BestBet Opinie
2.5/5

BestBet Opinie

BestBet to 16. legalny bukmacher w Polsce, który zdołał spełnić wszystkie wymogi potrzebne do uzyskania licencji Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich online w naszym kraju. Na ten moment możemy jedynie spekulować, jak będzie wyglądał nowy, legalny bukmacher na polskim rynku. Biorąc jednak pod uwagę duże zainteresowanie ze strony graczy, postanowiliśmy przyjrzeć się informacjom, które są już znane. Co zaoferują klientom zakłady bukmacherskie BestBet opinie? Kiedy możemy spodziewać się debiutu nowego bukmachera bestbet?

BestBet zasila grono legalnych bukmacherów w naszym kraju

Od 2009 roku w Polsce obowiązuje ustawa hazardowa, która sprawia, że tylko licencjonowani bukmacherzy zarejestrowani w Polsce mogą ubiegać się o licencję Ministerstwa Finansów. O ile na początku 2017 roku mogliśmy korzystać tylko z siedmiu bukmacherów, o tyle dziś lista jest znacznie dłuższa. Bestbet zakłady bukmacherskie sp z o.o. to szesnasta firma, która spełniła wszystkie warunki potrzebne do uzyskania licencji. To sprawia, że wszyscy pełnoletni użytkownicy z Polski będą mogli legalnie korzystać ze wszystkich usług świadczonych przez firmę BestBet.

Rosnący w siłę rynek legalnych bukmacherów w Polsce to bardzo pozytywne zjawisko z perspektywy graczy, którzy mogą liczyć na coraz lepsze oferty promocyjne, a także kolejne udogodnienia, które sprawiają, że typowanie zakładów wzajemnych staje się dużo przyjemniejsze. Mamy nadzieję, że BestBet zakłady bukmacherskie sp z o.o odnajdą się na polskim rynku i szybko przywitają się z nami ciekawą ofertą stojącą na najwyższym poziomie.

Co wiemy na temat legalnego bukmachera BestBet?

Nowy bukmacher BestBet na początku stycznia 2019 roku otrzymał licencję Ministerstwa Finansów na urządzenie zakładów bukmacherskich BestBet w punktach naziemnych. Kilka miesięcy później, w maju, Bestbet zakłady bukmacherskie sp z o.o otrzymała również licencję na organizowanie zakładów online. Firma zapoczątkowała swoją działalność w 2009 roku i jest zarejestrowana w Warszawie. Prezesem zarządu na chwilę obecną jest Robert Krupski. Trzeba przyznać, że bukmacher Bestbet szybko uzyskał licencje, co pozytywnie świadczy o kwestiach organizacyjnych firmy. Wiemy również, że spółka Bestbet opinie dysponuje kapitałem zakładowym przynajmniej o wartości 2 mln złotych. Jest to jeden z wymogów potrzebnych do założenia działalności bukmacherskiej w naszym kraju. Działalność internetowa tego bukmachera będzie dostępna pod adresem bestbet24.pl

Jaką ofertę zaoferuje nam nowy bukmacher BestBet?

Jedno jest pewne, Bestbet opinie stoi przed bardzo trudnym wyzwaniem stworzenia dobrze prosperującego biznesu bukmacherskiego w otoczeniu silnej konkurencji. W Polsce nie brakuje uznanych marek, do których przywiązali się gracze. Co więcej, w ostatnich latach mieliśmy kilka debiutów na rynku, co znacznie zwiększyło wymagania użytkowników. Gracze potrafią dużo skuteczniej oceniać jakość oferty nowych bukmacherów. BestBet będzie się musiał postarać, aby zrobić dobre, pierwsze wrażenie.

Podstawą będą oczywiście zakłady online przedmeczowe na czele z takimi dyscyplinami, jak: piłka nożna, siatkówka, tenis, koszykówka, hokej czy piłka ręczna. Coraz większa liczba użytkowników obstawia również zakłady na esport, a zatem, jest to kolejna sekcja obowiązkowa. Istotnym elementem każdego serwisu bukmacherskiego są zakłady na żywo, które pozwalają w czasie rzeczywistym obstawiać toczące się wydarzenia sportowe. Mnóstwo legalnych bukmacherów w Polsce posiada także sporty wirtualne, w których można typować zmagania komputerowych drużyn oraz zawodników.

Zakłady bukmacherskie Bestbet powinny się postarać o podstawowe udogodnienia, które znacznie ułatwiają satysfakcjonujące typowanie: wyszukiwarka kursów, opcja cashout, a także kalendarz spotkań, które będą dostępne na żywo. Mile widziana jest również szybka rejestracja, która pozwala stworzyć konto tymczasowe bez konieczności weryfikowania konta.

BestBet bonus powitalny dla nowych graczy

Aby przebić się na tle coraz silniejszej konkurencji, niezbędna będzie oczywiście atrakcyjna oferta powitalna. Gracze z chęcią testują usługi nowych bukmacherów, ponieważ w ten sposób można powiększyć swój kapitał o dodatkowe pieniądze na grę. Co zaoferuje nam bukmacher Bestbet opinie? Niewątpliwie możemy oczekiwać dużej premii powitalnej do pierwszej wpłaty lub zakładu bez ryzyka, który pozwala stworzyć kupon z wysoką wygraną, bez narażania swojego kapitału. Mile widziany jest również bonus bez depozytu, który pozwala bez ryzyka sprawdzić możliwości serwisu.

Na przestrzeni ostatnich lat, jakość oferty powitalnej u legalnych bukmacherów znacznie wzrosła. O ile kilka lat temu rzadkością był bonus na start powyżej 1000 PLN, o tyle dzisiaj znajdziemy pakiety powitalne o wartości ponad 4 tysięcy złotych. Rekordzistą pod tym względem jest aktualnie Betx, który proponuje swoim klientom nawet 7777 PLN. Warunkiem jest jednak uprzednie obrócenie kwotą depozytu. Zanim wykorzystamy bonus powitalny w Bestbet24, warto sprawdzić regulamin promocji, a także warunek obrotu potrzebny do odblokowania środków bonusowym na koncie głównym.

Promocje bukmacherskie BestBet dla stałych klientów Bestbet

Atrakcyjna oferta powitalna pozwala przyciągnąć zainteresowanie klientów, ale kluczem do sukcesu jest utrzymanie tego zainteresowania na dłużej. W tym celu potrzebne są atrakcyjne promocje bukmacherskie BestBet przeznaczone dla stałych klientów. Możemy oczekiwać, że bukmacher BestBet zadba o bardzo atrakcyjne promocje, w których nie zabraknie premii do kuponów ako, darmowych zakładów wzajemnych, a także nagród dla najbardziej aktywnych typerów. Powszechnie spotykany jest także program lojalnościowy, który pozwala graczom zbierać punkty, a następnie wymieniać je na cenne nagrody. Kolejną popularną promocją jest strefa VIP dla najbardziej lojalnych i aktywnych klientów serwisu.

Bestbet kod promocyjny

Wielu legalnych bukmacherów proponuje swoim klientom kod promocyjny, który pozwala zgarnąć ekskluzywny bonus na start, większy od oferty standardowej. Czy na podobne posunięcie zdecyduje się Bestbet? Jeśli tak, na pewno będziemy o tym informować na bieżąco! Kod promocyjny to skuteczny sposób na przyciągnięcie szerokiego grona klientów na wczesnym etapie działalności. Możemy zatem oczekiwać, że także Bestbet zakłady bukmacherskie zdecydują się na takowe rozwiązanie.

Punkty naziemne bukmachera BestBet

Warto podkreślić, że Bestbet zakłady bukmacherskie sp z o.o na początku otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych. Niewykluczone, że legalny bukmacher Bestbet rozpocznie swoją działalność właśnie jako operator naziemny, a dopiero po pewnym czasie rozwinie swoją ofertę także o zakłady online. W sieci pojawiła się zresztą reklama bukmachera BestBet, który zachęca do kontaktu wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą uruchomić własny punkt bukmacherski pod szyldem Bestbet24. Na razie nie wiemy jednak, ile punktów początkowo będzie posiadał bukmacher BestBet, a także, w jakich miastach będą one dostępne.

Czy będzie dostępna aplikacja mobilna BestBet?

Zważając na fakt, że coraz większa liczba użytkowników obstawia zakłady bukmacherskie BestBet za pośrednictwem aplikacji mobilnej, możemy śmiało przypuszczać, że także Bestbet zagwarantuje swoim klientom wygodną aplikację, jak tylko wystartują zakłady online. Wiemy, że niektórzy bukmacherzy BestBet wstrzymali się z wydaniem aplikacji i spotkało się to z negatywnymi opiniami ze strony klientów. Ciężko zatem przypuszczać, żeby bukmacher popełnił taki błąd. Spodziewamy się zatem, że Bestbet aplikacja mobilna będzie dostępna od razu po uruchomieniu serwisu z zakładami online.

Rosnąca konkurencja na polskim rynku bukmacherskim

W naszym kraju funkcjonuje już 15 bukmacherów online. Trzy kolejne marki: Bestbet, Okbet oraz MrBet wciąż czekają na oficjalny debiut. Konkurencja na rynku stale rośnie, dzięki czemu, gracze mogą liczyć na znacznie lepsze warunki do obstawiania zakładów bukmacherskich online. Legalni bukmacherzy prześcigają się w wymyślaniu coraz ciekawszych bonusów oraz ofert promocyjnych. Stale rośnie również kwota bonusu, którą mogą otrzymać nowi gracze. Wiele wskazuje na to, że w 2021 roku, liczba legalnych bukmacherów może urosnąć do 20 operatorów. Stale możemy się bowiem spotkać z pogłoskami, że wielu zagranicznych bukmacherów chce powalczyć o polską licencję. Możemy tylko zacierać ręce i trzymać kciuki za jeszcze lepsze warunki do obstawiania.

Kiedy możemy spodziewać się startu nowego bukmachera BestBet?

Na chwilę obecną nie mamy żadnych przesłanek, które pozwoliłyby wytypować dokładną datę premiery serwisu bukmacherskiego Bestbet. Niektóre źródła podają, że jeszcze do końca 2020 roku możemy doczekać się pierwszych punktów naziemnych. Inne źródła podają, że pandemia koronawirusa może doprowadzić do opóźnień w planowanych startach nowych bukmacherów, Być może, na start Bestbet24 będziemy musieli poczekać do 2021 roku. Jednocześnie, nie wiemy, czy bukmacher zdecyduje się równolegle rozpocząć działalność online oraz punkty naziemne, czy też jedna z form działalności pojawi się na rynku nieco szybciej.

W oczekiwaniu na debiut zakładów bukmacherskich BestBet od ministerstwa finansów

Nie musimy bezczynnie czekać na debiut nowego bukmachera na polskim rynku. Aktualnie, w Polsce działa 15 legalnych bukmacherów oferujących nam zakłady bukmacherskie online. Jest zatem z czego wybierać! W oczekiwaniu na premierę Bestbet możemy sprawdzić oferty powitalne innych bukmacherów, a także poszukać promocji związanych z wydarzeniami, które szczególnie przyciągają nasze zainteresowanie.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby posiadać konto bukmacherskie u kilku bukmacherów. Na takie rozwiązanie decyduje się wielu doświadczonych graczy. W ten sposób możemy wybierać najlepsze kursy na interesujące nas wydarzenia sportowe. BestBet24 może być jednym z bukmacherów, u których będziemy posiadać konto. Wiemy także, że u tego operatora postawimy zakłady w punktach naziemnych. Niewątpliwie warto śledzić dalsze poczynania tej firmy.

Tymczasem, zakłady online oddają do naszej dyspozycji bogaty wybór serwisów. Warto sprawdzić szczególnie te marki, które posiadają w swojej ofercie zakład bez ryzyka. W ten sposób gracze mogą stworzyć bardzo opłacalny kupon, bez narażania swoich pieniędzy na szwank. Warto także przetestować usługi bukmacherów z bonusem bez depozytu.

BestBet zakłady bukmacherskie – podsumowanie

Pozostaje nam z niecierpliwością oczekiwać momentu, w którym serwis bukmacherski BestBet rozpocznie swoją działalność na polskim rynku. Jak doskonale wiemy, firma posiada licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych zarówno w serwisie online, jak również w punktach naziemnych. Działalność online tego bukmachera będzie dostępna pod adresem bestbet24.pl. Możemy oczekiwać, że bukmacher zrobi wszystko, aby zaimponować użytkownikom atrakcyjną ofertą powitalną, która przebije się na tle silnej konkurencji. Startu nowego bukmachera online możemy oczekiwać pod koniec 2020 roku lub na początku przyszłego roku.

BestBet24 FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy BestBet to legalny polski bukmacher?

Tak, Bestbet zakłady bukmacherskie sp z o.o to firma zarejestrowana w Warszawie. Od roku 2019 posiada licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów online, a także za pośrednictwem punktów naziemnych.

Kiedy bukmacher Bestbet rozpocznie działalność?

Nie mamy jeszcze potwierdzonych informacji na ten temat. Możemy przypuszczać, że BestBet rozpocznie swoją działalność do końca 2020 roku lub w pierwszej połowie 2021 roku.

Jaki bonus powitalny jest dostępny w Bestbet?

Nie mamy jeszcze informacji związanych z bonusem powitalnym dostępnym w serwisie Bestbet. Możemy jednak oczekiwać, że bukmacher zrobi wszystko, aby zaimponować graczom i przygotować coś specjalnego na udany początek działalności.

Czy Bestbet posiada kod promocyjny? 

Jest bardzo prawdopodobne, że bukmacher Bestbet stworzy kod promocyjny, z pomocą którego będzie można otrzymać ekskluzywny bonus na start.

Czy Bestbet posiada aplikację mobilną?

Biorąc pod uwagę, jak wielu graczy obstawia zakłady bukmacherskie z poziomu aplikacji mobilnej, możemy oczekiwać, że także w Bestbet będzie taka możliwość.

2.0
Jakosc
3.0
Oprogramowanie
2.0
Bonusy i promocje
3.0
Obsluga klienta
2.5 Nasza ocena