ESPORT bukmacher – jak obstawiać najważniejsze dyscypliny?

Biorąc pod uwagę coraz większe zainteresowanie, jakim cieszą się zakłady na esport, ofertę na najważniejsze dyscypliny powinien posiadać w swoim serwisie każdy, rzetelny bukmacher w Polsce. Z roku na rok, oferta zakładów bukmacherskich na esport jest coraz lepsza. Dotyczy to zarówno liczby wydarzeń, jak również bonusów oraz promocji. Sporty elektroniczne stają się coraz ważniejszą sekcją i mają duży wpływ na sposób postrzegania bukmachera przez klientów. Jakie zakłady bukmacherskie na esport znajdziemy w ofercie legalnych bukmacherów? Jak obstawiać poszczególne dyscypliny?

Zakłady na esport u legalnych bukmacherów w Polsce

Sporty elektroniczne pełnią coraz ważniejszą rolę w świecie zakładów bukmacherskich. Obok takich dyscyplin, jak piłka nożna, tenis czy koszykówka znajdziemy również gry komputerowe, takie jak: Counter Strike Global Offensive, League Of Legends, Overwatch, Starcraft 2, Fortnite, DOTA 2, Call of Duty, Rainbow Six Siege oraz wiele innych. Dzięki temu, gracze mogą coraz swobodniej obstawiać esport, wybierając najważniejsze wydarzenia z całego świata, a także rozgrywki lokalne.

Pierwsze zakłady bukmacherskie na esport pojawiły się ok. 2012 roku, kiedy to coraz popularniejsze stawały się profesjonalne rozgrywki w Counter Strike: GO oraz League of Legends. Z biegiem czasu, kolekcja zakładów na esport była wzbogacana o nowe dyscypliny. Bukmacherzy doskonale zdają sobie sprawę z faktu, jak dużą publiczność w naszym kraju przyciąga esport. Turniej Intel Extreme Masters w Katowicach sprzedaje bilety w ciągu zaledwie kilku dni. Ponadto, setki tysięcy osób ogląda rozgrywki za pośrednictwem Twitcha oraz innych kanałów społecznościowych. Właśnie dlatego, dobry esport bukmacher musi stale dbać o możliwie jak najbogatszą ofertę na elektroniczne sporty.

Czym właściwie jest esport?

Esport to rywalizacja, w której najlepsi gracze oraz drużyny z całego świata mierzą się w obrębie najpopularniejszych gier komputerowych, zwykle strzelanek lub strategii. Wymaga to doskonałego refleksu, perfekcyjnej znajomości gry, ciągle udoskonalanej strategii, a w przypadku sportów drużynowych także nienagannego zgrania i kooperacji. Najpopularniejsze gry komputerowe wykorzystywane w świecie esportu, to: Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Rocket League, Starcraft 2, Overwatch, Call of Duty Warzone, Rainbow Six Siege, a także FIFA.

Najważniejsze rozgrywki e sportowe gwarantują najlepszym zawodnikom miliony dolarów w puli nagród. Nie brakuje bardzo młodych zawodników, którzy nie ukończyli jeszcze osiemnastego roku życia, a już zgromadzili na swoich kontach setki tysięcy. Salehi Takhasomi uchodzi za najlepiej zarabiającego zawodnika na świecie. Jest on niekwestionowaną legendą DOTA 2. Ma dopiero 28 lat, a na arenach elektronicznych zarobił już grubo ponad 4 mln dolarów! Jeszcze lepiej będą mieli przyszli zawodowcy, biorąc pod uwagę, że pule nagród prestiżowych turniejów stale rosną.

Najważniejsze dyscypliny esportowe dostępny u bukmacherów

Czas na omówienie najważniejszych dyscyplin, jakie może nam zaoferować najlepszy esport bukmacher w Polsce. O ile jeszcze kilka lat temu mogliśmy liczyć na 3-4 najważniejsze gry, o tyle dziś, dyscyplin jest nawet kilkanaście. Oto najważniejsze gry esport, które można obstawiać u legalnych bukmacherów w naszym kraju:

 • DOTA 2 – jedna z największych oraz najlepiej opłacanych dyscyplin esportowych. Jest to gra strategiczna stworzona w oparciu o Warcraft 3. Gatunek Multiplayer Online Battle Arena zakłada, że drużyny złożone z kilku zawodników sterujących bohaterami walczą o przejęcie kontroli na mapie, zdobywając w ten sposób punkty w meczu.
 • League of Legends – to druga z najważniejszych dyscyplin z gatunku Multiplayer Online Battle Arena. Dwie drużyny pięcioosobowe walczą na mapie i starają się zniszczyć bazę (nexus) swoich rywali. Każdy z zawodników steruje bohaterem o indywidualnych cechach i umiejętnościach.
 • Counter Strike Global Offensive – bezdyskusyjnie najważniejsza strzelanka z gatunku FPS w świecie sportów elektronicznych. Na mapie walczą dwie drużyny: antyterroryści oraz terroryści. Na jednej mapie rozgrywa się do 30 rund, aż jeden z zespołów osiągnie wynik 16 punktów. W przypadku remisu odbywa się dogrywka.
 • Fortnite – jedna z młodszych dyscyplin, która rozwija gatunek Battle Royale. Jest to mieszanka strzelanki, survivalu oraz strategii. Na wielkiej mapie może znaleźć się nawet kilkuset zawodników, którzy walczą o to, aby pozostać przy życiu do samego końca.
 • Rainbow Six Siege – strzelanka, w której bardzo duży nacisk położono na elementy taktyczne. Uważa się ją, za jedną z trudniejszych strzelanek w świecie esportu.
 • Rocket League – bardzo sympatyczna dyscyplina esportowa, która łączy cechy piłki nożnej i wyścigów samochodowych. Z pomocą małych bolidów gracze walczą na arenie, starając się skierować piłkę do bramki przeciwnika.
 • FIFA – dyscyplina, która króluje na wielu imprezach przy konsoli. Są to po prostu elektroniczne rozgrywki w piłkę nożną.
 • Hearthstone – bez wątpienia jest to jedna z najważniejszych karcianek w świecie esportu. Gracze mają do dyspozycji liczne talie oraz karty specjalne do wyboru. Gra wymaga analitycznego myślenia, przewidywania oraz perfekcyjnej strategii.
 • Overwatch – kolejna ze strzelanek, tyle, że osadzona w realiach futurystycznych. Mamy tu nieco fantastyczną oprawę oraz bronie przyszłości.
 • Starcraft 2 – gra strategiczna osadzona w przestrzeni kosmicznej. Gra Blizzard należy również do jednej z pierwszych dyscyplin esportowych.
 • Call of Duty Warzone – do świata esportu wkroczyła także firma Activision, która postanowiła stworzyć pierwszą część w gatunku Battle Royale.

Jak widzisz, świat esportu na zakładach bukmacherskich jest niezwykle bogaty, a co więcej, stale pojawiają się nowe dyscypliny. Dobrymi przykładami są: Valorant, Overwatch 2, King of Glory. Sekcja esportu coraz częściej jest odrębną kategorią w serwisie bukmacherskim. W ten sposób, bukmacherzy starają się pokazać swoim klientom, jak duży nacisk jest kładziony na sporty elektroniczne.

Rodzaje zakładów bukmacherskich na esport

Systematycznie poszerza się także oferta zakładów bukmacherskich na wydarzenia esportowe. Największą liczbę rynków oferują nam takie dyscypliny, jak League of Legends, Counter Strike Global Offensive oraz DOTA 2, ale także inne gry posiadają bardzo bogaty wybór. Zakłady do wyboru zależą w dużej mierze od specyfiki gry oraz od tego, na jakich zasadach toczy się rozgrywka. Poniżej prezentujemy najważniejsze zakłady bukmacherskie na esport:

 • Zwycięzca meczu – najbardziej popularny zakład, w którym po prostu wskazujemy gracza lub drużynę, która naszym zdaniem zwycięży w meczu.
 • Handicap – jest to analogiczny zakład do zwycięzcy meczu, tyle, że możemy doliczyć wirtualne punkty jednej lub drugiej stronie w celu uzyskania wyższych kursów na nasz zakład.
 • Over / Under – czyli zakłady powyżej / poniżej. Dzięki nim można typować liczbę poszczególnych elementów w grze, np. czy dana drużyna zdobędzie poniżej lub powyżej danej granicy punktów. Często wykorzystywane przy statystkach indywidualnych poszczególnych graczy.
 • Dokładny wynik – ten zakład pozwala graczom wskazać dokładny wynik, jakim naszym zdaniem zakończy się mecz.
 • Zakłady indywidualne – w tym miejscu gracze mogą obstawiać statystyki poszczególnych graczy w sportach drużynowych, np. liczbę punktów lub to, który gracz zgromadzi punktów najwięcej.
 • Zakłady globalne – najważniejsze turnieje, takie jak Intel Masters Extreme w CS: GO zawsze budzą ogromne zainteresowanie. W ramach zakładów globalnych gracze mogą obstawiać, który zawodnik lub drużyna wygra turniej, kto awansuje z grupy itp.

A zatem, gry elektroniczne można obstawiać na podobnych zasadach, z którymi spotkamy się pośród najważniejszych dyscyplin sportowych. Ogromnym plusem jest to, że oferta na esport jest stale rozwijana, dzięki czemu, fani esportu mają bardzo szerokie pole do popisu, aby wykazać się swoją wiedzą, znajomością dyscyplin oraz dobrą intuicją typera.

Zakłady na żywo na wydarzenia esportowe

Odrębnym rodzajem zakładów bukmacherskich na esport są oczywiście zakłady na żywo, dzięki którym, najważniejsze dyscypliny i gry można obstawiać w czasie rzeczywistym. Rozgrywki e sportowe bardzo często są pokazywane za darmo na platformie Twitch oraz w mediach społecznościowych. Korzystają z tego legalni bukmacherzy, którzy coraz częściej pozwalają zarejestrowanym klientom oglądać zmagania, a przy okazji, obstawiać zakłady live.

Zakłady na żywo generują ogromne emocje i pozwalają wykorzystać swoją wiedzę na temat przebiegu poszczególnych rozgrywek. Sytuacja zmienia się dynamicznie, podobnie jak kursy. Czasami można znaleźć niezwykle dogodną okazję do obstawienia realnych scenariuszy po bardzo wysokim kursie. Obstawiając zakłady bukmacherskie live warto pamiętać o tym, że kupon jest weryfikowany przez kilka sekund, tak, aby zapobiec nagłym zmianom kursu przed wprowadzeniem zakładu. Wielu bukmacherów oferuje jednak opcję, która pozwala zaakceptować dowolne zmiany kursów, dzięki czemu, typowanie wydarzeń esport live staje się dużo wygodniejsze.

Jak obstawiać zakłady na wydarzenia esportowe?

Obstawianie najpopularniejszych gier elektronicznych nie różni się od typowania dyscyplin sportowych, np. piłki nożnej. Wystarczy wybrać interesujące nas zdarzenie, a następnie zapoznać się z ofertą wystawioną przez bukmachera. Aby postawić zakład, wystarczy wybrać kurs przypisany do scenariusza, który zakładamy w meczu. Wydarzenie zostanie dodane do kuponu, który zwykle znajdziemy po prawej stronie. Teraz wystarczy wybrać stawkę zakładu. W serwisach legalnych bukmacherów pobierany jest 12-procentowy podatek od stawki, przez co stawka jest nieco niższa, niż ta, którą wpisałeś. Ewentualna wygrana to iloczyn stawki oraz kursu zakładu.

Bardzo popularne są zakłady akumulowane, w których gracz typuje kilka zdarzeń na jednym kuponie. Kursy poszczególnych selekcji mnożą się ze sobą, dzięki czemu, kurs całkowity jest bardzo wysoki i sprawia, że ewentualna wygrana może być kilkudziesięciokrotnie wyższa od stawki. Jednakże, musimy pamiętać, że taki kupon zostanie rozliczony jako wygrany, tylko wtedy, gdy wszystkie zdarzenia skończą się po naszej myśli. Przydatna jest funkcja cashout, która pozwala rozstrzygnąć kupon przed zakończeniem się wszystkich meczów. Gracz może odebrać mniejszą, ale pewną wygraną. Bardzo przydatne, gdy na długiej „taśmie” zostanie nam jedno nierozstrzygnięte zdarzenie.

Na co zwrócić uwagę obstawiając sporty elektroniczne?

Warto także omówić najważniejsze kwestie, które powinny nam przyświecać, jeśli chcemy obstawiać zakłady na esport z większą skutecznością. Zacznijmy od podstaw, warto posiadać konto u kilku legalnych bukmacherów, ponieważ w ten sposób, zawsze można wybrać najwyższy kurs na interesujące nas wydarzenia sportowe. To właśnie wysokość kursów decyduje o tym, czy obstawianie konkretnego zdarzenia okaże się na dla opłacalne. Warto także szukać specjalnych promocji, które pozwalają obstawiać mecze bez podatku od stawki.

Kolejna kwestia to dobra analiza przedmeczowa. Koniecznie sprawdź, czym charakteryzuje się wybrana dyscyplina oraz na jakich zasadach rywalizują drużyny w danym turnieju (np. do ilu wygranych punktów). Oferta zakładów na esport rządzi się swoimi prawami, a dobra znajomość prężnie rozwijającej się sekcji bukmacherskiej daje znaczną przewagę. Warto także analizować dostępne typy bukmacherskie oraz konsultować się z innymi fanami. Ciekawą opcją są również zakłady live, ponieważ oglądając mecz, wiemy, w jakiej dyspozycji znajdują się zawodnicy.

Na koniec oferta promocyjna, którą posiadają legalni bukmacherzy. Nowi gracze często mogą liczyć na duży bonus powitalny, który pozwoli zgromadzić dodatkowe środki na obstawianie esportu. Dostępne są również liczne promocje i oferty specjalne, które pozwalają postawić zakład bez ryzyka lub darmowy zakład na korzystniejszych warunkach. Każdy legalny bukmacher zdaje sobie sprawę, jak ważnym elementem jest atrakcyjny bonus oraz promocje dostosowane do potrzeb klientów. To znacznie ułatwia obstawianie ulubionych sportów elektronicznych.

Gdzie możemy obstawiać zakłady bukmacherskie na esport?

W Polsce od 2009 roku obowiązuje ustawa hazardowa. Zakłady bukmacherskie na esport można obstawiać wyłącznie u legalnych bukmacherów, którzy posiadają licencję ministerstwa finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych online lub w punktach naziemnych w Polsce. Lista legalnych bukmacherów stale się rozwija, dzięki czemu, esport możemy obstawiać w coraz większej liczbie serwisów. Bezpieczne zakłady na esport możesz obstawić u następujących bukmacherów: STS, LV BET, Fortuna, forBET, Etoto, Totolotek, PZBUK, Betlic, Totalbet, Superbet, Betfan, eWinner oraz BetX. Każdego roku lista bukmacherów staje się coraz dłuższa, a zatem, warto co jakiś czas sprawdzić, czy na horyzoncie nie pojawił się nowy serwis bukmacherski.

Obstawiając esport zakłady bukmacherskie u legalnych bukmacherów, warto pamiętać o kilku bardzo istotnych kwestiach. przede wszystkim, od każdego zakładu pobierany jest 12-procentowy podatek od stawki (niektórzy bukmacherzy posiadają jednak promocje, w ramach których to oni pokrywają ten koszt). Dodatkowo, obowiązuje 10-procentowy podatek od wygranych powyżej 2280 złotych. Zakłady bukmacherskie esport wiążą się również z odpowiedzialną grą. Zanim rozpoczniesz typowanie, zapoznaj się z zasadami umieszczonymi w sekcji Graj Odpowiedzialnie. Taką sekcję powinien posiadać każdy esport bukmacher dysponujący licencją na prowadzenie działalności w Polsce.

Esport w Polsce – czy warto stawiać na sporty elektroniczne?

Nie ulega wątpliwości, że esport w Polsce będzie stopniowo rósł w siłę, podobnie zresztą jak esport zakłady bukmacherskie. Wystarczy zresztą sprawdzić, jak wielu fanów przyciągają największe wydarzenia, np. Mistrzostwa Świata w League of Legends lub turnieje rangi Major, takie jak Intel Master Extreme w Counter Strike Global Offensive. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się także DOTA 2, oraz nowe dyscypliny, takie jak chociażby Starcaraft Broodwar, Fortnite, King of Glory czy Rocket League. Możemy przypuszczać, że w nadchodzących latach, liczba dostępnych zakładów bukmacherskich na esport będzie coraz dłuższa.

A jak wypadają esport zakłady bukmacherskie pod względem opłacalności na tle innych dyscyplin sportowych? No cóż, fani, którzy lubią obstawiać popularne drużyny, takie jak Ninjas in Pyjamas, Virtus Pro czy G2 Esports, doskonale wiedzą, że niespodzianki zdarzają się podobnie jak w innych sportach. Tyle tylko, że odpowiednia analiza wydarzenia pozwala przewidzieć takie niespodzianki. Na słabszą dyspozycję drużyny może wpłynąć np. wielogodzinna podróż z jednego miasta do drugiego, aby zdążyć na turniej rozpoczynający się dzień po zakończonym finale. Takie niespodzianki nie zrażają jednak fanów esportu, którzy twierdzą, że obstawianie gier komputerowych jest bardzo opłacalne.

Zakłady na esport dostępne w aplikacji mobilnej

Coraz większa liczba graczy obstawia zakłady bukmacherskie za pośrednictwem wygodnej i nowoczesnej aplikacji mobilnej. Wystarczy spojrzeć chociażby na aplikację STS oraz LV BET, aby przekonać się, jak wygodne może być obstawianie zakładów w tej formie. Co szczególnie istotne, bukmacherzy starają się zachęcić do zainstalowania aplikacji mobilnej ciekawymi promocjami, m.in. darmowymi zakładami na esport. Taki bonus daje dodatkowe korzyści i pozwala na lepszych warunkach obstawić nadchodzące zdarzenia.

Aplikację mobilną do obstawiania zakładów bukmacherskich można pobrać bezpośrednio z mobilnej wersji serwisu bukmacherskiego. Dostępne są wersje na iOS oraz Android. Wystarczy jedynie połączenie z Internetem, aby móc obstawiać esport zakłady bukmacherskie w dowolnym miejscu i czasie. Z poziomu aplikacji możesz oczywiście zarejestrować nowe konto, dokonać pierwszej wpłaty oraz obstawić pierwsze zakłady na DOTA 2, Overwatch, League of Legends, Rainbow Six czy Counter Strike. Coraz większa liczba graczy zaczyna obstawiać esport w Polsce w ten sposób.

Gdzie znaleźć rzetelny typy bukmacherskie na esport?

O tym, że zakłady bukmacherskie na esport robią ogromną furorę na całym świecie, możemy przekonać się na forach tematycznych poświęconych obstawianiu zakładów. Wielu fanów esportu wspólnie konsultuje się w kwestii najbardziej opłacalnych zdarzeń, które warto obstawiać. Np. rozgrywki Pro League każdego dnia stanowią temat do żywej dyskusji. Na forach możemy się również przekonać, u jakiego bukmachera dostępne są najwyższe kursy na interesujące nas zdarzenia. Pamiętajmy, że to właśnie wysokie kursy pozwalają obstawiać esport na najkorzystniejszych warunkach.

Typów bukmacherskich na esport możemy zatem szukać na tematycznych forach esportowych, a także na ligach typerów, w których najbardziej aktywni użytkownicy mogą liczyć na nagrody. Warto sprawdzić skuteczność oraz Yield interesującego nas typera. Jednocześnie, pamiętajmy, że to nasza wiedza powinna decydować o tym, jaki kupon stworzymy. Warto stale rozwijać swoją wiedzę o popularnych dyscyplinach, dzięki czemu, zakłady bukmacherskie esport przyniosą lepsze wyniki.

Czy warto rozpocząć obstawianie zakładów na esport?

Kluczowym pytanie wydaje się to, jaki legalny bukmacher zagwarantuje nam najlepsze warunki do obstawiania zakładów na e sport. Z całą pewnością warto sprawdzić kod promocyjny adresowany do nowych użytkowników oraz bonus powitalny, jaki można z nim otrzymać. Dobry bonus to ogromne udogodnienie w kwestii obstawiania pierwszych zakładów na e sport. Liczą się także wspomniany kursy na interesujące nas wydarzenia. Pod tym względem, bardzo dobrze wypada bukmacher STS oraz LV BET. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby otworzyć konto w kilku serwisach bukmacherskich. Dzięki temu możesz wybierać miejsce, w którym obstawianie danego zdarzenia będzie stanowić optymalną decyzję w kwestii wygranej na kuponie.

Jak już mówiliśmy, lista legalnych bukmacherów w Polsce stale rośnie, a co więcej, każdy bukmacher dba o to, aby zapewnić swoim klientom najszerszy wybór zdarzeń e sport. Podobnie jest zresztą z atrakcyjną ofertą promocyjną. Warto zatem zapoznać się z dostępnymi opcjami oraz wybrać serwis pod kątem swoich indywidualnych potrzeb. Każdy bukmacher ma bowiem swoje punkty charakterystyczne oraz zalety, dzięki czemu, warto posiadać u niego konto.

Jak wybrać bukmachera z ofertą na esport?

Szukasz najlepszego bukmachera, który zagwarantuje Ci opłacalne esport zakłady bukmacherskie? Wybierając jeden z serwisów legalnych bukmacherów, zwróć uwagę na poszczególne czynniki:

 • Bonus powitalny – każdy nowy gracz może wykorzystać kod promocyjny i zapewnić sobie atrakcyjny bonus na start. Szczególnie dobrze prezentują się zakłady bez ryzyka. Koniecznie sprawdź, jaki warunek obrotu posiada wybrany bonus.
 • Promocje na esport – wielu bukmacherów coraz częściej oddaje do dyspozycji klientów ofertę skrojoną specjalnie pod kątem wszystkich fanów esportu.
 • Nowoczesna aplikacja mobilna – jeśli często będziesz obstawiać zakłady na esport w tej formie, sprawdź, jak prezentuje się aplikacja wybranego bukmachera.
 • Wybór gier – absolutną podstawą jest oczywiście to, jakie gry oraz zdarzenia posiada w swojej ofercie wybrany esport bukmacher.
 • Kursy – w wielu serwisach z wynikami możesz porównać kursy bukmacherskie u kilku bukmacherów, dzięki czemu, możesz obstawić zakład na najlepszych warunkach.
 • Nowoczesne udogodnienia – mile widziane są również takie udogodnienia, jak chat na żywo z innymi użytkownikami, opcja cashout, która pozwala zamknąć zakład przed czasem, a także wyszukiwarka interesujących kursów.

Wysoko oceniane oferty na esport znajdziemy w serwisach legalnych bukmacherów, takich jak STS oraz LV BET. Jeśli zależy Ci na tym, aby obstawiać popularne gry na najlepszych warunkach, koniecznie sprawdź, jakie możliwości oferują powyższe marki. Rynek bukmacherski w Polsce stale się rozwija, podobnie jak oferta na esport. Dzięki temu, możemy liczyć na coraz lepsze warunki do obstawiania popularnych sportów elektronicznych.

Jak rozpocząć obstawianie zakładów na esport?

Wiesz już, który bukmacher najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom względem zakładów bukmacherskich na esport? W takim razie jesteś o krok od tego, aby obstawiać zakłady na LoL, Counter Strike, Overwatch, Starcraft oraz inne dyscypliny. Kieruj się poniższą instrukcją, aby szybko i skutecznie otworzyć konto oraz postawić pierwszy zakład:

 1. Sprawdź, czy wybrany przez Ciebie bukmacher figuruje na liście legalnych bukmacherów w Polsce. Jednocześnie, pamiętaj o tym, że wiele serwisów posiada swój kod promocyjny, który pozwala odebrać ekskluzywny bonus powitalny.
 2. Czas na proces szybkiej rejestracji, w której wystarczy podać podstawowe dane osobowe oraz kontaktowe. Wklej tutaj posiadany kod promocyjny, aby zafundować sobie większy bonus i umilić obstawianie pierwszych zakładów.
 3. Warto za jednym zamachem zadbać o poprawną weryfikację konta. W tym celu należy załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego. Zwykle, w ciągu kilku godzin Twoje konto zostanie potwierdzone i zweryfikowane, co zagwarantuje dostęp do wszystkich funkcji wybranego przez Ciebie serwisu.
 4. Dokonaj pierwszego depozytu na swoim koncie. Legalni bukmacherzy obsługują szybkie przelewy bankowe, płatność kartą, wpłaty z portfeli elektronicznych, a także płatności mobilne. Dzięki temu, możesz w ciągu kilku minut zasilić swoje konto i rozpocząć obstawianie. Do pierwszej wpłaty często zostanie doliczony bonus.
 5. To już wszystko. Teraz możesz swobodnie obstawiać esport zakłady bukmacherskie. Pamiętaj, aby wybierać najwyższe kursy oraz być na bieżąco z promocjami, dzięki którym możesz obstawiać e sport na korzystniejszych warunkach. Z usług legalnych bukmacherów możesz korzystać także za pośrednictwem kasynowej aplikacji mobilnej.
Zakłady na Esport – podsumowanie

Emocjonujące esport zakłady bukmacherskie cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Największe turnieje przyciągają wielotysięczną rzeszę fanów, którzy na żywo obserwują zmagania oraz obstawiają zakłady live dostępne u legalnych bukmacherów. Biorąc pod uwagę, że obstawianie wielu gier może być równie opłacalne co najpopularniejsze dyscypliny sportowe, warto bliżej zapoznać się ze światem esportu, poznać najważniejsze dyscypliny oraz sprawdzić, na czym w zasadzie polega rywalizacja profesjonalnych zawodników. Dyscypliny takie jak: Counter Strike, League of Legends, Starcraft 2, Dota 2 czy Rainbow Six generują duże emocje. Wielu fanów po zobaczeniu jednego meczu decyduje się częściej śledzić najważniejsze wydarzenia.