Darmowy bonus bez depozytu na start

Darmowy bonus za rejestrację to coraz popularniejsza forma promocji, która ma nakłonić nowych użytkowników do założenia konta w serwisie bukmacherskim. Coraz większy wybór legalnych bukmacherów sprawia, że gracze mogą liczyć na coraz ciekawsze i bardziej atrakcyjne promocje. Bonus bez depozytu to obecnie standard w przypadku wielu renomowanych serwisów. W tym artykule omówimy popularne, darmowe bonusy bukmacherskie na start, a także przedstawimy bukmacherów, którzy obecnie mają w swojej ofercie takową promocję dla nowych graczy.

Bonusy u legalnych bukmacherów

Z roku na rok przybywa osób zainteresowanych obstawianiem wydarzeń sportowych. Zakłady wzajemne przede wszystkim powinny służyć dobrej zabawie oraz większym emocjom w trakcie oglądania ulubionych dyscyplin. Graczy, co zrozumiałe, przyciąga jednak potencjalny zysk, który można zbudować za prawidłowe typowanie wyników. Obecnie, osoby pragnące obstawiać zakłady bukmacherskie w Polsce mogą liczyć na szesnaście legalnych firm. Część z nich nie posiada jeszcze serwisu, ale już niebawem i one zadebiutują na polskim rynku. Większa konkurencja sprzyja użytkownikom i napędza rynek promocji i bonusów bukmacherskich. Zwłaszcza nowe strony często proponują graczom bonus za free.

Aktualnie, jeden bonus powitalny to za mało by przekonać wymagających klientów. Gracze coraz częściej oczekują na start atrakcyjnego bonusu bez depozytu, czyli prezentu przyznawanego za samo założenie konta w serwisie. W ten sposób nie musimy dokonywać pierwszej wpłaty by móc obstawić pierwsze zakłady i zagrać o duże wygrane. Darmowy bonus to coraz powszechniejsza promocja, która jest mile widziana przez użytkowników szukających odpowiedniego serwisu bukmacherskiego. Sprawdźmy, jakie promocje przygotowali dla nas legalni bukmacherzy oraz na jakie formy darmowego bonusu mogą najczęściej liczyć użytkownicy.

Bonus powitalny a darmowy bonus na start

Wielu nowych graczy często pyta o różnice między bonusem bez depozytu na start a bonusem powitalnym. Pierwsza forma promocji jest dostępna za samo zarejestrowanie konta w serwisie. Po pozytywnym zatwierdzeniu naszego konta będziemy mogli obstawić zakład za środki przyznane nam w prezencie przez bukmachera. Z kolei bonus powitalny w formie premii depozytowej czy zakładu bez ryzyka wymaga oczywiście wpłacenia na konto własnych środków. Na szczęście obie promocje w zdecydowanej większości serwisów bukmacherskich łączą się ze sobą. Dzięki temu, możemy najpierw wykorzystać bonus bez depozytu, a następnie odebrać bonus powitalny.

Freebet czyli darmowy zakład

Bukmacherzy często reklamują swój darmowy zakład właśnie jako freebet na start za zarejestrowanie konta w serwisie. W praktyce, gracz otrzymuje określoną kwotę i może ją przeznaczyć na dowolne obstawianie wydarzeń sportowych. Czasami, przyznany bonus to faktyczny darmowy zakład i jednorazowa szansa na postawienie kuponu za określoną kwotę. Innymi słowy, tutaj musimy trafić pierwszy zakład by mieć szanse dalszej gry bez dokonywania wpłaty. Freebet często jest obciążony warunkiem obrotu, który oznacza, że nie możemy wypłacić środków do momentu obstawienia zakładów za określoną kwotę. O wymogach obrotu powiemy w dalszej części tekstu.

Z perspektywy graczy, lepszą propozycją jest bonus pieniężny przyznawany na obstawienie dowolnej liczby darmowych zakładów. W ten sposób możemy zdywersyfikować ryzyko i obstawić kilka kuponów. Odrobina szczęścia i właściwy dobór obstawianych wydarzeń może sprawić, że zyskamy kapitał potrzebny do poważnej gry bez konieczności inwestowania własnych środków. Głównie z tego względu, bonusy bez depozytu są tak łakomym kąskiem dla fanów zakładów bukmacherskich. Legalni bukmacherzy w Polsce starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i coraz częściej proponują nam taki prezent powitalny od razu po zakończeniu procedury rejestracji konta.
bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu – na co zwrócić uwagę?

Jest kilka istotnych czynników, które decydują o tym, czy dany bonus bukmacherski rzeczywiście jest atrakcyjną ofertą. W przypadku darmowych bonusów niemal każda promocja okaże się dla nas pozytywna. W końcu otrzymujemy środki całkowicie za darmo i nawet przy restrykcyjnym warunku obrotu warto pokusić się o „obronienie” takiego bonusu. Biorąc pod uwagę, że coraz większa liczba bukmacherów proponuje nam darmowy bonus na start, warto zapoznać się z czynnikami, które w głównej mierze decydują o atrakcyjności wybranej przez nas oferty.

  1. Wysokość bonusu – bez wątpienia najistotniejszy czynnik. O ile w przypadku premii powitalnych patrzymy nie tylko na kwotę, ale także formę przyznania promocji i warunek obrotu, o tyle w przypadku bonusu bez depozytu zawsze najważniejsza jest kwota. Im większe środki otrzymany za rejestrację konta, tym większe są nasze szanse na zbudowanie kapitału, który pozwoli na długą grę bez wpłacania swoich pieniędzy.
  2. Freebet czy bonus pieniężny – choć zdecydowana większość bukmacherów reklamuje swój bonus bez depozytu jako freebet, warto zapoznać się z regulaminem promocji. Warto się upewnić, czy będziemy mogli postawić tylko jeden kupon za określoną kwotę, czy też otrzymamy pulę środków, którą możemy swobodnie rozdysponować na zakłady bukmacherskie.
  3. Warunki skorzystania z promocji – bardzo często darmowy bonus może być wykorzystany wyłącznie na określonych zasadach. Bukmacher często wymaga obstawienia zakładu combi o określonym kursie minimalnym. Tym samym, rośnie trudność prawidłowego wytypowania wyników na kuponie. Także pod kątem dodatkowych wymogów freebeta warto dokładnie przeanalizować regulamin wybranej promocji. Czasami darmowego bonusu nie możemy wykorzystać na zakłady na żywo.
  4. Warunek obrotu – ostatnia kwestia, która często może mylić niedoświadczonych użytkowników. Warunek obrotu to zabezpieczenie, które blokuje możliwość wypłacenia otrzymanych środków zaraz po ich otrzymaniu. Aby pieniądze mogły zostać wypłacone z konta, musimy najpierw obstawić zakłady za określoną wielokrotność otrzymanych środków. Czasami, do warunku obrotu wchodzi również ewentualna kwota wygranej za sprawą freebetu. W dalszej części artykułu powiemy więcej na temat warunku obrotu oraz przedstawimy praktyczne przykłady.
  5. Pełna lub szybka rejestracja – ten czynnik jest bardzo istotny w przypadku graczy, którzy pragną jak najszybciej zarejestrować konto by przeznaczyć darmowy bonus na nadchodzące wydarzenia sportowe. Jeśli promocja przysługuje także w przypadku szybkiej rejestracji, od otrzymania środków dzieli nas kilka minut. Część bukmacherów wymaga jednak przejścia pełnej rejestracji wraz z procesem weryfikacji, w której potrzebujemy dowód osobisty lub skan innego dokumentu tożsamości. W tym wariancie na przyznanie bonusu możemy czekać nawet kilka godzin.

Bonusy bez depozytu u polskich bukmacherów

Czas na konkrety. Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy obecną sytuację na rynku i wybraliśmy legalnych bukmacherów posiadających licencje Ministerstwa Finansów, którzy udostępniają dla nowych klientów darmowy bonus na start za rejestrację konta. Sprawdź, który serwis oferuje największy prezent i odbierz dla siebie najatrakcyjniejszy bonus bez depozytu na rynku.
bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie Totolotek – freebet bez depozytu 20 PLN

Standardowa oferta przygotowana przez tego bukmachera pozwala odebrać bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych. Na naszej stronie możesz znaleźć specjalny kod promocyjny Totolotek, który pozwoli Ci skorzystać z ekskluzywnej promocji. W ten sposób otrzymasz darmowy freebet o wartości 25 PLN. Następnie, klienci mogą również otrzymać cenną premię powitalną 100% do 1000 PLN (z kodem bonusowym do 1120 PLN). Freebet możemy przeznaczyć na kupon pojedynczy lub ako z kursem minimalnym 2,00. Otrzymane środki należy w ciągu 30 dni obrócić trzykrotnie po kursie 2,00 aby otrzymany bonus mógł zostać wypłacony.

Zakłady bukmacherskie STS – darmowy zakład 25 PLN

Darmowy bonus o wartości 25 złotych proponuje nam również największy polski bukmacher czyli Star Typ Sport. Po zarejestrowaniu konta otrzymamy 25 PLN na dowolne obstawianie wydarzeń sportowych. Nie musimy spełniać żadnych wymogów kursowych. Co należy zrobić aby freebet wraz z wygranymi środkami podlegał wypłacie z konta? Musisz obrócić otrzymaną kwotę trzykrotnie obstawiając zakłady z kursem minimalnym 1,91.

Darmowy bonus STS można otrzymać poprzez wykorzystanie kodu promocyjnego: „pewne25” przy rejestracji konta. Środki są doliczane po pomyślnym przejściu procedury weryfikacji konta. Po skorzystaniu z bonusu bez depozytu, gracze mogą wykorzystać w STS premię powitalną 100% do pierwszej wpłaty maksymalnie do kwoty 1000 złotych.
> bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie Fortuna – freebet bez depozytu 20 złotych

W przypadku tego bukmachera spotkamy się z klasycznym freebetem, który umożliwia nam postawienie jednego kuponu o wartości 20 PLN. Gracze, którzy zarejestrują konto w serwisie Fortuna otrzymają punkty w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Można je od razu wymienić na darmowy zakład bez depozytu o wartości 20 PLN. Środki możemy przeznaczyć na dowolny kupon. Klienci mogą także liczyć na bardzo przyjazny warunek jednokrotnego obrotu bonusem. Następnie przysługuje nam pakiet powitalny: bonus 100% do 1000 PLN, a także zakład bez ryzyka 100 PLN. To jedna z najciekawszych promocji powitalnych dostępnych na rynku.
lvbet oferta

Zakłady bukmacherskie LVbet – atrakcyjny, kursowy bonus 20 PLN

Szczególnie ciekawą ofertę przygotował dla nas bukmacher LVbet, który preferuje bonusy kursowe. Po zarejestrowaniu konta możesz otrzymać symboliczną złotówkę bez depozytu oraz bonus kursowy x20. W praktyce, złotówkę możesz przeznaczyć na kupon combi z co najmniej trzema zdarzeniami oraz z kursem całkowitym przynajmniej 2,50. Doliczając premię kursową pomnożysz kurs całkowity x20 (2,50 * 20 = 50,00). A zatem, ten darmowy zakład daje nam możliwość powalczenia o spory zastrzyk pieniędzy na start. Obowiązuje warunek dwukrotnego obrotu bonusem.

Kibice klubów piłkarskich sponsorowanych przez LVbet mogą dodatkowo otrzymać 50 PLN. Wystarczy na adres promocyjny bukmachera przesłać skan karnetu meczowego. Bonus bez depozytu łączy się oczywiście z pakietem powitalnym, w którym również otrzymujemy bonusy kursowe o łącznej wartości 1500 złotych. Jest to stosunkowo wymagający bonus, który wymaga skutecznego typowania. Jeśli jednak dobrze dobierzemy wydarzenia, możemy wygrać bardzo duże pieniądze.
bonus bez depozytu etoto

Zakłady bukmacherskie Etoto – darmowe 20 PLN za rejestrację

Kolejnym bukmacherem na naszej liście jest Etoto, który proponuje nam freebet 20 PLN za rejestrację konta. Tutaj warunkiem otrzymania bonusu jest założenie konta za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Tylko w ten sposób będziemy mogli wykorzystać bonus na darmowe zakłady. Otrzymane środki należy obrócić czterokrotnie obstawiając kupony o kursie minimalnym 2,20. Bukmacher Etoto proponuje nam również atrakcyjny pakiet powitalny do dwóch pierwszych wpłat: Bonus 200% do 100 PLN do pierwszego depozytu, 100% do 900 PLN przy drugiej wpłacie. Ponadto, drugi depozyt pozwoli Ci również odebrać kolejny freebet o wartości 20 złotych.

Zakłady bukmacherskie PZBUK – dwa freebety o wartości 10 złotych

Polskie Zakłady Bukmacherskie to młody bukmacher, który rozpoczął działalność pod koniec 2018 roku. Za rejestrację konta w serwisie otrzymamy punkty do wykorzystania w programie lojalnościowym. Wystarczą one do odbioru dwóch darmowych zakładów o wartości 5 złotych każdy. Bardziej opłacalne może być jednak dozbieranie kilku punktów i odebranie bonusu 25 PLN. Oczywiście w tym celu musielibyśmy dokonać wpłaty i obstawić kilka kuponów. Ogromnym atutem jest brak warunku obrotu od przyznanych freebetów. Dodatkowo, w PZBUK czeka na nas pakiet powitalny w postaci freebeta 50 PLN oraz premii 200% do 150 PLN.

Zakłady bukmacherskie Totalbet – darmowe 25 PLN z kodem bonusowym

Niedawno, bonus bez depozytu pojawił się także w ofercie nowego bukmachera Totalbet. Aby skorzystać z tej promocji musimy jednak wykorzystać kod bonusowy. Znajdziesz go na naszej stronie. Ponadto, nowi klienci mogą otrzymać bonus powitalny 100% do 500 PLN. Minusem jest bardzo wysoki warunek obrotu. Musisz sześciokrotnie obstawić bonus na kuponach combi (kurs minimalny 2,00).

Który bonus bez depozytu wybrać?

Wszystkie powyższe promocje prezentują się bardzo okazale. A zatem, aby wybrać najlepszy serwis, sprawdź również pozostałe promocje bukmacherskie dla stałych klientów, zapoznaj się z wysokością kursów oraz dostępnymi rynkami zakładów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby wziąć wszystkie udzielane bez depozytu bonusy. Posiadanie konta w wielu serwisach jest jak najbardziej dozwolone i legalne. Co więcej, w ten sposób możesz wybierać aktualne oferty z najlepszymi kursami na interesujące Cię wydarzenia sportowe oraz wspierać swoją grę dodatkowymi bonusami. Dlatego też, wielu zaawansowanych graczy posiada konto we wszystkich serwisach legalnych, polskich bukmacherów.

Bonusy bez depozytu pozwalają na większe ryzyko

Naszym zdaniem, darmowe bonusy warto wykorzystać z przytupem. Nie opłaca się asekuracyjna gra, która pozwoli nam wygrać parę złotych. Oczywiście w ten sposób przedłużamy możliwość gry bez konieczności pierwszej wpłaty, ale przecież nie o to w tym chodzi. Warto postawić bardziej ryzykowny zakład, ponieważ i tak nie ryzykujemy utratą własnych środków. W zamian możemy natomiast zapracować na super zastrzyk pieniężny na udany początek obstawiania w serwisie. Większe ryzyko umożliwiają oba rodzaje bonusów: klasyczny freebet oraz środki pieniężne na swobodne obstawianie zakładów na starcie.

A zatem, na początek wybierz dyscypliny, w których czujesz się mocny: piłka nożna, tenis, koszykówka, futbol amerykański, snooker, hokej. To tylko niektóre z dyscyplin obstawianych przez graczy za środki z bonusu bez depozytu. Spróbuj postawić zakład AKO z kilkoma wydarzeniami i wysokim kursem całkowitym. W ten sposób ewentualna wygrana będzie dużo wyższa. W ten sposób, lepiej wykorzystasz potencjał darmowego bonusu i powalczysz o większy zysk. Pamiętaj, że wielu bukmacherów przy rejestracji pozwala wykorzystać specjalny kod rejestracyjny. W ten sposób możesz skorzystać ze ekskluzywnej oferty powitalnej.

Jak odebrać bonus bez pierwszej wpłaty?

W zdecydowanej większości przypadków bonus jest przyznawany automatycznie za rejestracje konta. Czasami ustalane są jednak indywidualne zasady. Np. bonusy mobilne, które odbierzesz wyłącznie korzystając z aplikacji na smartfony lub tablety. To typowe dla aktualnej promocji oferowanej przez Etoto. Czasami gracze muszą także poprosić bukmachera o przyznanie darmowych środku. Np. w LVbet, aby otrzymać bonus bez depozytu, skontaktuj się z serwisem poprzez mailowy adres promocyjny. Klasyczny bonus bez depozytu nigdy nie wymaga od gracza realizowania żadnych płatności w serwisie. Ta zasada jest niezmienna. Pamiętaj, że informacje na temat warunków korzystania z promocji zawsze znajdziesz w regulaminie. Czasami musisz także skorzystać ze specjalnych kodów bonusowych.
Obrót bonusu STS

Warunek obrotu – jak to działa?

Gdyby przyznane środki od razu podlegały wypłacie, wielu nieuczciwych użytkowników nie zamierzałoby wykorzystywać prezentu na obstawianie zakładów sportowych. Właśnie z tego względu bukmacherzy wprowadzają warunki korzystania z bonusu, które sprawiają, że przyznane środki mogą zostać wypłacone dopiero po spełnieniu tego wymogu. Warto zatem zapoznać się z regulaminem promocji. Polityka prywatności w kontekście warunku obrotów może być bardzo różna. Poniżej praktyczne przykłady tego jak działa warunek obrotu.

Załóżmy, że otrzymałeś 20 PLN w prezencie i musisz trzykrotnie obrócić bonus. Aby wypłacić otrzymane środki, musisz obstawić zakłady za przynajmniej 60 PLN. W regulaminie może jednak kryć się wzmianka, które obejmuje warunkiem obrotu także ewentualne wygrane. Załóżmy, że z pomocą freebetu wygrałeś 50 PLN. W takiej sytuacji warunek obrotu to 60 PLN bonusem oraz 150 PLN kwotą wygranych. Bardzo często bukmacherzy utrudniają to zadanie poprzez dodatkowe wymogi, np. termin czasowy do 30 dni lub konieczność wybierania zakładów ako z wysokim kursem całkowitym.

Należy także pamiętać, że od roku 2009 obowiązuje ustawa hazardowa oraz 12-procentowy podatek od stawki każdego zakładu. Wszyscy bukmacherzy posiadający licencje Ministra Finansów muszą pobierać ten podatek od graczy. W związku z tym, jeśli stawiasz 10 PLN, do warunku obrotu wlicza się jedynie 8,80 PLN. Kwota 1,20 została przeznaczona na podatek od kuponu. Warto o tym pamiętać, ponieważ wielu początkujących graczy dziwi się, dlaczego ich bonus nie został jeszcze dopisany do salda głównego mimo obstawienia wymaganej kwoty. Jeśli mamy wątpliwości co do sposobu rozliczania warunku obrotu, wykorzystajmy kontakt z serwisem i dowiedzmy się, dlaczego środki nie są jeszcze dostępne do wypłaty. Po spełnieniu warunków korzystania, pieniądze automatycznie powinny zostać doliczane do salda głównego.

Jak łatwo dokonać obrót bonusem?

O ile obrót bonusem powitalnym wymaga odpowiedniego podejścia do zagadnienia, o tyle specjalne bonusy bez depozytu rządzą się swoimi prawami. Naszym zdaniem warto podjąć nieco większe ryzyko także dokonując obrotu. Np. sumę 100 PLN możemy obrócić czterema zakładami ze stawką 25 PLN. Wybierając kursy powyżej 2,50 wystarczy, że nasza skuteczność wyniesie 50% i już możemy liczyć na zysk. Ponadto, wypłata z konta będzie już możliwa. Darmowa oferta bonusu w ten sposób zostanie wykorzystana najefektywniej.

Pamiętaj, że możesz wykorzystywać typy innych graczy i szukać „pewniaków”, które pozwolą Ci zarobić więcej. Nie zapomnij sprawdzić także pozostałych, najlepszych ofert promocyjnych. nawet, jeśli w jednym momencie stracisz otrzymany freebet, wciąż przysługują Ci różne premie wraz z pierwszym depozytem. Niektórzy bukmacherzy oferują także bonus reload od kilku depozytów. A zatem, aktywna gra u legalnych bukmacherów popłaca możliwością wykorzystania licznych ofert bonusowych. Tym samym, nasza gra stanie się bardziej wydajna.

Najważniejsze zawsze jest zapoznanie się z zasadami promocji. Dlatego zawsze czytaj regulamin i nie sugeruj się tym co mówi główna reklama. Bezpośrednio w zapisach regulaminu znajdują się wytyczne, które wyszczególniają konkretne wytyczne związane z obrotem. Znając „przeciwnika” możemy łatwiej ustalić strategię i dużo szybciej dokonać obrotu wymaganej sumy. W panelu użytkownika często znajdziecie informacje na temat aktualnych postępów. W ten sposób łatwiej zaplanujecie kolejne zakłady.

Bonusy bez depozytu w Polsce

Czy na tle zagranicznych bukmacherów, polskie serwisy wypadają pozytywnie? Naszym zdaniem, jak najbardziej tak. Nie brakuje bardzo dobrych bonusów bez depozytu, które pomogą nam zbudować kapitał na start. Polscy bukmacherzy starają się oferować swoim graczom coraz lepsze oferty startowe. Zagraniczne marki, które działały na rynku przed wprowadzeniem ustawy hazardowej w formie bonusu bez depozytu często oferowały także darmowe spiny lub środki premiowane na poker. Była to promocja dostępna w sekcji kasyno. Wśród legalnych serwisów bukmacherskich w Polsce nie ma stron oferujących gry kasynowe. Na ten moment w naszym kraju działa tylko jedno, całkowicie odrębne i legalne casino gier online. Bonusy kasynowe u zagranicznych bukmacherów pozostają na ten moment po za sferą naszych zainteresowań. Z kronikarskiego obowiązku zaznaczamy jednak, że oferty oferowane przez polskich bukmacherów stają na bardzo wysokim poziomie na tle konkurencji i nie odbiegają od promocji oferowanych przez zagraniczne strony hazardowe.
totalbet promocje

Darmowe bonusy na start – podsumowanie

Atrakcyjny bonus bez depozytu pozwala powalczyć o sporą wygraną bez konieczności dokonywania pierwszej wpłaty w serwisie. Dla wielu klientów jest to obecnie bardzo ważny czynnik decydujący o atrakcyjności oferty bukmachera. Dlatego coraz więcej serwisów decyduje się na taką formę promocji. Pamiętaj, że o atrakcyjności serwisu decydują także inne czynniki. Koniecznie sprawdź pakiet powitalny, najwyższe kursy na interesujące Cię dyscypliny, a także promocje dla stałych klientów. Na naszej stronie znajdziesz również ranking bukmacherów, który pozwoli Ci wybrać najlepsze oferty dostosowane do Twoich potrzeb.

Pamiętaj, że za sprawą kodu bonusowego dostępnego na naszej stronie możesz liczyć na ekskluzywne oferty powitalne. Dzięki temu, udzielany bez konieczności depozytu bonus może być jeszcze większy. Możesz wykorzystać przyznane środki by zapoznać się ze wszystkimi funkcjami serwisu bez ryzyka strat. Zobacz także nasze recenzje bukmacherskie aby wybrać rejestracje u najlepszego bukmachera w Polsce. Już dziś odbierz bonus bez depozytu u legalnych, polskich bukmacherów i graj o wysokie wygrane.

Poniżej prezentujemy listę, która podsumowuje powitalne premie bez depozytu. Jeśli chcesz, możesz wykorzystać różne bonusy oferowane przez kilu bukmacherów. Wtedy Twoja nagroda bez depozytów będzie jeszcze większa. Wybierz bonus, z którym otrzymasz najwięcej i już od początku poczujesz się pewniej na zakładach bukmacherskich:

Totolotek – 25 złotych bez depozytu

STS – darmowy freebet 25 złotych

Fortuna – darmowy zakład 20 złotych

LVbet – bonus kursowy bez depozytu 20 złotych

Etoto – freebet 20 złotych (tylko na aplikacje mobilne).

PZBUK – dwa freebety po 5 złotych każdy

Totalbet – daemowe 25 złotych (tylko z kodem promocyjnym).