BetX Opinie
4.0/5

BetX Opinie

BetX to piętnasty, legalny bukmacher, który rozpoczął działalność w naszym kraju. Serwis pojawił się w sieci pod koniec maja 2020 roku i szybko zyskał duże zainteresowanie graczy za sprawą atrakcyjnej oferty powitalnej. Na ten moment, BetX posiada najwyższy powitalny bonus od depozytu ze wszystkich bukmacherów obecnych na polskim rynku. Nowi gracze mogą otrzymać w prezencie nawet do 7777 PLN! Postanowiliśmy sprawdzić, jak prezentuje się oferta tego bukmachera, jak otrzymać wspomniany bonus, a także, jakie promocje przygotowano dla nowych graczy.

BetX zakłady bukmacherskie

Legalne zakłady bukmacherskie BetX

BetX to spółka zarejestrowana w Warszawie. 28 listopada 2018 roku, firma otrzymała licencję ministerstwa finansów na prowadzenie działalności bukmacherskiej w naszym kraju. Na ten moment, licencja ministerstwa finansów o numerze PS4.6831.30.2017 pozwala na urządzanie zakładów wzajemnych przez Internet. Na ten moment, bukmacher BetX nie planuje poszerzać swojej oferty o zakłady w punktach naziemnych. BetX to piętnasta, aktywna firma działająca na rynku legalnych bukmacherów w naszym kraju. Serwis wystartował pod koniec maja 2020 roku i dość szybko zyskał sporą rozpoznawalność na rynku.

Oferta zakładów w serwisie bukmacherskim BetX

Zacznijmy od oferty przygotowanej przez serwis bukmacherski BetX opinie. Dostępne zakłady zostały podzielone na cztery główne sekcje. Tak prezentuje się pełna BetX oferta zakładów:

  • Zakłady sportowe – znajdziemy tu przedmeczowe zakłady na wydarzenia z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych, takich jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, hokej oraz wiele innych. Ponadto, w tym miejscu dostępne są zakłady na esport.
  • Zakłady na żywo – w tym miejscu gracze mają możliwość obstawiania wydarzeń sportowych na żywo. Wygodny panel statystyk oraz wyników ułatwia graczom rozeznanie się w sytuacji i postawienie odpowiedniego kuponu.
  • Wirtualne wyścigi – w tym miejscu gracze mogą obstawiać wyścigi konne oraz gonitwy psów. Animacje wyścigów znacznie zwiększają emocje podczas typowania kolejności na mecie.
  • Wirtualne sporty – w tym miejscu znajdziemy zakłady na sporty wirtualne, w których rywalizują komputerowe drużyny oraz zawodnicy. Są to po prostu klasyczne sporty wirtualne.

W ofercie zakładów bukmacherskich BetX opinie dostępne są liczne udogodnienia, które pozwolą nam wygodniej obstawiać ulubione wydarzenia sportowe. przykładem jest chociażby Cash-out, a także możliwość pooglądania najlepszych kuponów z najwyższymi, ewentualnymi wygranymi. Gracze mogą również stworzyć losowy kupon Chybił Trafił, wybierając stawkę, możliwą wygraną, zakres dni, a także zakres kursów, które mają znaleźć się na kuponie. To dobra propozycja, jeśli nie mamy pomysłu na typowanie i chcemy powierzyć szanse na wygraną ślepemu losowi. Bukmacher BetX dobrze wypada pod względem wysokości kursów.

Zakłady na esport w serwisie BetX

Coraz większa liczba graczy interesuje się obstawianiem zakładów bukmacherskich na esport. Także w tej kwestii, oferta bukmachera BetX jest zadowalająca. Znajdziemy tu wydarzenia z takich gier, jak: CS: GO, Dota 2, Hearthstone, League of Legends, Overwatch, Starcraft II oraz Rainbow Six. Atrakcyjne kursy sprawiają, że obstawianie esportu u bukmachera BetX jest opłacalną propozycja dla graczy. Zakłady bukmacherskie na esport są dostępne również w sekcji na żywo.

BetX zakłady bukmacherskie

Bonus powitalny BetX polska sp dla nowych graczy

Ogromne wrażenie na graczach zrobił BetX kod promocyjny przygotowany przez nowego bukmachera. To najwyższy bonus powitalny, z jakim możemy spotkać się obecnie na polskim rynku legalnych bukmacherów. Co szczególnie istotne, BetX kod promocyjny jest dostępny dla wszystkich, wystarczy zarejestrować konto w serwisie i dokonać pierwszej wpłaty. Na dobry początek, legalny bukmacher zaoferuje nam darmowy kupon o wartości 30 PLN. Aby go wykorzystać, wystarczy stworzyć kupon z przynajmniej trzema zdarzeniami i kursem min. 3,00. Gracz ma 7 dni na wykorzystanie tej promocji.

Po skorzystaniu z darmowego kuponu, gracze mogą dokonać pierwszej wpłaty. Tu czeka na nas główny bonus powitalny. Premia 100% do 7777 PLN do pierwszej wpłaty! Bonus jest jednak przyznawany dopiero po wykonaniu 4-krotnego warunku obrotu po kursie min. 2,44. Co więcej, na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 4 zdarzenia. Gracze mają 60 dni na zrealizowanie warunku obrotu. Po wykonaniu 25% obrotu, gracz otrzyma transzę w wysokości 25% bonusu powitalnego. Gdy betx bonus zostanie dołączony do salda głównego, można go wypłacić z konta.

Jak wykorzystać bonus powitalny BetX?

Biorąc pod uwagę, jak duży jest pakiet powitalny dla nowych graczy w BetX, warto powiedzieć kilka słów o tym, w jaki sposób działa ten kod promocyjny oraz jak wykorzystać go w pełnym zakresie. Premia 100% do 7777 PLN oznacza, że wpłacając 7777 PLN, drugie tyle otrzymasz na swoje konto. Oczywiście możesz również wpłacić mniejszą kwotę, np. 100 PLN, otrzymując podwojenie depozytu. Weźmy przykładową sytuację, w której gracz wpłaci 1000 PLN.

Należy czterokrotnie obrócić kwotę depozytu, aby otrzymać maksymalny pakiet powitalny. Innymi słowy, dopiero po obstawieniu zakładów za 4000 PLN, środki zostaną w pełni doliczone do Twojego konta. Bukmacher wypłaca jednak transze po 25%. Po obróceniu 1000 PLN otrzymasz 250 PLN na swoje konto. Aby kupony były zaliczane do warunku obrotu, muszą posiadać przynajmniej cztery selekcje po min. kursie 1,25. Z kolei minimalny kurs całkowity kuponu to 2,44. BetX kod promocyjny robi duże wrażenie, ale warto pamiętać o tym, że środki bonusowe możemy wykorzystać dopiero po spełnieniu warunku obrotu, a nie po dokonaniu pierwszej wpłaty.

BetX zakłady bukmacherskie

Promocje bukmacherskie dla stałych klientów BetX polska sp z o.o

Kod promocyjny przygotowany przez BetX robi duże wrażenie. Warto jednak podkreślić, że także BetX oferta promocyjna dla stałych klientów serwisu prezentuje się całkiem okazale. Zacznijmy od promocji „Grasz to Masz”, w której każdy użytkownik może otrzymać bonus za obrót wykonany w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Nie ma znaczenia, jakie kupony obstawiasz, liczy się łączna kwota przeznaczona na zakłady. Oto progi obowiązujące przy przyznawaniu bonusu:

  • Bonus 10 PLN za obrót od 500 do 1.999,99 PLN
  • Bonus 20 PLN za obrót od 2.000 do 4.999,99 PLN
  • Bonus 50 PLN za obrót od 5.000 do 9.999,99 PLN
  • Bonus 100 PLN za obrót od 10.000 do 19.999,99 PLN
  • Bonus 200 PLN za obrót powyżej 20.000 PLN

Po zakończeniu miesiąca kalendarzowego, wszystkie stawki zostaną zsumowane, a na podstawie uzyskanej kwoty, gracz będzie mógł otrzymać odpowiedni bonus lojalnościowy. W serwisie BetX dostępna jest również promocja Boomerang Bonus. Jeśli postawisz zakład akumulowany z kursem 200,00 lub wyższym i tylko jedna selekcja okaże się nietrafiona, otrzymasz wygraną w wysokości 10-krotności stawki przeznaczonej na ten kupon. BetX oferta promocyjna uwzględnia również ciekawe promocje na najważniejsze wydarzenia sportowe.

BetX zakłady bukmacherskie

Rejestracja w serwisie bukmacherskim BetX polska sp z o.o

Bukmacher BetX oddaje do dyspozycji swoich klientów szybką rejestrację konta. Wystarczy kilka minut, aby założyć konto i móc obstawiać zakłady bukmacherskie. Także przy opcji szybkiej rejestracji, w ciągu 7 dni możemy wykorzystać darmowy kupon. Konto tymczasowe jest ważne przez 28 dni. Górny limit stawek to 5000 PLN. Głównym ograniczeniem konta tymczasowego jest brak możliwości wypłat. jest to zatem opcja dedykowana osobom, które chcą jak najszybciej obstawić zbliżające się wydarzenia sportowe, a nie posiadają jeszcze konta w serwisie BetX.

Na dłuższą metę potrzebna jest jednaj pełna rejestracja wzbogacona o weryfikację konta. W tym celu należy załączyć skan lub fotokopię dokumentu tożsamości. Konto jest aktywowane zwykle w ciągu kilku godzin. W ten sposób otrzymasz możliwość nielimitowanego obstawiania zakładów, możesz odebrać większy bonus na start, a także, uzyskasz możliwość wypłacania pieniędzy. BetX kod promocyjny nie jest obowiązkowy przy rejestracji, aby skorzystać z oferty powitalnej: darmowego kuponu 30 PLN oraz premii powitalnej 100% do 7777 PLN.

Metody płatności obsługiwane przez serwis BetX

Aby otrzymać betx bonus powitalny w serwisie bukmacherskim BetX, należy dokonać pierwszej wpłaty. Tylko darmowy kupon o wartości 30 PLN jest przyznawany bez depozytu. Można go wykorzystać w ciągu 7 dni od rejestracji. Następnie, musimy zadbać o dopływ własnych środków. Bukmacher BetX pozwala nam skorzystać z kilku dostępnych metod: płatności kartą Visa lub Mastercard, błyskawicznych przelewów bankowych obsługiwanych przez Dotpay lub Przelewy24, a także z płatności mobilnej BLIK. Pieniądze są księgowana na koncie natychmiast, dzięki czemu, możesz od razu przejść do obstawiania zakładów bukmacherskich.

Otrzymany bonus możesz przeznaczyć zarówno na zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, jak również sporty wirtualne. Bukmacher BetX nie ogranicza w tym względzie naszej swobody korzystania ze środków bonusowych. Przypomnijmy jednak, że bonus jest przyznawany na konto główne dopiero po zrealizowaniu warunku obrotu. Wówczas możemy wypłacić otrzymane pieniądze. Wypłaty są realizowane na konto bankowe. Dużym plusem są szybkie wypłaty, dzięki czemu, gracz nie musi długo czekać na zaksięgowanie środków na swoim koncie bankowym. Zakłady bukmacherskie BetX nie pobierają żadnych prowizji od realizowanych wpłat lub wypłat.

Obsługa klienta w serwisie bukmacherskim BetX

Jeśli podczas korzystania z usług bukmachera BetX natrafisz na jakiekolwiek problemy, zawsze możesz skontaktować się z działem obsługi klienta. Do wyboru mamy dwie opcje: formularz kontaktowy w formie live chatu, a także kontakt za pośrednictwem wiadomości email. Dział obsługi klienta BetX jest czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00, ale w praktyce, odpowiedzi za pośrednictwem live chatu są wysyłane także w późniejszych godzinach. Obsługa klienta jest więc okej!

Aplikacja mobilna BetX

Oferta serwisu bukmacherskiego BetX jest dostępna także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Możemy ją ściągnąć bezpośrednio ze strony bukmachera, wchodząc na adres serwisu poprzez przeglądarkę mobilną. Aplikacja prezentuje się nowocześnie i nie sprawia trudności w obsłudze. Z poziomu aplikacji można zarejestrować konto w serwisie, odebrać betx bonus powitalny, a także postawić zakłady w ramach darmowego kuponu. Można również korzystać z wygodnych metod płatności. Dzięki aplikacji mobilnej BetX możesz obstawiać zakłady w dowolnej chwili oraz w dowolnym miejscu.

BetX zakłady bukmacherskie

Podsumowanie – czy warto obstawiać zakłady w BetX?

Bukmacher BetX to piętnasty serwis pośród legalnych bukmacherów działających na polskim rynku. Serwis zadebiutował pod koniec maja 2020 roku, a już teraz może pochwalić się całkiem pokaźną grupą klientów. Dużym plusem jest atrakcyjny kod promocyjny, który pozwala graczom zgarnąć olbrzymi betx bonus powitalny do 7777 PLN przy pierwszej wpłacie. Ponadto, nowi gracze za samą rejestrację mogą postawić darmowy kupon o wartości 30 PLN, aby przetestować możliwości oferowane nam przez bukmachera. BetX oferta zakładów prezentuje się naprawdę dobrze. Mamy tu rozbudowane zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, a także sporty wirtualne. Jeśli szukasz bukmachera oferującego najwyższy poziom usług, BetX powinien sprostać Twoim oczekiwaniom.

Czy BetX to legalny bukmacher w Polsce?

Tak, bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.30.2017, wydaną 28 listopada 2018 roku. Licencja uprawnia do urządzania zakładów online na terenie Polski.

Jaki bonus od depozytu oferuje bukmacher BetX?

Nowi gracze mogą otrzymać darmowy kupon 30 PLN za samą rejestrację konta. Głównym prezentem jest premia powitalna 100% do 7777 PLN przyznawana do pierwszej wpłaty.

Jak dokonać wpłaty w serwisie BetX?

Wejdź w zakładkę „Wpłata”, wybierz kwotę, którą chcesz wpłacić, a następnie jedną z dostępnych metod płatności: szybkie przelewy obsługiwane przez Przelewy24 lub Dotpay, wpłatę kartą Visa lub Mastercard lub płatności mobilne BLIK.

Czy BetX posiada aplikację mobilną?

Tak, serwis internetowy BetX posiada swoją wersję mobilną. Ponadto, użytkownicy mogą pograć aplikację bukmacherską na swój smartfon lub tablet.

Jak obstawiać zakłady w BetX?

Wybierz interesujące Cię wydarzenia oraz dodaj do kuponu kursy odpowiadające typowanym wynikom. Następnie, wybierz stawkę zakładu i potwierdź kupon. W przypadku zakładów na żywo, czas oczekiwania na akceptację kuponu wynosi kilka sekund.

Czy można usunąć konto w serwisie BetX?

Tak, klienci mają możliwość usunięcia swojego konta w BetX. W tym celu należy skontaktować się z bukmacherem i poprosić o wykasowanie konta.

4.0
Jakosc
4.0
Oprogramowanie
4.0
Bonusy i promocje
4.0
Obsluga klienta
4.0 Nasza ocena