Etoto Opinie
4.5/5

Etoto Opinie

Bukmacher Etoto funkcjonuje na polskim rynku bukmacherskim od 2011 r. Działa na podstawie licencji, którą wydało Ministerstwo Finansów. To wymagania nowelizacji ustawy hazardowej. Weszły one w życie 1 kwietnia 2017 r. Mimo kilku lat i doświadczenia na rynku dopiero niedawno jego oferta uległa znacznej poprawie. Osiągnęła pewien poziom i wciąż się rozwija. Być może za jakiś czas EToto będzie mogło konkurować z największymi bukmacherami na polskim rynku hazardowym. Tym bardziej że promują go najlepsi komentatorzy sportowi znani z telewizji. Zobacz, co oferuje swoim klientom bukmacher internetowy EToto i jak skorzystać z jego usług.

Firma EToto Zakłady Bukmacherskie działa na postawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Zezwolenie było wydane dnia 28 listopada 2014 r. o numerze AG9RG3/7251/15/KLE/2013/17 na 6 lat. EToto to zupełnie legalny bukmacher, którego główną działalnością jest urządzanie zakładów wzajemnych w sieci Internet. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie internetowej bukmachera www.etoto.pl i Ministerstwa Finansów. Na tej drugiej będziesz miał też pełny spis legalnie działających na polskim rynku internetowym bukmacherów. Zabawa w takich miejscach nie pociąga za sobą żadnego ryzyka. Możesz więc obstawiać zakłady bukmacherskie, jakie chcesz i ile chcesz!

etoto logo

Podstawowe informacje o Etoto opinie

Zakłady EToto są już na rynku kilka lat, ale nie zajmuje na nim znaczącego miejsca. Przez wiele lat był wprost outsiderem, który nie oferował nic ciekawego, a wręcz był przestarzałym tworem. Przez pewien czas bukmacher sponsorował piłkarzy z Piasta Gliwice. Współpraca ta trwała jednak krótko i w sumie była jedynym większym sponsoringiem tego bukmachera. Do dziś zresztą bukmacher nie udziela się na rynku sportowym, nie sponsoruje żadnej drużyny czy zawodników. Oferowało przeciętne usługi i nic więcej.

W 2020 roku etoto nie wyróżnił się niczym wśród ofert na rynku. Patrząc na serwis etoto pl nie znajdziemy większych zmian w interfejsie. Dodatkowo etoto nie zadbał o żadne nowe, dodatkowe bonusy. Na dzień dzisiejszy zakłady bukmacherskie nie są więc wyróżniające się, jeśli chodzi o swoją ofertę. Bukmacher etoto wydaje się więc być zadowolony ze sowjej pozycji na rynku, będąc w środku stawki. Zakłady bukmacherskie etoto nawet w naszym rankingu są dość daleko i nie wysuwają się od długiego czasu naprzód.

Jakiś czas temu się to zmieniło, bo zmienił się właściciel firmy. Przyniósł on nowe pomysły, które regularnie wdraża w życie. Zaczął od zmiany portalu internetowego na bardzo przyjemny i przystępny. Bukmacher rozszerzył swoją ofertę, zaoferował nietypowe zakłady, których nie znajdziesz u innych operatorów. Nadal nie sponsoruje żadnej drużyny, ale rozpoczął niestandardową promocję. Postawił na autorytety sportowe do reklamowania swoich usług. Zaraz po odpaleniu strony uśmiechną się do Ciebie najlepsi polscy komentatorzy sportowi. Wśród nich Tomasz Hajto, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Roman Kołtoń i Michał Pol. To ciekawy i niebanalny sposób na dotarcie do klientów, który może okazać się skuteczny. Odwoływanie się do autorytetów na pewno skłoni niejednego gracza do rozpoczęcia przygody z zakładami bukmacherskimi. Nakłoni też do oglądania programów z ich udziałem. Może się to bezpośrednio przełożyć na jakoś typów, a w konsekwencji na wygrane.

Bukmacher EToto zapowiedział też zwiększenie w najbliższym czasie dostępności punktów naziemnych. To wszystko może znacząco wpłynąć na rozpoznawalność bukmachera przez Polaków.

Wygląd serwisu internetowego

Serwis bukmachera jest dostępny pod adresem internetowym www.etoto.pl. Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Niebieskie tło, biało-czerwone napisy. Prosto, schludnie. Na górnym panelu znajdziesz 5 głównych zakładek. Są to: zakłady sportowe, zakłady live, promocje, aplikacja mobilna i pomoc. Kliknięcie każdej z nich otworzy nową stronę z informacjami.

Po wybraniu zakładów sportowych pojawią Ci się wszystkie możliwości, jakie oferuje bukmacher. Z lewej strony znajdzie się wyszukiwarka, która znacznie ułatwi odnalezienie konkretnego wydarzenia. Ma ona kilka możliwych opcji ustawień. Jeśli nie masz jeszcze wybranego zjedź na dół strony. Pierwsza pozycja godna uwagi to „Mecz dnia”. Codziennie znajdziesz tam nową ofertę, na którą bukmacher oferuje specjalny, podwyższony kurs. Zazwyczaj jest on jednym z najwyższych na rynku. Niżej znajdziesz „Popularne wydarzenia” oraz listę wszystkich dostępnych zakładów bukmacherskich.

Żeby nie było za pięknie tu też można się do czegoś przyczepić, chociaż to tylko szczegół. Po wybraniu zakładki z promocjami otworzy Ci się nowa strona. Znajdziesz na niej wszystkie możliwe opcje aktualnych bonusów. U innych bukmacherów wybranie oferty przenosi Cię na kolejną stronę, ale nie tu. Warunki wybranej promocji otwierają się w mniejszym okienku. W większości… zapełnia je zdjęcie, pod którym znajduje się tekst. Jeśli chcesz przeczytać warunki promocji, musisz żmudnie przewijać boczny pasek. Jest to bardzo irytujące, jeśli chcesz przejrzeć całą ofertę. Warto jednak się przemęczyć. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z dodatkowych pieniędzy. Środki te przeznaczysz wyłącznie na kolejne zakłady u bukmachera.

Na stronie internetowej EToto znajdziesz informacje o plikach cookies. Poznasz regulamin gry. Bukmacher udostępnia też informację, o tym, jak wygląda cała oferta zakładów online. Takie informacje udostępnia każdy operator. Oczywiście dla polskiego gracza automatycznie ustawiony będzie na stronie od razu język polski. Pamiętaj, że w ofercie EToto znajdziesz nie tylko sport. Też między innymi ofertę zakładów specjalnych. W tej dochodzi do częstych zmian, które są odpowiedzią na sytuację na rynku. Warto więc dokładnie poznać serwis bukmachera i z niego regularnie skorzystać.

Rejestracja do serwisu bukmachera EToto zakłady bukmacherskie

E-Toto posiada odpowiednią licencję na działalność bukmacherską w internecie. Skorzystanie z jego usług wymaga rejestracji. To tylko formalność, która ma 3 etapy. Pierwszy to podanie danych osobowych. Będziesz musiał więc wpisać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. Kolejny krok to uzupełnienie tych danych. Obywatelstwo, PESEL, rodzaj oraz numer dowodu tożsamości i data ważności. Do tego numer telefonu, adres, w tym miasto i kod pocztowy. Bukmacher uznaje zarówno dowód osobisty, jak i paszport. Do serwisu mogą się więc zarejestrować również obcokrajowcy. W ostatnim kroku zaś przygotuj swój numer konta bankowego oraz skan wpisanego dowodu tożsamości. Może to być po prostu zdjęcie spełniające odpowiednie warunki. Po wprowadzeniu danych bukmacher przeprowadzi pełną weryfikację. Po jej pozytywnym wyniku będziesz mógł bez ograniczeń korzystać z usług E-Toto.

Bukmacher nie przewiduje tymczasowej rejestracji konta. Opcja ta jest dostępna u większości operatorów, ale nie w tym przypadku. Nie jest to za duży problem, bo pełna rejestracja jest bardzo szybka i bezproblemowa. Wykonasz wszystko za jednym zamachem i od razu będziesz mógł korzystać z promocji i bonusów. Bukmacher, wzorem innych operatorów na rynku, dzieli konto na dwa: bonusowe i depozytowe. Pieniądze mogą się znajdować na obu tych kontach jednocześnie. Wypłata środków na konto bankowe będzie możliwa wyłącznie z konta depozytowego. Aby bonusowe zmieniły swój status musisz wypełnić warunek obrotu.

Chcąc obstawiać zakłady w etoto musimy dokonać rejestracji. Warto ją na samym początku potwierdzić, podając dane do wpłaty i przekazując swoje skany dowodu. Zakłady od tego momentu są do naszej dyspozycji i etoto pozwoli nam na sprawną wypłatę całej kwoty. Jak wiadomo etoto jest bukmacherem poważanym, ponieważ oferuje swoje zakłady od wielu lat i jest to stabilna firma. Chcąc obstawiać zakłady etoto, musimy dokonać pełnej rejestracji, aby dokonać wypłaty środków.

Zachęcamy do wykonania pełnej rejestracji w etoto. Dzięki temu zakłady a także wypłaty są w zasięgu naszej ręki.

etoto oferta

Oferta zakładów sportowych bukmachera ETOTO opinie

Na pierwszy rzut oka jest ona przeciętna, ale ma kilka mocnych punktów. W standardzie masz 29 dyscyplin. Nie jest źle. Najpopularniejsze to oczywiście sportowe. Wśród nich takie standardy jak piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, tenis czy hokej na lodzie. Bukmacher EToto oferuje też mało znane w naszym kraju dyscyplin. To na przykład surfing, netball, futbol gaelicki czy hurling. Na najważniejsze mecze piłki nożnej bukmacher oferuje około 170 rynków, czyli znów powyżej średniej na rynku. Na mniej popularne dyscypliny bukmacher oferuje od kilku do kilkudziesięciu rynków na każde zdarzenie. Niektórzy bukmacherzy na rynku oferują podobną ilość zdarzeń, a jedynie najlepsi na większą ilość lig.

Na uwagę zasługuje dział z e-sportem. Znajdziesz w nim niezłe kursy na wszystkie najważniejsze światowe turnieje. CS:GO, LoL czy FIFA. Bukmacher umożliwia też obstawianie rozgrywek i zakładów na żywo oraz skorzystania z promocji. Fani gier zdecydowanie powinni sprawdzić EToto. Zawiedzeni mogą czuć się jednak wielbiciele sportów wirtualnych. EToto opinie nie oferuje na nie żadnych zakładów sportowych. To dział do nadrobienia. Zakłady bukmacherskie na wirtualne sporty ma coraz większe zapotrzebowanie klientów.

Wracając do minusów: Bukmacher EToto nie oferuje możliwość transmisji live. Nie masz więc możliwości na bieżąco oglądać obstawianych wydarzeń sportowych w serwisie bukmachera. To problem, tym bardziej że EToto oferuje dość ciekawą i szeroką ofertę zakładów na żywo. W ciągu miesiąca bukmacher udostępnia ponad 20 tys. zakładów live. Możesz obejrzeć kilka dyscyplin: na piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, hokej na lodzie, krykiet, tenis stołowy oraz e-sport. Liczba oferowanych rynków jest duża. Do tego dostępne statystyki sprawiają, że oferta jest bardzo ciekawa i atrakcyjna. Bukmacher oferują natomiast wizualizacje gry na żywo. Ich jakość jest dość dobra.

Inną ciekawą opcją dostępną w ofercie EToto oferta są zakłady specjalne. Porównując ofertę bukmachera etoto do oferty innych operatorów dostępnych na polskim rynku, jest ona dość szeroka. Proponowane tematy są czasami wprost abstrakcyjne. Dzięki temu gra nie jest nudna i stwarza warunki świetnej zabawy. W dziale tym znajdziesz możliwość obstawiania ważnych politycznych zdarzeń. Dla przykładu wyników przyszłych wyborów w państwach (na przykład w Wielkiej Brytanii i USA). Możesz też wytypować wyniki tegorocznej Eurowizji. Możliwe jest nawet obstawianie, kto wygra bądź odpadnie w przyszłym odcinku programu telewizyjnego „Taniec z gwiazdami”.

EToto oferta zamieścił na swojej stronie internetowej wyszukiwarkę. To znacznie ułatwi odnalezienie się w ofercie. Możesz ją przefiltrować na przykład po nazwisku zawodnika, dyscyplinie czy dacie bądź nazwie zdarzenia. Jeśli zawsze obstawiasz te same dyscypliny, możesz ustawić swoją ulubioną listę. Będzie ona wyodrębniona z pozostałej oferty. To znacznie ułatwi regularne korzystanie z serwisu bukmachera.

Na stronie bukmachera opinie o EToto oferta możesz też skorzystać ze statystyk sportowych i meczowych. To pomocna funkcja, z której korzysta wielu profesjonalnych typerów. Statystyki sprawdzą się więc podczas obstawiania zakładów wzajemnych przez graczy. Autorem udostępnianych analiz jest firma Sportradar. Podobny dział udostępnia też inny bukmacher, STS. Jest on jednak znacznie bardziej zaawansowany. Mimo to opinie o EToto oferta zasłużyło na pochwałę.

Kursy bukmacherskie bukmachera EToto to ostatnio dość mocna jego strona. Ostatnio, bo jeszcze pod koniec ubiegłego roku był on przeciętniakiem na rynku. EToto zmieniło jednak swoją politykę i bardzo mocno zeszło ze swojej marży. Dzięki temu są one obecnie jednymi z najwyższych na polskim bukmacherskim rynku. Sprawdź sam ofertę i przekonaj się, który bukmacher oferuje wyższe kursy.

ETOTO to bukmacher oferujący także i kod promocyjny na piłkę nożną. Dzięki niemu możemy rozpocząć swoje starania o wygrywanie wyższych środków na naszym koncie, ponieważ ETOTO już na samym początku zapewnia nam bardzo dobre warunki, jeśli chodzi o rozgrywkę. Wybierając kod promocyjny możemy cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a także lepszymi warunkami rozgrywki. Warto także nadmienić, że kod promocyjny jest jednorazowy i możliwy do wykorzystania wyłącznie na samym początku gry w ETOTO. Na dalszych etapach kod promocyjny nie będzie działać podczas naszej rozgrywki.

ETOTO to bukmacher posiadający ciekawą szatę graficzną, która wyróżnia się na tle konkurencji. Dzięki temu ETOTO zdobywa bardzo duże zainteresowanie nowych użytkowników, liczących na kolejne, ciekawe warunki rozgrywki. Jak można się domyślać, największą część stanowią zakłady na piłkę nożną, które w ETOTO są najbardziej popularnymi. Niemniej jednak inne formy rozgrywki w ETOTO są równie chętnie wybierane przez klientów tej marki. Stawiając na zakłady w ETOTO wybieramy bardzo wygodną i atrakcyjną formę rozrywki, która dostępna jest w formie zakładów sportowych, opartych na prostym interfejsie użytkownika.

Promocje i bukmacher etoto bonusy dla graczy etoto

Jak widać oferta promocyjna bukmachera etoto słabo wypada na tle konkurencji. Pomimo wszystko warto z niej skorzystać, aby móc zagrać za wyższe kwoty na swoje kupony z pewniaczkami. Poniżej opisujemy aktualną ofertę promocyjną Etoto opinie!

Pierwszą i najbardziej atrakcyjną formą bonus powitalny jest oczywiście promocja „Zamieniamy 100 zł na 300 zł”. Bonus powitalny jest bardzo prosty w interpretacji i po kliknięciu w jego zakładkę mamy możliwość skorzystania z bardzo wygodnego kalkulatora. Za każde 10 zł wpłacone jako pierwszy depozyt otrzymujemy 30 zł. Najwięcej w tym bonusie uzyskamy wpłacając kwotę 100 zł, za którą otrzymamy 300 zł. Bonus powitalny ma oczywiście warunki obrotu o których warto wspomnieć. Bonus powitalny obracamy cztery razy sumą bonusu i depozytu na zakładach pojedynczych z kursem minimum 2.20 lub w zakładach wielokrotnych z kursem minimum 2.20 i 1.50 na każde wydarzenie na takim kuponie.

Drugim bonusem dostępnym w ofercie bukmachera Etoto jest znana już „Etoto Mania” o której większość z graczy zapewne słyszała. Etotomania to nic innego jak bonus lolajnościowy, który polega na aktywności użytkownika, która przekłada się na otrzymywanie coraz to ciekawszych nagród od marki Etoto. Im więcej obstawiamy tym więcej bonusów, freebetów a także środków bonusowych trafia na nasze konto.

Bonus 50 zł od znajomych to ostatnia oferta, która aktualnie widniej na stronie Etoto. Jest to bonus powitalny który pozwala zaprosić nam poprzez podanie e-mailu do swojego konta i do znajomego. Za każdą osobę która zarejestruje się z naszego polecenia dostaniemy 50 zł do gry na Etoto. Maksymalnie możemy zaprosić aż do 10 osób, co przekłada się na otrzymanie kwoty do 500 zł na nasze konto gracza!

Sporty wirtualne od etoto 

Ciężko w to uwierzyć, lecz w 2020 roku nadal sporty wirtualne na etoto są w fazie beta. Oczywiście możemy obstawiać zakłady sportowe w tej kategorii, lecz bukmacher etoto jeszcze nie wdrożył wersji ostatecznej w tym dziale. Czyni to zakłady bukmacherskie bukmachera etoto bardzo spóźnione, jeśli chodzi o ofertę, która w pierwszych miesiącach roku 2020 była silnym spoiwem wszystkich bukmacherów w Polsce.

Na dzień dzisiejszy bukmacher etoto proponuje nam sporty wirtualne w takiej formie, jak większość Polskich bukmacherów. Sporty wirtualne jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie etoto są dość znane i przewidywane. Oczywiście znajdziemy tu wysokie kursy wśród zakładów dostępnych w ofercie, czego nie można powiedzieć o wyborze dyscyplin sportowych. Na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o kwestię dyscyplin sportowych, do gry są udostępnione takie dyscypliny jak piłka nożna i koszykówka. Czy bukmacher etoto rozwinie tą ofertę? Tego na dzień dzisiejszy nie wiemy.

Etotomania – czym jest bonus powitalny w ETOTO

Program lojalnościowy bukmachera etoto prezentuje się całkiem ciekawie. Bukmacher etoto zadbał o to, aby aktywni gracze byli nagradzani nawet każdego dnia, jeśli dojdą do ustalonego progu. Jest nim oczywiście próg złoty, który gwarantuje nam wysokie kursy a także zakłady bukmacherskie opatrzone wieloma ciekawymi bonusami. Bukmacher etoto chciał bowiem przekonać codziennymi promocjami stałych graczy, którzy najwidoczniej skorzystali z tej oferty.

Zakłady bukmacherskie etoto doskonale zdają sobie z tego, jak ważnym graczem jest ten, opatrzony rangą VIP. Dlatego propozycja etotomania została przygotowana dla wszystkich tych, którzy są aktywni wśród zakładów oferowanych przez bukmachera.

Marka etoto w swojej ofercie ettotomania zawiera freebety, bonusy od wpłaty a także bonus od postawienia. Wydaje się, że bukmacher etoto w tym aspekcie poczynił wielkie kroki i jego oferta zakładów jest po prostu ciekawą opcją. Do tego szybka i sprawna obsługa klienta i bukmacher etoto jest na naszym rynku średniakiem wartym sprawdzenia.

Cash Out w Etoto – zakłady na żywo w ETOTO

Jeśli pytacie czy etoto posiada cashut to odpowiedź brzmi tak. Jak wiadomo zakłady bukmacherskie w dzisiejszych czasach bez opcji cash out to rzadkoć. Kolejne firmy sięgają po tą opcję, zapewniając sobie dobrą opinie o etoto wśród swoich graczy.

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie etoto to w typ wypadku cash out był dość szybko w ofercie. Jak widać zakłady sportowe etoto wiedziały jak ogromne znaczenie ma cash out dla ich graczy. Dlatego też etoto posiada cash out i jeśli mamy co do tego wątpliwości, w temacie może nam pomóc obsługa klienta bukmachera. Jak wiadomo etoto bukmacher pod tym względem działa także sprawnie.

Wracajac jednak do opcji cash out, dzięki niej będziemy mogli w szybki sposób wypłacić pieniądze podczas trwającego zakładu. Wystarczy wygrać jedno lub kilka zakładów na naszym kuponie. W skład cash out wchodzi cała oferta zakładów tego bukmachera. Zakłady bukmacherskie etoto dostarczy nam to, czego potrzebujemy.

Program lojalnościowy Liga VIP w ETOTO

EToto oferuje program Liga VIP wyłącznie dla wybranych. Aby do niego dołączyć, musisz dostać specjalne zaproszenie; nie możesz do niego przyłączyć sam. Bukmacher zaprasza do VIP-ów graczy, którzy korzystają z jego usług od dłuższego czasu, regularnie stawiając zakłady. Ważna jest też ilość i wysokość wpłacanych depozytów oraz dokonywane obroty na koncie. Jednym zdaniem – im więcej grasz, tym więcej masz.Dla członków klubu bukmacher oferuje różne bonusy bukmacherskie: od powitalnego za dołączenie do klubu czy bonus urodzinowy. Do tego indywidualną obsługę, a dokładnie asystenta obsługi i specjalne promocje skierowane tylko do Ciebie. Dostaniesz też priorytetowe wypłaty oraz inne nagrody jak bilety na wydarzenia sportowe, koncerty czy wyjazdy.

Każdy gracz, który czeka na zaproszenie, może się o nie upomnieć. Wystarczy, że napisze maila do bukmachera. Trzeba w nim opisać, dlaczego zasługuje się na bycie członkiem tego ekskluzywnego klubu. E-maila trzeba wysłać na adres: ligaVIP@etoto.pl. W tytule zaś informację, że to prośbą o dołączenie. Nie gwarantuje to jednak powodzenia i dołączenia; to zależy tylko od bukmachera. Odpowiedź dostaniesz na maila, którego podałeś przy rejestracji do serwisu.

Metody płatności u bukmachera internetowego ETOTO

W Etoto oferta znajdziesz standardowy zestaw możliwych płatności. Nie jest źle, chociaż są też niedociągnięcia. Wpłacić depozyt możesz za pomocą przelewu natychmiastowego. Jest to możliwe dzięki usłudze DotPay. Możesz więc wykonać je poprzez standardowy przelew, płatność kartą lub przelew Blikiem. Bukmacher udostępnia też Przelewy2 i jeden wirtualny portfel Neteller. Minimalna wpłata to 1 zł, wypłaty zaś nie mają żadnego limitu. Oznacza to, że możesz wypłacić każdą kwotę, jaka znajduje się na Twoim koncie depozytowym. Bukmacher zapowiada, że minimalny czas oczekiwania na wypłatę to około 12 godzin. Jeśli dyspozycję złożysz w nocy, czas ten może się wydłużyć. Płatność będzie zrealizowana dopiero kolejnego dnia. Do momentu zaksięgowania możesz też anulować każdą zleconą wypłatę środków i gracz dalej u bukmachera. Wystarczy, że wejdziesz na swoje konto, wybierzesz opcję „Historia płatności” i wciśniesz „Anuluj”.

Oferowane możliwości wpłaty nie są bardzo złe, ale też nie najlepsze. Brakuje w nim takich metod płatności jak Tpay, Dotpay, Skrill czy Płatności.pl. Oferują je inni bukmacherzy i klienci często korzystają z tych możliwości. To kolejny dział bukmachera, nad którym musi popracować.

etoto aplikacja mobilna

Wersja mobilna aplikacji bukmachera ETOTO

Bukmacher udostępnia wersje mobilną kompatybilną z systemami Android oraz iOS. Korzystanie z niej może się opłacać. Bukmacher oferuje specjalne promocje dla użytkowników aplikacji zainstalowanej w telefonie czy tablecie. Wizualnie wersja mobilna jest ładna (wygląda podobnie jak strona internetowa w przeglądarce). Przeczytaliśmy jednak etoto opinie na forach. Można odnieść wrażenie, że gracze często narzekają na jej funkcjonalność. Wskazują, że aplikacja mobilna długo się wgrywa i często się zacina. Jest mało intuicyjna i niefunkcjonalna. Częste problemy wiążą się już z samym logowaniem do serwisu, postawieniem kuponu czy dokonaniem płatności. Z pewnością wymaga dopracowania i zmian, a wtedy na pewno skorzysta z niej większa ilość klientów. Na razie to jeden z największych problemów bukmachera. Konkurencja udostępnia aplikacje mobilne, które są łatwe w obsłudze i bezproblemowe. Porównanie ich wypada więc na niekorzyść EToto. Bukmacher musi więc zmienić obecną.

Obsługa klienta u bukmachera internetowego ETOTO

Najprostsze i najczęściej zadawane pytania ze strony klientów bukmacher umieścił w FAQ. Dla ułatwienia korzystania ze zbioru został on podzielony na kilka podstawowych kategorii. Znajdziesz takie rozdziały jak konto, rejestracja, zakłady bukmacherskie, czy bonusy. To podstawowe pytania i odpowiedzi, które najczęściej zadają gracze.

FAQ pojawi się po wybraniu zakładki „Pomoc”, którą znajdziesz na górnym panelu sterującym. Bukmacher umieścił tam też ABC gracza, czyli krótki pomocnik w pigułce. Do tego na stronie pojawią się wszystkie formy kontaktu z obsługą.

W początkowej wersji serwisu jedynym kontaktem z bukmacherem był adres e-mail. Ten jest dostępny do dziś. Wszystkie pytania możesz kierować na adres pomoc@etoto.pl. Tam też odsyłani są klienci z bardziej zawiłymi sprawami. Nie na wszystkie pytania dostaniesz odpowiedzi poprzez inne możliwości kontaktu.

Kolejną z nich jest chat na żywo. Skorzystasz z niego codziennie. 7 dni w tygodniu, od godz. 9 do 22. Z konsultantem możesz porozmawiać na każdy temat. Na połączenie nie czeka się długo i jest to niezła forma kontaktu. Konsultanci są kompetentni i pomocni. Długie godziny działania chatu to również plus dla bukmachera. Rozpoczęcie rozmowy wymaga kliknięcia niebieskiej chmurki, którą znajdziesz w prawym dolnym rogu ekranu. W pierwszym kroku będziesz musiał wybrać temat rozmowy, który wybierzesz z listy. Dopiero po tym połączysz się z konsultantem. Szybko, prosto, bez zbędnych formalności, jak na przykład wpisywanie swoich danych.

Grając w zakłady bukmacherskie, możemy potrzebować pomocy. OD tego jest obsługa, którą posiada etoto i która jest do naszej dyspozycji. Jeśli gramy w zakłady bukmacherskie i mamy wątpliwości co do oferty, lub wydaje się nam, że nasz kupon zostal źle rozliczony, wtedy warto skontaktować się z ettoto.

EToto mimo dość długiej obecności na bukmacherskim rynku nie zajmuje w nim bardzo znaczącej pozycji. Ot, taki przeciętniak. To na pewno wina wcześniejszej polityki firmy. Przez lata w EToto nie działo się zupełnie nic. Ostatnimi czasy zaczęło się to zmieniać. Oferta bukmachera jest jedną z lepszych na rynku. Na ma to wpływ liczba oferowanych zakładów oraz bardzo wysokie kursy. Jest duża szansa na to, że w EToto opinie będzie już tylko lepiej.

W ostatnim czasie bukmacher wprowadził wiele pozytywnych zmian. Nowy portal, wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań, rozszerzanie oferty. To zdecydowane zalety. Widać też, że EToto oferta ma ambicje na bycie nie tylko przeciętniakiem. Ma dość szeroką ofertę na e-sport. Zatrudnił do reklamy znanych w świecie sportu twarzy. To początek drogi do dogonienia najważniejszych bukmacherów w Polsce. Minusem na pewno jest to, że nie sponsoruje żadnej drużyny sportowej. Z tego powodu kibice zapewne wybiorą innego operatora.

Za plus EToto oferta za to można uznać jego ofertę promocyjną, która na pewno skusiła niejednego. Ofert promocyjnych jest bardzo dużo i są bardzo opłacalne. Dostępne zarówno dla nowo zarejestrowanych graczy, jak i dla stałych bywalców serwisu. Swoim zakresem obejmują większość oferty.

Wróćmy do minusów. Z tych podstawowych trzeba przywołać brak oferty na zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne. Drugi to nie najlepsza aplikacja mobilna. Bukmacher powinien też przyłożyć się do rozszerzenia oferty możliwości wyboru metod płatności. Istniejący program lojalnościowy jest dobry, ale wielu konkurentów bukmachera oferuje specjalne programy dostępne dla wszystkich graczy. Nad tym EToto opinie również powinno się pochylić.

Reasumując – do EToto opinie warto zajrzeć i skorzystać z jego oferty. Miejmy nadzieję, że bukmacher nadal będzie się rozwijał. Pozwoli mu to na zostanie jednym z najważniejszych graczy na polskim rynku bukmacherskim.

Sprawdź także najnowszy ranking bumkacherów 2021. Dowiesz się wiele na ich temat.

Czy eToTo ma pozytywne opinie?

Tak. Jest to jeden z bardziej docenionych bukmacherów w Polsce, dlatego też udział w jego grach jest pozytywnie odbierany wśród użytkowników.

Czy oferta eToTo jest odpowiednia?

Tego dowiesz się w naszej publikacji. Podpowiemy jednak iż napisaliśmy bardzo długi tekst który zmieścił informacje na temat wszystkich możliwości bukmachera.

Czy eToTo jest w Polsce legalne?

Jak najbardziej. Śmiało możesz korzystać z jego usług albowiem jest to bukmacher który ma wszystkie niezbędne licencje do gry w naszym kraju.

Czy eToTo posiada własną aplikację mobilną?

Dowiesz się tego w naszej publikacji. Sprawdź i zobacz czy bukmacher posiada aplikację mobilną 🙂

5.0
Jakosc
5.0
Oprogramowanie
4.0
Bonusy i promocje
4.0
Obsluga klienta
4.5 Nasza ocena

Dodaj komentarz