Zapytajbukmachera.pl » Legalni Bukmacherzy » Etoto zakłady bukmacherskie – opinie i oferta
Etoto zakłady bukmacherskie – opinie i oferta

Wasza ocena bukmachera:

[Głosów: 1   Average: 5/5]

etoto funkcjonuje na polskim rynku bukmacherskim od 2011 r. Działa na podstawie licencji, którą wydało Ministerstwo Finansów. To wymagania nowelizacji ustawy hazardowej. Weszły one w życie 1 kwietnia 2017 r. Mimo kilku lat i doświadczenia na rynku dopiero niedawno jego oferta uległa znacznej poprawie. Osiągnęła pewien poziom i wciąż się rozwija. Być może za jakiś czas E-Toto będzie mogło konkurować z największymi bukmacherami na polskim rynku hazardowym. Tym bardziej że promują go najlepsi komentatorzy sportowi znani z telewizji. Zobacz, co oferuje swoim klientom bukmacher internetowy E-Toto i jak skorzystać z jego usług.

Firma E-Toto Zakłady Bukmacherskie działa na postawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Zezwolenie było wydane dnia 28 listopada 2014 r. o numerze AG9RG3/7251/15/KLE/2013/17 na 6 lat. E-Toto to zupełnie legalny bukmacher, którego główną działalnością jest urządzanie zakładów wzajemnych w sieci Internet. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie internetowej bukmachera www.etoto.pl i Ministerstwa Finansów. Na tej drugiej będziesz miał też pełny spis legalnie działających na polskim rynku internetowym bukmacherów. Zabawa w takich miejscach nie pociąga za sobą żadnego ryzyka. Możesz więc obstawiać zakłady, jakie chcesz i ile chcesz!

etoto logo

Podstawowe informacje o EToto oferta

E-Toto jest już na rynku kilka lat, ale nie zajmuje na nim znaczącego miejsca. Przez wiele lat był wprost outsiderem, który nie oferował nic ciekawego, a wręcz był przestarzałym tworem. Przez pewien czas bukmacher sponsorował piłkarzy z Piasta Gliwice. Współpraca ta trwała jednak krótko i w sumie była jedynym większym sponsoringiem tego bukmachera. Do dziś zresztą bukmacher nie udziela się na rynku sportowym, nie sponsoruje żadnej drużyny czy zawodników. Oferowało przeciętne usługi i nic więcej.

 

Odbierz Kod Promocyjny
ZBBONUS
kod
Kod aktualny do 30.08.2019
Odbierz Bonus

Jakiś czas temu się to zmieniło, bo zmienił się właściciel firmy. Przyniósł on nowe pomysły, które regularnie wdraża w życie. Zaczął od zmiany portalu internetowego na bardzo przyjemny i przystępny. Bukmacher rozszerzył swoją ofertę, zaoferował nietypowe zakłady, których nie znajdziesz u innych operatorów. Nadal nie sponsoruje żadnej drużyny, ale rozpoczął niestandardową promocję. Postawił na autorytety sportowe do reklamowania swoich usług. Zaraz po odpaleniu strony uśmiechną się do Ciebie najlepsi polscy komentatorzy sportowi. Wśród nich Tomasz Hajto, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Roman Kołtoń i Michał Pol. To ciekawy i niebanalny sposób na dotarcie do klientów, który może okazać się skuteczny. Odwoływanie się do autorytetów na pewno skłoni niejednego gracza do rozpoczęcia przygody z zakładami bukmacherskimi. Nakłoni też do oglądania programów z ich udziałem. Może się to bezpośrednio przełożyć na jakoś typów, a w konsekwencji na wygrane.

Bukmacher E-Toto zapowiedział też zwiększenie w najbliższym czasie dostępności punktów naziemnych. To wszystko może znacząco wpłynąć na rozpoznawalność bukmachera przez Polaków.

etoto opinie

Wygląd serwisu internetowego

Serwis bukmachera jest dostępny pod adresem internetowym www.etoto.pl. Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Niebieskie tło, biało-czerwone napisy. Prosto, schludnie. Na górnym panelu znajdziesz 5 głównych zakładek. Są to: zakłady sportowe, zakłady live, promocje, aplikacja mobilna i pomoc. Kliknięcie każdej z nich otworzy nową stronę z informacjami.

Po wybraniu zakładów sportowych pojawią Ci się wszystkie możliwości, jakie oferuje bukmacher. Z lewej strony znajdzie się wyszukiwarka, która znacznie ułatwi odnalezienie konkretnego wydarzenia. Ma ona kilka możliwych opcji ustawień. Jeśli nie masz jeszcze wybranego zjedź na dół strony. Pierwsza pozycja godna uwagi to „Mecz dnia”. Codziennie znajdziesz tam nową ofertę, na którą bukmacher oferuje specjalny, podwyższony kurs. Zazwyczaj jest on jednym z najwyższych na rynku. Niżej znajdziesz „Popularne wydarzenia” oraz listę wszystkich dostępnych zakładów bukmacherskich.

Żeby nie było za pięknie tu też można się do czegoś przyczepić, chociaż to tylko szczegół. Po wybraniu zakładki z promocjami otworzy Ci się nowa strona. Znajdziesz na niej wszystkie możliwe opcje aktualnych bonusów. U innych bukmacherów wybranie oferty przenosi Cię na kolejną stronę, ale nie tu. Warunki wybranej promocji otwierają się w mniejszym okienku. W większości… zapełnia je zdjęcie, pod którym znajduje się tekst. Jeśli chcesz przeczytać warunki promocji, musisz żmudnie przewijać boczny pasek. Jest to bardzo irytujące, jeśli chcesz przejrzeć całą ofertę. Warto jednak się przemęczyć. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z dodatkowych pieniędzy. Środki te przeznaczysz wyłącznie na kolejne zakłady u bukmachera.

Na stronie internetowej E-Toto znajdziesz informacje o plikach cookies. Poznasz regulamin gry. Bukmacher udostępnia też informację, o tym, jak wygląda cała oferta zakładów online. Takie informacje udostępnia każdy operator. Oczywiście dla polskiego gracza automatycznie ustawiony będzie na stronie od razu język polski. Pamiętaj, że w ofercie EToto opinie znajdziesz nie tylko sport. Też między innymi ofertę zakładów specjalnych. W tej dochodzi do częstych zmian, które są odpowiedzią na sytuację na rynku. Warto więc dokładnie poznać serwis bukmachera i z niego regularnie skorzystać.

Rejestracja do serwisu E-Toto

E-Toto posiada odpowiednią licencję na działalność bukmacherską w internecie. Skorzystanie z jego usług wymaga rejestracji. To tylko formalność, która ma 3 etapy. Pierwszy to podanie danych osobowych. Będziesz musiał więc wpisać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. Kolejny krok to uzupełnienie tych danych. Obywatelstwo, PESEL, rodzaj oraz numer dowodu tożsamości i data ważności. Do tego numer telefonu, adres, w tym miasto i kod pocztowy. Bukmacher uznaje zarówno dowód osobisty, jak i paszport. Do serwisu mogą się więc zarejestrować również obcokrajowcy. W ostatnim kroku zaś przygotuj swój numer konta bankowego oraz skan wpisanego dowodu tożsamości. Może to być po prostu zdjęcie spełniające odpowiednie warunki. Po wprowadzeniu danych bukmacher przeprowadzi pełną weryfikację. Po jej pozytywnym wyniku będziesz mógł bez ograniczeń korzystać z usług E-Toto opinie.

Bukmacher nie przewiduje tymczasowej rejestracji konta. Opcja ta jest dostępna u większości operatorów, ale nie w tym przypadku. Nie jest to za duży problem, bo pełna rejestracja jest bardzo szybka i bezproblemowa. Wykonasz wszystko za jednym zamachem i od razu będziesz mógł korzystać z promocji i bonusów. Bukmacher, wzorem innych operatorów na rynku, dzieli konto na dwa: bonusowe i depozytowe. Pieniądze mogą się znajdować na obu tych kontach jednocześnie. Wypłata środków na konto bankowe będzie możliwa wyłącznie z konta depozytowego. Aby bonusowe zmieniły swój status musisz wypełnić warunek obrotu.

etoto oferta

Oferta bukmachera E-Toto

Na pierwszy rzut oka jest ona przeciętna, ale ma kilka mocnych punktów. W standardzie masz 29 dyscyplin. Nie jest źle. Najpopularniejsze to oczywiście sportowe. Wśród nich takie standardy jak piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, tenis czy hokej. EToto oferta oferuje też mało znane w naszym kraju dyscyplin. To na przykład surfing, netball, futbol gaelicki czy hurling. Na najważniejsze mecze piłki nożnej bukmacher oferuje około 170 rynków, czyli znów powyżej średniej na rynku. Na mniej popularne dyscypliny bukmacher oferuje od kilku do kilkudziesięciu rynków na każde zdarzenie. Niektórzy bukmacherzy na rynku oferują podobną ilość zdarzeń, a jedynie najlepsi na większą ilość lig.

Na uwagę zasługuje dział z e-sportem. Znajdziesz w nim niezłe kursy na wszystkie najważniejsze światowe turnieje. CS:GO, LoL czy FIFA. Bukmacher umożliwia też obstawianie rozgrywek i zakładów na żywo oraz skorzystania z promocji. Fani gier zdecydowanie powinni sprawdzić EToto opinie. Zawiedzeni mogą czuć się jednak wielbiciele sportów wirtualnych. EToto opinie nie oferuje na nie żadnych zakładów. To dział do nadrobienia. Zakłady na wirtualne sporty ma coraz większe zapotrzebowanie klientów.

Wracając do minusów: EToto opinie nie oferuje możliwość transmisji live. Nie masz więc możliwości na bieżąco oglądać obstawianych wydarzeń sportowych w serwisie bukmachera. To problem, tym bardziej że EToto oferta oferuje dość ciekawą i szeroką ofertę zakładów na żywo. W ciągu miesiąca bukmacher udostępnia ponad 20 tys. zakładów live. Możesz obejrzeć kilka dyscyplin: na piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, hokej, krykiet, tenis stołowy oraz e-sport. Liczba oferowanych rynków jest duża. Do tego dostępne statystyki sprawiają, że oferta jest bardzo ciekawa i atrakcyjna. Bukmacher oferują natomiast wizualizacje gry na żywo. Ich jakość jest dość dobra.

Inną ciekawą opcją dostępną w ofercie EToto oferta są zakłady specjalne. Porównując ofertę bukmachera do oferty innych operatorów dostępnych na polskim rynku, jest ona dość szeroka. Proponowane tematy są czasami wprost abstrakcyjne. Dzięki temu gra nie jest nudna i stwarza warunki świetnej zabawy. W dziale tym znajdziesz możliwość obstawiania ważnych politycznych zdarzeń. Dla przykładu wyników przyszłych wyborów w państwach (na przykład w Wielkiej Brytanii i USA). Możesz też wytypować wyniki tegorocznej Eurowizji. Możliwe jest nawet obstawianie, kto wygra bądź odpadnie w przyszłym odcinku programu telewizyjnego „Taniec z gwiazdami”.

 

Odbierz Kod Promocyjny
ZBBONUS
kod
Kod aktualny do 30.08.2019
Odbierz Bonus

EToto oferta zamieścił na swojej stronie internetowej wyszukiwarkę. To znacznie ułatwi odnalezienie się w ofercie. Możesz ją przefiltrować na przykład po nazwisku zawodnika, dyscyplinie czy dacie bądź nazwie zdarzenia. Jeśli zawsze obstawiasz te same dyscypliny, możesz ustawić swoją ulubioną listę. Będzie ona wyodrębniona z pozostałej oferty. To znacznie ułatwi regularne korzystanie z serwisu bukmachera.

Na stronie bukmachera EToto oferta możesz też skorzystać ze statystyk sportowych i meczowych. To pomocna funkcja, z której korzysta wielu profesjonalnych typerów. Statystyki sprawdzą się więc podczas obstawiania zakładów wzajemnych przez graczy. Autorem udostępnianych analiz jest firma Sportradar. Podobny dział udostępnia też inny bukmacher, STS. Jest on jednak znacznie bardziej zaawansowany. Mimo to EToto oferta zasłużyło na pochwałę.

Kursy bukmacherskie bukmachera EToto opinie to ostatnio dość mocna jego strona. Ostatnio, bo jeszcze pod koniec ubiegłego roku był on przeciętniakiem na rynku. EToto opinie zmieniło jednak swoją politykę i bardzo mocno zeszło ze swojej marży. Dzięki temu są one obecnie jednymi z najwyższych na polskim bukmacherskim rynku. Sprawdź sam ofertę i przekonaj się, który bukmacher oferuje wyższe kursy.

etoto bonusy

Promocje i bonusy dla graczy

Jak już wspominaliśmy, przebrnięcie przez zakładkę na ten temat nie jest przyjemne. Bardziej przyjemne zaś korzystanie z dodatkowych środków, które możesz otrzymać od bukmachera na zakłady.

Zacznijmy od oferty „na dzień dobry”. Po zarejestrowaniu do serwisu internetowego możesz liczyć na bonus powitalny. Ranking bonusów powitalnych ocenił go wysoko. Dzięki niemu masz szansę w sumie aż na 1 040 zł zupełnie za darmo! Taką sumę dadzą dwa bonusy od depozytu oraz dwa free bety. Pierwsze 20 zł free bet znajdzie się na Twoim wirtualnym koncie od razu po zalogowaniu. Pieniądze te będziesz mógł wykorzystać na zakłady zawierane na urządzeniach mobilnych. Najczęściej to telefon lub tablet. Jeśli w ciągu 10 dni od rejestracji wpłacisz swój pierwszy depozyt, dostaniesz bonus. Będzie on wynosił nawet 200% wpłaty. Brzmi świetnie, ale zaskoczeniem może być fakt. Że bukmacher EToto oferta ograniczył kwotę bonusu do… 100 zł. Wpłacony depozyt może mieć wartość już od 1 zł. Maksymalna wpłata, która zostanie powiększona to 50 zł. Po skorzystaniu z tej promocji będziesz mógł wpłacić drugi depozyt. Dostaniesz wtedy kolejny bonus bez depozytu, również w formie powiększenia go przez operatora. Tym razem możesz na dodatkowe 100% swojej wpłaty, czyli nawet 900 zł. Minimalny depozyt łapiący się na tę promocję to 40 zł. Oprócz tego dostaniesz kolejne 20 zł free betu.

Najlepsze, a i najczęstsze promocje dotyczą zakładów na piłkę nożną. EToto oferta oferuje „Top 3”, czyli 3 różne promocje, które mają formę free betu. Dwie z promocji, a dokładniej „Kornery” oraz „Mniej/Więcej” oferują 50 zł free bet. Dostaniesz je w przypadku, gdy postawisz zakłady za co najmniej 100 zł. Zakłady muszą wskazywać wygranego meczu albo wskazywać na remis. Możesz też postawić zakład na rzuty rożne lub sumę goli. Za zakład opiewający na kwotę co najmniej 50 zł, bukmacher przyzna free bet. Wyniesie on 25 zł.

Kolejną porcję free betów bukmacher oferuje w promocji „Weekendowe granie”. Bukmacher oferuje dodatkowe 50 zł, jeśli postawisz na kupon kombi za co najmniej 100 zł. Warunkiem promocji jest to, że kupon musi być postawiony i rozliczony w weekend. W kolejnej propozycji operatora, o nazwie „Nocne granie”, dostaniesz zaś free bet. Przyznany on będzie w sytuacji, gdy nieprawidłowo obstawisz kupon na amerykańską koszykówkę. Zwrot obejmuje więc zakłady postawione na NBA, NFL, NHL, MLS i MLB.

W standardowej ofercie promocyjnej znajdziesz też „e-Granie”. Obowiązuje ona wyłącznie na e-sporty. Zasady są proste. Postaw kupon za co najmniej 50 zł. Jeśli wytypujesz błędnie -dostaniesz zwrot. Bukmacher odda Ci 50 zł w formie free betu. W ten sposób co tydzień możesz odebrać maksymalnie 100 zł. Twoja strata będzie znacznie zmniejszona, a szanse na wygraną wzrosną.

Program lojalnościowy Liga VIP

EToto oferta oferuje program Liga VIP wyłącznie dla wybranych. Aby do niego dołączyć, musisz dostać specjalne zaproszenie; nie możesz do niego przyłączyć sam. Bukmacher zaprasza do VIP-ów graczy, którzy korzystają z jego usług od dłuższego czasu, regularnie stawiając zakłady. Ważna jest też ilość i wysokość wpłacanych depozytów oraz dokonywane obroty na koncie. Jednym zdaniem – im więcej grasz, tym więcej masz.

 

Polecani bukmacherzy
BukmacherOferta powitalnaOcenaZakład online
Bonus bez depozytu oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
Zakład bez ryzyka: oczekiwanie
9/10Odbierz

Dla członków klubu bukmacher oferuje różne bonusy bukmacherskie: od powitalnego za dołączenie do klubu czy bonus urodzinowy. Do tego indywidualną obsługę, a dokładnie asystenta obsługi i specjalne promocje skierowane tylko do Ciebie. Dostaniesz też priorytetowe wypłaty oraz inne nagrody jak bilety na wydarzenia sportowe, koncerty czy wyjazdy.

Każdy gracz, który czeka na zaproszenie, może się o nie upomnieć. Wystarczy, że napisze maila do bukmachera. Trzeba w nim opisać, dlaczego zasługuje się na bycie członkiem tego ekskluzywnego klubu. E-maila trzeba wysłać na adres: ligaVIP@etoto.pl. W tytule zaś informację, że to prośbą o dołączenie. Nie gwarantuje to jednak powodzenia i dołączenia; to zależy tylko od bukmachera. Odpowiedź dostaniesz na maila, którego podałeś przy rejestracji do serwisu.

Metody płatności

W Etoto oferta znajdziesz standardowy zestaw możliwych płatności. Nie jest źle, chociaż są też niedociągnięcia. Wpłacić depozyt możesz za pomocą przelewu natychmiastowego. Jest to możliwe dzięki usłudze DotPay. Możesz więc wykonać je poprzez standardowy przelew, płatność kartą lub przelew Blikiem. Bukmacher udostępnia też Przelewy2 i jeden wirtualny portfel Neteller. Minimalna wpłata to 1 zł, wypłaty zaś nie mają żadnego limitu. Oznacza to, że możesz wypłacić każdą kwotę, jaka znajduje się na Twoim koncie depozytowym. Bukmacher zapowiada, że minimalny czas oczekiwania na wypłatę to około 12 godzin. Jeśli dyspozycję złożysz w nocy, czas ten może się wydłużyć. Płatność będzie zrealizowana dopiero kolejnego dnia. Do momentu zaksięgowania możesz też anulować każdą zleconą wypłatę środków i gracz dalej u bukmachera. Wystarczy, że wejdziesz na swoje konto, wybierzesz opcję „Historia płatności” i wciśniesz „Anuluj”.

Oferowane możliwości wpłaty nie są bardzo złe, ale też nie najlepsze. Brakuje w nim takich metod płatności jak Tpay, Dotpay, Skrill czy Płatności.pl. Oferują je inni bukmacherzy i klienci często korzystają z tych możliwości. To kolejny dział bukmachera, nad którym musi popracować.

etoto aplikacja mobilna
Wersja mobilna

Bukmacher udostępnia wersje mobilną kompatybilną z systemami Android oraz iOS. Korzystanie z niej może się opłacać. Bukmacher oferuje specjalne promocje dla użytkowników aplikacji zainstalowanej w telefonie czy tablecie. Wizualnie wersja mobilna jest ładna (wygląda podobnie jak strona internetowa w przeglądarce). Przeczytaliśmy jednak etoto opinie na forach. Można odnieść wrażenie, że gracze często narzekają na jej funkcjonalność. Wskazują, że aplikacja długo się wgrywa i często się zacina. Jest mało intuicyjna i niefunkcjonalna. Częste problemy wiążą się już z samym logowaniem do serwisu, postawieniem kuponu czy dokonaniem płatności. Z pewnością wymaga dopracowania i zmian, a wtedy na pewno skorzysta z niej większa ilość klientów. Na razie to jeden z największych problemów bukmachera. Konkurencja udostępnia aplikacje mobilne, które są łatwe w obsłudze i bezproblemowe. Porównanie ich wypada więc na niekorzyść EToto opinie. Bukmacher musi więc zmienić obecną.

Obsługa klienta

Najprostsze i najczęściej zadawane pytania ze strony klientów bukmacher umieścił w FAQ. Dla ułatwienia korzystania ze zbioru został on podzielony na kilka podstawowych kategorii. Znajdziesz takie rozdziały jak konto, rejestracja, zakłady, czy bonusy. To podstawowe pytania i odpowiedzi, które najczęściej zadają gracze.

FAQ pojawi się po wybraniu zakładki „Pomoc”, którą znajdziesz na górnym panelu sterującym. Bukmacher umieścił tam też ABC gracza, czyli krótki pomocnik w pigułce. Do tego na stronie pojawią się wszystkie formy kontaktu z obsługą.

W początkowej wersji serwisu jedynym kontaktem z bukmacherem był adres e-mail. Ten jest dostępny do dziś. Wszystkie pytania możesz kierować na adres pomoc@etoto.pl. Tam też odsyłani są klienci z bardziej zawiłymi sprawami. Nie na wszystkie pytania dostaniesz odpowiedzi poprzez inne możliwości kontaktu.

Kolejną z nich jest chat na żywo. Skorzystasz z niego codziennie. 7 dni w tygodniu, od godz. 9 do 22. Z konsultantem możesz porozmawiać na każdy temat. Na połączenie nie czeka się długo i jest to niezła forma kontaktu. Konsultanci są kompetentni i pomocni. Długie godziny działania chatu to również plus dla bukmachera. Rozpoczęcie rozmowy wymaga kliknięcia niebieskiej chmurki, którą znajdziesz w prawym dolnym rogu ekranu. W pierwszym kroku będziesz musiał wybrać temat rozmowy, który wybierzesz z listy. Dopiero po tym połączysz się z konsultantem. Szybko, prosto, bez zbędnych formalności, jak na przykład wpisywanie swoich danych.

Podsumowanie usług bukmachera

EToto opinie mimo dość długiej obecności na bukmacherskim rynku nie zajmuje w nim bardzo znaczącej pozycji. Ot, taki przeciętniak. To na pewno wina wcześniejszej polityki firmy. Przez lata w EToto opinie nie działo się zupełnie nic. Ostatnimi czasy zaczęło się to zmieniać. Oferta bukmachera jest jedną z lepszych na rynku. Na ma to wpływ liczba oferowanych zakładów oraz bardzo wysokie kursy. Jest duża szansa na to, że w EToto opinie będzie już tylko lepiej.

W ostatnim czasie bukmacher wprowadził wiele pozytywnych zmian. Nowy portal, wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań, rozszerzanie oferty. To zdecydowane zalety. Widać też, że EToto oferta ma ambicje na bycie nie tylko przeciętniakiem. Ma dość szeroką ofertę na e-sport. Zatrudnił do reklamy znanych w świecie sportu twarzy. To początek drogi do dogonienia najważniejszych bukmacherów w Polsce. Minusem na pewno jest to, że nie sponsoruje żadnej drużyny sportowej. Z tego powodu kibice zapewne wybiorą innego operatora.

Za plus EToto oferta za to można uznać jego ofertę promocyjną, która na pewno skusiła niejednego. Ofert promocyjnych jest bardzo dużo i są bardzo opłacalne. Dostępne zarówno dla nowo zarejestrowanych graczy, jak i dla stałych bywalców serwisu. Swoim zakresem obejmują większość oferty.

Wróćmy do minusów. Z tych podstawowych trzeba przywołać brak oferty na zakłady na sporty wirtualne. Drugi to nie najlepsza aplikacja mobilna. Bukmacher powinien też przyłożyć się do rozszerzenia oferty możliwości wyboru metod płatności. Istniejący program lojalnościowy jest dobry, ale wielu konkurentów bukmachera oferuje specjalne programy dostępne dla wszystkich graczy. Nad tym EToto opinie również powinno się pochylić.

Reasumując – do EToto opinie warto zajrzeć i skorzystać z jego oferty. Miejmy nadzieję, że bukmacher nadal będzie się rozwijał. Pozwoli mu to na zostanie jednym z najważniejszych graczy na polskim rynku bukmacherskim.

Sprawdź także najnowszy ranking bumkacherów 2019. Dowiesz się wiele na ich temat.

Czy eToTo ma pozytywne opinie?

Tak. Jest to jeden z bardziej docenionych bukmacherów w Polsce, dlatego też udział w jego grach jest pozytywnie odbierany wśród użytkowników.

Czy oferta eToTo jest odpowiednia?

Tego dowiesz się w naszej publikacji. Podpowiemy jednak iż napisaliśmy bardzo długi tekst który zmieścił informacje na temat wszystkich możliwości bukmachera.

Czy eToTo jest w Polsce legalne?

Jak najbardziej. Śmiało możesz korzystać z jego usług albowiem jest to bukmacher który ma wszystkie niezbędne licencje do gry w naszym kraju.

Czy eToTo posiada własną aplikację mobilną?

Dowiesz się tego w naszej publikacji. Sprawdź i zobacz czy bukmacher posiada aplikację mobilną 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.