzystać eWinner Bonus?

Sposób jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać sobie z naszej tabeli kod promocyjny i wpisać go podczas rejestracji.

Czy Wasze kody można wykorzystywać w Polsce?

Niestety nie. Oferujemy tą informację i porady tylko dla osób nie mieszkających w Polsce. Każdy inny gracz może skorzystać z tego bonusu.

Posiadacie aktualne kody?

Tak. Nasze kody i linki są w pełni aktualne dzięki czemu każdy ma pewność iż korzystając z nich w pełni otrzyma swój bonus.