SuperLiga Europy – Kursy i typy bukmacherskie

Właśnie jesteśmy świadkami narodzin nowej historii. Najbardziej wpływowi gracze w świecie futbolu właśnie potwierdzili plan powstania nowych rozgrywek – Superligi. Czy takie posunięcie zwiastuje koniec rozgrywek, jakie znamy? A może bogacze jedynie blefują i wkrótce dojdą do kompromisu z przedstawicielami UEFA i FIFA? Na tą chwilę ciężko powiedzieć jak będzie, jednak już teraz możemy poznać kursy na start Superligi, jakie zaprezenotwał STS.

Superliga Europy – zakłady

Jesteś zainteresowany startem Superligi? Chciałbyś mieć darmowy dostęp do transmisji na żywo w STS TV? Wystarczy, że zarejestrujesz się u tego bukmachera, wykorzystując kod promocyjny: „TYPERIA”. Oprócz dostępu do transmisji live zyskasz darmowe 29 zł na grę bez konieczności dokonania wpłaty własnej, a ponadto, możesz skorzystać z bonusów gwarantowanych przez pakiet powitalny: zakład bez ryzyka 230 zł plus bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1200 zł. Dowiedz się więcej o promocjach dla nowych graczy:

  • 29 zł na grę – za darmo
  • zakłady bez ryzyka – 230 zł
  • bonus od wpłaty – 1200 zł
  • darmowe transmisje STS TV

Kursy bukmacherskie na start Superligi

Wiele osób dalej zastanawia się, czy powstanie Superligi to spekulacje, czy realny scenariusz. Nie da się ukryć, że jej powstanie wstrząsnęło całym światem piłkarskim. Nie da się ukryć, że powstanie nowych rozgrywek mogłoby zniszczyć dotychczasowy porządek europejskiego futbolu, wpływając na spadek atrakcyjności lig krajowych, a także przynieść szereg nieznanych nam obecnie konsekwencji w ujęciu długofalowym. W końcu czy potrafimy sobie wyobrazić Serię A bez Juventusu, Interu i Milanu, La Ligę bez El Clasio lub by w Premier League o pierwsze miejsce walczyli Everton i West Hamem? Niezależnie od tego, jak potoczą się dalsze losy Superligi, bukmacher STS już teraz wystartował z kursami na to, czy pojawi się w 2021 roku.

Superliga Europy wystartuje w sierpniu 2021 r.
Tak2,75Nie1,40
Superliga Europy wystartuje do końca 2021 r.
Tak2,25Nie1,57

Powyższe prognozy bukmacherów sugerują, że nie ma zbyt dużych szans na to, by rozgrywki Superligi wystartowały do końca 2021 roku. Jednak niezależnie od tego, jakie są przewidywania ekspertów, nie da się ukryć, że będziemy świadkami wielotygodniowych batalii na linii pomysłodawców nowego zrzeszenia, a UEFA i FIFA, a fakt, że obecnie nie jest nam znany rezultat tych potyczek jeszcze bardziej podkręca emocje. Nie da się ukryć, że obie strony dążą do maksymalizacji zysków, a słowa o solidarności, pasji i tradycji futbolowej są jedynie piękną przykrywką.