eWinner Bonus

eWinner Bonus

N/A
Kod bonusowy

eWinner jest jednym z ostatnich bukmacherów, który pojawił się na naszym rynku. Marka postanowiła wrócić do Polski, gdzie rynek graczy wykazuje wielki potencjał. eWinner od samego początku postawił na bardzo wysoki bonus, czego przykładem jest eWinner bonus na 150 zł bez ryzyka. Bukmacher nie wymaga obrotu tej kwoty, co na tle innych ofert stawia go bardzo wysoko w hierarchii. Dziś sprawdzimy wszystkie bonusy tego bukmachera i odpowiemy, który jest najlepszym w jego aktualnej ofercie.

 

eWinner Zakłady Bukmacherskie działają na podstawie państwowej licencji, wydanej przez Ministra Finansów. Licencja trafiła do bukmachera w dniu 30 października 2018 r. Zezwolenie ma numer PS4.6831.29.2017. eWinner jest więc legalnym organizatorem rynku zakładów wzajemnych w internecie. Serwis bukmachera będzie dostępny pod adresem www.ewinner.pl. Obecnie jest on niedostępny. Nie wiadomo, kiedy on ruszy.

eWinner i jego aktualne bonusy

eWinner stawia na bardzo szeroką ofertę, jeśli chodzi o swoje bonusy. Jedną z opcji jest zakład bez ryzyka, natomiast inną custom bet, który możemy sobie sami wykreować. eWinner posiada wiele innowacji, ciekawy zakład bez ryzyka a także wiele innych aspektów, dzięki którym warto jest założyć konto u tego bukmachera. Zestaw promocyjny zapowiada się bardzo dobrze, dlatego też chętnie przedstawimy wszystkie informacje na temat ofert, jakie znajdują się w aktualnej zakładce bukmachera eWinner.

Zwrot za pierwszy zakład do 150 PLN!

Tak brzmi nazwa pierwszej promocji, którą oferuje nam eWinner bonus. Marka eWinner doskonale wie, że Polacy chętnie korzystają z tego typu bonusów, dlatego postanowiła zaserwować nam taki bonus, jaki w naszym kraju przyciąga największą uwagę.

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, które wchodzą w ten bonus, mamy właściwie wszystkie dostępne opcje z serwisu eWinner. Bonus wykorzystamy zarówno na ofercie prematch jak i Live.

Aby jednak mieć zwrot na poziomie równym 150 zł, musimy wpłacić na nasze konto kwotę równą 170,46 zł. Dzieje się tak, ponieważ eWinner bierze pod uwagę podatek i kwota podatku nie jest nam zwracana. Pomimo wszystko bonus jest dalej atrakcyjny i daje nam możliwość śmielszego zakładu, jeśli tylko jesteśmy pewni swoich pierwszych typów.

Aby uzyskać eWinner Bonus należy:

 1. Założyć swoje konto i podczas rejestracji zaznaczyć „Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 2. Zagrać pierwszy kupon za kwotę minimum 20 PLN. Jak już wspominaliśmy, aby otrzymać zwrot 150 PLN, musimy wpłacić na nasze konto 170,46 PLN.
 3. W razie przegranej nasz zwrot można bez najmniejszych problemów wypłacić na własne konto.

Jak widać są to bardzo proste i elastyczne warunki, które pozwalają faktycznie otrzymać zwrot na własne konto. Jest to więc prawdziwy zakład bez ryzyka, dzięki któremu będziemy mogli odzyskać zainwestowane przez nas środki, pomniejszone o kwotę podatku od gry. Zakład bez ryzyka w eWinner jest więc śmiało takim, który można polecić wszystkim zainteresowanym stronom.

Wybierając zakład bez ryzyka na kwotę 150 PLN otrzymujemy gwarancję tego, że żaden obrót nie będzie nam potrzebny w dalszym wypadku. Jak na opcję typu zakład bez ryzyka, jest to bardzo atrakcyjna propozycja.

eWinner dodaje 50% bonus od wpłaty do kwoty 500 PLN przy drugiej wpłacie!

Wydaje się, że jest to kolejna, bardzo atrakcyjna część bonusowa, jaką zaoferuje nam eWinner. Aby otrzymać kolejne środki do gry od marki eWinner, wystarczy dokonać drugiej wpłaty do kwoty 1000 PLN, aby w zamian otrzymać maksymalnie 500 PLN. Bonus eWinner jest zależny wyłącznie od tego, jaką kwotę wpłacimy u naszego bukmachera.

Aby uwolnić bonus, musimy zagrać za równowartość wpłaty w kilku zakładach z kursem minimalnym na poziomie 1.50. Po przekroczeniu tego progu, bonus zostanie natychmiast przypisany do naszego konta, natomiast my sami będziemy mogli powrócić do rozgrywek w eWinner.

Jak widać jest to kolejna oferta na bonus powitalny, jaki możemy wykorzystać. Pierwszym bonusem był zakład bez ryzyka, następnie do naszej dyspozycji jest bonus powitalny w postaci powiększenia naszej wpłaty. Na samym końću zostaną nam także inne promocje, takie jak custom bet bukmachera eWinner.

Warto jednak przemyśleć pierw bonus od drugiego depozytu, ponieważ pozwoli on nam uzyskać dużo gotówki do gry.

Aby wypłacić bonus od drugiego depozytu, należy zagrać jego równowartością 6 razy, po kursie minimalnym 2.50 – jest to sporo jak na bonus od drugiego depozytu, jednak bukmacher eWinner widocznie zaplanował sobie, że wypłata naszych środków z depozytu wcale nie będzie taka łatwa, jakby nam się mogło wydawać.

Pomimo wszystko warto sprawdzić ten bonus powitalny od eWinner i zgarnąc trochę dodatkowych środków. eWinner zakłady daje nam do dyspozycji bardzo szeroką ofertę, dzięki której możemy zawierać dość pewne zakłady, dlatego też, jeśli jesteśmy pewni gry, warto skorzystać z powiększenia naszego depozytu.

100 PLN co weekend od eWinner

Chcesz uzyskać 100% stawki do 50 zł od eWinner? Nic bardziej prostego! Wystarczy wejść w każdą sobotę lub niedzielę na stronę bukmachera eWinner, następnie obstawić zakład łączony na piłkę nożną po kursie minimalnym 2,50 i następnie oczekiwać zwrotu 100% stawki do 50 zł! Proste, prawda?

Jeśli otrzymane środki wykorzystasz tego samego dnia na zakłady na żywo w aplikacji eWinner, po kursie minimalnym 1,50, wtedy w niedzielę otrzymasz kolejne 50 zł na swoje konto!

Zgarniaj co tydzień po 100 zł od eWinner za swoją aktywność. Oferowane zakłady bukmacherskie możesz realizować w dowolny sposób, mając jednak na uwadze powyższe informacje od nas. Zakłady na żywo obstawiaj przy pomocy aplikacji mobilnej. Bukmacher eWinner dba o swoich klientów, dlatego jest to atrakcyjna oferta na zakłady za śordki bukmachera.

W skład tej promocji nie wchodzą zakłady custom bet.

Freebet 25 PLN na żużel

Bukmacher eWinner nie może zapomnieć o tych, którzy lubią typowe eWinner zakłady bez ryzyka. Dlatego też, wystarczy że każdego weekendu zalogujesz się na swoje konto, dokonasz depozytu i dodasz kupon na dwa wydarzenia żużlowe z oferty przedmeczowej, z łącznym kursem 2.50.

Jeszcze tego samego dnia będziesz mógł wykorzystać freeebet w wysokości 100% stawki na żużlowy zakład. JEst to oferta totalnie bez ryzyka, którą przygotował dla nas eWinner. Można rzec, że freebet promocyjny eWinner jest atrakcyjny, ponieważ możemy go zgarniać co weekend.

W ofercie eWinner zakłady jest to świetna gratka dla tych, którzy uwielbiają czarny sport. Obstawiaj razem z eWinner zakłady żużlowe i ciesz się przywilejami z tego powodu. Bonus powitalny w formie Freebet czeka na każdego, kto chce obstawiać razem z eWinner zakłady żużlowe.

Kod promocyjny eWinner – czy na dzień dzisiejszy jest jakiś w ofercie?

Z pewnością wielu gracz poluje na kod promocyjny eWinner. Niestety na dzień dzisiejszy bukmacher nie udostępnił nam takiej opcji do wykorzystania. eWinner kod nie działa i nie wiadomo, kiedy kolejny pojawi się dla Polskich graczy.

Kiedy tylko będziemy wiedzieć, że eWinner kod promocyjny jest już dostępny, będziemy wszystkich naszych użytkowników informować o wynikających zmianach. Jak wiadomo u innych bukmacherów z kodem promocyjnym możemy zyskać dodatkowe profity na zakłady bez ryzyka, czy też bez depozytu.

Na dzień dzisiejszy kod promocyjny w eWinner nie jest po prostu dostępny i trudno powiedzieć, kiedy taka oferta powróci. Z kodem promocyjnym na święta czy na specjalne okazje będziemy z pewnością się odzywać, ponieważ zainteresowanie wśród naszych graczy jest bardzo spore.

Biorąc jednak pod uwagę to, że eWinner jest bukmacherem bardzo rozwojowym, możemy spodziewać się nowosci w niedługim czasie. Polecamy śledzić nasze informacje na temat zakładów bez ryzyka czy też depozytu. Marka eWinner udostępnia promocje czasowe, które może także będą oferować nam specjalny kod, do wykorzystania. Dziś mamy atrakcyjny bonus bez ryzyka eWinner, który polecamy wszystkim zainteresowanym.

Marka eWinner rozwija się, jeśli chodzi o swoje bonusy. Przykładem tego jest zakład freebet, czy zakład bez ryzyka, a także inne oferty, które uwzględnia bukmacher. Obstaw swój pierwszy zakład na eWinner i ciesz się profitami. Każdy zakład może być Twoją wygraną!

Oferta bukmachera eWinner

Bukmacher zapewne umożliwi zawieranie zakładów bukmacherskich na wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe. Zapewne będzie ich około 30. Tylko najlepsi operatorzy na rynku mają ich więcej. Na obecnej, statycznej stronie internetowej bukmacher zdradza niektóre z nich. Na środku strony zobaczysz dwóch piłkarzy. Oprócz nich także zawodników reprezentujących dyscypliny: rugby, baseball, koszykówka, tenis, sporty samochodowe oraz biegi. Domyślamy się, że będziesz miał możliwość postawienia zakładów przedmeczowych oraz na żywo. Powinny się w niej znaleźć również e-sporty oraz wirtualne sporty. To w tych dziedzinach może obecnie wybić się każdy nowy bukmacher. Z dnia na dzień przyciągają one też coraz większą ilość graczy.

Na dokładną ofertę musimy jednak poczekać. Poznamy ja dopiero, gdy bukmacher ruszy ze swoim serwisem. Na pewno Cię o tym poinformujemy. Na pewno będzie się ona zmieniała z czasem, ale wierzymy, że nawet na początku będzie interesująca.

eWinner i inni legalni bukmacherzy w Polsce

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich online jest obecnie 13 legalnych operatorów. Każdy z nich posiada odpowiednią licencję. Odpowiednie zezwolenia wydaje Ministerstwo Finansów. Aby ją uzyskać, każdy bukmacher musi spełnić obowiązujące przepisy. To przede wszystkim ustawa hazardowa z 2009 r. jej nowelizacja była podpisana w grudniu 2016 r. Najnowsze przepisy zaczęły więc działać już ponad 2 lata temu, bo 1 kwietnia 2017 r. Trzeba przyznać, że zmieniły one znacznie rynek bukmacherski. Większość operatorów została zdelegalizowana. Aby świadczyć takie usługi, każdy musiał spenić postawione warunki. M.in. zobowiązać się do posiadania siedziby na terenie Polski czy płacenia podatków. Na stronie z serwisem bukmachera muszą znaleźć się też odpowiednie informacje. To między innymi polityka prywatności, czy reguły związane z ”Graj odpowiedzialnie.” Do tego informacja o używaniu plików cookies czy możliwości uzależnienia od hazardu. Do tego spis treści. Każdy serwis musi być zamieszczony pod adresem domena.pl.

Dokładną listę wszystkich aktualnych bukmacherów możesz sprawdzić na stronie internetowej Ministerstwa Finansów. Tylko trzech z wymienionych operatorów nie udostępniło jeszcze serwisów ze swoimi usługami online. Oprócz eWinner, Noblebet to Betclic oraz Superbet. Aktualna lista zawiera następujących operatorów:

 1. FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 2. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze (KRS: 0000182607, NIP: 782-22-80-615, REGON: 634526323) – zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 3. Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) – zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 4. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) – zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 5. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) – zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 6. forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000263257, NIP: 5482487290, REGON: 240448217) dawniej Casino Games Sp. z o.o.- zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016;
 7. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) – zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;
 8. Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110) – zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.
 9. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) – zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
 10. BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
 11. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) – zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
 12. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505)– zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017
 13. Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (KRS:0000623608; NIP:54721618; REGON: 364718161) – zezwolenia z dnia 28 listopada 2018 r. nr PS4.6831.30.2017
 14. Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kijowskiej 1 (KRS:0000358998; NIP: 1132805190, REGON: 142435268) – zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018

Pamiętaj, że korzystanie z usług nielegalnych zakładów bukmacherskich i kasyn jest w Polsce karane. Przestępstwo popełnia więc nie tylko operator, który udostępnia nielegalną rozrywkę, ale również osoby z niej korzystające. Kary są surowe. Wszystkie uzyskane w ten sposób wygrane ulegną przepadkowi, a gracz będzie zobowiązany do wpłaty ich wartości na rzecz Skarbu Państwa. Do tego grozi również mandat karny. Może on wynieść nawet pond 3 tys. złotych. Korzystaj tylko z legalnych usług bukmacherskich. Dodatkowe bonusy i promocje pozwolą Ci na dłuższą i bardziej emocjonując grę. Korzystając z usług sprawdzonych bukmacherów masz gwarancję, że zyskasz realne pieniądze.

Gdzie znajdę eWinner Bonus?

Udostępniamy wszystkie informacje na temat bonusu dostępnego dla polskojęzycznych graczy. U nas znajdziesz informacje, kody i porady.

Jak wykorzystać eWinner Bonus?

Sposób jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać sobie z naszej tabeli kod promocyjny i wpisać go podczas rejestracji.

Czy Wasze kody można wykorzystywać w Polsce?

Niestety nie. Oferujemy tą informację i porady tylko dla osób nie mieszkających w Polsce. Każdy inny gracz może skorzystać z tego bonusu.

Posiadacie aktualne kody?

Tak. Nasze kody i linki są w pełni aktualne dzięki czemu każdy ma pewność iż korzystając z nich w pełni otrzyma swój bonus.