Bukmacher PayPal – jakie korzyści oferuje nam ta metoda płatności?

Obstawianie zakładów bukmacherskich wymaga kapitału. W tym celu należy dokonać wpłaty do serwisu bukmacherskiego, korzystając z jednej z wygodnych metod płatności. Obecnie możemy korzystać z ekspresowych płatności, dzięki czemu, wpłata jest księgowana na koncie natychmiast. Jedną z popularniejszych form płatności jest PayPal. To portfel elektroniczny, na którym możemy zdeponować swoje środki w celu szybkiego płacenia za zakupy oraz usługi online. W tym miejscu powiemy więcej o działaniu systemu płatniczego PayPal.

W jaki sposób działa portfel elektroniczny PayPal?

PayPal to amerykańska usługa wprowadzona w 1998 roku. To jeden z pierwszych portfeli online, który zdołał zyskać zainteresowanie na całym świecie. Celem było umożliwienie szybkich płatności przez Internet. O ile dziś jest to całkowity standard, o tyle na przełomie XX i XXI wieku była to innowacyjna technologia, która znacznie usprawniła zakupy online. Nie trzeba było bowiem realizować tradycyjnego przelewu bankowego i oczekiwać kilka dni na zakończenie transakcji. PayPal pozwalał ekspresowo przekazać środki do odbiorcy, a wszystko to bez dodatkowych kosztów.

Osoby obstawiające zakłady bukmacherskie szybko doceniły metodę płatności. Portfel online jest obsługiwany przez bardzo duże grono legalnych bukmacherów w Polsce, u których możemy zapłacić w ten sposób. Główne zalety to szybka realizacja, bezpieczeństwo, a także większa prywatność. Dziś możemy korzystać z szybkich przelewów bankowych oraz wielu innych, błyskawicznych metod płatności, a mimo to, bukmacher PayPal wciąż jest metodą chętnie wybieraną przez graczy.

Z ciekawostek: Jednym z założycieli systemu PayPal był Elon Musk, obecnie jeden z najbogatszych ludzi na świecie i twórca koncernu motoryzacyjnego Tesla. Liczbę aktywnych użytkowników systemu PayPal szacuje się obecnie na ponad 205 mln użytkowników na całym świecie. Portfel obsługuje ponad 30 walut i przymierza się do wprowadzenia walut cyfrowych. To PayPal jako pierwszy zastosował zabezpieczenie przed botami, znane jako CAPTCHA.

Jak założyć konto w systemie płatniczym PayPal?

Rejestracja konta w portfelu elektronicznym jest niezwykle prosta i nie zajmuje wiele czasu. Należy podać: adres e mail, imię i nazwisko, numer telefonu oraz dane adresowe. PayPal nie wymaga jednak weryfikacji tożsamości, co jest dużym plusem dla wielu użytkowników. Po pierwszym zalogowaniu się na konto, należy załączyć kartę płatniczą lub przypisać konto do rachunku bankowego. Jest to potrzebny, aby zasilić nasze świeżo utworzone konto. Po dokonaniu depozytu możemy spokojnie wykasować dane i korzystać wyłącznie z pieniędzy na portfelu PayPal.

Warto zadbać o należyte bezpieczeństwo. Przy rejestracji ustaw silne hasło, zawierające: Wielkie i małe litery, znaki specjalne, a także cyfry. W ustawieniach konta warto także ustawić uwierzytelnianie dwuetapowe przy logowaniu. Dzięki temu, przy każdym logowaniu otrzymasz SMS na podany numer telefonu z kodem, który jest niezbędny do zakończenia procedury logowania. Zmniejsza to ryzyko sytuacji dostania się naszego konta w ręce osób niepożądanych. Istnieje także możliwość wykorzystania adresu e mail w procesie dwuczynnikowego logowania.

Jak dokonać depozytu PayPal na zakładach bukmacherskich?

Zaloguj się u swojego bukmachera, a następnie wybierz opcję wpłaty. Następnie, wpisz kwotę, którą chcesz zasilić konto, a następnie, wśród dostępnych metod płatności znajdź PayPal. Po zatwierdzeniu zostaniesz przeniesiony do panelu logowania w systemie PayPal. Zaloguj się na konto podając adres e mail oraz hasło, a następnie potwierdź transakcję. Środki zostaną natychmiast przekazane do Twojego bukmachera. Po kilku minutach zyskasz możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich. To niezwykle szybka i bezpieczna metoda płatności, która zyskała popularność w ponad 200 krajach na całym świecie. Konto umożliwia także szybkie zakupy w sklepach online na całym świecie.

Jakie korzyści oferuje system płatniczy PayPal?

Dlaczego tak wiele osób decyduje się zasilać konto u swojego bukmachera z pomocą systemu PayPal? System ten posiada szereg korzyści, które należy wymienić. Oto najważniejsze auty, jakie może zaoferować nam amerykański portfel elektroniczny:

 • Błyskawiczne płatności – środki wpłacane za pośrednictwem systemu PayPal są od razu księgowane na koncie bukmacherskim, dzięki czemu, już po kilku minutach możesz obstawić pierwsze zakłady bukmacherskie.
 • Duża dostępność – konto PayPal to niezwykle popularna metoda płatności obsługiwana przez wiele bukmacherów, sklepy internetowe, a także serwisy oferujące usługi online. W związku z tym, często możemy skorzystać z tej metody płatności.
 • Poufność i bezpieczeństwo – w systemie PayPal możesz podpiąć rachunek bankowy lub dane karty płatniczej. Nie są one jednak ujawniane przy płatnościach, dzięki czemu, transakcje są bardziej poufne. Portfel stawia duży nacisk na bezpieczeństwo. Przy odpowiednim zabezpieczeniu naszego konta możemy być w stu procentach spokojni o pieniądze oraz udostępnione dane.
 • Brak kosztów – Wysyłanie oraz odpieranie pieniędzy, a także szybkie płatności online są w systemie PayPal bezpłatne, o ile nie następuje przewalutowanie.
 • Wiele walut – konto PayPal obsługuje blisko 30 walut, dzięki czemu, umożliwia płacenie za zakupy oraz usługi realizowane w zagranicznych sklepach online oraz serwisach usługowych.

PayPal to jeden z kilku znanych portfeli elektronicznych. Obok niego warto wymienić również Skrill, Neteller oraz EcoPayz. Zdaniem wielu osób, system PayPal jest jednak najlepszy, jeśli chodzi o dokonywanie wpłat w serwisach bukmacherskich. To jeden z głównych powodów, dla których bukmacher PayPal często idą w parze.

Metody płatności obsługiwane przez legalnych bukmacherów w Polsce

No dobrze, wiemy już, jak działa system płatniczy PayPal, a także w jaki sposób można go wykorzystać do zrealizowania depozytu na koncie bukmacherskim. Warto powiedzieć kilka słów o innych metodach płatności, z którymi możemy spotkać się w serwisach bukmacherskich. Oto one:

 • Szybkie przelewy bankowe – aktualnie, na rynku funkcjonuje wiele platform pośredniczących, takich jak np. Dotpay, PayU czy Przelewy24. Zadaniem pośrednika jest błyskawiczne przekazanie płatności do odbiorcy, dzięki czemu, środki są księgowane natychmiast.
 • Płatności kartą płatniczą – wielu bukmacherów obsługuje również karty debetowe oraz kredytowe. Co więcej, często istnieje możliwość zapisania danych do karty, dzięki czemu, przy następnej wpłacie wystarczy kilka kliknięć, aby zrealizować depozyt.
 • Portfele elektroniczne – PayPal nie jest jedynym portfelem elektronicznym obsługiwanym przez legalnych bukmacherów w Polsce. Bardzo często spotkamy się także z portfelami Skrill oraz Neteller.
 • Płatności mobilne – opcja wyjątkowo przydatna w przypadku osób, które korzystają z aplikacji mobilnej. Wyróżnimy tu metody BLIK, Google Pay oraz Apple Pay dostępne na smartfonie oraz tablecie.
 • Tradycyjne przelewy – bukmacher wciąż umożliwia zrealizowanie tradycyjnego przelewu bankowego lub przekazu pocztowego. Użytkownik otrzymuje dane do zrealizowania przelewu i może go wykonać we własnym zakresie. Wadą jest czas oczekiwania do kilku dni roboczych na zaksięgowanie naszej wpłaty.
 • Płatności kryptowalutowe – innowacyjna metoda, która coraz częściej pojawia się w serwisach usługowych oraz sklepach online. Jest także udostępniana przez pośredników. Użytkownik płaci w kryptowalucie, która jest przeliczana na tradycyjną walutę.

Legalni bukmacherzy w Polsce oferują nam bogaty wybór metod płatności, dzięki czemu, obstawianie zakładów sportowych staje się dużo prostsze i wygodniejsze. Doceniają to przede wszystkim starsi użytkownicy, którzy pamiętają jeszcze czasy, w których można było wybrać jedną z dwóch opcji: tradycyjny przelew i oczekiwanie nawet trzy dni robocze na zatwierdzenie środków lub też udanie się do punktów naziemnych, aby obstawić nadchodzące wydarzenia sportowe.

Na dzień dzisiejszy, jedyny bukmacher PayPal w Polsce to STS.

Błyskawiczne wypłaty w serwisach bukmacherskich

W wielu serwisach bukmacherskich wprowadzone jest udogodnienie w postaci szybkich wypłat z konta. Wciąż jeszcze spotkamy się z tradycyjnym przelewem bankowym, przez co użytkownik musi czekać na swoje pieniądze nawet kilka dni roboczych. Na szczęście, wielu legalnych bukmacherów w Polsce korzysta już z nowoczesnych technologii, które pozwalają zrealizować wypłatę. W tym celu należy oczywiście w ustawieniach konta ustanowić rachunek bankowy, na który będą realizowane wypłaty. Bukmacherzy obsługujący system PayPal często zwracają środki także na portfel elektroniczny lub na użytą przy depozycie kartę płatniczą.

To ogromne udogodnienie, które sprawia, że nie zachodzi już potrzeba ciągłego trzymania pieniędzy na koncie bukmacherskim. Jeśli obstawiamy tylko niektóre wydarzenia sportowe raz na jakiś czasu, możemy tego samego dnia dokonać wpłaty, a po rozliczeniu zakładu od razu wypłacić środki, które zostaną zaksięgowane na naszym koncie bankowym w przeciągu kilku minut. Oczywiście nie musimy się obawiać dodatkowych kosztów. Szybkie wypłaty są realizowane za darmo. U niektórych bukmacherów może jednak istnieć dzienny limit wypłaty z konta.

PayPal a minimalna kwota depozyt

Wykorzystując płatności PayPal w celu obstawiania zakładów bukmacherskich, należy pamiętać o pewnej kwestii, a mianowicie, o minimalnej kwocie depozytu. Obecnie, niemal każdy bukmacher w Polsce daje możliwość zrealizowania płatności już od 1 PLN. Tymczasem, bukmacher PayPal posiada wyższy próg minimalnego depozytu. Zwykle, w tej metodzie płatności musimy ustawić wpłatę na poziomie min. 20 złotych. Nie jest to oczywiście bardzo wysoki prób, ale warto o tym wspomnieć, ponieważ niektórzy gracze obstawiają zakłady bukmacherskie „za drobniaki”. A jakie są górne limity wpłat, jakie obsługuje bukmacher? Zwykle do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

System PayPal na urządzenia mobilne

W ostatnich latach obserwujemy liczne zmiany na rynku bukmacherskim w Polsce. Coraz większa liczba użytkowników obstawia zakłady za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Niewątpliwie jest to bardzo wygodne działanie, które umożliwia typowanie wyników w dowolnym miejscu o dowolnej porze. Czy nowoczesne metody płatności są obsługiwane także przez aplikację mobilną? Jak najbardziej tak! Korzystając z apki możesz wybrać płatności PayPal, użyć karty płatniczej lub nowoczesnych płatności mobilnych, takich jak BLIK. Dzięki temu, także konto w aplikacji mobilnej możesz błyskawicznie zasilić w celu obstawiania zakładów bukmacherskich.

Czy warto realizować depozyty metodą PayPal?

Zdecydowanie tak, konto PayPal to świetny sposób na realizowanie szybkich i bezpiecznych płatności w serwisach bukmacherskich. Warto podkreślić, że coraz więcej serwisów na rynku w Polsce obsługuje nowoczesne portfele elektroniczne. Aby założyć konto w PayPal, wystarczy podać podstawowe dane osobowe i kontaktowe, ale nie ma konieczności weryfikacji tożsamości. Aby zasilić konto PayPal, należy udostępnić dane karty płatniczej lub rachunek bankowy. Po dokonaniu płatności można wykasować te informacje z systemu. Innowacyjne metody płatności pozwalają na błyskawicznie zasilić konto i obstawiać zakłady bukmacherskie na nadchodzące wydarzenia sportowe.

Aktualnie, stawianie zakładów sportowych jest dużo prostsze i znacznie wygodniejsze. Nie musimy już martwić się oczekiwaniem na płatności. Wielu bukmacherów posiada również błyskawiczne metody wypłaty, dzięki czemu, gracz może od razu wypłacić swoje pieniądze na konto bankowe. O ile jeszcze kilka lat temu była to rzadkość, o tyle dzisiaj, wielu legalnych bukmacherów proponuje udogodnienie w postaci ekspresowych wypłat. Pojawiają się także kolejne metody płatności, np. możliwość zrealizowania depozytu za pośrednictwem walut cyfrowych. System PayPal istnieje od ponad 20 lat, a mimo to, wciąż stanowi niezwykle popularny wybór ze strony typerów.

Płatności PayPal FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa wpłata środków za pośrednictwem systemu PayPal?

Wpłata jest realizowana natychmiast na koncie bukmacherskim, dzięki czemu, użytkownik może od razu obstawiać interesujące go wydarzenia sportowe.

Ile kosztuje ekspresowy przelew PayPal?

Wysłanie oraz odbieranie pieniędzy w systemie PayPal jest bezpłatne, o ile w momencie realizowania transakcji nie zachodzi konieczność przewalutowania.

Dlaczego warto wpłacać środki u bukmachera z pomocą PayPal?

System PayPal gwarantuje nam błyskawiczne i bezpieczne płatności online w blisko 30 walutach. Jest to bezpłatna metoda płatności oferująca wysoki poziom poufności.

Czy można wypłacić pieniądze na konto PayPal?

W przypadku wielu bukmacherów, jeśli obsługiwane są wpłaty PayPal, istnieje również możliwość wypłacenia naszych pieniędzy z powrotem do portfela elektronicznego.

Czy depozyty z PayPal są anonimowe?

Nie do końca, PayPal nie udostępnia odbiorcy danych karty oraz rachunku bankowego nadawcy, dzięki czemu, płatność jest poufna i prywatna. Jednak w przypadku korzystania z PayPal w celu naruszania prawa, istnieje możliwość dotarcia do właściciela konta.