Zapytajbukmachera.pl » ETOTO Bonus

ETOTO Bonus

Bonus Code ZBBONUS
Valid Until: Kwi 30, 2021

Ocena Bonusu:

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Free bet – głównie na taki typ bonusu możesz liczyć w bukmachera internetowego ETOTO. W standardowej ofercie nie znajdziesz żadnej oferty aktywowanej przy pomocy ETOTO kod bonusowy. Bonus od depozytu jest dostępny jedynie na rozpoczęcie gry. Nie masz też co liczyć na powiększenie wygranej. To oznacza, że od każdego wygranego kuponu sam będziesz musiał zapłacić podatek. Bezpieczny zakład to zdecydowana domena tego bukmachera. Może i wygodnie, ale jednak trochę… nudno. Sprawdziliśmy, jakie promocje znajdziesz u bukmachera ETOTO i jakie free bety proponuje.

Przebrnięcie przez zakładkę z promocjami na stronie internetowej www.etoto.pl nie należy do najprzyjemniejszych. A wszystko przez wyskakujące okienka ze szczegółami promocji. Na ekranie pojawia się duże zdjęcie i niewielki opis. Aby przeczytać cały tekst, trzeba zjechać do dołu przy pomocy bocznego paska. Przy jednej ofercie nie ma z tym problemu. Jednak przy tej ilości, które proponuje bukmacher ETOTO – to irytujące. Wizualnie może to i ładne rozwiązanie, ale niestety niepraktyczne. Uzbroiliśmy się w cierpliwość i przejrzeliśmy całą ofertę promocyjną. Co w niej znajdziemy? Sprawdź!

Nowy ETOTO bonus powitalny

Oferta powitalna to rzeczywiście coś, na co wielu graczy liczy. Również u bukmachera ETOTO chodzi o jak najlepsze rozpoczęcie rozgrywek bukmacherskich. W tym ma nam pomóc właśnie bonus powitalny z którego to będziemy mogli skorzystać także i u bukmachera ETOTO. Jak wiadomo, ETOTO oferuje dość spory bonus powitalny, ponieważ na kwotę 300 PLN, które są uwalniane systemem 200%. 

Jak odebrać bonus powitalny 200%?

To bardzo proste! Musimy wejść na stronę ETOTO, zarejestrować się u bukmachera a następnie po prostu dokonać wpłaty. Nie jest nam potrzebny żaden kod promocyjny podczas rejestracji, wystarczy po prostu wypełnić formularz ETOTO i cieszyć się bonusem. W dalszej części, aby otrzymać doładowanie 200% do kwoty 300 PLN, musimy wpłacić kwotę 100 PLN. ETOTO daje kalkulator, dzięki któremu możemy zobaczyć, że wpłacając wyższe kwoty, także dostaniemy bonus powitalny – po prostu będzie on mniejszy. Przy wpłacie maksymalnej kwoty w ETOTO, czyli 500 PLN, otrzymujemy od ETOTO 200 PLN do gry. Już wiesz, jak odebrać bonus ETOTO!

Czy warto wykorzystać ETOTO bonus?

Naturalnie, ponieważ jest to oferta powitalna, która nam się należy za rejestrację. ETOTO bonusy oferują nam różne elementy podczas dalszej rozgrywki, jednakże pierwszy ETOTO bonus jest najważniejszy i to on ma robić na nas największe wrażenie. W praktyce można śmiało uznać, że ETOTO kod promocyjny jest wydajny i daje nam spore pole do popisu.

Bonus od bukmachera został stworzony po to, aby zapewnić Państwu lepsze warunki rozgrywki. Zapraszamy po bonus już teraz, tak abyście mogli Państwo od początku grać na lepszych warunkach u bukmachera ETOTO. Zakłady bukmacherskie są bowiem po to, aby dawać każdemu maksimum satysfakcji.

Czy jest nam potrzebny kod bonusu ETOTO?

Naturalnie w naszym serwisie znajdą Państwo ETOTO kod bonusowy, który można wykorzystać podczas rejestracji. Nie jest to konieczne, jednakże ETOTO kod bonusowy jak najbardziej jest dziś możliwy do wykorzystania, aby otrzymać określone warunki. Wszystko zależy jednak od Państwa a także od tego, czy ETOTO kod bonusowy jest przez Państwa znany i chcecie Państwo z niego skorzystać. Wybierając ETOTO kod bonusowy możemy otrzymać konkretne warunki do gry, które mogą nas w danym momencie interesować. Jak wiadomo, ETOTO kod bonusowy powstał po to, aby wspierać graczy an samym początku ich przygody z bukmacherem. Dlatego ETOTO kod bonusowy w gruncie rzeczy jest chętnie wybierany przez wielu graczy, którzy są zainteresowani kontem u tego bukmachera. Znajdź ETOTO kod bonusowy i ciesz się lepszymi warunkami do gry.

Kod bonusowy ETOTO daje nam dużo możliwości. Możemy skorzystać z darmowego zakładu bez ryzyka lub z podwojenia kasy na naszym koncie. Dlatego Kod bonusowy ETOTO jest tak chętnie wybierany przez naszych czytelników. Po prostu kod bonusowy ETOTO jest ułatwieniem dla naszej rozgrywki już od samego początku. Polecamy wszystkim kod bonusowy ETOTO, dzięki któremu będą mogli skorzystać z lepszych warunków do gry. Kod bonusowy ETOTO jest pod tym względem niezastąpiony. Zapraszamy po kod bonusowy już teraz!

ETOTOMANIA

Promocja ETOTOMANIA to propozycja dla wszystkich, którzy chcą codziennie dostać jakiś bonus od bukmachera. Oczywiście aby otrzymać konkretny bonus, który nas interesuje, musimy zbierać punkty. Zakłady bukmacherskie ETOTO wpadły na świetny pomysł tworzą ETOTOMANIA, ponieważ promocja świetnie wpisała się w oczekiwania graczy. Dziś możemy obstawiać, zbierać punkty i zyskać bonus, który nas konkretnie interesuje. Każdego dnia do naszej dyspozycji jest kompletnie inny bonus, dlatego możemy czekać na kolejne bonusy, które są dla nas najlepsze.

Pamiętaj! Graj odpowiedzialnie w zakłady bukmacherskie i wybieraj ostrożnie kod promocyjny czy też bonusowy ETOTO. Bonus ETOTO, czyli ETOTOMANIA jest dla każdego gracza, który posiada aktywne konto u tego bukmachera.

Stary ETOTO bonus na start

1040 zł – tyle możesz dostać na rozpoczęcie gry w serwisie internetowym bukmachera ETOTO. To ETOTO bonus powitalny, na którego składają się dwa bonusy bukmacherskie od depozytu oraz dwa free bety. Musisz tylko krok po kroku wypełnić warunki bonusów. Dodatkowe 1040 zł możesz otrzymać zupełnie za darmo!

Skorzystanie z oferty powitalnej w ETOTO wymaga zarejestrowania się do serwisu www.etoto.pl. Każdy legalny bukmacher, w tym ETOTO, musi zarejestrować swoich użytkowników. Cały proces jest bardzo łatwy. Wymaga tylko wpisania odpowiednich danych osobowych do formularza. Trzeba też załączyć skan dowodu tożsamości i wpisać numer osobistego rachunku bankowego. Na tej podstawie bukmacher przeprowadzi weryfikację. Jeśli będzie pozytywna, będziesz mógł rozpocząć zabawę i odebrać przysługujące Ci bonusy.

Pierwsze pieniądze na grę znajdą się na Twoim wirtualnym koncie szybko. Będzie to od razu po zakończeniu rejestracji w serwisie. Będzie to 20 zł w postaci free betu. Darmowy zakład za te środki będziesz mógł postawić wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Zrób to więc na telefonie lub tablecie.

Kolejny ETOTO bonus dostaniesz po wpłacie pierwszego depozytu. Pierwszą wpłatę musisz dokonać w ciągu 10 dni od rejestracji do serwisu. Ile będzie wynosił ETOTO bonus? Zależy od tego, ile wpłacisz. Może on wynosić nawet 200% Twojej wpłaty. Dużo, prawda? Tu jednak pojawia się haczyk. Bukmacher ETOTO ograniczył kwotę bonusu do… 100 zł. Depozyt, który podlega promocji, może mieć wartość już 1 zł. Dorobicie się fortuny! Maksymalna wpłata, która zostanie powiększona to 50 zł.

Żeby jednak klienci nie narzekali, bukmacher wprowadził też reload ETOTO bonus. Tu już możesz liczyć na o wiele wyższe pieniądze. Za wpłatę drugiego depozytu na swoje wirtualne koto możesz bowiem dostać aż 900 zł. Teraz możesz liczyć na podwojenie depozytu, czyli 100% swojej wpłaty. Tym razem najniższa wpłata, która podlega promocji, wynosi 40 zł. Przy wpłacie drugiego depozytu dostaniesz też kolejne 20 zł free betu.

Odbierz swój ETOTO bonus powitalny

Skorzystanie z bonusów powitalnych w ETOTO jest bardzo proste. Kod bonusu znajduje się na stronie ranking bonusów powitalnych. Wystarczy spełnić warunki krok po kroku. Zarejestrować się, wpłacić depozyty i postawić zakłady. Te ostatnio muszą wynieść 4-krotność wpłat. Masz na to 30 dni. Do zabawy wchodzą udział kupony pojedyncze i wielokrotne z kursem nie mniejszym niż 2.20. Pojedyncze wydarzenie na wielokrotnym kuponie zaś mogą mieć kurs min. 1.30. Jeśli spełnisz te warunki będziesz mógł skorzystać z dodatkowej gotówki na start.

Bonus bez depozytu ETOTO PL

Najczęściej będziesz mógł skorzystać z oferty dotyczącej zakładów na piłkę nożną. Jedną z nich jest „Top 3”. Są to aż 3 różne promocje. Każda z nich ma formę free betu.

Żeby dostać 50 zł, możesz skorzystać z promocji „Kornery” oraz „Mniej/Więcej”. W obu przypadkach dostaniesz ETOTO bonus, gdy postawisz zakłady za co najmniej 100 zł. Możesz wybierać spomiędzy 4 różnych typów zdarzeń. Wskaż wygranego meczu albo remis. Postaw na rzuty rożne lub sumę goli w meczu. Jeśli postawisz zakład za co najmniej 50 zł, bukmacher przyzna 25 zł. Oczywiście będą one miały formę free bet.

Dla graczy, którzy lubią typować w weekendy, bukmacher przygotował kolejną porcję free betów. W ramach „Weekendowego grania” będziesz miał do wykorzystania dodatkowe 50 zł. Wystarczy, że postawisz kupon kombi za co najmniej 100 zł. Dodatkowym warunkiem jest to, że musi być on postawiony i rozliczony w weekend.

Następny free bet jest możliwy do zdobycia w innej promocji. „Nocne granie”, bo o nim mowa, dotyczą ligi amerykańskiej koszykówki. Zakłady mogą być więc postawione na NBA, NFL, NHL, MLS i MLB. Postaw więc kupon i nie martw się, jeśli będzie on nietrafiony!

Bezpieczny zakład możesz też postawić na e-sporty. W ofercie pod tytułem „e-Granie” dostaniesz nawet 50 zł za błędnie wytypowane zdarzenia. Z promocji możesz skorzystać wielokrotnie. Maksymalny tygodniowy zwrot na jednego gracza wynosi 100 zł.

 

Program lojalnościowy Liga VIP

W ETOTO nie znajdziesz programu lojalnościowego skierowanego do wszystkich graczy. Jest jeden, ale tylko dla wybranych. Program ten nazywa się Liga VIP. Uczestnictwo w nim odbywa się poprzez akceptację zaproszenia wysłanego przez bukmachera. Nie możesz więc przyłączyć się do niego sam. Bukmacher na bieżąco monitoruje grę swoich użytkowników. Do programu VIP zaprasza tych, którzy korzystają z jego usług od dłuższego czasu. Musisz też regularnie stawiać zakłady. Pod uwagę brana jest ilość i wysokość wpłacanych depozytów. Najważniejszy jednak jest obrót na koncie.

Co daje uczestnictwo w programie Liga VIP? To dostęp do lepszej oferty. Będziesz mógł skorzystać z różnych bonusów. Pierwszy dostaniesz na powitanie w klubie. Kolejne będą związane z różnymi wydarzeniami, na przykład Twoimi urodzinami. Możesz liczyć też na indywidualną obsługę. Zostanie przypisany Ci asystent, który będzie pomagał Ci podczas całej zabawy w serwisie. To on poinformuje Cię o specjalnych promocjach, skierowanych wyłącznie do Ciebie. Jako VIP skorzystasz też z priorytetowych wypłat. Raz na jakiś czas dostaniesz też inne nagrody. Są to między innymi bilety na wydarzenia sportowe czy koncerty. Możesz też liczyć na zagraniczne wyjazdy.

Narobiliśmy Ci ochoty na zaproszenie? Jeśli wciąż nie pojawia się ono w Twojej skrzynce, możesz… upomnieć się o nie. Napisz do bukmachera maila na adres ligavip@etoto.pl. Napisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś być VIPem. W tytule napisz, że to prośba o dołączenie. Nie obiecujemy, że bukmacher się zgodzi, ale zawsze to jakaś szansa. A może zostaniesz członkiem ekskluzywnej Ligi VIP bukmachera ETOTO?

Czy bukmacher ETOTO jest legalny?

Tak! ETOTO jest jednym z operatorów, który dostał licencję na organizację zakładów wzajemnych online. Wydał ją minister Finansów. Zezwolenie było wydane dnia 28 listopada 2014 r. Ma numer AG9RG3/7251/15/KLE/2013/17. Na jego podstawie bukmacher może działać przez kolejne 6 lat. Aktualną listę legalnych bukmacherów w Polsce możesz sprawdzić na stronie internetowej Ministerstwa Finansów. Informacja o posiadanej licencji i działalności organizowanego rynku musi się też znaleźć na stronie internetowej bukmachera. Gra w ETOTO jest więc zupełnie legalna. Nie pociąga za sobą żadnego ryzyka. Za uprawianie hazardu na nielegalnie działających stronach internetowych grożą kary finansowe. Oprócz przepadnięcia wygranych możesz też dostać mandat karny. Warto więc ograniczyć się wyłącznie do legalnych zakładów bukmacherskich.

ETOTO, jak i każdy legalnie działający na rynku operator, musi spełnić szereg wymogów. Serwis musi być zamieszczony pod adresem domena.pl. Na stronie zaś opublikować spis treści, czy regulamin gry. Do tego informacje na temat polityka prywatności, graj odpowiedzialnie czy o używaniu plików cookies. Obowiązująca ustawa hazardowa z 2009 r. narzuca też dodatkowe wymogi. Między innymi zamieszczenia komunikatu o szkodliwości hazardu, możliwości uzależniania oraz metod leczenia.

Oferta bukmachera ETOTO

ETOTO w standardowej ofercie proponuje kilka ciekawych promocji. Większość z nich ma formę free betu. Niektóre określają jasno, jakich zdarzeń mają dotyczyć promocyjne kupony. Sprawdziliśmy, co dokładnie znajduje się w ofercie tego bukmachera.

Zakłady możesz stawiać na 29 dyscyplin. To niezły wynik. Większość z nich oczywiście dotyczy sportu. Najważniejsza jest piłka nożna. Na najważniejsze wydarzenia typu Liga Europy czy Liga Mistrzów, bukmacher oferuje nawet około 170 rynków. Na mniej ważne jest ich kilkadziesiąt. To norma u najlepszych bukmacherów na rynku. Do tego znajdziesz też takie sporty jak siatkówka, piłka ręczna, tenis czy hokej. W ETOTO znajdziesz też mniej popularne dyscypliny jak surfing, netball, futbol gaelicki czy hurling. Na najważniejsze mecze piłki nożnej bukmacher oferuje około 170 rynków, czyli znów powyżej średniej na rynku.

ETOTO posiada też szeroki dział z e-sportem. Oferuje niezłe kursy na najważniejsze światowe turnieje. W ofercie znajdziesz zakładki: CS:GO, Dota 2, Overwatch, LoL, Rainbow, Starcraft 2, Warcraft III czy FIFA. Rozgrywki e-sportu możesz obstawiać również na żywo. Bukmacher oferuje też dodatkowe promocje. To naprawdę ciekawa oferta, do której warto zajrzeć. E-sport jest w ETOTO na niezłym poziomie. Zdecydowanie inaczej jest z ofertą sportów wirtualnych. Tych nie znajdziesz w serwisie.To pewnie się zmieni, bo zapotrzebowanie na ten typ zakładów na rynku jest spore.

W serwisie nie znajdziesz też transmisji live. ETOTO nie oferuje żadnych sportów, które mógłbyś śledzić w serwisie. Szkoda, bo w jego ofercie znajduje się wiele ciekawych zakładów na żywo. W ciągu miesiąca w sumie jest ich ponad 20 tys. Obstawianie i oglądanie to najlepsze połączenie. Niejeden klient pewnie wybierze usługi innego operatora. Masz za to wizualizacje, które są bardzo dobrej jakości. Te obejmują kilka dyscyplin. To piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej, krykiet, tenis stołowy oraz e-sporty. Ich liczba, w porównaniu do konkurencji jest spora, rynków też jest nie mało. Na każdym etapie zabawy możesz też sięgnąć do statystyk.

ETOTO posiada w swojej ofercie również zakłady specjalne na dość wysokim poziomie. Znajdziesz tam wiele ciekawych zdarzeń, czasami nawet dość abstrakcyjnych. Nie masz co liczyć na nudę! Zakłady mogą dotyczyć ważnych politycznych zdarzeń zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Często też pojawiają się zakłady na wydarzenia kulturalne jak na przykład Eurowizja. Lubisz program telewizyjny „Taniec z Gwiazdami”? Wytypuj, kto wygra następy odcinek!

Ułatwienie w odnalezieniu się w ofercie gwarantuje wyszukiwarka. Masz do wyboru kilka różnych filtrów. Możesz na przykład wpisać nazwisko zawodnika, dyscyplinę czy datę spotkania. A może interesują Cię jedynie wybrane zdarzenia? Też możesz się do niej ograniczyć. Poza tym serwis bukmachera stwarza możliwość utworzenia swojej listy ulubionych zdarzeń. Wszystkie znajdą się w jednym miejscu.

Bukmacher ETOTO udostępnia też statystyki sportowe i meczowe. Portal z nimi otworzy się w oddzielnym oknie. Za dane odpowiada firma Sportradar. To niezła pomoc dla wszystkich typerów, nawet tych niedoświadczonych. Jeśli jednak korzystasz ze statystyk udostępnianych przez bukmachera STS, to będziesz zawiedziony. Portal ETOTO nie jest na tak wysokim poziomie. Plus za to, że jest, minus jednak za jego wykonanie.

Mówiąc o ofercie, trzeba też wspomnieć o oferowanych przez tego bukmachera kursach. Obecnie są one coraz lepsze. Jest to możliwe dzięki nowej polityce firmy i znacznemu zniżeniu marży przez bukmachera. ETOTO oferuje jedne z najatrakcyjniejszych kursów na bukmacherskim rynku. A jeszcze w 2018 r. był typowym przeciętniakiem.

Korzystanie z serwisu ETOTO

ETOTO nie wyróżnia się zbytnio na rynku bukmacherskim pod względem oferowanych metod płatności. Raczej to przeciętniak. Depozyt możesz wpłacić przy pomocy natychmiastowego przelewu, wykonanego przy użyciu usługi DotPay czy Przelewy24. Bukmacher honoruje też płatność kartą (Visa i Mastercard) oraz przelew Blikiem. W ofercie ma też wirtualne portfele, którymi są Skrill oraz Neteller. Minimalna wpłata dokonana na wirtualne konto w serwisie to 1 zł. Wypłaty zaś mogą mieć dowolną kwotę. Na te musisz jednak dość długo czekać. Bukmacher określił minimalny czas oczekiwania na 12 godzin. Porównując ten czas do konkurencji – to długo.

W kwestii płatności w serwisie www.etoto.pl nie jest więc źle. Jednak bukmacher zdecydowanie musi przyłożyć się do prędkości przelewów.

Wpłat i wypłat lepiej dokonywać poprzez stronę internetową bukmachera. Użytkownicy dedykowanej aplikacji mobilnej bowiem często skarżą się na jej działanie. Zacina się nie tylko przy przelewaniu pieniędzy, ale nawet przy logowaniu do systemu. Do tego jest mało intuicyjna i mało funkcjonalna. Zainstalować możesz ją na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. Mimo wszystko bukmacher zachęca do skorzystania z apki. Oferuje nawet promocje dla jej użytkowników. Aby jednak była bardziej popularna, bukmacher powinien się do niej bardziej przyłożyć i wprowadzić modyfikacje.

Wszelkie problemy związane z korzystaniem z serwisu możesz rozwiązać sam lub z pomocą bukmachera. Udostępnia on bowiem na stronie internetowej FAQ z najważniejszymi informacjami. Oprócz tego znajdziesz też zakładkę pod tytułem „Kontakt”. Po udostępnieniu serwisu www.etoto.pl jedyną możliwością było wysłanie maila na adres pomoc@etoto.pl. Jest on dostępny do dziś. Obecnie możesz też skorzystać z rozmowy z konsultantem za pomocą chatu. Opcja ta jest możliwa w godzinach od 9 do 22. Rozpoczęcie rozmowy wymaga kliknięcia niebieskiej chmurki znajdującej się w prawym dolnym rogu ekranu.

O bukmacherze ETOTO

Bukmacher jest bardzo nierówny. Z jednej strony oferuje dość mocną ofertę, z wieloma wydarzeniami i dużą ilością rynków. Postarał się też o jedne z wyższych kursów na rynku. Z drugiej strony zaś nie znajdziemy u niego wirtualnych sportów czy transmisji na żywo. To dwie oferty, które w ostatnim czasie cieszą się największą popularnością wśród graczy.

ETOTO posiada aplikację mobilną i zachęca do jej używania. Gracze jednak narzekają na jej funkcjonalność. Bukmacher powinien ją jak najszybciej zmienić. Pomysł był więc dobry, gorzej z wykonaniem.

 

Osobnym zagadnieniem są promocje, które oferuje legalny bukmacher ETOTO. Nie można powiedzieć, aby zakładka z nimi była pusta. Promocji nie brakuje. Większość z nich to free bety. Nie masz więc dużego wyboru. Jeśli nie jesteś ich zwolennikiem, niestety, ale nie skorzystasz praktycznie z niczego. Poza tym bezpieczny zakład zawsze wymaga od użytkownika wpłacenia depozytu. Można pokusić się o stwierdzenie, że bonus na start jest najbardziej atrakcyjną ofertą u tego bukmachera. Oczywiście, to też dwa free bety. Do tego ETOTO bonus bez depozytu. Niestandardowy, bo pierwszy może być powiększony jedynie o 100 zł. Dopiero kolejny może wynieść nawet 900 zł. Nie znajdziesz też u tego bukmachera promocji, w których musiałbyś użyć ETOTO kod promocyjny.

Na pewno ETOTO nie jest najlepszym bukmacherem na polskim rynku, ale też nie jest najgorszym. Jeśli interesuje Cię darmowa gra i korzystanie z licznych darmowych zakładów zajrzyj do tego bukmachera.

Jak otrzymać ETOTO Bonus?

W naszym serwisie dowiadujesz się wszystkiego na temat bonusów dostępnych w ETOTO a także o możliwości ich pozyskania.

Czy na stronie są dostępne kodu bonusowe?

Oczywiście że tak! dysponujemy świeżymi kodami bonusowymi dla wszystkich nowych graczy bukmachera. Skorzystaj z tej oferty i ciesz się swoim bonusem już dziś!

Czy nasze bonusy są aktualne?

Dbamy o to aby mieć dostęp do wszystkich nowych promocji. Nasz serwis pośredniczy w rozmowach z bukmacherami i tak samo my mamy z nimi bardzo dobry kontakt i dostęp do wszystkich promocji.

Czy w serwisie pojawią się nowe bonusy?

Jeśli tylko ETOTO udostępni nowe bonusy dla swoich graczy my także będziemy je oferować na swoim serwisie.