Najlepsze programy lojalnościowe polskich bukmacherów

Rosnące zainteresowanie zakładami bukmacherskimi sprawiło, że liczba legalnie działających, polskich bukmacherów z każdym rokiem zwiększa się. Ministerstwo Finansów co jakiś czas udziela uprawnieni na tego typu działalność nowym podmiotom. To sprawia, że sportowi kibice nie muszą się już obawiać o brak ciekawych ofert bukmacherskich, spoglądając z zazdrością na swoich zagranicznych kolegów. Obecnie mamy bardzo szeroki wybór lokali. Z kolei bukmacherzy, dla uzyskania jak najlepszych wyników finansowych, muszą włożyć więcej wysiłku w pozyskanie oraz późniejsze utrzymanie klientów.

Dla nas – graczy, to bardzo dobra wiadomość. Właśnie dzięki wysokiej konkurencji, większość legalnie działających bukmacherów w swojej ofercie posiada różnorodne programy lojalnościowe, które są nam tak dobrze znane z innych branż. Choć w niektórych kwestiach działają one na zbliżonych zasadach, to w niektórych przypadkach różnią się niemal całkowicie. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się bliżej przyjrzeć oferowanym przez bukmacherów programom lojalnościowym.

Oferta STS – Strefa VIP

Jak przystało na największego, legalnego, polskiego bukmachera, STS posiada atrakcyjną propozycję dla swoich stałych graczy. Swój program nazwali Strefą VIP, a nazwa ta zobowiązuję. Dołączając do grona VIPów automatycznie otrzymujesz szereg ciekawych udogodnień dotyczących samej gry, a dodatkowo możesz starać się o bilety VIP, które uprawniają do wejścia na najbardziej cenione wydarzenia sportowe, co ważne, nie tylko w Polsce.

Jak wygląda oferta Strefy VIP?

Priorytet w obsłudze

Dzięki dedykowanej obsłudze marketingowej VIPy w STS zyskują pierwszeństwo w przypadku konieczności rozwiązania dowolnego problemu. Brak oczekiwania na wolnego konsultanta pozwala oszczędzić sporo czasu. Co więcej, dział VIP jest w stanie rozwiązać różnorodne sprawy związane z zakładami czy kontem przez 24 godziny na dobę, przez co w każdej chwili można zasięgnąć konsultacji i rozwiązać swój problem.

Szybkość autoryzacji

Zdarzają się sytuacje, gdy zawierając zakład za wyższą stawkę gracz dostaje odmowę zawarcia już na etapie autoryzacji. STS gwarantuje, że do osób należących do Strefy VIP podchodzą indywidualnie. W zależności od danego gracza może on uzyskać najwyższą tolerancję stawek przy jednoczesnym najniższym limicie, a niekiedy nawet ich całkowity brak.

Promocje i wydarzenia

Choć sam fakt otrzymania spersonalizowanych, specjalnych ofert bonusowych to zdecydowany plus, to nie stanowi on jedynej korzyści dla członków Strefy VIP. Największą atrakcją jest możliwość uzyskania zaproszenia na różnorodne wydarzenia sportowe i eventy wraz z dojazdem. Co ważne, jako VIP otrzymasz najlepsze miejsce, które pozwoli ci w pełni przeżywać emocje związane z wydarzeniem.

Jak dostać się do Strefy VIP?

Jeśli zastanawiasz się, co zrobić, by stać się jednym z VIPów, to odpowiedź jest jedna – musisz uzyskać zaproszenie od STS. Innej możliwości nie ma. A co zrobić, by takie zaproszenie otrzymać? Przede wszystkim musisz posiadać otwarte, aktywne konto, a przy tym wykazywać się lojalnością wobec bukmachera. Jednak nie znaczy to, że obecnie musisz grać wyłącznie za bardzo wysokie stawki. Co więcej, nie jest powiedziane, że za każdym razem musisz trafiać. Nie o skuteczność tu chodzi, a o twoje zaangażowanie. Im częściej będziesz grał, tym bardziej zwiększasz szansę na to, że bukmacher zauważy twoje zaangażowanie i zaprosi cię do elitarnego grona VIPów.

Jakie korzyści zyskujesz?

 • priorytetową obsługę,
 • indywidualne podejście,
 • wyższą tolerancję dla stawek,
 • specjalne promocje i bonusy,
 • bilety na eventy i wydarzenia sportowe.

Jak się dostać?

 • aktywne konto,
 • częste zawieranie zakładów,
 • musisz otrzymać specjalne zaproszenie.

Nasza ocena: 9/10

Oferta przygotowana przez STS jest naprawdę solidna. Jako że bukmacher ten jest sponsorem polskiej reprezentacji, członkowie strefy VIP mogli zobaczyć rozgrywki biało-czerwonych, ze specjalnej strefy. Zdecydowaną przewagą oferty STS jest brak określonych, górnych kwot obrotu, na jakich musi operować dany gracz, dla uzyskania zaproszenia. To znaczy, że możesz pojedyncze zakłady obstawiać za niewielkie stawki, a mimo wszystko będziesz miał szansę dołączyć do elitarnego grona.

Oferta Fortuny – Fortuna Klub Plus

Fortuna w programie lojalnościowym postawiła na systemy punktowe. Dołączając do Fortuna Klub Plus możesz zdobywać punkty, które następnie wymienia się na różnorodne benefity. Co ciekawe, te zasady dotyczą graczy internetowych, jak i tych, którzy wolą zawierać zakłady stacjonarnie.

Jak zdobywać punkty?

Musisz po prostu grać. Punkty FKP trafiają na twoje konto za każdy zakład. Aby określić ich wartość, wylicza się iloczyn wskaźnika i wpłaconej stawki, gdzie każde 2 zł daje ci 1 punkt w klubie (kupon o wartości 4 zł da ci 2 punkty, tak samo, jak kupon za 5 zł). Musisz przy tym pamiętać, że w ciągu jednego dnia możesz zyskać maksymalnie 300 pkt Co ważne, punkty zebrane w ciągu roku, nie tracą na ważności i przechodzą na kolejne lata. Jeśli jednak zdecydujesz się zamknąć konto, wówczas zebrane punkty się zerują i nie ma możliwości ich przywrócenia i przy ponownym otworzeniu konta. Choć punkty można zbieraj on-line, to jej założenie wymaga wizyty w tradycyjnym oddziale bukmachera. Dopiero po dopełnieniu formalności zostanie ono dołączone do twojego konta internetowego.

Jak wygląda oferta?

Katalog bonusów

Główną składową FKP jest udostępniany e-Shop, w którym każdy gracz może wymienić swoje punkty na różnorodne bonusy. Zebrane punkty możesz wymienić na m.in. bonus od depozytu, bonus bez ryzyka czy bonus od obrotu.

Zakłady za darmo

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, bukmacher umożliwia również członkom Fortuna Klub Plus zawieranie darmowych zakładów. Zakłady te są przeliczane wraz z kursami na punkty, po to, byś wiedział, czy posiadasz odpowiednią ilość, umożliwiającą zawarcie darmowego zakładu.

Promocje i bonusy kursowe

Członkowie FKP mogą skorzystać ze specjalnych bonusów kursowych dedykowanych do poszczególnych wydarzeń. Co więcej, Fortuna organizuje różnorodne promocje, umożliwiające zebranie dodatkowych punktów.

Jakie są wymagania?

Aby zostać członkiem Fortuna Klub Plus, nie musisz spełniać specjalnych wymagań. Każdy zarejestrowany gracz może zostać uczestnikiem programu. Uczestnictwo w programie FKP jest bezpłatne i dobrowolne. Nie trzeba również przypominać, że wymagana jest pełnoletniość. Każdy gracz może posiadać tylko jedno konto FKP.

Jakie są korzyści FKP?

 • zbierasz punkty za każdy zakład,
 • możesz wybierać dowolny bonus z katalogu,
 • możesz obstawiać zakłady za darmo,
 • promocje i bonusy konkursowe.

Jak dołączyć?

 • załóż konto w Fortunie,
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy,
 • zacznij obstawiać.

Nasza ocena 9/10

Każdy gracz może zbierać bonusy w Fortunie. Szybko zdobywane punkty, atrakcyjne bonusy i promocje, a także brak wysokich wymagań sprawiają, że ten program lojalnościowy jest naprawdę atrakcyjny. Program cechuje wysoka dostępność i korzystne propozycje. Również sam obowiązek rejestracji w oddziale nie powinien stanowić wielkiego problemu. Wystarczy, że się zarejestrujesz, a podczas typowania będziesz zbierał dodatkowe punkty.

Oferta Polskie Zakłady Bukmacherskie – Sklep Gracza i Klub VIP

PZBUK postanowiły podzielić program lojalnościowy na dwie części: sklep gracza, w którym każdy może zbierać punkty , a następnie wymieniać je na atrakcyjne bonusy w e-Shopie oraz Klub VIP. Osoby należące do Klubu VIP dostają dostęp do rozszerzonej oferty sklepu.

Jak wygląda oferta?

Indywidualne podejście

Każdy gracz, który należy do klubu VIP otrzymuje dedykowane bonusy, które są dostępne tylko dla członków grupy. Co więcej, dzięki indywidualnej opiece gracze VIP zyskują sprawniejszą komunikację oraz gry.

Sklep i punkty

Punkty zbiera się za każdy zakład, gdzie 5 zł daje aż 10 punktów, z kolei zakłady za niższą kwotę dają 9 punktów lojalnościowych. Jednak PZBuk umożliwia zbieranie punktów nie tylko za zakłady. Każdy gracz może otrzymać dodatkowe punkty za rejestrację – 600 pkt, zatwierdzone dokumenty – 1000 pkt, codzienne logowanie (tylko pierwsze w danym dniu) – 25 pkt, wpłatę depozytu (za każde 50 zł gracz otrzymuje 50 pkt) oraz za pierwszą wypłatę środków – 100 pkt. Jak widać, każdy gracz ma naprawdę duże możliwości zbierania punktów.

Sklep PZBuk

Każdy gracz może wymienić zebrane punkty w sklepie bukmachera. W jego ofercie znaleźć można atrakcyjne premie, rabaty na zakłady sportowe konkretnie wskazane zakłady lub bonusy do posiadanego depozytu. Osoby należące do Klubu VIP otrzymują dodatkowe oferty dedykowane dla konkretnego gracza.

Jakie wymagania musisz spełnić?

Od momentu rejestracji każdy gracz może zbierać punkty lojalnościowe, nie jest tu wymagane żadne członkostwo. Z kolei, aby dostać się do strefy VIP, należy poczekać na stosowne zaproszenie. Aby je otrzymać, musisz wykazać się odpowiednią aktywnością, a specjalny dział z pewnością to doceni.

Co otrzymasz?

 • możliwość zbierania i wymieniania punktów,
 • dostęp do indywidualnej opieki działu VIP,
 • promocje dedykowane dla VIPów,
 • oferty specjalne dostępne w sklepie.

Jak się dostać?

 • bądź aktywnym graczem,
 • zbieraj punkty za zakłady,
 • otrzymaj zaproszenie.

Nasza ocena 8/10

Cenimy różnorodność, a oferta PZBuk właśnie to gwarantuje. Każdy gracz może zbierać punkty już od pierwszego pojawienia się na platformie, a jest ich naprawdę dużo. Co więcej, klasyczny klub VIP dodatkowo podbija ofertę o atrakcyjne bonusy dopasowane do konkretnego gracza.

Oferta TOTOLOTEK – Bet Club

TOTOLOTEK, jak przystało na najstarszego, polskiego bukmachera posiada system lojalnościowy, który dedykowany jest dla każdego aktywnego gracza. Nie spotkasz się tutaj ze strefami VIP, które wymagają zaproszenia. Każdy gracz w Totolotku staje się członkiem Bet Klubu, a żeby zdobywać punkty, wystarczy grać. Co ciekawe, w Bet Clubie otrzymujesz punkty nawet za przegrane zakłady, a 1 punkt otrzymujesz za każdą złotówkę. Z kolei w Toto-Mix LIVE 1 zł daje ci 2 punkty, a Toto-Liga, Toto-Gol, Toto-Racing, GBI Racing czy Virtual da aż 3 punkty za 1 zł.

Jak wygląda oferta

Premie punktowe

Totolotek raz na jakiś czas dodaje graczom dedykowane premie punktowe, które dodatkowo zasilają konto i są dostępne zarówno dla graczy internetowych, jak i tych obstawiających zakłady stacjonarnie. Aby aktywować premię, wystarczy wejść w zakładkę „Premie punktowe”. Gracz ma dostęp do różnych premii, w tym piłkarskich gwarantujących 400 punktów, live za 200 punktów oraz za system – 300 punktów.

Statusy – srebrny, złoty, platynowy

System lojalnościowy obejmuje graczy statusami – srebrnym, złotym lub platynowym:

 • Status srebrny – obowiązuje każdego gracza, który zbierze na koncie 5000. Od tej kwoty gracz ma możliwość wymieniać swoje punkty na nagrody rzeczowe dostępne w dedykowanym sklepie.
 • Status złoty – obowiązuje graczy, którzy posiadają od 5000 do 20000 punktów. Oprócz możliwości wymiany punktów na nagrody, posiadacze tego statusu zyskują dodatkowe 20% punktów za każdy zakład.
 • Status platynowy – dotyczy każdego gracza, który posiada na koncie ponad 20000 punktów i jest to najwyższy status dostępny w programie. Każdy gracz ze statusem platynowym zyskuje dodatkowe 50% punktów przy każdym zakładzie.

Zebrane punkty przeliczane są każdego dnia, a statusy przyznawane są od chwili osiągnięcia danego progu punktowego. Przyznany status obowiązuje przez 3 miesiące.

Co musisz zrobić?

Bet Club Totolotka jest dostępny dla wszystkich, a punkty gracze otrzymują już od chwili rejestracji. Jednak warto pamiętać, że punkty są kasowane po roku od ich zebrania, dokładnie w tym samym miesiącu, w którym gracz je otrzymał.

Co otrzymasz?

 • dodatkowe punkty przy każdym zakładzie,
 • premie przy statusach złotym i platynowym,
 • bonusy za zakłady i nagrody rzeczowe.

Jak się dostać?

 • zarejestruj się,
 • obstawiaj zakłady,
 • wymieniaj punkty w ciągu roku.

Nasza ocena 8/10

Odjęliśmy punkt za kasowanie punków. Gdyby nie ta kwestia, program lojalnościowy oferowany przez Totolotek byłby naprawdę ciekawy. Wysoka dostępność, nagrody za aktywność i liczne bonusy, które rosną wraz z dorobkiem to zestaw idealny. Co więcej, również różnorodność nagród działa tutaj na plus.

Oferta Etoto – Etotomania i Liga VIP

Ten bukmacher postawił na rozwiązanie zarówno dla wszystkich, jak i dla elitarnego grona. Pierwszy, dostępny dla wszystkich poziom to Etotomania. Gracz może w nim zbierać punkty za każdy postawiony, rozliczony zakład. Zebrane punkty wymienia się na bonusy, a ich rodzaj zależy od posiadanego poziomu – brązowego, srebrnego lub złotego. Gracze mogą liczyć na freebety oraz bonusy od wypłat, a status wpływa na częstotliwości bonusów.

Jak wygląda oferta?

Bukmacher szczególnie premiuje odważną grę po wysokich kursach. Wraz ze wzrostem wysokości kursu gracz może otrzymać więcej punktów. Grając w przedziale 1,50-1,99 za każde 5 zł da 1 punkt. Grając w przedziale 3,00-4,99 można otrzymać 3 punkty za 5 zł. Nie ma przy tym znaczenia czy grasz na żywo, czy w prematch lub kuponami ako. Również dyscyplina sportu nie wpływa na liczbę punktów.

Co musisz zrobić?

Aby zbierać punkty w Etotomanii, musisz po prostu grać. Grając częściej zdobywasz szansę na specjalne benefity od bukmachera.

Co możesz zyskać?

 • punkt za każdy rozliczony zakład,
 • dostęp do dedykowanych bonusów.

Jak się dostać?

 • zarejestruj konto,
 • zbieraj punkty,
 • graj za wysokie kursy.

Liga VIP

Liga VIP dostępna w Etoto skierowana jest do tych graczy, którzy często stawiają za wysokie stawki. Osoby należące do elity otrzymują priorytet wpłaty, a także asystenta oraz bonus powitalny. Co więcej, mogą liczyć na szereg dodatkowych korzyści, jak np. bonus urodzinowy, czy wyjazdy na wydarzenia sportowe – piłkarskie czy walki.

Aby dostać się do Ligi VIPów, trzeba otrzymać stosowne zaproszenie. Jednak przewagą jest indywidualne podejście bukmachera. Możesz wysłać maila, w którym wyjaśnisz, dlaczego to właśnie ty powinieneś znaleźć się w gronie VIPów, jeśli dobrze to uzasadnisz, możliwe, że otrzymasz zaproszenie. Jeśli posiadasz status VIP w konkurencyjnym punkcie, możliwe, że ułatwisz sobie jego zdobycie również w Etoto.

Nasza ocena – 8/10

Oferta lojalnościowa Etoto daje duży wybór, czyli to, co lubimy. Gracze mogą zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne bonusy. Z kolei grając wystarczająco często mogą gromadzić je każdego dnia. Co więcej, do strefy VIPów można się dostać bardzo szybko, posiadając taki status u konkurencyjnego bukmachera.

Oferta forBET – VIP Club

forBET w swoim VIP Clubie zbiera wyłącznie elitarnych graczy. Otrzymanie zaproszenia uzależnione jest od obrotu, który musi przekraczać 10 000 zł. Osoby nowe mogą zwrócić się z prośbą o weryfikację aktywności już na okresie próbnym.

Jak wygląda oferta?

Pomoc asystenta

Wszelkie reklamacje, pytania i wątpliwości, problemy, czy nawet negocjacje kursów są łatwo dostępne dla wszystkich VIPów, którzy są traktowani priorytetowo. Każdy VIP jest objęty opieką asystenta, który oferuje swoje wsparcie również wtedy, gdy chcesz pójść na mecz.

Autoryzacja i bilety

Jak w przypadku innych bukmacherów, forBET umożliwia swoim VIPom szybką autoryzację wysokich stawek, przyznając im również wyższe limity. Dodatkowo członek grona elity może otrzymać bilet na wydarzenia sportowe i kulturalne, w tym mecze biało-czerwonych czy wycieczkę do Rio.

Co musisz zrobić?

Zasady są jasne i dostępne dla wszystkich. Musisz otrzymać zaproszenie, podczas którego bukmacher będzie uwzględniał twoją aktywność w serwisie. Miesięczny obrót musi przekraczać 10 000 zł, a przy tym musisz dokonywać częstych wpłat. Jednak aby nie odstraszyć nowych graczy, forBET daje możliwość weryfikacji aktywności nowych graczy już w okresie próbnym.

Co otrzymasz?

 • dedykowanego opiekuna,
 • wyższe limity i sprawną autoryzację,
 • bilety na wydarzenia sportowe oraz kulturalne.

Jak się dostać?

 • być aktywnym graczem,
 • utrzymywać obrót na poziomie 10 000 zł miesięcznie,
 • dostać zaproszenie,
 • lub zostać pozytywnie zweryfikowanym w okresie próbnym.

Nasza ocena 8/10

Benefity oferowane przez forBET są naprawdę ciekawe. Gracz otrzymuje nie tylko zaproszenia na wydarzenia sportowe lub kulturalne ale dodatkowo może liczyć na liczne bonusy i promocje. Trudności może sprawiać dostanie się do klubu VIP, wymagające obrotu na poziomie 10 000 zł.

Oferta LV BET – Program VIP

Ten bukmacher z Katowic postanowił nagradzać lojalnych graczy w szczególny sposób. Stworzył program VIP, który umożliwia klientom korzystanie z dostosowanych do danego gracza, ekskluzywnych benefitów. Dla większej różnorodności LV BET nagradza za lojalność różnorodnymi propozycjami.

Jak wygląda oferta?

Indywidualne podejście

Gracz należący do programu VIP otrzymuje indywidualnego opiekuna, który służy pomocą w każdym problemie, bez konieczności kontaktu tradycyjnymi ścieżkami.

Wejściówki na wydarzenia sportowe

Bukmacher dysponuje pulą biletów na różnorodne wydarzenia sportowe. Jednak nie wskazuje przy tym, czy dotyczą one również rozgrywek zagranicznych.

Promocje

Elitarni gracze mogą korzystać z dodatkowych promocji. Są one dostępne wyłącznie dla graczy posiadających najwyższy status. Dodatkowo LV BET organizuje cykliczne konkursy i turnieje, w których można wygrać atrakcyjne nagrody.

Priorytet wypłat i zgłoszeń

Program VIP pozwala zaoszczędzić sporo czasu, wszystkie wypłaty realizowane są priorytetowo, a dodatkowo, gracze otrzymują błyskawiczną realizację zgłoszeń, co poprawia komfort gry.

Spotkania dla VIPów

Bukmacher nie tylko gwarantuje bilety na wydarzenia sportowe, ale dodatkowo samodzielnie organizuje różnorodne spotkania i bankiety, które zwykle są związane z określonymi wydarzeniami sportowymi. A to wszystko jest dostępne wyłącznie dla wąskiego grona elity.

Jak zostać VIPem?

Aby dołączyć do programu, należy aktywnie grać, licząc na to, że w końcu wysoka aktywność zostanie zauważona. LV BET regularnie sprawdza aktywność graczy i docenia tych, którzy są najbardziej lojalni. Nie ma możliwości samodzielnego zgłoszenia się do programu, jak również nie przedstawiono szczegółowych wymagań, jakie musi spełnić potencjalny VIP. To sprawia, że gracze typujący za małe, ale i za duże stawki, mogą nie dostać się do elity.

Co otrzymasz?

 • indywidualną opiekę,
 • bilety na eventy i wydarzenia,
 • liczne promocje,
 • pierwszeństwo przy wypłatach oraz zgłoszeniach,
 • udział w spotkaniach VIPów.

Jak się dostać?

 • aktywnie graj,
 • często typuj,
 • czekaj na zaproszenie.

Nasza ocena 7/10

Jest to typowy program lojalnościowy. Aby się tam dostać, musisz po prostu grać, niezależnie od stawek i czekać, aż bukmacher zauważy twoją aktywność. Na plus działa opcja specjalnych spotkań i bankierów dla VIPów, które są organizowane przy różnorodnych wydarzeniach sportowych.

Oferta Ewinner – Loża VIP

Gdyński bukmacher swój program nazwał Lożą VIP. Już na starcie gracz otrzymuje możliwość wybrania konkretnego pakietu. I pakiet VIP gwarantuje caschback i bonus od depozytów, II pakiet VIP gwarantuje freebet i bonus od depozytu, III pakiet VIP gwarantuje cashback i freebet. Loża VIP w swoich założeniach działa jak pozostałe programy lojalnościowe. Poniżej przedstawimy szczegóły oferty.

Jak wygląda oferta?

Indywidualna obsługa

Każdy VIP może liczyć na pomoc dedykowanej obsługi. Nie wskazano jednak szczegółowych informacji na temat czynników składowych dedykowanego wsparcia. Możemy jednak przypuszczać, że śladem innych bukmacherów jest to priorytetowa ścieżka komunikacji.

Oferty specjalne i wyjazdy

Opcja ta jeszcze nie została uruchomiona, jednak już teraz bukmacher wskazuje ją w swoich planach. Co więcej, eWinner chce zapewnić swoim lojalnym graczom wejściówki do renomowanych salonów SPA, a także bilety na wydarzenia kulturalne. Każdy VIP może liczyć na dedykowane promocje i oferty specjalne.

Co musisz zrobić?

W Loży VIPów znaleźć się mogą tylko zaproszeni gracze. Jednak każdy gracz, którego miesięczny obrót przekracza 20 000zł może zwrócić się z prośbą o zaproszenie, za pośrednictwem e-maila.

Co otrzymasz?

 • możliwość wyboru 1 z 3 pakietów VIP,
 • wsparcie dedykowanej obsługi,
 • oferty specjalne,
 • bilety na polskie i zagraniczne mecze,
 • wejściówki do SPA i na wydarzenia kulturalne.

Jak się dostać?

 • załóż konto,
 • bądź aktywnym graczem,
 • czekaj na zaproszenie.

Nasza ocena 7/10

Na plus działa poszerzenie oferty o wejściówki do SPA i bilety na wydarzenia kulturalne. Co więcej, eWINNER gwarantuje bilety na wyjazdy zagraniczne. Aby skrócić czas oczekiwania, na wejście do elitarnego grona można samodzielnie zgłosić się do bukmachera, po przekroczeniu obrotu na poziomie 20 000 zł.

Oferta BETCLIC – Klient VIP

Ten bukmacher również nagradza swoich VIPów. Osoby, które wykażą się dużą aktywnością mogą liczyć na specjalne profity. BETCLIC gwarantuje wyjazdy na mecze oraz oferty specjalne czy ekskluzywne nagrody. Co więcej każdy klient VIP może liczyć na wsparcie dedykowanego opiekuna.

Jak wygląda oferta?

Profesjonalne wsparcie

Każdy VIP posiada dedykowanego menadżera, który będzie na bieżąco oferował swoją pomoc i rozwieje wątpliwości.

Nagrody i promocje

Klienci VIP mogą liczyć na ekskluzywne nagrody i promocje, w tym wyjazdy na Polskie i Europejskie mecze, a także atrakcyjne upominki. Na dedykowanej podstronie gracze mogą się zapoznać z przykładową ofertą dla Klientów VIP i musimy przyznać, że wygląda naprawdę korzystnie.

Szybszy dostęp

Kolejną ciekawostką jest wcześniejszy dostęp do zakładów bukmacherskich, przed innymi użytkownikami, nieposiadającymi statusu VIP. Dostęp ten dotyczy również promocji.

Jakie wymagania musisz spełnić?

Aby zostać Klientem VIP, musisz, podobnie jak u innych bukmacherów, oczekiwać na specjalne zaproszenie. Operator, podczas analizy kont będzie zwracał szczególną uwagę na aktywność konta, zaangażowanie oraz lojalność gracza. Nowe osoby zyskują również atrakcyjny bonus powitalny, który przy wykorzystaniu naszego kodu jest jeszcze wyższy.

Jakie są korzyści?

 • nagrody i promocje,
 • obsługa VIP,
 • bilety na mecze,
 • szybki dostęp do nowości.

Jak się dostać?

 • musisz posiadać aktywne konto,
 • często zawieraj zakłady,
 • czekaj na zaproszenie.

Nasza ocena 7/10

Oferta przedstawiona na stronie wygląda imponująco. Bukmacher finansował wyjazdy na Superpuchar Europy i derby Madrytu. Dodatkową korzyścią jest szybki dostęp do nowinek – tzw. early access. Pozostałe udogodnienia wyglądają podobnie jak np. priorytetowa obsługa.

Oferta TOTALbet – Total VIP

Do tego programu lojalnościowego może dołączyć każdy aktywny gracz, jednak do grona VIP GOLD dołączyć może tylko 100 najlepszych graczy w danym tygodniu. Rankingowa formuła sprzyja motywowaniu graczy do częstszego zawierania zakładów. Każdy zakład gwarantuje określoną liczbę punktów – 1 zł to 0,5 do 1,2 punków, w zależności od liczby zdarzeń na określonym kuponie. Zebranie w danym tygodniu 3500 tysiąca punktów gwarantuje freebet w wysokości 10 zł.

Jak wygląda oferta?

Cashback i darmowe zakładu

Osoby znajdujące się w gronie 100 VIPów GOLD, którzy w określonym tygodniu zebrali najwyższą ilość punktów (nie mniejszą niż 3500) mogą skorzystać z naprawdę dobrych profitów. Znajdą się dla nich takie propozycje jak caschback części obrotu, a także darmowy zakład.

Jakie są wymagania?

Każdy, kto przekroczy określony prób 3500 punktów otrzymuje podgląd do bieżącego rankingu, w którym można śledzić swoją pozycję, sprawdzając ilu punktów brakuje do czołówki – uwaga, widzisz tylko 5 graczy przed i za tobą. Dodatkowo będziesz mógł sprawdzić, jaką wysokość cashbacku byś otrzymał, gdybyś znalazł się w strefie VIP GOLD.

Jakie są korzyści?

 • cashback części obrotu z tygodnia,
 • darmowy zakład dostępny w każdym tygodniu,
 • 10 zł w ramach freebet.

Jak się dostać?

 • obstawiaj zakłady,
 • zyskaj minimum 3500 pkt,
 • dostań się do najlepszej 100.

Nasza ocena 7/10

Zdecydowaną przewagą programu lojalnościowego od TOTALbet jest element rywalizacji. W ten sposób można zachęcić graczy do lojalności. Zarówno system rankingowy, jak i atrakcyjne bonusy pozwalają na wysoką ocenę tego programu.

Oferta Noblebet – Gentelman’s Club

Gentelman’s Club wyróżnia się połączeniem dobrze nam znanych klasycznych rozwiązań. Aby dołączyć do Klubu Dżentelmenów, musisz poczekać na zaproszenie od bukmachera. Jednak po dostaniu się do tego elitarnego grona zyskujesz naprawdę ciekawe korzyści.

Jak wygląda oferta?

Indywidualna opieka

Każdy gracz należący do Gentelman’s Club otrzymuje już na starcie swojego indywidualnego opiekuna. Dzięki temu dżentelmen zyskuje najwyższy poziom obsługi, który umożliwia rozwiązanie nawet skomplikowanych spraw. Osoby należące do programu lojalnościowego zyskują również pierwszeństwo przy wypłatach i zgłoszeniach.

Promocje i wydarzenia sportowe

W Klubie Dżentelmenów gracze zyskują dostęp do atrakcyjnych promocji, w tym dedykowanych nagród i turniejów. Co więcej, uczestnicy tego elitarnego grona mogą liczyć na zaproszenia na najważniejsze imprezy sportowe.

Jakie są wymagania?

Do Gentelman’s Club można dołączyć wyłącznie na podstawie otrzymanego zaproszenia. Zostanie ono wysłane jedynie wówczas, gdy bukmacher uzna cię za aktywnego i lojalnego gracza. Noblebet nie wskazuje dodatkowych wymagań. Co więcej, na stronie nie znajdziesz informacji na temat wymaganych limitów czy stawek.

Jakie korzyści otrzymasz?

 • indywidualne podejście,
 • pierwszeństwo obsługi,
 • zaproszenia na wydarzenia sportowe i nagrody.

Jak się dostać?

 • bądź aktywnym graczem,
 • czekaj na zaproszenie.

Nasza ocena 6/10

Gentelman’s Club nie wprowadza nic, czego nie znalibyśmy z innych programów lojalnościowych. Oczywiście oferowane nagrody są ciekawe i korzystne, jednak gracz nie otrzymuje nic więcej.

Jak wyglądają programy lojalnościowe bukmacherów?

Przedstawione wyżej zestawienie pozwoliło nam przygotować ranking najlepszych programów lojalnościowych, które są dostępne u legalnych polskich bukmacherów, również w wersji online. Przyznawaliśmy oceny od 1 do 10. Całe zestawienie kształtuje się następująco:

Nie da się ukryć, że oferta jest bogata. Każdy z przedstawionych przez nas bukmacherów posiada atrakcyjne propozycje dla lojalnych graczy. Jedni mają lepsze propozycje inni troszeczkę mniej, jednak każdy stara się premiować swoich stałych klientów.

Czy zgadzacie się z naszą opinią? A może uważacie inaczej? Zachęcamy do zostawienia opinii.