Zwycięzcy i przegrani Raiders po przedsezonowym zwycięstwie 26-20 vs Vikings

Jest wcześnie, ale jak na razie wszystko co robią Raiders Josha McDanielsa to wygrywanie.

Las Vegas wygrali swój drugi przedsezonowy mecz w roku w tylu próbach, pokonując Vikings, 26-20, na Allegiant Stadium w niedzielę. Raiders nie dominowali tak jak w Hall of Fame Game, ale prowadzili przez całe popołudnie.

Ale McDaniels wyraźnie ma dużo pracy do wykonania. Po tym jak Raiders zatrzymali Vikings na zaledwie 12 jardach w ataku w pierwszej kwarcie, Minnesota wróciła, zmuszając Las Vegas do utrzymania zwycięstwa.

Jak zawsze, niektórzy Raiders zagrali lepiej niż inni. Oto zwycięzcy i przegrani tego tygodnia, ponieważ Las Vegas awansowało na 2-0 w preseason.

Zwycięzca: QB Jarrett Stidham

Jarrett Stidham ma solidny chwyt na posadzie rezerwowego rozgrywającego w Las Vegas, ale nadal musi dobrze spisywać się każdego tygodnia w preseasonie, aby utrzymać swój status, zwłaszcza z doświadczonym Nickiem Mullensem za nim na wykresie głębokości.

Stidham wyglądał na dowodzącego ofensywą drugi tydzień z rzędu, kończąc 10-15 podań na 68 jardów, podczas gdy stawiał czoła presji ze strony obrony, ponieważ został trzykrotnie zsackowany. Również drugi tydzień z rzędu miał przyłożenie z biegu.

Przyłożenia z biegu od QB prawdopodobnie nie są preferowanym przez McDanielsa sposobem na zdobywanie punktów w czerwonej strefie, ale sześć punktów to sześć punktów, a Stidham sprawił, że tak się stało. Jego solidny występ utrzymuje go na miejscu nr 2, mimo że Mullens sam miał świetny dzień, zaliczając 7-of-9 podań na 94 jardy i przyłożenie z powietrza.

Zwycięzca: WR D.J. Turner

WR Raiders D.J. Turner dodał trochę soku do tego przedsezonowego romansu z błyskawicznym 35-jardowym przechwytem i biegiem po przyłożenie w trzeciej kwarcie. Mullens trzymał się w kieszeni i uderzył Turnera, a Turner zrobił resztę.

Turner miał trzy połowy na 58 jardów i dodał 26-jardowy powrót do puntu. Nagle okazuje się, że jest graczem do obserwowania w Las Vegas.

Zwycięzcy: WR Mack Hollins i P A.J. Cole

To był nierówny dzień dla special teams Raiders. Wikingowie zdobyli 118 jardów, ale punter A.J. Cole popisał się 67-jardowym rzutem z pierwszej połowy.

Co więcej, Mack Hollins, który miał być wyróżniającym się zawodnikiem w drużynach specjalnych, pokonał całą drogę na boisko i wykonał rzut. Idealnym rozwiązaniem dla McDanielsa jest to, że umiejętności i wysiłek Cole’a i Hollinsa są znakiem tego, co czeka nas w tym sezonie ze strony jednostek specjalnych.

Zwycięzca: DE Malcolm Koonce

Malcolm Koonce po raz drugi z rzędu zrobił wrażenie w obronie i tym razem zanotował quarterback sack, choć miał sporo pomocy przy tym zagraniu. Wielu Raiders, w tym cornerback Amik Robertson, zbliżyło się do QB Vikings, zanim Koonce dokończył swoją robotę.

Koonce’s pass rush pomógł linemanowi Kendallowi Vickersowi zanotować QB sack w zeszłym tygodniu, więc wydaje się, że kiedy jest on umieszczony w sytuacjach pass-rush, to wszystko się dzieje. To może bardzo pomóc Raiders, ponieważ Las Vegas ma już dwóch najlepszych pass rusherów w osobach Chandlera Jonesa i Maxxa Crosby’ego.

Przegrany: Raiders run defense

Raiders zakończyli popołudnie z większą liczbą jardów biegowych niż Vikings, ale Minnesota uśredniła solidne 5,2 jarda na carry. W drugiej kwarcie Raiders zaczęli grać kilkoma rezerwowymi na pozycji obrońcy, a Vikings zaczęli zbierać jardy w kawałkach.

W grę wchodziło wielu zawodników, ale debiutanci Matthew Butler i Neil Farrell Jr. wydawali się być trochę popychani.

Głównie ten mecz był przypomnieniem, że sytuacja Raiders na pozycji obrońcy jest trochę nieznana za przewidywanymi starterami Johnathanem Hankinsem i Bilalem Nicholsem, którzy wciąż są na liście PUP. Należy jednak zauważyć, że DT Andrew Billings miał kilka fajnych momentów broniąc biegu i atakując podającego, co stanowiło jasny punkt dla wewnętrznej obrony.

Przegrany: CB Amik Robertson

Z Raiders, którzy wciąż mają mało cornerbacków z powodu wielu kontuzji, Amik Robertson miał szansę zrobić wrażenie. Podobno robił to na treningach, ale w niedzielę na Allegiant miał kiepski dzień.

Pozwolił WR Ihmirowi Smith-Marsette przejść po swojej twarzy do środka na 22 jardowy zysk w drugiej kwarcie, a następnie wymierzył karę za trzymanie. To była zła sekwencja dla Robertsona, choć nadal wydaje się być w mixie na cornerbacku, przynajmniej dopóki Rock Ya-Sin, Anthony Averett i Trayon Mullen nie wrócą do gry.

Przegrany: OT Alex Leatherwood

Drugoroczny offensive tackle Alex Leatherwood nie zagrał do początku trzeciej kwarty w niedzielę, ponieważ Thayer Munsford Jr. dostał nod na prawym tacklu i zagrał całą pierwszą połowę.

To całkiem niezły rozwój, biorąc pod uwagę, że Leatherwood był pierwszorundowym wyborem w 2021 roku, a Munford został wybrany w siódmej rundzie w tym roku. Raiders szukają jednak odpowiedzi na prawej obronie. Choć był to tylko jeden mecz, wydaje się, że Raiders nie są pewni, w najlepszym wypadku, czy Leatherwood może być rozwiązaniem.

Ogólnie rzecz biorąc, był to kolejny sukces McDanielsa. Choć wyraźnie widać, że są pewne obszary do dopracowania, zwłaszcza linia ofensywna, która pozwoliła na cztery QB sacks. Jednak wygrywanie jest dobrym nawykiem, a przed nami jeszcze dwa mecze przedsezonowe, zaczynając od sobotniego meczu z Dolphins.

1

1

Historia pierwotnie pojawiła się na Raiders Wire