Bukmacher z bonusem na start – jak go wybrać?

Na polskim rynku funkcjonuje blisko 20 legalnych bukmacherów oferujących swoim klientom atrakcyjne bonusy powitalne. Bonus na start ma przyciągnąć uwagę klienta i zaoferować mu dodatkowe środki do wykorzystania na udany początek obstawiania wydarzeń sportowych. Bukmacher z bonusem na start to standard, dzięki czemu, wybór jest naprawdę szeroki. W tym miejscu poznasz rodzaje popularnych bonusów powitalnych, dowiesz się jak działają, a także sprawdzisz, w jaki sposób wybrać atrakcyjny bonus bukmacherski na start.

Bogaty wybór bukmacherskich bonusów powitalnych

Rynek legalnych bukmacherów w Polsce stale się poszerza. Serwisy muszą zatem konkurować między sobą o nowych klientów. Bonusy bukmacherskie mają za zadanie przyciągnąć uwagę klienta i zachęcić go do zarejestrowania konta w serwisie. Ze względu na rosnącą konkurencje, bonusy powitalne są coraz atrakcyjniejsze. Do naszej dyspozycji pozostają różne formy promocji powitalnych:

 • Bonus bez depozytu za rejestrację konta,
 • Bonus powitalny w formie premii pieniężnej do pierwszej wpłaty
 • Bonus reload w formie premii pieniężnej do kolejnej wpłaty,
 • Zakład bez ryzyka,
 • Darmowy zakład,
 • Bonus powitalny z mnożnikiem kursowym.

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat poszczególnych bonusów dostępnych u legalnych bukmacherów. Dzięki temu, bez trudu odróżnisz zakład bez ryzyka od darmowego zakładu, a także dowiesz się, w jaki sposób do maksimum wykorzystać potencjał premii powitalnych. Wiedza na temat promocji i bonusów bukmacherskich pozwala w bardziej efektywny sposób wykorzystywać premiowe środki, jakie możemy zdobyć u legalnych bukmacherów.

bukmacher z bonusem na start

Czym charakteryzuje się bonus bez depozytu?

Na początek niezwykle popularny wśród graczy bonus bez depozytu. Jest on przyznawany przez bukmacherów za samą rejestrację konta lub poprawną weryfikację. Innymi słowy, nie musimy dokonywać wpłaty na konto, aby otrzymać taką premię. Taki bonus na start pozwala zapoznać się z ofertą serwisu bez narażania swoich środków. Coraz większa liczba bukmacherów decyduje się wprowadzić taką ofertę powitalną, zdając sobie sprawę, jak dużą popularnością cieszy się ona wśród miłośników zakładów bukmacherskich.

Bonus bez depozytu może być wręczony jako niewielka premia pieniężna na swobodne obstawianie wybranych zakładów sportowych. Bonusem bez depozytu może być również darmowy zakład, czyli możliwość postawienia jednego kuponu za określoną stawkę. Ewentualne wygrane można oczywiście wykorzystać na dalszą grę, a nawet wypłacić z konta po spełnieniu warunków obrotu bonusem. Po wykorzystaniu tej promocji można zazwyczaj odebrać główny prezent w serwisie, czyli bonus od depozytu w formie premii pieniężnej lub zakładu bez ryzyka.

Bonus powitalny w formie premii do pierwszej wpłaty

Głównym prezentem w serwisach bukmacherskich jest klasyczna premia powitalna, znana również jako bonus od depozytu. Gracz dokonuje pierwszej wpłaty i w zależności od wybranej kwoty, otrzymuje atrakcyjne bonus. Najlepiej zaprezentować to na popularnym przykładzie. Weźmy bonus na start 100% do 1000 PLN. W ramach tej promocji, wpłata gracza zostanie podwojona. Jednakże, jeśli wpłacisz ponad 1000 PLN, wciąż otrzymasz maksymalny próg bonusu. Czasami, w regulaminie spotkamy się także z informacjami na temat minimalnej kwoty depozytu, do której przypisany jest bonus.

Premia powitalna do pierwszej wpłaty to najczęściej spotykany rodzaj bonusu bukmacherskiego na start. Biorąc pod uwagę coraz silniejszą konkurencję na rynku, bukmacherzy prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych ofert. W związku z tym, wartość pełnego pakietu powitalnego może dziś przekraczać kilka tysięcy złotych. Najczęściej, są przyznawane w transzach przy kilku wpłatach. Przyznane środki mogą zostać wypłacone z konta dopiero po spełnieniu warunków obrotu.

Zakład bez ryzyka jako atrakcyjny bonus na start

Dużą popularnością cieszy się również zakład bez ryzyka. Wielu legalnych bukmacherów ma w swojej ofercie kod promocyjny, który pozwala zdobyć taki właśnie bonus na start. Jak to działa? Zadaniem gracza jest oczywiście dokonanie pierwszej wpłaty na konto. Zakład bez ryzyka najczęściej dotyczy pierwszego kuponu postawionego po zrealizowaniu wpłaty, ale bukmacherzy coraz częściej dają nam możliwość wyboru, kiedy chcemy wykorzystać przyznaną premię.

Aby postawić zakład bez ryzyka, trzeba stworzyć kupon spełniający określone warunki. Najczęściej, w regulaminie zawarte są informacje na temat minimalnego kursu takiego kuponu, a także wydarzeń, które muszą wchodzić w jego skład. Dopiero po spełnieniu wszystkich warunków można postawić zakład bez ryzyka na kwotę wyznaczoną w promocji. Zwykle, bukmacher oferuje nam od 50 do nawet 500 PLN w formie takiego zakładu.

Jeśli wygrasz, środki zostaną zaksięgowane na Twoim koncie. Czasami będą one objęte warunkiem obrotu, lecz zdarzają się także zakłady bez ryzyka, w przypadku których nie ma warunku obrotu od wygranej. Jeśli przegrasz, postawiona kwota zostanie zwrócona na Twoje konto (pomniejszona o 12% podatku od stawki obowiązującego u legalnych bukmacherów). Kwota jest zwracana na konto w formie bonusu i jest objęta warunkiem obrotu.

Czym się różni zakład bez ryzyka od darmowego zakładu?

Wielu graczy wymiennie stosuje pojęcia: zakład bez ryzyka oraz darmowy zakład. W praktyce, obie te promocje znacząco się różnią. W przypadku zakładu bez ryzyka musisz postawić swoje pieniądze. Jeśli przegrasz, zostaną one zwrócone na Twoje konto. Z kolei darmowy zakład, jak sama nazwa wskazuje, nie wymaga od gracza żadnych pieniędzy. Po prostu otrzymujesz pewną kwotę do wykorzystania. Podobnie jak w przypadku zakładu bez ryzyka, trzeba spełnić wymagania kuponu, aby postawić darmowy zakład. Jest to popularna forma bonusu bez depozytu, a także prezentów, które można zdobyć poprzez wykonywanie różnych zadań oraz branie udziału w wydarzeniach okresowych.

bukmacher z bonusem na start

Jak działa powitalny bonus z mnożnikiem dostępny w LV BET?

Bardzo ciekawą formą bonusu powitalnego jest bonus mnożnikowy dostępny w legalnym serwisie bukmacherskim LV BET. Nowi gracze mogą zgarnąć w tym serwisie pakiet powitalny o wartości 3,333 PLN. Dla pierwsze bonusy są przyznawane właśnie w formie premii mnożnikowej. Pierwszy bonus posiada równowartość 2,000 PLN. W praktyce, gracz otrzymuje 1% wpłaty, a zatem maksymalnie 20 PLN. Jednocześnie, na kuponie może aktywować kurs mnożnikowy x100, co daje nam równowartość 2,000 PLN. Przykładowo, stawiamy wydarzenia o kursie 3,00 i wybieramy premię mnożnikową, co w sumie daje kurs 300,00. Stawiając 20 PLN z kursem 300,00 można zarobić nawet 6,000 PLN!

Gracze muszą spełnić wymagania kuponu promocyjnego. Czasami wyznaczany jest także próg maksymalnej wygranej, co uniemożliwia nam budowanie wyższego kursu. w LV BET mamy dwa bonusy mnożnikowe: do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie oraz do 1000 PLN przy drugiej wpłacie. Ponadto, gracze mogą otrzymać zakład bez ryzyka o wartości 333 PLN przy trzeciej wpłacie. Aktualnie, LV BET cieszy się opinią jednego z najlepszy bonusów dostępnych wśród legalnych bukmacherów.

Czym charakteryzują się bukmacherskie bonusy reload?

Bukmacherzy muszą stale ulepszać swoją ofertę promocyjną. Coraz powszechniejsze stają się bonusy bukmacherskie reload, które można wykorzystać przy kolejnych wpłatach w serwisie. Weźmy chociażby przykład LV BET, który w sumie rozdziela bonus 3,333 PLN na trzy depozyty. W ten sposób, serwisy bukmacherskie pragną utrzymać zainteresowanie ze strony klienta i zapobiec jego odejściu do innego bukmachera po wykorzystaniu bonusu.

Definicją bonusu reload jest bonus bukmacherski przyznawany do kolejnej wpłaty w serwisie. Nieistotne, czy jest to premia pieniężna, darmowy zakład czy zakład bez ryzyka. Jest to swoiste doładowanie, które ponownie daje możliwość otrzymania premiowych środków na grę. Z bonusem reload spotkamy się w coraz większej liczbie legalnych serwisów bukmacherskich.

Warunki obrotu bonusem – co musimy wiedzieć na ten temat?

Gracze wybierający bonus bukmacherski muszą pamiętać o tym, że legalni bukmacherzy chronią swoje pieniądze poprzez warunki obrotu. Gdyby nie to, każdy mógłby tak po prostu założyć konto, otrzymać bonus, a następnie wypłacić go z konta bez stawiania żadnych zakładów. Warunek obrotu to wymóg, któremu trzeba sprostać, aby odblokować możliwość wypłaty zarówno pieniędzy bonusowych, jak również środków, które zostały wpłacone w celu zdobycia bonusu.

Najłatwiej będzie nam omówić warunki obrotu bonusem na przykładzie. Weźmy bonus 100% do 1000 PLN z 3-krotnym warunkiem obrotu. Gracz wpłata na swoje konto 100 PLN i otrzymuje premię w postaci dodatkowej stówy. 3-krotny warunek obrotu oznacza, że gracz musi przeznaczyć na grę 300 PLN (100 PLN x 3), aby móc wypłacić posiadane pieniądze.

W regulaminie możemy spotkać wiele dodatkowych wymagań. Do obrotu mogą zaliczać się tylko kupony spełniające określone wymogi, np. minimalny kurs lub liczbę zdarzeń. To zapobiega obracaniu bonusem na „pewniakach” z bardzo niskim kursem. Ponadto, czasami gracz otrzymuje określoną ilość czasu potrzebną do sprostania warunkom obrotu. Wpłata własna jest traktowana jaka kaucja, można ją wypłacić dopiero po spełnieniu warunków obrotu lub przegraniu wszystkich środków bonusowych.

bukmacher z bonusem na start

Jak działają kody promocyjne do serwisów bukmacherskich?

Legalni bukmacherzy często posiadają swoich partnerów biznesowych, którzy mogą udostępniać kody promocyjne. Może to być wybrany serwis internetowy o tematyce sportowej, kanał telewizyjny czy też kanał na Youtubie. U partnerów biznesowych można otrzymać kod promocyjny, który pozwala odebrać ekskluzywny bonus powitalny. Przykładowo, zamiast 100% do 500 PLN można otrzymać 100% do 1000 PLN. Co więcej, kod promocyjny może zaoferować dodatkowy prezent w postaci darmowego zakładu lub zakładu bez ryzyka. Warto zatem pamiętać o takiej możliwości i przed rozpoczęciem procesu rejestracji sprawdzić, czy dany bukmacher posiada kod promocyjny.

Jak możemy wykorzystać posiadany kod promocyjny? Zazwyczaj możemy go wkleić w formularzu rejestracyjnym, gwarantując sobie w ten sposób większy bonus na start. W niektórych serwisach, kod promocyjny można zrealizować dopiero w momencie dokonywania wpłaty na konto. Wówczas, serwis może zaoferować graczom także okresowe kody bonusowe, z których może skorzystać nie tylko nowy klient serwisu, ale również aktywni klienci.

W jaki sposób odebrać bonus powitalny u legalnych bukmacherów?

Bonus powitalny jest zarezerwowany dla wszystkich nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta w wybranym serwisie bukmacherskim. Zadaniem gracza jest zatem rejestracja konta. Legalni bukmacherzy mają obowiązek weryfikować tożsamość swoich klientów, a zatem, gracz ma obowiązek podać dane osobowe i teleadresowe, a następnie, zweryfikować je za pomocą skanu lub dokumentu dowodu tożsamości. Bukmacher sprawdza dane i aktywuje konto gracza w ciągu kilku godzin. Jeśli posiadasz kod promocyjny, wykorzystaj go w formularzu rejestracyjnym.

Za samą rejestrację konta można otrzymać bonus bez depozytu. Gdy go wykorzystamy, czas na dokonanie pierwszej wpłaty w serwisie. Pamiętaj, że przyznana kwota bonusu zależy od wysokości pierwszego depozytu. Dokładnie zapoznaj się z regulaminem promocji, aby wykorzystać maksymalny bonus na start dostępny w wybranym serwisie. Automatycznie po zaksięgowaniu depozytu bonus zostanie doliczony do Twojego konta.

Jakie metody płatności obsługują legalni bukmacherzy?

Warto powiedzieć kilka słów na temat metod płatności obsługiwanych przez serwisy bukmacherskie. Wpłata na konto to w końcu podstawa, aby otrzymać atrakcyjny bonus od depozytu. Legalni bukmacherzy w naszym kraju korzystają z następujących metod płatności:

 • Szybkie przelewy bankowe, obsługiwane przez platformy pośredniczące np. Dotpay czy PayU,
 • Wpłata z pomocą karty płatniczej Visa lub Mastercard,
 • Przelewy na konto z pomocą wirtualnych portfeli, takich jak Skrill czy Neteller,
 • Przepłacone karty płatnicze, takie jak np. Paysafecard,
 • Wpłaty kryptowalutowe przeliczane na tradycyjną walutę,
 • Płatności mobilne, np. BLIK lub Google Pay,
 • Tradycyjny przelew bankowy (czas oczekiwania 1-3 dni robocze).

Jak widzisz, istnieje wiele sposób na zrealizowanie pierwszego depozytu. W przypadku zdecydowanej większości metod, wpłata jest automatycznie księgowana na koncie, dzięki czemu, natychmiast otrzymasz swój bonus na start. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji od zrealizowanych depozytów.

A co w przypadku wypłat z konta? Są one realizowane z pomocą przelewów bankowych. Coraz większa liczba bukmacherów może pochwalić się natychmiastową wypłatą, dzięki czemu, po kilku minutach Twoje pieniądze znajdują się na wskazanych rachunku bankowym. Od wypłat również nie są pobierane żadne opłaty. Warto mieć na uwadze, że każdy bukmacher może posiadać górne limity transakcji.

bukmacher z bonusem na start

Jakie korzyści oferuje atrakcyjny bonus powitalny na start?

Z pomocą atrakcyjnych bonusów bukmacherskich możesz zapewnić sobie dodatkowe środki, które powiększą Twój kapitał początkowy. Im większy kapitał, tym swobodniejsze możliwości obstawiania dowolnych wydarzeń sportowych. Dzięki temu, możesz cieszyć się z większych emocji towarzyszących obstawianiu ulubionych wydarzeń sportowych. Podstawą zakładów bukmacherskich nie są bowiem wygrane, ale właśnie emocje, które mogą nam towarzyszyć podczas oglądania obstawionych spotkań. Przypominają o tym legalni bukmacherzy przestrzegający zasad Odpowiedzialnej Gry.

Bonus bez depozytu jest ponadto bezpieczną formą sprawdzenia wszystkich usług serwisu. Gracz może się upewnić, czy wybrany bukmacher sprosta jego oczekiwaniom. Jeśli test wypadnie pomyślnie, można pomyśleć o zrealizowaniu pierwszego depozytu. Jest to ogromna zaleta zwłaszcza dla nowych graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami sportowymi. Warto także wymienić największe pozytywy zakładów bez ryzyka oraz premii mnożnikowych. Takie promocje pozwalają na postawienie bardzo lukratywnego kuponu bez ryzyka poniesienia strat.

Szybka rejestracja w bonus powitalny w serwisie bukmacherskim

Coraz większa liczba serwisów bukmacherskich oferuje graczom możliwość szybkiej rejestracji bez konta bez konieczności weryfikowania tożsamości. Tutaj musimy pamiętać o tym, że w ten sposób założymy wyłącznie konto tymczasowe, które daje nam ograniczone możliwości korzystania z usług wybranego bukmachera. Czy konta tymczasowe mogą odebrać bonusy bukmacherskie? Tak, niemal każdy bukmacher pozwoli nam odebrać bonus powitalny i rozpocząć grę bez konieczności weryfikacji. Jest to to duży plus w sytuacji, gdy chcemy postawić zbliżające się wydarzenia sportowe u wybranego bukmachera i nie mamy czasu czekać na proces weryfikacji.

Z jakimi ograniczeniami wiąże się konto tymczasowe? Przede wszystkim, bukmacher nie pozwala takim użytkownikom na realizowanie wypłat z konta. Ponadto, obowiązuje górny limit obstawiania, po którym konto utraci możliwość dalszego wnoszenia zakładów bukmacherskich. Niektórzy bukmacherzy wymagają także zakończenia procesu weryfikacji w danym terminie od dnia rejestracji. Aby zweryfikować swoje konto, przejdź do ustawień i wybierz odpowiednią zakładkę. Teraz załaduj w tym miejscu zdjęcia lub skany dokumentu tożsamości. Bukmacher zweryfikuje Twoją tożsamość i w ciągu kilku godzin aktywuje pełny dostęp do serwisu.

Czy bonus na start jest dostępny w bukmacherskiej aplikacji mobilnej?

Coraz większa liczba użytkowników obstawia zakłady bukmacherskie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dzięki temu, zakłady można obstawiać w dowolnym miejscu, mając wolną chwilę dla siebie. Obecnie, w ofercie każdego, nowoczesnego bukmachera znajduje się aplikacja mobilna dostosowana do urządzeń iOS oraz Android. Można ją pobrać bezpośrednio z serwisu bukmachera, wpisując adres w przeglądarce internetowej naszego smartfona lub tableta.

Jak wygląda kwestia oferty promocyjnej w aplikacji mobilnej? Korzystając z apki, gracze mogą zarejestrować konto i odebrać zarówno bonus bez depozytu, jak również bonus na start w formie premii pieniężnej. Co szczególnie istotne, niektórzy bukmacherzy oferują nam specjalny bonus za samo zainstalowanie aplikacji na naszym urządzeniu przenośnym. W aplikacji nie ma również problemu ze zrealizowaniem depozytu na naszym koncie w serwisie bukmacherskim. Jest to równie wygodne, co wpłaty z poziomu serwisu internetowego.

podatki

Bonusy na start a podatki u bukmacherów

Legalny bukmacher działający na terenie Polski ma obowiązek odprowadzania podatków. Wyróżniamy dwa podatki: 12-procentowy podatek od stawki każdego zakładu, a także 10-procentowy podatek od wygranych powyżej 2280 PLN. Jak do wymienionych podatków mają się bonusy na start?

Tutaj warto omówić zakłady bez ryzyka. Jak już mówiliśmy, w przypadku przegranej, gracz otrzymuje na konto zwrot stawki. W większości przypadków, bukmacher odejmie jednak 12-procentowy podatek od stawki. Załóżmy, że postawisz 100 PLN i przegrasz. Na Twoje konto wróci 88 PLN. Niektóre serwisy oferują jednak pokrycie kosztów podatku. Należy zwrócić uwagę na ten aspekt w regulaminie bukmachera. Dostępne są ciekawe promocje, w których to bukmacher pokrywa podatek od stawki.

A co z drugim podatkiem? Musimy go uwzględnić stawiając darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka, a także zakłady z bonusem kursowym. Jeśli Twoja wygrana będzie wyższa niż 2280 PLN, bukmacher potrąci od tej kwoty 10% podatku na rzecz fiskusa. Dlatego też, w serwisie każdego bukmachera działa mechanizm, który ostrzega gracza, że potencjalna wygrana na jego kuponie jest wyższa niż próg zwolnienia z podatku. Wówczas możemy zdecydować, czy zmniejszyć stawkę, czy też postawić zakład ze świadomością niższej wygranej w przypadku trafienia wyników.

Czy darmowe bonusy bukmacherskie istnieją?

Bardzo często możemy natrafić na pojęcie: darmowe bonusy bukmacherskie. Czy takowe rzeczywiście istnieją? No cóż, w zasadzie tylko bonusy bez depozytu mogą nosić miano darmowego bonusu. Tutaj otrzymujemy bowiem pieniądze za samą rejestrację konta i nie musimy wpłacać żadnych pieniędzy, aby postawić pierwsze kupony i mieć szanse na zdobycie dużej wygranej. Jednakże wszystkie bonusy od depozytu nie są do końca darmowe, ponieważ po pierwsze, gracz musi dokonać wkładu własnego, aby je otrzymać, a po drugie, często będzie musiał obrócić otrzymane środki.

Darmowe bonusy bukmacherskie są szczególnie popularne wśród młodych, nowych graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bukmacherką i nie mają jeszcze wiedzy na temat tego, w jaki sposób działają różne promocje oraz bonusy. Dlatego po raz kolejny wskazujemy na potrzebę czytania regulaminu u każdego bukmachera. Tylko za sprawą dobrze dobranego bonusu powitalnego możemy realnie umilić sobie zakłady bukmacherskie i typowanie ulubionych wydarzeń sportowych. Warto zatem kierować się maksymą, że na świecie nigdy nie ma nic całkowicie za darmo. Nawet bonus bez depozytu jest w pełnym sensie przyznawany za coś, bo poświęcamy swój czas na rejestrację konta.

Bonusy powitalne u legalnych bukmacherów w Polsce

Rynek legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce stare się powiększa, co jest bardzo korzystną sytuacją dla graczy, którzy mogą liczyć na atrakcyjne bonusy powitalne. Każdy bukmacher stara się przykuć uwagę gracza przy pomocy atrakcyjnego bonusu na start. Biorąc pod uwagę coraz większą konkurencję, bukmacherzy muszą się naprawdę postarać, aby zrobić wrażenie na użytkownikach. Dzięki czemu, zakłady bukmacherskie oferują nam coraz lepsze warunki do rozpoczęcia gry. O ile dawniej, bonus o wartości 1000 PLN należał do rzadkości, o tyle dziś spokojnie możemy zgarnąć kilka tysięcy złotych. Przykładem jest bonus od depozytu w LV BET o wartości 3333 PLN.

Dużym plusem jest również bogata różnorodność różnych rodzajów bonusów do wykorzystania. W ofercie dobrego bukmachera nie brakuje również licznych promocji dedykowanych aktywnym klientom. Dzięki temu, zawsze jesteśmy w stanie zyskać dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie. Bardzo popularne są bonusy reload przyznawane przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. Po zrealizowaniu depozytu bonus na takie wydarzenie jest automatycznie przypisany do konta. Warto zatem być na bieżąco z aktualną ofertą promocyjną u różnych bukmacherów.

Czy można wykorzystać bonus powitalny u kilku bukmacherów?

Wielu nowych graczy pyta o to, czy można obstawiać zakłady bukmacherskie u kilku bukmacherów. Jak najbardziej. Wielu doświadczonych graczy posiada konta w kilku serwisach, aby korzystać z najwyższych kursów na wybrane wydarzenia. Czy bonus od depozytu również można wykorzystać w kilku serwisach jednocześnie? Jak najbardziej tak! Jest to w pełni zgodne z regulaminem bukmachera. W ten sposób możesz wykorzystać najlepsze bonusy na start dostępne u kilku bukmacherów.

Warto jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Przede wszystkim, bonusy od depozytu zawsze warto mieć pod kontrolą. Przed wybraniem kolejnego bonusu, warto zadbać o spełnienie warunków obrotu poprzedniego. Jednocześnie, warto mieć świadomość, że nie wszystkie bonusy bukmacherskie są równie atrakcyjne. Niektóre z nich mają bardzo rygorystyczny warunek obrotu, co automatycznie zwiększa ryzyko poniesienia strat. Zanik zdecydujesz się na zrealizowanie depozytu, sprawdź regulamin promocji. Tylko w ten sposób odróżnisz atrakcyjne bonusy bukmacherskie od mało korzystnych promocji, które częściej zakończą się stratą po stronie gracza.

O czym warto pamiętać przed zrealizowaniem depozytu?

Przed zrealizowaniem pierwszego depozytu w serwisie bukmacherskim, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. przede wszystkim, pamiętajmy o tym, aby zapoznać się z regulaminem interesującej nas oferty promocyjnej. Należy sprawdzić dokładne warunki obrotu, formę przyznawanego bonusu, a także ewentualne wymogi potrzebne do otrzymania środków na swoje konto. Wysokość bonusu ma decydujący wpływ na to, jak duży będzie przyznany bonus na start. Jednocześnie, jeśli mamy do czynienia z promocją 100% do 1000 PLN, pamiętajmy o tym, że nie da się uzyskać więcej, niż podana kwota. Nawet jeśli wpłacisz na swoje konto 10,000 PLN, bonus wyniesie 1,000 PLN.

Warto także sprawdzić, jaka jest minimalna kwota depozytu potrzebna do tego, aby otrzymać bonus. W regulaminie bukmachera może być zapis, który informuje, że trzeba wpłacić na swoje konto np. minimum 100 PLN, aby otrzymać bonus powitalny. Wszystkie informacje są dostępne w regulaminie promocji. Doświadczenie gracze wiedzą, jak istotną kwestią jest zapoznanie się z regulaminem przed podjęciem decyzji o zrealizowaniu depozytu w serwisie bukmacherskim.

Jakie ograniczenia nakłada na graczy bonus powitalny?

Wybierając najlepszy bonus bukmacherski, zawsze warto pamiętać o tym, że z promocjami wiążą się pewne ograniczenia. Weźmy chociażby bonusy na start, które w regulaminie wielu bukmacherów przysługują na jedną osobę zamieszkującą dane gospodarstwo domowe. A zatem, jeśli ktoś po Tobie założy konto z tego samego adresu, zazwyczaj nie będzie miał możliwości odebrania bonusu. To jedno z zabezpieczeń bukmachera przed graczami, którzy szukają wszelkich kruczków prawnych, w celu uzyskania większych i nienależnych im bonusów

Ograniczeniem są oczywiście także warunki obrotu bonusu, które sprawiają, że gracz ma obowiązek dokonać określonego obrotu zanim będzie miał możliwość wypłacenia swoich pieniędzy z konta. Szczególnie bonusy od depozytu w formie premii pieniężnych mogą być obciążone dosyć rygorystycznym warunkiem obrotu. Jest to jedna z podstawowych kwestii, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera.

Z odebraniem bonusu powitalnego mogą mieć również problem osoby, które rejestrują się w serwisie bukmacherskim będąc podpiętym pod publiczną sieć wi-fi. Takie sytuacje zdarzają się np. w akademikach. Ktoś przed nami zarejestrował konto u tego samego bukmachera i zgarnął bonus. Może zadziałać zabezpieczenie, które nie dopuszcza do rejestracji wielu kont z tego samego miejsca. W takiej sytuacji należy skontaktować się z bukmacherem w celu znalezienia rozwiązania tego problemu.

Atrakcyjne promocje bukmacherskie dla stałych klientów

Bonus powitalny to niejedyny sposób na uzyskanie dodatkowych środków na obstawianie zakładów bukmacherskich. W ofercie dobrego bukmachera znajdziemy również liczne promocje, z których mogą skorzystać stali klienci serwisu. W tym miejscu postanowiliśmy wymienić bonusy bez depozytu, które można zgarnąć bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto. Oto one:

 • Premia do wygranej – bukmacher może nam zaoferować procentową premię do wygranego kuponu. Bardzo często stosuje się taką promocję w przypadku popularnych wydarzeń sportowych, a także kuponów AKO z dużą liczbą zdarzeń.
 • Darmowe zakłady – gracz może wykonać zadanie polegające na obstawieniu konkretnego wydarzenia sportowego. W zamian otrzyma na swoje konto darmowy bonus do wykorzystania.
 • Zakłady bez podatku – legalne zakłady bukmacherskie mają obowiązek pobierać 12% podatku od stawi na każdy zakład postawiony w serwisie. Bukmacher może jednak zapłacić podatek za gracza, co jest stosowane w licznych promocjach. Wówczas, gracz może zagrać o większą kwotę.
 • Cashback – czyli inaczej zakłady bez ryzyka. Gracze mogą postawić zakłady bukmacherskie na popularne wydarzenia sportowe, a jeśli ich typy okażą się nieprawidłowe, stawka zakładu zostanie zwrócona na konto gracza w formie bonusu.
 • Ubezpieczenie kuponu – kolejna bardzo popularna promocja stosowana przez wielu bukmacherów. Jest adresowana do wszystkich fanów zakładów AKO z wieloma zdarzeniami. W ramach tej promocji, jedno nietrafione zdarzenie nie psuje takiego kuponu, a gracz otrzymuje procentową część wygranej w formie bonusu bez depozytu.
 • Programy lojalnościowe – liczne serwisy bukmacherskie posiadają program lojalnościowy, w którym gracze zbierają punkty stawiając zakłady. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów można je wymienić na dodatkowe bonusy bez depozytu, darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka, a także większe premie przy kolejnych wpłatach.
 • Bonus urodzinowy – w ofercie niejednego bukmachera dostępny jest tzw. bonus urodzinowy, który można otrzymać w dniu swojego święta. Zazwyczaj jest to bonus od depozytu, który otrzymamy po zrealizowaniu wpłaty, aczkolwiek trafiają się również darmowe bonusy.

Do dyspozycji klientów pozostają również liczne bonusy od depozytu. Wystarczy obserwować ofertę promocyjną wybranego bukmachera. Czasami, przy okazji ważnych wydarzeń sportowych można otrzymać bonus reload. Po zrealizowaniu depozytu bonus zostanie automatycznie doliczony do naszego konta. Warto także wspomnieć o tym, że w ofercie bukmachera mogą być odrębne bonusy zarezerwowane dla graczy korzystających z aplikacjo mobilnej, a także punktów naziemnych.

Legalne zakłady bukmacherskie z atrakcyjnym bonusem na start

Legalne zakłady bukmacherskie starają się zachęcić nowych graczy do zarejestrowania konta przy pomocy atrakcyjnego bonusu powitalnego. Wyróżniamy liczne bonusy bukmacherskie, które mogą zagwarantować dodatkowe pieniądze na obstawianie zakładów, a także możliwość postawienia kuponu promocyjnego bez ryzyka. Bonusy od depozytu gwarantują nam premię przy zrealizowaniu wpłaty na konto, z kolei bonusy bez depozytu są przyznawane za rejestrację, a także za wykonanie określonych zadań bez konieczności wpłacania pieniędzy.

Aby skorzystać z atrakcyjnego bonusu i zagwarantować sobie bardziej emocjonujące zakłady, pamiętajmy o tym, aby zawsze uważnie czytać regulamin promocji. Najistotniejszą kwestią jest oczywiście warunek obrotu bonusu, który decyduje o tym, kiedy będziemy mogli wypłacić nasze środki z konta. Legalne zakłady bukmacherskie zawsze bardzo szczegółowo opisują wszystkie zasady korzystania z bonusu powitalnego. Dobrane pod kątem indywidualnych potrzeb bonusy bukmacherskie mają duży wpływ na przyjemność obstawiania zakładów bukmacherskich.