Rejestracja i weryfikacja w serwisie Betfan

Betfan to nowy serwis bukmacherski, który wystartował na początku 2019 roku. Była to długo wyczekiwana premiera, bo o nowym operatorze wiedzieliśmy już rok wcześniej. Trzeba przyznać, że takiego wejścia na polski rynek bukmacherski nie było od dawna. Serwis zaproponował wszystkim nowym klientom bonus powitalny nawet do 3000 PLN. Na chwilę obecną jest to oczywiście najwyższy pakiet dostępny u legalnych bukmacherów. Nie może zatem dziwić fakt, że coraz więcej użytkowników pyta o to jak zarejestrować konto Betfan. W tym obszernym poradniku dowiesz się wszystkiego na temat procesu rejestracji i weryfikacji u nowego bukmachera.

Legalne zakłady bukmacherskie Betfan

Operator Betfan już w 2018 roku uzyskał licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych w Polsce. Dość długo musieliśmy jednak czekać na oficjalną premierę nowego serwisu. Bukmacher otworzył się na klientów na początku 2019 roku i od razu przyciągnął ogromne zainteresowanie. Bonus powitalny do 3000 PLN to największa oferta dostępna na chwilę obecną na polskim rynku bukmacherskim. Betfan zachwycił również nowoczesnym serwisem oraz szeroką ofertą. Zakłady przedmeczowe, live oraz esport to za mało? Bukmacher ma także rozbudowaną sekcję Rozrywka, w której postawisz zakłady niedostępne w innych serwisach.

Mnóstwo klientów zaraz po wielkim debiucie Betfan zaczęło zadawać pytania o to, jak założyć konto Betfan. W tym artykule skupiamy się na wszystkich aspektach związanych z rejestracją nowego gracza w serwisie. Czy możliwa jest szybka rejestracja? Czy możesz wykorzystać kod promocyjny? Czy potrzebny jest dowód osobisty? Z naszym poradnikiem szybko i bezproblemowo otworzysz nowe konto i zaczniesz obstawiać zakłady bukmacherskie w serwisie Betfan.

betfan promocje

Dlaczego warto zarejestrować się w Betfan?

Imponujący bonus powitalny to nie jedyny argument, który przemawia na korzyść bukmachera Betfan. Nowy serwis możemy pochwalić za całokształt. Rejestrując konto otrzymasz dostęp do wszechstronnej oferty zakładów sportowych, esportowych i rozrywkowych. W Betfan dostępne są naprawdę oryginalne zakłady, których nie znajdziemy u konkurencji. Nigdzie indziej nie wytypujesz, jaki będzie najpopularniejszy kierunek wczasów wybierany przez Polaków. Pogoda, polityka, świat finansów, show-biznes. To tylko niektóre z działów dostępnych w obszernej sekcji Rozrywka. Trzeba przyznać, że Betfan wiedział jak zaskoczyć nowych graczy i przyciągnąć ich zainteresowanie.

Nowoczesny serwis umożliwia łatwe zarządzanie kontem. Gracze nie będą mieli trudności ze znalezieniem interesujących zakładów i obstawieniu oczekiwanego kuponu. Bukmacher na chwilę obecną ma kilka promocji dla stałych klientów. Musimy pamiętać, że Betfan wciąż jest w fazie rozwoju i niewykluczone, że w przyszłości jeszcze niejednokrotnie zaskoczy nas na plus. Na chwilę obecną możemy jednak stwierdzić, że rejestracja Betfan jest dobrym rozwiązaniem dla wymagających użytkowników i niewątpliwie zapewnia wiele korzyści.

Kto może zarejestrować konto u bukmachera?

Zakłady bukmacherskie są dostępny wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników. Jeśli nie masz jeszcze osiemnastu lat, nie próbuj oszukać bukmachera, gdyż będzie to bezskuteczne. Pełny dostęp do wszystkich funkcji serwisu jest dostępny tylko w przypadku zweryfikowanych użytkowników, którzy potwierdzą swoją tożsamość za pośrednictwem dokumentu tożsamości. Rejestrując się w serwisie deklarujemy również legalne źródło pieniędzy wykorzystywanych przy obstawianiu zakładów.

Reasumując, konto w serwisie Betfan mogą założyć wyłącznie pełnoletni użytkownicy, którzy posiadają ważny dokument tożsamości. Rejestracja wymaga również akceptacji regulaminu oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w stopniu umożliwiającym świadczenie usług. Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, abyś został członkiem serwisu bukmacherskiego Betfan, poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję, która przeprowadzi Cię przez cały proces rejestracji i weryfikacji konta.

betfan rejestracja

Betfan jak zarejestrować konto krok po kroku?

W trakcie procedury rejestracji nie powinieneś natrafić na żadne problemy. Bądź po prostu uważny i podwójnie sprawdzaj, czy wpisane przez Ciebie informacje są prawidłowe. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami aby szybko założyć nowe konto w serwisie Betfan:

Krok 1: To formularz rejestracyjny z danymi konta. Wpisz swój adres E-mail, ustal hasło, a także podaj numer telefonu. Poniżej znajdziesz trzy okienka akceptujące poszczególne warunki rejestracji. Dwa pierwsze są opcjonalne i wyrażają Twoją zgodę na przesyłanie informacji reklamowych o promocjach i bonusach. Trzecie okienko musisz zaakceptować by oświadczyć, że jesteś osobą pełnoletnią.

Krok 2: Czas na dane osobowe. Tutaj musisz podać swoje imię i nazwisko, datę urodzenia oraz PESEL. Wymagany jest także dokładny adres. W tym formularzu możesz wykorzystać Betfan kod promocyjny. Poniżej znajdziesz kolejne okienka potrzebne do wyrażenia zgody. Pierwsze jest opcjonalne i dotyczy tego, czy chcesz otrzymać bonus powitalny. Drugie okienko trzeba zaznaczyć obowiązkowo. W ten sposób potwierdzasz prawdziwość podanych informacji.

Potwierdź rejestrację klikając w link aktywacyjny przesłany w wiadomości email. Teraz dysponujesz już kontem tymczasowym i możesz dokonać pierwszej wpłaty, odebrać bonus powitalny, a także rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich. Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji serwisu (m.in. wypłaty z konta) musisz przejść proces weryfikacji.

Krok 3: Po zalogowaniu się przejdź do ustawień konta i kliknij przycisk „Dokończ”. W tym miejscu należy załączyć skany obu stron dokumentu tożsamości np. dowodu osobistego lub paszportu. Należy także podać źródło pieniędzy przeznaczonych na obstawianie zakładów (np. umowa o pracę, oszczędności, emerytura). Jeśli przy pierwszej wpłacie nie skorzystałeś z przelewu bankowego, należy również podać numer rachunku, na który chcesz otrzymywać wypłaty. To już wszystko. W ciągu kilkunastu minut pracownik serwisu potwierdzi Twoje dane i aktywuje pełne konto.

betfan rejestracja

Szybka rejestracja w serwisie Betfan

Jak widać na powyższej instrukcji, bukmacher Betfan posiada opcję szybkiej rejestracji konta. Załóżmy, że zbliża się interesujące Cię wydarzenie sportowe. Chcesz jak najszybciej przejść proces rejestracji by odebrać bonus i postawić zakład. Obowiązek weryfikacji wiążę się z poświęceniem dodatkowego czasu, co w tej chwili jest dla Ciebie niewygodne. Konto tymczasowe umożliwia dokonywanie wpłat oraz obstawianie zakładów bez skanu dowodu osobistego. Pewne funkcje Twojego konta są w tym momencie ograniczone aż do momentu pomyślnej aktywacji konta. Możesz to zrobić w wolnej chwili, gdy nie będziesz czuł presji czasu z tytułu nadchodzących wydarzeń sportowych.

Wielu graczy pytało o Betfan jak zarejestrować konto za sprawą szybkiej rejestracji. Na powyższej instrukcji wystarczy dojść do punktu drugiego by cieszyć się możliwością obstawiania. Krok trzeci można dokończyć w wolnej chwili. Szybka rejestracja Betfan to kolejny atut, za który należy pochwalić tego bukmachera.

Jakie możliwości daje konto tymczasowe?

Jeśli zależy Ci na czasie i skorzystasz z opcji szybkiej rejestracji bez dowodu, założone konto tymczasowe da Ci następujące możliwości:

 • Obstawianie zakładów przedmeczowych, live, esport oraz rozrywkowych.
 • Szybkie metody płatności w postaci błyskawicznych przelewów bankowych, płatności kartą, portfelem wirtualnym lub BLIK.
 • Odbiór bonusu powitalnego i korzystanie ze wszystkich promocji dla stałych klientów.
 • Dostęp do działu pomocy oraz szybki kontakt z obsługą klienta.
 • Możliwość śledzenia statystyk oraz wyników spotkań na żywo.

Warto także wspomnieć, jakie ograniczenia płyną z posiadania konta tymczasowego. Bez weryfikacji konta użytkownika musisz liczyć się z następującymi utrudnieniami:

 • Brak możliwości dokonywania wypłat z konta
 • Maksymalna stawka zakładu do 5,000 złotych
 • Bukmacher w każdej chwili może poprosić Cię o dokończenie rejestracji przed dalszą grą.

Jak przebiega procedura weryfikacji konta?

Legalni bukmacherzy tacy jak Betfan muszą weryfikować tożsamość swoich klientów. W tym celu potrzebne są skany dokumentu tożsamości. Jest nim dowód osobisty, paszport lub karta pobytu. Nie możesz natomiast skorzystać z prawa jazdy lub legitymacji szkolnej. Oczywiście skany nie są obligatoryjne. Równie dobrze możesz wykorzystać wyraźne zdjęcia, na których można odczytać wszystkie niezbędne informacje.

Pracownik serwisu otrzymuje zgłoszenie w momencie, gdy załączysz skany. W zależności od tego, jak wielu użytkowników korzysta w danej chwili z serwisu, czas oczekiwania na aktywację wynosi od kilkunastu minut do kilku godzin. Zazwyczaj już w przeciągu kwadransa otrzymasz wiadomość email potwierdzającą aktywację Twojego konta. Czas oczekiwania może się wydłużyć także w sytuacji gdy weryfikujesz swoje konto w późnych godzinach wieczornych i nocnych.

Czy w Betfan musisz załączyć skan dowodu?

W sieci natrafimy na określenie: bukmacher bez dowodu. Pojawia się ono także w kontekście Betfan. Czy to oznacza, że nie musisz udostępniać swojego dokumentu tożsamości? Absolutnie nie. Tylko szybka rejestracja nie wymaga potwierdzania tożsamości. Jednak by móc w pełni korzystać z funkcji serwisu, musisz załączyć skan dowodu osobistego. Legalni bukmacherzy bez dowodu w innym razie nie będą mogli np. wypłacić wygranych przez Ciebie środków. Na chwilę obecną Betfan nie posiada punktów naziemnych, więc nie ma możliwości zweryfikowania konta w takim miejscu. Skany lub zdjęcia dokumentu są zatem obligatoryjny by zakończyć proces rejestracji.

Rejestracja w aplikacji mobilnej Betfan

Jeśli na chwilę obecną mamy doszukać się minusów nowego bukmachera, to jedną z istotniejszych wad jest brak aplikacji mobilnej. Wraz z serwisem nie doczekaliśmy się niestety apki Betfan mobile. Mamy jednak nadzieję, że już niedługo bukmacher nadrobi ten brak i zaoferuje nam funkcjonalną i wygodną aplikację na telefon. Szczególnie, że coraz większa liczba użytkowników decyduje się na taką formę obstawiania. Możemy śmiało założyć, że w przyszłości aplikacja mobilna Betfan będzie dawała możliwość otworzenia nowego konta.

Problemy z rejestracją u bukmachera Betfan?

Jeśli postępowałeś zgodnie z powyższymi instrukcjami, nie powinieneś mieć żadnych problemów z założeniem konta w serwisie. Jeśli jednak natrafiłeś na trudności, sprawdź poniższe wskazówki. Oto najczęstsze błędy popełniane przez użytkowników w trakcie rejestracji:

 • Zbyt słabe hasło – pamiętaj, że Twoje hasło powinno składać się przynajmniej z ośmiu znaków, zawierać dużą literę, cyfrę oraz znak specjalny.
 • Nieprawidłowy dokument tożsamości – prawo jazdy czy legitymacja studencka nie mogą być uznane za dokument tożsamości. W procesie rejestracji potrzebujesz skanu dowodu osobistego, paszportu lub karty pobytu.
 • Twój dowód jest nieważny – może się zdarzyć, że zapomniałeś o terminie ważności swojego dowodu i jest on nieaktualny. W takiej sytuacji jak najszybciej odwiedź urząd by odnowić dowód.
 • Zapomniałeś o wyrażeniu zgody – pod formularzami rejestracyjnymi kryją się różne zgody akceptujące regulamin czy przesyłanie informacji reklamowych. Niektóre ze zgód są obligatoryjne i musisz je wyrazić poprzez zaznaczenie danego okienka.
 • Blokada IP – każdy bukmacher ogranicza liczbę kont przypadających na jedno gospodarstwo domowe, aby zmniejszyć ryzyko nieuczciwych praktyk polegających na zakładaniu kilku kont przez jednego użytkownika. Jeśli łączysz się z Internetem przez publiczną sieć WI-FI, istnieje ryzyko, że natkniesz się na blokadę IP. W takiej sytuacji należy przełączyć się na prywatne połączenie z siecią lub skontaktować się z pracownikiem serwisu.

Pamiętaj, że serwis bukmacherski Betfan posiada codzienne dostępny dział supportu, który jest otwarty na Twoje problemy. Jeśli masz jakikolwiek problem z rejestracją lub weryfikacją konta i nie wiesz jak go rozwiązać, poproś pracowników o pomoc.

betfan rejestracja

Rejestracja i weryfikacja Betfan – podsumowanie

Na polskim rynku dawno nie mieliśmy tak imponującego debiutu. Najwyższy bonus powitalny, nowoczesny serwis oraz oryginalna sekcja Rozrywki sprawiła, że bukmacher doczekał się wielu rejestracji w krótkim czasie. Wciąż nie brakuje osób chętnych, które planują przetestować możliwości serwisu. Powyższy artykuł mówi o tym jak zarejestrować konto Betfan w szybki i bezproblemowy sposób. Użytkownicy mogą skorzystać z opcji szybkiej rejestracji bez dowodu, która umożliwia obstawianie zakładów i dokonywanie wpłat. Aktywacja konta przy pomocy skanu dokumentu tożsamości jest jednak konieczna by uzyskać dostęp do wszystkich funkcji serwisu.