Co to jest cashout ? Jak działa early cash out ?

Cash out to opcja, która jest bardzo popularna wśród zagranicznych bukmacherów. Jest to świetna oferta pozwalająca zabezpieczyć postawioną gotówkę i zminimalizować ryzyko przegranej. Wśród polskich bukmacherów tylko kilku zdecydowało się na ofertę wcześniejszego zamknięcia zakładu. Jak działa cash out i który bukmacher zdecydował się na wprowadzenie opcji do swojej oferty? Przekonajmy się!

Jak działa cash out?

Cash out to nic innego jak opcja dająca możliwość wcześniejszego zamknięcia lub wycofania zakładu. Jeśli mecz nie idzie po naszej myśli, mamy możliwość uniknięcia większej straty pieniędzy. Oczywiście nie odzyskamy całej postawionej sumy, ale częściowo możemy uniknąć większej przegranej. Opcja wypłaty nie jest używana tylko w przypadku niwelowania strat. Często ludzie o słabszych nerwach decydują się na wcześniejsze zamknięcie zakładu. Zabranie mniejszej ilości wygranej gotówki przed zakończeniem danego wydarzenia. Wielu niedoświadczonych graczy myli opcje ”zamknij zakład”, z opcją 'anuluj zakład’. Anulowanie zakładu to nic innego jak wycofanie kuponu wraz z odzyskaniem całej postawionej kwoty. Zamykanie zakładu działa zupełnie inaczej. Bukmacher oferuje nam możliwość wypłaty, dostosowując kurs, po jakim wypłacisz pieniądze po zamknięciu zakładu. Niedługo Betclic kod promocyjny także udostępni swój cash out na co gorąco czekamy!

cash out

Jak używać opcji cash out?

Opcja wczesnej wypłaty zależy od wielu czynników takich jak: wynik meczu, czas spotkania. Ilość wydarzeń na kuponie i przede wszystkim od kursów. Powinniśmy śledzić nasz zakład na stronie bukmachera, ponieważ opcja wcześniejszego wycofania zakładu. Nie jest dostępna przez cały czas. Oferta wczesnej wypłaty może pojawić się np. w 50 minucie meczu. Już 15 minut przed zakończeniem spotkania będzie niemożliwa, wszystko zależy od dostępnych kursów. Nie każdy zakład może posiadać opcje zamknięcia zakładu. Jeśli już taka opcja będzie dostępna, warto o niej wiedzieć. Czasami zdarza się tak, że opcja wypłaty jest niedostępna. Co nie oznacza, że nie pojawi się wcale. Wszystko zależy od aktualnych kursów i zdarza. Bukmacher po kilku minutach zaoferuje nam możliwość zamknięcia kuponu.

cash out

Jak zamknąć zakład za pomocą funkcji cash out?

Jedną z największych zalet wczesnej wypłaty jest wycofanie zakładu w obawie o stratę większej ilości gotówki. Załóżmy, że jest 40 minuta spotkania, a nasza drużyna przegrywa mecz 1 do 0. Możemy zaryzykować i czekać, aż nasza drużyna wygra spotkanie, odrabiając stratę. Lub zdecydować się na wczesną wypłatę, która pozwala na zabezpieczenie się przed stratą większej sumy pieniędzy. Dzięki temu możemy odzyskać nawet połowę postawionej gotówki.

Opcja wcześniejszego zamknięcia zakładu dotyczy przede wszystkim zakładów AKO. Załóżmy, że na kuponie trafiliśmy już 5 z 7 spotkań. Dzięki opcji wczesnej wypłaty mamy możliwość wycofania się z zakładu. Zabierając wygraną tylko z pięciu wygranych wydarzeń, nie czekając na pozostałe. Oczywiście minusem jest utrata pozostałej części wygranej. W przypadku gdy jednak dwa pozostałe mecze przebiegły po naszej myśli. Jest to również doskonała opcja, jeśli przy typowaniu popełniliśmy błąd. Na przykład postawiliśmy zakład, po czym okazało się, że najlepszy zawodnik z drużyny doznał kontuzji. Opcja wypłaty nie jest dostępna, jeśli któryś z naszych zakładów został rozliczony jaki przegrany. Warto dodać, że funkcja wcześniejszego zamknięcia zakładu jest nieodwracalna.

Wiemy, jak działa ta wypłata w teorii. Szczegółowo przedstawić opcje zamknięcia zakładu posłużymy się jednym z przykładów. Postawiliśmy zakład w wysokości 100 złotych na mecz Polska — Szwecja po kursie 2.00.

Early Cash out, gdy Twoja drużyna przegrywa

Załóżmy, że po pierwszej połowie spotkania nasza drużyna przegrywa 0 do 1. Oczywiście możemy zaryzykować, czekając, aż Polacy odrobią stratę, strzelając dwie bramki, ale mecz jest wyrównany. Wygrana w tym przypadku jest mało prawdopodobna, ale nie niemożliwa. Jeśli nie chcemy ryzykować większej straty pieniędzy, możemy skorzystać z opcji cash out. Tym sposobem nie tracimy całej postawionej sumy. W naszym przypadku 100 złotych, lecz niwelujemy stratę, zamykając zakład. Dzięki opcji cash-out wypłaciliśmy część postawionych pieniędzy. Może to być nawet 50 procent postawionego zakładu albo i mniej — wszystko zależy od aktualnych kursów. Opcja może być pechowa, jeśli po końcowym gwizdku okaże się jednak, że Polska wygrała spotkanie.

cash out

Cash out, gdy Twoja drużyna remisuje

W przypadku remisu mamy większe szanse na wygraną, ponieważ Polakom do zwycięstwa brakuje tylko jednej bramki. Zakład jest dość ryzykowny, do końca meczu pozostało 15 minut. Na bramkę naszej drużyny się nie zanosi. W tym przypadku również mamy szanse zniwelować stratę wypłacając część postawionej sumy. W zależności od aktualnych kursów opcja wypłaty oferuje nam wypłatę środków w wysokości 70 złotych. Jeśli skorzystamy z opcji, będziemy 30 złotych na minusie. Lecz w przypadku remisu przegramy całą postawioną sumę, w naszym przypadku 100 złotych.

Cash out, gdy Twoja drużyna wygrywa

Postawiony mecz idzie po naszej myśli. Polacy wygrywają spotkanie 1 do 0, a do końca meczu pozostało 30 minut. Opcja wypłaty oferuje nam wcześniejsze zamknięcie zakładu z równoczesnym zabraniem mniejszej wygranej. Może się wydawać, że opcja w tym przypadku nie jest opłacalna, lecz sport bywa nieprzewidywalny. Osoby, które nie lubią dużego ryzyka, zdecydują się na wcześniejsze zamknięcie zakładu. Tym sposobem wygraliśmy np. 155 złotych, w przypadku zaryzykowania nasza wygrana mogłaby być większa, lecz wciąż jesteśmy na plusie.

Kwoty wypłat z cash out

Kwoty wypłat przedstawione w przykładach nie obrazują stałego wyznacznika wysokości wypłat. Przedstawiamy tylko jak mniej więcej, działa oferta wypłaty. Ile pieniędzy uda nam się wypłacić dzięki opcji wcześniejszego zamknięcia zakładu. Zależy tylko i wyłącznie od bukmachera. Jeśli prawdopodobieństwo przegrania kuponu jest wysokie, to oczywistym faktem jest to, że wypłacimy mniejszą kwotę pieniędzy. Natomiast jeśli jesteśmy blisko wygranej, która jest wysoce prawdopodobna. Bukmacher zaoferuje nam niższą, ale równie wysoką wygraną naszego kuponu. Wszystko jednak zależy od naszej decyzji. Czy opcja wypłaty nie zostanie wykorzystana zbyt szybko i zbyt pochopnie.

Cash out — zalety

Jedną z największych zalet opcji jest to. Że w pewnym stopniu mamy możliwość kontrolowania włożonych pieniędzy w zakład. Opcja pozwala nam zabezpieczyć się przed większą stratą gotówki. Opcja pozwala nam na postawienie większej ilości wydarzeń. Dzięki czemu bez obawy możemy wypłacić profity już po kilku wygranych zdarzeniach. Jest to również idealna opcja dla tych, którzy pomylili się podczas obstawiania kuponu. Często bywa tak, że zatwierdziliśmy przez pomyłkę nie ten zakład, jaki miał być. Zazwyczaj w takim przypadku musimy czekać na koniec wydarzenia z nadzieją. Że jednak postawiony typ zostanie rozliczony jako pozytywny.

Czy warto zdecydować się na cash out?

Wszystko zależy od danej sytuacji i stylu gry. Wypłata pozwala nam na wygraną na pewnym poziomie lub częściowe niwelowanie strat z powodu złej decyzji. Usługa jest polecana przez ostrożniejszych graczy.

Legalni bukmacherzy w Polsce z opcją cash out

Wiemy już, na czym polega opcja cash out oraz jak działa cash out. Zapoznajmy się z polskimi bukmacherami, którzy posiadają w swojej ofercie opcje wcześniejszego zamknięcia zakładu. Bez wątpienia bukmacherzy posiadają opcje cash out, mogą liczyć na lepsze opinie. Dzięki opcji zamknięcia zakładu bukmacher zyskuje większą ilość klientów. Najchętniej gracze grają tam, gdzie posiadają największe pole manewru i możliwości zabezpieczenia pieniędzy. Na liście znaleźli się bukmacherzy tacy jak. Fortuna, LV BET, STS, Totalbet, PZBuk, Etoto, forBET czy Bwin. Każdy z powyższych bukmacherów podchodzi do opcję cash out w inny sposób. Dlatego należy dokładnie zajrzeć we wszystkie opcje i upewnić się. Która oferta będzie nam najbardziej odpowiadać.

Bukmacherzy coraz częściej decydują się na wprowadzenie opcji cash out do swojej oferty. Ponieważ jest bardzo opłacalna. Rozliczając kupon przed rozstrzygnięciem, bukmacher ma możliwość nałożenia na kurs drugą marżę. Bukmacher, który wypłaca cash out, pobiera dodatkową prowizję sięgającą kilku procent.

cash out

Fortuna — Early cash-out

Fortuna posiada w swojej ofercie opcje Early Cash out, ale tylko w przypadku kuponów kombi. Chodzi tutaj o zakłady przedmeczowe i na żywo. Bukmacher pozwala nam na opcje pod warunkiem. Ż na naszym kuponie znajdzie się minimum jedno trafione wydarzenie. Wchodząc w zakładkę ’Moje kupony LIVE’ możemy znaleźć informacje dotyczące wcześniejszego zamknięcia zakładu. Także opcje ’wypłać’, można skorzystać przed rozstrzygnięciem wydarzenia. Fortuna, decydując się na zakłady kombi, nie pozwala nam skorzystać z opcji early cash out. Gdy postawione spotkanie nie idzie po Twojej myśli. Możemy jednak zamknąć zakład. Gdy na naszym kuponie znajduje się kilka wygranych zdarzeń. Pozostałe mecze jeszcze się nie rozpoczęły. Dzięki temu możemy odebrać wygraną wcześniej, nie czekając i nie ryzykując na rozstrzygnięcie się pozostałych zdarzeń. Bukmacher zdecydował się na powiększenie wygranej, korzystając z oferty VIP. Należy pamiętać, że opcja nie jest dostępna, jeśli na naszym kuponie znajduje się wydarzenie. Które jest rozliczone jako przegrane.

cash out STS cash out

Bukmacher pozwala nam korzystać z opcji wypłaty w zakładach solo, kombi. Także w przedmeczowych i na żywo. Nie możemy jednak skorzystać ze wcześniejszego zamknięcia zakładu w kuponach. Na oficjalnej stronie bukmachera STS kod promocyjny znajduje się szczegółowy opis korzystania z opcji wypłaty. W zakładce ’FAQ’, możemy znaleźć najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Warto dodać, że opcja cash out jest możliwa w aplikacji mobilnej. Aby skorzystać z opcji, należy wejść w zakładkę ’Moje konto’. Następnie w zakładkę ’Moje zakłady’ i ’Szczegóły kuponu’. Pomarańczowy przycisk informuje nas o możliwości użycia opcji oraz o kwocie aktualnej wypłaty. Warto pamiętać, że proponowana kwota wypłaty musi być wyższa od stawki na kuponie.

cash out

LVBET — LV cash out

Na oficjalnej stronie bukmachera w zakładce ’Moje zakłady’ znajdziemy czerwony znaczek cash-out. Oraz wszystkie informacje dotyczące opcji wcześniejszego zamknięcia zakładu. Znajdziemy również przycisk ’WYPŁAĆ’, z którego będziemy mieli możliwość skorzystać. LVBET  kod promocyjny oferuje nam opcje w zakładach solo, kombi, przedmeczowych i na żywo. Warto wspomnieć, że jeden zakład musi być rozliczony jako wygrany. Cash-out nie będzie dostępny, gdy na kuponie mamy przegrane wydarzenie.

totalbet logo

TOTALbet cash out

Bukmacher oferuje nam opcje wcześniejszej wypłaty w zakładach przedmeczowych, solo, kombi i na żywo. Tak jak w przypadku pozostałych bukmacherów, aby skorzystać z opcji wcześniejszego zamknięcia zakładu. Musimy posiadać przynajmniej jedno zdarzenie rozliczone jako wygrane. Warto dodać, że możemy skorzystać z funkcji przed zakończeniem meczu, a nawet podczas jego trwania. Aby skorzystać z opcji wypłaty, należy wejść w zakładkę ’Moje konto’ > ’Kupony’. Po czym klikamy w zielony przycisk ’Sprawdź Cashout’. Jeśli powyższy przycisk się nie wyświetla, oznacza to, że funkcja jest niedostępna.

PZBuk — Zamknij zakład

Na oficjalnej stronie bukmachera znajdziemy wszelkie informacje dotyczące opcji cash out. Warto mieć na uwadze, że funkcja wcześniejszego zamknięcia zakładu ma ograniczenia czasowe. Czasami decydują sekundy, aby opcja wcześniej wypłaty została zawieszona lub wycofana. PZBuk oferuje opcje w zakładach pojedynczych, przedmeczowych, wielokrotnych i na żywo. Jeśli zdecydujemy się na wypłatę zostaniemy poinformowani o kwocie zwrotnej.

Etoto — Wycofanie zakładu

Bukmacher pozwala nam skorzystać z opcji wcześniej wypłaty w zakładach przedmeczowych. Na żywo, a także na kuponach SOLO i AKO. Etoto zdecydował się na filtrowanie zakładów. Dzięki opcji ’Pokaż tylko zakłady cash-out’, mamy możliwość sprawdzenia kuponów tylko z tą opcją. Należy wybrać odpowiedni kupon i kliknąć przycisk ’cash-out’, potwierdzając wybór. Etoto jako jeden z nielicznych bukmacherów w Polsce oferuje nam obstawianie zakładów wielokrotnych. Które łącza ze sobą wydarzenia live. Na oficjalnej stronie bukmachera w zakładce ’FAQ’ znajdziemy odpowiedzi na nurtujące pytania.

cash out

forBET Mobile Cash-out

Bukmacher zdecydował się na opcje cash out w zakładach przedmeczowych, AKO, single i na żywo. Żaden zakład na kuponie nie może być rozliczony jako przegrany. Wygrana nie może być mniejsza od stawki. forBET oferuje opcje cash out. Tylko w wersji mobilnej i aplikacji. Jeszcze w tym roku bukmacher ma zamiar wprowadzić cash out na stronie stacjonarnej. Możemy tam znaleźć wszystkie szczegółowe informacje dotyczące wcześniejszego zamknięcia zakładu. Funkcja cash out nie dotyczy zakładów, które zostały zagrane ze środków bonusowych.

cash out

Bwin Cash out

Bukmacher oferuje nam funkcje cash out dla zakładów pojedynczych i kombi. Aby skorzystać z opcji zamknięcia kuponu, należy zajrzeć do swojego kuponu. Znajdziemy tam zakładkę ’Cash Out’. Kupony podświetlone na zielono informują nas o wypłacie. Która będzie wyższa od wniesionej stawki, natomiast te na żółto informują o kwocie niższej. Funkcja cash out nie będzie możliwa do użycia przy pomocy zakładów z ubezpieczeniem PROTEKTOR. Należy pamiętać, że funkcja nie jest dostępna dla wszystkich zakładów. Tylko w określonych przez bukmachera sytuacjach.

Podsumowanie

Często mówi się o tym, że funkcja cash out jest na dłuższą metę opcją nieopłacalną. Ze względu na podwójną marżę nałożoną przez bukmachera. Jednak zdarzają się przypadki, w których warto z niej skorzystać. Wszystko zależy od naszej intuicji oraz stylu gry. Bezpieczniejsi lub niecierpliwi gracze chętnie korzystają z mniejszej, ale bezpiecznej wygranej. Cash out na pewno jest ciekawą funkcją. Która pozwala nam na większą kontrolę i bezpieczeństwo swoich środków. Aby znaleźć najlepszy cash out sprawdź ranking bukmacherów dostępny na naszym serwisie. Znajdziesz najlepszy cash out dla siebie!

Czym jest bukmacher Cash Out?

Cash Out czy też znany jako Early Cash Out to określenie wczesnej możliwości wypłaty mniejszej ilości pieniędzy z kuponu. W danym momencie możemy zamknąć kupon i otrzymać to co proponuje nam bukmacher.

Który bukmacher posiada Cash Out?

Tylko kilku Polskich bukmacherów posiada tą opcję. Jednym z nich jest eFortuna. Kto jeszcze? Dowiesz się tego w naszej publikacji.

Kiedy warto wykorzystać Cash Out?

W momencie kiedy zostało nam jedno lub dwa spotkania których do końca nie jesteśmy pewni. Jeśli mamy na kuponie 5 spotkań i 3 z nich już wygraliśmy możemy otrzymać całkiem ciekawy Cash Out.

Czy Cash Out jest opłacalny?

Nie zawsze. Wszystko zależne jest od stopnia ryzyka i postawionego zakładu.